پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۸:۵۲Feb 2020 27

جدیدترین‌های «امور بانوان و خانواده»

استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت بانوان از احداث مرکز نوآوری صنایع خلاق و فرهنگی ویژه بانوان در شهر تهران خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۱    
به مناسبت ولادت فاطمه زهرا(س) و روز زن تور تفریحی گردشگری ریلی یکروزه با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و اداره کل راه آهن شمال شرق به اسکله شهرستان ترکمن برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دومین معاون فرماندار زن دولت دوازدهم در این استان منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل امور بانوان وخانواده استانداری کهگیلویه و بویر احمد گفت: زنان این استان در تمامی عرصه های تاریخ خوش درخشیده اند و هر گونه اهانتی به آنها در هر جایی به ویژه فضای مجازی مجازات سختی را در پی خواهد داشت و این افراد باید در معرض وجدان های بیدار و یا محاکم هوشیار پاسخ گوی اعمال خویش ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
101 طرح کسب و کار بانوان با محوریت رونق تولید در خانواده به دومین جشنواره ملی فرهنگ کارآفرینی بانوان، خدمت و خود کفایی خانواده ارسال شد. به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان رضوی ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به همت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی 260 نفر از نو مزدوجین سراسر کشور پیوند آسمانی خود را در جوار بارگاه منور امام هشتم(ع) جشن گرفتند.
تقدیر و تشکر مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری از مسئول امور بانوان منطقه
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه گفت: 6.5 هکتار از انتهای پارک شاهد کرمانشاه، خیلی محیط مناسبی برای احداث پارک بانوان است، پیگیر این موضوع هستیم.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ششمین دوره مربیگری جلسات سنتی قرآن کریم با همکاری مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در اردوگاه باغ خاتون مشهد برگزار شد.
تیتر امروز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۴    
به مناسبت روز زن و گرامیداشت مقام مادر ،مراسم تجلیل از بانوان صنعت آب و برق مازندران با حضور سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران در تالار مهرگان ساری برگزار شد
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سمنان گفت: براساس تحقیقات و آمارگیری گیری انجام شده، اخلاق مهمترین معیار زنان استان سمنان در بازه سنی 15 تا 29 سال برای انتخاب همسر است.
به همت دفتر امور بانوان و خانواده سازمان بنادر و دریانوردی یک بازارچه خیریه با موضوع جشنواره غذا به نفع کودکان کار در محل این سازمان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ساری - مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با تاکید بر حضور یکپارچه در انتخابات گفت: افرادی آگاه، متعهد و شایسته را روانه مجلس کنیم که دغدغه توسعه استان داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۹    
سنندج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به جایگاه مدیریتی بانوان در سطح کشور گفت: از سال 94 تاکنون 915 نفر از زنان شاغل در پست های مهم مدیریتی این استان بکار گرفته شده اند.
آیین پایانی این مهرواره با تقدیر از 38 برگزیده، با حضور معصومه دستغیب، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری فارس، لیلا دودمان، عضو شورای اسلامی شهر شیراز ، مدیر منابع انسانی و آموزش سازمان آبفای فارس، مدیر دفتر خدمات مشترکین و مدیر روابط عمومی سازمان آبفا برگزار شد که در آن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت:بانوان نقش مهمی در فرایند توسعه جامعه دارند و امروزه زمینه برای توانمندی آنان فراهم است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: 107 سمن اجتماعی در قزوین فعال است که در این میان 9 سمن (سازمان مردم نهاد) در حوزه رفع مشکلات حوزه زنان قزوین فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان گفت: در حال حاضر و با تلاش های انجام شده زمینه برای بهره مندی از توانمندی بانوان در حوزه های مختلف این استان بویژه مدیریت فراهم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به دعوت مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی 100 زوج جوان از شهرستان های مختلف استان خراسان رضوی از دوره آموزشی زندگی به سبک رضوی بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سمنان با بیان اینکه بانوان نقش اثرگذاری در انتخابات دارند، گفت: باید با انتخاب آگاهانه و هوشمندانه بهترین ها را برای مجلس شورای اسلامی برگزینیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: افزون بر تعداد مناسب نامزدهای زن که 12درصد کل شرکت کنندگان را تشکیل می دهد، برای نخستین بار در انتخابات مجلس استان فارس تعدادی از بانوان در لیست های احزاب قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: لازم است متولیان، مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی توانمندی و کارآفرینی برای بانوان را در دستور کار خود قرار دهند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امور بانوان و خانواده شهردار گرگان گفت: انتخاب بانوان در پست های مدیریتی در شهرداری در سال جاری رشد چشمگیری داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۴    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد با بیان اینکه حضرت زهرا(س) نقش تاریخ ساز در جامعه زمان خود داشته است، گفت: فعالیت بانوان در عرصه های مدیریتی از برکات انقلاب اسلامی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ مطالعه بین اقشار مختلف، گفت: کتاب و کتابخوانی با آگاه سازی جامعه، شکاف بین نسلی را ترمیم می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم قم مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم بر اهمیت جایگاه و نقش آفرینی بانوان در راستای حفظ و حراست از محیط زیست در ابعاد گوناگون تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در این استان توسط این دفتر با همکاری تیم راهبری آن متشکل از جهاد دانشگاهی، ناظر و مشاوران تخصصی طرح تدوین شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان تصریح کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) اولین زن شهید راه ولایت
نشست دورهمی بانوان کتابخوان یزد با حضور فاطمه دانش یزدی مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری یزد در محل دوازدهمین نمایشگاه کتاب یزد برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان با تأکید بر لزوم حضور بانوان و مادران در کنار فرزندان خود در انتخابات، گفت: زنان با حضور خود در انتخابات جامعه پذیری اجتماعی و سیاسی را به فرزندان آموزش دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: سند ارتقای آموزش بانوان دستگاه های دولتی با هدف آموزش مهارت های زندگی و سبک زندگی ایرانی اسلامی در حال تکمیل است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: طی چند سال گذشته حمایت های ویژه دولت نسبت به زنان زمینه حضور آنان در مراکز مهم تصمیم گیری مانند استانداری ها را رقم زده است.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده در جشن بزرگ روز زن در شهرستان اسلامشهر گفت: مردم در 41 سال گذشته با تمام سختی ها پای انقلاب اسلامی ایستاده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه گفت : زنان کرمانشاه، 11 درصد از سهم 30 درصدی پست مدیریتی استان را به خود اختصاص داده اند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
این مراسم که عصر امروز برگزار شد، با حضور شریفه الهی قمشه ای مدرس دانشگاه، سعید نبیل رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، فاطمه غفوری رییس کانون زنان بازرگان استان، صدیقه ربیعی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری، سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان نقشه راه برای اعتلای جایگاه زن مسلمان باید مورد توجه قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۵    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان گفت: در حال حاضر 50 تشکل غیردولتی در حوزه زنان و خانواده در استان فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۳    
ایرنا - یزد- جشن هفته گرامیداشت مقام زن باحضور جمعی از خانواده ها، استاندار و جمعی از مسئولان و همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد و همکاری موسسه کوثر و حضور بهنوش بختیاری بازیگر و علی زند وکیلی خواننده کشوری، یکشنبه شب در سالن وحدت یزد برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته گرامیداشت مقام شامخ زنان و مادران جامعه اسلامی و در همایشی با عنوان یاس مهربانی از 220 بانوی فرهنگی ایثارگر آموزش و پرورش نوئاحی یک و دو سنندج تجلیل شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به سیاست های دولت مبنی بر بکارگیری زنان در پست های مدیریتی، زنان شایسته و توانمند در حوزه های مختلف شناسایی می شوند و در پست های مدیریتی و مسئولیت های شغلی متناسب با توانایی هایشان قرار می گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: برای حمایت و فراهم کردن یک آینده بهتر برای زنان نیازی به تبعیت از تفکرات غربی وجود ندارد.
گلستان 24   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۰    
مشاور امور بانوان و خانواده شهردار گرگان از راه اندازی بازارچه موقت برای بانوان به ویژه بانوان سرپرست خانوار و پیگیری برای بازارچه های دائمی خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س)، گرامیداشت مقام مادر و روز زن نشست دیدار و گفتگوی بانوان شاغل در استانداری با استاندار خوزستان با حضور کیامرث حاجی زاده سرپرست معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری، سیده فرانک موسوی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری و جمعی از مسئولان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان و خانواده دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : بعد از انقلاب حضور زنان در عرصه های مختلف نقش آفرین و تعیین کننده بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروزه بانوان ایرانی دوشادوش مردان برای توسعه کشور گام برمی دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۷    
معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: حضرت زهرا سلام الله به عنوان یک الگوی فرازمانی و فرامکانی می تواند بهترین راهنما در همه عرصه های زندگی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری البرز با اعلام تحقق وعده دولت در سهم 30 درصدی زنان در کسب مدیریت ها تا پایان برنامه ششم توسعه، گفت: این سهم در البرز تاکنون به بیش از 16 درصد رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: همزمان باهفته زن یادواره شهدای زن استان برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان گفت: مادر سردار شهید قاسم سلیمانی با اقتدا و الگوگیری از حضرت فاطمه(س) فرزندی را پرورش داد و تربیت کرد که افتخار جهان اسلام شد.
راه ملت   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۰    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد، با صدور پیامی میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر را تبریک گفتند.