دوشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۰:۰۸Aug 2019 19

روزنامه اصفهان امروز (esfahanemrooz.ir)

روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1393 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1394 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1395 روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1396 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 فروردین 1398 روزنامه اصفهان امروز 31 اردیبهشت 1398 روزنامه اصفهان امروز 30 خرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 31 تیر 1398 روزنامه اصفهان امروز 1 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 2 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 3 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 4 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 5 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 6 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 7 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 8 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 9 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 10 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 11 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 12 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 13 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 14 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 15 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 16 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 17 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 18 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 19 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 20 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 21 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 22 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 23 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 24 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 25 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 26 مرداد 1398 روزنامه اصفهان امروز 27 مرداد 1398 
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت:اولین پرواز بازگشت زائران خانه خدا صبح دوشنبه اولین پرواز با 233 مسافر به فرودگاه اصفهان به زمین می نشیند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اجرایی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان گفت: افتتاحیه سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان شامگاه دوشنبه در محل باغ غدیر اصفهان برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: این باشگاه از میان سه بازیکن سابق استقلال دو نفر را جذب خواهد کرد.
  ۳ ساعت پیش    
هم زمان با برپایی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان، 22 کارگاه آموزشی و سخنرانی ملی و بین المللی در سینما ساحل اصفهان برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
جدول اکران سی ودومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان منتشر شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
برنامه های جانبی سی ودومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان اعلام شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مجری خط دوم قطارشهری اصفهان گفت: میزان طول حفاری روزانه تونل قطارشهری اصفهان با ثبت رکورد 26.6 متر طول رکوردی را در حفاری تونل های متروی اصفهان به ثبت رساند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
حسن ساسانی گفت: حجم آب پشت سد زاینده رود هم اکنون 706 میلون مترمکعب است که در چنین روزی در سال گذشته 229 میلیون مترمکعب بود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان گفت: افرادی که کارت سوخت ندارند تا زمانی که کارت سوخت خود را دریافت کنند می توانند از کارت های سوخت موجود در جایگاه ها استفاده کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک هزار و 700 تُن سیب گلاب بهاره از باغ های چهار بخش شهرستان سمیرم برداشت شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
بازیکن تیم فوتبال شارلووا بلژیک در آستانه پیوستن به سپاهان اصفهان قرار دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از جامعه پزشکی استان اصفهان در پی محرومیت شیخ زکزاکی از حق درمان، آمادگی خود را برای درمان این عالم شیعه اعلام داشتند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با اشاره به اینکه گزارش کمیسیون عمران در خصوص حادثه سقوط هواپیمای تهران-یاسوج تهیه شده و به هیأت رئیسه تحویل داده شده است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشارکت شهروندان از طریق کاهش تولید و تفکیک پسماندها یکی از اقتصادی ترین روش ها برای مدیریت پسماند در کشورهای پیشرفته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: نخستین گروه حجاج اصفهانی صبح دوشنبه از ساعت 9:20 دقیقه صبح به اصفهان وارد می شوند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از برگزاری افتتاحیه این رویداد در قالب یک جشن شهری در باغ غدیر خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاجم ذوب آهن در دیدار مقابل سایپا حضور نخواهد داشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سه بازیکن سرباز ذوب آهن باید برای ادامه خدمت خود به پادگان برگردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
هواداران سپاهان دو روز در هفته می توانند تمرینات تیمشان را از نزدیک تماشا کنند.
  ۸ ساعت پیش    
لیفت و لمینت مژه از روش های نوینی است که برای پر حجم کردن و تابدار کردن مژه ها از آن استفاده می شود.اگر شما هم مژه های صاف یا کم پشت و حتی کم رنگی دارید و مردد هستید که آیااز این روش های جدید استفاده ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: 24 ساعت آینده دما تغییر محسوسی نخواهد داشت و پدیده خاصی از نظر کاهش کیفیت هوا پیش بینی نشده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
هم زمان با برپایی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان، 22 کارگاه آموزشی و سخنرانی ملی و بین المللی در سینما ساحل اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه صنایع دستی، سوغات و آداب و رسوم اقوام از آثار بانوان هنرمند شاهین شهری دایر است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
جشن خبر بزرگ همزمان با دهه ولایت حال و هوای متفاوتی به فضای باغ فدک اصفهان بخشید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از همه فعالان حوزه سینما درخواست دارم پس از اتمام جشنواره کودگ چراغ صنعت سینمای کودک را در اصفهان روشن نگه دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه شهرداران مناطق بایستی توسعه و ایمن سازی مسیر دوچرخه سواران را از نان شب واجب تر بدانند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جاده آزادگان خمینی شهر یکی از جاده های پر حادثه خیز محسوب می شود که به دلایل مختلف از قبیل عمر بالای آسفالت و نبود دور برگردان های مناسب، آمار تصادفات منجر به فوت در این جاده رو به افزایش است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرضا گفت: به منظور کاهش خسارات آفات و امراض، حفظ سلامت محصولات باغی و پیشگیری از مصرف سموم دفع آفات سعی کردیم با مشارکت شرکت های دانش بنیان در راستای افزایش کمی و کیفی محصولات باغی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از کسب دیپلم افتخار دانشجوی دانشگاه در مرحله گروهی یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در کشور 17 هزار تشکل و سازمان مردم نهاد داریم، همچنین قریب به 4 هزار تشکل و سازمان مردم نهاد هم در استان اصفهان داریم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 57 کیلوگرم تریاک جاسازی شده در بطری های نوشابه از یک دستگاه خودروی سواری عبوری در نائین کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان، امروز با میانگین 78 در وضعیت سالم ثبت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولین ایمنی شمال استان اصفهان گفت: سازمان آتش نشانی متولی بازرسی از ساختمان های ناایمن است که در گزارشی خبر از شناسایی 56 مجتمع تجاری ناایمن در سطح شهرستان کاشان داده ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی درباره درخواست استخدام 150 نفره در دستگاه های دولتی استان اصفهان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری اصفهان گفت: در سه ماه امسال نرخ بیکاری در استان اصفهان از 14.1 درصد به 10.7 دهم درصد کاهش داشته است و این رقم را باید تا پایان سه ماهه دوم سال به پنج درصد برسانیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: به جای این که هر خانه قدیمی توسط سازمان میراث فرهنگی نگهداری شود بهتر است تعدادی از این خانه ها و بناها را حفظ کرد تا عملکرد گذشتگان در ساخت خانه برای آیندگان ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان در پیامی درگذشت حمید طالبی، جانباز جنگ تحمیلی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۹    
در آستانه آغاز لیگ نوزدهم امیر قلعه نویی حملات تندی را به مسئولان سازمان لیگ وارد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
واژگونی یک خودروی سواری در جاده اردستان- بادرود از توابع شهرستان نطنز، ظهر روز شنبه به آسیب دیدن 6 نفر سرنشین آن منجر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: در حال مذاکره با بازیکنان درخواستی کادر فنی هستند و بازیکنان دیگری به جز امید ابراهیمی و امید نورافکن هم در لیست کادر فنی وجود دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۹:۴۰    
به گفته رئیس بنیاد بین المللی غدیر استان اصفهان در جمع خبرنگاران این مرکز در سال 1376 بنا به رهنمود رهبری در کشور تأسیس شد و سپس در استان ها و برخی از کشورهای جهان، دفاتری را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: مرمت و احیای قنوات نطنز با اعتباری بالغ بر 11 میلیارد و 500 میلیون تومان آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۴۰    
گروه اقتصادی روزنامه اصفهان امروز در جشنواره یک خبر خوب، موفق به کسب رتبه های برتر استان اصفهان شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه اصفهان و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی نخستین مرحله پروژه مقاوم سازی مجموعه تاریخی مفخم بجنورد شامل عمارت و آئینه خانه مفخم آغاز ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاح سومین المپیاد فیلم سازی نوجوانان کشور با حضور چهره های شاخص سینمای کودک در سالن سوره اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با تأکید بر اینکه در چند سال اخیر از اختیارات نمایندگان کاسته شده است، گفت: روندی که در انتخاب رئیس کمیسیون اصل 90 طی می شود اشتباه است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین هیئت های مذهبی شهر اصفهان در منطقه سه شهرداری که بخش مرکزی شهر است، قرار دارد و چنانچه همکاری لازم برای نظافت و خدمات رسانی انجام نمی شد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان گفت: اکران گزیده فیلم های سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در 33 شهر کشور انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: بر اساس شاخص های ایمنی، متروی اصفهان نسبت به سایر کلانشهرهای کشور، از ایمن ترین متروهای کشور محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
از سال 1383 بحث مخدر شیشه در کشور مطرح شد. مخدری که برای بسیاری از افراد ناشناخته بود اما در زمان ورود خود به کشور کیلویی 180 میلیون تومان قیمت داشت و ابتدا در نقاط شرقی و غربی ایران ظهور کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی اصفهان مدرسه شهید کاظمی پل دختر را با اعتباری بیش از چهار میلیارد ریال بازسازی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان تعداد مصدومان تصادفات استان اصفهان در چهار ماه نخست امسال را 9 هزار و 363 مورد اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گفته دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر یکی از پیشنهاد هایی که وجود دارد ضربه به بنیان های اقتصادی قاچاقچیان است و درصورتی که در قانون اعلام شود که تمام اموال قاچاقچیان ناشی از این جرم ضبط و مصادره ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه به آسیب ها و حواشی کلاس های آمادگی کنکور اشاره کرد و گفت: شاید شنیده باشید که عده ای از معلمان خصوصی با آمبولانس رفت وآمد می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
درمان وسواس تک بعدی نیست
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شماری از داوران نوجوان سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان در اصفهان، این رویداد فرهنگی را ظرفیتی برای شکوفایی استعدادها اعلام کردند که آینده خوب هنری را برای آنان رقم زده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه سپاهان تصمیم گرفت قبل از آغاز فصل جدید لیگ برتر، جهت افزایش روحیه اعضای تیم، بخشی از مبلغ قرارداد آنها را پرداخت کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
قاسم حدادی فر ضمن بیان آخرین وضعیت تیم فوتبال ذوب آهن در آستانه شروع لیگ برتر فوتبال، صحبت هایی را درباره باخت این تیم مقابل الاتحاد عربستان مطرح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ذوب آهن در حالی لیگ برتر را شروع می کند که بازی هایش در لیگ قهرمانان آسیا باعث شد شرایط این تیم از سایر تیم های لیگ برتری بهتر باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
چهار مجتمع گردشگری، اقامتگاه سنتی، اردوگاه گردشگری و مجتمع خدمات رفاهی بین راهی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان آران وبیدگل ساخته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
800 حلقه چاه آب غیرمجاز به منظور ممانعت از بهره برداری بی رویه و غیرقانونی از منابع آب در استان اصفهان تا پایان امسال مسدود می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
فراخوان جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان در 6 بخش مسابقه صحنه ای، نمایش های خیابانی ، نمایش های محیطی ، نمایشنامه خوانی ، بخش مهمان و بخش بین الملل به دبیری خیام وقار کاشانی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار آران و بیدگل گفت: خبرنگار با تلاش و مطالبه گری خود راه پیشرفت و توسعه کشور را هموار تر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان اصفهان گفت: زاینده رود با هدف تامین حقابه زیست محیطی رودخانه و توزیع آب برای کشت تابستانه کشاورزان تا نیمه دوم شهریورماه در اصفهان جاری خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی اصفهان گفت: 40 هزار واحد مسکونی در راستای رونق تولید در این استان به مدت 2 سال احداث می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان از اعطای کارت اعتباری خرید کالا به تاکسیرانان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: میزان بالای سختی آب شرب در اصفهان صحت ندارد و از کیفیت و استانداردهای لازم برخوردار است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
در جریان سفر وزیر اقتصاد به استان اصفهان برخی از تجار با وزیر اقتصاد دیدار و پیرامون مسائل مربوط به فعالیت های بازرگانی گفتگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت والیبال استان اصفهان گفت: امیدوارم که هواداران همانطور که از تیم فوتبال سپاهان حمایت و پشتیبانی می کنند از تیم والیبال پشتیبانی لازم را انجام دهند و نام سپاهان را به کل ایران گوشزد کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره ها تنها جنبه هنری و تبلیغاتی ندارند، بلکه این رویدادها ابزاری مهم برای برندشهری، اقتصاد شهری و البته رونق گردشگری در شهرهای میزبان هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ممکن است باشگاه سپاهان اصفهان هر 2 گزینه مدنظر خود در نقل وانتقالات را جذب کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
برخلاف برخی شایعه ها، کارشناسان امر بر این باور هستند که شکاف ها و فرونشست های ایجاد شده در بستر دشت کاشان هیچ ارتباطی با سایر مسائل مانند فعالیت گسل ها و وقوع زمین لرزه یا جاری شدن سیلاب ها نداشته و ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
توصیه های هواشناسی کشاورزی اصفهان برای روزهای شنبه و یکشنبه (26 تا 27 مرداد ماه) است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
درحمایت از کالای ایرانی، محموله پوشاک قاچاق در اصفهان کشف وتوقیف شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان، صبح امروز با میانگین 51 در وضعیت سالم ثبت شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۰    
درحالی که همین هفته جاری دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب آهن باید در چهارچوب هفته نخست لیگ نوزدهم به مصاف حریفان بروند هنوز شرایط ورزشگاه های نقش جهان و فولادشهر نامشخص است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
با نصب و راه اندازی 7 دستگاه پمپ تزریق مواد روان کننده در مراکز انتقال نفت منطقه اصفهان، ظرفیت انتقال نفت خام از میدان نفتی مارون در استان خوزستان به اصفهان حدود 13 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار باغبادران توسعه زیرساخت ها را مهم ترین نیاز حوزه گردشگری دانست و تصریح کرد: "صحرای گزستان" از مناطقی است که مورد توجه گردشگران شهر باغبادران قرار دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات و مطالبات مردم منطقه کاشان، ایمن سازی راه های این دو شهرستان بود که پس از سه سال پیگیری با پشتیبانی دولت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: بحث قاچاق صنایع دستی و امنیت سایت های گردشگری نیز به مأموریت های یگان حفاظتی میراث فرهنگی اضافه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر استان اصفهان گفت: از جمله برنامه های عید غدیر امسال ایستگاه های سلامت، نمایشگاه کتاب ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با سخت خواندن بازی ایکس در مقابل گیتی پسند گفت: با توجه به کیفیت و سطح بازیکنان تیم گیتی پسند بازی در مقابل این تیم بسیار سخت و با فشار زیادی همراه بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم سپاهان امیدوار است در فصل آینده لیگ برتر به طور کامل "عدالت" برقرار شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان لیگ فوتبال، اسامی محرومان لیگ برتری را که محرومیت شان مربوط به فصل گذشته است، اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دومین جشنواره ملی کباب و اولین جشنواره لبنیات گلپایگان با حضور مردم و مسئولان در بوستان جنگلی گلپایگان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره افزایش خدمت سربازی و معافیت فرزندان ایثارگر دارای 28 و 29 سابقه ایثارگری اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف بیش از 42 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: 26 مرداد روز بازگشت اولین گروه آزادگان به میهن بود که اتفاقی مبارک بود و این عزیزان اسوه ایمان بودند و هیچ شکنجه ای آن ها را از مسیر اصلی خارج نکرد و افتخار آفریدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی پایدار در استان گفت: وزش باد نسبتا شدید و افزایش ابر پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سپاهان و ذوب آهن، نمایندگان لیگ برتری اصفهان، از آخر شهریور پا به عرصه مسابقات جام حذفی این فصل خواهند گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،ولی تیموری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
هم زمان با برگزاری سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان، فیلم های این جشنواره در بیش از 30 استان کشور نیز اکران می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی باشگاه ذوب آهن پیرامون خبرهای پیرامون کنار رفتن آذری از مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن و تصمیم هیأت مدیره باشگاه برای انتخاب مدیرعامل جدید در اولین جلسه گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه بوعلی سینا با بیان اینکه جایزه معماری اصفهان می تواند جریان پایدار برای ارتقای معماری در کشور باشد، گفت: باید اصفهان را به عنوان یک ثروت ملی دید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضاء استان اصفهان گفت: به دلیل مشکل بودجه تعداد ورزشکاران اعزامی به مسابقات جهانی انگلیس کم شده ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان برترین تیم ایران را در رده بندی سایت فوتبال باشگاهی کشورهای آسیایی به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بنیادنیکوکاری دست های مهربان شعبه اصفهان گفت: بنیادنیکوکاری دست های مهربان اقدام به ساخت بزرگترین وتخصصی ترین مدرسه اوتیسم کشوردراستان اصفهان کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عرفانه فریدنی ، زن اصفهانی که رای دیوان عدالت اداری برای گواهینامه موتورسواری به نفع او صادر شد، در نخستین گفت وگوی رسانه ای خود روند پیگیری حکم را مرور می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مدرسه عالی معماری پاریس با بیان اینکه معماری اصفهان همیشه در طول تاریخ در آثار معماران، تاریخ نگاران و نقاشان معروف جهان از اهمیت خاصی برخوردار بوده است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال نونهالان سپاهان با کسب سومین پیروزی متوالی به مرحله بعدی رقابت های جام جهانی تیم های پایه رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...