چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۵:۰۵Dec 2018 19

نبأپرس (nabaapress.ir)

نبأپرس 30 مهر 1397 نبأپرس 30 آبان 1397 نبأپرس 1 آذر 1397 نبأپرس 2 آذر 1397 نبأپرس 3 آذر 1397 نبأپرس 4 آذر 1397 نبأپرس 5 آذر 1397 نبأپرس 6 آذر 1397 نبأپرس 7 آذر 1397 نبأپرس 8 آذر 1397 نبأپرس 9 آذر 1397 نبأپرس 10 آذر 1397 نبأپرس 11 آذر 1397 نبأپرس 12 آذر 1397 نبأپرس 13 آذر 1397 نبأپرس 14 آذر 1397 نبأپرس 15 آذر 1397 نبأپرس 16 آذر 1397 نبأپرس 17 آذر 1397 نبأپرس 18 آذر 1397 نبأپرس 19 آذر 1397 نبأپرس 20 آذر 1397 نبأپرس 21 آذر 1397 نبأپرس 22 آذر 1397 نبأپرس 23 آذر 1397 نبأپرس 24 آذر 1397 نبأپرس 25 آذر 1397 نبأپرس 26 آذر 1397 نبأپرس 27 آذر 1397 نبأپرس 28 آذر 1397 
  ۴ ساعت پیش    
مهندس علی رستمی، رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه هر ساله 200 هزار نهال در اطراف فرودگاه امام کاشته می شود ...
  ۴ ساعت پیش    
بدهی بانک های خصوصی به بانک مرکزی به 84 هزار و 740 میلیارد تومان رسید که این رقم معادل 35.8 درصد از کل پایه پولی است و با جمعیت 80 میلیون نفری کشور ...
  ۴ ساعت پیش    
وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری ترکیه در پایان نشست مشترک امروز خود بر تشکیل اولین نشست کمیته قانون اساسی سوریه در اوایل سال آینده میلادی توافق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۱    
سازمان وظیفه عمومی ناجا همه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم دی ماه 1397 هستند را به خدمت سربازی فرا خواند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۰۲    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در پایان با تأکید بر اینکه شرکت های دانش بنیان کمترین آسیب را در تحریم ها می بینند، فگت: نباید تمرکز ما صرفاً بر ساختمان سازی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۰۲    
منابع کویتی از استعفای وزیر انرژی این کشور پس از آنکه اخباری از اختلافات شدید کویت و عربستان بر سر دو میدان نفتی مخابره شد، خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۶    
گروه استان ها جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید اینکه سردار منصوری در طول 40 سال از عمر انقلاب هرگز میدان های جهاد را ترک نکرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۶    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با تمجید از عملکرد دولت خود ادعا کرد همه جای دنیا به جز ایالات متحده با مشکلات شدید روبرو است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۶    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، بخشی از سخنان اخیرش در مجمع دوحه در پاسخ به شروط 12 گانه همتای آمریکایی خود برای حمهوری اسلامی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۶    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه حل مشکلات اقتصادی با برخوردهای صرفا قضایی ممکن نیست و به تدبیر هر چه بیشتر دولت نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۵۶    
سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور توضیحاتی درباره لغو 3 سخنرانی در مراسم 16 آذر امسال توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۸:۴۱    
ایران خودرو برای آگاه سازی افکار عمومی فهرست اعضای هیات مدیره این گروه صنعتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۵:۲۶    
تیم فوتبال سپاهان اصفهان با تساوی برابر استقلال خوزستان قهرمان نیم فصل مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۲:۱۱    
همایش بزرگداشت مقام علمی استاد فتح الله مجتبایی (بنیان گذار و پدر مطالعات ادیان و عرفان تطبیقی در ایران) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۲:۱۱    
روز جمعه اقای رحیم پور ازغدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران مطالبی را بیان کردند که هم دلسوزانه بود و هم برخواسته از گفتمان ناب آنقلاب اسلامی ولی جز تعداد معدودی از سیاست مداران آنطور که ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۶    
حجم نقدینگی در پایان مهرماه سال جاری به هزار و 693 هزار میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۱    
وزیر نیرو گفت: گلوله هایی که باید برای باروری ابرها پرتاب می شد، تاکنون از خارج از کشور وارد می شد، اما در حال حاضر توانسته ایم با ظرفیت داخلی این گلوله ها را تولید کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۱    
ستون نویس نیویورک تایمز که اخیراً به عربستان سفر کرده گفته مقام های ارشد این کشور در محافل غیرعلنی می پذیرند که دستور قتل روزنامه نگار منتقد سعودی را ولیعهد این کشور صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۱    
سازمان هواشناسی کشور برای برخی از استان های غربی کشور آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیلها را پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۲۶    
رئیس کمیته علم و نخبگان جنبش مردمی چهل سال پاسداشت انقلاب کبیر اسلامی با اعلام اینکه نرخ رشد علمی ایران 11برابر نرخ رشد میانگین جهانی است، دستاورد های انقلاب اسلامی در حوزه نخبگان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۱    
صرافی های دولتی قیمت خرید و فروش دلار و یورو را نسبت به صبح امروز کاهش دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۶    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نسبت به طرح و برنامه ترکیه برای انجام عملیات نظامی در شرق سوریه واکنش نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۲۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به اندازه بیش از 30 تا 40 درصد مالیات قابل وصول در کشور، فرار مالیاتی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۲۶    
سیدمرتضی میرباقری با اشاره به رقبای جدی تلویزیون، گفت: همچنان مردم بیشترین نیاز رسانه ای خود را از سبد محصولات رسانه ملی تأمین می کنند و این وظیفه ما را سنگین تر و تلاش بیشتری را برای حرکت رو به جلو ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۱۱    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان ضرورت الحاق و یا عدم الحاق به کنوانسیون یا معاهده ای نظیر CFT را تعیین نمی کند، بلکه فقط درباره انطباق آن با شرع یا قانون اساسی آن نظر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۱۱    
در حالی شریعتمداری از توزیع سبد حمایتی بین کارگران خبر داده است که علی خدایی، نماینده کارگران در شورای عالی کار از عدم توزیع این بسته بین کارگران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۶    
جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست آیت الله جنتی و غیبت دوباره سران دو قوه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۲۶    
اینک دیگر مشخص شده است که "غذا" به عنوان سلاح موثر حتی موثرتر از سلاح نظامی در دست نظام سلطه در حال استفاده است و واژه FOOD as a Weapon برای دانشمندان راهبردی جهان کاملا آشناست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۶    
به تازگی گجتی قابل حمل برای ردیابی آلودگی هوا ساخته شده که می توان آن را همراه کودک جابه جا کرد. این دستگاه در صورت وجود آلودگی به کاربر هشدار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۶    
وزیر امور خارجه قطر تأکید کرد که شورای همکاری خلیج فارس هیچ قدرتی ندارد و به ساختارسازی دوباره و اساسنامه جدیدی نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۶    
باشگاه استقلال با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، اعتاض خود را نسبت به داوری های نیم فصل اول اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۱    
مشهد- معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از تشرف بیش از 900 هزار زائر زیارت اولی محروم به حرم مطهر رضوی با مساعدت آستان قدس رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۵۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از بررسی قانون مبارزه با پولشویی در این مجمع خبر داد و پیش بینی کرد بررسی این قانون چندین جلسه در مجمع به طول انجامد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۲    
مردم فرانسه در ادامه اعتراضات خود علیه سیاست های اقتصادی دولت این کشور، امروز شنبه برای پنجمین هفته متوالی به خیابان ها آمدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۵۶    
سخنگوی کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل تحقیقات عربستان درباره جنایت قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد رژیم سعودی در کنسولگری این کشور در شهر استانبول ترکیه را "کافی ندانست" و خواهان تحقیقات بین ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۱    
جزئیات تنظیم بازار میوه شب عید مشخص و مقرر شد 30 هزار تن سیب و 40 هزار تومان پرتقال برای شب عید ذخیره شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۱    
مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران از پیشنهاد طرح هایی از جمله راه اندازی ماشین های اشتراکی از طریق اپلیکیشن و همچنین اتصال دریاچه شهرداری خلیج فارس به پارگ جنگلی چیتگر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۲    
در حالی که به دنبال انتشار آمارهای قوی از اقتصاد آمریکا در آستانه نشست هفته آینده فدرال رزرو ارزش دلار افزایش یافته است، قیمت طلا روز جمعه به پایین ترین رقم در طی بیش از یک هفته گذشته رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۶    
تکمیل خط متروی تهران-پرند متوقف شده است ،این درحالی است که پیمانکار این بخش اعلام آمادگی کرده بود در صورت ابلاغ مدیریت شهری پایتخت آن را عید امسال تکمیل و آماده بهره برداری کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت بخشنامه جدید بازگشت ارز صادرات به کشور را تشریح کرد و گفت: بخشنامه بازگشت ارز صادرات بخش عمده مشکلات واحدهای تولیدی کشور را برطرف می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۱    
با گذشت 4 هفته از اعتراضات سراسری در شهرهای مختلف فرانسه، به نظر می رسد این کشور برای از سرگیری مجدد اعتراضات در پنجمین هفته متوالی آماده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۶    
رئیس صندوق توسعه ملی گفت این صندوق در هشت ماهه نخست سال جاری حدود 5 هزار میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات در بانک ها سپرده گذاری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۶    
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، از ورود 46 شهید دوران دفاع مقدس از مرز مهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۶    
اتحادیه قنادان تهران، نرخ عرضه شیرینی برای شب یلدا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۶    
ائتلاف به سرکردگی عربستان تنها در 24 ساعت نخست توافقنامه سوئد 21 بار آن را نقض کرده و به شکل های مختلف به شهر الحدیده حمله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۶    
تعدادی از سناتورهای آمریکایی درصدد ارائه طرحی در کنگره هستند که بر اساس آن تمامی بانک های ایران به اتهام پولشویی و تامین مالی تروریسم تحت تحریم قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۳    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: اطلاع رسانی اتحادیه یا فضای مجازی برای روشن شدن قیمت ها و شفاف شدن داد و ستدهاست نه خرید و فروش.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۲    
معاون اول رئیس جمهور در پی نوشت نامه ای خطاب به وزرای اقتصاد و صنعت، نکات مهمی را در خصوص تعیین تکلیف خودروهای دپو شده در گمرکات و حمایت از فعالان اقتصادی قانون مدار مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۵۶    
گزیده بیانات رهبر انقلاب در دیدار جمعی از خانواده های شهدا
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۲۳    
معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت که در دیدار با رئیس جمهور سوریه در دمشق اوضاع سیاسی و اجرای توافقنامه های گذشته را مورد بحث و بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۲۳    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نماز جمعه قلب تپنده جامعه و مغز بیدار جامعه باید باشد که برای مشکلات مردم دائما راه حل ارائه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۸:۳۸    
تیم فوتبال پرسپولیس با شکست پارس جنوبی به رده دوم جدول صعود و ذوب آهن با برتری صنعت نفت به جایگاه چهاردهم جدول سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۶    
امام جمعه پرند با اشاره به اینکه پرند نیازمند داشتن یک مدیریت قوی است، گفت: جمعیت پرند بالاتر از معیار شهرستان بودن هم بالاتر رفته است، اما ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۳۸    
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: به مسئولین می گویم برجام را دوباره با FATF تجربه نکنید. مؤمن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۶    
ذرت های تراریخته که برای خوراک دام به کشور وارد شده بود، توسط دو کارخانه بدون انجام آزمایش های لازم برای تولید پفک استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۳    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نماز جمعه قلب تپنده جامعه و مغز بیدار جامعه باید باشد که برای مشکلات مردم دائما راه حل ارائه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۳    
وزیر امور خارجه گفت: آنکه پشت میز مذاکره بود مردم بودند ما نبودیم. باید این مردم را باور کنیم و مردم هم اجازه ندهند که امید به آینده و غرور شان شکسته شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۳    
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر این که وزارت راه و شهرسازی باید یک برنامه جدید برای بازار مسکن در سال آینده داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۲    
رئیس کل بانک مرکزی در پیامی نوشت: روند تعدیل تدریجی قیمت ارز در مسیر واقعی شدن ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۸:۴۱    
دیدار تیم های استقلال و پدیده مشهد به نتیجه تساوی انجامید، نتیجه ای که بیش از همه برای تیم های سپاهان، پرسپولیس و تراکتورسازی خوشحال کننده بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۸:۲۶    
شبکه خبری المیادین بخش هایی از پیش نویس طرف های درگیر در یمن درباره شهر الحدیده و بندرهای آن را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۲    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از بازداشت 12 نفر در رابطه با حادثه تروریستی چابهار خبر داد و گفت: تقریباً تمام عوامل داخلی درباره این حادثه بازداشت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۲۶    
معاون فرهنگی قوه قضائیه از تعویق حکم اعدام بابک زنجانی تا بازگشت کامل اموال وی به بیت المال خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۶    
جانشین دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: دشمن درصدد القاء ضرورت کنارآمدن با کدخدا و آمریکا است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۰    
وزیر امور خارجه ایران در تازه ترین پیام خود به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۶    
مدیر هماهنگی امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در 8 ماه امسال بیش از 31میلیارد دلار حجم صادرات ایران نسبت به سایر کشورها بوده که 13درصد رشد داشته و امید است این روند ادامه یابد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۶    
وزیر نفت از مفقود شدن 10 میلیون کارت هوشمند سوخت خبر داد و گفت: تاکنون مراجعه هایی به صورت مستقیم یا از طریق گوشی های همراه هوشمند و عادی برای دریافت کارت هوشمند سوخت داشته ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۲:۵۵    
نمایندگان 8 کشور اروپایی قبل از آغاز نشست شورای امنیت درباره اجرای قطعنامه 2231 درباره ایران خواستار اجرای کامل و مؤثر توافق هسته ای برجام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۵    
دلار در بازار آزاد وارد کانال نه هزار تومان شده است؛ ریزش شدید قیمتی در روزهای اخیر موجب تشکیل صف های طولانی مقابل صرافی های بانکی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۵    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: SPV در دو یا سه هفته آینده اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: نقشه ی آمریکا این است که به کمک تحریم و کارهای ضد امنیتی در کشور ما اختلاف و جنگ داخلی و مشکلات ایجاد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۰    
دبیر شورای نگهبان بر ضرورت توجه نمایندگان مجلس تأکید کرد و گفت: دولت موانع تولید را به طور جدی رفع کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۵    
گروه استان ها در جلسه امروز هیئت دولت استانداران جدید البرز، تهران و سمنان انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۵    
جمعی از خانواده های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم صبح امروز با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۵    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از تغییر قانون انتخابات شوراها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۰    
ثبت 86 میلیمتر بارش در 79 روز ابتدایی سال آبی جاری، نسبت به دوره مشابه سال آبی گذشته (27.5 میلیمتر) 212.7 درصد افزایش را در میزان بارش های کشور نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۵    
تعداد زیادی از جلیقه زردهای فرانسه وعده دادند تا به تظاهرات اعتراض آمیز خود علیه دولت پاریس ادامه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۵    
در پی افزایش شدید قیمت لوازم خانگی و رکود بی سابقه در خرید مردم، فروشندگان بالاخره مجبور به کاهش قیمت شدند و طبق اعلام رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۳۰    
در حالی قرار بود مطابق وعده داده شده معاون سازمان راهداری محاسبه تعیین نرخ حمل جاده ای بر اساس تن-کیلومتر از چند روز قبل (19 آ|ذر 97) عملیاتی شود که سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از نهایی شدن ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۵    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: از ابتدای دی کالا های محرز قاچاق پوشاک، مورد هدف مبارزه قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۶    
گردنبندی برای کودکان ساخته شده که مجهز به حسگر رطوبت و ایربگ است. اگر کودک درون آب بیفتد این گجت اجازه نمی دهد او غرق شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۴    
دانشگاه علامه طباطبایی در اطلاعیه ای نسبت به هک ایمیل استادان، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۶    
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران 3 میلیون و 590 هزار تومان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۶    
پس از استعفای عباس آخوندی و رفتن وی به عنوان سرسخت ترین مخالف مسکن مهر، پروژه های این طرح با تاکید رئیس جمهوری و پیگیری های وزیر جدید راه روی ریل افتاده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۴    
گروه استان ها رئیس کمیته جست وجو مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکر 46 شهید تازه تفحص شده نیز هفته آینده از مرز مهران وارد ایران شده و با استقبال مردم این خطه تشییع و تدفین می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۴    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از طرح وزارت علوم برای سربازی فارغ التحصیلان دکتری در حوزه صنعت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۹    
صرافی های دولتی که صبح امروز با دلار 10750 تومانی فعالیت خود را آغاز کرده بودند هم اکنون دلار را با قمیت 10600 تومان می فروشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۶    
گروه استان ها- وزیر اطلاعات گفت: اخیرا شاهد حرکت تروریستی در چابهار بودیم که دشمن با هدف ضربه زدن اقتصادی به این منطقه وارد عمل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۶    
رئیس جمهور پس از نشست هماهنگی سران قوا گفت: در جلسه امروز نکات مورد نظر رهبرانقلاب برای اصلاح بودجه 98 بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۳    
چهارمین نشست رییس کل بانک مرکزی با صاحبان دیدگاه های مختلف اقتصادی به منظور همفکری درباره مسائل مرتبط با بانک مرکزی و اقتصاد کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۳    
معاون اول رئیس جمهور در هرمزگان گفت: یکی از مهمترین اولویت های دولت، بازگرداندن ثبات اقتصادی به کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۳    
وزارت خزانه داری آمریکا سه مقام کره شمالی را تحت تحریم های جدید قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۳    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره ی شهدای استان خراسان جنوبی تاکید کردند که دفاع مقدس تمام شدنی نیست و یک حقیقت در حال پیشرفت است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۳:۰۸    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان لیست اولیه و آماده باش بازیکنان این تیم پیش از جام ملت های 2019 آسیا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۵۳    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، برگزاری نشست سوئد درباره اوضاع یمن را نتیجه نقش تاثیرگذار جمهوری اسلامی ایران دانست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۴۷    
خانم گلی پاپی از استان لرستان بعد از حدود 140 سال زندگی، درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۴۶    
مرکز نگهداری دختران بی سرپرست با حضور حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۰۸    
رئیس قوه قضائیه با اشاره به اعتراضات گسترده ضد سرمایه داری در فرانسه گفت: رهبر معظم انقلاب سالها قبل پیش بینی کرده بودند که موج بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی ساکن نخواهد ماند و به اروپا نیز سرایت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۰۸    
ارتش سوریه یورش تروریستها به مواضع خود در اطراف منطقه عاری از سلاح در حومه شمالی حماه را دفع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۲۳    
هماهنگ کننده کمیته بین المللی حقوق بشر در خاورمیانه اعلام کرد که محتوای سه نامه افشاشده موساد نشان از وحشت این سازمان جاسوسی نسبت به عملیات نظامی ضد حزب الله و حضور نیروهای نظامی صهیونیست در یمن دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...