دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۹:۵۶Oct 2018 22

جدیدترین خبرهای «انتخابات ریاست جمهوری»

هورنیوز   ۴۵ دقیقه پیش    
نگاه ابزاری سیاسیون بویژه نمایندگاه مجلس و ستادهای انتخابات ریاست جمهوری به معلمان به دلیل پشتوانه اجتماعی قوی آنها و استفاده ابزاری از آنها در مناصب سیاسی و اداری باعث ایجاد کمبود کمی و کیفی در دو حوزه تعلیم و تربیت و مدیریت اداری و سیاسی شده است که این مشکل ناشی از فقدان تشکل ها و احزاب سیاسی ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۰    
معاون اول رئیس جمهور در مراسم روز ملی صادرات با بیان اینکه وقتی نمی تواند حتی منشی خود را عوض کند انتظار تغییر وزرا از سوی او بیهوده است، این اظهارات مردم را به یاد مناظره های انتخابات ریاست جمهوری می اندازد که جهانگیری به عنوان کاندیدای پوششی از مردم خواسته بود که وضعیت قبل و بعد از دولت یازدهم را ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۷    
جو اسکاربارو، مجری شبکه آمریکایی ام اس ان بی سی گفت احتمالاً ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور شرکت نخواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۱    
الجزیره - ایرنا - انتخابات ریاست جمهوری الجزایر قرار است در ماه آوریل (فروردین- اریبهشت ) سال 2019 برگزار شود، اما در چند هفته گذشته اتفاقاتی در مجلس مردمی این کشور روی داده که باعث شده برخی احتمال به تاخیر افتادن این انتخابات را مطرح کنند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۹    
دادگاه عالی مالدیو نتایج انتخابات ریاست جمهوری 23 سپتامبر را تایید کرد.
ایفنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۶    
پایگاه خبری فولاد ایران - طبق پیش بینی جی پی مورگان در دو سال آینده امریکا وارد رکود اقتصادی خواهد شد. این کمپانی احتمال رکود اقتصادی امریکا را 60 درصد و وقوع آن را تا اکتبر 2020 یعنی شروع انتخابات ریاست جمهوری امریکا اعلام کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۱    
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان استان زنجان از صدور احکام برای مدیران متخلف انتخابات ریاست جمهوری در زنجان خبر داد و گفت: 6 ماه حبس برای برخی از مدیران متخلف از جمله این احکام بوده است.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۲    
- همشهری آنلاین: مایکل مور از دو بار درخواست خود از بازیگر تحسین شده و برنده اسکار هالیوود برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرده برداشت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۵    
هزاران تن از مردم برزیل روز (شنبه) در خیابان ها نسبت به نامزدی ژایر بولسونارو، کاندیدای پیشروی دور نخست انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعتراض کرده و شعار "او نه" سر دادند.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۸    
انتخابات مجلس در کشور همسایه ما افغانستان بعد از 3 سال تاخیر آغاز شده است. دوره قبلی انتخابات مجلس افغانستان در سال 1389 برگزار شد. براساس قانون بعد از پنج سال یعنی سال 1394 انتخابات مجلس برای تشکیل دوره هفدهم باید انجام می گرفت ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۰    
مقامات اطلاعاتی آمریکا پیش از این اعلام کرده بودند که روسیه از طریق روش های مشابه در سال گذشته به دنبال اثر گذاری بر انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۱    
تهران - ایرنا - دور دوم انتخابات ریاست جمهوری برزیل در حالی اوایل آبان برگزار می شود که به نظر می رسد ، شبکه اجتماعی 'واتش اَپ' نقش جنجالی در تبلیغات انتخاباتی این کشور داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۶    
تهران - ایرنا - انتخابات ریاست جمهوری روسیه در سال 2018، پایان قدرت نوزدهمین حزب کنگره کمونیست چین و آغاز دومین سال ریاست جمهوری دونالد ترامپ در کاخ سفید تحولات جدیدی میان روابط روسیه، چین و آمریکا ایجاد کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۹    
علاوه بر بررسی اتیضاح وزیر کشور، بررسی اصلاح قانون انتخابات مجلس و بررسی آسیب شناسی قوانین انتخابات ریاست جمهوری و مجلس این هفته با حضور نمایندگانی از شورای نگهبان، وزارت کشور ، وزارت اطلاعات و معاونت قوانین و مرکز پژوهش های مجلس انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸    
دادگاه انتخاباتی برزیل گفته است که ادعای حمایت پیروز دور نخست انتخابات ریاست جمهوری از کمپین های اطلاعات نادرست در واتس اپ را بررسی می کند؛ این پیام رسان نقش بی نظیری در انتخابات سال جاری میلادی برزیل ایفا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۰    
رئیس جمهوری افغانستان در جریان سخنرانی در انتخابات پارلمانی 2018 افغانستان تاکید کرد که انتخابات ریاست جمهوری این کشور در موعد مقرر برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۵    
مردم افغانستان امروز شنبه برای شرکت در انتخابات پارلمانی به پای صندوق های رای رفتند تا در سومین رای گیری از زمان سقوط طالبان در 2001 که آزمونی پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال آتی است، شرکت کنند.
ارتباط امروز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۸:۰۵    
راستی آزمایان و خبرنگاران تحقیقی در برزیل در فضای سیاسی قبل و بعد از انتخابات ریاست جمهوری آن کشور (که روز هفت اکتبر برگزار شد)، بی وقفه می کوشیدند تا با انتشار اطلاعات کذب یا نادرست مبارزه کنند. اما این کار بسیار دشوار بود، تا زمانی که یک نرم افزار رباتیک توییتری به نام F tima فعال شد ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۷:۰۰    
رهبر جبهه ملی نوین افغانستان گفت: اگر مذاکرات صلح با طالبان به نتیجه نرسد و این روند طولانی شود بدون تردید در زمان انتخابات ریاست جمهوری افغانستان وقایع ناگواری رخ خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۲:۳۱    
مایکل مور از تام هنکس خواسته است دو بار برای رئیس جمهور ایالات متحده شدن اقدام کند.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۵    
شعار نامزدهای اولین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در 5 بهمن ماه سال 1358 برگزار شد را در ویدیوی زیر ببینید. شعار نامزدهای اولین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در 5 بهمن ماه سال 1358 برگزار شد را در ویدیوی زیر ببینید.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۰    
بعد از حواشی انتصابات خلاف قانون استاندار گیلان (علی رغم تذکرات متعدد وزارت کشور) که نه تنها رسانه های خبری بلکه صدای نمایندگان مجلس را نیز بلند کرده بود ...
الف   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۷:۴۲    
انتخابات پیش روی ایالات متحده که قرار است 15 آبان ماه برگزار شود به نوعی همه پرسی برای عملکرد دونالد ترامپ بعد از انتخابات جنجالی ریاست جمهوری سال 2016 تبدیل شده است. موفقیت جمهوری خواهان به مثابه اعتماد نفس بیشتر ترامپ برای کسب موفقیت در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۱    
حسام الدین آشنا در توئیتی به توئیت سعید جلیلی واکنش نشان داد و تاکید کرد همه آنچه در توئیت کاندیدای ناکام در انتخابات ریاست جمهوری 92 مورد اشاره قرار گرفته همان توهم است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۲    
آیت الله هاشمی رفسنجانی در روزهای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری سال 84 با گروهی از جوانان دیدار کرد و به سئوال های چالشی آنها پاسخ گفت.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۰    
حضور نماینده آمریکا در کابل آن هم در آستانه انتخابات پارلمانی یادآور دخالت و مهندسی انتخابات ریاست جمهوری 2014 افغانستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۲    
رئیس جمهور پیشین افغانستان، اخبار منتشر شده مبنی بر حمایت وی از نامزدی حنیف اتمر در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده را تکذیب کرد.
ورزش 3   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۵    
نامزد نیمارف فوق ستاره برزیلی فاش ساخت که نیمار در انتخابات ریاست جمهوری برزیل به "بولسونارو"، کاندیدای راست گرای افراطی رای داده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۹    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه جامعی با خبرگزاری آسوشیتدپرس در فاصله حدود سه هفته مانده تا انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا، گفت: احساس می کنم که اشتیاق رای دهندگان برای این انتخابات، مشابه با انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 است.