پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۳:۴۹Oct 2019 17

جدیدترین‌های «کمیسیون عمران مجلس»

خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۰    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: پروژه راه آهن چابهار- زاهدان- زابل- بیرجند-مشهد، بندر چابهار را از طریق مرز میرجاوه به کشور پاکستان، از مرزهای میلک و دوغارون به افغانستان، از مرز سرخس به ترکمنستان و در ادامه به قفقاز و آسیای میانه متصل خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور به فکر تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی در بخش های آب و فاضلاب باشد، طرح هایی که برای بهداشت و محیط زیست استان های شمالی حیاتی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، ساخت مسکن به شیوۀ مشارکتی را مناسب تولید انبوه مسکن نمی دانند و خواهان استفاده از شیوۀ های موفق تولید انبوه مسکن به جای شیوۀ پر اشکال مسکن مشارکتی در طرح اقدام ملی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط فعلی که اقتصاد کشور شرایط سختی را پشت سر می گذارد دولت باید با حمایت از کسب و کارهای جدید بهبود وضعیت را تسهیل کند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با صبح شد با اشاره به تخلف برخی ایرلاین ها در معطل نگه داشتن مردم جهت سوار کردن مسئولی دولتی یا بهارستان نشین در هواپیما ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت : دولت با سرمایه گذاری در بافت فرسوده و ساخت خانه های دو و سه طبقه ضمن بازآفرینی شهری و کمبود تولید مسکن نوساز تابوی ساخت مسکن در بافت فرسوده را خواهد شکست.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون عمران مجلس از بررسی طرح کاهش آلودگی هوا در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: محدودیت ایجاد شده با طرح جدید با پول قابل رفع است. تاریخ انتشار: 10:27 - 23 مهر 1398 - کد خبر: 558876
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا تمام راهکارها برای افزایش تولید و کاهش تقاضا در بازار مسکن باید در دستور کار قرار گیرد گفت: با تداوم شرایط کنونی در بازار مسکن، قیمت ملک در کشور به ویژه تهران کاهش خواهد یافت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه حضور زائران در راهپیمایی اربعین هر ساله باشکوه تر از قبل بوده است ، گفت: بر اساس گزارشات تمامی دستگاه ها آماده خدمت رسانی به زائران هستند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی می گوید: روند نزولی قیمت مسکن باز هم ادامه خواهد شد. مجید کیان پور در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: با توجه به ارزش ریال، پیش بینی ها بر این است که قیمت مسکن همچنان روند نزولی داشته باشد. ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۳    
سید احسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه ساختار بودجه کشور باید متناسب با جنگ اقتصادی باشد گفت: باید ساختار بودجه را به سمتی ببریم که تحریم ها نتوانند اثرگذار شوند و برای این منظور باید فروش فرآورده های نفتی را جایگزین فروش نفت نماییم.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به ضرورت خروج وابستگی کشور از درآمدهای نفتی و تحریم هایی که وجود دارد به احتمال زیاد قیمت حامل های انرژی در بودجه سال آینده تغییر پیدا می کند. ...
نماینده   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کمال الدین شهریاری، نماینده مردم دشتی و تنگستان و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از تحریریه نماینده ، درباره عملکرد مجلس دهم اظهار داشت: دوره دهم مجلس از نظر کیفی عملکرد خوبی نداشته و متأسفانه تمام وقت مجلس صرف تصویب لوایح به دردنخور شده است. ...
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، در شرایط فعلی تنها راه کار برای خانه دار کردن جوانان ورود دولت برای تولید مسکن است، راه حل مقابله با سوداگری در بازار مسکن را اعمال سیاست های مالیاتی دانست.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه سفرهای استانی شریعتمداری برای پیگیری و حل مشکلات بسیار مفید و موثر بوده، گفت: تخریب ها علیه وزیر بهانه جویی است.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سید احسن علوی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تأکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا و مدیریت واردات کالاهای دارای مشابه داخلی از الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور است، گفت: تلاش برای بازگشت ارز حاصل از صادرات از دیگر اقدامات ضروری در عرصه تجارت خارجی است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش یا کاهش قیمت مسکن تابع عرضه و تقاضا است، یعنی به هر میزانی که مسکن مورد نیاز بازار تأمین شود، قیمت در مسیر تعادل حرکت خواهد کرد، بنابر این اگر سه میلیون خانه خالی به بازار تزریق می شد، التهابات دو سال اخیر کاهش می یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس از تشکیل کمیته ویژه ای در این کمیسیون برای پیگیری و نظارت بر قیمت بلیت هواپیما در ایام اربعین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران گفت: دولت موظف است که زمین ها را از دست سوداگران و دلالان باز پس گرفته و به دست تولیدکنندگان مسکن بسپارد. صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به طرح مسکن سی متری ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه فعالیت بانک مسکن به هیچ وجه در بازار ساخت و ساز مشهود نیست، این بانک در چند سال اخیر اقدام به ارائه تسهیلات خرد به متقاضیان کرده اما در شرایط کنونی معوقات به صندوق بانک باز نمی گردد.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : مجید کیانپور عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای پروازهای اربعین باید شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخص شده ای را اعلام کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: از وزیر راه و شهرسازی تقاضا داریم که سهمیه قیر به استان کردستان را بیشتر کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی باید یک بار برای همیشه تابوی مسکن سازی در بافت های فرسوده را بشکند تا در کشور به میزان کافی مسکن تولید شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:در شرایط کنونی شاهد کاهش قیمت مسکن هستیم و امیدواریم با اجرای طرح های تولید انبوه مسکن، روند کاهش قیمت ها سرعت بیشتری گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۳    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: خودروی جدیدی توسط ایران خودرو در دست طراحی است که دارای استاندارد بالایی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون عمران مجلس دهم اعلام کرد: طرح راه آهن اردبیل برای ریل گذاری در جریان سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری به استان آماده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۶    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به آماده بودن 15 کیلومتر از راه آهن اردبیل، این مهم در سفر رئیس جمهور عملیاتی می شود و سال آینده شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.
پایگاه خبری گسترش / خودرو   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با فاجعه بار خواندن فروش لاستیک های غیراستاندارد و منقضی شده در بازار، گفت: قوه قضائیه باید با متخلفان برخورد و آن ها را به اشد مجازات برساند تا دیگر برای کسب سودهای کلان با زندگی و جان مردم بازی نکنند. ...
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در دیدار با اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برنامه های این خودروساز را در زمینه رونق تولید، عرضه محصولات جدید و گام های توسعه ای در حوزه پلتفرم، قوای محرکه و تنوع سوختی تشریح کرد. ...
برنامه تهران 20 امشب (چهارشنبه 17 مهرماه) با حضور "شادمهر کاظم زاده "عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و "جمشید برزگر" رئیس کانون سراسری انبوه سازان به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
شبکه پنج سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
برنامه " تهران 20" امشب (چهارشنبه 17 مهرماه) با حضور "شادمهر کاظم زاده "عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی و "جمشید برزگر" رئیس کانون سراسری انبوه سازان به روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۴    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: تحقیق و تفحص از شرکت آب و فاضلاب کشور در دستور کار کمیسیون عمران قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته آب و فاضلاب کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا دستگاه هایی که در بروز حادثه سیل اخیر قصور داشته اند، شناسایی و در گزارش نهایی کمیسیون عمران معرفی خواهند شد.
پایگاه خبری گسترش / صما   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رضایی کوچی گفت: نرخ بلیت هواپیما در بسیاری از مقاصد به دلیل نظارت ضعیف و همچنین حضور دلالان با نرخ بسیار بالایی عرضه می شود. گسترش نیوز: محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه نرخ بلیت هواپیما نسبت به سال های گذشته بسیار افزایش یافته است ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۹    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در رابطه با طرح های مسکن دولت روحانی، گفت: طرحی جامع توسط دولت درباره تولید مسکن با متراژ 30 متری کفاف کمبودهای موجود در این حوزه را نمی کند.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه ایران خودرو باید هرچه سریع تر به تعهداتی که به مردم داده است، عمل کند گفت: با توجه به اراده امروز این کارخانه و طرح هایی که دارد، می تواند از مشکلاتی که حاصل سوء مدیریت های قبلی است عبور کند ...
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس دهم با بیان اینکه وضعیت حمل و نقل عمومی مورد انتقاد است، گفت: شهرداری اکنون با بحث تامین منابع مالی مواجه بوده و کم و کاستی ها در حوزه مدیریت شهری را به این کمبود ها مرتبط می داند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۵۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: باید حادثه قطار زاهدان - تهران با ارائه گزارش از سوی همه بخش های دخیل در آن با دقت مورد بررسی قرار گیرد تا در نهایت با تحقیقات کارشناسی علت وقوع این حادثه روشن شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد که نباید لاستیک هایی که کارآیی خود را از دست داده و یا بی کیفیت هستند به مردم عرضه شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: ورود دولت به بازار مسکن نتیجه بخش نخواهد بود، زیرا راهبرد اصلی دولت باید حمایت از بخش خصوصی برای فعالیت و مدیریت بازار مسکن باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: استاندارد نبودن سرعت گیر ها و سرعت کاه ها در معابر درون و برون شهری می تواند عامل بروز تصادفات باشد. تاریخ انتشار: 04:00 - 17 مهر 1398 - کد خبر: 556721
جهانی پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بسیاری از مردم فکر می کنند کالای تولید خارج به مراتب باکیفیت تر از کالا های ساخت داخل است در حالی که باید پذیرفت بسیاری از کالا های تولید داخل از نمونه های مشابه خارجی خود بهتر و باکیفیت تر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بنا بر گزارشی که مدیران ایران خودرو اعلام کردند، این شرکت علی رغم وجود 60 هزار نیروی کار 30 هزار میلیارد تومان بدهی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به نظرات متضاد شهرداری و مجریان پروژه نوسازی شهرک پیکان شهر در منطقه 22 این موضوع برای تعیین تکلیف به کمیسیون ماده 5 ارجاع می شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه ای که هفته گذشته در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برگزار شد، در جریان اقدامات ارزشمند شهرداری تهران برای ساماندهی و پذیرایی از زائران در مسیر پیاده روی مراسم اربعین حسینی امسال قرار گرفتیم ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس گزارش های ارائه شده، گروه صنعتی ایران خودرو با 60 هزار نیروی کار حدود 30 هزار میلیارد تومان بدهی دارد که برنامه ریزی ها برای کاهش میزان بدهی ها انجام شده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وقتی تعداد مرزها برای تردد مسافران و زائران کم باشد، مشخص است که ناوگان های مستقر در یک منطقه توان پوشش مسافران و خدمات رسانی به آن را ندارد، در شرایط کنونی 4 مرز برای تردد زائران حسینی فعال است اما این تعداد به نظر من کم بوده و باید افزایش یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که بازیافت لاستیک ها و یا استفاده از لاستیک هایی که کارایی خود را از دست داده اند، خطرناک بوده و باید نظارت جدی بر این بخش اعمال شود.
نماینده   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس از بازدید اعضای کمیسیون متبوعش از صنایع خودروسازی ایران خودرو خبر داد.