چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۱:۲۹Feb 2019 20
 

جدیدترین‌های «مصلحت نظام»

الف   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه عدم حضور رئیس جمهور در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی لوایح FATF گفت: این مسئله حاکی از فرار رئیس جمهور از پاسخگویی و از زیر بار مسئولیت است و وی باید در همه جلسات حضور پیدا کرده و استدلال های خود را مطرح کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت در اجرایی کردن سیاست های ابلاغی خوب عمل نکرده است و ما همچنان منتظر اصلاح رفتار و عملکرد دولت در این خصوص هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از مسئولان و دوستداران انقلاب خواست به تبیین دستاوردهای انقلاب بپردازند و گفت: اینگونه مردم قضاوت می کنند چرا کشوری که موشکهای نقطه زن و با دقت بسیار بالا تولید می کند نتوانسته خودرویی باکیفیت تولید کند.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش    
الف نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:رسانه ای شدن جلسات و محتویات هم برای آینده خوب است و مشخص می شود که هر فردی که حالا مخالف یا موافق بوده است، چه استدلال هایی برای خود داشته است که مصحلت آینده را در نظر گرفته است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
بررسی لایحه پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام سبب شد تا برخی از اعضای این مجمع ادعا کنند که پیامک های تهدیدآمیزی در این خصوص به آنان ارسال شده است، موضوعی که پلیس در واکنش به آن اعلام کرده که اگر شکایتی در این خصوص ثبت شود، حتما به آن رسیدگی خواهد شد.
الف   ۴ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:رسانه ای شدن جلسات و محتویات هم برای آینده خوب است و مشخص می شود که هر فردی که حالا مخالف یا موافق بوده است، چه استدلال هایی برای خود داشته است که مصحلت آینده را در نظر گرفته است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۰:۲۴    
فعالان اقتصادی مدت ها است برای تصویب FATF لحظه شماری می کنند. یک روز این لحظه شماری پشت دَر سبز رنگ بهارستان بود و حال به کاخ مَرمَر رسیده است. اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام دومین بَله را به این لایحه بدهد، گره از مشکلات بخش خصوصی باز می شود و آنها می توانند در مسیر شفافی جابه جایی پولی را انجام دهند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۹    
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام براساس مصالح ملی تکلیف لوایح مرتبط با FATF را روشن کند تا مشکلی برای سیستم مالی کشور به وجود نیاید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دانش آموزان گروه ابوذر نهاوند، افتخار همه ما و نهاوندیها در کشور هستند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۴    
ارسال کنندگان پیامک های انتقادی به سیاستمداران، برنامه جدیدی برای فشار به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام دارند.
ایستنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۳    
عدم احراز هویت در اصلاحیه قانون مبارزه با پولشویی جرم انگاری شد. این قانون که توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب و در روزنامه رسمی هم به چاپ رسیده، برای اولین بار مجازات عدم دقت در احراز هویت را مشخص می کند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۴    
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: تشخیص مصلحت نظام تاکنون در رابطه با تصویب این لوایح با درایت برخورد کرده است ویکی از دلایلی که تصویب لوایح سی اف تی و پالرمو به جلسه بعد مجمع موکول شد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی نوشت: سیاست نظام حفظ ارزش پول ملی است ولی دولت ها برای بیلان ظاهری عمل به شعارهای خود، از ارزش پول ملی می کاهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۸    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه تربیت درست افراد عامل دوری از مسیر منحرف می شود، گفت: شهدای گروه ابوذر باید در ایستادگی به الگوی مردم و دانش آموزان تبدیل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
مخالفت ها برای پیوستن ایران به کنوانسیون مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در شرایطی از سوی مخالفان دولت ادامه دارد که این مساله تشدید مشکلات اقتصادی ایران را در پی خواهد داشت؛ موضوعی که بارها مورد تاکید رئیس جمهوری ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۶    
یک عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: من فکر می کنم کسانی که مخالف تصویب این لایحه در مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند، باید رسما مشخص و معرفی شوند و مسئولیت این موضوع را بپذیرند. این که صرفا مخالفت کنند و منافع ملی را به خطر اندازند کافی نیست و باید مسئولیت کار خود را قبول کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۲    
همزمان با برگزاری یادواره شهدای گروه انقلابی ابوذر نهاوند با حضور علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از کتاب کمالات فرمانده رونمایی شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۰    
پیوستن یا نپیوستن به اف ای تی اف؛ مساله این است.حالا مدتی است بحث موافقان و مخالفان بالا گرفته است؛ انتظار برای اعلام نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی موسوم به "پالرمو" طولانی تر از انتشار شد و به نیمه اسفند موکول شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۹    
تهران- ایرناپلاس- یک عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم درباره انتظارات از عملکرد مجمع تشخیص مصلحت نظام در دوره جدید، می گوید: مدیریت مجمع باید جا بیندازد که مجمع تشخیص، نظر کارشناسی بدهد، نه شرعی و اسلامی.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۵    
کنوانسیون پالرمو در سال 2000 در سازمان ملل تصویب شد؛ هدف این کنوانسیون مقابله با جرایم سازمان یافته فراملی است. به جز ایران، تنها 8 کشور بوتان، کنگو، پالائو، پاپوا گینه نو، جزایر سلیمان، سومالی، سودان جنوبی و توآلو هنوز عضو این معاهده نیستند ...
اعتدال   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۸    
ایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام باید سریع تر تکلیف لایحه پالرمو و CFT را مشخص کند اظهار کرد: این لوایح اگر تصویب نشوند تاوان آن را مردم جامعه خواهند داد نه کسانی که در سطوح بالا نشسته اند و مجمع تشخیص مصلحت باید این واقعیت را ببیند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۶    
گروه استان ها عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تربیت دانش آموزان باید در راستای تحقق حیات طیبه اسلامی محقق شود، گفت: مبانی تمدن سازی اسلامی از سوی رهبر انقلاب مورد تأکید قرار گرفته است.
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۷    
گفت و گوی اقتصادی که تلاش می کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، سی ام بهمن در خصوص سیاست های ابلاغی نظام از سوی مقام معظم رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام سخن می گوید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۲    
مشهد- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از نیازهای مهم کشور تربیت دانش آموزانی کارآمد و متعهد به عنوان مدیران آینده کشور است.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷    
جعفر گلابی / روزنامه نگار تصمیم گیری پیرامون لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام به تعویق افتاد و حالتی از صبر و انتظار خصوصا در حوزه های اقتصادی را تداوم بخشید؛ صبر و انتظاری که فی نفسه چندان موافق طبع اقتصاد کشور نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸    
نهاوند - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه ناشی از کمرنگ شدن عقاید دینی است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۳    
به گزارش مشرق ، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در توییتر درباره محاکمه خائنان، توصیه هایی به دادستان تهران کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه تربیت درست افراد عامل دوری از مسیر منحرف می شود، گفت: شهدای گروه ابوذر باید در ایستادگی به الگوی مردم و دانش آموزان تبدیل شود.
پانا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۲    
تهران (پانا) - یک دیپلمات پیشین کشورمان معتقد است مصلحت پیوستن ایران به FATF را نباید مجمع تشخیص مصلحت نظام بلکه مجمع تشخیص مصلحت مردم یعنی رفراندوم مشخص کند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۰    
دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است که کاهش ارزش پول ملی، کم هزینه تر از کاهش هویت و اعتبار ملی نیست. به گزارش تابناک محسن رضایی درباره اوضاع اقتصادی حاکم بر کشور و کاهش ارزش پول در صفحه اینستاگرام خود نوشت: کاهش ارزش پول ملی، کم هزینه تر از کاهش هویت و اعتبار ملی نیست ...
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۴    
سومین همایش ملی فعالان حرکت های جهادی و یادواره شهید امیرمحمد اژدری با "سخنرانی جناب آقای دکتر قالیباف عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام "برگزار می گردد.
دانا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۸    
در هفته های اخیر که لایحه الحاق به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملّی (پالرمو) بعد از تصویب در مجلس به مجمع تشخیص مصلحت نظام برای نظر نهایی صادر شده، شاهد فعالیت روشنگرانه و مطالبه گرانه جمع عظیمی از دانشجویان، طلاب و اساتید برجسته دانشگاه های استان بوشهر و سراسر کشور بوده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۲    
تهران- ایرنا- زمزمه های برگزاری همه پرسی درباره لوایح مرتبط بلند شده و دلیل آن هم تعویق تصمیم گیری مجمع تشخیص مصلحت نظام است؛ درحالی که دو لایحه پالرمو و CFT در انتظار تعیین تکلیف در مجمع است، بررسی های اعضا درباره پالرمو بعد از گذشت چهار ماه هنوز ادامه دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۹    
وزیرآموزش و پرورش گفت: هر تغییری در آموزش وپرورش زمان بر است و منابع خود را می طلبد و نگاه ما به تحول ، در این حوزه همسویی با نیازهای جامعه است. به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش وپرورش ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه معیشت مردم ارتباطی به پالرمو و FATF ندارد، گفت: دولت در رابطه با لوایح مربوط به FATF فرافکنی نکند.
تئاتر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۳    
رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی که در هشتمین روز جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر حضور داشت، تأکید کرد که باید تلاش کنیم تا فرهنگ تماشای تئاتر در مدیران و مسئولان ایجاد شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۷:۰۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: روند بررسی FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام روندی در حوزه سیاست داخلی ایران است و اروپا نمی تواند فعالیت کانال مالی ایران و اروپا را منوط به تصویب این موضوع کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۳:۲۶    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از احتمال تمدید وضعیت تعلیقی ایران در "FATF " خبر داد. به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، الهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی درباره ادامه بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۲:۴۶    
مهلت "FATF" به ایران برای خروج از لیست سیاه این گروه در حالی روز شنبه 27 بهمن به پایان رسید که مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه بررسی یکی از لوایح آن یعنی "پالرمو" را به جلسه بعدی خود موکول کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۲:۰۲    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نامه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به موضوع طرح شده در این نامه مبنی بر ضرورت برطرف کردن عیوب اقتصادی بویژه وابستگی بودجه به نفت پرداخت.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۳:۴۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پالرمو را موجب مسدودشدن تمام مسیرهای ایران در دور زدن تحریم ها دانست.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۱    
روزنامه شرق نوشت: تصمیم گیری درباره پیوستن به کنوانسیون های مورد تأکید گروه ویژه اقدام مالی (اف اِی تی اف)، در جلسه شنبه مجمع تشخیص مصلحت نظام به آینده موکول شد. این تأخیرها اقتصاد ایران را به سوی فضای مبهمی هدایت می کند.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۰:۴۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه پذیرش FATF هیچ نکته مثبتی برای ایران ندارد، گفت: در عوض، آمریکایی ها از آن برای تحریم ایران استفاده خواهند کرد.
پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۹    
مقیم/عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مسئولین خارجی گفته اند که اگر ایران FATF را بپذیرد، بسته تحریم ما کامل می شود.
نسیم   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۳    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در شرایطی که دشمنان در جنگ اقتصادی ما را هدف گرفتند بخش خصوصی باید همه توان خود را برای حفظ بنیه اقتصادی کشور قرار دهد.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۱    
هفته ها از پی هم می گذرد و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام هنوز در مورد لوایح چهارگانه و پیوستن به کنوانسیون های جهانی برای مقابله با تامین مالی تروریسم به نتیجه نرسیده اند. طولانی شدن این فرایند اما نمی تواند نشانه خوبی به حساب آید.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۱    
ضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وظیفه بخش خصوصی در طول 40 سال گذشته سنگین تر است هم آنچه دارد باید به میدان بیاورد و هم به دولت در تصمیم گیری ها کمک کند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۷    
مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان در همایش بزرگ سادات این استان که با حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفت.
موج   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: FATF ابزار سیاسی آمریکا برای تسلط بر انقلاب اسلامی است. به گزارش خبرگزاری موج، مصطفی میرسلیم در توییتی نوشت: اگر در اسناد چهل سال اخیر تحقیق کنیم ...