شنبه ۲۸ دیساعت ۲۰:۳۱Jan 2020 18

جدیدترین‌های «فلسطینی»

شفقنا   ۴ ساعت پیش    
شفقنا- سربازان رژیم صهیونیستی ظهر امروز یک زن فلسطینی را به شیوه ای وحشیانه بازداشت کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از معا، سربازان اسرائیلی به بهانه آنکه این زن قصد داشته عملیات چاقوکشی انجام دهد، اقدام به ضرب و شتم وی و سپس دستگیری اش در باب العامود در مرکز قدس اشغالی کردند. ...
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش    
تصاویری از آثار ضرب و جرح روی بدن یک اسیر فلسطینی که صهیونیست ها پس از بازداشت، از پنج نوع شکنجه سخت روی جسم او استفاده کردند..
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی یک زن فلسطینی را در شهر قدس اشغالی مورد ضرب و شتم قرار داده و او را بازداشت کردند.
صهیونیست ها یک زن فلسطینی را در قدس اشغالی بازداشت کردند و مدعی تلاش وی برای انجام عملیات علیه صهیونیست ها شدند.
شبکه یک سیما   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، "مستند فریاد سپیده دم" با محوریت ظلم و ستم صهیونیست ها به مردم مظلوم فلسطین از دوران استعمار انگلیس بر این سرزمین تا به امروز از جمله حمایت های اخیر دولت ترامپ از رژیم صهیونیستی می پردازد. ...
آنا   ۸ ساعت پیش    
تصاویری از وضعیت وخیم یک زندانی فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی منتشر شده است که نشان می دهد اشغالگران به طرز وحشیانه ای این فرد را شکنجه کرده اند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
نظامیان صهیونیست مدارس فلسطینی ها را به بهانه های مختلف تخریب می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
شبکه تلویزیونی الجزیره تصاویری را از آثار شکنجه روی بدن یک اسیر فلسطینی به نام ولید حناتشه منتشر کرد.
توقف کمک های مالی هشداری برای فروپاشی بخش های درمانی است که به ده ها هزار فلسطینی ساکن قدس در کرانه باختری و غزه خدمات می دهند.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم تدابیر امنیتی صهیونیست ها، 40 هزار فلسطینی نماز جمعه را در مسجدالاقصی اقامه کردند.
یک سازمان حقوق بشری فلسطینی عکس هایی از آثار شکنجه روی بدن یک اسیر فلسطینی در زندان های رژیم اشغالگر صهیونیستی منتشر کرد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مؤسسه حقوق بشری فلسطینی تصاویری را منتشر کرد که شکنجه یکی از اسیران فلسطینی در زندان های رژیم اشغال گر صهیونیستی را مستندسازی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که آزادی اسرای فلسطینی از زندان های رژیم صهیونیستی در راس اولویت های این جنبش قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۷:۲۱    
13 فلسطینی در سرکوب تظاهرات روز جمعه به دست نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال کرانه باختری مجروح شدند
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین یورش صبح جمعه نظامیان رژیم صهیونیستی به نمازگزاران فلسطینی در مسجد الاقصی را محکوم کرد.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی نمازگزاران فلسطینی را پس از اقامه نماز صبح در مسجدالاقصی، با گلوله های ساچمه ای و گاز اشک آور، هدف حمله قرار دادند.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از منابع فلسطینی، چندین بالن انفجاری از سمت نوارغزه به سمت مناطق اشغالی پرتاب شد. پرتاب بالن ها و بادبادک های انفجاری به سمت شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه از جمله ابتکارهای جوانان فلسطینی برای مقابله با اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی و نیز محاصره ظالمانه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از رام الله؛ امروز فلسطینی های کرانه باختری به ویژه در المغیر، نالین، کفر قدوم، بیت لحم و الخلیل در اعتراض به تصمیم وزیر جنگ صهیونیستی به الحاق 60 درصد از زمین های کرانه باختری به این رژیم تظاهرات کردند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی عجیب گفت که باید با مسأله بالون های آتش زای ساخت دست فلسطینی ها به مثابه موشک برخورد شود.
موج رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: حضور آمریکا در منطقه ما،جز شر و فساد اثر دیگری نداشته است و هر جایی که قدم می گذارد نا امنی و جنگ بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۶    
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز به نمازگزاران فلسطینی در مسجدالاقصی یورش بردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- افسران و نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی روز جمعه با حمله به صدها نمازگزار فلسطینی در صحن های مسجد الاقصی و استفاده از گلوله های پلاستیکی، ده ها تن از آن ها را زخمی کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز جمعه نمازگزاران فلسطینی را پس از اقامه نماز صبح مورد حمله قرار دادند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۲    
شفقنا- نیروهای پلیس رژِیم صهیونیستی بامداد امروز پس از نماز صبح به نمازگزاران فلسطینی در بیت المقدس یورش برد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز عربی، نظامیان اسرائیلی پس از نماز صبح به زور وارد این حرم مقدس شدند و به نمازگزاران اهانت کردند. انتهای پیام ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان اسرائیل در پاسخ به ارسال بالن های حامل مواد منفجره، به یکی از تاسیسات متعلق به حماس، جنبش فلسطینی حاکم در نوار غزه حمله کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۰۵:۳۸    
تهران- ایرنا- مدیر موقت آژانس امداد و کاریابی پناهجویان فلسطینی (آنروا) روز پنجشنبه اعلام کرد که گروه های حامی رژیم صهیونیستی از جمع آوری کمک برای آوارگان فلسطینی جلوگیری می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آژانس امدادرسانی سازمان ملل به آوارگان فلسطینی گفت: آمریکا با پارلمان های خارجی برای متوقف کردن اعانات به این آژانس در حال مذاکره است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دهها فلسطینی ساکن شهر نابلس شمالی واقع در کرانه غربی روز پنجشنبه با تجمع مقابل ساختمان شهرداری این شهر به حضور فیلیپ هول کنسول انگلیس اعتراض کردند و خواستار عذرخواهی این کشور از اشتباه تاریخی در به وجود آوردن اسرائیل شدند.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۱    
تصاویری از وحشت نفتالی بنت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و فرار وی پس از حمله موشکی گروههای مقاومت فلسطینی به مناطق صهیونیست نشین در سرزمینهای اشغالی 1948 میلادی منتشر شده است
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی از شلیک 4 موشک از نوار غزه به سوی سرزمین های اشغالی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- نفتالی بنت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از ترس موشک های شلیک شده نیروهای مقاومت فلسطینی پا به فرار گذاشت. تاریخ انتشار: 09:30 - 26 دی 1398 - کد خبر: 587372
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۰    
شفقنا- رژیم صهیونیستی مجموعاً 7 منطقه حفاظت شده طبیعی در مناطقی که به صورت تاریخی به این رژیم تعلق ندارد، ایجاد کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره، اسراییل با ایجاد 7 پارک طبیعی در سرزمین هایی که اشغال کرده هر روز به عمق اشغالگری خود می افزاید ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی و حامیان غربی آن، به گونه ای جلوه می دهند که مردم جهان تا اسم فلسطینی به گوش شان می خورد، درست مثل این که نام کوسه به گوش شان بخورد، دچار رعب و وحشت می شوند!
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از حمله جنگنده ها و پهپادهای رژیم صهیونیستی به مناطقی در غزه خبر دادند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۵    
شفقنا-دولت پادشاهی اردن خواستار حل شدن تنش بین ایران و آمریکا و همچنین اسرائیل و فلسطینی ها شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره، دولت پادشاهی اردن در واکنش به تنش که در منطقه خاورمیانه وجود دارد ...
ابنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۰    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا اعضای خانواده ابوعمره در غزه که خانه آنها بر اثر حملات هوایی رژیم صهیونیستی به طور کامل تخریب شده حاضر به ترک آن نیستند و با وجود سرمای هوا بر روی ویرانه های خانه خود سکنی گزیده اند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۵    
حوزه/ صفحه "زندانیان آزادی بیان" در توئیتر و همچنین کاربران شبکه های اجتماعی با راه اندازی پویشی در فضای مجازی از عربستان خواستند زندانیان فلسطینی و اردنی را که ماه ها پیش زندانی کرده آزاد کند.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۹    
علی جرادات، از فلسطینیان مقیم چین در پی شهادت سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی با ملت ایران ابراز همدردی کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، علی جرادات ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی به دنبال احداث زندان های جدید برای به بند کشیدن شمار بیشتری از فلسطینی هاست. به گزارش شیعه پرس به نقل از روسیاالیوم، رژیم صهیونیستی به دنبال احداث زندان های جدید برای به بند کشیدن شمار بیشتری از فلسطینی هاست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی، مهندس و معمار مقاومت در فلسطین و منطقه بود و همواره بر اهمیت دفاع از مردم مظلوم فلسطینی تاکید می کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در پی تن دادن رژیم صهیونیستی به شروط اسیر فلسطینی، وی پس از 113 روز دست از اعتصاب غذا کشید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگر فلسطینی اعلام کرد آمریکا با ترور ژنرال قاسم سلیمانی تنها دنبال حذف وی از صحنه نبود بلکه می خواست با اعمال فشار بر ایران سیاست خارجی این کشور بویژه در زمینه دفاع از مقاومت را تغییر دهد.
سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۰    
جبهه مقاومت و شهادت سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور اندیشمندان و فرهیختگان در لبنان بررسی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، انجمن اندیشه عربی، نشستی پیرامون شهادت سردار سلیمانی و همرزمان شهیدش با حضور عباس خامه یار، رایزن فرهنگی کشورمان و منیر شفیق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی کاربران شبکه های اجتماعی با گذاشتن یک هشتگ جدید خواستار آزادی زندانیان فلسطینی و اردنی در عربستان شدند.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال یورش وحشیانه صهیونیست ها به کرانه باختری درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات خصمانه نظامیان صهیونیست علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی ادامه دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی فایل ویدیویی را منتشر کرد که در آن سربازان گارد مرزی به عمر هندی، جوان فلسطینی از اردوگاه شعفاط در قدس شرقی حمله می کند و مادرش را زیر مشت و لگد می گیرند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در پنجمین دوره اکران های مردمی جشنواره فیلم عمار در غزه که همراه با پاسداشت حاج قاسم سلیمانی همراه بود، نمایندگان گروه های فلسطینی بر نقش آن شهید و نقش ایران در حمایت از مقاومت اسلامی تاکید کردند.
بنا بر گزارش خبرگزاری وفا فلسطین، مسئولان رژیم صهیونیستی برای اولین بار، حصر خانگی را با هدف اجبار مردم شهر قدس به مهاجرت آغاز کرده اند. نیروهای امنیتی اسرائیل از آغاز سال 2020، 9 فلسطینی ساکن محله عیسویه شهر قدس را حصر خانگی کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد، شهادت عائشه الرابی در سال 2018 به دست شهرک نشین اسرائیلی به خاطر احساس انزجار و دشمنی بوده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال یورش وحشیانه صهیونیست ها به کرانه باختری درگیری شدیدی میان آنها و شهروندان فلسطینی درگرفت.