جمعه ۳۰ فروردینساعت ۰۰:۵۸Apr 2019 19

جدیدترین‌های «کمیسیون عمران مجلس»

خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اگر باران در روزهای آتی در استان لرستان تداوم داشته باشد، باید شاهد حوادث جدید در حوزه رانش زمین باشیم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا یکی از عوامل اصلی افزایش قیمت بلیط هواپیما و تشدید تلاطمات این حوزه فعالیت شرکت های چارتری بوده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا خلیل آقایی، چهارشنبه در بازدید از طرح های آبخیزداری شهرستان جهرم افزود: به همکاری دستگاه های اجرایی و استانداری ها برای توسعه طرح ها در حوزه منابع طبیعی، به ویژه طرح های آبخیزداری نیازمندیم. ...
خبرگزاری دانشجو: عضو کمیسیون عمران گفت: علی رغم اینکه در سال جاری میزان بارندگی ها بالا بود، اما هنوز سد های موجود در تهران به ظرفیت کامل خودشان نرسیده و پر نشده اند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به خسارت های جانی و مالی حادثه سیل فروردین ماه 98 شیراز، این کمیسیون برای نتیجه گیری دقیق تر به دستگاه های اجرایی مسئول از جمله منابع طبیعی، وزارت راه و شهرسازی، وزارت نیرو، استانداری فارس ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اتصال ریلی ایران، سوریه و عراق می تواند در انتقال کالا از اقیانوس هند و کشورهای جنوب آسیا موثر باشد و این کشورها می توانند کالاهای ترانزیتی خود را از این طریق به اروپا ارسال کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز وزارت راه و شهرسازی و دستگاه های متولی باید تمام تمرکز خود را در راستای تولید و توانمندسازی خانوارها برای خرید ساختمان های زیر متراژ 80 متر قرار دهند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس از بازدید این کمیسیون از شیراز خبر داد و گفت: سه شهردار دوره های قبل شیراز همراه رئیس و اعضا کمیسیون عمران مجلس هفته آینده برای بررسی دقیق تر و ارزیابی حادثه سیل شیراز از محل های وقوع سیل بازدید خواهند کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد:تحقق شعار سال نیازمند بانک های کارآمد در ارائه تسهیلات تخصصی بدون تضامن دست و پا گیر و با نگاه تحقق اهداف تولیدی و صنعتی است.
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح مزایای خروج سازمان بنادر و دریانوردی از شمولیت قانون مدیریت خدمات کشوری، گفت: این اتفاق موجب خواهد شد سازمان بنادر از قید چارچوب های دست و پا گیر اداری خارج شود و شاهد درآمدزایی هرچه بیشتر توسط این سازمان باشیم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت:بازارهای غیررسمی بهترین فضا برای نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی محسوب می شود و شرکت های خصوصی می توانند از این ابزار برای تأمین نیازهای خود استفاده کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و ژئوپلیتیکی ایران، بهترین راه کار برای انتقال کالا و ترانزیت، توسعه حمل و نقل ریلی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - نماینده مردم ارومیه و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مطالعه و احداث راه آهن ارومیه - تبریز وارد قانون بودجه امسال شد و کد اجرایی گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۵۹    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: موضوع سیل در استان فارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا کمیته ای برای بررسی خسارات به استان فارس اعزام شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:در نشست امروز دلایل تشدید وقوع سیل در استان ها و عملکرد وزارت نیرو در ساماندهی این بخش بررسی شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح مسکن امید نباید به سرنوشت طرح ساختمان سازی منطقه نواب تبدیل شود، زیرا در اجرای آن طرح، تنها به جداره سازی و ساخت مسکن در قسمت بیرونی توجه شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۰    
عضو هیات رئیسه کمیته بندری و دریایی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی این کمیسیون به موضوع واژگونی کشتی کانتینری در اسکله شهید رجایی ورود می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز 26 فروردین ماه 1398 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس خطاب به مسئولان اجرایی گفت: بیش از این به وعده های دروغین غرب و اروپا دلخوش نکنید و به جای آن فرصت های مرزی با کشورهای همسایه را دریابید.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در بحث توزیع کمک های فوری به سیل زدگان و آسیب دیدگان قطعا هدر رفتن منابع وجود دارد اما این مسئله باید به میزان معقول باشد، نه اینکه بخش زیادی از کمک ها به آسیب دیدگان نرسد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از سفر یک روزه اعضای این کمیسیون به مناطق سیل زده گلستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۷    
هیئت وزیران در جلسه 14 آذر سال گذشته لایحه مشارکت عمومی – خصوصی در طرح های تملک دارایی های سرمایه ای ملی را تصویب و به مجلس ارسال کرد و امروز پس از بررسی آن در کمیسیون عمران مجلس کلیات این لایحه تصویب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس از تصویب کلیات لایحه مشارکت عمومی و خصوصی در رابطه با چگونگی واگذاری طرح ها عمرانی و پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی در جلسه امروز (یک شنبه)این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: طرح حمایت از آسیب دیدگان سیل و سوانح طبیعی و پیشگیری از مخاطرات طبیعی در جلسه امروز این کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح حمایت از آسیب دیدگان از سیل در نشست امروز این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس از رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران درخواست کرد که به وضعیت اورژانسی بیمارستان شهدای تجریش رسیدگی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس و نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: خسارت وارده به شهر های خراسان رضوی در جریان سیل اخیر بالغ بر 300 میلیارد تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۸    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در حال حاضر طبق آمارها، 350 تا 400 هزار پروژه مسکن مهر در کشور نیمه تمام است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:در استان خراسان رضوی بارش های اخیر حدود 300 میلیارد تومان خسارت بر جای گذاشته است.
موج   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: مجلس باید با مقصران این سیلاب ها برخورد کرده و زمینه های تکرار این گرفتاری ها را رفع کند. به گزارش خبرگزاری موج، صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی وضعیت استان های سیل زده ، اظهار کرد: عدم برنامه ریزی مناسب ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به بازدید این کمیسیون از مناطق سیل زده، اعلام کرد: همه پای کار هستند ولی بی مدیریتی در این حوزه مشهود است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به گزارش این کمیسیون طی بازدیدهای به عمل آمده از مناطق سیل زده گفت: عدم برنامه ریزی مناسب مسئولان سبب تبدیل نعمت باران به نقمت شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه پیش بینی جدید بارش ها و انجام اقدامات لازم برای کاهش خسارات میسر بود، گفت: قطعاً وجود سوء مدیریت ها و عدم برنامه ریزی باعث افزایش حجم خسارات شده است و مجلس بدون مماشات و با قاطعیت با عاملان سیل برخورد خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: سیل اخیر از نظر علمی قابل پیش بینی بود و با برنامه ریزی های متناسب می توانستیم از میزان خسارات وارده آن کم کنیم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: آمریکا در سال گذشته مجوز معافیت دائمی بندر چابهار از تحریم ها را صادر کرده بود، از این رو این بندر مشمول معافیت های موقتی نمی شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: تکمیل پروژه مسکن مهر تا پایان 6 ماهه نخست سال جاری بعید است، زیرا برخی مساکن مهر مشکلات حقوقی دارند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۲    
نشست کمیته آب و فاضلاب کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز 24 فروردین ماه 1398 با موضوع سیل خوزستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مالیات زیاد از موانع تولیدکنندگان در کشورمان به حساب می آید و متأسفانه هدف اصلی سازمان مالیات هم سرمایه گذاران، کارخانجات و مراکز ایجاد اشتغال و تولید است و به دلیل اینکه آنها نمی توانند مودیان واقعی را شناسایی کنند به سراغ تولیدکنندگان خرد می روند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وقوع حجم بالایی از سیل می تواند منجر به تحریک گسل ها و وقوع پدیده زلزله در استان ها شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیته بندری و دریایی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی این کمیسیون به موضوع واژگونی کشتی کانتینری در اسکله شهید رجایی ورود می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: کمیسیون رونق اقتصادی با هدف رفع موانع تحقق شعار سال و زمینه سازی مؤثر برای عمل به منویات مقام معظم رهبری در مجلس تشکیل می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس وعده دولت و وزیر راه و شهرسازی، تا پایان سال 98 بایستی 400 هزار واحد مسکونی ساخته شود و با این رقم، قیمت مسکن افت محسوسی خواهد کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به این که در شرایط بحرانی انسجام و همدلی یک امر ضروری است گفت: در کنار انتقاداتی که وجود دارد باید برای عبور از بحران ها با یکدیگر همدل و متحد شویم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در کشور 600 هزار میلیارد تومان پروژه های نیمه تمام وجود دارد که دولت تنها 30 میلیارد تومان برای اتمام این پروژه ها می تواند اختصاص دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۴    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس بررسی های کارشناسی انجام یافته بیش از 70 درصد مشکلات اقتصادی کنونی حاکم بر جامعه به عدم مدیریت صحیح و سوء مدیریت در بخش های داخلی باز می گردد.
هرمز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت جمهوری اسلامی ایران در رفتار خلاف مقررات بین المللی آمریکا رفتار متقابل انجام می دهد، گفت: نیروهای نظامی آمریکا در فهرست تروریستی ایران قرار می گیرند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: اعضای کمیسیون عمران از مناطق مختلف استان خوزستان بازدید داشتند و گزارش این بازدیدها به کمیسیون های تخصصی و هیئت رئیسه مجلس ارائه می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۲۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش خواهیم کرد با تامین منابعی خارج از اعتبارات قانون برنامه بودجه 98 بتوانیم خسارات وارده به مردم خوزستان را جبران کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از مناطق سیل زده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در بازدید از مناطق سیل زده بخش ماژین از نزدیک درجریان مشکلات مردم این منطقه قرار گرفتند .