شنبه ۲۷ مردادساعت ۰۷:۰۵Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «سازمان ملل»

ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش    
وجهه و آبروی سازمان ملل که همواره داعیه داری حقوق بشر را با خود یدک کشیده، با رسوایی های بسیاری که به بار آورده، در حال ذوب و فرو ریختن است.
تهران پرس   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی استفان دی میستورا نماینده سازمان ملل در امور سوریه از قصد وی برای برگزاری نشست پیرامون سوریه طی اواسط ماه سپتامبر در ژنو خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
27 مرداد 1367 سرانجام پس از هشت سال جنگ، آتش بس میان ایران و عراق برقرار شد. شورای امنیت سازمان ملل متحد، برای توقف جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه جمهوری اسلامی ایران جمعا هشت قطعنامه تصویب کرد؛ قطعنامه های 479، 514، 522، 540، 582، 588، 598 و 619 ...
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : تارنمای المانیتور در گزارشی نوشت ترامپ با اظهارات خصمانه خود علیه ایران در نشست مجمع عمومی سازمان ملل، شانس دیدارش را با روحانی در حاشیه این اجلاس از بین برد، چون روحانی و ترامپ قصد داشتند در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل دیدار کنند.
اسپوتینگ روسیه   ۸ ساعت پیش    
روسیه و ایران همکاری در زمینه هسته ای را در چارچوب جام و قطع نامه شورای امنیت سازمان ملل 2231 ادامه می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد تصمیم مجلس صرب های بوسنی در رد کردن گزارشی که به قتل عام مسلمانان بوسنی ساکن سربرنیتسا در سال 1995 میلادی اذعان کرده بود، محکوم کرد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
ایرنا - بغداد - آئین سالروز انفجار تروریستی دفتر سازمان ملل در بغداد روز جمعه در محل این دفتر برگزار شد. در این آئین آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل و حسین بحرالعلومی سفیر عراق در این سازمان حضور داشتند و تاج گلی را در محل پرچم سازمان ملل که نشان حادثه را دارد، قرار دادند.*15*
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه آمریکا و نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در واشنگتن دیدار و در باره بازگشت پناهجویان سوری به منازل شان گفت و گو کردند.
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش    
سازمان ملل اعلام کرد سال گذشته در اثر درگیری های مسلحانه در جهان حدود 43 هزار نفر کشته شده که سه چهارم آنها غیرنظامی بوده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۸    
استفان دی میستورا نماینده سازمان ملل در امور سوریه از نشست حول سوریه در اواسط ماه سپتامبر آتی در ژنو خبر داد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۳    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که یادداشت اعتراضی مسکو علیه واشنگتن در خصوص دفاتر دیپلماتیک و مراکز کنسولی این کشور را به اطلاع سازمان ملل هم رسانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۹:۱۳    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که یادداشت اعتراضی مسکو علیه واشنگتن در خصوص دفاتر دیپلماتیک و مراکز کنسولی این کشور را به اطلاع سازمان ملل هم رسانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۰۱    
سخنگوی سازمان ملل از دولت مستعفی یمن و جنبش انصارالله خواست برای برگزاری گفتگو های صلح به ژنو بروند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۰۰    
پطروس غالی ششمین دبیر کل سازمان ملل نتوانست به سوالی درباره پیشرفت های ایران در 30 سال گذشته پاسخ بدهد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۴۲    
امام جمعه موقت قزوین با اشاره به سکوت سازمان ملل در برابر جنایت های آل سعود در یمن گفت: آنها به خاطر منافع شان این رژیم آدم کش را راحت گذاشته اند تا هر کاری می خواهد انجام دهد.
فانوس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۴۱    
کارشناس مسائل بین الملل، جنایات صورت گرفته علیه ملت یمن را جنایاتی مهندسی شده عنوان و تصریح کرد: این جنایات، گُتره ای، موردی و سرخودی، از سوی یکی دو کشور نیست، بلکه شورای امنیت سازمان ملل پشت گرفتاری های یمن است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۳۳    
کارشناس مسائل غرب آسیا با اشاره به اوضاع بحرانی یمن گفت: سرمنشا این جنایات، شورای امنیت سازمان ملل و قدرتهای بزرگی هستند که پشت این جنگ قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۶    
دفتر فرستاده سازمان ملل به سوریه اعلام کرد که تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه در اواسط سپتامبر مورد بررسی قرار می گیرد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- سازمان ملل از طرف های درگیر در یمن دعوت کرده تا در مذاکرات روز 6 سپتامبر که در ژنو برگزار می شود شرکت کنند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۹    
سازمان ملل متحد از طرف های درگیر در یمن برای حضور در کنفرانس صلح در ژنو دعوت کرده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۵    
مسئول امور انسانی سازمان ملل در امور یمن، حمله ائتلاف سعودی به اتوبوس دانش آموزان یمنی را تراژدی خواند و گفت که این جنایت قابل توجیه نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۴    
امام جمعه اردبیل گفت: خروج آمریکا از برجام و اعمال مجدد تحریم ها نقض اساسی تعهدات حقوقی این کشور بر اساس منشور سازمان ملل متحد است و مستوجب مسئولیت بین المللی است.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۰    
سازمان ملل از دولت مستعفی و انصارالله یمن دعوت کرد تا در نشست شش سپتامبر در ژنو حضور یابند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۰    
سازمان ملل از دولت مستعفی و انصارالله یمن دعوت کرد تا در نشست 6 سپتامبر (15 شهریور) در ژنو حضور یابند. به گزارش پرس شیعه به نقل از روسیا الیوم، مارتین گریفیتس نماینده سازمان ملل در امور یمن در دعوتنامه های جداگانه از دولت مستعفی یمن و انصارالله خواست تا در مذاکرات 6 سپتامبر (15 شهریور) در شهر ...
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۷    
اکوفارس: هیئت اعزامی سازمان ملل به عراق درخواست مسؤولان اقلیم کردستان برای نظارت بر انتخابات پارلمانی این اقلیم در اواخر سپتامبر آتی را نپذیرفت.
موج   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۱    
خبرگزاری رویترز جمعه گزارش داد: سازمان ملل متحد از طرف های درگیر در یمن برای حضور در کنفرانس صلح در ژنو دعوت کرده است. به گزارش خبرگزاری موج به نقل از رویترز، سازمان ملل متحد از انصارالله و دولت مستعفی ' عبدربه منصور هادی ' برای حضور در کنفرانس صلح در ژنو دعوت کرده است. ...
ابنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۰    
دولت بحرین با درخواست گروهی از کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل برای آزادی نبیل رجب مخالفت کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۶    
سازمان ملل از دولت مستعفی یمن و انصارالله برای حضور در کنفرانس صلح دعوت کرد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۳    
سازمان ملل از دولت مستعفی و انصارالله یمن دعوت کرد تا در نشست 6 سپتامبر (15 شهریور) در ژنو حضور یابند. به گزارش بازتاب به نقل از روسیا الیوم، مارتین گریفیتس نماینده سازمان ملل در امور یمن در دعوتنامه های جداگانه از دولت مستعفی یمن و انصارالله خواست تا در مذاکرات 6 سپتامبر (15 شهریور) در شهر ژنو ...