دوشنبه ۱۱ فروردینساعت ۰۲:۰۷Mar 2020 30

روزنامه اصفهان امروز (esfahanemrooz.ir)

 
روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1393 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1394 روزنامه اصفهان امروز 30 اسفند 1395 روزنامه اصفهان امروز 28 اسفند 1396 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1397 روزنامه اصفهان امروز 29 اسفند 1398 روزنامه اصفهان امروز 1 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 2 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 3 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 4 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 5 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 6 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 7 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 8 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 9 فروردین 1399 روزنامه اصفهان امروز 10 فروردین 1399 
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام کرد: تلاش حداکثری برای مقابله با شیوع کرونا نیاز به خودداری از انجام ترددها و سفرهای غیرضرور در داخل شهرها دارد و هم وطنان عزیز ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بنابر مصوبه شماره 22 ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا در کاشان، تردد همۀ خودروها و حضور و تجمع شهروندان در پارک، باغ، تفرجگاه و... در روز 13 فروردین ماه ممنوع است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع 10 حادث طی 2 ساعت اخیر در اصفهان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محققان آزمایشگاه Abbott واقع در آمریکا از یک بسته آزمایش کرونا رونمایی کردند که قابل حمل بوده و تنها در پنج دقیقه ابتلاء یا عدم ابتلاء به Covid-19 را مشخص می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم گفت: در صورتی که آموزش های الکترونیکی دانشگاه ها طبق برنامه ریزی پیش رود می توانیم انتظار داشته باشیم که تقویم دانشگاهی نیم سال تحصیلی جاری بدون تغییر باشد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بحران بیماری کرونا مشکلات بسیاری ایجاد کرده، کادر درمانی و مردم را با کمبود تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی مواجه کرد، موضوعی که تنش آن بیش از اصل این بیماری نمود پیدا کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه امارات در بیانیه ای حمله موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن به مناطقی در شهر ریاض و جازان عربستان سعودی را محکوم کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: مهمترین مأموریت آموزش و پرورش در سال جاری اجرای سند تحول بنیادین از طریق طراحی و تهیه بسته های اجرایی است و تلاش می کنیم دانش آموزان را به مهارت هایی مجهز کنیم که قابلیت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آخرین آمار مبتلایان و بهبود یافتگان بیماری کرونا در اصفهان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 57 در وضعیت سالم است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اصفهان آخرین آمار برخورد پلیس راه استان اصفهان با رانندگان خاطی برای ورود و خروج به شهرها را از بامداد امروز اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
یک رسانه عراقی مدعی شد که امارات میزبان مسابقات تیم های گروه اول لیگ قهرمانان آسیا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: نکته دیگری که می خواهم به مردم بگویم اینکه در دو هفته تعطیلات اخیر، در یک هفته با خواهش و توصیه با مردم صحبت کردیم و در هفته دوم یک مقدار قدم های سختگیرانه برداشتیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: به هر شکلی که شده باید آموزش دروس تمام پایه های تحصیلی در تابستان تمام شود و از اول مهر ماه طبق تقویم آموزشی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: در حال حاضر تعداد 937 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ها بستری هستند و در طی 24 ساعت گذشته 149 نفر به تعداد بستری شدگان افزوده شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه ساعت زمین اصفهان که هر ساله با حضور شهروندان در اماکن تاریخی برگزار می شد، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا بصورت خانگی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف ساندویچ و اغذیه فروشان اصفهان گفت: برای تعطیل شدن ساندویچ فروشی ها و اغذیه فروشی های اصفهان تصمیمی گرفته نشده است اما بر اساس اعلام مسئولان آن ها فقط می توانند به صورت بیرون بر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
شامگاه جمعه هشتم فروردین ماه، اعتراض مجدد عوامل سریال پایتخت به سانسور این مجموعه و عصبانیت آریا عظیم نژاد از کشیدن کاریکاتورش ازجمله حواشی بود که در این روز تلویزیون با آن مواجه شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد که ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به صورت تک بازی و در یک کشور برگزار کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سفیر ایران در چین در توییتر نوشت: چین به ایران یک بیمارستان پیش ساخته هدیه داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در حال حاضر 59 بیمار بهبود یافته در نقاهتگاه شهر ابریشم نگهداری می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار باغبادران با تاکید بر پرهیز از ترددهای غیر ضروری شهروندان، گفت:با توجه به مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا محدودسازی ترددها به شهر باغبادران به ویژه ورود خودرو و افراد بومی غیرساکن در ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
بامجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری شهرداری تهران از امشب کنسرت های آنلاین، ویژه برنامه (نوروزخانه) در برج میلاد آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از اعتراض گسترده عوامل سریال پایتخت 6 به سانسور فراوان این سریال پرمخاطب که این روز ها از شبکه یک سیما در حال پخش است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
واکنش جهانیان نسبت به شیوع “کرونا ویروس” به اندازه ای شدید است که تاثیر آن از فضا هم قابل مشاهده است. به نحوی که این تاثیر از دید ماهواره ها هم قابل رؤیت است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
این روزها شیوع ویروس کرونا سبک زندگی مردم در سراسر جهان را تغییر داده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۳:۳۷   + ۵۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اظهارات آمریکایی ها برای کمک به ملت ایران چیزی جز فریب و دروغ نیست، گفت: اگر ملت آمریکا نیاز به کمک دارد، آماده این کار هستیم اما ما نیازی به کمک آنها نداریم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دروغ شاخدار شبکه سعودی "ایران اینترنشنال" درباره تلفات نیم میلیون نفری کرونا در ایران واکنش شدید امید دانا، فعال رسانه ای مقیم اروپا را در پی داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
پرستاری که 51 روز است رنگ خانه را ندیده و با بغض می گوید به ما رحم کنید و در خانه بمانید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری کنسرت های آنلاین با صندلی های خالی از امشب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت کننده عصر جدید به سرعت خواهان پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
کوین دبروینه هدف جدید رئال مادرید است و کهکشانی ها تمایل دارند او را بخرند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
در حالی که شمار افراد آلوده به کروناویروس جدید در آمریکا از چین فراتر رفت و به بیش از 85 هزار نفر رسید با این حال چین پس از چند روزی که مورد جدید ابتلا با منشا داخلی نداشت، یک مورد را ثبت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز در مجلس، خواستار افزایش نیروهای پزشکی و پرستاری از طریق استخدام هزاران نیروی آماده به خدمت برای مقابله با کرونا شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۲:۰۷   + ۱۰۲ سایت دیگر  
از ابتدای خرداد ماه هر گونه پرداخت مستقیم و مستمر به کلیه کارکنان دستگاه های اجرایی صرفا پس از ثبت اطلاعات آنها در سامانه کارمند ایران انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تغییر ذائقه موسیقیایی مردم و به ویژه جوان ترها در این سال ها امری کاملاً مشهود است؛ ذائقه ای که با فاصله گرفتن از شعر و موسیقی فاخر، امروزه نازل ترین اشعار همراه با یک موسیقی ریتمیک را می پسندد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
گذشتن از روزهای کرونایی کار ساده ای نیست. این مدت را با بازی های متفاوت برای خود و خانواده تان ساده کنید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
این نوشته نه پاسخ که متنی است به بهانۀ پرسش مدیر روزنامه جمهوری اسلامی که بعد از سرنگونی رژیم شاهی و استقرار نظام جمهوری اسلامی مگر باز هم در ایران ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
یک روزنامه عرب زبان فاش کرد که هلی بُرن آمریکا در بغداد برای بازداشت فرماندهان مقاومت شکست خورده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
دو روز پیش صداوسیما در گزارشی که در دو بخش خبری پخش شد برای اینکه ثابت کنند اوضاع ایتالیایی ها از ما بدتر است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سوسکی یک بازی روانشناسانه است که بیشتر با زبان بدن سر و کار دارد و می خواهد شما تشخیص دهید که چه کسی بلوف میزند و چه کی راست می گوید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تورهای مجازی نه تنها باعث ترغیب شما به دیدن یک مکان تاریخی و فرهنگی می شود، بلکه می تواند کمک کند تا بعد از مهار کرونا به راحتی در مورد مقصد گردشگری خود تصمیم گیری کنید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در راستای ایفای شعار بانک به عنوان بانک سلامت محور و ایفای مسئولیت های اجتماعی ، مدیریت شعب بانک رفاه کارگران استان اصفهان مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال به ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۲۲   + ۸۱ سایت دیگر  
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در اطلاعیه ای اعلام کرد که نماز جمعه این هفته نیز در مراکز استان ها برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به ورود موج جدید بارشی به این استان، گفت: روزهای شنبه و یکشنبه بارش های رگباری همراه با رعد و برق و صاعقه غرب، شرق، شمال ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: برای مقابله با شیوع بیماری کرونا، ورودی پارک ها اعم از پارک های حاشیه رودخانه و پارک های بزرگ مناطق همچنین پارک های محلی مناطق بسته شده و از ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از توقف فعالیت ایستگاه های بازیافت شهر اصفهان برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: از ساعت هفت صبح روز گذشته تا ساعت هفت صبح امروز سه نفر دست فروش و یک نفر متکدی از سطح شهر جمع اوری شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ضرر و زیان هنگفت تأسیسات و ذی نفعان گردشگری در چند ماه اخیر باعث شده تا وزارت گردشگری از مردم بخواهد به جای لغو سفر، آن را به تعویق بیندازند و پس از پشت سر گذاشتن بحران کرونا به سفر بروند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۲   + ۱۴۵ سایت دیگر  
کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه ای اعلام کرد: طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس ها ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: طبق تصمیمات گرفته شده، از امروز نورپردازی تمام المان های شهر خاموش خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آران وبیدگل با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی اصناف غیرضروری گفت: 40 واحد صنفی متخلف بر این اساس در سه روز گذشته در این شهرستان پلمب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبود یافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا در کشور را تا تاریخ پنج شنبه هفتم فروردین ماه 99 اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۴    
عضو شورای اسلامی زرین شهر گفت:جمعی از هنرمندان شهر به نمایندگی شهروندان در جهت پاسداشت جهادگران سلامت زرین شهر با حضور در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرین شهر به همراه تعدادی شاخه گل ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۴    
شهردار زرین شهر گفت:اگر شهروندان مباحث بهداشتی ارائه شده از سوی وزارت بهداشت و درمان را سرلوحه امور روزانه خود قرار دهند و از سوی دیگر با تمام سختی ها در خانه بمانند حتماً این ویروس منحوس همچون کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۴    
رئیس اتاق اصناف شهرستان لنجان گفت: با اعزام اکیپ های گشت کنترل تعطیلی فعالیت اصناف غیرضروری در لنجان، 26 واحد صنفی متخلف پلمب و به تعدادی از اصناف نیز اخطار داده شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۴    
به همت اداره ارتباطات مردمی شهرداری و شورای اسلامی زرین شهر مسابقه "شهروندزرین" را با شعار #درخانه_میمانیم برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن استان اصفهان از توقف فعالیت قطارهای مسافربری نوروزی اصفهان به دلیل شیوع بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تاکنون 800 تَن از بیماران مبتلا به بیماری کرونا در استان(جز شهرستان های کاشان و آران و بیدگل) بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: بیش از 460 هزار نفر و افزون بر 200 هزار خودرو در محورهای خروجی و ایستگاه های تب سنجی هلال احمر استان در 9 روز گذشته غربالگری و یک هزار و 216 نفر مشکوک به کرونا به ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به اعمال جریمه 60 هزار تومانی پارک خودرو در حاشیه رودخانه زاینده رود، گفت: با اجرای طرح زوج و فرد از در منازل در روزهای اخیر 42 هزار خودرو متخلف جریمه شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان از ورود امواج بارشی جدید به این استان خبر داد و گفت: بارش های رگباری همراه با رعد و برق و صاعقه و ریزش تگرگ پدیده غالب بسیاری از مناطق استان به ویژه شمال و ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کار گروه ارزیابی اپیدمیولوژی کووید19 در کاشان گفت: کارگروه ارزیابی اپیدمیولوژی در حوزه شهرستان های کاشان و آران وبیدگل کار خود را شروع کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان چادگان گفت: با توجه به جمعیت چادگان متاسفانه شاهد سیر صعودی مبتلایان به کرونا ویروس هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 9 شهرداری اصفهان از پیرایش و زیباسازی این منطقه در استقبال از بهار 99 و ایام نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
بافت های کهن شهر اصفهان جزیی از پیکره و بدنه آن و دارای ارزش ها و قابلیت های بالقوه کالبدی، عملکردی، اقتصادی و فرهنگی است و سرمایه ای ملی محسوب می شود ولی اکنون در معرض تهدیدات بنیادی بوده و نیازمند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: برای مقابله موثر با ویروس کرونا هیچ راهی جز قرنطینه نداریم و باید حداقل شهرها را به مدت یک ماه قرنطینه کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبود یافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا در کشور را تا تاریخ چهارشنبه ششم فروردین ماه 99 اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از توزیع 23هزار پک بهداشتی به ارزش 2 میلیارد و 300میلیون ریال در استان و ادارات تابع در شهرستان ها خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک اصفهان از فعالیت کارگاه تولید ماسک و البسه پرستاری در مقبره علامه مجلسی ( ره) خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
در پی مرگ یکی از بیماران عیادت شده توسط یک فرد معمم مدعی طب اسلامی که با ادعای درمان بیماران کرونایی وارد بخش قرنطینه بیمارستان انزلی شده و بدون رعایت مسائل بهداشتی صورت بیماران را با عطر آغشته کرده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
با اعلام غیررسمی مبنی بر عدم موافقت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، موضوع احداث این بیمارستان به کمک سازمان پزشکان بدون مرز در اصفهان منتفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۷   + ۵۰ سایت دیگر  
نماینده مجلس دهم و عضو ستاد مبارزه با کرونا در وزارت بهداشت گفت: از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیشنهاد شده تا برای رعایت قرنطینه و جلوگیری از خروج افراد از منزل به هر فرد یارانه بگیر حداقل 5 ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت با انتشار عکسی از تجمع مردم در مراسم تشییع پیکر سردار حاج حسین اسداللهی نوشت: این هم احتمالا یه جور پروتکل بهداشتی جدید در تشییع و اعمال محدودیت در تجمعات است.. ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۷   + ۸۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری "گلوبال تایمز" چین نوشت، با وجود درگیری جهان با ویروس کرونا، بیماری دیگری نیز در حال رشد است؛ آزمایش مردی از اهالی "یوننان" چین نشان داد که او مبتلا به "ویروس هانتا" است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر بروس آیلوارد حدود 30 سال است تجربه مقابله با فلج اطفال، ابولا و سایر بیماری ها را دارد و هم اکنون توجه وی به کاهش و توقف شیوع کووید-19 معطوف شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی محیطی شهدای مدافع سلامت نیروی زمینی سپاه از فردا (ششم فروردین) آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بگذارید در همین هفتۀ نخست سال و فارغ از هر اتفاقی که بعدتر رخ دهد چهرۀ سال را انتخاب کنیم چرا که این چهره دارد با ما حرف می زند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
ما برای ادامه حیات خود به اکسیژن نیاز داریم و تنفس عملی است که به طور غیرارادی طی شبانه روز انجام می دهیم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۲۴   + ۹۱ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه امسال هیچ کارگری کمتر از دو میلیون و 800 هزار تومان حقوق دریافت نمی کند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه این تیم 90 درصد قهرمانی اش در لیگ برتر را قطعی کرده است، گفت: پیراهن پرسپولیس برای من مثل پیراهن تیم ملی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید در مورد مدت زمان زنده ماندن کروناویروس روی سطوح و در هوا نشان می دهد که کروناویروس می تواند به مدت سه ساعت در ذرات معلق در هوا زندگی کند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه معاملات و ساخت و ساز ها تقریبا متوقف شده است، گفت: بازار مسکن به تحولات و پدیده ها دیر واکنش نشان می دهد و اثرات ویروس کرونا در آینده مشخص می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیش از یک ماه از ورود کرونا به کشورمان گذشته است. ویروسی که تاکنون بیش از 20 هزار ایرانی به آن مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
با اعلام رسمی کمیته بین المللی المپیک مسابقات المپیک و پارالمپیک توکیو در پی شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بسیاری از کاربران اینترنت در روزهای اخیر با مشکل قطع و وصلی و سرعت پایین این سرویس مواجه هستند اما نائب رئیس هیئت مدیره شرکت زیرساخت می گوید که اشکالی در شبکه ارتباطی کشور مشاهده نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۳:۵۲   + ۵۴ سایت دیگر  
هیات مدیره بیمارستان جم با انتشار اطلاعیه شماره 22 ضمن تشریح آخرین وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان از ترخیص این هنرمند با حال عمومی مساعد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به خروج امواج بارشی از شرق استان، گفت: جوی پایدار از امروز تا پایان هفته در اصفهان حاکم می شود اما تداوم بارش های رگباری در غرب ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: مدیران کل و روسای دستگاهی اجرایی مکلف شدند با اعمال مرخصی و شیفت کاری تا آخر هفته حضور کارمندان خود را به حداقل ممکن برسانند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره ارتباطات مردمی 137 شهرداری اصفهان از ایجاد مرکز مشاوره اجتماعی 24 ساعته رایگان تلفنی برای ارائه راهکار کنترل اضطراب و نگرانی به شهروندان در موضوع کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از کاهش 81 درصدی ورود خودرو به استان اصفهان تا روز چهارم فروردین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز سه شنبه _پنجم فروردین ماه_ با کاهش تقریباً یک درصدی از ابتدای معاملات، اولین روز فعالیت این بازار را رقم زد و در کانال 508 هزار واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش از پیشرفت بیش از 50 درصدی روند برپایی مجتمع بیمارستانی و نقاهتگاه دو هزار تختخوابی ارتش تنها در طول 24 ساعت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: گفت: کلیه خودروها به جز خودروهای خدماتی و امدادی، در صورت تردد در روز 13 فروردین جاری در سطح استان اعمال قانون خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از انتقال یک هزار و 100 خودروی متخلف پارک شده در حاشیه رودخانه زاینده رود به پارکینگ های نیروی انتظامی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا گفت: مردم مراقب ماموران قلابی مبارزه با ویروس کرونا باشند و در برخورد با مامورنماها هوشیارتر بوده و اجازه ورود آنان به حریم خصوصی خود را ندهند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از منتفی شدن ایجاد و راه اندازی بیمارستان صحرایی مقابله با بیماری کرونا توسط سازمان پزشکان بدون مرز در بیمارستان امین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلا، بهبود یافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا در کشور را تا تاریخ سه شنبه پنجم فروردین ماه 99 اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: بارش های اخیر حوضه آبریز زاینده رود 60 میلی متر بود و تاثیر چندانی بر میزان ذخیره سد نداشته است.
مشاهده نتایج بیشتر...