چهارشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۱:۲۷Feb 2019 20
 

جدیدترین‌های «مجمع تشخیص»

ایرنا   ۳۲ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران از حاشیه های تصویب پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت انتقاد کرد و گفت: چرا اصرار داریم درمیان کشورهای محدودی باشیم که پالرمو را نپذیرفته اند و البته کشورهای خوشنامی هم نیستند؟ چرا باید نظام معتبر جمهوری اسلامی از عضویت در این کنوانسیون امتناع کند؟
شعار سال   ۵۳ دقیقه پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه پذیرش FATF هیچ نکته مثبتی برای ایران ندارد، گفت: در عوض آمریکایی ها می توانند از آن برای اعمال دقیق تر تحریم ها علیه ایران استفاده کنند.
حامیان ولایت   ۱ ساعت پیش    
اللهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، درباره ادامه بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
الف   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه عدم حضور رئیس جمهور در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی لوایح FATF گفت: این مسئله حاکی از فرار رئیس جمهور از پاسخگویی و از زیر بار مسئولیت است و وی باید در همه جلسات حضور پیدا کرده و استدلال های خود را مطرح کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت در اجرایی کردن سیاست های ابلاغی خوب عمل نکرده است و ما همچنان منتظر اصلاح رفتار و عملکرد دولت در این خصوص هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از مسئولان و دوستداران انقلاب خواست به تبیین دستاوردهای انقلاب بپردازند و گفت: اینگونه مردم قضاوت می کنند چرا کشوری که موشکهای نقطه زن و با دقت بسیار بالا تولید می کند نتوانسته خودرویی باکیفیت تولید کند.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
الف نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:رسانه ای شدن جلسات و محتویات هم برای آینده خوب است و مشخص می شود که هر فردی که حالا مخالف یا موافق بوده است، چه استدلال هایی برای خود داشته است که مصحلت آینده را در نظر گرفته است.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش    
ما عذرخواهی نمی کنیم، مردم هم در مقابل اشتباهات اصلاح طلبان صبوری کنند!
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
بررسی لایحه پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام سبب شد تا برخی از اعضای این مجمع ادعا کنند که پیامک های تهدیدآمیزی در این خصوص به آنان ارسال شده است، موضوعی که پلیس در واکنش به آن اعلام کرده که اگر شکایتی در این خصوص ثبت شود، حتما به آن رسیدگی خواهد شد.
الف   ۴ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:رسانه ای شدن جلسات و محتویات هم برای آینده خوب است و مشخص می شود که هر فردی که حالا مخالف یا موافق بوده است، چه استدلال هایی برای خود داشته است که مصحلت آینده را در نظر گرفته است.
همسو نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
اکبر ترکی، نماینده مردم فریدون شهر در مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بررسی پالرمو (کنوانسیون مقابله با جرایم سازمان یافته فرا ملی و CFT (کنوانسیون مقابله با تامین مالی ترورسیم) در مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۰:۲۴    
فعالان اقتصادی مدت ها است برای تصویب FATF لحظه شماری می کنند. یک روز این لحظه شماری پشت دَر سبز رنگ بهارستان بود و حال به کاخ مَرمَر رسیده است. اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام دومین بَله را به این لایحه بدهد، گره از مشکلات بخش خصوصی باز می شود و آنها می توانند در مسیر شفافی جابه جایی پولی را انجام دهند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۷    
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه کشورمان روز گذشته در نشست خبری با رسانه های داخلی و خارجی، در خصوص راه اندازی کانال ویژه مالی اروپا با ایران گفت: آنچه در اروپا بیان می شود حاکی از اراده برای اجرای ساز و کار مالی است ولی جز ثبت این کانال چیزی ندیدیم و مهم گام های بعدی است که نگاه ما به اروپا اجرایی ...
الف   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۴    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ممکن است پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت تصویب شود اما شورای نگهبان باید به وظایف قانونی خود عمل کند.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۸    
پول نیوز - نماینده آیات عظام شبیری زنجانی و علوی گرگانی در تهران گفت: اولا fAtf در واقع فرزند نامشروع گروه G7 و G20 می باشد، پس اگر این موضوع در مجمع تشخیص مصلحت بعنوان صرفا مصلحت تصویب شود، آن هنگام تضاد کامل آن با بند 16 اصل سوم قانون اساسی چه می شود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۹    
رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام براساس مصالح ملی تکلیف لوایح مرتبط با FATF را روشن کند تا مشکلی برای سیستم مالی کشور به وجود نیاید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دانش آموزان گروه ابوذر نهاوند، افتخار همه ما و نهاوندیها در کشور هستند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۴    
ارسال کنندگان پیامک های انتقادی به سیاستمداران، برنامه جدیدی برای فشار به اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام دارند.
ایستنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۳    
عدم احراز هویت در اصلاحیه قانون مبارزه با پولشویی جرم انگاری شد. این قانون که توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب و در روزنامه رسمی هم به چاپ رسیده، برای اولین بار مجازات عدم دقت در احراز هویت را مشخص می کند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۴    
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: تشخیص مصلحت نظام تاکنون در رابطه با تصویب این لوایح با درایت برخورد کرده است ویکی از دلایلی که تصویب لوایح سی اف تی و پالرمو به جلسه بعد مجمع موکول شد ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۴    
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: جلسه رای گیری در زمینه لوایح سی اف تی و پالرمو را می توان از رسانه ملی پخش کرد.
موج   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۳    
عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام: آمران اصلی حراج ارز و سکه کشور در شرایط تحریم، از محاکمه مصون ماندند. به گزارش خبرگزاری موج، احمد توکلی در توییتی نوشت: درباره حراج ارز و سکه کشور در آستانه تحریم به دادستان نوشتم: پذیرفتنی نیست دادستانی گیرندگان ارز و سکه را به چوبه دار بسپارد ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۲    
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سید محمد بطحایی در نشست با مدیران راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام که در سالن معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پررش برگزار شد، اظهار کرد: اقدامات این وزارتخانه به دلیل تغییراتی که در جامعه و در بیرون از محیط آموزش وپرورش رخ می دهد، با چالش مواجه است ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید روند افزایشی نرخ دلار به دلیلی بلاتکلیفی لایحه پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی نوشت: سیاست نظام حفظ ارزش پول ملی است ولی دولت ها برای بیلان ظاهری عمل به شعارهای خود، از ارزش پول ملی می کاهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۸    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه تربیت درست افراد عامل دوری از مسیر منحرف می شود، گفت: شهدای گروه ابوذر باید در ایستادگی به الگوی مردم و دانش آموزان تبدیل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
مخالفت ها برای پیوستن ایران به کنوانسیون مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در شرایطی از سوی مخالفان دولت ادامه دارد که این مساله تشدید مشکلات اقتصادی ایران را در پی خواهد داشت؛ موضوعی که بارها مورد تاکید رئیس جمهوری ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۶    
یک عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: من فکر می کنم کسانی که مخالف تصویب این لایحه در مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند، باید رسما مشخص و معرفی شوند و مسئولیت این موضوع را بپذیرند. این که صرفا مخالفت کنند و منافع ملی را به خطر اندازند کافی نیست و باید مسئولیت کار خود را قبول کنند.
صدا نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۳    
با توجه به سوابق امر و اینکه این دو لایحه راهی پیچیده و غیرمتعارف را پیموده اند و اصولا درباره اینکه مجمع تشخیص مصلحت درخصوص آن چه باید بکند، آیا می تواند قسمت هایی از آن را تغییر دهد یا باید بین نظر شورای نگهبان و مجلس یکی را انتخاب کند، بحث و مناقشه وجود داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۳    
عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت: امروز همه دشمنان انقلاب به میدان آمده اند و در این شرایط کشور ما بیش از هر زمان دیگری به جوانان انقلابی نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۲    
همزمان با برگزاری یادواره شهدای گروه انقلابی ابوذر نهاوند با حضور علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از کتاب کمالات فرمانده رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۰    
جمعیت جانبازان پیشنهاد پخش مستقیم گفتگوها و مباحث صورت گرفته مجمع برای هم افزایی وحدت و وفاق ملی موثر ارزیابی کرد و یادآور شد: چنین اقدامی می تواند مانع از حاشیه سازی های برخی از جریان ها و رسانه های مغرض شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۰    
پیوستن یا نپیوستن به اف ای تی اف؛ مساله این است.حالا مدتی است بحث موافقان و مخالفان بالا گرفته است؛ انتظار برای اعلام نظر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی موسوم به "پالرمو" طولانی تر از انتشار شد و به نیمه اسفند موکول شده است.
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۴    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی نوشت: سیاست نظام حفظ ارزش پول ملی است ولی دولت ها برای بیلان ظاهری عمل به شعار های خود، از ارزش پول ملی می کاهند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۹    
تهران- ایرناپلاس- یک عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم درباره انتظارات از عملکرد مجمع تشخیص مصلحت نظام در دوره جدید، می گوید: مدیریت مجمع باید جا بیندازد که مجمع تشخیص، نظر کارشناسی بدهد، نه شرعی و اسلامی.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۸    
یک عضو مجمع تشخیص مصلت نظام از عدم تایید لوایح مرتبط با کنوانسیون های FATF و پالرمو در این مجمع خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۵    
کنوانسیون پالرمو در سال 2000 در سازمان ملل تصویب شد؛ هدف این کنوانسیون مقابله با جرایم سازمان یافته فراملی است. به جز ایران، تنها 8 کشور بوتان، کنگو، پالائو، پاپوا گینه نو، جزایر سلیمان، سومالی، سودان جنوبی و توآلو هنوز عضو این معاهده نیستند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۰    
محسن هاشمی-عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران-می گوید: موضوع FATF توسط برخی منتقدان، در فضایی دو قطبی بررسی می شود، اما امیدواریم که مجمع تشخیص مصلحت در فضایی کارشناسی و بدون تاثیرپذیری از اینفضای دوقطبی ، مسئله FATF را بررسی کند .
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۳    
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 بهمن 1397 – 13:56 کد خبر: 302718 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی در توییتر درباره محاکمه خائنان، توصیه هایی به دادستان تهران کرد. خبرنامه دانشجویان ایران: ‘ ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ‘ ...
اعتدال   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۸    
ایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام باید سریع تر تکلیف لایحه پالرمو و CFT را مشخص کند اظهار کرد: این لوایح اگر تصویب نشوند تاوان آن را مردم جامعه خواهند داد نه کسانی که در سطوح بالا نشسته اند و مجمع تشخیص مصلحت باید این واقعیت را ببیند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۶    
گروه استان ها عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تربیت دانش آموزان باید در راستای تحقق حیات طیبه اسلامی محقق شود، گفت: مبانی تمدن سازی اسلامی از سوی رهبر انقلاب مورد تأکید قرار گرفته است.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نهاوند سابقه درخشانی از مبارزات بر علیه رژیم ستم شاهی در تاریخ خود دارد که گروه انقلابی ابوذر مصداق بارز شجاعت و مبارزه علیه ظلم بودند.
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۷    
گفت و گوی اقتصادی که تلاش می کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، سی ام بهمن در خصوص سیاست های ابلاغی نظام از سوی مقام معظم رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام سخن می گوید.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۰    
محمدرضا خاتمی در گفت وگویی به مباحثی مانند نحوه شرکت حزب مشارکت در انتخابات مجلس ششم شورای اسلامی، خاک خوردن لوایح دوقلو در مجمع تشخیص مصلحت نظام، اصلاح قانون مطبوعات و ردصلاحیت های انتخابات هفتم مجلس شورای اسلامی پرداخته است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۲    
مشهد- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از نیازهای مهم کشور تربیت دانش آموزانی کارآمد و متعهد به عنوان مدیران آینده کشور است.
آرمان پرس   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۲    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه معیشت مردم ارتباطی به پالرمو و FATF ندارد، گفت: دولت در رابطه با لوایح مربوط به FATF فرافکنی نکند.
الف   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۸    
سخنگوی شورای نگهبان ضمن تاکید بر نقش شورای نگهبان به عنوان مرجع انطباق قوانین با قوانین اساسی کشور، بر جایگاه مجمع تشخیص مصلحت به عنوان نهادی برای تصمیم گیری در باره لوایحی مثل CFT و پالرمو تاکید کرد و گفت: این امکان وجود دارد که در مجمع تشخیص مصلحت، کنوانسیون های پالرمو و CFT به تصویب برسد ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۹    
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه اگرچه تصویب 2 لایحه ای CFT و پالرمو چاره همه دردها نیست اما تصویب این 2 لایحه در کنار حل مشکل مدیریت داخلی، ثبات و امنیت را به بازار برمی گرداند. ...
همشهری   ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷    
جعفر گلابی / روزنامه نگار تصمیم گیری پیرامون لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام به تعویق افتاد و حالتی از صبر و انتظار خصوصا در حوزه های اقتصادی را تداوم بخشید؛ صبر و انتظاری که فی نفسه چندان موافق طبع اقتصاد کشور نیست ...