چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۲:۵۰Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «انتخابات ریاست جمهوری»

ایران آنلاین   ۳ ساعت پیش    
افکارعمومی تا زمان حیات مرحوم آیت الله واعظ طبسی مشهد را به عنوان شهری فرهنگی-زیارتی می شناخت اما بعد از آنکه مسئولیت تولیت آستان قدس به حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی محول شد و یک سال بعد او پا به عرصه انتخابات ریاست جمهوری گذاشت ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
نخست وزیر ترکیه اعلام کرد که 30 هزار سوری که تابعیت ترکیه ای کسب کرده اند، آراء خود را در صندوق های رای در انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی ترکیه خواهند انداخت.
تهران پرس   ۸ ساعت پیش    
آنکارا- ایرنا- محرم اینجه نامزد انتخابات ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد در صورت رای مردم، ترکیه را از وضعیت کنونی رها خواهد ساخت و خون جدیدی در رگ جمهوریت ترکیه جریان خواهد شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
آنکارا- ایرنا- محرم اینجه نامزد انتخابات ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد در صورت رای مردم، ترکیه را از وضعیت کنونی رها خواهد ساخت و خون جدیدی در رگ جمهوریت ترکیه جریان خواهد شد.
فرارو   ۹ ساعت پیش    
فرارو- با وجود اینکه دیگر خبری از بحث و گفتگو در خصوص حضور یک فرد نظامی به عنوان گزینه اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری شنیده نبود حالا اخباری به گوش می رسد که گویا سردار حسین دهقان تصمیمم جدی برای حضور در انتخابات 1400 دارد و اصولگرایان هم شاید از او حمایت کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
مشاور ارشد پیشین کاخ سفید در مصاحبه ای پیش بینی کرد تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا به زودی تعلیق شود.
نماینده   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۴    
عضو فراکسیون امید گفت: ما در روی کارآمدن این دولت نقش داشته ایم. در دوران انتخابات ریاست جمهوری طی 10 روز در 43 شهر سخنرانی کردم و به 12 دانشگاه رفتم و اصلا هم پشیمان نیستم و الان هم با کمال افتخار به این دولت رای می دهم.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۰    
در شرایطی که انتخابات سراسری ترکیه روز 24 ژوئن 2018 برابر با سوم تیرماه 1397 خورشیدی و 17 روز زودتر از موعد تعیین شده، برگزار خواهد شد، انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی ترکیه در ایران روز گذشته در محل سفارت این کشور و سرکنسولگری های ترکیه در تبریز و ارومیه برگزار شد ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۱    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه با بزرگترین چالش خود در طول 15 سال حضورش در قدرت در ترکیه مواجه است. او در حالی به دنبال پیروزی در برابر رقیب اپوزیسیون است که اقتصاد این کشور دچار مشکل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۹    
بدون شک پس از رفراندوم جمهوری اسلامی، مشارکت گسترده مردمی در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 یکی از نمادها و نمودهای اصلی مشروعیت و مقبولیت نظام جمهوری اسلامی در میان آحاد مختلف مردم بوده است. ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۲    
خبرگزاری تسنیم: رجب طیب اردوغان رئیس جمهور و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در گفت وگو با جوانان از طریق شبکه های اجتماعی به سؤالات آنان پاسخ داد. ...
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۸:۳۱    
برترین ها به گزارش دویچه وله فارسی: صلاح الدین دمیرتاش، یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری پیش روی ترکیه روز یکشنبه (17 ژوئن/27 خرداد) یعنی یک هفته مانده به انتخابات زودهنگام ترکیه از زندان سخنرانی کرد. ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۹:۵۲    
میرزایی نکو در پاسخ به این که شما گفته بودید در ماه رمضان امیدواریم گشایشی در موضوع حصر رخ دهد، گفت: من گفتم امیدوارم و گفتم که ماه رمضان، ماه رحمت و بخشش است، ولی خوب ممکن است بعضی ها نخواهند رحمت داشته داشند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۸:۴۳    
آنکارا ایرنا تمل کاراملا اوغلو رهبر حزب سعادت و نامزد این تشکیلات سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت که سیاست مقامات کشورش درباره سوریه اشتباه است و باید اصلاح شود.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۸:۴۳    
آنکارا ایرنا تمل کاراملا اوغلو رهبر حزب سعادت و نامزد این تشکیلات سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری گفت که سیاست مقامات کشورش درباره سوریه اشتباه است و باید اصلاح شود.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۹    
انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی ترکیه صبح یکشنبه 27 خرداد 1397 با حضور رضا هاکان تکین سفیر ترکیه در تهران در محل سفارت ترکیه در تهران و سرکنسولگری های این کشور در ارومیه و تبریز برگزار شد.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۳۷    
وکیل رئیس جمهوری آمریکا گفته است که ماموران اف.بی.آی و بازرسان ویژه رسیدگی به ادعای دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا به جای تحقیق از رئیس جمهوری باید به بخش روانی منتقل شوند! به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۱    
- همشهری آنلاین: ایوان دوکه مارکز، نامزد راستگرا برنده انتخابات ریاست جمهوری کلمبیا شد.
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۰۲    
روز گذشته انتخابات ریاست جمهوری و نیز انتخابات پارلمانی ترکیه در سفارت ایران در ترکیه برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۰    
آنکارا- ایرنا- دوغو پرینچک رهبر حزب وطن و نامزد این تشکیلات سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه گفت: کشور و ملت ترکیه را متحد کرده و زیر پرچم ترکیه در برنامه نقشه های پلید آمریکا و اسرائیل مثل یک صخره سخت می ایستیم.
آناج   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۹    
دمیرتاش که در بیست و پنجمین دوره انتخابات پارلمان ترکیه به صورت مستقل از استانبول نماینده مجلس ترکیه شده بود در 22 ژوئن 2014 به همراه فیگن یوکسکداغ به عنوان رئیس مشترک حزب دموکراتیک خلق ها انتخاب شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۰    
آنکارا- ایرنا- صلاح الدین دمیرتاش نامزد زندانی انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در نطق تلویزیونی خود گفت که بیش از 20 ماه است که به شکل غیرقانونی در زندان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۵    
آنکارا- ایرنا- صلاح الدین دمیرتاش نامزد زندانی انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در نطق تلویزیونی خود گفت که بیش از 20 ماه است که به شکل غیرقانونی در زندان است.
راه مبین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۸    
مرال آکشنر در سال 1996 به عنوان اولین و تنها وزیر کشور ترکیه انتخاب شد. در زمان وزارت خود به برخورد سخت با تجزیه طلبان کُرد معروف بود و در یکی از سخنرانی های جنجالی خود از عبدالله اوجالان رهبر پ.ک.ک به عنوان حرامزاده ی ارمنی نام برد.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۶    
شادمانی شهروندان مکزیک از بُرد شیرین آلمان در مسابقات جام جهانی فوتبال – مکزیک حمله هوایی اسراییل به یک خودرو در منطقه شجاعیه در شرق باریکه غزه گردهمایی انتخاباتی حامیان رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی زودهنگام در یکشنبه هفته آینده- استانبول ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۷    
طبق آخرین نظرسنجی که یک موسسه تحقیقاتی در مورد نتایج احتمالی انتخابات ریاست جمهوری منتشر کرده اردوغان در صدر و محرم اینجه در رتبه دوم لیست کاندیداها قرار دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۱    
سخنگوی حزب دموکراتیک خلق ها در مصاحبه ای اعلام کرد: اگر انتخابات ریاست جمهوری به مرحله دوم برود با دیگر کاندیداهایی که به مرحله دوم برای رقابت با اردوغان بروند، متحد خواهیم شد و از آنها حمایت خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۵۰    
آنکارا ایرنا محرم اینجه نامزد حزب جمهوری خواه خلق در انتخابات ریاست جمهوری گفت: با پیروزی در انتخابات و کسب مقام ریاست جمهوری ترکیه، ظرف مدت 48 ساعت وضعیت فوق العاده را در کشور لغو خواهم کرد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۲    
نامزد حزب راستگرای کلمبیا روز یکشنبه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور به پیروزی رسید.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۷    
دادستان ویژه پرونده دست داشتن احتمال روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016، تحقیقاتی را درباره دیدار متحد قدیمی رئیس جمهوری ایالات متحده و یک شخصیت روس آغاز کرده است.