سه شنبه ۲۹ مردادساعت ۰۳:۰۴Aug 2019 20

جدیدترین‌های «دانشگاه جامع علمی»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی، موفق به صعود به قله میشو از رشته کوه های شهرستان مرند شدند. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، این صعود همزمان با عید سعید غدیر خم و به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم با حضور نزدیک به 140 نفر از دانشجویان ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت: 31 مرکز فعال دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان از 27 مرداد آماده پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی برای سال تحصیلی 98 هستند. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز گفت: راهبرد اصلی این دانشگاه در برهه کنونی بین المللی شدن و گسترش آموزش های مهارتی در منطقه خاورمیانه است.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی البرز از آغاز پذیرش دانشجو در این دانشگاه خبر داد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: دانشگاه علمی کاربردی با هدف تربیت نیروی ماهر در صنعت پتروشیمی، مرکز علمی کاربردی پتروشیمی ایجاد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۸ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز از انحلال 11 مرکز دولتی این دانشگاه بر اساس بخش نامه خبر داد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری از فعال شدن و پذیرش دانشجو در رشته های جدید مراکز دانشگاهی این دانشگاه از امسال خبر داد.
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم گفت: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه های علمی کاربردی کشور برای پنجمین سال متوالی در قم برگزار می شود.
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه در پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه جامع علمی کاربردی که با حضور 1300 دانشجوی ورزشکار و به میزبانی شهرکرد برگزار شد، توانستند 13 مدال طلا ...
سازمان سنجش   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۰    
بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال 98 می رساند که ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره مذکور از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان از روز دوشنبه 98/05/28 آغاز و در روز دوشنبه 98/06 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۸    
تهران- ایرنا- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از حذف بیش از 100 رشته کم متقاضی در سال 97 از چرخه آموزشی این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۶    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: به طور میانگین دانش آموختگان این دانشگاه به نسبت سایر دانشگاه ها از اشتغال پذیری بیشتری برخوردار هستند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کردستان تربیت نیروهای کارآفرین، مهارتی و متخصص را از اصلی ترین اهداف دانشگاه جامع علمی کاربردی یاد کرد . به گزارش ایسنا، منطقه کردستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه جامع علمی و کاربردی آذربایجان غربی گفت: امسال افزایش میزان شهریه ها بین پنج تا 15 درصد بوده که به طور میانگین برابر با 10 درصد است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم گفت: در 6 مرکز دانشگاه علمی کاربردی در استان حدود چهار هزار نفر دانشجو در سال جاری پذیرفته شده اند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
o,csjhk- رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: سعی شد در اصلاحات این دانشگاه بحث کیفیت آموزشی مد نظر قرار بگیرد به همین جهت تعداد مراکز نصف شدند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان با اشاره به تحصیل حدود 29 هزار و 300 دانشجوی فعال در این دانشگاه، گفت: برای سال تحصیلی جدید نیز در 240 کدرشته پذیرش دانشجو خواهیم داشت که از این تعداد 70 رشته جدید هستند. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با اعتماد مسئولان ستاد علم و فناوری استان بوشهر، کار تنظیم سند راهبردی کارآفرینی به دانشگاه علمی - کاربردی استان واگذار شد و کلید خورد. به گزارش ایرنا، رئیس دانشگاه جامع علمی - کاربردی استان بوشهر گفت: در همین زمینه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۵    
رئیس هیات کشتی استان اردبیل گفت: کشتی گیران اردبیلی در پنجمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی 3 مدال ارزشمند را به خود اختصاص دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی از حذف 20 مرکز علمی کاربردی از گردونه فعالیت آموزشی خبر داد و گفت: بر اساس نظام سطح بندی 200 مرکز ارزیابی و 20 مرکز به دلیل عدم کسب استاندارد لازم حذف شدند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۶    
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی قم گفت: 3هزار و 995نفر برای مهمرماه در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم پذیرش شدند که از این تعداد 60درصد در مقطع کاردانی و 40درصد در مقطع کارشناسی هستند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۲    
به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، دویست و شصت و ششمین جلسه شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونین دانشگاه، تعدادی از مسئولین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی هرمزگان گفت: بیش از 76 درصد از دانش آموختگان این دانشگاه در بخش های خصوصی و نیمه دولتی، کارخانه ها، سازمان های دولتی و به صورت خوداشتغالی و کارآفرینی مشغول به کار هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۰۳    
بجنورد- ایرنا- معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت: بر اساس برنامه باید دانشجویان مهارتی 30 درصد از ظرفیت دانشگاه های کشور را پر کنند که هم اکنون تنها 15 درصد این امر محقق شده است.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۲:۳۵    
نصر: رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی گفت: کیفیت بخشی به فرآیند آموزشی از اهداف مهم دانشگاه جامع علمی و کاربردی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون نظارت و ارزیابی دانشگاه های جامع علمی کاربردی گفت: هر کجا از کیفیت آموزشی غافل شدیم، اعتبار دانشگاه ها زیر سوال رفت. به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۲    
کرمان - ایرنا - رئیس مرکز علمی، کاربردی استانداری کرمان گفت: بیشتر دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی جذب بازار کار می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۲    
کرمان - ایرنا - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان گفت: واحدهای تولیدی و صنعتی استان ممکن است زمان کافی برای آموزش نیروهای خود نداشته باشند و ما آمادگی داریم که با بهترین متخصصان دوره های آموزشی را در این واحدها برگزار کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۱۶    
کرمان - ایرنا - به گفته رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان بر اساس آخرین سطح بندی انجام شده مراکز علمی کاربردی این استان به لحاظ آموزش، پژوهش، فرهنگی و هنری 53 درصد ارتقا پیدا کرده اند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان گفت: وضعیت دانشجویان مهارتی باید تا پایان برنامه ششم توسعه از 24 به 30 درصد برسند و در حال حاضر 10 هزار و 600 دانشجو در دانشگاه های علمی کاربردی استان تحصیل می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۴۸    
بندرعباس- ایرنا- مراسم تجلیل دانش آموختگی 146 نفر در رشته های مختلف دانشگاه جامع علمی کاربردی هرمزگان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۴۸    
بندرعباس-ایرنا-رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی هرمزگان گفت: مرکز علمی کاربردی شهرک صنعتی بندرعباس به دلیل برخی مشکلات تعطیل شده و برای ادامه فعالیت نیازمند توجه مدیران ارشد استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هرمزگان گفت: تمام امورات مربوط به سر فصل ها و کمیته های رشته تصفیه آب دریا انجام شده است و تنها تائیدیه آبفای هرمزگان باقی مانده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان غربی گفت: دانشگاه علمی کاربردی بزرگترین نظام آموزش مهارتی کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا- معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی و کاربردی گفت: 75 درصد دانش آموختگان این مرکز آموزش عالی جذب بازار کار شده اند و حال آنکه میزان اشتغال دانش آموختگان دیگر دانشگاه ها کمتر از این است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمان بااشاره به حضور افراد خبره و پیشکسوت در این دانشگاه گفت: برای رشته ها و هنر های اصیلی که به فراموشی سپرده شده اند دنبال افراد خبره برای تدریس و آموزش هستیم.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحاد خبر:دانشگاه جامع علمی - کاربردی استان بوشهر در رشته های کاردانی و کارشناسی برای ترم مهرماه امسال از بین متقاضیان ، بدون کنکور دانشجو می پذیرد.به گزارش اتحاد خبر و به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر کلیه متقاضیان ثبت نام مقاطع کاردانی و کارشناسی جهت نام نویسی و ثبت نام ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۷    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان با بیان اینکه 30 تا 40 درصد اساتید دانشگاه علمی کاربردی کرمان با ارزیابی انجام شده قادر به همکاری با دانشگاه نیستند گفت: 16 مرکز فعال دانشگاه علمی کاربردی در استان داریم و سه مرکز جدید کاملا خصوصی هم استان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه جامع علمی - کاربردی زنجان از آغاز ثبت نام دوره های فنی و حرفه ای علمی -کاربردی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی از آغاز پذیرش دوره های کاردانی این دانشگاه خبر داد و گفت: ثبت نام دوره کاردانی دانشگاه از امروز یکشنبه 27 مرداد ماه آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس دانشگاه جامع علمی و کاربردی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 71 هزار نفر از مراکز علمی و کاربردی استان فارغ التحصیل شده اند که از این تعداد 70 درصد شاغل هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز و پذیرش مقطع کارشناسی این دانشگاه از 2 شهریور آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۳    
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان گفت: آمارهایی خروجی فارغ التحصیلان این دانشگاه نشان می دهد که 39 درصد از دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته تحصیلی خود مشغول به کار شده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۰    
ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی و کاربردی آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه بیشترین و با کیفیت ترین نخود تولید می شود، اما متاسفانه نخود تولید استان خام فروشی و ما در استان فرآوری نخود نداریم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز؛ حبیب دانش منش، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس در نشست خبری گفت: دانشگاه علمی کاربردی فارس در قالب 22 مرکز و در 366 رشته در استان مشغول فعالیت و خدمت رسانی می باشد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۳    
رییس جهاددانشگاهی استان کرمان از ثبت نام بدون آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی جهاددانشگاهی شعبه کرمان از امروز 27 مرداد ماه جاری آغاز می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان با اشاره به کاهش میانگین سنی دانشجویان این دانشگاه، گفت: در دوره ای حدود 70 درصد دانشجویان ما شاغلین بودند اما اکنون این وضعیت درحال برعکس شدن است، در نتیجه شرایط دانشگاه درحال عوض شدن است، به همین دلیل ساختار دانشگاه نیز باید اصلاح شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از برگزاری پنجمین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی در استان خبر داد.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان غربی گفت: از سال تاسیس دانشگاه علمی - کاربردی استان آذربایجان غربی تا به امروز بیش از 45 هزار دانشجو فارغ التحصیل شده اند.