شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۴:۰۰Mar 2020 28

جدیدترین‌های «مصلحت نظام»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تبریک میلاد امام حسین (ع)، از مجاهدت های پاسداران خط مقدم مبارزه با کرونا قدردانی کرد.
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی فرا رسیدن ولادت پر برکت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار را تبریک گفت. تاریخ انتشار: 11:46 - 09 فروردین 1399 - کد خبر: 608595
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، تعطیلی تجمعات مذهبی و اماکن مقدس برای پیشگیری از شیوع کرونا را عقلانی و شرعی عنوان کرد و نسبت به ترویج برداشت های سطحی از دین در جامعه هشدار داد. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در آبان روحانی با برخی نهادهای غیرانتخابی نظام وارد چالش شده بود. مجمع تشخیص مصلحت نظام دو لایحه باقی مانده از کارگروه ویژه اقدام مالی( FATF) را بررسی و تصویب نمی کرد تا ایران از لیست سیاه این کارگروه خارج شود. ایران و کره شمالی تنها کشورهایی بودند که در لیست سیاه FATF قرار داشتند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کارگروه سلامت مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بند 10 سیاست های کلی نظام می گوید: اخذ جریمه از آن هایی که در این ایام به سفر رفته اند، موضوعی است که در سیاست های کلی نظام مورد تاکید قرار گرفته و پشتوانه کارشناسی دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
راهکارهای تحقق جهش تولید در اولویت کمیسیون اقتصادکلان، بازرگانی و اداری دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گرفت.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امیدوارم دولتمردان با آگاهی از واقعیت کینه جویانه و خبیث دولت آمریکا به نهضت مردمی خودکفایی کشور بیش از گذشته اهتمام بورزند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه ی صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران، درخواست کرد صنعت ICT کشور نیز مشمول رسته های زیان دیده ی ناشی از کرونا شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۳۱    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اینستاگرام خود از چین به عنوان کشوری که فراتر از سایرین برای مبارزه با کرونا به کمک ایران آمده یاد کرد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام قرنطینۀ شدید و اعمال محدودیت های سراسری و موقت را تنها راه برای مقابله با ویروس کرونا دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام قرنطینۀ شدید و اعمال محدودیت های سراسری و موقت را تنها راه برای مقابله با ویروس کرونا دانست.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نمایندگان جدید باید این نکته را نیز مدنظر داشته باشند که هزینه های غیر ضروری دولت کاهش یابد و هزینه های ضروری و غیر قابل اجتناب جایگزین آن شود تا دولت مجبور به استقراض از بانک مرکزی و بزرگ کردن پایه پولی نباشد. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در صفحه توییتر خود نوشت: جمهوری اسلامی ایران و چین با همکاری و وحدت عمل دو جانبه در شرایط دشوار مقابله با ویروس covid19 گام بلندی برای تحقق برنامه جامع مشارکت راهبردی دو کشور برداشتند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نامگذاری سال 99 به نام جهش تولید ، گفت: جهش به معنی حرکتی فراتر از حرکت قبلی است به این معنی که اگر بخواهیم جهش تولید داشته باشیم باید نگاهی نو به تولید داشته باشیم. تاریخ انتشار: 21:35 - 07 فروردین 1399 ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا: در پی پیام تشکر دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از ارسال کمک های دارویی چین، رسانه های چینی و تلویزیون ملی این کشور با استقبال از همکاری میان دو کشور، از راه اندازی کمپین دل به دل راه دارد در راستای گسترش همکاری های دو کشور در مبارزه با کرونا خبر دادند. ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
غلامرضا مصباحی مقدم گفت: با توجه به حضور معتبرترین شرکت ها در بورس، می توان بازار سرمایه را به عنوان بهترین مکان برای سرمایه گذاری در راستای تحقق شعار جهش تولید دانست.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
محموله کمک های نوع دوستانه حزب حاکم چین به مجمع تشخیص مصلحت نظام تحویل سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی به بعضی جنبه های مثبت تجربهٔ تلخ کرونا پرداخت.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در روزهای مبارزه با کرونا، در حساب توییتری خود مطلبی مبنی از عدم انضباط در مبارزه با این ویروس منتشر کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پنج دستور کار مرتبط با شکست کرونا و تحقق شعار سال برای کمیسیون ها و مراکز دبیرخانه مجمع را ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در روز های مبارزه با کرونا، در حساب توییتری خود مطلبی مبنی از عدم انضباط در مبارزه با این ویروس منتشر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که جهش تولید یکی از مقولات بسیار مهم اقتصاد مقاومتی است گفت: برای تحقق این هدف باید بروکراسی کاذب اداری، واردات بی رویه، قاچاق، فساد و تبعیض از میان برداشته شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام بر آمادگی این مجمع جهت همکاری با دیگر دستگاه های کشور جهت تحقق سیاست های کلان نظام در راستای افزایش تولید در کشور تاکید کرد .
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۹۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی نظر تفسیری مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور را ابلاغ و 3 موعد قانون را اصلاح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه شعار جهش تولید شعاری دور از دسترس نیست گفت: تحقق این شعار یک شرط مهم دارد و آن نهراسیدن از سختی ها، مشکلات و فشارها است.
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
در پاسخ به نامه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزیر امور بین الملل حزب حاکم چین ضمن ابراز همراهی چین با ایران در مبارزه با بیماری کرونا، مقادیری دارو و تجهیزات پزشکی را به جمهوری اسلامی ایران اهدا کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۰    
در پی ابلاغیه رئیس کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، کارگروه ویژه حمایت از تولید ملی و تاب آوری صنعتی این دبیرخانه، برای تدوین الزامات و چارچوب های جهش تولید اعلام آمادگی کرد.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نخستین روزهای سال جدید، پنج دستور کار مرتبط با شکست کرونا و تحقق شعار سال برای کمیسیون ها و مراکز دبیرخانه مجمع ابلاغ کرد. خبرگزاری تسنیم
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رمز اصلی تحقق جهش تولید در کشور توجه به تمامی زنجیره ها اعم از زنجیره ارزش، تولید، تامین مالی وغیره در فعالیت های اقتصادی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نخستین روزهای سال جدید، پنج دستور کار مرتبط با شکست کرونا و تحقق شعار سال برای کمیسیون ها و مراکز دبیرخانه مجمع ابلاغ کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رمز اصلی تحقق جهش تولید در کشور توجه به تمامی زنجیره ها اعم از زنجیره ارزش، تولید، تامین مالی وغیره در فعالیت های اقتصادی است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی درگذشت عضو شورای سردبیری خبرگزاری فارس را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: ...
الف   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مدعی شد در جنگ جهانی سوم به جای بمب از کرونا برای تعیین سرنوشت قدرت ها استفاده می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: کارگروه حمایت از تولید ملی و تاب آوری صنعتی مجمع تشخیص مصلحت نظام آمادگی خود و سایر اعضای کارگروه را برای تدوین چارچوب "جهش تولید" اعلام کرد. تاریخ انتشار: 20:29 - 04 فروردین 1399 - کد خبر: 607957
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو اسبق مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جهش تولید با لفظ و برپایی تابلو محقق نمی شود، تولید سرمایه می خواهد، باید موانعش برطرف شود و برای آن باید بازار مصرف و بازار صادرات در نظر گرفت.
وانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پس از شکست پروژه تحریم ها و ناکامی تفکر آمریکایی در اداره ⁧اقتصاد⁩ کشور، سیاستمداران آمریکایی، می خواهند جنازه تحریم ها را به ما بفروشند.
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی عروج سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین اسدالهی پیام تسلیتی صادر کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مدعی شد در جنگ جهانی سوم به جای بمب از کرونا برای تعیین سرنوشت قدرت ها استفاده می شود. محسن رضایی در یادداشتی با عنوان بمب ویروسی کرونا نوشت: تاریخ بشر از قرن های گذشته تا کنون هجمه ای به وسعت کرونا سراغ ندارد که تمامی کشورها و ملت ها را درگیر کرده باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که پس از شکست پروژه تحریم ها و ناکامی تفکر آمریکا در اداره اقتصاد کشور، سیاستمداران آمریکایی می خواهند جنازه تحریم ها را به ما بفروشند.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سیاست مداران آمریکایی، می خواهند جنازه تحریم ها را به ما فروشند اما مذاکره با شیطان به بهانه گرفتن ماسک و دستکش سم مهلک است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۵    
برترین ها: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در تازه ترین پست توییتری اش به شایعات مذاکره مجدد با دولت آمریکا و دیدار حسن روحانی با دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده آمریکا واکنش نشان داد و مذاکره با شیطان را سم دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سیاست مداران آمریکایی، می خواهند جنازه تحریم ها را به ما فروشند اما مذاکره با شیطان به بهانه گرفتن ماسک و دستکش سم مهلک است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون زیربنایی و تولیدی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در ابلاغیه ای به روسای کمیته ها و کارگروه های تخصصی زیر مجموعه کمیسیون متبوع خود، از آنها خواست، اقدامات لازم برای جهش تولید با محوریت اقتصاد مقاومتی و خودکفایی را تدوین کنند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلجت نظام باز هم خبرساز شد. محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو این هیات، اعلام کرد که هیات عالی نظرش را درباره بودجه سال 99 برای شورای نگهبان ارسال کرده است. اعلام این خبر باز دیگر انتقاد مخالفان تشکیل هیات عالی نظارت را برانگیخت ...
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شعاری که مقام معظم رهبری برای سال 99 تعیین کرده یک شعار توخالی نیست چرا که ظرفیت ایران برای تولید ظرفیتی بسیار بزرگی است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آن عالم وارسته، عمری را در مسیر نشر معارف نورانی و حیاتبخش اسلام، سپری کرد و در دوران دفاع مقدس، بعنوان امام جمعه خرمشهر در کنار رزمندگان، حضوری موثر و دلگرم کننده داشت. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی درگذشت آیت الله سید ابوالحسن نوری پیام تسلیتی صادر کرد
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر شعار جهش تولید محور کار قوای سه گانه، بنگاه های اقتصادی و بخش های خصوصی قرار گیرد دستاوردهای بزرگی مانند ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان خواهد داشت.