دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۹:۰۷Jul 2019 22

الف (alef.ir)

مهمترین خبرهای الف بر روی ایمیل شما

الف 29 اسفند 1393 الف 29 اسفند 1394 الف 30 اسفند 1395 الف 29 اسفند 1396 الف 31 فروردین 1398 الف 31 اردیبهشت 1398 الف 31 خرداد 1398 الف 1 تیر 1398 الف 2 تیر 1398 الف 3 تیر 1398 الف 4 تیر 1398 الف 5 تیر 1398 الف 6 تیر 1398 الف 7 تیر 1398 الف 8 تیر 1398 الف 9 تیر 1398 الف 10 تیر 1398 الف 11 تیر 1398 الف 12 تیر 1398 الف 13 تیر 1398 الف 14 تیر 1398 الف 15 تیر 1398 الف 16 تیر 1398 الف 17 تیر 1398 الف 18 تیر 1398 الف 19 تیر 1398 الف 20 تیر 1398 الف 21 تیر 1398 الف 22 تیر 1398 الف 23 تیر 1398 الف 24 تیر 1398 الف 25 تیر 1398 الف 26 تیر 1398 الف 27 تیر 1398 الف 28 تیر 1398 الف 29 تیر 1398 الف 30 تیر 1398 الف 31 تیر 1398 
  ۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی به عضویت پسر جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق این کشور در هیات مدیره یک شرکت بزرگ اوکراینی پرداخته و از احتمال سودجویی او از حضور پدرش در دولت باراک اوباما خبر داده است.
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی از درگذشت یوکیا آمانو مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ابراز تاسف کرد.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به منتقدان فیلم گاندو، گفت: افرادی که طعم آدامس رئیس جمهور را می دانند گویا از پخش این فیلم ها نگران شده اند.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین بر اجرای کامل برجام جهت کاهش تنش های پیش آمده در خلیج فارس تاکید کرد.
  ۲۷ دقیقه پیش    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: دوران خام فروشی نفت در دنیا به اتمام رسیده، بنابراین دانشگاه ها خود را از پول نفت جدا کنند.
  ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرید حضوری یا اینترنتی فرش کاشان از یک مرکز معتبر و باسابقه از جمله فاکتورهای تضمین کیفیت محصول خریداری شده است ...
  ۳۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با مصوبه امروز نمایندگان در جلسه علنی مجلس، سود مرکب از قراردادهای فعالان اقتصادی با شبکه بانکی حذف می شود.
  ۳۹ دقیقه پیش    
محمد سرشار مدیر شبکه کودک باردیگر درباره مشکلات شبکه کودک از جمله کمبود بودجه و معضل پخش آگهی های بازرگانی سخن گفت.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: ششم مرداد نشست فوق العاده کمیسیون مشترک برجام برگزار میشود که جایگزینی برای نشست آتی وزرای خارجه نخواهد بود و بیشتر قرار است فرصتی برای طرح مباحث برای آن نشست باشد.
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در واکنش به بازداشت تعدادی از جاسوس های این کشور توسط وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، همانطور که انتظار می رفت، این شکست را انکار کرد.
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۶۹ سایت دیگر  
مدیر کل ضد جاسوسی وزارت اطلاعات از شناسایی و دستگیری 17 جاسوس تربیت یافته سازمان اطلاعاتی آمریکا (سیا) در داخل کشور خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: در شرایط حساس فعلی و اقدامات خصمانه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، تلاش ما بعنوان نیروهای مسلح بر حفظ و اعتلای اقتدار و امنیت کشور است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تاکید کرد وزیر ورزش به دنبال واگذاری استقلال و پرسپولیس است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با تصویب شورای شهر مشهد قطعه ای از بهشت رضا(ع) به اهداکنندگان عضو اختصاص می یابد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شبکۀ کودک سیما در جمع معرفت جویان دختر دورۀ آموزشی اسلام ناب از مخالفت خود با پخش آگهی در این شبکه گفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی از افسران صهیونیست به تشریح روزی پرداخت که هدار گولدن از نظامیان این رژیم در نوار غزه به اسارت حماس در آمد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه آلمان گفت که کشورش از رویکرد رئیس جمهور آمریکا درقبال ایران پیروی نمی کند.
  ۱ ساعت پیش    
معدن آتشفشانی کاوا ایجن را در گزارشش زیر می بینید معدنچیان اینجا روزانه 8 دلار دستمزد می گیرند.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مقامات ژاپنی برای کاهش دما در زمان بازی های المپیک 2020 توکیو برنامه های ویژه ای طراحی کرده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق جوانی که با ارتباط با دختران جوان مجرد و دادن وعده ازدواج طلاهای آنان را سرقت می کرد،خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مسئولان باشگاه استقلال مذاکره با رضا اسدی را برای پیوستن به این تیم از سر گرفتند و قرار است این بازیکن تا فردا پاسخ نهایی را به این باشگاه بدهد.
  ۱ ساعت پیش    
در سال 1396 بود که خودروی جک s3 به عنوان یک خودروی نسبتاً زیبا توسط شرکت کرمان موتور به بازار ایران عرضه شد و اتفاقاً مورد استقبال قرار گرفت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه در 4 ماهه نخست سال جاری حدود 95 میلیون لیتر بنزین مصرف شده است، گفت: مصرف بنزین باید 4 میلیون لیتر از میزان فعلی کمتر باشد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در فرانسه شاهد نهضت و مبارزه جلیقه زردها هستیم، آنان تنها برای مبارزه با فقر، نابرابری، تبعیض و ظلم و با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی دست به اعتراض زده اند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل فناوری اطلاعات سازمان تامین اجتماعی از شناسایی 18پروژه خدمات الکترونیک این سازمان با شرکت رایتل خبر داد و گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی، با بیان اینکه استفاده از برق برای تولید ارز دیجیتال در زمان پیک مصرف ممنوع است، گفت: بانک مرکزی مکلف است ظرف 3 ماه مقدمات تولید رمزارز در کشور را فراهم کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: به زودی حکم اعدام جاسوسانی که به وطن خود خیانت کرده اند اجرا می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در روزگاری که عدم اشتغال جوانان به اوج رسیده است مسئله بیکاری به یک معضل ملی تبدیل شده و تمامی دستگاه های اجرایی بسیج شده اند تا بتوانند این مورد را رفع کنند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: کمیسیون اقتصادی دولت رمزارزها را به عنوان یک صنعت به رسمیت شناخته و وزارت صمت نیز مسئول صدور مجوز برای تولید ارز دیجیتال شد.
  ۲ ساعت پیش    
عضو شورای نظارت بر صدا وسیما با تاکید بر غیر قانونی بودن مصوبه اخیر دولت درباره مشروط شدن پرداخت بودجه صدا و سیما به نظر دو نماینده قوه مجریه در شورای نظارت گفت که بزودی نامه رییس جمهور در این شورا ...
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
کمیته انضباطی رای خود را در خصوص اتفاقات دیدار جام حذفی سپاهی و پر سپولیس صادر کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمان توقیف نفتکش انگلیسی بدون توجه به حضور ناو جنگی این کشور به نفتکش استنا ایمپرو دستور داده و تأکید می کند که اگر از دستورات اطاعت کنند در امان خواهند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با 3386واحد رشد روبرو شد و به ارتفاع 253 هزار واحد صعود کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پس از ادعای روز گذشته در مورد معاوضه گرت بیل و نیمار، امروز جزئیات جدیدی از این جا به جایی بزرگ فاش شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ - ایران 2019 بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی دفتر نخست وزیر انگلیس مجددا از ایران خواست نفتکش توقیف شده این کشور و خدمه آن را فورا آزاد کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای قتل زندانی شیرمحمدعلی در زندان فشافویه را در این فیلم می بینید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک اخلاگر نظام پولی و ارزی در استان فارس به 3 سال حبس محکوم شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو سال گذشته را خشک ترین سال آبی در پنج دهه اخیر عنوان کرد و گفت که این وضعیت در کنار ترسال ترین سال آبی یعنی سال جاری مدیریت شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
علی خطیر از معاونت ورزشی باشگاه استقلال استعفا کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا در واکنش به بازداشت شماری از جاسوس های سیا در ایران گفت: نمی توانم به طور خاص درباره این موضوع اظهارنظر کنم اما ایران تاریخچه ای از دروغگویی دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت دوازدهم گفت: این ادعای ترامپ من را یاد یکی از سکانس های فیلم قیصر و دیالوگ آن در قهوه خانه می اندازد که یکی از شخصیت ها می گفت" ما زدیم، شما هم بگید زدیم، خوبیت نداره ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی درباره جزییات بازطراحی رآکتور آب سنگین اراک توضیحاتی ارائه کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: وزرا، نمایندگان مجلس و مسئولان کشور اگر متوجه وقوع فسادی شدند، چه این فساد قبل از دوره مسئولیت آن ها بوده و چه در زمان آن ها شکل گرفته است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به انهدام پهپاد آمریکا در آب های خلیج فارس، اظهار کرد: پاسخ هوشمندانه نیروهای مسلح به این تجاوزآشکار ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
یوکیا آمانو که در تعاملات هسته ای ایران با جامعه ی بین المللی نقش مهمی داشت امروز درحالی درگذشت که سومین دوره ی ریاستش بر سازمان بین المللی انرژی اتمی نیمه کاره ماند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه عمان اعلام کرد که وزیر خارجه این کشور روز شنبه به تهران سفر می کند و با مقامات ایرانی دیدار و گفت وگو می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
منابع آگاه از دیدار نماینده رهبر کاتولیک های جهان با رئیس جمهوری سوریه خبر دادند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با تاکید بر اینکه تلاش داریم تا لبنیات از سبد خرید خانواده ها حذف نشود، گفت: به این منظور، تدبیر جدیدی اندیشیده شده که از اول مرداد به اجرا در می آید.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خاکشیر از قدیم به عنوان اشتهاآور، تقویت کننده معده، ضد تب، ملین بوده و در مشکلات سوء هاضمه و حتی درمان اسهال خونی استفاده می شده است.
  ۳ ساعت پیش    
اگر کارشناسی ارشد مدیریت را با موفقیت دریافت کرده باشید، حتما به کسب جایگاه بالاتر و ارتقا سطح علمی خود در زمینه مدیریت فکر کرده اید و قطعا علاقمند به ادامه تحصیل تا مقطع دکتری مدیریت را هم خواهید ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از کاهش آمار مهاجرت از ایران به سایر کشورها طی سال های اخیر خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
تجربه یک سفر عالی با خرید تور کشتی کروز یونان بدون ویزا با آریانهاد امکان پذیر می باشد . سفری منحصر به فرد که تمام خدمات یک هتل 5 ستاره را یک جا با خرید تور کشتی کروز یونان در اختیار دارید ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ظریف در نشست "دفاع از منشور ملل متحد و هنجارهای حقوق بین الملل" در کاراکاس: آنچه آمریکا انجام می دهد تحریم نیست، تروریسم اقتصادی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر امورخارجه کشورمان با ابراز تاسف از درگذشت مدیرکل آژانس تاکید کرد که کار حرفه ای و متبحرانه او به بسته شدن کامل پرونده موسوم به PMD انجامید.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه در پیام تسلیتی به خاطر درگذشت "یوکیو آمانو"، یادآور شده که وی سهم زیادی در افزایش کارایی آژانس بین المللی انرژی اتمی در جهت توسعه انرژی اتمی صلح آمیز و تقویت رژیم عدم گسترش هسته ای ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نرخ برابری پوند با دلار آمریکا با افزایش وحشت از اینکه نخست وزیر آتی انگلستان به برگزیت بدون توافق تجاری با اتحادیه اروپا رضایت دهد، افت کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاید یکی از سؤالاتی که ذهن بسیاری از افراد جامعه را با خود درگیر می کند، این باشد که قشرهای مختلف جامعه چه میزان درآمد دارند؟
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
شاید در شرایط اقتصادی امروز برای خیلی ها عجیب باشد که کسی حاضر باشد برای یک دفتر یادداشت یا یک دفتر کلاسور، میلیون ها تومان پول بدهد ولی این واقعیت است که با عمیق تر شدن فاصله طبقاتی در کشور ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این روزها اپلیکیشن FaceApp ترند شبکه های اجتماعی شده و افراد با آن می توانند به کمک هوش مصنوعی چهره پیری خود را مشاهده کنند ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ممکن است بارها از ایتالیا شنیده باشید، اما همچنان علاقه مند به سفر نشده باشید. سفر با تور ایتالیا تجربه ای متفاوت با هر آنچه که تا کنون دیده یا شنیده اید خواهد بود ...
  ۴ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
علی دایی درباره جنجال حضورش در دادگاه کیفری یک تهران اظهار کرد: من برای پیگیری کار یکی از دوستانم به دادگاه رفتم که خبرنگاران جلوی من را گرفتند و سوال پیچم کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: وعده دولت برای ورود زنان به ورزشگاه توسط وزیر ورزش و جوانان در حال پیگیری است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی انتشار برخی گزارش ها مبنی بر عدم موافقت ژاپن برای پیوستن به ائتلاف پیشنهادی آمریکا در تنگه هرمز، مشاور امنیت ملی کاخ سفید با مقامات این کشور آسیایی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
قاضی دادگاه محمدعلی نجفی در خصوص تناقضات مطرح شده و اینکه آیا کیفرخواست عجولانه نوشته شده است؟ گفت: این ادعای وکلا است اما همه مراحل قضایی در تحقیقات مقدماتی و در دادگاه طبق موازین قانونی بوده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از موافقت کمیسیون اقتصادی دولت با به رسمیت شناختن صنعت بیت کوین خبر داد و گفت: مقرر شد قیمت برق برای این صنعت معادل برق صادراتی محاسبه شود.
  ۵ ساعت پیش    
اسرائیل از دیشب یکی از بزرگترین عملیات های تخریب را در جنوب شرقی قدس با خراب کردن بیش از 100 خانه ی فلسطینی شروع کرده و شبانه فلسطینی ها را به اجبار مهاجرت داده است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک شاهزاده عربستانی در اعتراض به اقدامات اخیر دولت عربستان در رابطه با تفریحات غیر اخلاقی و ناهنجار در این کشور واکنش نشان داد و گفت: تا زمانی که اداره کل سرگرمی عربستان بدون قید و بند و محدودیت است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
یکی از وکلای محمدعلی نجفی گفت: برای گرفتن رضایت از اولیای دم میترا استاد تلاش کردیم ولی هنوز به نتیجه نرسیدیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
برخی اعضای گروهک با پوشش های مختلف به دنبال جمع آوری اطلاعات فعالان حوزه مبارزه با منافقین هستند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام منتظری با بیان اینکه باید تفکر بسیجی در بیت قضات و کارمندان توسعه یابد، اظهار کرد: اگر تفکر بسیجی بین قضات و کارمندان ما حاکم باشد دیگر قاضی بسیجی را نمی توان با پول و زر بخرند.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که اشعه های داغ آفتاب تابستان قرار را از آدمی می رباید، شاید قابل باور نباشد که هنوز افرادی که در دل کوهستان برای گشودن راه از میان یخ و برف در تلاش باشند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
با پایان اعلام ختم رسیدگی به پرونده همسر دوم شهردار پیشین تهران، برادر مقتول ضمن حضور در جمع خبرنگاران بار دیگر بر درخواست قصاص قاتل خواهرش تاکید کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نخستین جلسه شورای سیاستگذاری باشگاه کشورهای تحریم شده از سوی آمریکا با حضور نمایندگان 4 نهاد کشور برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
EMUI 9.1 به عنوان آخرین نسخه رابط کاربری هوآوی برای اندروید محسوب می شود. این نسخه قابلیت هایی دارد که امنیت کاربر را بالا می برد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه تمامی تراکنش های بانکی کشور به وسیله سوئیفت قابلیت رهگیری و رصد اطلاعاتی دارد، گفت: ضروری است یک پیام رسان بانکی به موازات سوئیفت در کشور داشته باشیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
با ثبت اختراع جدید هوآوی، منتظر گوشی هایی با دوربین سلفی زیر نمایشگر باشید. شرکت های مختلف در پی تکامل گوشی های خود هستند و این بار هوآوی با ثبت طرح خود برای تعبیه دوربین سلفی زیر نمایشگر ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
آیت الله محمدتقی مصباح یزدی با اشاره بر اینکه ما در کشوری هشتاد میلیونی زندگی می کنیم که حداقل ده میلیون انقلابی داریم گفت: وظیفه جوان انقلابی انجام کار گروهی است ...
  ۵ ساعت پیش    
در آمریکا که جمعیتش 4 برابر ایران است، تعداد خانه های خالی 3 میلیون واحد است. اما در ایران این آمار به 2.5 میلیون واحد می رسد. ...
  ۵ ساعت پیش   + ۷۵ سایت دیگر  
به گزارش الف، صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و هیأت همراه صبح امروز (دوشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. ...
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری های واگیر از آخرین آمار ابتلا به تب کریمه کنگو در کشور خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک فروند نفتکش انگلیسی با نام "stena impero" عصر دیروز جمعه 28 تیر هنگام عبور از تنگه هرمز به علت رعایت نکردن قوانین و مقررات بین المللی دریایی بنا به درخواست سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ...
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قاضی کشکولی ختم رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد توسط محمدعلی نجفی را اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پسر میترا استاد در سومین جلسه رسیدگی به پرونده قتل میترا استاد گفت: پیراهنم چهارخانه سبز و سفید بود که روز حادثه به تن داشتم و دکمه هایش کنده شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل ضدجاسوسی وزارت اطلاعات از کشف و شناسایی 17 جاسوس وابسته به سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) خبر داد و گفت: هیچکدام از دستگیرشدگان، از اتباع کشورهای خارجی نبوده و همگی تابعیت ایرانی داشته اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مرور 10 روایت تلخ تاریخی در دوره قاجار و پهلوی، طعم شیرین عزت در این روزها را دوچندان می کند آنچنان که بعید است روزی برسد و این مقطع از سال 1398 از یاد مردم ایران و منطقه برود.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فیلم های ارزشی می توانند طبق قانون در صورت پر کردن کف فروش تا 10 هفته نمایش داشته باشند و فیلم شبی که ماه کامل شد شامل این قانون است.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قاضی کشکولی با توجه به ادعاهای وکیل نجفی در جلسه قبلی دادگاه و مصاحبه با یکی از رسانه ها، از متهم خواست دوباره در جایگاه قرار بگیرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "قزوین" از مرگ 2 تن هنگام بریدن یک اصله درخت کهن سال در بخش "الموت شرقی" خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
170 نماینده مجلس طی نامه ای به رئیس جمهور خواستار تحویل حداقل 4 میلیون تن قیر به دستگاه ها شدند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با ابلاغ بخشنامه ای از پرداخت پاداش بازنشستگان از محل فروش اموال و دارایی های مازاد دستگاه های دولتی خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ستون نویس ارشد روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز نوشت مقابله انگلیس با ایران به خاطر بحران نفتکش ها خطرناک خواهد بود و در صورت هرگونه تقابل نظامی، لندن قطعا باید به حمایت آمریکا متوسل شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
متخصصان انجمن قلب آمریکا، یکی از مهم ترین سازمان های غیرانتفاعی دنیا که روی مراقبت از قلب و مغز متمرکز است، به مردم هشدار می دهد که در هوای گرم، مراقب قلب های خود باشند.
  ۷ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد که بانک ها به دلیل فشارهای تحریمی حجم نقدینگی و معوقات مشکلات جدی دارند که نباید مشکلات آنها را تشدید کرد که خدای نکرده از خدمات آنها به اقتصاد کشور محروم شویم.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات صبح امروز در نشست خبری مدیرکل ضدجاسوسی این وزارتخانه سی دی حاوی تصاویر افسران سازمان اطلاعات آمریکا را در اختیار رسانه ها قرار داد ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
امروز در دادگاه نجفی عکس های از بازسازی صحنه قتل میترا استاد نمایش داده شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از فردا اول مردادماه ساعت 11 تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...