یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۴:۵۹Aug 2018 19

دانا (danakhabar.com)

دانا 29 اسفند 1393 دانا 28 اسفند 1394 دانا 27 اسفند 1395 دانا 1 فروردین 1396 دانا 1 فروردین 1397 دانا 1 اردیبهشت 1397 دانا 31 خرداد 1397 دانا 1 تیر 1397 دانا 1 مرداد 1397 دانا 2 مرداد 1397 دانا 3 مرداد 1397 دانا 5 مرداد 1397 دانا 6 مرداد 1397 دانا 7 مرداد 1397 دانا 8 مرداد 1397 دانا 9 مرداد 1397 دانا 10 مرداد 1397 دانا 12 مرداد 1397 دانا 13 مرداد 1397 دانا 14 مرداد 1397 دانا 15 مرداد 1397 دانا 16 مرداد 1397 دانا 17 مرداد 1397 دانا 19 مرداد 1397 دانا 20 مرداد 1397 دانا 21 مرداد 1397 دانا 22 مرداد 1397 دانا 23 مرداد 1397 دانا 24 مرداد 1397 دانا 27 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۱    
جنازه ام را یکی از دوستانم به نام شهید حسن مداحی شناسایی می کند و پس از انتقال به کرج هویت من توسط همه اعضای خانواده ام تایید می شود و در امامزاده عبدالله شهریار در میان حزن و اندوه خانواده و آشنایان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۱    
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از کاهش قیمت مرغ تا 2 هفته آینده خبر داد و گفت: استان تهران در تولید 6 محصول تخم مرغ، سبزی و صیفی، گل شاخه بریده، قارچ خوراکی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۷    
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - معاون توسعه و پایش مرکز مدیریت محیط زیست شهرداری تهران در منطقه یک: نظام نامه فنی و اجرایی نیروگاه های خورشیدی تدوین می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۹    
رئیس سازمان شیلات در و اکنش به این سوال که صیادان تیمی در آب های خلیج فارس به صید می پردازند تاکید کرد: هیچ صیادی به جز صیادان داخلی اجازه صید در آب های ایران را ندارند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۹    
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از کاهش اعزام دانشجویان بورسیه به خارج از کشور خبر داد و گفت: سالانه حداکثر حدود 50 تا 60 نفر بورسیه به خارج اعزام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۵۴    
رجب طیب اردوغان گفت: ترکیه محصولات الکترونیکی آمریکا را بایکوت خواهد کرد و این اقدام در تلافی عملکرد واشنگتن انجام می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۵    
مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی ایران: پتروشیمی ایران تحریم شدنی نیست و محصولات پتروشیمی ایران طبق روال صادرخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۴    
در مراسم رونمایی از پوستر و سایت نخستین همایش ملی کشاورزی هوشمند، مدیرعامل مجمع ملی خبرگان کشاورزی از اجرای سه پروژه هوشمند در حوزه کشاورزی تا آبان ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۹    
رئیس انجمن اپتومتری ایران، نسبت به دخالت اتحادیه های صنفی غیر مرتبط با رشته اپتومتری که در ساخت و فروش عینک طبی مداخله می کنند، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۰    
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس کمبود نیرو و عدم رعایت استاندارد نسبت ضریب پرستار به تخت بیمارستانی را دلیل اصلی اجرای ناقص قانون بهروری دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۱    
طی هفته های اخیر اخبار متنوعی در مورد ویژگی های گوشی پرچمدار جدید سامسونگ موسوم به گالکسی اس 10 منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۹    
در صورتی که تحدید حدود در دریای خزر به نتیجه برسد ترکمنستان برای ادامه خط لوله گازی ترنس کاسپین جذب سرمایه می کند که ایران با هوشمندی می تواند ذی نفع آن شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۷    
یک متخصص درمان ریشه با تشریح دو اصول حیاتی در دندانپزشکی که باعث می شود افراد در مراجعه به دندانپزشکان به بیماری دیگری مبتلا نشوند، از سخت شدن تهیه و خرید تجهیزات دندانپزشکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۴۲    
تهران (پانا) - معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت ثبت نقل و انتقالات دانشجویان تا پایان مردادماه خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۱    
بزرگ ترین رویداد دارویی کشور و خاورمیانه، با حضور بیش از 500 شرکت فعال در حوزه دارو و صنایع وابسته، در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۱    
متخصص مغز و اعصاب با اشاره به اینکه 30 درصد بیماران مصروع مقاوم به درمان هستند، گفت: پنج درصد بیماران مصروع صعب العلاج را می توان با جراحی درمان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۷    
کارکرد نامناسب تخمدان، چسبندگی لوله های رحمی از جمله علل اصلی نازایی به شمار می روند و 40 درصد ناباروری در زنان نیز ناشی از اختلال در کارکرد تخمدان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۹    
محققان الگوریتمی ابداع کرده اند که قابلیت پیش بینی ابتلای افراد به 5 بیماری رایج اما خطرناک از جمله دیابت نوع دوم، بیماری عروق کرونری و فیبریلاسیون مفصل را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۴    
محققان موفق شدند فناوری نانو را در بدنه یخچال به کار بگیرند تا از فساد مواد غذایی جلوگیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۹    
پس از این که داده ها نشان داد میزان ذخایر نفتی در مرکز وارداتی آمریکا افزایش یافته است، با نگرانی از افت میزان تقاضا برای نفت خام، قیمت های نفت پایین آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۳    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز کنکور 97 به پایان رسید و 548 هزار نفر در این دوره انتخاب رشته کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۱    
معاون دادستان کل کشور گفت: درخواست وزیر ارتباطات برای طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر غیر قانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۵:۵۹    
طی روزهای گذشته با توزیع بخشی از ارز پتروشیمی ها، بازار ارز تا حدودی آرام گرفته و روند رو به کاهشی را تجربه می کند؛ حال دلالان به معاملات فردایی با نرخ کاهشی روی آورده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۵:۳۳    
اقتصاد ایران: بیماری آب سیاه یک بیماری چشمی است که حدود 70 میلیون نفر در جهان به آن مبتلا هستند. حال تحقیق جدید نشان می دهد این بیماری، یک بیماری خودایمنی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۲:۰۱    
متخصص آسیب شناسی دهان، فک و صورت علل خشکی دهان و راه های رفع آن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۵    
زعفران های موجود و فروخته شده از 4 درجه و نوع مختلف شامل نگین به میزان 17 درصد، شبه نگین (سرگل) 11درصد، پوشال مرغوب 35 درصد و پوشال معمولی 37 درصد بوده که به ترتیب 71.2 ، 48 ، 28.5 و 42 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به رایزنی در دولت بابت تسهیل در پرداخت مابه التفاوت نرخ دلار 4200تومانی و بازار ثانویه از سوی واردکنندگان گفت:پرداخت به صورت قسطی و غیرنقد خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۵    
سازمان امور دانشجویان در واکنش به برخی اخبار منتشره از سوی وب سایت ها و خبرگزاری ها درباره ارز دانشجویی، از دانشجویان در خواست کرد: برای اطلاع از این موضوع، بخشنامه جدید بانک مرکزی را ملاک قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۳    
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: وقتی ارز یا سکه به صورت غلط عرضه و تقسیم می شود، مشکلات فعلی به وجود می آید، زیرا این قضیه دو طرف دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۳    
وزارت بهداشت اعلام کرد: اطلاعیه های موسسات اعزام دانشجو مورد تایید وزارت بهداشت نیست و افراد با معدل پایین به امید انتقال به داخل برای تحصیل در خارج از کشور اقدام نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۲    
سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهردار تهران از راه اندازی دهکده ی کارآفرینی در منطقه 9 با هدف توسعه اشتغال پایدار و نیز دسترسی آسان شهروندان به تمامی امکانات و زیرساخت های شهرداری تهران در حوزه کسب و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۷    
دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عضویت اتحادیه دانشگاه های آسیا و اقیانوسیه درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۴    
معاون آموزشی وزارت بهداشت از عدم تغییر ظرفیت پذیرش پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در کنکور 97 خبر داد و گفت: شرایط پذیرش در دانشگاه های علوم پزشکی مانند سال گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۸    
وی میانگین قیمت هرکیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری را با حدود 2 هزارتومان کاهش نسبت به هفته گذشته 6300 تا 6400 تومان اعلام کرد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۲    
رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار اقشار مختلف مردم درباره مهمترین موضوعات روز کشور مطالبی را مطرح کردند که اقتصاد محور اصلی آن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۰    
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از توقف مجدد خودرو داخلی به بازار از سوی شرکتهای تولید کننده خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۷    
معاون مهندسی و توسعه شرکت فاضلاب تهران از عملیات لوله رانی بخش پایانی خطوط اصلی جمع کننده فاضلاب محدوده مرکزی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۸    
یکی از تولید کنندگان دستگاه های الکترونیکی، لپ تاپی با ضخامت 18.4 میلیمتر و وزن 3٫76 پوند ساخته که سبک ترین و نازک ترین لپ تاپ حرفه ای است که این شرکت ساخته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۶    
وزیر آموزش و پرورش، گفت: مدارس ما کمتر می تواند روحیه نشاط را به دانش آموزان القاء کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۷    
قانون تسهیل ازدواج قانونی 13 ماده ای که 13 سال پیش به تصویب رسید و به گفته مسئولان هرگز آنطور که باید اجرایی نشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۶    
محققان مکانیسم سلولی جدیدی را شناسایی کرده اند که می تواند در آینده ای نزدیک برای هدف قرار دادن تومورها مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۱    
یک سیستم ماشین یادگیری ساخته شده که می تواند مبدع یک نرم افزار را شناسایی کند. این سیستم در آزمایش ها با نرخ صحت 83 درصد توانست برنامه نویس نرم افزارها را شناسایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۲۱    
خوردن هندوانه برای رفع تشنگی و تامین آب مورد نیاز بدن، در روزهای گرم تابستان، بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۴۸    
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: باید ذخایر واکسن، دارو و تجهیزات پزشکی مورد نیاز کشور را قبل از بروز مشکل تقویت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۶:۴۷    
در حالی که معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی دیروز از احتمال تعطیلی برخی ایرلاینها خبر داده بود، دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی این اظهارات را رد کرد. 330680700639883.jpg ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۴:۲۷    
این روزها، موضوع استفاده یا عدم استفاده از کارتخوان در مطب ها، دوباره پزشکان را وارد حاشیه دیگری کرده است که البته این موضوع، موافقان و مخالفان خودش را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۵۱    
پژوهشگران امنیتی IBM، بدافزاری قدرت گرفته از هوش مصنوعی را با نام DeepLocker توسعه داده اند که با قدرت تمام قربانی را هدف قرار می دهد و قابلیت زیادی در جلوگیری از شناسایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۸:۰۱    
بختیاری گفت: کم یاب ترین و بی بهاترین کالا در کشور ما آب است و متاسفانه همین آب نایاب، در برخی مواقع صرف شست وشوی ماشین و آبیاری درختان در ساعات اوج گرما می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۱    
مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری نسبت به شیوع باج افزار پول زور که با استفاده از صفحات جعلی درگاه بانکی شاپرک، از کاربران یک میلیون تومان باج می گیرد، هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۸    
محققان با استفاده از اطلاعات فضاپیمای هورایزون متوجه یک دیوار هیدروژنی در مرز منظومه شمسی شده اند
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۳    
اقتصاد ایران: معاون حقوقی و امور مجلس سازمان نظام پرستاری، گفت: استفاده از عنوان پرستار برای برخی افراد مراقب و بدون دانش و فاقد تحصیلات آکادمیک، تبعات منفی برای این حرفه و مردم داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۵۲    
سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه برخی با سودجویی و احتکار و قاچاق فشار را بر مردم می افزایند، گفت: تا امروز 67 نفر از افراد متخلف و مجرم دستگیر و بازداشت شدند و بیش از صدنفر از کارمندان دولت و صاحب ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۶    
محققان با کمک نانوسفرها نوعی درمان جدید برای سکته قلبی و از بین بردن لخته خون در رگ ها ابداع کرده اند که نیاز به جراحی را از بین می برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۷    
رئیس قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروزه میانگین بیش از 200 ورودی و خروجی سرباز داریم که 40 درصد از آنها دارای تحصیلات دانشگاهی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۰    
هرچند امروز موبایل هایی با نمایشگرهای بزرگ بسیار محبوب هستند. اما در بازار تلفن های هوشمند و قدرتمندی وجود دارد که در ابعاد کوچکتر ساخته شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۸    
بر اساس تحقیقات انجام شده توسط تیم پزشکی دکتر آس فقط 12 درصد از مردم کفش مناسب می پوشند و عوارض ناشی از پوشیدن کفش نامناسب روز به روز بیشتر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۲    
یک دستگاه سی تی اسکن توسط یک نیکوکار تهرانی، به بیمارستان فوق تخصصی نورافشار جمعیت هلال احمر، اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۱    
رئیس دانشگاه تهران گفت: روسای 13 دانشگاه برتر نامه ای تدوین کرده اند که فعالیت های ارزی دانشگاه ها در قالب ارز دولتی قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۵    
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به اتمام حجت با شرکت های دارویی برای تامین نیاز بازار، گفت: شرکت هایی که شرطی فعالیت کنند، حذف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۷    
لاکهید مارتین قراردادی 10 میلیون دلاری برای ساخت یک اسلحه لیزری 100 کیلوواتی بسازد که روی خودروی تاکتیکی قرار می گیرد و قابل حمل است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۱    
وزیر صنعت از ارایه بسته حمایت از تولید به دولت در یکشنبه هفته آتی خبر داد و گفت: قرار است سران سه قوه تنفس شش ماهه پرداخت مالیات بر ارزش افزوده را مصوب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۸    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش جزیی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی به 10 هزار و 600 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۷    
تحقیقی جدید نشان می دهد سیستم عامل و نرم افزارهایی که در کارخانه روی موبایل ها نصب می شوند، دستگاه های اندروید را در معرض خطر هک قرار می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۱    
یک کارشناس اقتصاد مسکن بر لزوم تفکیک نحوه دریافت مالیات از سازندگان و سوداگران مسکن با هدف تقویت عرضه مسکن تأکید کرد و گفت:مالیات برعایدی مسکن منجر به حذف سوداگری از بازار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۲۶    
یک مقام مسئول گفت: تا کنون بر اساس پیش بینی ها باید 360 هزار فقره حساب صندوق مسکن یکم افتتاح می شد که در حال حاضر 120 هزار فقره حساب بیش از برنامه افتتاح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۳    
ستاد مبارزه با مواد مخدر و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با تاکید بر تحقق رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر و روان گردان ها از طریق فضای مجازی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۰۲    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که از اول آبانماه طرح کاهش (LEZ) اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۳    
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک با اشاره به تعامل مطلوب سازمان ها در سامانه جامع تجارت گفت: مشکلات فنی و کارشناسی گمرک موجب شده این سازمان از تعاملات تجاری با سامانه جامع تجارت عقب بماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۳۱    
رشته محل های جدید و اصلاحیه سری دوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی کنکور سراسری سال 97 منتشر شد. داوطلبان تا ساعت 24 دوشنبه 22 مرداد فرصت انتخاب رشته دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۶    
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: بسته دوم ارزی باید زودتر ابلاغ می شد، ضمن اینکه باید در مورد آن اطلاع رسانی دقیق صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۵:۰۳    
طبق نتایج مطالعه جدید، بیماران دیالیزی که منتظر پیوند کلیه هستند می توانند با اطمینان عضو را از یک دهنده مبتلا به ویروس هپاتیت C دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۲۰    
مسئولان برای حرکت به سمت اجتماعی شدن مقابله با اعتیاد، خانواده را محور اساسی قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۶    
بخشی از تقاضای ارز مربوط به نیازهای طبیعی مردم برای حفظ ارزش دارایی است، که این تقاضا به دلیل کم عمق بودن بازار و معاملات اندک انجام شده در آن، موجب نوسان قیمتی در خارج از بازار متشکل ارزی شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۳۵    
مخابرات منطقه تهران نسبت به ارسال پیامک های جعلی از سوی افراد سودجو در خصوص برنده شدن، اهداء جوایز و یا مراجعه شهروندان به دستگاه عابر بانک هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۳۳    
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از ایجاد 190 هزار فرصت شغلی در قالب 8 هزار پروژه در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۰    
دبیر انجمن دکترای علوم آزمایشگاهی، گفت: آزمایشگاه های تشخیص پزشکی کشور، وابستگی زیادی به ارز دولتی دارند، چون اغلب مواد مصرفی و تجهیزات آنها وارداتی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۶    
بر اساس جلسه ای که میان صرافان و بانک مرکزی برگزار شد، مقرر شده صرافی ها تمامی خریدهای ارزِاسکناس خود را در سامانه سنا ثبت کرده و با یک درصد سود از طریق همان سامانه به فروش برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۶    
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه به مردم توصیه می کنیم مرغ ریز مصرف کنند،گفت: کسری تخم مرغ را برای تعادل قیمت از طریق واردات تأمین می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته داوطلبان مجاز کنکور 97 تا دوشنبه 22 مرداد خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۵    
تهران – ایرنا – مطالعات محققان بیمارستان بریگهام آمریکا نشان می دهد با شناسایی نشانگرهای زیستی در نمونه خون می توان احتمال ابتلا به سرطان کلیه را پنج سال قبل از تشخیص بالینی پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۳    
رئیس بخش طب سالمندی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: در حال حاضر 52 درصد تخت های بیمارستانی توسط سالمندان اشغال می شود که طی 10 سال آینده این اشغال تخت افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۱    
هندی گفت: بخش خصوصی اصفهان از جدی ترین خریداران خط هوایی قشم ایر است، اما هنوز مذاکرات با آنها نهایی نشده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۰۱    
وزارت راه و شهرسازی در پی افزایش ناگهانی قیمت مسکن، به تازگی در تلاش است تا با تمام ابزارهای در اختیار خود و نیز تهیه لوایح قانونی مورد نظر، بازار مسکن و اجاره بها را به سامان برساند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۴۱    
شصت وهشتمین دوره کارگاه پایان نامه نویسی ویژه طلاب برادر سطح سه به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در محل بنیاد پژوهش های اسلامی استان قدس رضوی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۰    
معاون آموزشی وزارت بهداشت تاکید کرد: در حوزه پزشکی هیچ شرکتی برای اعزام دانشجو به خارج از کشور مورد قبول وزارت بهداشت نیست. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۹    
تهران - ایرنا - رییس سازمان امور اجتماعی کشور گفت: طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان (نماد) با رویکرد پیشگیری از بروز آسیب در کودکان و نوجوانان در سال تحصیلی 98-1397 در استان تهران اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۹    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام، با بیان اینکه توزیع تخم مرغ های وارداتی از این هفته در بازار عرضه می شود، از آغاز توزیع مرغ گرم در میادین میوه و تره بار به قیمت 8100 تومان، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۱    
صباح با اشاره به توزیع بدون نظارت محصولات به اصطلاح ارگانیک در بازار از تدوین ضوابط یکپارچه فرآورده های غذایی ارگانیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۹    
قیمت فروش سکه طلای یک بهار آزادی در طرح پیش فروش شش ماهه ودیعه ای برای امروز شنبه 20 مرداد 1397، اعلام شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۵    
رئیس انجمن آترواسکلروز ایران، گفت: داروهای قلب و عروق مصرفی در کشور، چون بیشتر در داخل تولید می شود، چندان تحت تاثیر شرایط تحریم و نوسانات ارز قرار نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۱۰    
رییس سازمان غذا و دارو از تاخیر یکساله تامین اجتماعی درپرداخت بدهی های خود به داروخانه های دولتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۲۳    
یک روانشناس و مشاور خانواده و ازدواج گفت: ازدواج های اینترنتی آسیب های جدی برای جوانان به ویژه دختران جوان به همراه دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۱    
یک روانشناس گفت: در زندگی زناشویی به هر میزان که قدرت وارد شود، به همان میزان محبت و عدالت و انصاف خارج می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۱    
یک جامعه شناس گفت: طلاق در جامعه در سال های اخیر به ویژه در میان قشر جوان رشد چشمگیری داشته که عوامل زیادی در افزایش این آمار تاثیر دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۱    
یک مشاور و روانشناس کودک و نوجوان گفت: رفتن به مهد کودک تا پیش از 3 سالگی برای کودکان توصیه نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۵:۲۱    
برگزاری آزمون استاندارد دوم با هدف غربالگری ثانویه برای پذیرش مدارس متوسطه اول استعداد های درخشان و نمونه دولتی و حذف ملاک های غیرعلمی برای پذیرش مدارس متوسطه اول نمونه دولتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۰:۲۳    
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: سامانه انتخاب رشته مربوط به دوره های کارشناسی بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی این دانشگاه از فردا 18 مردادماه بارگذاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۰    
صدیقی گفت: تابستان زمان مناسبی است که دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج در صورت تمایل به انتقال به داخل، درخواست های خود را ارسال کنند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۱    
پانزدهمین دوره کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران، از 6 تا 7 شهریور ماه توسط دانشکده مهندسی برق دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۵    
فعالیت سازمان های مردم نهاد که به آن سمن می گویند، در سال های گذشته و در عرصه های مختلف فزونی یافته است ...
مشاهده نتایج بیشتر...