یکشنبه ۰۱ مهرساعت ۱۲:۱۰Sep 2018 23

جدیدترین خبرهای «نتانیاهو»

خبرگزاری فارس   ۱۵ دقیقه پیش    
نشریه اسرائیل هیوم که رابطه بسیار نزدیکی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی دارد خبر حمله تروریستی در اهواز را با تیتری منتشر کرده که از خوشحالی این نشریه حکایت دارد.
مردم نیوز   ۱ ساعت پیش    
مردم نیوز : حسین امیر عبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی شامگاه شنبه 31 شهریورماه در برنامه نگاه یک با اشاره به حادثه تروریستی امروز در اهواز اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
روزنامه صهیونیستی هاآرتص در مطلبی به بررسی سقوط هواپیمای روسی و نقش اسرائیل در این ماجرا پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
دولت قطر شایعات برخی محافل اسرائیلی درباره ارسال پیام این کشور به دفتر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را تکذیب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
بنا بر اعلام یک مقام صهیونیست، نخست وزیر رژیم صهیونیستی قرار است در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل، اطلاعاتی جدید درباره ایران ارائه دهد.
منجیل خبر   ۶ ساعت پیش    
در حال تکمیل.... این مطلب در 24 ساعت اخیر 18 بار بازدید شده
بیتوته   ۷ ساعت پیش    
یک مقام نزدیک به نخست وزیر اسرائیل گفته است نتانیاهو در سخنرانی خود در مجمع عمومی قصد دارد اطلاعات شگفت انگیزی درباره ایران ارائه کند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۰:۵۱    
یک مقام نزدیک به نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد نتانیاهو در سخنرانی مجمع سازمان ملل،اطلاعات شگفت انگیز، جالب و جدید درباره ایران خواهد داد که جهان متعجب خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۲۳:۲۶    
مشاور و دستیار ارشد رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: آمران و عاملان اقدام تروریستی اهواز بر مبنای شناختی که از نیروهای نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی دارند، باید منتظر ضربه شوک آور باشند.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۱    
Dحجت الاسلام ابوترابی فرد خطیب این هفته نماز جمعه تهران، گفت: سخن ترامپ این است که اگر در مقابل ایران کوتاه بیاییم خاورمیانه از کف ما رفته است. بله خاورمیانه از دستت رفته است. سخن نتانیاهو این است که اگر در برابر این حرکت کوبنده و موج پرقدرت کوتاه بیاییم باید با رژیم اشغالگر قدس خداحافظی کنیم ...
هنگام نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۱    
سیدمصطفی تاجزاده، معاون وزیر کشور دولت خاتمی به حادثه تروریستی اهواز واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۸    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از دریافت گزارش فرمانده نیروی هوایی این رژیم پیرامون نتایج مذاکرات با روسیه درباره سقوط هواپیمای روسی "ایل 20"، خواستار ادامه رایزنی ها و تماس ها در این باره شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۶    
تهران- ایرنا- اینکه ترامپ بدون حضور ایران جلسه ای دلخواه تشکیل دهد و در آن افراد معلوم الحال نظیر نتانیاهو را دعوت نماید و هرآنچه دلشان میخواهد بگویند، هیچ مشروعیت حقوقی و قانونی نخواهد داشت زیرا همه دشمنان ایران می توانند برای خود جلسه بگذارند و تنهائی هم به قضاوت بپردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما کانال ده تلویزیون رژیم صهیونیستی، جزئیات نامه وزیر امور خارجه قطر را به نخست وزیر این رژیم پیش از کشتار غزه در جریان انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی ، فاش کرد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۴۱    
خطیب نماز جمعه تهران گفت:آقای نتانیاهو شما و سرویس های اطلاعاتی شما خوب می دانید که زمان خداحافظی از رژیم اشغالگر قدس فرا رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۲    
شبکه 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد دولت قطر در تلاش برای آرام کردن اوضاع در نوار غزه در آستانه تشدید اعتراضات در ماه مه طرحی به تل آویو ارائه کرده اما این طرح هرگز به دلایل اداری دست نتانیاهو نرسید.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۴    
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: آقای نتانیاهو سرویس های اطلاعاتی رژیم غاصب صهیونیستی می دانند که زمان خداحافظی اسرائیل فرا رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۱    
تهران-ایرنا- خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت:فلسفه رفتاری ترامپ، نتانیاهو و بن سلمان در این کلمه است که اگر مقابل ایران کوتاه بیاییم خاورمیانه از کف می رود؛آقای ترامپ خاورمیانه از کف تو رفته است و سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی خوب می دانند که زمان خداحافظی فرارسیده است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: فلسفه اخیر رفتار ترامپ و نتانیاهو و بن سلمان این است که اگر جلوی حرکت اسلام را نگیرند، خاورمیانه از دستشان می رود در حالیکه این اتفاق افتاده است و حرف نتانیاهو این است که اگر جلوی حرکت کوبنده اسلام را نگیرند باید با رژیم اشغالگر قدس خداحافظی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۹    
سفیر رژیم صهیونیستی در یونسکو مدعی شد قطر برای جلوگیری از وقوع خشونت ها در غزه نامه ای به نخست وزیر این رژیم ارسال کرده بود که هرگز به دست او نرسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۷    
خطیب نماز جمعه تهران گفت: ْآقای نتانیاهو شما و سرویس های اطلاعاتی شما خوب می دانید که زمان خداحافظی از رژیم اشغالگر قدس فرا رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۷    
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: فلسفه اخیر رفتار ترامپ، نتانیاهو و بن سلمان این است که اگر جلوی حرکت اسلام را نگیرند، خاورمیانه از دستشان می رود در حالیکه این اتفاق افتاده است.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۰    
حوزه/ خطیب موقت نماز جمعه تهران با تاکید بر این که عاشورا، منطق عملی با عزت زیستن است، گفت: عاشورا منطق عملی ایمان و عمل صالح است. در واقعه عاشورا با یک عمل ناب و خالص مبتنی بر آموزه های وحیانی و عقلانی روبرو هستیم و باید از این منطق درس بیاموزیم.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۰    
اقتصادنیوز؛ محمدحسن ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران گفت: فلسفه رفتارهای اخیر ترامپ، نتانیاهو و بن سلمان این است که اگر در مقابل حرکت ملت ایران کوتاه بیاییم، خاورمیانه از دست ما رفته است؛ آقای ترامپ، خاورمیانه از کف شما رفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۰    
شبکه 10 رژیم صهیونیستی مدعی ارسال نامه ای از سوی دولت قطر به نتانیاهو و ارائه پیشنهاد صلح در نوار غزه شده است؛ نامه ای که مقامات امنیتی صهیونیست هنوز اجازه رسیدن آن به دست نتانیاهو را نداده اند.
عصر امروز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲    
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به هشدار سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به رژیمش واکنش نشان داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۰    
کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور آمریکا هفته آینده با نخست وزیر اسرائیل دیدار خواهد کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۱    
درخواست امارات برای حضور دولت های عربی در مذاکره جدید با ایران، بیانیه تند سفارت روسیه علیه تل آویو، واکنش ظریف به اظهارات مقام آمریکایی درباره انعقاد پیمان با ایران و سفر هیأت اسرائیلی به مسکو برای رایزنی درباره سرنگونی هواپیمای روسیه از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته ...
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۷:۳۱    
نمایندگی ایران در سازمان ملل طی نامه ای به دبیرکل و شورای امنیت این سازمان تهدید چندی قبل نتانیاهو در کنار تأسیسات هسته ای آن رژیم را تهدیدی جدی علیه صلح و امنیت بین المللی خواند.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۷:۱۳    
با وجود سقوط یک هواپیمای روس در جریان حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به سوریه، نتانیاهو امروز گفت تل آویو به اقدام علیه ایران ادامه می دهد.