جمعه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۳۲Oct 2018 19

روزنامه اصفهان امروز (esfahanemrooz.ir)

روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1393 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1394 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1395 روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1396 روزنامه اصفهان امروز 31 فروردین 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 اردیبهشت 1397 روزنامه اصفهان امروز 8 خرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 تیر 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 شهریور 1397 روزنامه اصفهان امروز 1 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 2 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 3 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 4 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 5 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 6 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 7 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 8 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 9 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 10 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 11 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 12 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 13 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 14 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 15 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 16 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 17 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 18 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 19 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 20 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 21 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 22 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 23 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 24 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 25 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 26 مهر 1397 روزنامه اصفهان امروز 27 مهر 1397 
  ۴ ساعت پیش    
سال های جنگ در کشور ما آنقدر قصه و حماسه ناشنیده دارد که تا سالیان سال بتوان از دل آنها سوژه ای به دست آورد و فیلم ساخت.
  ۵ ساعت پیش    
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: برخی از مسئولین اقتصادی کشور اعلام کردند بین 30 تا 50 درصد اقلام کالاهای اساسی افزایش قیمت داشته ولی نباید کالاهایی که دولت تامین کننده ارز 4200 تومانی برای آن ها بوده ...
  ۵ ساعت پیش    
فروش اینترنتی 6 محصول سایپا فردا 28 مهرماه آغاز می شود.
  ۵ ساعت پیش    
نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل، در ادامه سیاست های خصمانه آمریکا علیه کشورمان، ایران را مورد انتقاد قرار داد.
  ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس میزان سهمیه و نرخ بنزین با کارت سوخت را تشریح کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح توضیحاتی را درباره طول مدت خدمت سربازی ارائه کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رییس انجمن صنایع سلولزی ایران گفت: در حال حاضر در فرایند تولید و تامین محصولات سلولزی اعم از پوشک بچه، پوشک بزرگسال ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل سازمان حج وزیارت استان اصفهان گفت:در استان اصفهان با توجه به افزایش حجم کاری و همچنین تلاش شبانه روزی نیروهای کنسولگری، مشکلی در صدور روادید وجود ندارد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری 93 نفر در استان اصفهان بر اثر استنشاق با گاز سمی منوکسیدکربن دچار مسمومیت شدند و 3 نفر جان خود را از دست دادند.
  ۵ ساعت پیش    
استاندار اصفهان گفت: شروع جشنواره فیلم سلامت در شهر اصفهان، به افتخارات این شهر هنرمندپرور می افزاید.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه امیدوار است تیم فوتبال این باشگاه از امروز در مسیر دلخواه قرار بگیرد، گفت: محتوای جلسه ام با مدیرعامل تراکتورسازی محرمانه است.
  ۵ ساعت پیش    
اتاق تهران با ارسال طرحی به هیات دولت برای مدیریت سوخت، پیشنهاد داد تا نرخ بنزین آزاد شده و در مقابل، یارانه 250 هزار تومانی به هر خانوار ایرانی با مکانیزم واریزی به کارت یارانه اختصاص یابد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان لنجان گفت:هیئت ورزش های همگانی شهرستان لنجان گام های موثر و بسیار خوبی برای تقویت و اجرای ورزش های همگانی برداشته و بعنوان یک استراتژی مهم در جهت ارتقاء سلامت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۱    
وزیر کشور در پی ربایش 14 نفر از مرزبانان ایرانی خواستار اجرای تعهدات امنیتی پاکستان در مقابله با تروریست ها شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۸    
رود کوچک روان می شود و سایه ها در هم می آمیزند تا داستانی را روایت کنند که اگر چه سرخی خون از آن می چکد اما با بازی عروسک ها به دل کودکان می نشیند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۵    
در این مطلب با انواع مدل مانتو برای افراد لاغر با جدیدترین طرح های مد سال آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها مانتو با طرح و رنگی مناسب را برای خود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۳    
هری و مگان زوج سلطنتی انگلیسی که این روز ها حواشی زیادی را در رسانه دارند، برای سفره 16 روزه و شرکت در 76 مراسم در کشور های حوزه اقیانوس آرام سفر می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۰    
خستین تصاویر از ایفای نقش ساعد سهیلی در سریال "نهنگ آبی" منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۷    
جلوی آینه می ایستد و خوب خودش را برانداز می کند. به جهت های مختلف می چرخد و چربی های جمع شده دور شکم و پهلویش را توی مشتش اندازه می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۱    
رییس انجمن فولاد ایران ،تحریم های جدید فقط دسترسی به شبکه های مالی آمریکا را محدود می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۹    
ریحان از سبزی های خوشمزه مخصوصا در کنار کباب است چه بهتر که آن را به صورت ارگانیک در خانه پرورش دهیم! آن هم با کاشتن بذر ریحان در گلدان.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۶    
از کاربردهای لاک پاک کن یا استون می توان به پاک کردن لکه چای از روی فنجان و تمیز کردن جوهر و ماژیک روی در و دیوار و رفع خراش روی ساعت اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۰    
در این مطلب تصاویری از 50 مدل آینه و شمعدان عروس با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را برای شما همراهان عزیز و گرامی گردآوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۴    
محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به حکم 7 ماه زندان برای حسن عباس به جرم توهین به رییس جمهور در توییتر نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پسر شیشه ای که در اقدامی هولناک مادر و مادربزرگش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، قبل از فرار دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۸    
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در شرایط فعلی تنها موضوع بسته های حمایتی در دستور کار است و خبری از افزایش دستمزدها نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۵    
با حکم وزیر راه و شهرسازی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۵    
مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوند مرکز آموزشی درمانی الزهرا (س) اصفهان گفت: در اقدامی خداپسندانه کبد و کلیه های کودک سه ساله گلپایگانی که دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند عضو اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۲    
کاربرد چای کیسه ای از زیبایی پوست و مو تا مسائل مربوط به خانه داری ، نکات جالبی که با دانستن آنها به روش دیگری از چای کیسه ای مصرف شده استفاده خواهید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۶    
در این مطلب انواع مدل موی بسته با تاج برای عروس های خوش سلیقه و جذاب را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۲    
در این مطلب با آموزش بافت دستبند دوستی در 6 مرحله ساده آشنا خواهید شد که امیدواریم با کمک این مطلب آموزشی مهارت لازم را در زمینه بافت دستبندهای دوستی بدست آورید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۶    
در این مطلب انواع مدل لباس بچه گانه پاییزی دخترانه و پسرانه برای کودکان شیک پوش و جذاب را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۰    
تره فرنگی برای تهیه انواع غذاها به خصوص سوپ و سالاد و همچنین املت، تارت، پاستا مناسب است. ترکیبات گوگردی و آنتی اکسیدانی آن برای پیشگیری از سرطان و بیماری های دیگر موثراست ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۷    
شرکت بی ام و پس از مدت ها انتظار از خودروی X7 پرده برداری کرد. این خودروی SUV غول پیکر در کالیفرنیا تولید می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۴    
در بین تمامی ژانرهایی که فیلم ها بر اساس آن ساخته می شوند ژانر درام که به فیلم هایی با موضوعات غمگین و داستان های حزن انگیز می پردازد همیشه مورد توجه خاصی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۵    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشور گفت:حقوق 95.5 درصد بازنشستگان کشور زیر 3 میلیون تومان است و نیازمند نگاه ویژه دولت و مجلس است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۵    
بزرگترین مرکز طبی کودکان کشور و خاورمیانه در مرکز آموزشی و درمانی کودکان حضرت امام حسین (ع) اصفهان ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۲    
رؤسای کانون های بازنشستگی استان اصفهان صبح امروز جلسه ای با سکان دار صندوق بازنشستگی داشتند که در آن 3 تن از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۳    
با مدل درکوب های تزیینی و آویز در ورودی با تم پاییز درب ورودی منزل تان را پاییزی کنید و به استقبال مهمانان خود بروید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۰    
دسته گل یکی از مهمترین المان های عروس در بهترین شب زندگی اوست, دسته گل های ایرانی و اروپایی ویژه سال 2018 را در نمناک ببینید و ایده بگیرید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۷    
اغلب دختران جوان تمایل دارند برای طراحی ناخن از طرح های زیبا و متفاوت استفاده کنند, در ادامه این مطلب ایده هایی برای طراحی ناخن فانتزی دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دیزاین ها مورد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۱    
در این مطلب انواع مدل رنگ موی پاییز 97 زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۴    
قرص پیشگیری از بارداری اورژانسی روش کنترل بارداری است که توسط خانم هایی که رابطه جنسی محافظت نشده داشته اند استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۱    
این روزها باران کوثری فیلم "عرق سرد" را بر پردۀ سینما دارد و بازهم تبلیغ این فیلم در تلویزیون به دلیل بازی باران کوثری با حاشیه هایی همراه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۱    
یکی از روزنامه های به غایت سیاسی و کاملا حزبی، صبح روز گذشته با دفاع (عکس) تمام قد (صفحه) از مجری برنامه نود، مدعی شد: عادل فردوسی پور زیر فشارهای سیاسی است .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۹    
رییس بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد گفت: هر سال حدود 1400 عمل سزارین موفق در این بیمارستان انجام می شود که در یکی از آخرین عمل های سزارین ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۹    
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: احداث پل روگذر قطار شهری تحت عنوان پل هفتم در محدوده میدان استقلال ظرف دو ماه آینده تکمیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۶    
نماینده مردم اصفهان درمجلس شورای اسلامی گفت: بازچرخانی آب تنها در شرایط ضروری انجام می شود چرا که اجرای چنین طرحی به معنی این است که از راهکارهای دیگر ناامید شده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۶    
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از صفر شدن صف ورود به چرخه حمایت این نهاد خبر داد و گفت: خانوارهای واجد شرایطی که پشت نوبت ورود به چرخه حمایتی کمیته امداد هستند تا آخر مهر امسال خدمات این نهاد را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۳    
وزیر بهداشت گفت: سال گذشته 60 هزار میلیارد تومان از سوی خیران به حوزه سلامت کمک شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۰    
در این مطلب انواع مدل لباس عروس یقه پرنسسی با زیباترین و جدیدترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۴    
قارچ ها دارای مواد معدنی و ویتامین های بسیاری هستند. به همین خاطر می توانند در کشورهای کمتر توسعه یافته جایگزین خوبی برای دریافت پروتئین موجود در گوشت باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱    
گلچینی از بهترین عکس نوشته های اربعین حسینی که در مجموعه زیر جمع آوری شده است در قالب عکس نوشت هستند که در ادامه می توانید ملاحظه کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۸    
“چیز کیک شکلاتی با طعم نعنا” بسیار خوشمزه و خوش عطر است که پیشنهاد می کنیم این چیز کیک شکلاتی را درست کرده و از طعم نعنایی آن لذت ببرید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۵    
ایده تزیین ظرف غذا یکی از ایده های جذاب و دوست داشتنی به خصوص برای کودکان می باشد و به توصیه بیشتر کارشناسان غذایی موجب افزایش اشتها و لذت غذا خوردن در کودکان می شود که در این مطلب با جدیدترین مدل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۹    
بر اساس آخرین آمار، دو میلیون و 808 هزار نفر مصرف کننده مستمر مواد مخدر در ایران هستند. تریاک، گل، هرویین و شیشه به ترتیب بیشترین میزان مصرف را در میان افراد مصرف کننده دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۶    
آخر زمان شده! خجالت نمی کشه پسر گنده. زیر ابرو برداشته، دماغشم عمل کرده؛ یه بار برو شوهر کن خیال من و باباتو راحت کن! نه اشتباه نکنید. این گزارش ارتباطی با دگرجنسگرا ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۶    
سرنوشت تلخی که برای آخرین فیلم اصغر فرهادی رقم خورد، شاید مقدمه بعضی از اتفاقات خوب در آینده سینمای ایران شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۶    
اگر قرار نیست آنکه کار می کند و نان می پزد، خود نانی برای سیر کردن شکمش داشته باشد، افزایش قیمت نان چه فایده ای دارد؟ آنهم در شرایطی که حداقل دستمزد کارگران از ابتدایِ سال 97 تاکنون که تورم مطابق ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۲    
تتلو سریالی است که تمام نمی شود و همچنان صاحبان رسانه به دنبال او و حاشیه هایش هستند و خواسته و ناخواسته به او کمک می کنند تا باور کند که سازنده مغز هوادارانش است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۳    
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: درباره مشکل تل خاک ورزشگاه نقش جهان دادستان اصفهان دستوراتی صادر کرده و هفته گذشته صورت جلسه ای تنظیم شد و فکر می کنم این تل خاک ماه آینده برداشته شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۱    
مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان گفت: قبل از انجام اقدامات عمرانی در چهارباغ باستان شناسی های لازم از سوی کارشناسان میراث فرهنگی انجام شده و در محور پیاده راه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۵    
یکی از مهمترین لباس هایی که در فصل سرما بدان احتیاج داریم، پالتو یا بارانی ست. این مدل لباس نه تنها ما را گرم نگه می دارند، بلکه استایلی شیک و مدرن نیز به ما می بخشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۸    
نوید پورفرج بازیگر فیلم مغزهای کوچک زنگ زده در گفت وگو با روزنامه صبا به نکاتی درباره تجربه های پیشین بازیگری و حضور در این فیلم اشاره کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۵    
درگیری بین دو دوست بر سر شستن ظرف ها منجر به قتل یکی از آنها و بازداشت دیگری شد. متهم که بعد از یک گریز ناموفق از سوی مأموران بازداشت شد، در جلسه محاکمه به قتل اعتراف کرد و گفت قصد کشتن نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۹    
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در هفته های اخیر چندان تغییری نداشته است که شاید بتوان یکی از عوامل این موضوع را رشد قیمت مسکن دانست، چراکه با افزایش قیمت مسکن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۹    
"هایپرگلیسمی" به وضعیت بالا بودن سطح گلوکز یا قند خون اشاره دارد که شاخص تعیین کننده بیماری دیابت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۶    
کودک آزاری مشکل جدیدی نیست بلکه آگاهی و شناخت مردم نسبت به این پدیده بالاتر رفته است؛ اگر تحقیقی در این زمینه انجام شود به این نتیجه می رسیم که آمار آن یا بالا نرفته و یا اینکه به آن شدتی که فکر می ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۳    
نماینده مردم اصفهان گفت: حوضه بروجن می تواند نیازهای آبی خود را با هزینه بسیار کمتر از منابعی همچون سبزکوه، فرادنبه و کارون چهار تأمین کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۳    
رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: افرادی که اقدام به دستکاری پلاک خود کنند، مجازاتشان شش ماه تا یک سال حبس است، البته این علاوه بر جریمه هایی است که صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش شرکت های بزرگ فولادی در دلال بازی بازار فولاد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۴    
رییس پلیس پیشگیری پایتخت از قتل 4 نفر از اعضای یک خانواده در یک جنایت خانوادگی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۵    
شهردار زرین شهر گفت: افزایش کیفیت خدمت رسانی و کاهش زمان پاسخگویی یکی از مهمترین دلایل استقرار مرکز عوارض خودرو در اداره پست شهرستان لنجان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۲    
چرخ های متوقف مانده لیگ برتر از امروز با برگزاری یک دیدار دوباره به حرکت درمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۶    
شهردار زرین شهر گفت:امروز افق تازه ای در اجرای پروژه های شهرداری زرین شهر تعریف شده از این رو انتظار می رود سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان با افزایش تعامل و مشارکت در پروژه های تعریف شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۶    
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان گفت:امروز یکی از سیاست های سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان توسعه گردشگری با محوریت حمایت از سرمایه گذاری بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان تاکید کرد: تحریم های بی اعتبار جدید آمریکا توهین آشکار ایالات متحده به ساز و کارهای حقوقی و بین المللی و ناشی از کینه ورزی کور دولت آمریکا با ملت ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۱    
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: با تکمیل رینگ چهارم حلقه حفاظتی شهر اصفهان واقع در مناطق 10، 14 و 15 و اتصال آن از طریق بلوار فرزانگان به بزرگراه معلم، بخشی از معضل ترافیک اصفهان مرتفع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۸    
نایب رئیس انجمن زنان و مامایی استان اصفهان گفت: 31 سال است که سزارین انجام می شود امروز به مرز بحران رسیده است و امروز حالت چکشی وار با آن برخورد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۸    
رئیس انجمن زنان و مامایی استان اصفهان گفت: تعداد جنین های فریز شده در اصفهان به 600 هزار نفر می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲    
فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم گفت: هفت کیلو و 550 گرم تریاک و یک نفر قاچاقچی مواد مخدر در ایست و بازرسی شهید رییسیان سمیرم دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲    
یک کارشناس خانواده در سمیرم گفت: اعتماد به نفس بنا به شرایط در هر زمانی متفاوت بوده و همیشه یکسان نیست و اعتماد به نفس پایین یا کاذب باعث فاصله گرفتن افراد از مسیر اصلی زندگی می شود به عبارت دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲    
ساختمان شهرداری کمه از توابع سمیرم روز چهارشنبه با حضور استاندار اصفهان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲    
قهرمان پرتاب وزنه مسابقات پاراآسیایی جاکارتا 2018 گفت: به دلیل بعد مسافت از مرکز اورژانس تا روستای همام چند ماه پیش یکی دیگر از ساکنان روستا جان خود را از دست داد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲    
امام جمعه نائین گفت : اجتماع زائران حسینی در کربلا خاری در چشم دشمنان و مانور سیاسی تمامی شیعیان جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲    
فرماندار شهرستان لنجان گفت: علیرضا مختاری از جمله ورزشکاران لنجانی و اهل روستای همام است که بار دیگر در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا شایستگی های خود را به رخ جهانیان کشید و توانست با پرتاب خود صاحب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۲    
رییس شورای اسلامی باغبادران گفت:استفاده از ظرفیت قانونی خانه مسافر جهت صدور مجوز برای مراکز اقامتی شهر یکی از راهکارهایی بود که می توانست ساماندهی مراکز و مجتمع های ویلائی را در باغبادران رقم بزند و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۹    
رئیس اداره برق اردستان گفت: بر اثر سرقت سیم برق در روستای تلک آباد اردستان برق 20 مشترک، 30 ساعت قطع شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۹    
فرماندار لنجان گفت: با توجه به اینکه بروکراسی اداری موجب کند شدن روند سرمایه گذاری در این شهرستان شده بود در گام نخست با برگزاری جلسات مختلف با ادارات و نهادهای مختلف برای کاستن از بروکراسی اداری و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۹    
معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان گفت: امسال سهم فریدن از مجموع اعتبارات اشتغالزایی روستایی 70 میلیارد ریال بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۳    
فرمانده انتظامی شهرستان اردستان گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی اعضای باند سارقان منازل شهرستان اردستان دستگیر و به 14 فقره سرقت اعتراف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰    
سرپرست فرمانداری ویژه کاشان گفت: در شرایط امروز بیش از گذشته به همدلی و وفاق میان افراد و گروه های سیاسی و مدنی نیازمندیم و باید در برابر توطئه های دشمن وحدت خود را حفظ کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰    
فرمانده گروه 44 توپخانه ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآنی نیروی زمینی ارتش جمهوری به میزبانی شهرستان خمینی شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰    
معاون رئیس جمهور گفت: بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس جمهور در دستور کار دولت قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۴    
نسل جدید کفش مجلسی های زنانه کفش های پاشنه بلند بند دار هستند که در انواع ساق دار، جلوباز، پاشنه میخی و ... وجود دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۲    
بازیگر فیلم عروس تاریکی گفت: فضای مجازی امروزه به یک موج تبدیل شده و متاسفانه همه می خواهند در این موج سهیم باشند. فضای مجازی امروز به مکانی برای تخیله انرژی منفی و خشم مبدل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۹    
اگر فکر می کنید که غذای سرو شده در هواپیما طعم غذای مشابه در روی زمین را ندارد به این دلیل است که شما به محض ورود به جو حس چشایی تان را از دست می دهید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۶    
پابندهای مخصوص عروس گیپوری و سفید رنگ هستند که به پابندهای انگشتی نیز معروف اند، این سبک پابندها ست لباس عروس هستند و فوق العاده شیک اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۷    
فرمانده انتظامی استان اصفهان از اجرای طرح ویژه ارتقای رضایتمندی گردشگران خارجی در مورد ارائه خدمات انتظامی به آنان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۴    
معاون فنی حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: استفاده از رس در کوره های آجرپزی ذرات معلق را افزایش می دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...