یکشنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۶:۵۲Feb 2018 18

روزنامه اصفهان امروز (esfahanemrooz.ir)

روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1393 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1394 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1395 روزنامه اصفهان امروز 1 فروردین 1396 روزنامه اصفهان امروز 31 اردیبهشت 1396 روزنامه اصفهان امروز 31 خرداد 1396 روزنامه اصفهان امروز 31 تیر 1396 روزنامه اصفهان امروز 31 مرداد 1396 روزنامه اصفهان امروز 1 شهریور 1396 روزنامه اصفهان امروز 30 مهر 1396 روزنامه اصفهان امروز 30 آبان 1396 روزنامه اصفهان امروز 30 آذر 1396 روزنامه اصفهان امروز 30 دی 1396 روزنامه اصفهان امروز 1 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 2 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 3 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 4 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 5 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 6 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 7 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 8 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 9 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 10 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 11 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 12 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 13 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 14 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 15 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 16 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 17 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 18 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 19 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 20 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 21 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 22 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 23 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 24 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 25 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 26 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 27 بهمن 1396 روزنامه اصفهان امروز 28 بهمن 1396 
  ۱۰ ساعت پیش    
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری بخشنامه های سازمان ثبت احوال کشور در مورد فوت شده فرض کردن افراد 100 ساله و بالاتر را ابطال کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تهران تأکید کرد: روحانیت سرمایه جاوید و ماندگار است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس فراکسیون شفاف سازی مجلس در تذکری با انتقاد از پخش مستندی در مورد سید امامی در صدا و سیما، اظهارداشت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
استاندار اصفهان گفت: بر اساس آمار وضعیت استان اصفهان در به کارگیری اعتبارات طرح های اشتغال زایی مناسب نبوده است و این کارنامه برای استانی با ویژگی های اصفهان ضعف به شمار می رود.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانون قوی در حوزه زنان وجود ندارد، بر ضرورت تشدید مجازات اسیدپاشی تاکید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به نقش مراکز پرورش غیرمجاز در افزایش میزان آلودگی، گفت: مراکز پرورش غیرمجاز با عدم رعایت اصول امنیت زیستی و به دلیل در دسترس بودن منابع آب و خوراک برای پرندگان ...
  ۱۰ ساعت پیش    
پنجمین جلسه دادگاه تجدیدنظر معاون اجرایی دولت دهم به پایان رسید.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی ساختمان موسسه بازدید به عمل آورد.
  ۱۰ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از دستگیری یک زندانی که از زندان اصفهان فرار کرده بود، در ورودی شهر سرخه خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
این روزها در هر مکان عمومی و بعضا خصوصی که قدم بگذارید بی توجه به میزان تردد افراد، دستگاه های پرشمار خودپردازی را می بینید که متعلق به بانک های مختلفی هستند و به ظاهر برای ارائه خدمت خودپرداز قد علم ...
  ۱۰ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متاسفانه سیاست های اشتباه گذشته استان اصفهان را از زاینده رود محروم کرده است و باعث خشک شدن تالاب گاوخونی که از اهمیت زیادی برخوردار است، شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه روسیه گفت که تمام کشورهای خاورمیانه، ازجمله ایران منافع مشروعی در این منطقه دارند.
  ۱۰ ساعت پیش    
اگر یک قاشق "روغن زیتون" را با دو قاشق عسل مخلوط کنید و به صورت بمالید و خوب مالش بدید, جرم و کثیفی صورت رو پاک کرده و رنگ پوست صورت رو روشن و جوان می کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس جمهور از همه ایرانیان مقیم خارج از کشور خواست با سرمایه گذاری و انتقال دانش و فناوری و تقویت روابط و پیوندهای خود با کشورشان ، برای ساختن ایرانی آبادتر ، پررفاه تر و پرافتخارتر تلاش کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
بر اثر انفجار مخزن خودروی نیسان در جایگاه تزریق گاز CNG پنج نفر مصدوم شدند و بخشی از جایگاه تخریب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۵۱    
وزیر کشور می گوید در جلسه ای که با فعالان فضای مجازی داشته به آنان پیشنهاد تشکیل تشکل هایی برای پیگیری مطالباتشان را داده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۵۱    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: هجمه های صورت گرفته به فیلم به وقت شام بیانگر اثرگذاری این فیلم است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۸    
کارگردان فیلم سینمایی "به وقت شام" گفت: به ساخت فیلم برای نمایش رشادت ها و جانفشانی های ملت ایران افتخار می کنم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
نماینده عمده شرکت سامسونگ در ایران در مورد حواشی المپیک زمستانی و رفتار صورت گرفته با ورزشکاران ایرانی به دادستان کل کشور نامه نوشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
مربیان جدید سپاهان قرارداد خود را بااین باشگاه ثبت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
وزیر راه و شهرسازی از موافقت اولیه برای سرمایه گذاری 2 میلیارد دلاری در حوزه بندر و ریل با هندی ها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۲    
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: لوکوموتیو هفته گذشته با 5 گل نماینده امارات را شکست داد و تیم قدرتمندی است، اما ما ذوب آهن هستیم و برای کسب پیروزی در این دیدار تلاش می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۲    
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان در عملیاتی در بازرسی از انباری خارج از شهر اصفهان یک محموله مواد نیروزای قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال را کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۲    
قهرمان مسابقات رنکینگ کشوری اسنوکر زیر 21 سال در اصفهان معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۴    
برنامه 27 بهمن ماه برنامه زنده رود در حالی روی آنتن رفت که مهران احمدی که با فیلم مصادره در جشنواره فجر حضور داشت مهمان این برنامه بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۱    
سیف با اشاره به انتقاد برخی افراد از اقدام بانک مرکزی و نیروی انتظامی در برخورد با اخلالگران بازار ارز که آن را امنیتی کردن اقتصاد دانسته اند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۸    
در تاریخ 27 مارس 2018 (29 اسفند)، هواوی از سه گوشی هوشمند هواوی پی 20 لایت (Huawei p20 light)، پی 20 پلاس و پی 20 رونمایی خواهد کرد. در حال حاضر تصاویر واقعی هواوی پی 20 لایت توسط FCC فاش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۵    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با اجرای طرح "تاکسی امدادگر" می توانیم از ظرفیت نیروهای تاکسیرانی و همچنین از ون ها و خودورهای آنها در حوزه لجستیک و پشتیبانی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۵    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: راه اندازی پرستاری جامعه محور در دستور کار وزارت بهداشت است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۲    
در 10 ماهه سال 1396 تعداد 873 نفر که در حوادث ترافیکی جان خود را از دست دادند به اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان ارجاع داده شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۹    
مشاور وزیر صنعت در امور نساجی و پوشاک گفت: نساجی اصفهان در سال های اخیر دوران بدی را گذرانده، البته اکنون ظرفیت ها فعال شده و توسعه پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۹    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان این که بارش های اصفهان از ابتدای سال آبی تا22 بهمن، 4.5 میلی متر بوده است، گفت: این رقم در سال گذشته 26میلی متر و درمتوسط بلند مدت 60 میلی متر بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۶    
گزارش تصویری از هجدهمین جشن بزرگ خیریه آرزو ها که شب گذشته با حضور هنرمندان و چهره های مطرح در نیاوران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۳    
اینفوگرافی؛ خوردنی هایی که دندان ها را زرد می کنند
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۷    
در جریان رسیدگی مجلس شورای اسلامی به لایحه بودجه سال آینده بین عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر و سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا بر سر بودجه عمرانی درگیری لفظی به وجود آمد که در نهایت این ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۷    
رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس، تبلیغ افزایش فروش دگزامتازون بدون نسخه توسط برخی شرکت های دارویی را خیانت به جامعه پزشکی دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۴    
قهرمان کشتی جهان و المپیک گفت: مسائل فنی را با رسول خادم و کادر فنی که همیشه من را حمایت کرده اند، در میان می گذارم و اجازه دخالت به کسی را نمی دهم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۴    
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: تمامی مسیرهای مواصلاتی استان اصفهان باز است و بارش ها منجر به مسدود و یا لغزنده بودن جاده ها نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۱    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: استان اصفهان به 100 مرکز مراقبت از بیماران در منزل، دیگر نیاز دارد که در این صورت به نیروی پرستار بیشتری نیاز پیدا خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۸    
علیرضا نبی، کارخانه داری است که فقط افرادی را استخدام می کند که سوء سابقه داشته باشند. او می گوید: به جای غذا چمن می خوردم و آجرهایی که مادرم به شکم های بچه هایش می بست، خوب به یاد دارم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۸    
رئیس جمهوری ترکیه پیشروی نیروهای نظامی این کشور در خاک سوریه را 300 کیلومتر مربع اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۵    
مون جائه این، رئیس جمهور کره جنوبی اظهار امیدواری کرد که تلاشهایش برای بهبود روابط میان کشورش با کره شمالی منجر به بهتر شدن روابط میان واشنگتن و پیونگ یانگ شده و نهایتا باعث آغاز مذاکرات مربوط به خلع ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۲    
وزیر خارجه آلمان روز شنبه در کنفرانس امنیتی مونیخ از آمریکا خواست توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 را لغو نکند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: یک دستگاه خودروی نیسان در جایگاه تزریق گاز CNG منفجر شد که 5 نفر در این حادثه مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۹    
وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمنان ذره ای از خصومت و بروز مشکلات علیه نظام نمی کاهند گفت: برای مقابله با دشمنان عوامل عزت افرین گذشته باید اقویت و تکرار شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۹    
سروش صحت معتقد است کتابخانه هر کسی معرف شخصیت اوست. شما با نگاه کردن به کتابخانه هر آدمی اطلاعات ریز و درشت زیادی از گذشته، حال، آینده، نگرش، علایق، خاستگاه و شخصیتش به دست می آورید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۶    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: همیشه مطرح می شود که من در حزب مشارکت بوده ام، اما هیچگاه فرم عضویت در این حزب را پر نکرد ه ام یا فرصت این کار را پیدا نکردم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۳    
تصویری دیده نشده از آیت الله مکارم شیرازی در حال آموزش در دوران دفاع مقدس منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۰    
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزئیات کسر خدمت فرزندان ایثارگر را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۰    
رئیس جمهور قزاقستان اعلام کرد از انتقال گروه تروریستی داعش به افغانستان نگرانیم بنابراین کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای باید برای برقراری امنیت در این کشور تلاش کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۷    
انواع خودروهای داخلی امروز شاهد افزایش 500 هزار تا 1.5 میلیون تومانی قیمت ها بودند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۴    
رییس اتحادیه مرغ تخم گذار و مادر استان اصفهان با بیان اینکه برای حمایت از بخش تولید نرخ هر شانه تخم مرغ باید با نرخ 15 تا 16 هزار تومان فروخته شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۱    
معاون خدمات شهردار اصفهان از کسب رتبه نخست این نهاد در زمینه" مدیریت مصرف انرژی" خبر داد و گفت: برنامه ریزی منسجم در خصوص مدیریت مصرف انرژی از سر فصل های اصلی برنامه های معاونت خدمات شهری در سال 97 ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۱    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از معرفی سه نماینده رییس جمهور برای بررسی سوال از رییس جمهور در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۸    
با مقتول (فردین) اختلاف داشتم و چند روزی پشت تلفن به یکدیگر فحاشی می کردیم، شب حادثه داخل خانه بودم که فردین زنگ خانه را زد و وقتی بیرون آمدم با قمه به من حمله کرد که من نیز...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه تامین امنیت زندانیان از حقوق شهروندی است، گفت: سازمان زندان ها و قوه قضاییه مسئول تامین حقوق زندانیان هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه درخواست انجمن صنفی تولیدکنندگان بذر اصلاح شده مبنی بر ضرورت پرداخت یارانه دولتی به شرکت های ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۵    
کاپیتان تیم والیبال بانوان ذوب آهن گفت: همیشه با عشق برای تیم و شهرمان بازی کرده ایم و امسال همه تلاشمان را می کنیم تا پرچم شهرمان را بالا ببریم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۲    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از جریمه 4 میلیارد ریالی یک انباردار لوازم خانگی در اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۹    
نماینده مردم فریدن در مجلس گفت: پروژه های نیمه تمامی که دولت در دست اجرا دارد حدود 600 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶    
جلسه توجیهی جامعه ریسک آسیا و ایجاد جامعه ایمن درسالن کنفرانس آتش نشانی شهرک خاتم الانبیاء برگزار شد
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶    
ستاد هماهنگی تشیع و تدفین شهدای گمنام در محل فرمانداری با حضورماشاءالله فرماندار، اسکندری امام جمعه و جمعی از مدیران اجرایی شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶    
مدیر آمار و فناوری اطلاعات شهرداری کاشان با اشاره به نقش هوشمندسازی و مشارکت شهروندی در حل مسائل شهری گفت: در نقشه همراه کاشان امکان ثبت موقعیت اماکن مختلف این منطقه فرهنگی تاریخی اعم از گردشگری ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت : طی 10 ماهه سال جاری تعداد تماس های گرفته شده با سامانه 125، هشتاد وهفت هزار و نهصدو سی ودو (87932)مورد بوده است .
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶    
مهدی یراحی خواننده موسیقی پاپ قطعه همیشه با من باش را به آهنگسازی آمانج آذرمی در فضای مجازی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۶    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت که مسئولان قضایی و امنیتی وعده رفع حصر تا پایان سال را داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۵    
کارگردان طلا و مس گفت: عکاسی فیلم یک شغل فردی است که در آن به هیچ گروهی وابسته نیستی و این حرفه زمینه خوبی برای قاب بندی در کارگردانی را برایم فراهم آورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۵    
درحالی پیش فروش سکه از امروز با اعمال تغییراتی از سوی بانک مرکزی در بانک ملی از سرگرفته شده که تماس های مردم از شهرستان ها حکایت از وضع مالیات بر ارزش افزوده در طرح جدید دارد که بانک مرکزی این خبر را ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۲    
رئیس اتحادیه صنف صنایع دستی اصفهان گفت: از 603 اثری که در یونسکو نشان اصالت دریافت کرده اند 207 اثر متعلق به ایرانی ها و 196 اثر متعلق به هنرمندان اصفهان است اما متأسفانه به دلیل به روز نبودن قوانین ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۹    
رئیس جمهور روابط تهران و دهلی نو را روابطی رو به توسعه خواند و تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران برای توسعه روابط همه جانبه با هندوستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۹    
سخت است زندگی در اتاق خشتی که در و دیوارش بوی نم می دهد، اما این سختی زمانی بیشتر می شود که پدر بیمار باشد و اشک هایش را از اهل خانه پنهان کند؛ اما بالای این سقف هم خدا هست و چشمان او را می بیند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۶    
بازیگر فیلم "سوءتفاهم" گفت: وقتی من برای بازی در فیلم "دوئل" سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را دریافت کردم فکر می کردم با فیلم بعد از آن جایگاه خوبی در سینما به دست می آورم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۳    
وکیل مدافع بابک زنجانی توضیحاتی را پیرامون شناسایی اموال موکلش در داخل کشور ارایه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۰    
سرپرست باشگاه سپاهان در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر قرارداد سنگین بازیکنان خارجی این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۴    
حداقل عیدی برای کارکنان مشمول قانون کار در سال جاری حدود یک میلیون و 860 هزار تومان و حداکثر عیدی نیز 2 میلیون و 790 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۱    
خاطره خنده دار مهران مدیری از لاک پشت شدنش
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۸    
تعطیلی حالا خورشید پس از تعطیلی هفت !پس از آنکه برنامه سینمایی هفت مجدداً به کما رفت و مشخص شد نه تنها مجری این برنامه تغییر خواهد کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۸    
دو ماه قبل مرد جوانی از همسرش شکایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۵    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس اصفهان: شهدای گمنام و مدافع حرم روز دوشنبه از فلکه فیض به سمت گلستان شهدای اصفهان تشییع می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۲    
حداقل هزینه معیشت کارکنان مشمول قانون کار امروز در جلسه کارگروه دستمزد با حضور شرکای اجتماعی تعیین می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۲    
وزیر امور خارجه آلمان در سخنرانی خود در کنفرانس امنیتی مونیخ، تحریم های آمریکا علیه دیگر کشورها از جمله روسیه را مبهم خواند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۹    
حضور حسین اوجاقی در کادرفنی تیم ملی کابران فضای مجازی را سر ذوق آورد و با اقدام جدید کی روش شوخی های جالبی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۳    
یک مقام امنیتی انگلیسی به تازگی اعلام کرده است که هکرها به بیش از 55 هزار حساب کاربری در شبکه اجتماعی اسنپ چت نفوذ و حمله کرده اند و اطلاعات آنها را به سرقت برده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۳    
دی ماه امسال تولید سه مدل سواری متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۳    
12 سال بعد ربات ها می توانند جایگزین کمک داوران در مسابقات فوتبال شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۳    
کارشناسان نروژی هشدار دادند که استفاده از اسپری های شوینده و پاک کننده همچون مصرف روزانه 20 نخ سیگار برای سلامت ریه ها ضرر دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۰    
"سنجد" برای ترمیم شکستگی، ترک استخوان و پوکی استخوان بی نظیر است؛ پودر هسته سنجد، غضروف ساز بوده و برای ترمیم مفاصل و کمردرد می توان آنرا با شیر میل کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۷    
طبق اعلام بانک مرکزی متقاضیان خرید سکه در طرح پیش فروش از امروز می توانند برای خرید سکه های یک میلیون و 400 هزار و یک میلیون و 300 هزار تومانی اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۴    
نزدیک شدن تعطیلات نوروز روند افزایش تقاضای سفر را داخل کشورمان صعودی کرده است و به نوعی باعث گرمتر شدن بازار گشت و گذار شده است اما ظاهرا این سطح افزایشی تقاضا زیاد به نفع سفرهای داخلی نیست و همچنان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۴    
رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان تصریح کرد: اصفهان آنگونه که شایسته است نتوانسته از قراردادهای خواهرخواندگی خود با 14 شهر جهان استفاده کند و استفاده از این ظرفیت ها مستلزم تغییر رویکرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری نشست این کمیسیون برای تعیین تکلیف طرح سوال نمایندگان از روحانی خبر داد و گفت: این نشست فردا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۸    
این روزها شامپوی به اصطلاح جادویی رشد موها توسط چهره های مطرح در شبکه های اجتماعی تبلیغ می شود که به گفته این ستاره های سرشناس نه تنها با استفاده از آن رشد موهایشان دو برابر شده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۰    
پرویز پرستویی اینستاگرامش را با تصویری متفاوت از یک کمک داور فوتبال به روز کرد که واکنش جالب او را به دنبال داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۷    
شهردار اصفهان طی احکامی جداگانه دکتر علی اصغر باباصفری و دکتر علیرضا جعفری زند را به عنوان نمایندگان خود در شورای نامگذاری منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۴    
شب گذشته، مهران مدیری و شاهرخ استخری درباره اولین نقش خود در تئاتر صحبت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۸    
مانور زیست محیطی و مهار آلودگی نفتی روی دریاچه سد کارون3 از سوی واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان با مشارکت ارگان ها و سازمان های استان خوزستان در مجاورت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۵    
رئیس جمهوری اسلامی ایران روز شنبه و در آغاز مرحله دوم سفر خود به هندوستان ، به طور رسمی در کاخ ریاست جمهوری این کشور، از سوی رئیس جمهور و نخست وزیر هندوستان مورد استقبال قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۲    
جشن عروسی متشکل از عناصری با رقم های درشت است که سال به سال درشت تر می شوند و عملا برگزاری این مراسم را از یک جشن شادی آفرین به یک مراسم پر از استرس و نگرانی برای عروس و داماد و خانواده های شان تبدیل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۹    
مهمانان برنامه پنجشنبه شب دورهمی دو خواننده بودند که کم سوادی و شوخی های سطحی و کلام سخیف ترانه هایشان حاکی از تنزل سلیقه سیما در دعوت از مهمان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۳    
پس از انتشار ویدئویی منتسب به مرضیه برومند که البته مربوط به چند ماه پیش است، واکنش هایی درباره حرف های خانم کارگردان خبری شد که مربوط به القاب خاص برومند نسبت به مسیح علینژاد بود ...
مشاهده نتایج بیشتر...