چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۲۳:۱۷Aug 2018 15

روزنامه اصفهان امروز (esfahanemrooz.ir)

روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1393 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1394 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1395 روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1396 روزنامه اصفهان امروز 31 فروردین 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 اردیبهشت 1397 روزنامه اصفهان امروز 8 خرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 31 تیر 1397 روزنامه اصفهان امروز 1 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 2 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 3 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 4 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 5 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 6 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 7 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 8 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 9 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 10 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 11 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 12 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 13 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 14 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 15 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 16 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 17 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 18 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 19 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 20 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 21 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 22 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 23 مرداد 1397 روزنامه اصفهان امروز 24 مرداد 1397 
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی اردستان گفت: بواسطه اقدامات ترویجی، اصلاح شبکه و جلوگیری آبیاری درختان امسال 25 درصد در مصرف آب روستای این شهرستان صرفه جویی شده است.
  ۳ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره انجمن دوستداران آثار تاریخی و مفاخر فرهنگی نوش آباد گفت: کشورهایی که به توسعه رسیده اند، متکی به مشارکت مردم بوده و در این مسیر به نقش تسهیل گری سازمان های مردم نهاد ...
  ۳ ساعت پیش    
مدیر آبفای اردستان گفت: اداره آب و فاضلاب شهری اصلاح شبکه محدوده طرح بازآفرینی مسجد جامع را به پایان رسانده است.
  ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- خواننده قطعه "ماه و ماهی" گفت: کار هایی در دست تولید دارم که کماکان با نظم آرامش آن ها را پیش می برم و ترجیح می دهم فعلا در مورد نام و محتوای این قطعات صحبتی نکنم.
  ۸ ساعت پیش    
سفره بافی به عنوان یک هنر اصیل و سنتی سابقه ای طولانی در شهر اصفهان دارد و در حال حاضر تنها سه زن هنرمند کهنسال در روستای ورزنه این سفره ها را تولید می کنند و به دلیل گرانی نخ و تولید نشدن آن ...
  ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استدلال و توجیهی پشت سیاست استفاده از مدیران غیر بومی نمی بینم، گفت: قدرت تولید مدیران اصفهان بسیار بالاست.
  ۸ ساعت پیش    
کمیسیون ویژه امنیتی شهرآورد فوتبال اصفهان برگزار و جزئیات بلیت فروشی و زمان باز شدن درهای ورزشگاه فولادشهر مشخص شد.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی شورای نگهبان از تایید کلیات طرح ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان در شورای نگهبان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ضمن اعلام اینکه قیمت سکه یک میلیون تومان حباب دارد، به خریداران طلا و سکه توصیه کرد که در خرید طلای خام یا طلای آب شده و سکه بیشتر دقت کنند و مواظب عرضه های تقلبی و ...
  ۸ ساعت پیش    
برنامه قطع برق البرز و کرج پنجشنبه 25 مرداد97 منتشر شد.
  ۸ ساعت پیش    
اصفهان - ایرنا - عملیات اجرایی سه پروژه عمرانی در بخش راه، روز چهارشنبه با حضور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ...
  ۸ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: طبق مقررات عبور هواپیماهای مسافربری آمریکایی از آسمان ایران ممنوع نیست.
  ۸ ساعت پیش    
معاون مرکز ملی فضای مجازی گفت: 47 درصد خدمات اصلی گوگل برای کاربران ایرانی مسدود بوده و امکان استفاده از این خدمات در فعالیت های علمی، پژوهشی، زیرساختی و فناوری وجود ندارد.
  ۹ ساعت پیش    
کاپیتان اسبق تیم فوتبال سپاهان گفت: با توجه به اینکه دو تیم فقط به فکر فوتبال بازی کردن هستند دیدار سپاهان و ذوب آهن زیباترین دربی ایران می شود.
  ۹ ساعت پیش    
مدتی قبل آزار واذیت پسر بچه 5 ساله به دست نامادری اش در بوکان حسابی خبر ساز شد. ژیوان که با علایم آزار و اذیت شدید و در حال مرگ مغزی به بیمارستان رسانده شده بود سرانجام 17مردادماه از دنیا رفت ...
  ۹ ساعت پیش    
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: رئیس جمهور ، تلاش برای افزایش تولید، صادرات و اشتغال در کنار تنظیم بازار و شفاف سازی امور را بالاترین عبادت و انقلابی بودن دانست و به بانک مرکزی ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس دفتر رییس جمهوری تاکید کرد که هیچ وقت بحث 50درصد سهم روسیه از دریای خزر مطرح نبوده است.
  ۹ ساعت پیش    
معاون اداری و مالی دانشگاه اصفهان با بیان این که در حال حاضر دانشگاه اصفهان با کمبود منابع آبی مواجه است ...
  ۹ ساعت پیش    
یارانه بگیران می توانند ساعت 24 فردا پنجشنبه همزمان با 25 مردادماه یارانه خود را دریافت کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
محققان "موسسه پلی تکنیک فدرال لوزان"(EPFL) در سوئیس یک روش جدید توسعه داده اند تا توسط آن به افراد قطع عضو کمک کنند تا از اندام ساختگی شان استفاده کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
برنامه قطع برق اردستان پنجشنبه 25 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
برنامه قطع برق چادگان پنجشنبه 25 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: در قالب طرح کودک همسری حداقل سن ازدواج برای دختران به 16 سال افزایش می یابد.
  ۱۰ ساعت پیش    
برنامه قطع برق شهرضا پنجشنبه 25 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
برنامه قطع برق خمینی شهر پنجشنبه 25 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
زبرنامه قطع برق سمیرم پنجشنبه 25 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
برنامه قطع برق بوئین میاندشت پنجشنبه 25 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
اصفهان - ایرنا - رئیس اتحادیه لوازم آرایشی و بهداشتی اصفهان حجم اجناس قاچاق این لوازم را به خصوص در بازار حاشیه این کلانشهر حدود پنج درصد تخمین زد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: سکه هایی را که در گذشته با قیمت مشخص پیش فروش کرده ایم، به موقع و با همان قیمت تحویل خواهیم داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
فصل دوم سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری زمستان امسال به تولید می رسد.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک مقام مسئول در کمیته امداد توضیحی درباره خبر منتشره مبنی بر خرید 11 هزار سکه توسط قائم مقام این نهاد ارائه کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با وجودی که در حال حاضر هوای اصفهان دو درجه کاهش یافته اما از فردا تا روز شنبه با سیر صعودی دما به 32 درجه سانتیگراد خواهد رسید.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون امور استان های رسانه ملی در آئین تکریم و معارفه مدیرکل صداوسیمای مرکز اصفهان: اولویت امروز در مراکز استان ها توجه به فرهنگ، زبان، گویش و سنت ها است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۴    
کافه کتاب مرکزی اصفهان یک سالگی خود را با حضور "رضا امیرخانی" نویسنده و منتقد ادبی ایران جشن می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۳    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش یک میلیون تا یک میلیون و 500 هزار تومانی قیمت خودروهای داخلی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۱    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: طوطی سخنگوی عروس هلندی حین انتقال به اصفهان در شهرستان برخوار دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۳    
بر اساس مصوبه کمیسیون ماده پنج در گذرهای با عرض 10 تا 12 متر، مالکان ساختمان ها می توانند از طبقه دوم روی پیلوت 80 سانتی متر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۶    
وزیر امور خارجه ایران گفت که دولت از حق ایران در دریای خزر کوتاه نیامده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۵    
محقق شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با اشاره به بی تفاوتی استانداری نسبت به گاوخونی، گفت: در صورت تشکیل کارگروهی از مجموعه دانشگاهی از سوی استانداری احیای تالاب بدون بودجه هم ممکن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۵    
جهانگیری: دانشگاه ها امروزه باید بتوانند نقش واقعی خود را ایفا کنند و به کانون حل و فصل مشکلات تبدیل شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۰    
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان گفت: در حالی که بهای بلیت سینما در کشور 12 هزار تومان است، در اصفهان با قیمت 10 هزار تومان محاسبه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۹    
برای اولین بار در استان اصفهان امکان اتصال به مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه از طریق شماره تماس 129 فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۷    
اصفهان - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: خشکسالی اثر منفی در میزان باروری و تولید انگور در شهرستان های اصفهان گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۳    
یک کارشناس فوتبال گفت: بدترین نتیجه ای که ممکن است برای شهرآورد روز جمعه اصفهان رقم بخورد مساوی است، زیرا هر دو تیم به سه امتیاز این بازی نیاز مبرم دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۷    
کاپیتان تیم هندبال سپاهان اصفهان گفت: پایه و اساس هندبال کشور اصفهان است. در این مدتی که اصفهان تیم نداشت بازیکنان اصفهانی در بقیه تیم ها پخش شدند و هر تیمی که بازیکن اصفهانی بیشتری در اختیار گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۹    
کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته چهارم لیگ برتر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۸    
ستاره های پرطرفدار سینما که با فیلم های سینمایی درخشیده و یا در گیشه مورد اقبال تماشاگران قرارگرفته اند این روزها رسانه خود را تغییر داده و تلویزیون را برای ادامه کار انتخاب کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۵    
اصفهان - رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان گفت: نصب تراشه ردیاب خودرو با هدف کاهش سرقت در این بخش از آبانماه در اصفهان به عنوان استان پایلوت در کشور اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۱    
وب سایت تکراتو - تیمور خسروی: خطرناک ترین بازی های آنلاین و چالش های آن جان بسیاری از نوجوان را تهدید می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۰    
اکران مردمی فیلم سینمایی تنگه ابوقریب شب گذشته با حضور جواد عزتی، امیر جدیدی، مهدی پاکدل و علی سلیمانی در پردیس مگامال برگزار شد و به 5 سانس فوق العاده رسید. گزارش تصویری این اکران را ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۶    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: برخورد اتوبوس واحد با سواری ریو در جاده مبارکه، 6 مصدوم به جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۰    
معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه در ایران 18 میلیون نفر دچار کم تحرکی و 9 میلیون نفر دچار توده بدنی بالا هستند، گفت: با ورزش و فعالیت های بدنی می توان بر بسیاری از بیماری های غیر واگیر فائق آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۰    
تعداد افرادی که برای خودکشی پل چمران اصفهان را انتخاب می کنند در حال افزایش است و این سوال پیش می آید که چرا چمران؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۶    
اصفهان - معاون صنایع دستی میراث فرهنگی اصفهان گفت: در رقابت با دنیا باید مطابق خواسته مشتری صنایع دستی تولید کنیم و هنرمندان باید دست از تعصب بیجا برای ایجاد تولیدات خاص در حرفه خود بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۵    
رییس اتحادیه فروشندگان خودرو اصفهان با تاکید بر اینکه نوسان قیمت و وضعیت خودرو داخلی مربوط به دولت است، گفت: قیمت خودرو داخلی به نرخ دلار وابسته نیست، در واقع عدم تزریق آن در بازار عامل گرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۰    
شرق نوشت: دختر محمدرضا نعمت زاده وزیر پیشین صنعت، معدن و تجارت که چند روزی است ادعاهایی مبنی بر احتکار دارو توسط او مطرح است، به این ادعاها پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۰    
کارگردان سینمای ایران گفت که این روزها شبکه نمایش خانگی بلای جان فیلمسازان سینما شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: طی چهار ماه گذشته در راستای اجرای ماده 110 قانون شهرداری ها مربوط به بناهای بلاتکلیف و نیمه تمام رها شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۴    
اصفهان - ایرنا - برخورد یک دستگاه اتوبوس بین شهری با خودروی سواری در سه راهی طالخونچه از توابع شهرستان مبارکه 6 تن را مصدوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- حکم قطعی پرونده غلامحسین کرباسچی به استناد ماده 500 قانون مجازات اسلامی در تاریخ 22-5-97 صادر و برای اجرا ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۷    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان گفت همه تلاش خود را برای باستان شناسی شهر زیر زمینی اردستان به کار خواهد برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۶    
دادستان کل کشور گفت: 6 وزیر از من خواستند تا برای رفع فیلتر برخی شبکه ها جلسه بگذاریم، ولی من نرفتم و قبول نکردم زیرا شریک در جرم خواهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۴    
هرنوع خرید و فروش کارت سوخت، غیر قانونی است و در این زمینه با متخلفان برخورد قانونی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۰۶    
این جمله، اخطار دکتر احمد نادری عضو هیأت علمی دانشگاه تهران است و به بالا گرفتن تب سفرهای خارجی در بین مسئولان و همچنین مردم و بویژه جوانان خبر اشاره دارد که بیشتر آنها غیرضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۰۴    
شهرضا - رییس شورای اسلامی شهر شهرضا اصلاح نقاط حادثه خیز شهری را از اولویت های اصلی شهرداری و شورای اسلامی این شهر برشمرد و گفت: عدم رعایت اصول و موازین ساخت و ساز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۰۳    
برنامه قطع برق گلستان چهارشنبه 24 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۰۸    
لنجان-شهردار زرین شهر گفت: ایستگاه دوچرخه ویژه ماموریت های درون شهری پرسنل شهرداری زرین شهر راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۴۴    
تیران - مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون گفت: 52 درصد از دانش آموزان پایه دهم این شهرستان در رشته های فنی تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۲۱    
برنامه قطع برق خرم آباد چهارشنبه 24 مرداد97 منتشر شد
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۱۸    
برنامه قطع برق لرستان چهارشنبه 24 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۱۵    
دانلود نیازمندی های عصر اصفهان - چهارشنبه 24 مرداد
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۳۶    
جدول زمانبندی برنامه قطع برق شمیرانات چهارشنبه 24 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۳۳    
جدول زمانبندی برنامه قطع برق قدس چهارشنبه 24 مرداد97 استان تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۳۳    
دانلود جدول زمانبندی برنامه قطع برق پیشوا چهار شنبه 24 مرداد97 استان تهران
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۰۹    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: ارائه خدمات پوستی غیر بهداشتی در آرایشگاه های زنانه خانگی غیر رسمی تهدید بسیار بزرگی برای بانوان محسوب می شود چراکه منجر به ابتلای مراجعه کنندگان به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۸    
اصفهان-ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست لنجان از دستگیری دو مُتخلف شکار و صید در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۲۸    
برنامه قطع برق ا رومیه چهارشنبه 24 مرداد97 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۸    
مصرف یک لیوان آب هندوانه، 20% نیاز روزانه به ویتامین ث و 14% نیاز روزانه به ویتامین آ را تأمین می کند
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۲۱    
گروه استان ها_ اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف محموله لاستیک خارجی قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال و دستگیری 2قاچاقچی دراین رابطه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۱    
سرمربی ذوبی ها می گوید سخت ترین زمان بازی حساس و از آن جمله داربی،ابتدای آن است و پس از گذشت دقایقی بازی به تیم با کیفیت تر می رسد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۹    
برترین ها: مهراب قاسم خانی در واکنش به پیوستن مسئولان به کمپین فرزندت کجاست در توئیتر نوشت: از دو سه روز پیش که این هشتگ فرزندت کجاست رو برای مسئولین راه انداختین ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۹    
بیش از دو سال از مصوبه ممنوعیت کاشت و برداشت برنج در اصفهان می گذرد، اما همچنان در گوشه و کنار این شهر همچون خیابان امام خمینی و آتشکاه، رهنان و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۳    
گزارش امروز قیمت خودرو در حالی حکایت از افزایش 2میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی دارد که مشتری در بازار وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۲    
اصفهان- ایرنا - اعضای بدن یک زن جوان 26 ساله مبتلا به مرگ مغزی در اصفهان به چهار بیمار نیازمند پیوند عضو اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۹    
مقام های ارشد دستگاههای مختلف حکومتی این روزها بخش عمده جلسات خویش را صرف بحث کنترل وضعیت بازار و مهار فساد و سوء استفاده های اقتصادی می کنند در چنین فضایی جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز سه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۱    
هجدهمین جشن سینمایی دنیای تصویر به نام حافظ شامگاه دو شنبه 22 مرداد در برج میلاد تهران برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۵    
اتحادیه بین المللی انجمن های ریاضی جهان با پیشنهاد کمیته بانوان انجمن ریاضی ایران، روز تولد مرحوم "مریم میرزاخانی"، سوم ماه می (13 اردیبهشت) را روز جهانی زن در ریاضیات نامگذاری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان بهزیستی کشور گفت: 7 درصد کودکانی که به فرزندخواندگی می روند، به دلایلی مانند بیماری به بهزیستی بازگردانده می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۹    
خبرگزاری آریا - اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی، شیوه نامه سومین رتبه بندی خبرگزاری ها را منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۵۹    
حامد کمیلی بازیگر تئاتر و سینما به سریال شبکه نمایش خانگی رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه پیوست. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- دستورالعمل جدید مدیران فرهنگی وزارت ارشاد در خصوص ممنوعیت اجرای دو سانس کنسرت از سوی یک خواننده در یک روز در حال تدوین است و برای اجرایی شدن در نیمه دوم سال 97، به زودی ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۵۹    
فیلم مگ در اولین هفته اکران خود در سینماهای جهان به فروشی بالغ بر 141 میلیون دلار دست یافت تا در رتبه نخست گیشه هفتگی سینما قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۱    
خبرگزاری میزان- صابر ابر بازیگر جوان سینمای ایران که سال گذشته با وجود حضور در چهار فیلم سینمایی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر غایب بود اما امسال امید دارد تا با بازی در پنج فیلم بتواند راهی جشنواره ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۹    
سیما فراهانی| درست یک سال پیش بود. برای تفریح به پارکی در تهران رفته بودند که قاسم ناپدید شد. پدر خانواده رفت و دیگر هرگز بازنگشت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۴۳    
نمایش کمدی و موزیکال “شهر هرت” با حضور هنرمند محبوب خاله خانوم به کارگردانی حسینعلی عمادی و هادی کیانی از سوی معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان اجرا می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۳    
عباس اکبری مدیر انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه درخصوص آغاز این عملیات در گفت وگو با خبرنگار خبرنامۀ فولاد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۳۷    
مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان گفت: جنگ دنیا، جنگ فولاد است و سلاح دفاعی کشورها در این جنگ، تعرفه است که در ایران در حداقل ممکن قرار دارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۳    
در میانه تابستان رقابت های جدی در سالن های سینما میان آثار دو نسل جوان و کهنه کار سینما جریان دارد از میان فیلم های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۵    
ایسنا : جلسه هیأت دولت چهارشنبه27 تیر 1397 در محل نهاد ریاست جمهوری به ریاست حسن روحانی برگزار شد و اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه این جلسه با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...