سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۶:۴۸Sep 2018 25

جدیدترین خبرهای «فلسطینی»

روزنامه کسب و کار   ۶ ساعت پیش    
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد که تظاهرات حق بازگشت و لغو محاصره به راه خود ادامه می دهد و به مرور زمان ابزارهای مورد استفاده در آن توسعه پیدا کرده و این تظاهرات ها علیه رژیم صهیونیستی تشدید خواهد یافت.
ایسکانیوز   ۶ ساعت پیش    
منابع فلسطینی امروز از تجاوز ده ها شهرک نشین یهودی افراطی به حریم مسجد الاقصی تحت حمایت کامل پلیس رژیم صهیونیستی خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد تصمیم نژادپرستانه رژیم صهیونیستی برای تخریب روستای فلسطینی الخان الاحمر در حومه قدس اشغالی را محکوم کرد.
عصر ایران   ۷ ساعت پیش    
یک مقام سازمان ملل متحد گفت، اعتراض ها و تعرض به حقوق بشر در اراضی فلسطینی ها ادامه دارد و وضعیت نوار غزه مستلزم توجه فوری است. به گزارش اسپوتنیک، سانتیاگو کانتون ...
روزنامه اطلاعات   ۸ ساعت پیش    
سرویس خارجی: یک شهروند فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در حمله شبانه صهیونیست ها به شرق نوار غزه به شهادت رسید و 14 تن دیگر هم زخمی شدند. به گفته سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین، حال برخی از مجروحان وخیم است ...
روزنامه کسب و کار   ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهوری لبنان اعلام کرد، اسرائیل با ترویج نظریه ائتلاف اقلیت ها ، برای تجزیه خاورمیانه تلاش می کند.
کیهان   ۸ ساعت پیش    
جوانان فلسطینی می گویند برای اینکه صهیونیست ها نتوانند تظاهرات بازگشت آنها در غزه را به گلوله ببندند، از این پس این راهپیمایی ها را به صورت شبانه برگزار خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، یک جوان فلسطینی با گلوله نظامیان صهیونیست در نزدیک مرزهای شمالی نوار غزه کشته شد.
العالم   ۹ ساعت پیش    
اقدام نظامیان رژیم اشغالگر در سرکوب ناوگان آزادی نهم در شمال نوار غزه و نیز تظاهرکنندگان حامی این ناوگان، یک شهروند فلسطینی به شهادت رسید و و دهها تن از تظاهرکنندگان زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
منابع فلسطینی از شهادت و زخمی شدن شمار زیادی در یورش صهیونیستها به تظاهرات فلسطینی ها در شمال غرب غزه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
منابع خبری از شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن ده ها نفر دیگر در حمله ارتش رژیم صهیونیستی به تظاهرات مردم غزه خبر دادند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- یک تظاهرکننده فلسطینی در مرزهای شمالی نوار غزه با فلسطین اشغالی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید و ده ها تن نیز زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
وزارت بهداشت فلسطین در بیانیه ای از شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن 50 نفر در حملات امروز نظامیان صهیونیست به تظاهرات کنندگان در شمال غزه خبر داد.
جام نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
مردم نوار غزه تشییع جنازه با شکوهی برای جوان فلسطینی که به دست سربازهای صهیونیست به شهادت رسیده است، برگزار کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۲    
تهران-ایرنا-فلسطینی ها یک فروند هواپیمای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی را در نوار غزه ساقط کردند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۳    
کارکنان آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی (آنروا) دست به اعتصابی یک روزه زدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۹    
منابع فلسطینی از اعتصاب فراگیر در موسسات وابسته به آژانس امدارسانی و کاریابی آوارگان فلسطینی وابسته به سازمان ملل(آنروا) در نوارغزه خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۷    
عضو کمیته اجرایی اداره سیاسی سازمان آزادی بخش فلسطین که با معاون وزیر خارجه سوریه دیدار کرده بود، اظهار داشت که این دیدار بسیار موفق بوده و بیانگر میزان رابطه فلسطین و سوریه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۵    
سخنگوی حماس: جنبش حماس سند پیشنهادی جنبش فتح برای آشتی بین گروه های فلسطینی را رد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۴    
تهران - ایرنا - وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که درگیری دیشب (یکشنبه شب) نظامیان رژیم صهیونیستی با فلسطینیان در شرق نوار غزه یک شهید و 14 زخمی بر جا گذاشت.
العالم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۰    
در حمله وحشیانه صهیونیست ها به غزه یک فلسطینی شهید و 20 نفر دیگر زخمی شدند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۶    
زیپی لیونی رئیس جریان اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در گفتگویی تلویزیونی بنیامین نتانیاهو را نخست وزیری بد توصیف و اعلام کرد که زمان آن فرا رسیده است تا نتانیاهو از سمتش کنار گذاشته شود و فرد دیگری به جای او انتخاب شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۳    
وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شرق غزه و زخمی شدن 14 تن دیگر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۸:۴۵    
منابع فلسطینی و وزارت خارجه سوریه اعلام کردند که رییس تشکیلات خودگردان فلسطین پیامی را برای رییس جمهور سوریه فرستاده است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- نام عملیات، طریق القدس گذاشته شد تا نشان داده شود که سرزمین های اشغالی فلسطینی ها، فقط با برگزاری جلسه و همایش و یک نشست و برخاست آزاد نمی شود
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- مقامات فلسطینی گزارش دادند که نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته اقدام به تیراندازی به سوی جوانان فلسطینی در نوار غزه کردند که در پی این اقدام یک فلسطینی به شهادت رسیده و 20 تن دیگر نیز مجروح شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۷:۵۲    
تهران – ایرنا – مرکز حقوق بشری میزان در بیانیه ای اعلام کرد: رژیم صهیونیستی طی ماه آگوست (مرداد - شهریور) یکصد فلسطینی را در بازداشت اداری کرده است.
العالم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۳۶    
هواپیمای رژیم صهیونیستی یکشنبه شب تظاهرکنندگان فلسطینی را در شرق غزه هدف قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۱:۰۰    
تهران – ایرنا- روزنامه صهیونیستی هاآرتص روز یکشنبه در مطلبی نوشت: ارتش رژیم صهیونیستی در مقابل تظاهرات شبانه ای که فلسطینی ها در مرز غزه برگزار می کنند، با چالش مواجه است.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۹    
اکوفارس: آفریقای جنوبی در اعتراض به اقدامات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی های شرکت کننده در راهپیمایی بازگشت، سفیر خود از تل آویو را بازگرداند.