چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۲:۲۰Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «سلاح هسته ای»

خبرگزاری تسنیم   ۳۰ دقیقه پیش    
کره جنوبی از کره شمالی خواسته است تا یک طرح واقعی و مشخص را برای خلع سلاح کامل هسته ای ارائه دهد.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش    
بر اساس قانونی که ترامپ امضا کرده است، آمریکا هیچ اقدامی علیه زرادخانه مخوف سلاح های هسته ای رژیم صهیونیستی نخواهد کرد. به گزارش تسنیم، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، روز سه شنبه قانونی را در حمایت از رژیم صهیونیستی امضا کرد ...
پرس شیعه   ۴ ساعت پیش    
رئیس جمهوری کره جنوبی پیش از سفر به مسکو از تفاهم با پوتین در خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره خبر داد. به گزارش پرس شیعه به نقل از یونهاپ، مون جائه این رئیس جمهوری کره جنوبی امروز چهارشنبه و پیش از سفر خود به روسیه در سخنانی گفت: مسکو و سئول در موضوع خلع سلاح هسته ای و ایجاد صلح در شبه جزیره کره ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، و شی جین پینگ، رئیس جمهور چین، بر سر مسائلی از جمله خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره به تفاهم رسیدند.
تهران پرس   ۶ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - نیویورک تایمز در سرمقاله روز سه شنبه خود نوشت: خلع سلاح کامل هسته ای کره شمالی مبحث خطیر و مهمی فراتر از خیالپردازی های دونالد ترامپ در این زمینه است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - نیویورک تایمز در سرمقاله روز سه شنبه خود نوشت: خلع سلاح کامل هسته ای کره شمالی مبحث خطیر و مهمی فراتر از خیالپردازی های دونالد ترامپ در این زمینه است.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
یک مقام ارشد دولت چین بر این باور است که پکن لغو یا کاهش تحریم های کره شمالی را با پیشرفت در زمینه خلع سلاح هسته ای پیوند خواهد داد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
رهبر کره جنوبی خواستار گام های عملی برای خلع سلاح هسته ای از سوی کره شمالی شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۲۳    
خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز (چهارشنبه) گزارش داد، کیم جونگ اون که به چین سفر کرده از رئیس جمهوری این کشور بابت حمایت هایش از نشست تاریخی اخیرش با دونالد ترامپ تشکر کرده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۸    
وزیر خارجه کره جنوبی می گوید مادامی که خلع سلاح کامل شبه جزیره کره محقق نشده است، تحریم های کره شمالی به قوت خود باقی است. به گزارش پرس شیعه به نقل از رویترز، کانگ کیونگ-وا وزیر خارجه کره جنوبی امروز چهارشنبه اعلام کرد تحریم های کره شمالی مادامی که روند خلع سلاح هسته ای کامل نشده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۵:۱۲    
رهبر کره شمالی و رئیس جمهور چین در دیدار با یکدیگر بر سر موضوعاتی همچون خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره به توافق و درک متقابل رسیدند.
پایداری ملی وابسته   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۰    
استفاده از سلاح هسته ای توسط ایالات متحده منجر به مرگ ده ها میلیون آمریکایی خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۵    
"از دید مقامات ایران، کره شمالی یکی از متحدین قوی ایران در سطح بین المللی بوده است. یک کشور هسته ای که می توانست به ایران در مقابله با فشارهای جهانی کمک کند. حال با موافقت کره شمالی با معاهده خلع سلاح هسته ای تهران یک شریک قدرتمند بین المللی را از دست داده است."
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۶:۵۹    
پکن - ایرنا - وزارت دفاع کره جنوبی امروز سه شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد آمریکا و کره جنوبی در راستای تلاش برای خلع سلاح هسته ای شبه جزیره رزمایش های نظامی مشترک خود را تعلیق کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۶:۴۱    
پکن - ایرنا - وزارت دفاع کره جنوبی امروز سه شنبه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد آمریکا و کره جنوبی در راستای تلاش برای خلع سلاح هسته ای شبه جزیره رزمایش های نظامی مشترک خود را تعلیق کرده اند.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۴:۰۶    
وزیر امور خارجه آمریکا از سفر قریب الوقوع خود به کره شمالی به منظور دیدار با رهبر این کشور خبر داد. به گزارش پرس شیعه ، وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد به زودی با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی دیدار و درباره جزییات روند خلع سلاح هسته ای این کشور گفتگو خواهد کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۹    
آمریکا به کره شمالی الزاماتی با 47 بند در چهار چوب توافق مربوط به خلع سلاح هسته ای ارائه کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۹    
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) تأکید دارد در صورتی که کره شمالی گام های ملموسی در جهت عاری سازی شبه جزیره کره از سلاح هسته ای برندارد، متوقف کردن رزمایش های نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی اقدامی نادرست است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۴۹    
روزنامه اوتاوا سیتیزن در مطلبی به بررسی توانایی کانادا در ساخت بمب اتمی و واکنش احتمالی آمریکا به این مسئله پرداخت.
اسپاش   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۷:۳۴    
یک اندیشکده آمریکایی مدعی شد پیشرفت مداوم برنامه موشکی بالستیک ایران، برخلاف مذاکراتی که با گروه 1+5 در جریان است، اراده این کشور را برای دست یافتن به سلاح هسته ای نشان می دهد ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۸    
خبرگزاری یونهاپ امروز (یکشنبه) گزارش کرد، پیش بینی می شود که کره جنوبی و آمریکا این هفته توقف مانورهای نظامی "گسترده" خود را اعلام کنند اما در صورتی که کره شمالی به تعهدات خود برای خلع سلاح هسته ای عمل نکند، آنان مانورهای نظامی خود را از سر خواهند گرفت.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۰    
ویر خارجه ژاپن: آمریکا 47 درخواست را ارائه کرده است تا خلع سلاح اتمی کامل کره شمالی انجام بگیرد و تا آن زمان تحریم ها علیه کره شمالی لغو نخواهند شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۲    
آخرین تصاویر ماهواره ای حکایت از آن دارند که کره شمالی هنوز اقدام خاصی را برای خلع سلاح هسته ای خود انجام نداده است. به گزارش پرس شیعه به نقل از یونهاپ ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۸    
نخست وزیر ژاپن در نظر دارد هزینه های لازم برای خلع سلاح هسته ای کره شمالی را از طریق تاسیس یک صندوق مالی بین المللی تامین کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۶    
خبرگزاری یونهاپ امروز (یکشنبه) گزارش کرد، پیش بینی می شود که کره جنوبی و آمریکا این هفته توقف مانورهای نظامی "گسترده" خود را اعلام کنند اما در صورتی که کره شمالی به تعهدات خود برای خلع سلاح هسته ای عمل نکند، آنان مانورهای نظامی خود را از سر خواهند گرفت.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۳    
آمریکا و کره جنوبی در راستای تحقق پیش شرط پیونگ یانگ برای خلع سلاح شبه جزیره کره، طی هفته جاری رزمایش های مشترک واشنگتن- سئول را متوقف خواهند کرد. به گزارش پرس شیعه به نقل از یونهاپ نیوز، آمریکا و کره جنوبی قرار است این هفته تعلیق رزمایش های مشترک خود را اعلام کنند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۷:۰۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری و به نقل از لایوساینس بعضی از ما پتو ی خود را با خود را حمل می کنیم تا راحت تر بتوانیم از خانه دور شویم. کیم جونگ یون، رهبر کره شمالی، طبق گزارش، دستشوئی امنیتی حمل می کند. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۴    
کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با امانوئل ماکرون، همتای فرانسوی خود تماس تلفنی برقرار و دو طرف نشست ترامپ با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در سنگاپور را بررسی کردند.ترامپ تاکید کرد، هدف ایالات متحده درباره خلع سلاح هسته ای کره شمالی قطعی و برگشت ناپذیر است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۹    
خبرگزاری میزان- در حالی که پیش از این گزارش رسانه ها حاکی از مرحله ای و متقابل بودن توافق ترامپ و کیم جونگ اون حکایت داشت اکنون وزیر خارجه آمریکا می گوید که تحریم ها علیه کره شمالی تا خلع سلاح هسته ای کامل این کشور پابرجا خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۸    
جونگ اون به این نحو و در مقابل تعهد به خلع سلاح هسته ای کشورش امتیاز خلع سلاح هسته ای طرف مقابل را هم به دست آورده که اگر طرف مقابل درخواست رژیم بازرسی های سرزده را بکند، او هم در مقابل می تواند درخواست مشابهی داشته باشد.