پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۴:۵۷Oct 2018 18

جدیدترین خبرهای «سازمان ملل»

ایرنا   ۵۸ دقیقه پیش    
تهران – ایرنا – سازمان ملل متحد روز چهارشنبه اعلام کرد: طی روزهای آینده با همکاری هلال احمر سوریه کمک های بشردوستانه برای 50 هزار نفر در اردوگاه آوارگان سوری در مرز این کشور با اردن ارسال می شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – سازمان ملل متحد روز چهارشنبه در گزارشی اعلام کرد: طی کم تر از دو هفته 11 مرکز بهداشتی و درمانی در الحدیده یمن از ارائه خدمات خارج شدند.
روزنامه تعادل   ۴ ساعت پیش    
بیست و ششم مهر 1359، شهید محمدعلی رجایی نخست وزیر وقت جمهوری اسلامی ایران با حضور در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد به بیان دیدگاه های جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با جنگ تحمیلی پرداخت.
شفقنا   ۵ ساعت پیش    
شفقنا- اروپایی های شورای امنیت سازمان ملل متحد با پشتیبانی از تلاش های استفان دی میستورا، خواستار همکاری همه طرف ها برای تشکیل سریع کمیته قانون اساسی سوریه شدند. ...
روزنامه اطلاعات   ۶ ساعت پیش    
سرویس خارجی: هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان ملل متحد در مخالفت آشکار با آمریکا، پیش نویس قطعنامه اختیارات لازم برای ریاست فلسطین بر گروه 77 در سال آینده میلادی را تصویب کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
واسیلی نبنزیا نماینده دائم روسیه در سازمان ملل تحقیقات درباره مربوط به استفاده از بمب های حاوی فسفر سفید در سوریه توسط ائتلاف بین المللی تحت فرماندهی آمریکا را خواستار شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
نیویورک- ایرنا- نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه ابراز امیدواری کرد تا پایان ماه نوامبر و همزمان با کناره گیری از مسئولیت خود، کمیته قانون اساسی سوریه هم تشکیل شود.
روزنامه اطلاعات   ۷ ساعت پیش    
استعفای ناگهانی نیکی هیلی بازتاب های بسیاری را در بر داشت. او یکی از نزدیک ترین افراد به ترامپ بود که حالا به جمع افراد برکنار شده از تیم ترامپ پیوسته است.سفیر جنجالی آمریکا در سازمان ملل متحد به طور ناگهانی از سمت خود استعفا داد. ...
العالم   ۸ ساعت پیش    
نمایندگان دائم سوریه و روسیه در شورای امنیت سازمان ملل حضور نیروهای آمریکا در خاک سوریه را غیر قانونی خواندند و خواستار خروج این نیروها شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
حسنی نژاد: آمریکا کشور های اطاعت کننده از شورای امنیت سازمان ملل را تنبیه می کند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
نیویورک- ایرنا- نماینده ایران در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد، رای دیوان بین المللی دادگستری را گواهی بر غیرقانونی بودن تحریم ها علیه مردم ایران دانست و گفت: کشور ما مصمم است در برابر یکجانبه گرایی آمریکا مقاومت کند.
ساعت24   ۹ ساعت پیش    
ساعت 24- نماینده روسیه در سازمان ملل تأکید کرد: کلاه سفیدها هرچه سریعتر باید از سوریه خارج شوند.
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش    
مهر : نماینده سعودی ها در سازمان ملل در جلسه شورای امنیت درباره سوریه به گزافه گویی های خود ضد ایران ادامه داد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
نماینده سوریه در سازمان ملل ضمن مخالفت دمشق با هر نقشه راهی که بدون مشارکت این کشور باشد از شورای امنیت خواست موضع روشن در مخالفت با حضور نظامی خارجی در سوریه اتخاذ کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، خبرگزاری اتریش (آپا) به نقل از منابع دپیلماتیک نوشت: استفان دی میستورا؛ دبیر کل سازمان ملل را از کناره گیری خود تا اواخر ماه نوامبر مطلع ساخته است و گوترش دبیر کل سازمان ملل بدنبال جانشینی برای سمت فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه است. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
نیویورک- ایرنا- گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد تنبیه دسته جمعی را در قوانین بین المللی غیرقانونی دانست و گفت: تحریم ها نمی توانند هوشمند یا محدود باشند زیرا بر روی همه تاثیر می گذارند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
نماینده روسیه در سازمان ملل تأکید کرد: کلاه سفیدها هرچه سریعتر باید از سوریه خارج شوند.
صبحانه انلاین   ۹ ساعت پیش    
سازمان ملل متحد در حالی ادعای ریشه کنی گرسنگی را برای 12 سال آینده جلوی چشم جهانیان ترسیم می کند که ایجاد امنیت غذایی در جهان ناامنی که کشور های زورگو درست کرده اند، امکانپذیر نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما شبکه تلویزیونی العالم به نقل از بشار الجعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل متحد اعلام کرد: سوریه هرگونه نقشه راهی را که خود در تدوین و تهیه آن نقشی نداشته باشد به رسمیت نمی شناسد.
جام نیوز   ۹ ساعت پیش    
عبدالله المعلمی نماینده سعودی ها در سازمان ملل ادعای بی اساس ضد ایران درباره جزایر سه گانه ایرانی را تکرار کرد.
اقتصاد نیوز   ۹ ساعت پیش    
اقتصادنیوز؛ استفان دی میستورا، نماینده سازمان ملل در سوریه ضمن تاکید بر اهمیت توافق ادلب اعلام کرد که اواخر ماه آینده میلادی از سمتش به دلایل کاملا شخصی کنار می رود.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش    
شفقنا- فرستاده ویژه سازمان ملل به سوریه تاکید کرد که بنا به دلایل شخصی، در پایان ماه آینده میلادی از سمت خود کنار می رود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رسانه های خبری عرب زبان، استفان دی میستورا ...
دانا   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه اواخر ماه نوامبر از سمت خود کنار می رود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده سازمان ملل در سوریه گفت که در پایان ماه نوامبر از سمت خود کناره گیری می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
گروه رسیدگی به ناپدید شدن اجباری در سازمان ملل اعلام کرد در تدابیری فوری رایزنی هایی را با مقامات عربستان آغاز کرده و نسخه ای از فعالیتش را به مقامات ترکیه تحویل داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
استفان دی میستورا، فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه اعلام کرد تا پایان نوامبر کناره گیری می کند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
سنندج - ایرنا - اعضاء سازمان جهانی برنامه توسعه سازمان ملل در ایران و نمایندگان طرح حفاظت از تالاب های کشور، روز چهارشنبه از دریاچه زریبار مریوان بازدید کردند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در سوریه، تا پایان نوامبر (9آذر) از سمت خود کناره گیری می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
استفاده دی میستورا فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه قصد دارد پایان نوامبر از این سمت کناره گیری کند.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه اعلام کرد که در اواخر نوامبر آتی دیگر در این پست به فعالیت ادامه نمی دهد.