دوشنبه ۱۶ تیرساعت ۲۳:۵۸Jul 2020 6

جدیدترین‌های «خدمات درمانی»

 
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 میلیارد و 330 میلیون ریال از اوایل امسال تاکنون برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به افراد و خانوارهای مددجوی زیر پوشش کمیته امداد این استان هزینه شده است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی گفت: وضعیت قرمز استان درزمینهٔ افزایش آمار مبتلایان به کرونا تداوم دارد و امروز با 158 بستری جدید و 15 فوتی رکورد زدیم.
موج   ۸ ساعت پیش    
معاون تأمین خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی درخصوص هزینه درمان بیماران مبتلا به کرونا گفت: بیماران بیمارستان های تامین اجتماعی به هیچ عنوان هزینه ای پرداخت نمی کنند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام گفت: تنها راه مبارزه و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در شرایط فعلی، قطع زنجیره انتقال آن است که آن هم عزم همگانی را می طلبد.
خبرگزاری فارس: معاون تأمین خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی گفت: بیماران کرونایی بیمارستان های تامین اجتماعی به هیچ عنوان هزینه ای پرداخت نمی کنند. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک میلیارد و 33 میلیون تومان جهت ارائه خدمات درمانی و بهداشتی در سه ماهه اول سال جاری برای مددجویان این نهاد هزینه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای انطباق نظریه فیلسوفان اخلاق سوئدی با اصول سه گانه اخلاقی نظام خدمات درمانی کشور سوئد، باید گفت که تعارضات فاحشی میان این اصول و نظریه مطروحه وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اردستان-رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردستان با بیان اینکه اردستان 11 کانون اصلی بیماری سالک دارد، گفت: خدمات درمانی مربوط به سالک به شکل رایگان برای بیماران انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و سازمان غذا و دارو زنجیره سلامت دیجیتال را کامل می کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۱    
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: خدمات درمانی تامین اجتماعی در این استان، در نهایت کیفیت به بیمه شدگان ارائه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: اعمال محدودیت های جدید ناشی از شیوع ویروس کرونا از روز یکشنبه 15 تیر به مدت یک هفته در هشت شهرستان استان آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۳:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت قرمز استان گفت: در حال حاضر 832 بیمار سندرم حاد تنفسی در بیمارستانهای استان بستری هستند.
سلام نو / عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۷   + ۱۲۳ سایت دیگر  
عضو کمیته کشور کرونا درباره تاثیر همه گیری بیماری آنفولانزا در فصل پاییز بر تشدید اپیدمی کرونا، گفت: تنها راهکار قطع زنجیره انتقال کرونا، رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری هاست و در همین راستا برای پیشگیری از بروز فاجعه در فصول سرد سال ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به تشدید نظارت های مقابله با شیوع ویروس کرونا در این استان گفت: تیم های ویژه بازرسی از روز شنبه 14 تیرماه فعالیت خود را آغاز کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: بر اساس آمارهای موجود 3 هزار و 640 خدمت به بیماران صعب العلاج، خاص و سالمندان بیمار نیازمند مراقبت در منزل در قالب هزینه های درمانی، تهیه تجهیزات پزشکی و هزینه نگهداری سالمندان ارائه شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
منصور درجاتی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز در خصوص نامه منتشر شده در خصوص مرکز جراحی محدود مهر شمیران افزود: در کلینیک سینای اطهر برخی خدمات درمانی دیگر مانند داروخانه هم وجود داشت و در مجموع خدمات درمانی پزشکی ارائه می شد. وی با اشاره به نامه منتشر شده در مورد [...]
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
صادق اسمعیل زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار نصیرنیوز افزود: این امر با هدف حذف تدریجی دفترچه های درمانی و به منظور تسهیل در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد از کاهش 95 درصدی گردشگران سلامت بعد از شیوع کرونا خبر داد و گفت: در سال گذشته حدود 19 هزار گردشگر سلامت در بیمارستان ها و مراکز جراحی محدود زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد خدمات درمانی دریافت کردند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
میثم صمدی / تحلیلگر بازار سرمایه دارو نقش حیاتی در عملکرد مناسب خدمات سلامت ایفا می کند. بسیاری از خدمات درمانی وابسته به دارو است به طوری که میزان در دسترس بودن آن به عنوان شاخصی از کیفیت ارائه خدمات سلامت تلقی می شود. از این رو صنعت دارو اهمیتی استراتژیک برای کشور دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۱:۲۶    
پیام های رسیده در تاریخ یازدهم تیر در (صدای مردم) سایت باشگاه خبرنگاران جوان، در این بسته قابل مشاهده است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: در حال حاضر ظرفیت تخت های بیمارستانی استان زنجان برای پذیرش بیماران کووید 19 تکمیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان وزیر بهداشت گفت: نحوه ارائه خدمات در بیمارستان امام رضا تبریز در مقایسه با سایر بیمارستان های کشور مطلوب تر است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۰    
تکلیف عضویت خدمات درمانی ورزشکاران قزوینی مشخص شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شریف شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: فراهم سازی بستر سازی نسخه نویسی الکترونیکی توسط سازمان بیمه سلامت گامی مهم در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۲    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمان گفت: خدمات درمانی تامین اجتماعی پشتوانه بزرگی برای بیمه شدگان است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده محلات و دلیجان در جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی گفت: سرمایه تامین اجتماعی متعلق به کارگران است و نیاز است مطالبات تامین اجتماعی توسط دولت به موقع پرداخت شود.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۰:۰۹    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: در قانون حمایت قضایی و بیمه ای محیط بانان تلاش کردیم که بندی در این لایحه اضافه شود تا با استناد به آن همیارانی که در صحنه دچار سانحه می شوند در خدمات درمانی کمک کنیم اما شورای نگهبان از آن ایراد گرفت و آن بند را حذف کرد اما ما همچنان دنبال راهی برای اضافه کردن این ...
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کاشف اسرار-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اذعان بر این که مردم خدمات درمانی را به سختی دریافت می کنند و هم چنین نیازهای اولیه کادر آموزش و درمان دچار عقب ماندگی است ،تاکید کرد : تمام ضعف ها و کمبودهای حوزه سلامت گیلان با برنامه ریزی ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۷:۲۰    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از آمادگی راه اندازی رشته های مرتبط با بیمه و اقتصاد سلامت در همکاری با سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۶    
سهندی گفت: در سه ماهه نخست امسال، یک هزار و 105 نفر از مددجویان آذربایجان غربی از خدمات فرانشیز دارو، آزمایش، بستری و خرید تجهیزات پزشکی و خدمات دندانپزشکی بهره مند شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۹    
شهرکرد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: 114 پروتکل بهداشتی برای بازگشایی اصناف و رفع محدودیت ها در نظرگرفته شده است، که این پروتکل ها در حال حاضر به شکل مطلوبی اجرا و نظارت نمی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۴    
نیکبخت با اشاره به اهمیت تسریع در تکمیل پروژه های درمانی استان، گفت: تکمیل بیمارستان های در حال ساخت بستر تقویت خدمات درمانی است.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۰    
مدیرکل بنیاد استان کرمان با تأکید بر ارائه خدمات مطلوب به خانواده ایثارگران گفت: درمان خانواده شهدا و ایثارگران در اولویت باید باشد.
عصر دنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی دهدشت گفت: ارائه کیفیت خدمات درمانی درمانگاه در یک سال اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح دستورالعمل حذف فرآیند تمدید اعتبار دفترچه های درمانی نیروهای مسلح را به واحدهای اجرایی این سازمان ابلاغ کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس درمانگاه فرهنگیان بندرعباس گفت: تست سرولوژی برای تشخیص بیماری کرونا در درمانگاه فرهنگیان بندرعباس انجام می شود و به زودی کلنگ ساخت درمانگاه بزرگ فرهنگیان استان به زمین زده می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۷:۴۷    
دکتر دهنایی گفت: با توجه به افزایش ویروس کرونا ورزشکاران سعی کننددر جهت فرهنگ سازی و حفظ سلامت خودو اطرافیان مراجعات حضوری را به حد اقل برسانند و تا حد امکان از پرداخت آنلاین استفاده کنند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۴۲    
برای جلوگیری از تردد غیرضروری این بیماران مقرر شد که داروهای مصرفی آن ها در مدت 2 ماه در اختیارشان قرار گیرد معاون تامین خدمات درمانی اداره کل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی از آمادگی سازمان متبوع خود پیش از شیوع کرونا در کشور برای ارائه خدمات مناسب به بیمه شدگان تامین اجتماعی خبر می دهد و در ...
سلام نو / تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی شرایط بیمه و بازنشستگی زنان خانه دار را تشریح کرد. به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی خراسان شمالی گفت: بهار امسال، بیشترین مراجعه در زمینه حیوان گزیدگی استان مربوط به شهرستان فاروج بوده و در این منطقه، بیشترین گزش سگ گزارش شده است.
جامعه الزهرا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۲    
اعتبار دفترچه بیمه خدمات درمانی طلاب جامعه الزهرا (س) تا زمان اتمام برگه های دفترچه بیمه) و تا اسفند 99 تمدید شد و نیازی به مراجعه حضوری طلاب جهت تمدید دفترچه نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: اعضای یک نوعروس 20 ساله مرگ مغزی شده اهل چلیچه این استان روز دوشنبه با رضایت خانواده ایثارگرش به بیماران نیازمند اهدا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تاکنون افزون بر هفت هزار بیمار مشکوک به کووید 19 در بیمارستان های استان پذیرش شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - بخش سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی آستارا برای تسریع معاینه و درمان بیماران، با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان گیلان و مسئولان محلی، به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۳۴    
مرحبا گفت: بیمارستان قدیمی شهر آستارا پتانسیل تبدیل به درمانگاه فوق تخصصی را دارد و می تواند به بیماران خارجی خدمات درمانی ارائه و برای کشور ارزآوری داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: بیمارستان آیت الله خویی به عنوان مرکز درمان ویروس کرونا فعالیت کرده و تمامی خدمات درمانی و تشخیص ویروس کرونا در این بیمارستان خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ترامپ تاکید کرد نمی توان خدمات بهداشت و درمانی نامحدود به مهاجران غیر قانونی ارائه کرد . این امر باعث فروپاشی نظام ما می شود .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
غفاری گفت: سالانه بیش از 40 هزار نفر در استان گلستان از خدمات درمان ترک اعتیاد بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی گلستان استفاده می کنند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سناتور برنی سندرز با انتقاد از تلاش ترامپ برای لغو قانون اوباماکر تاکید کرد، رئیس جمهوری آمریکا به جای افزایش پوشش خدمات درمانی در بحبوحه کرونا، به لغو پوشش سلامت میلیون ها آمریکایی مبادرت کرده است. ...