دوشنبه ۱۱ فروردینساعت ۰۱:۴۰Mar 2020 30

نبأپرس (nabaapress.ir)

 
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۱    
کنگره آمریکا از اصلاحیه بودجه دفاعی 2020 مبنی بر تحقیق درباره برنامه محرمانه ادعایی پنتاگون در استفاده از انواع حشرات از جمله کنه به عنوان سلاح حمایت کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۱    
میزان مرگ ومیر ناشی از حشرات در دنیا، چندین برابر جنگ های ایجاد شده توسط خود انسان ها است و یک حشره ریز مانند پشه تعداد زیادی انسان را از طریق انتقال بیماری مالاریا کشته و سرنوشت انسان ها را تغییر ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۷    
تایرها به خصوص تایرهای فرسوده در بیولوژی پشه ها اثرگذاری فوق العاده ای دارد و یکی از اساسی ترین روش هایی است که این حشرات در در دیگر کشورها گسترش پیدا می کند و در نهایت می توانند اپیدمی بیماری ایجاد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۵    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران گفت: گزارش ابتلای 16 هزار نفر تا 22 هزار نفر به بیماری لشمانیوزدر سال وجود دارد اما آمار واقعی حدود صد هزار نفر است که شایع ترین بیماری ناقل زا توسط پشه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کشورهای متخاصم برای مقابله با یکدیگر تنها از سلاح های معمول نظامی مانند توپ، تانک و موشک استفاده نمی کنند و روش های دیگر مانند حملات سایبری و حملات بیولوژیک استفاده می شود که اهمیت در بخش هایی مانند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مهمترین جمع بندی نشست نقش حشرات در تهدیدات زیستی احساس نیاز به وجود سند جامعی برای نقش حشرات در تهدیدات زیستی کشور است که بطور جدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۸   + ۸۶ سایت دیگر  
هزینه سبد معیشت کارگران برای سال 99 تعیین شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سید مهدی ساداتی فرماندار رباط کریم: مردم اطمینان داشته باشند که تا این لحظه هیچ مورد مثبت به کرونا در رباط کریم ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۲:۲۶    
توییتر از برنامه ای برای پاکسازی حسابهای غیرفعال پس از واکنش شدید مردم به افزایش حسابهای غیر فعال، خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۷    
طبق اعلام شرکت گوگل ویژگی جدیدی را به مرورگر وب Chrome خود اضافه کرده است که اگر اعتبار ورود کاربر در سیستم نقض داده شناسایی شود ، به کاربران هشدار می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشت عراق از ثبت اولین مورد ابتلا به کرونا خبر داد، این در حالی است که شبکه الفرات صبح امروز به نقل از اداره بهداشت نجف اشرف ابتلا به ویروس کرونا را تکذیب کرده بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۳    
با توجه به امکانات مفید و فراوان Waze در زمینه مسیریابی، گوگل برای رقابت با این نرم افزار، در برخی از آپدیت های جدید خود که توسط کاربران آن مشاهده شده ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۳    
این شرکت تلاش کرده تا کاربران خود را افزایش دهد، اما درآمد آن 36 درصد در سه ماهه گذشته افزایش یافته است. کاربران آن نیز در سه ماهه سوم سال گذشته 5 درصد افزایش یافته است،
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با استفاده از روش های مدرن درمانی و بکارگیری امکانات پزشکی و دارویی، بیشتر مبتلایان به ویروس کرونا روند رو به بهبود دارند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه محتوای برنامه دولتی کابینه محمد توفیق علاوی مأمور تشکیل دولت جدید را اعلام کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان مسیح دانشوری گفت: بیماری کرونا سخت تر از اپیدمی آنفلوآنزا نیست که به لطف خدا جمهوری اسلامی ایران، وزارت بهداشت و مراکز درمانی آموزشی بر آن فائق شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۱    
فروشندگان آمازون تبلیغاتی که ادعا می کند کرونا ویروس را درمان می کند یا ازبین میبرد را، از لیست خود جمع می کنند زیرا آمازون سعی دارد اطلاعات غلط را که در پلتفرم تجارت الکترونیکی خود قرار داده است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۱۱۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تماس تلفنی با وزیر بهداشت بر آمادگی سپاه برای کمک به این وزارتخانه در جهت مقابله با کرونا تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۱    
ویژگی IGTV را در 20 ژوئن سال 2018 توسط مدیرعامل قبلی اینستاگرام برای رقابت با یوتیوب رونمایی شد. تا قبل از این موضوع کاربران نمیتوانستند ویدیوهای بیشتر از یک دقیقه را در صفحه خود منتشر کنند،
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۱    
وطن خواهی گفت:بخش اصلی مسکن مهر با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی تا شهریور سال آینده به اتمام می رسد و پروژه کیسون هم تا آذر سال آینده تحویل می شود و در پایان با فروش عرصه و عیان سند تک برگی هم ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو سابق شورای شهر تهران پیشنهاد داد با توجه به شرایط فعلی پایتخت و شیوع ویروس کرونا شهرداری تهران در ارستای پیشگیری از این ویروس طرح ترافیک و طرح کنترل هوا را لغو تا شهروندان از خودورهای شخصی خود ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
منابع سوری از ادامه پیشروی ارتش در حومه ادلب و آزادسازی یک روستای دیگر خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه پیروز این انتخابات، مردم بزرگ ایران اسلامی بودند گفت: اینک نوبت منتخبان مردم است که برای گره گشایی از وضعیت معیشت اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال شیوع کرونا و افزایش تعداد نفرات مبتلا به آن دانشگاه های برخی استان ها د رهفته جاری تعطیل شدند. در ادامه وضعیت تعطیلی دانشگاه های کشور فردا دو شنبه 5 اسفند 98 را برسی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران اعلام کرد تعطیلی یا کاهش خدمات در بخش های حمل و نقلی، فرهنگی و... شهرداری تنها با مجوز وزارت بهداشت ممکن است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۳    
فرماندار رباط کریم طی صدور پیامی از تلاش های کلیه دست اندرکاران برگزاری انتخابات و حضور حماسی و مشارکت گسترده مردم شریف شهرستان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدارس زنجان تا اخر هفته تعطیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
حریری: معتقدیم علت افزایش قیمت دلار در روزهای اخیر به مسائل اقتصادی ارتباطی ندارد، بلکه نوسان قیمت دلار در روزهای پایانی سال نشات گرفته از مسائل سیاسی است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
البرز نایب رئیس اتحادیه املاک کرج گفت: افزایش قیمت دلار باعث افزایش قیمت در بازار مسکن شده است .
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها زمین لرزه ای به بزرگی 5.7 ریشتر در قطور خوی در عمق 7 کیلومتری زمین و در 18 کیلومتری قطور ، 30 کیلومتری خوی و 34 کیلومتری سلماس رخ داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور میزان مشارکت مردم در انتخابات را 24512404 نفر یعنی 42/57 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی از شکسته شدن رکورد ذخایر کالاهای استراتژیک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین نوروزی منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حجت الاسلام والمسلمین پاشاکی امام جمعه شهر پرند دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با بیان اینکه وحشت ایجادشده در بین مردم درباره کرونا، یک ترس کاذب است، تأکید کرد: میزان مرگ و میر و بیماری زایی بیماری ناشی از ویروس کرونا از آنفلوآنزا کمتر است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
برنی سندرز نامزد دموکرات انتخابات 2020 آمریکا پس از پیروزی در رقابت های درون حزبی ایالت نوادا به شدت به سیاست های دولت ترامپ حمله کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۴۸ سایت دیگر  
با توجه به اطلاعات بدست آمده از نامزد هایی که تاکنون موفق به راهیابی به مجلس شده اند، میرسلیم رئیس سِنی مجلس یازدهم خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از آغاز بارش برف و باران شدید در اکثر مناطق کشور طی فردا خبر و نسبت به کاهش تا 15 درجه ای دما، طغیان رودخانه ها و بارش تگرگ در برخی استان ها هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۲۶۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب از مردم ایران درپی حضور در عرصه انتخابات تشکر کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
با اعلام رسمی نتایج شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد، حسین حق وردی به عنوان نماینده این حوزه انتخابیه راهی بهارستان شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از تعطیلی مدارس پایتخت در 2 روز آینده (یکشنبه و دوشنبه) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دستان خود را مرتباً با آب و صابون بشویید و اگر دستان شما به وضوح کثیف نیستد، آنها را با الکل یا ژل های آنتی باکتریال ضد عفونی کنید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۹    
فرماندار رباط کریم گفت: حجت الاسلام والمسلمین نوروزی به عنوان نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راهی بهارستان شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ضد عفونی و شست وشوی روزانه مترو و اتوبوس های شهری با بهترین محلول ها و مواد ضد عفونی کننده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان نظام پزشکی اقدام به انتشار لیست بیمارستان هایی کرد که در سراسر کشور برای مقابله با کرونا ویروس مشخص شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
علی اکبر رائفی پور؛ نظریه پرداز اصولگرا که با اظهارنظرهای عجیب همیشه خبرساز بوده، دلیل اصلی کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس را اعلام کرد!
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ماجرای توقیف و مزایده برند باشگاه استقلال به خاطر بدهی سیصد میلیون تومانی به جدیدترین سوژه اردوی این تیم تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه آنتوروپ با نامه ای به باشگاه پرسپولیس، پیشنهاد رسمی خود برای به خدمت گرفتن محمد نادری را اعلام کرد
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۹   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در ایران به 28 نفر و تعداد افراد فوت شده به 5 نفر رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
بعد از سهمیه بندی بنزین تب خرید خودروهای گازسوز بیش از پیش شد ضمن این که بسیاری از افراد به فکر تبدیل خودروی تک سوز خود به نوع دوگانه سوز شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه چابهار، نیک شهر و کنارک و قصر قند اعلام و معین الدین سعیدی با 90 هزار و 863 رای از مجموع 196 هزار و 403 رأی صحیح به عنوان نماینده این حوزه انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
بعد از جلسه قبلی کمیته دستمزد، دوشنبه هفته جاری هزینه سبد معیشت کارگران نهایی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در یادداشتی با پیش بینی نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی نوشت: ما (اصلاح طلبان) از اصولگرایان شکست نمی خوریم، ما به خود یعنی به کارنامه امید و به قهر مشارکت می بازیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور در گفت وگویی تلویزیونی با شبکه خبر اسامی 40 نفر حائز بیشترین رأی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا ضمن تغییر مجدد آمار مربوط به تلفات حملات موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد در غرب عراق، تعداد آسیب دیدگان مغزی نظامیان آمریکایی را 110 نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- پس از اتمام رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از دقایق ابتدایی بامداد امروز شمارش آرا آغاز و نتایج رسمی در حال اعلام است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به مراجعه پرتعداد مردم به داروخانه ها گفت: مردم در صورت مشاهده گران فروشی، موارد را به سامانه 190 و یا اپلیکیشن تیتک اطلاع رسانی کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد انتخابات در شعبه هایی که مراجعه کننده دارد تا ساعت 23:30 تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان در واکنش به تحریم شدن توسط آمریکا با کنایه گفت: دیگر نمی توانیم به جشن های کریسمس آمریکا برویم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: الزام درج اثر انگشت روی برگه رای به منظور حفظ بهداشت و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا برداشته شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تسهیل ماموریت علاوی از سوی گروه های اکثریت، نتایج دیدار هیئت کردها با علاوی و افشای توافق سیاسی درباره اخراج نظامیان آمریکایی از جمله خبرهای سیاسی مربوط به عراق است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
نیویورک تایمز، رسانه مشهور آمریکایی پیش بینی کرد که در انتخابات امروز مجلس ایران گروهی که مواضع ضدآمریکایی دارند و از سیاست های واشنگتن در قبال تهران حمایت نمی کنند پیروز خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به بیش از 9 میلیون و 600 هزار نفر واجد شرایط رای دادن در استان تهران گفت: تا ساعت 8 و 58 دقیقه بیش از 100 هزار نفر رای خود را وارد صندوق های اخذ رای کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار قم گفت: تمهیدات لازم برای حضور مردم در انتخابات و پیشتازی مردم قم همچون سال های گذشته در این دوره اندیشیده شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در انتخابات شرکت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: صندوق رأی جایی است که مردم ایران با آن حرف خود را به جهان اعلام می کنند و ما باید پیام مردم را بگیریم و به نظر آنها احترام بگذاریم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صبح امروز از ساعت 8 صبح در 208 حوزه انتخابیه سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت: همه کاندیدایی که پا در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی گذاشته اند بدانند در برابر اعتماد مردم تمام قد مسئول هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس انجمن زرتشتیان استان البرز با اشاره به حضور جامعه زرتشتیان در انتخابات مجلس شورای اسلامی،گفت:ملت ایران با حضور پرشور خود در انتخابات مشت محکمی بر دهن یاوه گویان می زنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۳   + ۷۸ سایت دیگر  
معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتشار اخبار ویروس کرونا توصیه هایی منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
منابع سوری از ادامه عملیات ارتش علیه گروه های تروریستی در حومه حلب خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شرکت مردم در انتخابات، صرفاً دادن یک رأی یا انتخاب یک نماینده نیست ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل، ضمن دعوت از حضور مردم در پای صندوق های رای و انتخاب افرادی شایسته تاکید کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات تضمین کننده امنیت و اقتدار کشور است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رباط کریم گفت:همه مسئولان با سرلوحه قرار دادن قانون، برای برگزاری انتخاباتی با صلابت و در کمال سلامت و امنیت در صحنه حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
ساعت صفر بامداد امروز، سهمیه بنزین اسفندماه در کارت های سوخت شخصی مالکان خودرو و موتورسیکلت ها شارژ شد؛ همچنین پایش کارکرد وانت بارها برای تخصیص سهمیه اضافی بنزین آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انتخابات دوم اسفند ماه یک جریان مهم برای مردم سالاری دینی است تجلی رکن جمهوریت نظام در انتخابات است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سفارت ایران در کابل در واکنش به شایعات گفت که این سفارت نسبت به اعلام نتایج انتخابات افغانستان اعلام موضع نداشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۲   + ۸۷ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد که مهلت تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فردا صبح پایان می یابد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سوابق کاندیداهای نهایی لیست 30نفره اصولگرایان برای حوزه انتخابیه تهران در نبأپرس منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با کسب پنج مدال طلا، یک مدال نقره، سه مدال برنز و 44 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم، قهرمان مسابقات قهرمانی آسیا شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه هلند برای گفت وگو درباره روابط دو جانبه، تحولات منطقه و مسائل بین المللی جمعه آتی وارد تهران خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری گفت که مذاکرات این جبهه با ائتلاف شورای نیروهای انقلاب همچنان ادامه دارد و او امیدوار است که لیست واحد نهایتاً حاصل شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۱۶۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی فرمودند: انتخابات یک جهاد عمومی است و مایه ی تقویت کشور است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: کیفرخواست سایر بازداشتی های پرونده روح الله زم به زودی صادر می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه اجازه ادامه تلاطم در بازار ارز را نمی دهیم گفت: تصمیم اجلاس اف ای تی اف تاثیری در روابط و معاملات ما نخواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی بر آمادگی کامل ایران برای همکاری با دولت جدید لبنان در همه زمینه ها تأکید کرد و حزب الله را پشتیبان ملت لبنان در برابر تجاوزگری رژیم اسرائیل دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه از قطعی شدن حکم متهمان پرونده جاسوسان محیط زیستی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
رمضان زاده سخنگوی دولت اصلاحات معتقد است مردم درست فکر می کنند که اصلاح طلبان در یک سیکل معیوب گرفتار شده اند و همین باعث شده که اصلاح طلبی برایشان ارج و قربی نداشته باشند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سرلیست اصلاح طلبان برای انتخابات مجلس گفت: فراکسیون امید خدمات خوبی را انجام داد اما این انتقاد به آن ها وارد است که چرا خدمات خود را اطلاع رسانی نکردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف فتح عراق با اعلام زمان معرفی کابینه جدید اعلام کرد محمد توفیق علاوی، 57 نامزد برای 19 وزارت معرفی خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
برخی اخبار غیررسمی از وحدت حداکثری اصولگرایان (شورای ائتلاف و جبهه پایداری) در انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در 11 ماه امسال حدود 22 میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد کشور بازگشته است و حدود 30 درصد آن به صورت واردات در برابر صادرات بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با انصراف دو نامزد،لیست نهایی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درحوزه انتخابیه شهریار،قدس وملارد 28 نفره شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از اقدام آمریکا در واردکردن بیش از هزار تروریست از خاک سوریه به عراق پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیرکل حزب کارگزاران گفت: ما نمی توانیم مردم را دعوت به حضور در انتخابات کنیم ولی علی رغم تأیید صلاحیت حدود 7000 نفر از واجدین شرایط به دلایل مختلف در عرصه انتخابات حضور نداشته باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور تعلیم و تعلم را اساس پیشرفت بشر و حرکت به سمت کمال دانست و گفت: از دوقطبی کردن فضا در همه موضوعات باید فاصله گرفت تا ایران اسلامی در دانش و علم بیش از پیش پیشرفت کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از کتاب "تاریخ ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی" با حضورفرماندار، امام جمعه و مدیران،مسئولین و نویسندگان کتاب در دار القرآن رباط کریم برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: چه کسی می گوید من استعفا داده ام؟ استعفا معنا ندارد؛ ما از آغاز انتخابات به مردم وعده و قول داده ایم و پای آن تا آخرین ساعت خواهیم ماند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه نسیم از تلاش برای رسیدن "خندوانه" به ایام نوروز خبر داد و گفت: به دلیل شهادت امام موسی کاظم(ع) در شب عید نوروز، "چهل تیکه" سه ساعت ویژه برنامه تحویل سال شبکه نسیم خواهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...