شنبه ۲۱ تیرساعت ۰۸:۰۷Jul 2020 11

جدیدترین‌های «دبیر مجمع تشخیص مصلحت»

 
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرلشگر پاسدار دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، با انتشار پیامی، درگذشت امیر سرتیپ خلبان هوشنگ صدیق ، فرمانده اسبق نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به گروه های جهادی گفت: مردم باید قیام کنند؛ یک زمانی قیامشان سیاسی بود و یک زمانی دفاعی بود؛ الان باید اقتصادی، فرهنگی، علمی و فناوری باشد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فقرزدایی بدون توانمندی، اعتماد به نفس و مشارکت مردم امکان پذیر نیست. محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار کرد: اولین خاصیت و وظیفه گروه های جهادی (خدمت به مردم) است که بچه ها رنج سفر را به دوش می گیرند و می روند جاهایی که سختی دارد ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۰۵    
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بعد از خروج از سپاه برای مجلس ششم تبلیغاتی داشت که در این عکس می بینید.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۶    
به گزارش جماران؛ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: از شلیک ناو وینسنس به هواپیمای مسافربری ایرانی 32 سال می گذرد درحالی که جنایات آمریکا علیه مردم ایران صرفا به بعد از انقلاب خلاصه نمی شود بلکه کودتای 28 مرداد، شهادت دانشجویان در 16 آذر 1332 ...
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
برترین ها: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به دستور مقام معظم رهبری برای تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، از بی خاصیت شدن این ستاد توسط دولتمردان انتقاد کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امسال یکی از فرصت های جدی برای شعله ور کردن مبارزه علیه آمریکا است و توصیه ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص غرب ستیزی، فراتر از مسائل انتخاباتی است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۲۲:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در حساب توییتری خود نوشت: اقتصاد امری تک بعدی نیست. از بانک مرکزی تا وزارت اقتصاد تا خارجه و صمت و جهاد کشاورزی و نفت و... در موضوع تورم و وضعیت اقتصادی دخیل هستند ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برنامه ریزی بخشی آسیب های جدی به اقتصاد ملی زده است و هدف اقتصاد مقاومتی پایان دادن به این روش های غلط در اداره اقتصاد ملی است.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برنامه ریزی بخشی آسیب های جدی به اقتصاد ملی زده است و هدف اقتصاد مقاومتی پایان دادن به این روش های غلط در اداره اقتصاد ملی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تحول بنیادین در فرهنگ و اقتصاد، مورد نیاز است و اصلاحات در فرهنگ و اقتصاد را با استفاده از تجربه سیاست، دفاع و امنیت می توان انجام داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
قرارگاه جهادی نجاح که فعالیت های خود را -زیر نظر دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام- برای کمک به مناطق محروم کشور آغاز کرد، در ادامه فعالیت جهادی خود به استان کهگلویه و بویر احمد می روند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نقش آمریکا در تحولات چند دهه اخیر جهان گفت: انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران نمی تواند نسبت به تحولات جهانی بی تفاوت باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه مبارزه جمهوری اسلامی ایران با آمریکا تمدنی و علمی است، اعلام کرد: برای این کار هم انگیزه و هدف داریم و هم به دنبال ارتقاء منافع ملی هستیم.
برترین ها: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام شکست آمریکا در شورای امنیت را نشانه ای از افول آمریکا دانست. محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیتی با هشتگ های ترامپ و افول آمریکا نوشت: شکست آمریکا در شورای امنیت، تنها به دلیل بی منطق بودن ترامپ نیست بلکه نشانه ای از افول آمریکا هم هست.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: شکست آمریکا در شورای امنیت، تنها به دلیل بی منطق بودن ترامپ نیست بلکه نشانه ای از افول آمریکا هم هست.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: شکست آمریکا در شورای امنیت، تنها به دلیل بی منطق بودن ترامپ نیست بلکه نشانه ای از افول آمریکا هم هست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: شکست آمریکا در شورای امنیت، تنها به دلیل بی منطق بودن ترامپ نیست بلکه نشانه ای از افول آمریکا هم هست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شکست در شورای امنیت نشانه ای از افول آمریکا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، شکست آمریکا در شورای امنیت را نشانه ای از افول این کشور توصیف کرد.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: شکست آمریکا در شورای امنیت، تنها به دلیل بی منطق بودن ترامپ نیست بلکه نشانه ای از افول آمریکا هم هست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: شکست آمریکا در شورای امنیت، تنها به دلیل بی منطق بودن ترامپ نیست بلکه نشانه ای از افول آمریکا هم هست.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه ایران از مواضع اخیر دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام درباره دولت انتقاد کرد. این روزنامه نوشت: * دکتر محسن رضایی ذیل توضیح درباره موضوعی که اساساً ارتباطی هم به دولت نداشته، کابینه را مورد انتقاد قرار داده و مدعی شده که اندیشه های غرب زده در دولت های گذشته و فعلی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار تصویری از شهید دستواره، مطلبی درباره نقش این شهید والا مقام در عملیات آزادسازی شهر مهران نوشت.
مرآت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متأسفانه موسوی خوئینی ها به جای آنکه انگشت اتهام را به سوی آمریکا و هواداران آن نشانه رود، آدرس غلط داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۶۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: متأسفانه موسوی خوئینی ها به جای آنکه انگشت اتهام را به سوی آمریکا و هواداران آن نشانه رود، آدرس غلط داده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- جانشین دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی به مصوبه روز گذشته ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره اجاره بهای مسکن واکنش نشان داد و گفت: این مصوبه نشان می دهد از کم و کیف روابط مؤجر و مستأجر بی خبرید. تاریخ انتشار: 13:41 - 09 تیر 1399 ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بورس ما نقدینگی را به سمت تولید هدایت نمی کند و بعد از چند ماه، عوارض خود را به قیمت کالا و مسکن منتقل کرد و فریاد مردم را در آورده است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۴    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت و مجلس باید ارتباط دانشگاه با صنعت، اداره کشور و زندگی مردم را نهادینه و قانونمند کنند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- حدود یک سال مانده به پایان کار دولت حسن روحانی، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام انتقاد از رویکرد های اقتصادی دولت را جدی تر از قبل در دستور کار خود قرار داده است. او بیشتر انتقاداتش را در قالب توئیت های کوتاه مطرح می کند. گاهی هم انتقادات به سیاست خارجی و سیاست داخلی دارد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جایگاه جمهوری اسلامی ایران در مسأله ی دفاعی به گونه ای است که می توانیم با بزرگ ترین قدرت جهان مقابله کنیم و پاسخ قابل توجهی به آن بدهیم، بدون اینکه به کشوری متکی بشویم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ما نیاز به یک نهضت کادرسازی داریم، گفت: نهضت کادرسازی در دل نهضت عمل به بیانیه ی گام دوم شکل می گیرد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به مردم وعده داد که پول ملی ایران قویترین پول منطقه شود. محسن رضایی در حساب توییتری خود نوشت: مردم مطمئن باشند با کنار زدن هواداران آمریکا و مدیریت محفلی و وارداتی در اقتصاد، پول ملی ما قوی ترین پول منطقه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشت: مردم مطمئن باشند با کنار زدن هواداران آمریکا و مدیریت محفلی و وارداتی در اقتصاد، پول ملی ما قوی ترین پول منطقه خواهد شد.
رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به دولت توصیه کرد: از تمام ظرفیت کارشناسی کشور در عرصه اقتصاد استفاده کند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۸    
به گزارش جماران؛ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در حساب توییتری خود نوشت: اگر کارشناسان و مدیران اقتصادی دولت کفایت نمی کنند دولت از همه صاحب نظران جامعه کمک بگیرد. اخبار مرتبط محسن رضایی: دولت باید جلوی گرانی ها را بگیرد هشدار محسن رضایی در مورد حرکت به سمت یک فاجعه در کشور ...
به گزارش روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار" با اشاره به خدمات دکتر رضایی به کشور طی چهار دهه، از توجه و نگرش مثبت وی به سیستان و بلوچستان قدردانی و گزارش مشروحی از وضعیت استان، خدمات دولت و پروژه های زیرساختی، سرمایه گذاری ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگوی تلفنی با هادی احمدی نوجوان هنرمند بختیاری که با اجرای آهنگی پرشور و حماسی در تجلیل از سالار شهیدان مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی در برنامه عصر جدید هنرنمایی کرد، تقدیر کرد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس ستاد کل نیرو های مسلح و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گزارشی را به استماع اعضای مجمع رساند. تاریخ انتشار: 21:08 - 04 تیر 1399 - کد خبر: 631996
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگوی تلفنی از نوجوانی که با اجرای آهنگی پرشور و حماسی در تجلیل از سالار شهیدان مقاومت سردار حاج قاسم سلیمانی در برنامه عصر جدید به هنرنمایی پرداخت، تقدیر کرد. تاریخ انتشار: 11:41 - 04 تیر 1399 - کد خبر: 631751
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۲۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در حساب توییتری خود نوشت: دولت باید جلوی گرانی ها را بگیرد. گرانی را مالیات تورمی می گویند که پولدارها را پولدارتر ولی کم درآمدها و فقرا را فقیرتر می سازد. اخبار مرتبط هشدار محسن رضایی در مورد حرکت به سمت یک فاجعه در کشور ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دولت باید جلوی گرانی ها را بگیرد، گفت: گرانی را مالیات تورمی می گویند که پولدارها را پولدارتر ولی کم درآمدها و فقرا را فقیرتر می سازد. تاریخ انتشار: 15:55 - 03 تیر 1399 - کد خبر: 631482
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توئیتر خود مسئولیت دولت در کنترل قیمت ها را یادآوری کرد.
برترین ها: در ادامه انتقادهای مقامات نسبت به عملکرد دولت در شرایط فعلی و نابسامانی در بازار ارز و سکه محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در واکنش به این روند توییتی منتشر کرد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۲:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر پراید و ماهواره را در کنار هم قرار دهید، تصویر درستی از دو نوع حکمرانی در کشور حاصل می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه از نظر سیاست خارجی و دفاع و امنیتی پیشرفت ها بسیار است، گفت: ماهواره نظامی ما از بالای سر آمریکا و اسرائیل عکس های دقیق می فرستد و موشک های نقطه زن ما رعب در دل آمریکایی ها افکنده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اگر ماهواره را در کنار پراید بگذاریم، می توانیم تصویر روشنی از دو نوع حکمروایی در کشور باشیم ، اظهار کرد: در جبهه استقلال و امنیت حکمروایی انقلابی وجود دارد، اما در جبهه اقتصاد و معیشت نوعی حکمروایی دیگری وجود دارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۵۸    
سومین مراسم بزرگداشت استاد تراز انقلاب اسلامی عصر امروز با حضور دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام،حجت الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها،مهدی چمران رئیس بنیاد شهید چمران، مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شما ماهواره ما را در کنار یک پراید بگذارید. این ها نتایج و تصویر روشنی از دو نوع نگاه و حکمروایی است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- جانشین دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مرکز ارزیابی و نظارت راهبردی در صفحه شخصی خود با بیان اینکه وضع امروز دلار نتیجه تفکر و مدیریت برجامی است راه اصلاح این وضع را خروج از برجام و کنار رفتن تفکر برجامی از عرصه مدیریت کشور دانست. تاریخ انتشار: 20:34 - 01 تیر 1399 ...