جمعه ۲۳ آذرساعت ۱۸:۱۷Dec 2018 14

دانا (danakhabar.com)

دانا 29 اسفند 1393 دانا 28 اسفند 1394 دانا 27 اسفند 1395 دانا 1 فروردین 1396 دانا 1 فروردین 1397 دانا 1 اردیبهشت 1397 دانا 31 خرداد 1397 دانا 1 تیر 1397 دانا 1 مرداد 1397 دانا 1 شهریور 1397 دانا 1 مهر 1397 دانا 30 آبان 1397 دانا 1 آذر 1397 دانا 2 آذر 1397 دانا 3 آذر 1397 دانا 4 آذر 1397 دانا 5 آذر 1397 دانا 6 آذر 1397 دانا 7 آذر 1397 دانا 8 آذر 1397 دانا 9 آذر 1397 دانا 10 آذر 1397 دانا 11 آذر 1397 دانا 12 آذر 1397 دانا 13 آذر 1397 دانا 14 آذر 1397 دانا 16 آذر 1397 دانا 17 آذر 1397 دانا 18 آذر 1397 دانا 19 آذر 1397 دانا 20 آذر 1397 دانا 21 آذر 1397 دانا 22 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۵    
بانک ملی ایران با صدور اطلاعیه ای برحمایت همه جانبه این بانک از گروه ملی صنعتی فولاد ایران(اهواز) تا راه اندازی کامل این کارخانه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۵۵    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت و اعضای هیئت مدیره شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، وضعیت مصرف انواع کودهای کشاورزی در کلیه ی استان های کشور را بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۵۵    
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از فعالیت 17 گرمخانه در سطح شهر تهران برای اسکان افراد بی سرپناه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۷    
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه برخی عناصر انقلابی از راه برگشتند و انقلاب ریزش هایی داشته است، فرمودند: در کنار این ریزش ها چند برابر رویش داریم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۷    
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه در شش ماهه اول امسال 10 هزار معتاد متجاهر در مراکز ماده 16 پذیرش شده اند، گفت: در حال حاضر 18 مرکز به این معتادان خدمات ارائه می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۷    
معاون توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشورگفت: در حال حاضر یارانه نگهداری معتادان متجاهر 15 هزار تومان است که با توجه به افزایش قیمتها باید دو برابر شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۷    
یک روانشناس گفت: سکوت کودکان موضوع مهمی است که می تواند علت های مختلفی داشته باشد بنابراین بهتر است خانواده ها با جدیت بیشتری به آن توجه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۷    
یک پژوهش تازه می گوید حل جدول کلمات متقاطع و سودوکو مغز را تقویت می کند اما بر خلاف تصورات قبلی جلوی از کارافتادگی ذهنی را نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۷    
مرکز ملی استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان منابع آزمون های المپیاد های علمی کشور در سال تحصیلی 98-1397 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۷    
ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد از اول دی ماه، عرضه پوشاک در فروشگاه های عرضه کننده پوشاک خارجی فاقد نمایندگی رسمی ممنوع است و واحدهای متخلف پلمب خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۷    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه قاچاق دام دلیل اصلی گرانی گوشت است،گفت:قیمت دام سنگین زنده نسبت به سال قبل حدود 10 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۷    
کارشناسان معتقدند دولت های یازدهم و دوازدهم نتوانستند در 5 سال از 8 سال عمر خود توجه شایسته ای به مسکن کنند؛ با این وجود تشکیل دیرهنگام شورای عالی مسکن می تواند گامی کوچک اما موثر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۷    
همخوانی نداشتن یارانه مراکز غیر دولتی معلولان با تورم و تاخیر در پرداخت یارانه ، اجرایی نشدن قانون جامع معلولان و ...باعث شده این مراکز با مشکلات زیادی مواجه شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۷    
در ماه نوامبر، استرالیا برای اولین بار با پیشی گرفتن از قطر، بزرگترین صادرکننده ال ان جی در جهان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۷    
مدیرعامل توانیر گفت: در صورتی که رشد 7درصدی کنونی مصرف برق ادامه داشته باشد، ظرفیت این صنعت طی 10 سال آینده باید دو برابر شود که نیاز به 600هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری جدید دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۷    
قیمت های نفت پس از سقوط 2 درصد دیشب که تمام سود توافق اوپک را از بین برد، با اختلال در صادرات نفت لیبی از میدان نفتی شراره، اندکی از سقوط خود را جبران کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۷    
بندرعباس - با حضور معاون اول رئیس جمهور فاز نخست بزرگترین آب شیرین کن کشور به ظرفیت 20 هزار مترمکعب در شبانه روز از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندرعباس به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
نتایج یک مطالعه نشان می دهد ویتامین C موجب کاهش صدمه به ریه های نوزادانی می شود که از مادران سیگاری متولد شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
مطالعه جدید نشان می دهد مردان مبتلا به بیماری التهاب روده، چهار تا پنج برابر بیشتر در معرض ریسک ابتلا به سرطان پروستات قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
مطالعه جدید نشان می دهد بیماری مزمن کلیوی در مردان بیش از زنان منجر به نارسایی کلیوی و مرگ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
طبق گزارش جدید محققان، کودکانی که بیش از 7 ساعت در روز وقت شان را با اسمارت فون و بازی های ویدئویی می گذرانند دچار نازک شدن زودهنگام کورتکس مغز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
دبیر شورای تحول علوم انسانی گفت: بیش از 80 برنامه درسی علوم انسانی طی چند سال گذشته تدوین شده و برنامه کارشناسی رشته علوم سیاسی با توجه به اعتراضاتی که وجود داشت از نو نوشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
دبیرکل خانه پرستار، اختلاف پرداختی پرستاران و پزشکان را ناعادلانه دانست و گفت: سلامت یک کار تیمی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور گفت: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر در روز جمعه 23 آذرماه برگزار می شود و نمره منفی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
شرایط استفاده از سهمیه مناطق محروم در چهل و ششمین دوره آزمون دستیاری پزشکی تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
محدودیت سقف عمومی تراکنش از طریق پوز یکی از اقدامات مثبت و تاثیرگذار بانک مرکزی در کنترل نوسانات قیمتی بویژه نرخ ارز بوده است؛ اما تا رسیدن به نقطه مطلوب، اقدامات دیگری نیز باید انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۷    
رئیس سازمان برنامه با تاکید بر اینکه حذف یارانه پردرآمدها بصورت سلیقه ای نخواهد بود، گفت: آئین نامه اجرایی این اقدام، در سازمان برنامه تدوین و به تصویب هیات وزیران خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
نایب رئیس انجمن علمی پاتالوژی ایران، نسبت به برخی سیاستگذاری های آزمایشگاه مرجع سلامت، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
گوگل اعلام کرده باگی در خدمت گوگل پلاس سبب شده اطلاعات 52.2 میلیون نفر از کاربران آن فاش شود و به همین دلیل این خدمت چهار ماه زودتر از موعد تعیین شده، تعطیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
شرکت نفتی ایتالیایی سایپم از شناسایی یک حمله سایبری در منطقه خاورمیانه خبر داده که بر علیه زیرساخت های این شرکت انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
در پی شکایت شرکت تراشه سازی کوالکام از اپل در چین، دادگاهی در این کشور واردات و فروش چند مدل آیفون را ممنوع کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
تحقیقی جدید با استفاده از فناوری های نوین و تحلیل دی ان ای روی استخوان های 4250 ساله یک زن نشان داد برخلاف تصور قبلی، او چشمانی به رنگ قهوه ای داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
همه کاربران از رصد فعالیت های خود در زمان استفاده از اپلیکیشن های تلفن همراه مطلع هستند. اما نتایج یک بررسی جدید نشان می دهد این برنامه ها تشنه اطلاع از موقعیت مکانی کاربران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
گردنبندی برای کودکان ساخته شده که مجهز به حسگر رطوبت و ایربگ است. اگر کودک درون آب بیفتد این گجت اجازه نمی دهد او غرق شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۷    
شاتل، خدمات همگرا و ترکیبی سیم کارت تلفن همراه و اینترنت ثابت ADSL2+ را با نام اختصاصی FMC به کاربران اینترنت پرسرعت کشور و در قالب 4 بسته متنوع ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
رئیس سازمان برنامه از برنامه پرداخت 21هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی خبر داد و گفت: با پرداخت این تسهیلات، 270 هزار فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به افزایش رسمی قیمت خودرو ظرف روزهای گذشته اعلام کرد: قیمت خودرو اصلاح شده است؛ این در حالی است که ظرف ماههای گذشته، تیراژ تولید کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
یک مقام مسئول در معاونت علمی با بیان اینکه یک سوم ایران ظرفیت نصب پنل خورشیدی دارد، گفت: برای استفاده از انرژی خورشیدی لازم است یک جنبش خورشیدی بین نهادهای دولتی به وجود بیاید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
معاون وزیر ارتباطات پرداخت هرگونه وام حمایتی به نسخه های فارسی تلگرام (هاتگرام و طلاگرام) را رد کرد وگفت: طبق دستور مرکزملی فضای مجازی، تنها به 3 پیام رسان بومی 5میلیارد تومان تسهیلات دادیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
سرپرست معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به تشریح موضوعاتی همچون فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۷    
معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: 13 دانشگاه برتر کشور نیز در رفع آلودگی هوای کلان شهرها فعال شده اند و قرار است در این زمینه شبکه ای ایجاد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۷    
به مناسبت سالگرد تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی دکتر حداد عادل در جمع دانش آموزان مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۷    
مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، طی نامه ای به تمامی شرکت های وارد کننده دارو، فهرست داروهای فوریتی مورد نیاز این سازمان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۷    
پژوهش های تازه نشان می دهد رژیم غذایی پرنمک می تواند خطر ابتلا به فیبریلاسیون دهلیزی و آریتمی را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۷    
سرپرست معاونت آموزش متوسطه با اشاره به برنامه های مبتنی بر مدرسه محوری از تدوین نظام تضمین کیفیت مدارس در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۷    
آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1397 صبح روز جمعه 23 آذر 97 با حضور 52 هزار داوطلب برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۷    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تعداد 195 هزار و 600 نفر در آزمون نیمه متمرکز ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال 1398 ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۷    
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: مقرر شد از سال آینده در صورت تشخیص و بر حسب نیاز در بعضی رشته های مناطق محروم، آزمون دانشنامه تخصصی بالینی دو بار در سال برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۷    
برخی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف معتقدند ریاضیات به دانشجویان و دانش آموزان درست و دقیق معرفی نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
وزیر ارتباطات از کشف 500 اپلیکیشن اندرویدی که پس از نصب در گوشی از کاربران به عناوین مختلف اخاذی می کردند شناسایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
رئیس سازمان غذا و دارو یکی از راه های مقابله با تحریم ها در حوزه کالاهای سلامت محور را تسهیل بروکراسی اداری برای شرکت های تولیدی و همچنین واردکنندگان خوشنام دانست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواستار تعیین تکلیف هزاران میلیارد تومان اموال وزارت آموزش و پرورش که تحت اختیار بنیاد قدس قرار گرفته است، شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
گوگل طرح توسعه شهرکی را ارائه کرده که در آن علاوه بر ساختمان های اداری، 8 هزار خانه جدید ساخته می شود و 20 درصد آنها به عنوان مسکن ارزان عرضه می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
تحقیقی جدید نشان می دهد برخی از جوانان هنگام خواب پیامک ارسال می کنند و صبح روز بعد آن را فراموش می کنند. این یکی از عوارض خوابیدن کنار گوشی موبایل است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
یک تولید کننده موبایل از دستگاهی رونمایی کرده که مجهز به 3 دوربین پشتی است و نمایشگر آن یک حفره دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
به تازگی رباتی ساخته شده که می تواند علاوه بر حرکت در آب وخشکی، روی زمین یخ زده نیز اسکی کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
گوگل و لوی تولیدکننده انواع البسه با همکاری یکدیگر ژاکت هوشمندی تولید کرده اند که برای استفاده افرادی که به طور دائم گوشی خود را جا می گذارند، مفید است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
رئیس امور سلامت و رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور، گفت: مصوبه کمک 500 میلیون یورویی از صندوق توسعه ملی با مجوز مقام معظم رهبری برای حوزه سلامت، مربوط به دارو و تجهیزات پزشکی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
یک متخصص فک و صورت، گفت: متاسفانه امروزه افراد زیادی که دانش کافی در حوزه جراحی های زیبایی و درمانی ناحیه فک و صورت ندارد و فعالیت آنها غیر قانونی است، در شبکه های اجتماعی تبلیغات می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
تحقیق جدید نشان می دهد خوردن شیرینی جات زیاد فرد را در معرض ریسک بالای بیماری قلبی قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
گزارشات جدید محققان نشان می دهد در طول سال های 1999 تا 2015، میزان وقوع سرطان رحم 12 درصد افزایش یافته که میانگین افزایش آن سالانه حدود 0.7 درصد بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
پژوهشگران می گویند مصرف لوبیا قرمز منجر به کاهش اضافه وزن، کاهش خطر بیماری ها و حملات قلبی و بهبود عملکرد دستگاه گوارش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
طبق یافته اخیر محققان، ایبوپروفن با افزایش فشارخون در بیماران مبتلا به آرتروز روماتوئید و افزایش ریسک بیماری قلبی-عروقی همراه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
محققان یک سیستم هوش مصنوعی ساخته اند که می تواند با خواندن کتابچه راهنمای بازی های سخت مثل شطرنج، بازی را به خود بیاموزد و آن را انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
در چند سال اخیر نام داروسازی دکتر عبیدی همواره به عنوان یکی از عرضه کنندگان داروهای نوین و بروز دنیا در گروه های درمانی مختلف در بازار ایران مطرح بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و ساخت عصای کم وزن شدند که از جنس پی وی سی بوده و ضد زنگ است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست اندرکاران کنگره ی شهدای استان خراسان جنوبی که در تاریخ 14 آبان 97 برگزار شده بود، صبح امروز (سه شنبه) در محل این همایش در بیرجند منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
معاون اداری مالی وزارت علوم اعلام کرد: بودجه آموزش عالی در لایحه بودجه سال 98 فقط 14 درصد رشد داشته این درحالی است که وزارت علوم پیشنهاد افزایش 90 درصدی را داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۷:۴۷    
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در جریان بازدید از سیلوی 80 هزار تنی شهید علمی کرج و کارخانجات آرد در استان البرز با اشاره به وجود مدرنترین صنایع تبدیلی در حوزه ی گندم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۱۷    
آثار گروه نقاشان پشت شیشه ایران به سرپرستی استاد سعید رضاخان در نگارخانه سعدآباد به نمایش گذاشته می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۱۷    
رییس سازمان نظام دامپزشکی کشور از پیشنهاد این سازمان برای افزایش تعرفه خدمات دامپزشکی برابر با نرخ تورم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
طبق نتایج یک مطالعه جدید، ویتامین C موجب مرگ سلول های بنیادی معیوب در مغز استخوان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
تاموکسیفن سلاحی اصلی در مقابله با سرطان سینه تلقی می شود اما بسیاری از زنان مصرف کننده این دارو با عوارض جانبی شدیدی مواجه می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
رئیس مرکز تحقیقات مسمومین دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: سالانه 15 تا 25 هزار بستری بر اثر مسمومیت دارویی در کشور گزارش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
کارشناس اداره کل دارویی سازمان غذا و دارو در واکنش به پیگیری تبلیغ یک دارو توسط یک هنرپیشه گفت: هنوز در این ارتباط پرونده ای در سازمان غذا و دارو تشکیل نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
پژوهشگران می گویند قرص های ضد بارداری می توانند جلوی خون رسانی به مغز را بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1397 صبح روز جمعه 23 آذر 97 برگزار و کارت آزمون از سه شنبه توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
دانشگاه صنعتی شریف برای سال تحصیلی 98-99 دانشجوی بدون آزمون کارشناسی ارشد پذیرش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
مسئول دبیرخانه انجمن ها و قطب های علمی حوزه های علمیه از برگزاری نخستین جشنواره وحدت حوزه و دانشگاه در قم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
معاون وزیر نیرو، از افزایش 40 درصدی قیمت خرید برق تجدید پذیر در زمان اوج مصرف برق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
برخی منابع اعلام کردند پیش بینی می شود تولید نفت عربستان در ماه ژانویه سال 2019 میلادی یک میلیون بشکه نسبت به ماه نوامبر امسال کاهش داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
وزیر نیرو گفت: تا 16 آذر در کل کشور میانگین بارش 85 میلی متر بوده و در مقایسه با سال گذشته 220 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، از ثبت نام یک میلیون متقاضی کارت سوخت المثنی به صورت غیر حضوری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۷    
در دفتر امور زنان آموزش و پرورش طرح هایی در دست اجراست که قرار است خروجی آنها به ارتقای سلامت روانی دانش آموزان و بازگرداندن دختران ترک تحصیل کرده به چرخه آموزش منتهی شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
جدیدترین مقررات نظام وظیفه برای داوطلبان آزمون دستیاری پزشکی سال 98 اعلام شد و داوطلبان با توجه به مقررات باید در آزمون ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
نتایج تحقیقات بین المللی نشان می دهد اجرای توافقنامه پاریس بر 84 صنعت تاثیر منفی می گذارد و از این بین 11 صنعت بیشترین آسیب را متحمل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
دو شرکت اپل و گوگل برترین اپلیکیشن های عرضه شده سال 2018 را به انتخاب خود معرفی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
سرماخوردگی نوعی عفونت ویروسی یا باکتریایی است که دستگاه تنفسی مانند بینی و گلو را تحت تأثیر قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
در شرایطی که انتظار می رود چند گوشی نسل پنجم تا قبل از پایان سال جاری میلادی عرضه شوند، شرکت چینی شیوامی از اولین گوشی نسل پنجم خود به طور رسمی رونمایی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
بدافزارنویسان، آگهی دهندگان و هکرها با سواستفاده از یک نقص امنیتی در مرورگر فایرفاکس که از 11 سال قبل برطرف نشده، مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
در حالی که بسیاری برای تامین امنیت منزل خود هزینه های گزافی را متحمل می شوند، می توان با نصب یک دوربین 20 دلاری با کیفیت فوق دقیق نیز این کار را انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
استارت آپ ویکند طراحی صنعتی در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
یک شرکت تجاری برای ترویج استفاده از خودروهای برقی سریع ترین سیستم های شارژ این خودروها را در ایالت کالیفرنیای آمریکا نصب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
روسیه از تولید یک موشک مافوق صوت قابل نصب بر روی جنگنده های رادارگریز اس یو-57 خود خبر داده که هیچ یک از تجهیزات دفاعی آمریکا قادر به مقابله با آن نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۷    
در فرودگاه بین المللی لس آنجلس طی یک طرح 90 روزه، مسافران با سیستم شناسایی صورت احراز هویت می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۸    
معاون وزیر نیرو و رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق با اشاره به کاهش 2.5 برابری هزینه احداث تجدیدپذیرها، گفت: ظرفیت نیروگاه های تجدیدپذیر در کشور به 670 مگاوات رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۸    
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در برنامه طراحی برندهای جدید شبکه تعاون روستایی کشور گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۸    
مدیر دفتر مدیریت مصرف آب شرکت مهندسی آب و فاضلاب تهران گفت: 75 درصد آب مصرفی خانه ها در حمام، روشویی و آشپزخانه ها مصرف می شود که این آب، قابل بازیافت و استفاده مجدد است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۸    
در جلسه ای که از سوی خودروسازان و قطعه سازان با رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شده است، مقرر گردید تا خودروهای بالای 45 میلیون تومان با رعایت کردن ضوابط قیمتگذاری، افزایش قیمت بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۸    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از افزایش قیمت مرغ به 12 هزار و 100 تومان در مراکز خرده فروشی خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...