پنجشنبه ۳۱ مردادساعت ۱۳:۳۲Aug 2019 22

جدیدترین‌های «علمی کاربردی»

شبکه تصویر   ۲ ساعت پیش    
اردوی بسیج دانشجویی دانشگاه های علمی کاربردی در مناطق عملیاتی ارتفاعات بوالحسن، بانه، سردشت، باشگاه افسران، ارتفاعات تمرچین از تاریخ 23 الی 26 مرداد ماه برگزار گردید، در این اردو سردار میرزایی مسئول مجمع راویان دفاع مقدس استان همدان به بازگویی حوادث دفاع مقدس پرداختند
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز گفت: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز در راستای ایجاد بستر مناسب برای فعالیت همه جانبه در گسترش دانش و پژوهش کشور تلاش می کند. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۳:۲۷    
عضو هیئت مدیره دانشگاه علمی کاربردی دریژنو فرخشهر گفت: در سال تحصیلی جدید 11 رشته تحصیلی در رشته های مختلف هنری دانشجو می پذیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان شمالی گفت: چهار مرکز علمی و کاربردی این استان در سال تحصیلی جدید منحل یا واگذار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زنجان از تحصیل سه هزار و 500 دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد زنجان خبر داد.
کنفرانس آلرت   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۸    
نخستین همایش ملی علوم و صنایع غذایی توسط دانشگاه علمی کاربردی قند کرج در 23 بهمن ماه 1398 در شهر تهران برگزار میگردد. این همایش توسط پایگاه اینترنتی کنفرانس الرت اطلاع رسانی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه علمی کاربردی هنر آفرین پویان ، رشته نوازندگی پیانو ایرانی در مقطع کارشناسی تصویب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان زنجان گفت: دانشجوی متخصص، باید به صورت خویش فرما کارآفرین باشد. به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، حسن طغرانگار پیش از ظهر امروز در نشست خبری در رابطه با حوزه آموزش دانشگاه علمی کاربردی، با اشاره به تحولات رخ داده در دانشگاه علمی کاربردی و تغییر رویه ...
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۴    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز از انحلال 11 مرکز دولتی این دانشگاه بر اساس بخش نامه خبر داد.
باز خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی هرمزگان گفت: بیش از 76 درصد از دانش آموختگان این دانشگاه در بخش های خصوصی و نیمه دولتی، کارخانه ها، سازمان های دولتی و به صورت خوداشتغالی و کارآفرینی مشغول به کار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد گفت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شهرکرد بدون کنکور دانشجو می پذیرد. کیانوش ظفریان در گفت وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری- با اشاره به آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشجو در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی چهارمحال و ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کردی گفت: ثبت نامه از متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی از 27 مرداد آغاز شده است و همچنین از دوم شهریور متقاضیان ثبت نام در مقطع کاردانی به کارشناسی می توانند اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۸:۳۹    
رئیس مرکز علمی کاربردی استاد شهریار تیکمه داش گفت: هدف اصلی مراکز علمی کاربردی تربیت دانشجویان کارآفرین بوده و برای این منظور سعی و تلاش می کنیم. حسن تیزفهم در گفت وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری خرم آباد از جذب دانشجو در رشته های کاردانی و کارشناسی در مهرماه امسال در این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی در خصوص حذف مراکز علمی کاربردی وابسته به دستگاه های دولتی نیز گفت: برخی از این مراکز به بخش خصوصی منتقل شدند و ما بقی نیز تا پایان شهریور منتقل خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
7 مرکز آموزش علمی کاربردی در 3 گروه آموزشی صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر شاهد این ثبت نام ها خواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۷:۰۶    
ورامین- رییس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین از ثبت نام دوره های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه جهت نیمسال تحصیلی اول 99-98 خبر داد.
برق نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۱    
دو دفتر از دفاتر ذیل معاونت تحقیقات ومنابع انسانی وزارت نیرو بیش از یکسال است که با سرپرست اداره می شوند و عملا متولی مشخصی ندارند، علی الخصوص مدیرکل تحقیقات و آموزش. تکلیف موسسه علمی کاربردی صنعت آب و برق نهایی نمی شود و هر روز اخبار و شایعات جدیدی درباره آن موسسه طرح می گردد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر گفت: پذیرش دانشجو در 130 رشته در این دانشگاه آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه جامع علمی و کاربردی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 71 هزار نفر از مراکز علمی و کاربردی استان فارغ التحصیل شده اند که از این تعداد 70 درصد شاغل هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مراکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان های همدان، کردستان، لرستان و ایلام تعطیل و کرمانشاه به عنوان مرکز منطقه ای غرب کشور انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز گفت: دانشجویان مراکز علمی و کاربردی پس از گذراندن دوران تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بیش از هزار ساعت کار عملی خواهند داشت و راهبرد دانشگاه علمی کاربردی مهارت افزایی برای بازار کار است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۸:۴۵    
بیرجند_شهردار بیرجند از تحصیل 84 دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری این شهر خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت: پذیرش دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز یکشنبه 27 مردادماه 98 آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی، موفق به صعود به قله میشو از رشته کوه های شهرستان مرند شدند. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، این صعود همزمان با عید سعید غدیر خم و به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم با حضور نزدیک به 140 نفر از دانشجویان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۰:۲۵    
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت: 31 مرکز فعال دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان از 27 مرداد آماده پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی برای سال تحصیلی 98 هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز گفت: راهبرد اصلی این دانشگاه در برهه کنونی بین المللی شدن و گسترش آموزش های مهارتی در منطقه خاورمیانه است.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۰:۲۹    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از سنندج، تیمور جوادی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سنندج اظهار کرد: در راستای ایجاد خوشه شغلی از ترم مهرماه امسال در تمام کشور برای همه مراکز یک سری رشته شغلی تعریف شده و ماموریت هر مرکز هم کاملا مشخص است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علمی کاربردی لرستان برای سال تحصیلی 99-98 در 131 رشته کاردانی و 86 رشته کارشناسی دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: دانشگاه علمی کاربردی با هدف تربیت نیروی ماهر در صنعت پتروشیمی، مرکز علمی کاربردی پتروشیمی ایجاد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز از انحلال 11 مرکز دولتی این دانشگاه بر اساس بخش نامه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۲۶    
رئیس دانشگاه علمی کاربردی البرز از راه اندازی سه مرکز جدیدالتاسیس در البرز خبر داد. و گفت: در حال حاضر 26 هزار دانشجو در این مرکز در حال تحصیل هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری از فعال شدن و پذیرش دانشجو در رشته های جدید مراکز دانشگاهی این دانشگاه از امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۹    
رییس دانشگاه علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری از پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی از 27 مردادماه جاری خبر داد و گفت: در 68 کد رشته محل در مقطع کاردانی پذیرش صورت می گیرد و پس از آن از 2 شهریورماه در مقطع کارشناسی در 48 کد رشته محل پذیرش دانشجو انجام خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم گفت: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه های علمی کاربردی کشور برای پنجمین سال متوالی در قم برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۴    
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان ایلام از پذیرش بدون آزمون دانشجو در دوره های کاردانی و کارشناسی نیمسال اول تحصیلی در این مرکز خبر داد . شهریار رستمی در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۱۶    
11 مرکز جامع علمی کاربردی امسال در استان کردستان دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر، موفق به کسب 13 مدال برتر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی، کاربردی خوزستان گفت: این دانشگاه از مهر امسال در 70 رشته جدید در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد.
سازمان سنجش   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۰    
بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 98 می رساند که ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره مذکور از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان از روز دوشنبه 98/05/28 آغاز و در روز دوشنبه 98/06 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۸    
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از حذف بیش از 100 رشته کم متقاضی در سال 97 از چرخه آموزشی این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: به طور میانگین دانش آموختگان این دانشگاه به نسبت سایر دانشگاه ها از اشتغال پذیری بیشتری برخوردار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان تربیت نیروهای کارآفرین، مهارتی و متخصص را از اصلی ترین اهداف دانشگاه جامع علمی کاربردی یاد کرد . به گزارش ایسنا، منطقه کردستان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان مراکز دانشگاهی علمی - کاربردی در کردستان از اهداف مهم و ضروری این مرکاز است به همین منظور کمپ کارآفرینی ویژه دانشجویان در این استان راه اندازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم گفت: در 6 مرکز دانشگاه علمی کاربردی در استان حدود چهار هزار نفر دانشجو در سال جاری پذیرفته شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی استان چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان سمنان گفت: پذیرش بدون آزمون دانشجو در 10 کد رشته مقطع کاردانی و کارشناسی برای نیمسال دوم تحصیلی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی سمنان آغاز شده است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
o,csjhk- رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: سعی شد در اصلاحات این دانشگاه بحث کیفیت آموزشی مد نظر قرار بگیرد به همین جهت تعداد مراکز نصف شدند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از حذف 20 مرکز علمی کاربردی از گردونه فعالیت آموزشی خبر داد و گفت: بر اساس نظام سطح بندی 200 مرکز ارزیابی و 20 مرکز به دلیل عدم کسب استاندارد لازم حذف شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان با اشاره به تحصیل حدود 29 هزار و 300 دانشجوی فعال در این دانشگاه، گفت: برای سال تحصیلی جدید نیز در 240 کدرشته پذیرش دانشجو خواهیم داشت که از این تعداد 70 رشته جدید هستند. ...