پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۹:۵۵Oct 2018 18

جدیدترین خبرهای «سلاح هسته ای»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
مسکو - ایرنا - رئیس جمهوری روسیه گفت که متجاوزی که با سلاح هسته ای ما را هدف می گیرد باید بداند ضربه متقابل گریزناپذیر است و با حمله به روسیه سبب می شود به بهشت برویم.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
پکن- ایرنا- وزارت خارجه کره جنوبی اعلام کرد نمایندگان چین و کره جنوبی در هفته جاری در مورد راه های خلع سلاح هسته ای کره شمالی و برقراری صلح پایدار در شبه جزیره با یکدیگر گفت و گو و رایزنی می کنند.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷    
رییس کانون بانک ها و موسسات خصوصی تاکید کرد که قرار داشتن ایران در فهرست سیاه FATF مبنای علمی و کارشناسی ندارد و این اقدام در سال های گذشته تنها با دلایل سیاسی انجام گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۱    
مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه با تاکید بر لزوم ممنوعیت آزمایش های اتمی در سطح جهان، خواستار آغاز هر چه سریعتر اجرای معاهده منع فراگیر شدن آزمایش هسته ای شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۹    
اقتصادنیوز؛ اسحاق آل حبیب، سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، به تهدیدات ناشی از تسلیحات هسته ای اسرائیل اشاره کرد و گفت: برخورداری از سلاح هسته ای توسط رژیمی که سابقه سیاهی در ارتکاب اشغال، تجاوز، تروریسم دولتی و جنایت علیه بشریت دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۸    
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری کره جنوبی در دیدار با همتای فرانسوی خود گفت کاهش تحریم های پیونگ یانگ برای تسریع در خلع سلاح کره شمالی ضروری است.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۳    
المانیتور نوشت: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل در 27 سپتامبر به مجمع عمومی سازمان ملل رفت تا آنچه را که پیغامی برای دیکتاتورهای ایران نامید قرائت کند. او گفت که هرگز اجازه نمی دهد کشوری که به دنبال نابودی اسراییل لست به سلاح هسته ای دست یابد و به عملیات در سوریه، عراق و لبنان ادامه خواهد داد ...
سروش نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۷    
سفیر و معاون نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل سیاست های هسته ای آمریکا را مانعی برای پیشرفت در خلع سلاح هسته ای دانست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۲    
رئیس جمهوری فرانسه گفت که کشورش آماده است به تلاش های کره شمالی در راستای خلع سلاح هسته ای کمک کند اما پیونگ یانگ باید در ابتدا تعهد و تمایل واقعی خود را در راستای امحای جنگ افزارهای هسته ای و بالستیک خود نشان دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۱    
مهر : رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد که کشورش از اقدامات کره جنوبی برای خلع هسته ای شبه جزیره حمایت کامل میکند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۷    
رئیس جمهوری کره جنوبی اعلام کرد: تمایل صادقانه رهبر کره شمالی در خلع سلاح هسته ای باید تشویق شود.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۸    
خرداد: مقامات کره شمالی و جنوبی در ادامه رایزنی های خود برای گسترش روابط، برای متصل کردن جاده ها و خطوط ریل راه آهن دو کشور به یکدیگر توافق کردند. به گزارش خرداد به نقل از رویترز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۸:۱۶    
یک وبگاه تحلیلی ضمن اشاره به فانتزی بودن مساله خلع سلاح هسته ای کره شمالی نوشت، دولت ترامپ باید با این واقعیت کنار بیاید که کره شمالی یک کشور هسته ای است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۱    
خرداد: مصطفی مطهری در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می نویسد: ولیعهد سعودی با تعریف افسانه ای از خود و جایگاه کنونی خویش، و اقدامات و برنامه هایش درصدد است از طریق تسلیح هسته ای سعودی ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- هری کازیانیس مدیر مطالعات دفاعی آمریکا در یادداشتی که در نشنال اینترست منتشر شده تنها راه حل برای صلح پایدار در شبه جزیره کره را پذیرش این واقعیت دانست؛ کره شمالی سلاح هسته ای دارد و واشنگتن کاری در این باره نمی تواند انجام بدهد.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۱    
سرویس خارجی: نشریه نشنال اینترست در گزارشی اعلام کرد:دولت آمریکا باید این واقعیت را بپذیرد که کره شمالی به هیچوجه تمایلی به خلع سلاح هسته ای ندارد و فقط در حال فریب دادن واشنگتن است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۹    
پکن- ایرنا- وزیر خارجه کره شمالی می گوید کشورش برای عاری سازی منطقه شبه جزیره کره از تسلیحات هسته ای و پایان دادن به تهدیدها آماده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۷    
وزیر خارجه کره شمالی شبه جزیره عاری از سلاح هسته ای را وعده داده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹    
رییس جمهور کره جنوبی امروز، جمعه اظهار کرد، رهبر کره شمالی قصد دارد تمام تسلیحات، مواد و تجهیزات هسته ای خود را برای دستیابی به خلع سلاح هسته ای "کامل" از بین ببرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۲    
رئیس جمهور کره جنوبی بر این باور است که سئول در نهایت می تواند به هدف خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره دست یابد.
آناج   ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۳    
معاون دستیار وزیر امور خارجه آمریکا، ایفای نقش آذربایجان در افغانستان و مبارزه با تروریسم و اهداف مشترک دو کشور در تلاش های بین المللی برای مقابله با دستیابی ایران به سلاح هسته ای را با مقامات آذربایجان مذاکره کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۸    
یوسفوند کارشناس سیاسی در رابطه با معاهده ان پی تی گفت : معاهده ان پی تی،مخفف Nuclear Non- Proliferation Treaty ، پیمان توقف ومنع گسترش سلاح های هسته ای یا عدم اشاعه هسته ای است که درژانویه 1968 بین 59 کشور جهان امضا شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۷:۳۱    
فارس : رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه دیدار دوم وی با رهبر کره شمالی بعد از انتخابات میان دوره ای خواهد بود، درباره پیشرفت مذاکرات خلع سلاح هسته ای پیونگ یانگ ابراز امیدواری کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۳:۱۹    
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد پس از دیدار با رهبر کره شمالی به خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره امیدوار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۷    
تهران- ایرنا- در حالی که پیشرفت توافق واشنگتن و پیونگ یانگ برای خلع سلاح هسته ای همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد، رئیس جمهوری آمریکا از بررسی محل های مناسب برای دومین دیدار خود با رهبر کره شمالی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۷    
یک قانونگذار ارشد جمهوری خواه در آمریکا معتقد است، دونالد ترامپ باید در مراحل اولیه مذاکرات خلع سلاح هسته ای به درخواست های دو کره برای صدور "اعلامیه پایان جنگ" توجهی نکند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۱    
پکن- ایرنا- 'مایک پمپئو' وزیر خارجه آمریکا در شرایطی که مناسبات واشنگتن با کره شمالی به بن بست رسیده و تنش ها با چین نیز افزایش یافته، با سفر به آسیا تلاش کرد یخ های این مناسبات را آب کرده و بار دیگر راه را برای دیدار اون و ترامپ و پیشبرد فرایند خلع سلاح هسته ای هموار کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد : مایک پمپئو، وزیرخارجه آمریکا می گوید کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی آماده است که به بازرسان بین المللی اجازه بازدید از مراکز هسته ای و موشکی این کشور را بدهد؛ مساله ای که یکی از موانع بر سر وعده خلع سلاح هسته ای کره شمالی بود ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۴    
نماینده وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: مذاکرات امروز (دوشنبه) میان روسیه و کره شمالی درباره خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره سازنده بود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۶    
جای هیچ شکی نیست که رهبر کره شمالی مورد حمایت چین؛ هنگامی که از آمادگی برای دست برداشتن از سلاح هسته ای سخن می گوید، با اعصاب ترامپ بازی می کند تا وقت به دست آورد. تاریخ انتشار : دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 15:03 کد مطلب: 366201 ...