یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۴:۴۸Apr 2019 21

جدیدترین‌های «خدمات درمانی»

تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۹    
هیات دولت سرانجام نوزدهم فروردین 98 تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی سال جاری را اعلام کرد. تعرفه هایی که در روزهای اخیر اعتراض هایی را به دنبال داشته و حتی رئیس کل سازمان نظام پزشکی از احتمال کاهش کیفیت خدمات درمانی به واسطه تعرفه های تصویب شده صحبت کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: مشکلی در ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در مناطق سیل زده نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت:این تیم ها در چهار نقطه داخل و خارج از مسجد جمکران متشکل از پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های پزشکی مستقر هستند و به ارائه خدمات درمانی به زائران نیمه شعبان می پردازند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز :معاون کلی وزارت بهداشت گفت: متأسفانه در دنیا نصف مردم، خدمات بهداشتی و درمانی مناسب دریافت نمی کنند و در استان هرمزگان باید کاری کنیم هیچ کسی شرمنده خانواده اش برای تأمین هزینه سلامت نشود. ...
گفتارنو   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در خصوص تعرفه های خدمات درمانی، در بخش خصوصی 13 درصد و در بخش دولتی 10 درصد افزایش داشته است در حالی که تورم بیش از این ها افزایش داشته است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تیم سلامت دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول به امداد رسانی در حوزه سلامت در مناطق سیل زده پرداختند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون کلی وزارت بهداشت گفت: متاسفانه در دنیا نصف مردم، خدمات بهداشتی و درمانی مناسب دریافت نمی کنند و در استان هرمزگان باید کاری کنیم هیچ کسی شرمنده خانواده اش برای تامین هزینه سلامت نشود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۵    
رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان هرمزگان گفت: با اشاره به اینکه برنامه ما رسیدن به متوسط کشور در تمامی شاخص های سلامت خواهد بود، اظهار کرد: کنترل بیماری های غیرواگیر از اهم برنامه هایم خواهد بود و باید به این سمت حرکت کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: تمام مهاجران خارجی مجاز می توانند از بیمه سلامت و خدمات درمانی همانند دیگر مردم ایرانی بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از ارایه خدمات درمانی و بهداشتی به 2 هزار و 978 نفر از ابتدای وقوع سیل در استان لرستان توسط تیم های درمان اضطراری این جمعیت به مردم سیل زده خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۷    
رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان هرمزگان گفت: همدلی تمام عیار تمامی مسئولین استان هرمزگان برای توسعه زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان استان امری شگفت آور بود و همین موضوع کار ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان را آسان تر می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۹    
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: استانداری هرمزگان نگاه ویژه ای به بخش بهداشت و درمان و تقویت زیرساخت ها در این بخش دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه اگر در مملکت ما این مدیران میزی از میزی بودنشان دست بکشند همه چیز درست می شود، بیان کرد: یکی از مصیبت های زمان ما همین مدیران میزی هستند که اگر اصلاح شوند جامعه نیز به طور حتم اصلاح می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان-رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از حضور تیم تخصصی درمانی این دانشگاه در مناطق سیل زده استان لرستان خبر داد و گفت:این تیم تا کنون به بالغ بر یک هزار نفر از سیل زدگان ارائه خدمت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: در نخستین روز حضور تیم تخصصی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در منطقه سیل زده پل دختر، 150 نفر از مردم چم مهر خدمات درمانی دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۱:۵۹    
ارومیه- ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی شهرستان خوی گفت: 164 مروج سلامت مدارس درهمایش تجلیل از فعالان مدارس مروج سلامت توسط دانشکده علوم پزشکی و اداره آموزش و پرورش این شهرستان تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه در حال حاضر مردم با مشکلات اقتصادی روبرو هستند، پزشکان باید کمی با آنها همراهی و همدردی کنند پزشکان زمانی درآمدهای میلیاردی و چند میلیونی داشتند، امروز بنا به شرایط اقتصادی، تعرفه خود را کاهش دهند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۰۹    
معاون اجرایی مرکز بهداشت سیستان و بلوچستان در بازدید از وضعیت خدمات رسانی سلامت به میرجاوه اظهار کرد: در منطقه لادیز میرجاوه 10 درصد جمعیت بالای 30 سال آن مبتلا به فشار خون و 5 درصد مبتلا به دیابت شناسایی ودر سامانه سیب ثبت و خدمات روتین سلامت برای آنان ارائه می شود . ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به راه اندازی بیمارستان صحرایی در اردوگاه جواد الائمه (ع)، گفت: در این بیمارستان روزانه پزشک عمومی، پزشکان متخصص از جمله پزشک متخصص زنان، چشم، پوست، دندانپزشک و ماما به سیل زدگان خدمات ارائه می دهند. ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایران در حوزه هموفیلی و در ارائه خدمت به بیماران سرآمد است و ما با وجود اینکه جزء کشور های در حال توسعه محسوب می شویم، اما بخش عمده دارو و خدمات درمانی رایگان در دسترس بیماران قرار می گیرد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت: جمعیت آماری بیمه شده کمیته امداد استان حدود 87 هزار نفر است که سال گذشته در راستای ارائه خدمات درمانی برای این تعداد 24 میلیارد تومان هزینه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۱    
رئیس کمیته امداد دودانگه گفت: 580 مددجوی زیرپوشش دودانگه پارسال از خدمات درمانی به ارزش 95 میلیون تومان بهره مند شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه انتقال خدمات درمانی بیمه پایه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) به سازمان بیمه سلامت به امضا رسید.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۴    
مدیر درمان تامین اجتماعی اصفهان گفت: ارتقاء کیفیت خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی هدف اصلی حوزه درمان است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، طاهر موهبتی مدیرعامل بیمه سلامت ایرانیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تفاهم نامه بیمه سلامت و کمیته امداد باعث خدمات یکساندریافتی توسط بیمه شدگان می شود؛ در نتیجه انتظار می رود این کار با کیفیت بهتری ادامه پیدا کند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۷    
ایلام - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت ایلام گفت: بر اساس انعقاد تفاهم نامه مشترک بین سازمان بیمه سلامت ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره) تمامی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد این استان تحت پوشش خدمات درمانی این سازمان قرار می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد کشور گفت: کلیه خدمات درمانی یک میلیون مددجوی کمیته امداد که در شهرهای بالای 20 هزار هستند به بیمه سلامت واگذار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تداوم خدمات سلامت روان در مناطق سیل زده گفت: این خدمات در مناطق سیل زده، به طور عمده در قالب خدمات غربالگری اولیه و در صورت نیاز، شامل ارایه خدمات درمانی توسط تیم درمان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان قزوین گفت: در سال گذشته 42 میلیارد ریال برای تامین هزینه های درمانی مددجویان بیمه شده تحت پوشش پرداخت شد و امسال مددجویان به بیمه سلامت منتقل شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
غفور راستین روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این تعداد مسموم شدگان 377 نفر پس از دریافت خدمات درمانی فوریت های پزشکی به بیمارستان منتقل و 68 نفر با تلاش پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی استان در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - بیمه 20 هزار مددجوی شهری کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران از امروز چهارشنبه به بیمه سلامت منتقل شد و این افراد از این پس از طریق این بیمه تحت پوشش خدمات درمانی قرار می گیرند ..
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه حدود نیمی از جمعیت کشور زیرپوشش این بیمه قرار دارند، گفت: سالانه 185 میلیون بار خدمات درمانی در بخش سرپایی و 4.5 میلیون بار خدمات درمانی در بخش بستری به افراد تحت پوشش این سازمان ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تیمی از روانشناسان برجسته آستان قدس رضوی برای ارائه خدمات درمانی مشاوره و روانشناسی به مناطق سیل زده اعزام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۸    
سنندج - مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: با انعقاد تفاهم نامه بین کمیته امداد و سازمان بیمه سلامت کشور، تمامی مددجویان شهری تحت پوشش کمیته امداد از خدمات درمانی بیمه سلامت بهره مند می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از ارائه خدمات درمانی به 19 هزار زائر ایرانی در ایام نوروز در عتبات عالیات خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۱    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه کمبود اعتبارات حلقه مفقوده مراکز دولتی برای ارتقا خدمات درمانی است،گفت: قریب به اتفاق جمعیت کشور در طبقه متوسط جامعه قرار دارند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
کانون خبرنگاران نبأ مدیر بیمارستان خیریه آیت الله کرمی(ره) اهواز گفت: با وقوع سیلاب در استان خوزستان، نیروهای بسیجی و داوطلب این بیمارستان با همکاری مؤسسه خیریه شفای آلام با تشکیل و اعزام گروه های تخصصی با عنوان طرح گروه جهادی در دوازده مرحله به سیل زدگان خوزستانی خدمات بهداشتی و درمانی ارائه دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمانگاه موقوفه عبدالله رضوی شاندیز گفت: در سال 97 به 63 هزار و 759 نفر در درمانگاه موقوفه عبدالله رضوی شهؤ شاندیز خدمات درمانی و سلامت ارائه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست مدیریت منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیش از 41 هزار و 845 متر مربع به فضاهای ارائه خدمات درمانی سال گذشته به مجموعه این دانشگاه افزوده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا -بیمارستان صحرایی شهید بقایی برای ارائه خدمات درمانی در بستان با حضور معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برپا شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد اسلامی در استان های سیل زده کشور به ارائه خدمات درمانی در حوزه های مختلف می پردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی گفت: به 20 هزار نفر اعم از افراد بیمه شده و غیربیمه شده صرفاً در مراکز درمانی ثابت و سیار مناطق حادثه دیده خدمات درمانی رایگان ارائه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان گفت: تمامی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد این استان از ابتدای امسال تحت پوشش خدمات درمانی این سازمان قرار گرفته اند و مهلت تبدیل کارت درمانی آنها به دفترچه بیمه ای نیز تا آخر اردیبهشت تعیین شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
محمد کرم درآبادی عصر دوشنبه به خبرنگار ایرنا اعلام کرد: بیش از 100 پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های پزشکی در هشت روز فعالیت در منطقه سیل زده استان خوزستان به حدود 500 نفر خدمات درمانی رایگان ارائه کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بیمارستان صحرایی ارتش در آق قلا با انواع خدمات درمانی به صورت رایگان در خدمت مردم سیل زده گلستان است.
اقتصاد ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تیم پزشکی اعزامی پتروشیمی پارس صبح امروزجهت خدمات رسانی به مردم سیل زده خوزستان در شهر ویس مستقر شد. به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ملت، این کادر پزشکی جهادی در مناطق سیل زده خوزستان برای انجام خدمات درمانی با قایق به روستاها تردد و خدمت رسانی می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از اعزام تیم های بهداشت و درمان اضطراری استان های تهران، چهارمحال و بختیاری، یزد و کهگیلویه و بویراحمد به منظور ارائه خدمات درمانی به مناطق سیل زده استان خوزستان خبر داد.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: در حالی که عده ای ایالات متحده را آرمان شهر می پندارند اما آمار مراکز علمی و پزشکی این کشور نشان می دهد سالانه 45 هزار آمریکایی بر اثر نداشتن بیمه و بهره مند نشدن از خدمات درمانی مناسب، جان خود را از دست می دهند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان گفت: خدمات درمانی توسط 2 ایستگاه سلامت در حمیدیه و یادمان شهدای هویزه به بیش از 400 خانواده ارائه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۴    
در ادامه تلاش های رئیس جمهور آمریکا برای لغو اقدامات رئیس جمهور سابق این کشور، جمهوری خواهان سنا مجوز طرح خدمات درمانی اوباما موسوم به اوباماکر را لغو کردند.