یکشنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۱:۲۱Feb 2020 23

جدیدترین‌های «نتانیاهو»

یک کارشناس صهیونیستی متخصص در امور منطقه عربی در مقاله ای فاش کرد طرف سعودی در جریان سفر اخیر یک هیئت ارشد از سازمان های یهودی به ریاض، خواستار آن شده اند که انتشار اخبار درباره دیدار قریب الوقوع میان ولیعهد این کشور با نخست وزیر اسرائیل متوقف شود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس حزب "اسرائیل بیت نو" فاش کرد، رئیس موساد و فرمانده منطقه جنوبی به دستور بنیامین نتانیاهو به قطر سفر کرده و برای اینکه به انتقال پول به حماس ادامه دهد به این کشور متوسل شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی می گوید که رئیس سرویس جاسوسی و یک نظامی ارشد این رژیم اخیرا به درخواست نتانیاهو به قطر سفر کرده اند.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی و رهبر حزب اسرائیل بیتنا فاش کرد که یوسی کوهن رئیس دستگاه جاسوسی این رژیم و هرزی هالوی افسر ارشد مسئول امور غزه در وزارت جنگ اسرائیل اوایل ماه جاری میلادی به قطر سفر کرده اند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۳    
منابع خبری از ادامه تلاش های پشت پرده برای برگزاری نشست سه جانبه میان ترامپ، بن سلمان و نتانیاهو خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین نظرسنجی انجام شده درباره انتخابات آتی رژیم صهیونیستی از برتری حزب لیکود بر رقیب خود حکایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
در پی رونمایی از طرح آمریکایی موسوم به معامله قرن تحرکات و تماس های محرمانه در پایتخت های عربی به منظور اجرای گام های بعدی و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی آغاز شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که نظرسنجی ها در اراضی اشغالی همچنان حاکی از برتری ائتلاف آبی سفید به رهبری بنی گانتس بر حزب لیکود به رهبری بنیامین نتانیاهو است اما این برتری هیچ کمکی به او برای تشکیل دولت نخواهد کرد ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۳    
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در وعده ای جدید و قدیمی از راه اندازی خطوط مستقیم هوایی بین عربستان و سرزمین های اشغالی خبر داده است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- نزدیک شدن به سومین انتخابات سراسری رژیم صهیونیستی در کمتر از یک سال، این سوال را به ذهن متبادر می کند که سناریوهای پیش روی این رژیم و بنیامین نتانیاهو چه هستند. تاریخ انتشار: 04:00 - 03 اسفند 1398 - کد خبر: 598709
کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۶    
رئیس سابق اقلیم کردستان عراق طی مصاحبه ای، ضمن حمایت از موجودیت رژیم اشغالگر قدس در سرزمین های اشغالی فلسطینی، گفت که مخالفت با حضور آمریکا در عراق، احساسی است و نظامیان آمریکایی باید در این کشور حضور داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سرنوشت طرح شوم معامله قرن در صورت شکست خود در انتخابات دوم مارس کنست(پارلمان) رژیم ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی بر اجرای طرح جنجالی معامله قرن تاکید کرد و اجرای این طرح را غیر قابل بازگشت دانست.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۸    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به تصمیم نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای آغاز ساخت شهرک های جدید در قدس اشغالی واکنش نشان داد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه یک رئیس جمهور دموکرات در آمریکا هم نمی تواند اجرای معامله قرن را متوقف کند، از احتمال پیروزی ائتلاف چپ در انتخابات سراسری فلسطین اشغالی ابراز نگرانی کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت، طرح ساخت 3000 واحد مسکونی در نزدیکی بیت المقدس شرقی را که پس از نارضایتی های بین المللی متوقف شده بود، دوباره به جریان می اندازد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۳    
یک رسانه رژیم صهیونیستی از تصمیم نفتالی بنت وزیر جنگ کابینه نتانیاهو برای گسترش شهرک های صهیونیست نشین در کرانه باختری اشغالی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرک نشین های اسرائیلی با مخالفت با دیدار بنیامین نتانیاهو، سیلی بر صورت وی زدند.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از طرحهایی برای احداث هزاران واحد مسکونی جدید برای شهرک نشینان یهودی در شرق بیت المقدس خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از دیلی صباح، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در انتخابات پیشین اسرائیل از کسب اکثریت آراء بازماند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه دستور ساخت 3000 واحد مسکونی جدید در شهرک های صهیونیست نشین را صادر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۴    
تهران-ایرنا- "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر و رییس حزب "لیکود" رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب و تنها دو هفته مانده به انتخابات کنست، وعده ساخت 6 هزار و 200 هزار واحد مسکونی جدید برای یهودیان در جنوب قدس را داد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۶    
شفقنا- همزمان با نزدیک شدن به موعد انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو گفت که هزاران واحد مسکونی جدید برای شهرک نشینان در قدس شرقی خواهد ساخت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای ساخت هزاران واحد مسکونی برای یهودیان در آستانه انتخابات وعده داد.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
دستیار ویژه رونالد ریگان در مقاله ای با بیان اینکه معامله قرن اشتباهی تاریخی است، نوشت: طرحی که توسط پارتیزان های آمریکایی و اسرائیلی و دولت نتانیاهو تهیه شده است، به نفع اسرائیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در فاصله دو هفته به انتخابات پارلمانی، ادعا کرد که هزاران واحد مسکونی صهیونیست نشین جدید در قدس شرقی احداث خواهد کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های صهیونیستی از احتمال افشای فساد مالی بنی گانتز، اصلی ترین رقیب بنیامین نتانیاهو در انتخابات پیش رو خبر می دهند. تاریخ انتشار: 15:42 - 01 اسفند 1398 - کد خبر: 598512
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی با این ادعا که روند عادی سازی روابط کشورهای عربی با این رژیم روبه افزایش است ، گفت: این روند فقط ناشی از تهدید مشترک نیست بلکه به اشتیاق و علاقه کشورهای عربی نیز بازمی گردد.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رهبر حزب آبی و سفید درخواست نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای شرکت در مناظره ای تلویزیونی پیش از انتخابات دوم مارس را رد کرد. بنی گانتز ، رهبر حزب آبی و سفید، شامگاه گذشته - چهارشنبه- درخواست بنیامین نتانیاهو ...
سلام نو / انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که نمی تواند تعداد سفرهای محرمانه خود به کشورهای عربی را اعلام کند. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفت وگویی تلویزیونی با شبکه محلی "هلا" که برای عرب های اسرائیل در داخل خط سبز پخش می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای افزایش روابط این رژیم با کشورهای عربی از تعبیر انقلاب استفاده و اعلام کرد، درباره تعداد سفرهای محرمانه اش به کشورهای عربی نمی تواند اظهارنظر کند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۵:۲۱    
شفقنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی دیروز چهارشنبه با انتشار پستی در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد که برای انجام پرواز مستقیم از تل آویو به مکه مکرمه تلاش می کند، اما دقایقی بعد این پست را حذف کرد. ...
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تاکید بر ادامه روند عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی و این رژیم اعلام کرد تعداد سفرهای سری که به کشورهای عربی داشته است، را نمی تواند افشا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی پیامی در صفحه فیس بوک خود از برقراری پرواز مستقیم بین تل آویو و مکه مکرمه در آینده ای نزدیک خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس چهارشنبه با انتشار پست هایی به زبان های عبری و عربی در شبکه فیسبوک وعده برای برقراری پرواز مستقیم از فلسطین اشغالی به مکه مکرمه را داد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی روز گذشته اعلام کرد که نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده فساد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم در تاریخ 17 مارس (27 اسفند) برگزار می‫شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دو پست فیسبوکی به زبان های عبری و عربی از تلاش برای برقراری پرواز مستقیم از تل آویو به مکه مکرمه خبر داد.
حافظ نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۲    
مناظره ای با حضور احد بهجت حقیقی و جعفر قادری در دانشگاه آزاد اسلامی به دعوت چندین تشکل دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، محاکمه بنیامین نتانیاهو به جرم فساد مالی، 27 اسفند آغاز می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس حزب آبی و سفید رژیم صهیونیستی در واکنش به تعیین تاریخ برگزاری دادگاه بنیامین نتانیاهو با انتشار توییتی، او را جنایتکار توصیف کرد. تاریخ انتشار: 20:00 - 30 بهمن 1398 - کد خبر: 598208
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگران تهدیدهای آشکار سردمداران رژیم صهیونیستی به جنگ علیه نوار غزه و نیز تهدید به ترور فرماندهان مقاومت را بیانگر سرخوردگی و آشفتگی حاکم بر این رژیم قلمداد می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شماری از وزیران حزب لیکود رژیم صهیونیستی به ریاست بنیامین نتانیاهو هشدار دادند که وی برای فرار از محاکمه حاضر است دست به هر کاری بزند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۶    
خبر آنلاین : برنی سندرز کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا در مصاحبه با CNN به محمد بن سلمان و نتانیاهو حمله کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر اعلام کرد که ارتش این رژیم برای "فاجعه ای بزرگ" علیه جنبش حماس و گروه های دیگر فلسطینی آماده می شود.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۹    
شفقنا-وزیر خارجه اردن به رژیم صهیونیستی هشدار داد که از هر گونه اقدامات یک جانبه دست بردارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز، ایمن الصفدی وزیر امور خارجه اردن درباره نقشه های نتانیاهو برای اشغال منطقه “غور اردن” گفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
برنی سندرز کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا در مصاحبه با CNN به محمد بن سلمان و نتانیاهو حمله کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد منطقه مثلث در شمال سرزمین های اشغالی بخشی از کشور فلسطین نخواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵    
تهران - ایرنا – انجمن های سیاسی و نیروهای ملی در سرزمین های فلسطین اشغالی به اتفاق آراء اعلام کردند که با تلاش های تبلیغاتی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای راه اندازی پروازهای مستقیم حج و عمره از فرودگاه بن گوریون به جده عربستان مقابله خواهند کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
نامزد احتمالی دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 در گفتگو با سی ان ان در انتقادی شدید اللحن از سیاست های رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی تأکید کرد که حاکمان سعودی، اوباش آدمکش هستند.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۶    
وزارت دادگستری رژیم صهیونیستی اعلام کرد: بنیامین نتانیاهو به جرم پرداخت رشوه، تقلب و خیانت به اعتماد عمومی، در تاریخ 17 مارس سال جاری میلادی محاکمه می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
محاکمه نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اتهام فساد دو هفته پس از برگزاری سومین انتخابات سراسری در کمتر از یک سال گذشته برگزار خواهد شد.