شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۰:۱۳Feb 2020 22

جدیدترین‌های «دبیر مجمع تشخیص مصلحت»

برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در صفحه شخصی خود درتوییتر به وحدت نیروی های انقلابی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در توئیتی به وحدت نیروهای انقلاب واکنش نشان داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره سنگ تمام مردم ایران طی 40 روز اخیر نوشت:
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از تقویت جبهه مقاومت و اخراج آمریکا از منطقه بعد از شهادت سردار سلیمانی خبر داد. تاریخ انتشار: 14:53 - 23 بهمن 1398 - کد خبر: 595942
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیا اینکه نجات اقتصاد ایران و منطقه و جهان اسلام در گرو بیرون کردن آمریکا از منطقه است، گفت: امروز حتی در اوج مبارزه با آمریکا بحث مذاکره را مطرح می کنند. اگر تفکر انقلاب اسلامی وارد اقتصاد ایران می شد، اقتصاد به این شکل نبود. ...
پلیس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۴۰    
گروه استان ها –آذربایجان شرقی- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم تبریز گفت: مردم غیرتمند تبریز با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان های امام راحل و رهبری تجدید میثاق کرده و بار دیگر نشان دادند که پیش قراول و لنگرگاه انقلاب اسلامی هستند.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر در دروازه تبریز بنویسند جغرافیای مقاومت و ایستادگی خلاف واقع نیست و درست است، آذربایجان لنگرگاه ایران است. ...
هم نوا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس در واکنش به حضور پر شور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن نوشت: ایرانی ها سالگرد انقلاب اسلامی 1979 را گرامی داشتند .
هم نوا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز در گزارش خود درباره راهپیمایی 22 بهمن در ایران به رغم تنش های این کشور با آمریکا، شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل و همچنین تصاویر موشک های ایرانی را برجسته کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: انتقام سخت ملت ایران از حمله به عین الاسد شروع شده است و تا اخراج آمریکایی ها از منطقه ادامه دارد، چرا که تا قبل از آن اقتصاد و استقلال کشورهای اسلامی درست نمی شود و مسئله ما تنها نجات عراق، سوریه و لبنان نیست.
عصر تبریز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا فکر می کند که ما فقط یک انتقام می گیریم، در حالیکه حمله به پایگاه آمریکا شروع یک انقلاب است.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارداشت: تا زمانی که آخرین سرباز آمریکا در منطقه است، دست از مبارزه بر نخواهیم داشت و ملت ایران تا آخرین قطره خون پشت رهبرشان خواهند بود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در بین مردم تبریز گفت: آذربایجان در تاریخ ایران نقش لنگر نظام جمهوری اسلامی داشته است و همیشه نقطه مقاومت در برابر طوفان های ایران بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شعار مرگ بر شاه برای نخستین بار در چهلم شهدای قم در تبریز بلند شد و این شعار پایانی برای نظام استبدادی شاهنشاهی بود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حمله موشکی آغاز انتقام بود، گفت: تا خروج آخرین سرباز آمریکا از مقابله دست برنخواهیم داشت. محسن رضایی در جمع راهپیمایان 22 بهمن تبریز با بیان اینکه آذربایجان در تاریخ ایران نقش لنگرگاه و پایگاه ایران را داشته و در طوفان های بزرگِ تاریخ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۲:۰۱    
تبریز- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آذربایجان نقش لنگر و پایگاه جمهوری اسلامی را دارد و مردم تبریز و آذربایجان همواره مدافع این انقلاب بوده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به حضور پرشور مردم آذربایجان در راهپیمایی 22 بهمن با وجود برف و سردی هوا، گفت: این حضور نشان می دهد که دشمنان ایران اسلامی بیشتر فکر کنند و بدانند انقلاب و نظام در قلب ملت ایران جا دارد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب و اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی در جمع فرهنگیان استان آذربایجان شرقی به تبیین ابعاد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آمریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی می خواست مردم ایران را مایوس و تسلیم کند ، گفت: مردم ایران در قبال این اقدام آمریکا، در مراسم تشییع باشکوه و تاریخی پیکر سردار، فریاد انتقام سخت سر دادند. ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به دلیل سرمای شدید هوا و بارش برف، محل تجمع نهایی مردم تبریز در راهپیمایی 22 بهمن تغییر کرد. بارش برف شدید در تبریز و برودت هوا باعث شد تا محل تجمع مردم در راهپیمایی از میدان نماز به مصلی اعظم امام خمینی (ره) تبریز تغییر پیدا کند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: محسن رضایی روز دوشنبه در آئین بزرگداشت و سوگواری اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در تبریز، با بیان این که با شهادت سردار سلیمانی وفاداری و عشق به شهادت در بین مردم بیشتر شد، گفت: بازگشت ارزش های انقلابی، احیا شدن وحدت و مقام پیدا کردن برادری و شهادت طلبی از جمله پیامدهای این حادثه بود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۰    
مراسم گرامیداشت دهه فجر و بزرگداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش ظهر امروز با سخنرانی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مسجد دانشگاه تبریز برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام رسول برگی گفت: سرلشکر پاسدار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام سخنران راهپیمایی 22 بهمن در تبریز است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی تمام زندگی خود را برای امنیت کشور گذاشته بود و هیچ خواسته ای از مردم نداشت، گفت: با شهادت وی مردم ایران احساس کردند که بهترین فرزند خود را در کشوری غریب از دست داده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه قاسم سلیمانی فرزند انقلاب بود، گفت: قاسم سلیمانی آینه تمام نمای انقلاب است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام امروز دوشنبه 21 بهمن 98 در مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در تبریز گفت: شهادت سردار سلیمانی و هدف قرار گرفتن پایگاه آمریکا ابهت کاذب آمریکا را در دنیا شکست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: فردا سردار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به استان آذربایجان شرقی سفر می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۱۰    
سرلشکر پاسدار محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام جهت شرکت در مراسمات دهه فجر و اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به تبریز سفر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فرهنگی که در دانشگاه ها، در مدارس و جامعه ماست فرسنگ ها با آرمان های انقلاب ما فاصله دارد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۱    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران اظهار داشت که کشورش پس از ترور سپهبد سلیمانی به دنبال "بهانه" برای حمله به اسرائیل بوده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است که ایران قوی ترین پایگاه آمریکا را مورد هدف قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن اشاره به این موضوع که هدف حضور آمریکا در منطقه تسلط بر منابع انرژی جهان است، تصریح کرد، شهادت فرمانده نیروی قدس نهضتی بین المللی برای مقابله با استکبار جهانی به راه انداخت.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محسن رضایی در گفتگوی اختصاصی با شبکه خبری المیادین گفت: تمام پایگاه های آمریکا تحت نظر ماست. ناوهای هواپیمابر تحت سیطره ماست و می دانیم چند کشتی دارند. حتی هنگامی که نظامیان آمریکایی به هتل ها در کویت و بحرین می روند ما آنها را زیر نظر داریم. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رضایی شنبه شب در گفت وگوی اختصاصی با شبکه تلویزیونی "المیادین" لبنان افزود: ایران تنها کشوری است که از دوران جنگ جهانی دوم تاکنون پایگاه های آمریکایی را هدف قرار داده است و این یک واقعیت است. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با شبکه المیادین ضمن بیان اینکه ایران وارد دوره مقاومت و جبهه جدید علیه آمریکا شده است، گفت، جزئی ترین فعالیت های آمریکایی ها و پایگاه هایشان زیر مراقبت ایران قرار دارد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۲    
شفقنا- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش، باعث شکل گیری نهضت جهانی مبارزه با استکبار آمریکا شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگو با شبکه خبری المیادین، گفت، آمریکا در مقابل ایران به بن بست رسیده و به همین دلیل، شخصی مانند سردار قاسم سلیمانی را ترور کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۶    
سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: گام دوم انقلاب که نهضت دوم این انقلاب را شامل می شود با شعار اخراج آمریکا از منطقه آغاز شده است؛ زیرا انقلاب اسلامی در یک عرصه جدید و وسیع منطقه ای و جهانی می خواهد نقش آفرینی کند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اولین همایش بین المللی گام دوم انقلاب الگوی نظام انقلابی تمدن ساز، صبح امروز با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی و محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مرکز همایش های صداوسیما برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مهر نوشت: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همانطور که گام اول انقلاب برای بیرون کردن نظام شاهنشاهی و استقرار نظام جمهوری اسلامی گذشت، گام دوم انقلاب با شعار اخراج آمریکا از منطقه آغاز شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه عروه الوثقی انقلاب ما نظام ولایت فقیه است، گفت: ولایت فقیه یک سامانه حکمرانی است که از ولی فقیه، رهبری و مدیریت جهادی شکل می گیرد و بازخوانی مکتب مترقی ولایت فقیه که کانون جوشان نظریه انقلاب اسلامی است، در همه ابعاد کلید حل مشکلات کشور است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بیانیه گام دوم انقلاب سند و منشور نقش آفرینی انقلاب اسلامی در عرصه منطقه و نظام بین الملل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: امروز در نخستین سال بیانیه گام دوم انقلاب جبهه ای برای اخراج آمریکا از منطقه شکل گرفته است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دوم بهمن ماه امسال مهلت یک ساله مجمع تشخیص مصلحت برای بررسی CFT یکی از لوایح چهارگانه FATF به پایان رسید و طبق گفته محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نظر شورای نگهبان درباره این لایحه مُحکَّم شد. این در حالی است که روز گذشته یادآور شد که موضوع لوایح چهارگانه در مجمع تشخیص در حال بررسی است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پس از اتمام مهلت یک ساله بررسی لایحه CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام در هفته گذشته، این موضوع به طور رسمی از سوی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تایید شد. این موضوع چه تاثیری روی بازارها ممکن است بگذارد؟ ...
به گزارش سلام نو به نقل از روابط عمومی بسیج رسانه، محسن رضایی امروز دوشنبه در جمع شرکت کنندگان دوره توانمندسازی مسئولین بسیج رسانه استان ها افزود: ما در حال عبور و گذر از یک وضعیت راهبردی قبلی به یک وضعیت راهبردی جدید هستیم. گاهی اوقات، باید سال ها بگذرد تا شرایط راهبردی تغییر کند ...
خبرگزاری تسنیم: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمان بررسی لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام سپری شده لذا نظر شورای نگهبان درباره لوایح، مُحَکَم است. ...