چهارشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۲:۲۶Aug 2018 22

جدیدترین خبرهای «شرکت های»

خبرگزاری فارس   ۳ دقیقه پیش    
سرپرست فرماندار آبادان گفت: نباید در آبادانی که منطقه تجاری و اقتصادی است گمرک و منطقه آزاداروند و پلایشگاه نفت و سایر شرکت های صنعتی وجود دارد چیزی به عنوان بیکاری داشته باشیم .
شعار سال   ۶ دقیقه پیش    
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی : به گفته دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی، فهرست سایت های اینترنتی غیرمجاز در اختیار دادستانی کل کشور قرار گرفته و قوه قضائیه نیز پیگیری های لازم را برای مسدود کردن این سایت ها انجام می دهد.
شعار سال   ۶ دقیقه پیش    
رویترز مدعی است شرکت های نفتی جوهای جنرونگ و ساینوپک به عنوان دو شرکت دولتی چین و بزرگترین خریداران نفت ایران در این کشور، به توافق جدیدی با شرکت ملی نفت ایران برای خرید نفت رسیده اند و از این پس تمام نفت خریداری شده خود از ایران را توسط نفتکش های شرکت ملی نفتکش ایران حمل خواهند کرد.
راه پرداخت   ۱۶ دقیقه پیش    
تصور اشتباهی است که فکر کنیم به غیر از سرمایه گذاری مستقیم در استارت آپ های بلاکچین، روش دیگری برای فعالیت در حوزه ی بلاکچین وجود ندارد. حقیقت این است که راه های متنوعی برای به کارگیری این تکنولوژی وجود دارد و حتی تعدادی از بزرگ ترین شرکت های سهامی عام در سطح جهان، دستی در آتش بلاکچین دارند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۵۱ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: بین هیاهوسازی و رقابت رسانه ای برخی شرکت های اروپایی برای اعلام خروج از ایران، یک شرکت انگلیسی به رویترز اعلام کرد که از ایران خارج می شود؛ این در حالی است که این شرکت اصلاً در ایران حضور نداشته و پروژه ای که اعلام کرده متوقف می کند، وجود ندارد.
سیمرغ   ۱ ساعت پیش    
توتال رفت و دوباره نوبت دلواپسان و مخالفان جذب سرمایه خارجی شده تا میدان را در دست بگیرند و با قیافه ای حق به جانب بگویند: دل بستن به شرکت های غربی از ابتدا اشتباه بود.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش    
بین هیاهوسازی و رقابت رسانه ای برخی شرکت های اروپایی برای اعلام خروج از ایران، یک شرکت انگلیسی به رویترز اعلام کرد که از ایران خارج می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
بین هیاهوسازی و رقابت رسانه ای برخی شرکت های اروپایی برای اعلام خروج از ایران، یک شرکت انگلیسی به رویترز اعلام کرد که از ایران خارج می شود؛ این در حالی است که این شرکت اصلاً در ایران حضور نداشته و پروژه ای که اعلام کرده متوقف می کند، وجود ندارد.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
با اینکه 5 ماه از سال 97 گذشته است، اما خبرهایی از گوشه و کنار برخی از شرکت های پیمانکاری صنعت نفت مطرح می شود که متاسفانه نتوانستند، به تعهدات ابتدای سال خود عمل کنند و تا کنون یا نتوانستند، حقوق کارکنان خود را بپردازند و یا اگر هم حقوقی پرداخت شده ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
داوطلبان آزمون شرکت های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکت های مادرتخصصی توانیر، مهندسی آب و فاضلاب کشور و تولید نیروی برق حرارتی سال 1397 تا امروز برای ثبت نام مهلت دارند.
اکو فارس   ۲ ساعت پیش    
اکوفارس: یک روز بعد از اظهارات مشاور امنیت ملی کاخ سفید درباره احتمال خصوصی کردن جنگ آمریکا در افغانستان، مدیر یکی از شرکت های امنیتی آمریکایی از این اظهارات استقبال کرد.
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
شرکت های فعال در اندونزی که کالای مصرفی تولید می کنند نیز از فرصت بازی های آسیایی برای معرفی و تبلیغ محصولات خود استفاده کرده اند و نکته جالب توجه اینکه این شرکت ها از شیوه های مدرن شبیه آنچه در غرب برای تبلیغات استفاده می شود بهره برده اند ...
اکو فارس   ۲ ساعت پیش    
اکوفارس: سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان در واکنش به گزارش های اخیر درباره خصوصی سازی جنگ افغانستان تصریح کرد که موضوع واگذاری جنگ این کشور به شرکت های امنیتی خصوصی توسط آمریکا حقیقت ندارد.
روزنامه سیاست روز   ۲ ساعت پیش    
چرا شرکت های بورس نمی تواند آن طور که باید و شاید نقش خود را در اکوسیستم بازار سرمایه ایفا کنند؟ در اکثر کشورهای دنیا، شناخته شده ترین و پرارتباط ترین نهادی که در بازار سرمایه وجود دارد، شرکت های بورس هستند ...
جماران   ۳ ساعت پیش    
به گزارش ایرنا، اسدالله درویش امیری شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان زنجان افزود: موسسان تمام شرکت های دانش بنیان جوانان هستند که علاوه بر گام برداشتن در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی، مانع ورود کالاهای مشابه خارجی به کشور شده اند. ...
نسیم   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون بانک بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، اقتصاد ایران را بانک محور دانست و گفت: امروز ادغام بانک های نیروهای مسلح، تغییر جهت نقدینگی در بازارها و تهیه لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی در دستور کار است.
هفت روز خبر   ۴ ساعت پیش    
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با حمایت های ویژه این سازمان و مسئولیت پذیری شرکت بیمه ایران معین، 10میلیارد و 700میلیون ریال خسارت به 21غرفه در بازار قدیم درگهان پرداخت شد. ...
شبکه خبر   ۴ ساعت پیش    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رشد و رونق شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها را زمینه ای مناسب برای بازگشت نخبگان خارج از کشور دانست.
نسیم   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان در واکنش به سخنان مشاور امنیت ملی آمریکا و برخی اظهارات درباره خصوصی سازی جنگ در این کشور تأکید کرد: واگذاری جنگ افغانستان به شرکت های خصوصی آمریکا شایعه است.
روزنامه صبح اقتصاد   ۴ ساعت پیش    
عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از برخورد جدی عوامل توزیع خارج از شبکه کودهای یارانه از جمله کوداوره خبرداد. به نقل از شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، حمید رسولی گفت: از شرکت های پتروشیمی تولیدکننده کوداوره خواستیم که باتوجه به این که کوداوره کالای اساسی است ...
اقتصاد آنلاین   ۴ ساعت پیش    
گزارش جدید منتشر شده درباره جرائم اینترنتی نشان می دهد، شرکت های متوسط بازار که بین 500 تا 999 کارمند دارند در مواجهه با حملات سایبری نسبت به شرکت های بزرگتر یا کوچکتر تلفات بیشتری داشته اند.
صبح کیش   ۴ ساعت پیش    
علیرضا قائدیان افزود: با توجه به افزایش ونوسان نرخ بلیت پروازها توسط شرکت های هواپیمایی در کشور، به منظور تامین رفاه مسافران و شهروندان و کاهش هزینه های سفر برای گردشگران و ساکنان کیش ...
شما نیوز   ۵ ساعت پیش    
نشست معاونان فنی شرکت های بیمه با میزبانی بیمه دانا با موضوع" هماهنگی نظارت بر بیمه های درمان تکمیلی و بررسی آثار و تبعات تحریم های اخیر بر صنعت بیمه " روز چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد.
ایران جیب   ۵ ساعت پیش    
مقررات تازه اتحادیه اروپا برای حفاظت از منافع شرکت های اروپایی در مقابل تحریم های آمریکا علیه ایران از روز 7 اوت اجرایی ...
بورس پس از ثبت رکوردهای جدید و ورود تاریخی به کانال 137 هزار واحدی، امروزبا افت 162 پله ای نسبت به دیروز، در جایگاه 136 هزار و 910 واحدی قرار گرفت. به گزارش صبحانه ، روند صعودی بورس که تحت تاثیر نوسان نرخ ارز و چشم انداز مثبت سوددهی شرکت های صادرات محور آغاز شده ...
اکو فارس   ۶ ساعت پیش    
اکوفارس: تیم مشاور عملیات غواصی سانچی که متشکل از شرکت های داخلی و شرکت های مشاور بین المللی در حوزه غواصی است، در همان بررسی های اولیه خود، اعزام غواص به موقعیت سانچی (جهت تفحص و یا خارج سازی لاشه) را با توجه به شرایط جوی منطقه، عمق و شرایط این کشتی و محدودیت های غواصی کاملا منتفی دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
وزیر خارجه آلمان اعلام کرد بروکسل باید برای محافظت از شرکت های اروپایی در برابر تحریم های ضدایرانی آمریکا نظام مبادلات بانکی مستقل راه اندازی کند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: دفاتر خدمات مسافرت هوایی این استان موظف به رعایت نرخ مصوب انجمن شرکت های هواپیمایی کشوری هستند.
روز پلاس   ۶ ساعت پیش    
وزارت خزانه داری آمریکا روز سه شنبه تحریم های جدید را علیه چند شخص و شرکت روسی اعلام کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۶ ساعت پیش    
اسپوتنیک پس از اینکه ایالات متحده از توافق هسته ای با ایران خارج شد و آن کشور را به تحریم تهدید کرد با شرکت های آلمانی، اتریشی و سوئیسی صحبت کرد.