سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۷:۳۷Oct 2019 22

جدیدترین‌های «جهاد دانشگاهی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۷ دقیقه پیش    
دو طرح فناورانه با 7 میلیارد و 500 میلیون تومان توسط جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد تا 16 ماه آینده به بهره برداری می رسند.
ایسنا   ۴۰ دقیقه پیش    
آیین افتتاحیه دفتر استانداردسازی جهاددانشگاهی استان بوشهر واقع در مرکز آموزش های تخصصی جهاددانشگاهی بوشهر در عمارت گلستان پیش از ظهر امروز برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۰ دقیقه پیش    
معاون فناوری مرکز رشد گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی استان اردبیل از راه اندازی مرکز رشد گیاهان دارویی در استان خبر داد و گفت: تولید گیاهان دارویی بومی استان اردبیل ساماندهی می شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی و سازمان نظام پزشکی کل کشور باهدف بهره مندی طرفین از منابع و توان فکری، آموزشی، پژوهشی، اجرایی و سایر امکانات موردتوافق به ویژه درزمینه ی برگزاری دوره های آموزشی، رویدادها و کنفرانس های مشترک به صورت ملی و بین المللی تفاهم نامه همکاری مشترک امضا کردند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان از انتشار فراخوان مرحله استانی چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره های تحصیلات تکمیلی در استان خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ایلام از آغاز آزمون عملی استخدامی آتش نشانی ها در ایلام خبر داد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قرارداد تأمین زمین جهت اجرای دو طرح دانش بنیان، بین رئیس جهاد دانشگاهی و مدیرعامل شرکت شهرک های استان کهگیلویه و بویراحمد، امضا شد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری برای توسعه و ترویج استانداردهای ملی و بین المللی در زمینه ی فعالیت های آزمایشگاهی و آموزشی در استان بوشهر به امضا رسید.
روزنامه اصفهان زیبا   ۷ ساعت پیش    
عباس کیانی/ پژوهشگر جهاد دانشگاهی هفت ونیم صبح است. خنکای آخر شهریورِ چسبیده به اوایل پاییز حس می شود. چارباغ را آبپاشی کرده اند؛ به رسم قدیم. شاید حالا برای نشاندن گردوغبار ناشی از کارگاه میانی باشد، اما پیش از آنکه کارگاه هم برپا شود این خیسی کف چارباغ را دیده بودم ...
سینا   ۷ ساعت پیش    
سیناپرس: امروزه مصرف بیش از حد سموم کشاورزی بر کیفیت و ایمنی غذاهای مصرفی تاثیر گذاشته و سلامت مردم را به مخاطره انداخته است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
خبرگزاری ایسنا طی بررسی چند ماه گذشته به مشکلات موجود بر سر راه مشاغل خانگی پرداخت که طی آن با کمک مرکز افکارسنجی جهاددانشگاهی مشکلات مطرح شده به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت، آنچه می خوانید میزگرد جمع بندی این پرونده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با جهاد دانشگاهی استان خبر داد و گفت: در قالب این تفاهم نامه 63 شرکت تعاونی، به صورت شرکت پشتیبان به این نهاد معرفی شده است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
گروه دانشگاه در یکصدوپنجاه ویکمین جلسه هیئت امنای جهاد دانشگاهی که در دفتر مرکزی این نهاد به پایان رسید، سید حمیدرضا طیبی با کسب 9 رأی از مجموع 9 رأی مأخوذه، برای سه سال دیگر به عنوان رئیس این نهاد انقلابی انتخاب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۲    
دکتر حمیدرضا طیبی برای یک دوره سه ساله دیگر به عنوان رییس جهاددانشگاهی انتخاب شد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای سیاستگذاری و کمیته انتخاب "نخستین آئین اعطای تندیس استانی فداکاری به دانشجویان خوزستان"منصوب شدند. سیدعلیرضا علوی، رئیس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان با صدور احکام جداگانه ای رئیس ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۱    
مدیر اداره فعالیت های دینی، ادبی و هنری جهاد دانشگاهی استان البرز از برگزاری نشست های تخصصی تفسیر اجتماعی قرآن به همت جهاددانشگاهی واحد استان البرز در کرج خبر داد.
دوره آموزشی یک روزه با عنوان ارتباط موثرو کیفیت زندگی در خانواده ویژه بانوان شاغل در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی در محل آموزش سازمان جهاد دانشگاهی استان برگزار گردید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست های تخصصی تفسیر اجتماعی قرآن به همت اداره فعالیت های دینی، ادبی و هنری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان البرز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رویداد دورهمی از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاددانشگاهی به همت مرکز رشد جهاددانشگاهی استان اردبیل و شتاب دهنده جاویدان با محوریت آسیب شناسی کسب و کارهای نوپا برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۳    
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: مجوز نگارخانه فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف معرفی آثار هنری و ارائه توانمندی های هنرمندان جوان، خوش فکر و خلاق صادر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی کشور برای ارتقای محصول عناب مطالبه نمی شود.
پرسش   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
آنچه برای تصمیم گیران جلسه امروز مهم است ارزیابی دوره مدیرعاملی نزدیک به دو سال وی بر ایرناست که قرین موفقت نبوده است و رفتن او به جهاددانشگاهی دلیلی بر این سخن می تواند تلقی شود ضمن آنکه در دوره های گوناگون این نهاد برآمده از انقلاب ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۶    
کرمان- ایرنا- عضو پژوهشکده سرطان پستان (سینه) جهاد دانشگاهی تهران گفت: طبق آخرین اعلام آمار سال 93 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ،13 هزار نفر در کشور به سرطان سینه مبتلا هستند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۱    
گروه چندرسانه ای جهاد دانشگاهی خوزستان به مناسبت ایام محرم و صفر سومین مسابقه ملی عکس آن سوی واقعه را در شش محور برگزار می کند. آئین های عزاداری در شهرهای ایران، کاروان های پیاده روی، کودکان و سالمندان در پیاده روی اربعین، عزاداری روز اربعین در بین الحرمین ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- در سال های اخیر، با توجه به ورود روزافزون زنان در عرصه های اجتماعی، کیفیت و نحوه ی حضور آنها در شهر تغییر ماهوی یافته و همانند حضور مردان چشمگیر است، اما پژوهش های تجربی نشان داده است که طرح های شهری با تغییر و دگرگونی های اجتماعی زنان هماهنگی ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی اظهار کرد: با رویکرد معرفی گیاهان دارویی، کارگاه ناگفته های مواد غذایی از تصور تا واقعیت در مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی برگزار شد.
سینا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۵    
سیناپرس: پس از وقوع انقلاب اسلامی در ایران، قبل از ایجاد پست معاونت فرهنگی در وزارت علوم و پس از آن در دانشگاه ها تمامی بار فرهنگی دانشگاه ها به دوش جهاددانشگاهی و انجمن های اسلامی بوده است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۶    
گروه چندرسانه ای مرکز تولیدات چندرسانه ای قرآنی جهاددانشگاهی (استودیو مبین) مجموعه نفس مطمئن را با موضوع نگاه تدبری پیرامون سوره مبارکه فجر در هفت قسمت به مناسبت ایام اربعین حسینی تولید کرده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس موسسه آموزش علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی گفت: هر چند تعداد دانشجویان کشور کاهش یافته ولی علاقه افراد از سمت آموزش های نظری به آموزش های مهارتی سوق پیدا کرده و همین باعث شده مراکز علمی کاربردی در جذب دانشجو موفق عمل کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین دوره مسابقات ملی دفاع 3 دقیقه ای پایان نامه های دانشجویی در سال تحصیلی 99-98 در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی 14 استان کشور از جمله استان یزد توسط جهاددانشگاهی برگزار می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - عضو هیات علمی جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده کیفیت رب استفاده از گوجه فرنگی مرغوب، رسیده و آبدار است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۵    
عضو هیئت علمی سازمان جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه همایش اربعین از ظرفیت بالایی در ایجاد امت واحده برخوردار است، گفت: با اربعین می توان قله های شرافت و کرامت انسانی را فتح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران گفت: تصویب یا به روزرسانی رشته های دانشگاهی بر اساس نیاز بازار اشتغال نیازمند زمان و گاهی غیرممکن است بنابراین آموزش مهارت های کوتاه مدت و کاربردی ضروری به نظر می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۹    
نمایشگاه عکس پدی فوبیا(عروسک هراسی) در نگارخانه فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی خراسان جنوبی برپاست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین سمپوزیوم و کارگاه بین المللی "بازآفرینی و تحلیل راهبردهای فضایی" از سوی پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه لیسبون و مرکز تحقیقات معماری، شهرسازی و طراحی (CIAUD) پرتغال، 2 و 3 آذرماه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مقاله یکی از اعضای گروه پژوهشی فناوری خلأ سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف که به همراه همکاران پژوهشی او به نگارش درآمده، در نشریه بین المللی Materials Research Express به چاپ رسید.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۳:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی که اواخر شهریور امسال انجام شد نشان می دهد 67درصد مردم خواستار حذف یارانه ثروتمندان هستند. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
میزان هزینه یک خانواده 4 نفره در تهران با شرایط صاحبخانه یا مستاجر بودن نظرسنجی شد. به گزارش تابناک به نقل از فارس، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در اواخر شهریور امسال نظرسنجی به صورت مصاحبه حضوری با موضوع دیدگاه مردم در خصوص حذف یارانه پردرآمدها انجام داده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰    
مدیر مجتمع تحقیقاتی گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه نبود استانداردهای مناسب برای عرضه عناب و محصولات وابسته به بازارهای داخلی و خارجی سبب شده است تا بخش عمده ای از عناب تولید شده در استان فاقد ارزش مناسب قلمداد شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۷    
به همت جهاددانشگاهی استان گلستان، اولین گردهمایی پیشرانان مشاغل خانگی برگزار شد.
روزنامه دریا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دریانیوز: سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: آزمون استخدامی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در بندرعباس توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار می شود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بلاتکلیفی زمین ورزشی نبرد شیر سوم بعد از پنج سال روزنامه دریا با تیتر اول بلاتکلیفی زمین ورزشی گزارشی برای جوانانی که در مواد مخدر تباه می شوند توزیع شد. دیگر عنوان های این روزنامه: - جهاد دانشگاهی هرمزگان؛ مجری آزمون استخدامی فولاد جنوب کیش در بندرعباس ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵    
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بزرگترین شبکه آموزش های تخصصی کشور و همچنین بزرگترین شبکه پژوهش های کاربردی مربوط به جهاد دانشگاهی است، گفت: این سازمان تلاش می کند دانشجویان را با مزیت های هر منطقه آشنا کند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه چندرسانه ای مرکز تولیدات چندرسانه ای قرآنی جهاددانشگاهی (استودیو مبین) مجموعه نفس مطمئن را با موضوع نگاه تدبری پیرامون سوره مبارکه فجر به مناسبت ایام اربعین حسینی تولید کرده است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۷    
عضو هیات علمی مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: نبود صنایع بسته بندی، فرآوری و عدم شناخت کافی مردم از خواص غذایی و دارویی محصول عناب، بازار فروش این محصول را با نوسان مواجه کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: این دو طرح دانش بنیان با حجم سرمایه گذاری 7.5 میلیارد تومان تا 16 ماه آینده در گچساران توسط جهاد دانشگاهی استان به بهره برداری می رسند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۴    
به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی(ع) مراسم تعزیه حضرت رقیه (س) در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرمان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - متخصص زنان و زایمان مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاد دانشگاهی اردبیل از درمان موفق بانویی بعد از 20 سال انتظار برای فرزنددار شدن در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی اردبیل خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علم و فرهنگ با مشارکت پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)، ششمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی را در تاریخ سوم و چهارم اردیبهشت ماه 99 برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون توسعه سلول های بنیادی پژوهشگاه رویان وابسته به جهاد دانشگاهی گفت: بیش از 120 هزار نمونه خون بند ناف از 31 استان کشور در مرکز وابسته به رویان ذخیره سازی شده است.