جمعه ۲۴ آبانساعت ۲۱:۵۶Nov 2019 15

جدیدترین‌های «بلوغ»

خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
محمدباقر قالیباف با ارسال پیامی سالروز تاسیس خبرگزاری تسنیم را تبریک گفت و نوشت: تسنیم نمادی از بلوغ حرفه ای و ایمان به رسالت انقلاب اسلامی است، رسانه ای که صدای مردم بوده و همچنان باید مطالبه گر حقوق مردم باشد.
ستاره   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۸    
نقش سبیل در فال قهوه با توجه به اینکه در کدام قسمت از فنجان نمایان شود، معانی مختلفی دارد. سبیل نمادی از مردانگی، حمایت و بلوغ است.
مرور نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۶:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: با بلوغ سیاسی و شعور اجتماعی که در مردم مان سراغ داریم و در برهه های گوناگون دیدیم انتظار است مردم در عرصه انتخابات مجلس فارغ از بعضی از دسته بندی های جناجی سراغ اصلح بروند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۳    
مربی قدیمی استقلال می گوید استراماچونی استقلال را به بلوغ تاکتیکی رسانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد گفت: دهه پنجم انقلاب اسلامی دهه بلوغ نظام اسلامی و تثبیت کارآمدی جوانان مؤمن انقلابی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۳    
تهران - ایرنا - نظام سیاسی یا دولت در لبنان ( به معنای مجموعه ی قوا) که پس از امضای میثاق ملی در 1943 میلادی (استقلال از فرانسه) و پیمان طائف در 1989 (پایان جنگ داخلی) و با حمایت های خارجی شکل گرفت و با این حمایت ها استمرار یافت هرگز به مرحله بلوغ و استواری نرسید.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز در این آیین با بیان اینکه شهرها برای دستیابی به هوشمندی باید مسیر بلوغ خود را طی کنند، گفت: نباید انتظار داشت که شهرها به صورت یکباره به هوشمندسازی برسند بلکه باید در ابتدا به شهر الکترونیک و سپس شهر هوشمند برسیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۷    
رئیس دبیر خانه اجلاسیه فرماندهان نیروهای دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیونز) گفت: با ابتکار جمهوری اسلامی ایران رزمایش تامین امنیت دریایی کشورهای عضو اجلاس آیونز در اواخر سال جاری برای نشان دادن توان و اقتدار این کشورها برگزار می شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۷    
دبیر کل تولید و تجارت آبزیان می گوید: بهترین نوع خاویار پرورشی بلوگا است که حالا هر کیلو خاویار به قیمت پنج تا شش میلیون فروخته می شود.علی اکبر خدایی همچنین با اشاره به فصل برداشت خاوریار اظهار کرد: در حال حاضر خاویارهای دریایی دیگر برداشت نمی شود. یعنی برداشت خاویارهای دریایی ممنوع شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۱    
برگزیده جایزه مصطفی(ص) اظهار داشت: اکنون بلوغ مهندسی برق و پزشکی جراحی به هم رسیده اند و در کشورهای اسلامی قدرت نمایی می کنند اما آنچه مهم است، این است که این کارها جزیره ای نمانند و حمایت ها ادامه دار باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
کارگردان و بازیگر نقش سهراب سپهری در فیلم رویای سهراب گفت: امیدوارم بیش از اینها به بلوغ فرهنگی برسیم که در اکران، حق و حقوق همدیگر را پایمال نکنیم.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تفکر و نظریه وحدت میان مذاهب اسلامی نه فقط در عمر چهل ساله انقلاب اسلامی، بلکه سال ها پیش در اندیشه دانشمندان و دلسوزان وجود داشته است؛ اکنون در دوره بلوغ انقلاب اسلامی و جهان شُمولی اسلام، بازخوانی و بازتعریف وحدت امری مهم و ضروری به نظر می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس گفت: سال 1398 نقطه عطفی در کانون پرورش فکری است چراکه جشنواره قصه گویی به بلوغ و پختگی خویش رسیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : استقلال در دامان حاشیه ای خودساخته افتاده است. آن هم در شرایطی که آنها زمین و زمان را به خدمت خود گرفته بودند و در لیگ و حذفی تاخت وتاز می کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، گفت: سال 1398 نقطه عطفی در کانون پرورش فکری است که جشنواره قصه گویی به دوره بلوغ سنی خویش رسید.
ستاره   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بلوغ زودرس یکی از مشکلات دوران کودکی و نوجوانیست که در برخی از افراد رخ می دهد. این مشکل به 2 نوع بلوغ زودرس محیطی و بلوغ زودرس مرکزی تقسیم شده که علائم گوناگونی دارد و درمان های مختلف دارد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۳۵    
کلانشهر توکیو، شهری با بیشترین میزان پیشرفت، پایداری و ثبات که اغلب به عنوان شهری دارای کمال رشد و بلوغ از آن یاد می شود، علیرغم موفقیت در زمینه نوسازی و بهسازی شهری دارای مشکلاتی اساسی است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۷:۱۲    
شیعه نیوز : پرسش توضیح مختصری درباره و ابتلوا الیتامی حتی اذا بلغوا النکاح بیان فرمایید؟ پاسخ اجمالی خداوند در این آیه به سرپرستان یتیمان دستور می دهد که مواظب اموال آنان باشند و از سرمایه هایشان نگهداری کنند؛ یتیمان را در ایام سرپرستی تا سن بلوغ و رشد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۸:۱۲    
رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: ترویج علم نماینده بلوغ ساختار نسبی جامعه است و ضرورت دارد در جهت توسعه کشور به آن پرداخته شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ابعاد مختلف اجرای طرح بشری به منظور ارتقاء بهداشت جسمی و روانی دانش آموزان دختر استان مرکزی، در نشست مشاورین امور بانوان دستگاه های اجرایی مشاورین استان مرکزی، مورد بررسی قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۶    
تهران-ایرنا- دبیرکل مجمع جهانی صلح اسلامی تحریم ها را زمینه ساز بلوغ زودرس حوزه علم و فناوری کشور عنوان کرد و گفت: تحریم ها باعث شد به دلیل تقاضای داخلی و ارج نهادن به منابع انسانی، حوزه علم و فناوری کشور یک جهش بلند داشته باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- محسن حاجی میرزایی گفت: امروز متاسفانه در مدارس با پدیده کم تحرکی مواجهیم و ورزش عرصه ای است که به جنگ با کم تحرکی می رود و ورزش به عنوان یکی از جذاب ترین محورهای مورد علاقه جامعه است که به بلوغ ذهنی و اجتماعی هم کمک می کند. تاریخ انتشار: 10:25 - 18 آبان 1398 ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرهیختگان: تیم فوتبال استقلال بعد از روند ناامیدکننده ابتدای فصل طی هفته های اخیر به یک بلوغ تاکتیکی رسیده تا جایی که موفق شده طی این مدت خود را تا مرز معرفی یک مدعی جدی و جدید قهرمانی بالا کشیده و از رقبایش در حالی که یک سوم از فصل سپری شده، زهر چشم بگیرد. ...
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۳:۰۵    
بلوغ زودرس زمانی تشخیص داده می شود که به طور میانگین در دخترها زودتر از 8 سالگی و در پسرها زودتر از 9 سالگی شروع شود.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۳:۰۵    
سن شروع بلوغ باتوجه به تغییرات فیزیولوژی در دختران و پسران مقداری متفاوت است.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۵۵    
بلوغ معمولا در دختران بین سنین 8 تا 13 سال و در پسرها بین سنین 9 تا 14 سال آغاز می شود.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۵۰    
بلوغ طبیعی دوره ای است که طی آن صفات ثانویه جنسی به وجود می آیند.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۱۰    
برای پسرها فقط یک یا دو اتفاق نیست که نشان می دهد کم کم بزرگ می شوند.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۱۰    
سن بلوغ دختر و پسر سن بسیار مهمی است، اما گاهی این سن بنا به دلایلی کم یا زیاد می شود.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۱۰    
امروزه بسیاری از پدرها و مادرها نگران پدیده ای در فرزندانشان هستند به نام بلوغ زودرس.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۲:۱۰    
ورود به نوجوانی با تحولات جسمی و روحی خاص خود همراه است. بدون شک دوران بلوغ می تواند یکی از پر تنش ترین مراحل زندگی برای هر فردی باشد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۰۸:۲۷    
شیعه نیوز : پرسش با سلام، تفاوت ألا و نعمت در سوره الرحمان چیست؟ پاسخ اجمالی واژه آلاء جمع ألا که گاهی به کسر همزه إلا استعمال شده است، در اصل به معنای بلوغ و رسیدن است که در مفاهیم مختلف از جمله: تصمیم، عهد، قسم، استطاعت، اظهار قدرت و مهربانی، نعمت، پایان کار و کوشش کاربرد دارد ...
جلسه هماهنگی کمیته امور سالن ها، حراست و امربه معروف بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
جمعیت ثابت و متمرکز، حمل و نقل فراگیر و همه جانبه و نیاز اندک به نوسازی و بهسازی شهری منجر شده است که تحلیلگران ادعا کنند توکیو شهری با بهترین، بالاترین و مطلوب ترین عملکرد است که روند رشد در آن به تکامل رسیده است.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۲۳:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محسن حاجی میرزایی در این توییت اعلام کرد که نقد خیرخواهانه خبرنگاران و فعالان فضای مجازی درباره تبلیغات شرکت های تجاری در مدارس را دیدم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۰۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
زنان محور اساسی سلامت، پویایی و اعتلای خانواده و جامعه محسوب می شوند و سلامت آنها یکی از مهم ترین اولویت های برنامه های سلامت است که در آن بر اهمیت رویکرد کل نگر و دوره زندگی تأکید می شود ...
سلام نو / ناطقان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۶:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال و صنعت نفت آبادان از ساعت 15:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این دیدار با برتری 4 بر صفر استقلال به پایان رسید. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه گزارش نویسی دوره تربیت خبرنگاری ترنج با رویکرد موضوعات فرهنگی و اجتماعی و با ارائه روح الله رجایی، مدرس روزنامه نگاری در باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران برگزار شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۱    
سرمربی تیم استقلال گفت:از زمانی که درایران هستم بازی با نفت سخت ترین بازی ما است و بازیکنان باید این موضوع را درک کنند که ما تیم فوق العاده ای نیستیم اما یک تیم خوب هستیم.
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانش آموزان ما در سنین بلوغ نیازمند دریافت آموزش های لازم در حوزه خودمراقبتی، بهداشت فردی و دوران بلوغ هستند، خاطرنشان کرد: هزینه در حوزه پیشگیری بسیار مقرون به صرفه تر از هزینه های سنگین درمان است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۰:۳۹    
مشکل دقیقاً آنجاست که یک برند تجاری، مأموریت افزایش آگاهی دختران دانش آموز در بحث بلوغ را عهده دار می شود.این کلیپ کاملا تبلیغاتی است و توسط این برند تجاری ساخته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
روز دوم هفته دهم لیگ برتر فوتبال کشورمان امروز با 2 بازی پیگیری خواهد شد.
آی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
آی اسپورت- استقلال بعد از برد مهمی که مقابل تراکتور بدست آورد، در شرایطی میزبان صنعت نفت که استراماچونی این بازی را سخت ترین دیدار تیمش تا اینجای فصل می داند و از آن به عنوان تست بلوغ استقلال یاد کرده. تیم او مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که در کنار نفت مسجدسلیمان، پدیده های این فصل لیگ هستند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه هفته دهم لیگ برتر دو دیدار حساس برگزار می شود که معادلات بالای جدول را تعیین می کند.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۰۰    
پروستات در سنین کودکی تا پیش از بلوغ اندازه کوچکی دارد و در هنگام بلوغ شروع به رشد می کند.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استراماچونی: بازی با نفت تست بلوغ برای استقلال است سرمربی تیم استقلال گفت:از زمانی که من در ایران هستم این بازی سخت ترین بازی ما است و بازیکنان باید این موضوع را درک کنند که ما تیم فوق العاده ای نیستیم اما یک تیم خوب هستیم. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۶:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
آندره آ استراماچونی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال درباره اضافه شدن مهاجم جدید به تیمش و شرایط آبی پوشان اظهار داشت: بله، درخواست من از باشگاه داشتن مهاجم بوده است. وقتی درباره فوروارد صحبت می کنیم هدف مان مهاجم هدف و تمام کننده است ...
وانا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم استقلال گفت:از زمانی که من در ایران هستم این بازی سخت ترین بازی ما است و بازیکنان باید این موضوع را درک کنند که ما تیم فوق العاده ای نیستیم اما یک تیم خوب هستیم.
بیتوته   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم استقلال گفت:از زمانی که من در ایران هستم این بازی سخت ترین بازی ما است و بازیکنان باید این موضوع را درک کنند که ما تیم فوق العاده ای نیستیم اما یک تیم خوب هستیم.