جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۰:۲۱Jul 2020 10

جدیدترین‌های «فلسطینی»

 
ایسنا   ۴۸ دقیقه پیش    
یک کمیسیون فرعی در کنگره آمریکا طرحی را تصویب کرد که به موجب آن آمریکا می تواند مجددا به فلسطینی ها کمک مالی "مستقیم" کند.
الف   ۵۶ دقیقه پیش    
به نظر می رسد شرایط کنونی خطرناک ترین مرحله برای فلسطینی ها است و آنها باید به دنبال راه حلی برای عبور از این بحران باشند و ماهیت تقابل تاریخی با رژیم صهیونیستی را به جایگاه اول خود برگردانند.
شفقنا   ۱ ساعت پیش    
شفقنا- وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که یک فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری به شهادت رسید. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از روسیا الیوم ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی با شلیک به جوان فلسطینی در نزدیکی شهرک "کفل حارس" واقع در شمال کرانه باختری وی را به شهادت رساندند.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
نظامیان صهیونیست یک جوان فلسطینی را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.
نظامیان رژیم صهیونیستی دیشب یک جوان فلسطینی را در نهایت خونسردی در کرانه باختری به شهادت رساندند؛ به طوریکه نخست وزیر تشکیلات خودگردان به آن واکنش نشان داد.
نظامیان رژیم صهیونیستی یک جوان 33 ساله فلسطینی اهل کرانه باختری را شامگاه پنجشنبه بدون هیچ دلیلی به شهادت رساندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا ؛ خبرنگار این شبکه تلویزیونی المیادین از شهادت ابراهیم ابومصطفی یعقوب 33 ساله از روستای کفل حارس به ضرب گلوله نیرو های اشغالگر رژیم صهیونیستی خبر داد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی در کفل حارس در شمال کرانه باختری به شهادت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۳:۱۵    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه درباره پیامد های طرح الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغال شده فلسطینی به رژیم صهیونیستی هشدار داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۳۳    
شفقنا- دبیرکلمته اجرایی سازمان آزاد سازی فلسطین گفت: از 194 کشور جهان، 192 کشور با طرح الحاق اراضی فلسطین که تنها اسرائیل و آمریکا خواهان اجرای آن هستند، مخالفند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) نظامیان اسرائیلی به مناطقی از کرانه باختری و قدس اشغالی یورش برده و تعدادی از فعالان فلسطینی را بازداشت کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ پایگاه خبری الرساله در این رابطه نوشت که نظامیان رژیم اسرائیل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از هتاکی مجدد ده ها شهرک نشین صهیونیست به مسجدالاقصی خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۰    
شهرک نشینان صهیونیست در روستای شرقی اللبن در جنوب نابلس 12 خودرو را پنجر کردند و بر روی خودرو ها شعار های ضد فلسطینی نوشتند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۸    
نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی 14 شهروند فلسطینی از جمله مقام های ارشد حماس و جنبش جهاد اسلامی را در کرانه غربی و قدس بازداشت کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۷    
نظامیان رژیم صهیونیستی با حمله به مناطق مختلف کرانه باختری چند شهروند فلسطینی و دو عضو ارشد حماس را بازداشت کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۲    
شورای اوقاف اسلامی قدس از اتخاذ تدابیر و شیوه نامه های بهداشتی برای حفظ سلامت نمازگزاران و زائران مسجدالاقصی به منظور مقابله با شیوع موج دوم کرونا در سرزمین های فلسطینی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
جنبش حماس در ششمین سالگرد جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه تأکید کرد که تنها راه بازگردان آوارگان فلسطینی این است که از زور علیه صهیونیست ها استفاده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در جنگ 51 روزه 2014 درصدد بود تا مقاومت را به زانو درآورد، اما بار دیگر با اشتباهات محاسباتی سومین شکست پیاپی را متحمل شد.
به گزارش سلام نو و به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری "وفا" فلسطین، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در خصوص حل مسأله فلسطین بر اساس قوانین بین المللی رایزنی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کل کمیته مرکزی جنبش فتح با بیان اینکه فلسطینی ها تهدید طرح الحاق را به فرصتی برای تحقق وحدت ملی خود مبدل کردند، گفت که توافق فتح و حماس برای ایجاد استراتژی مقاومت مردمی برای دشمن تکان دهنده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امور اسرا و آزاده های فلسطینی تاکید کرد که علت شهادت اسیر فلسطینی بی اعتنایی اداره زندان رژیم صهیونیستی به درخواست های مکرر این اسیر برای درمان بیماریش بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۲    
تصویری از دختران فوتبالیست فلسطینی پس از رفع محدودیت های کرونایی در اولین جلسه تمرین را در این خبر مشاهده کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک اسیر بیمار فلسطینی که سال ها در اسارت رژیم صهیونیستی بود، روز چهارشنبه در یکی از زندان های این رژیم به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی آزمایش های ممنوعه ای را روی حیوانات، اسیران، کودکان فلسطینی و نظامیان خود انجام می دهد و نتایج آن را می فروشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از غزه، سعدی الغرابلی اسیر فلسطینی حدود سی سال عمر خود را پشت میله های زندان های رژیم صهیونیستی گذراند، الغرابلی سال های زیادی با بیماری کلیوی و سرطان درگیر بود و سرانجام به علت بی توجهی صهیونیست ها به درمان او به شهادت رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی با بی تفاوتی به شدت گرفتن شیوع کرونا به مناطق مختلف حمله کرده و قریب به بیست فلسطینی را بازداشت کردند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نقش بستن چفیه فلسطینی بر برج مخابراتی شیلی به منظور حمایت از مردم فلسطین و رد اشغالگری صهیونیست ها
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۵۰    
تهران-ایرنا- آرزویم این بود که با فرزندان و نوه هایم عکس یادگاری بگیرم این آرزوی سعدی الغرابلی اسیر شهید فلسطینی است که در که نتیجه اهمال پزشکی در زندان رژیم صهیونیستی جان خود را از دست داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از پرواز گسترده جنگنده های رژیم صهیونیستی بر فراز غزه خبر دادند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۷    
زنان فلسطینی ساکن نوار غزه روز یکشنبه در اعتراض به طرح الحاق سرزمین های کرانه باختری به رژیم اشغالگر قدس در نزدیکی گذرگاه بیت حانون تظاهرات کردند. حجم ویدیو: 7.33M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59 دانلود ویدیو اخبار مرتبط مخالفت اعضای مجالس اروپایی با طرح الحاق کرانه باختری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از غزه، در چارچوب ادامه اعتراضات مردمی در محکومیت طرح صهیونیستی الحاق، جنبش الاحرار فلسطین در مرکز غزه راهپیمایی برگزار کرد. شرکت کنندگان در این راهپیمایی بر آمادگی کامل برای مقابله با طرح های رژیم صهیونیستی و احقاق حقوق کامل ملت فلسطینی تاکید کردند. ...
برنامه این هفته پرونده های فلسطین (palestie files) در شبکه پرس تی وی به بررسی موضوع اعتراضات مردم فلسطین در پی شهادت جوان فلسطینی کم توان دهنی به دست نظامیان صهیونیستی و سر دادن شعار زندگی فلسطینی ها مهم است اختصاص دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال شهادت یکی از اسیران فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی، حماس و جهاد واکنش نشان دادند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۷    
با شهادت یک اسیر فلسطینی در نتیجه اهمال کاری پزشکی در زندان رژیم صهیونیستی، گروه های فلسطینی این حادثه را سند گویای واقعیت ظلم و تروریسم رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی توصیف کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۷    
سخنگوی جنبش حماس در واکنش به شهادت یک اسیر فلسطینی 75 ساله بر اساس اهمالکاری عامدانه پزشکی در زندان های رژیم اشغالگر تاکید کرد که این جنایت٬ عبور از همه خطوط قرمز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطینی شهادت سعدی الغرابلی اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و به این رژیم هشدار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۰    
تاکید سیدحسن نصرالله بر لزوم توجه به الگوی ایران در مقاومت اقتصادی و پیشرفت صنایع، آموزش سرکوب به پلیس آمریکا در تل آویو و تشدید اعتراض ها به طرح الحاق از خبر های مهم 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
هیأت امور اسرا و آزادگان فلسطینی از اوضاع بهداشتی فاجعه بار این اسرا در بازداشتگاه عصیون رژیم صهیونیستی خبر داد.
سلام نو / روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از انتقاد بوریس جانسون، همتای انگلیسی اش از طرح الحاق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از وبگاه خبری العربی الجدید ، باشگاه اسیران فلسطینی اعلام کرد نظامیان اشغالگر صهیونیست 27 فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری به ویژه در شهر های طولکرم، رام الله و قدس اشغالی بازداشت کردند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- اوج گیری مجدد کرونا در اراضی اشغالی گمانه زنی ها درباره تعویق جلسه محاکمه بنیامین نتانیاهو را به اتهام فساد مالی مطرح کرده است. تاریخ انتشار: 11:35 - 18 تیر 1399 - کد خبر: 635769
برترین ها / روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: تصویری از دو دختر فوتبالیست فلسطینی که در حملات رژیم صهیونیستی دچار قطع پا شدند اما در جلسه تمرینی که برای اولین بار پس از رفع محدودیت های ویروس کرونا در نوار غزه توسط صلیب سرخ ترتیب داده شد، حضور پیدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سعدی الغرابلی اسیر فلسطینی در زندان های رژیم اشغالگر به شهادت رسید و اسرای فلسطینی در اعتراض به این موضوع، اعتصاب غذا کرده اند.
سرمد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل غرب آسیا، با اشاره به اظهارات محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین مبنی بر آمادگی اش برای مذاکره با رژیم صهیونیستی گفت: محمود عباس به دنبال این است که برخی از کشورها از جمله آلمان یا فرانسه بین تشکیلات خودگردان فلسطینی و رژیم صهیونیستی میانجی گری کنند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به دلیل اهمال عامدانه این رژیم در خدمات رسانی پزشکی به شهادت رسید.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، به نقل از ایسنا، دولت فلسطین اعلام کرد کرانه باختری به دلیل افزایش مبتلایان به کرونا برای پنج روز دیگر قرنطینه می شود. ابراهیم ملحم، سخنگوی دولت فلسطین گفت: دولت فلسطین تصمیم گرفته تمام مناطق شهرها و شهرک های فلسطینی را برای پنج روز دیگر ببندد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دهها معترض حامی حقوق فلسطینی ها با راهپیمایی به سمت خانه ایوانکا ترامپ و داماد رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن دی سی، طرح الحاق اراضی کرانه باختری به فلسطین اشغالی را محکوم کردند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۰    
سه نوجوان فلسطینی از شهر قدس که 16 سال دارند، موفق به حفظ کل قرآن کریم شدند.