جمعه ۲۶ آبانساعت ۲۲:۴۴Nov 2017 17

تامین اجتماعی (tamin.ir)

تامین اجتماعی 29 اسفند 1393 تامین اجتماعی 29 اسفند 1394 تامین اجتماعی 30 اسفند 1395 تامین اجتماعی 31 فروردین 1396 تامین اجتماعی 31 اردیبهشت 1396 تامین اجتماعی 31 خرداد 1396 تامین اجتماعی 31 تیر 1396 تامین اجتماعی 31 مرداد 1396 تامین اجتماعی 31 شهریور 1396 تامین اجتماعی 1 مهر 1396 تامین اجتماعی 1 آبان 1396 تامین اجتماعی 2 آبان 1396 تامین اجتماعی 3 آبان 1396 تامین اجتماعی 4 آبان 1396 تامین اجتماعی 6 آبان 1396 تامین اجتماعی 7 آبان 1396 تامین اجتماعی 8 آبان 1396 تامین اجتماعی 9 آبان 1396 تامین اجتماعی 10 آبان 1396 تامین اجتماعی 11 آبان 1396 تامین اجتماعی 12 آبان 1396 تامین اجتماعی 13 آبان 1396 تامین اجتماعی 14 آبان 1396 تامین اجتماعی 15 آبان 1396 تامین اجتماعی 16 آبان 1396 تامین اجتماعی 17 آبان 1396 تامین اجتماعی 18 آبان 1396 تامین اجتماعی 19 آبان 1396 تامین اجتماعی 20 آبان 1396 تامین اجتماعی 21 آبان 1396 تامین اجتماعی 22 آبان 1396 تامین اجتماعی 23 آبان 1396 تامین اجتماعی 24 آبان 1396 تامین اجتماعی 25 آبان 1396 تامین اجتماعی 26 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۹    
با هماهنگی صورت گرفته با شرکت مخابرات، مرکز ارتباطات مردمی سازمان تأمین اجتماعی با شماره 1420 بدون نیاز به پیش شماره در دسترس عموم مردم قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۹    
واحدهای مختلف سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور و شرکت های تابعه این سازمان همگام با مردم خیر و نوعدوست کشور اقدام به ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق زلزله زده کشور نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۹    
رئیس امور کمیسیون پزشکی مدیریت درمان تامین اجتماعی همدان از راه اندازی سامانه جامع کمیسیون پزشکی در این مدیریت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۹    
رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی از پروژه در حال بازسازی اداری، درمانی و رفاهی تامین اجتماعی در قشم بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۹    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه گفت: 16 نفر از زنان باردار زلزله زده، نوزادان خود را در بیمارستان تامین اجتماعی حضرت معصومه(س) کرمانشاه به دنیا آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۹    
فرماندار شهرستان کیار در بازدید ازشعبه تأمین اجتماعی شلمزار، از رضایتمندی مراجعین به شعب تأمین اجتماعی در سطح استان ابراز خشنودی کرد و اقدامات انجام شده در حوزه تأمین اجتماعی را در خور تحسین دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۹    
هفت اثر از بین 27 هزار اثر بررسی شده در سومین جشنواره نشان دهخدا شایسته تقدیر شناخته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۹    
مشاور عالی اجرایی و دستیار مدیرعامل و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز کشور در زلزله اخیر را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۹    
مهر باقی است باز دوباره صبح شد، من هنوز بیدارم خبر انقدر ناگهانی و غیر قابل باور بود که بیش از بهت ،فکر کردم دوباره با یکی از شوخی های شوم فضای مجازی مواجهم : #زلزله هفت و سه دهم ریشتری ، ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۸    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از برقراری بیمه بیکاری برای حدود 10 هزار نفر از زلزله زدگان کرمانشاه که بیمه تامین اجتماعی داشته و بیکار شده اند، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور بخشنامه به کلیه معاونین ، مدیران عامل و رؤسای سازمان ها ، صندوق ها و بانک های تابعه و مدیران کل اجرائی بر کمک رسانی به زلزله زدگان عزیز غرب کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۹    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در ادامه سفر به استان کرمانشاه، در شهرستان سرپل ذهاب حضور یافت و نحوه ارائه خدمات به بیمه شدگان حادثه دیده در زلزله اخیر را جویا شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۸    
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از ارائه خدمات درمانی مطلوب با تمام توان و ظرفیت به مصدومین زلزله در بیمارستان های این سازمان خبر داد و گفت: به منظور هدایت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۸    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان کرمانشاه که به منظور بررسی خدمت رسانی به زلزله زدگان انجام شده است، از شعبه و درمانگاه تامین اجتماعی اسلام آباد غرب بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۸    
در دومین روز بعد از زلزله غرب کشور، نوزاد دختری به نام نازنین زهرا در بیمارستان تامین اجتماعی حضرت معصومه(س) کرمانشاه متولد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۸    
استان گلستان میزبان مدیران و کارشناسان واحدهای بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی چهار استان کشور بود که به منظور بررسی برنامه و بودجه پیشنهادی سال آینده این سازمان تشکیل جلسه دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۸    
دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، از مصدومین زلزله غرب کشور که در بیمارستان تامین اجتماعی شهدا و حضرت معصومه (س) کرمانشاه بستری هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۸    
مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران گفت: دی کلینیک شهید سلیمانی به عنوان اولین مرکز درمانی تامین اجتماعی در استان تهران، موفق به ارتقاء سیستم مدیریت کیفیت و دریافت گواهینامه ISO 9001:2015 شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۸    
با حضور مدیر کل امور بانوان استانداری خوزستان جلسه هم اندیشی با کارکنان زن شاغل در اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۸    
مدیرکل اموراستانهای سازمان تامین اجتماعی از مناطق زلزله زده غرب کشور بازدید کرد و در جریان خدمت رسانی به مصدومان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۸    
در مهر ماه گذشته با حضور معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در برنامه فرمول یک شبکه یک سیما به مشکل خاص یک پدر بیمه شده در ارتباط با مشکل بیمه ای و درمانی فرزندش پرداخته شد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۸    
هفته دیابت(19 تا 25 آبان ماه) بهانه ای شد تا با دکتر فرهاد مشایخ بخشی، فوق تخصص غدد و متابولیسم بیمارستان تامین اجتماعی ولیعصر (عج) شهرستان قائمشهر، مصاحبه ای داشته باشیم که در ادامه می خوانید:
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۸    
رشد و توسعه سازمان تأمین اجتماعی حاصل مشارکت شرکای اجتماعی به ویژه انجمن های صنفی (نماینده کارگران) است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۸    
دریافت فایل دریافت فایل دریافت فایل دریافت فایل دریافت فایل دریافت فایل دریافت فایل دریافت فایل دریافت فایل
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۸    
مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی در برنامه با همستان شبکه جهانی جام جم حضور یافت و شرایط بیمه ایرانیان خارج از کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۸    
در پی وقوع حادثه مصیبت بار زمین لرزه غرب کشور بیمارستان فوق تخصصی تأمین اجتماعی میلاد پذیرای 21 نفر از مصدومان این زلزله است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۷    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۷    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۷    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۷    
ششمین کارگزاری رسمی تامین اجتماعی در استان کرمان در شهرستان زرند افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۷    
چهار قلوهایی که یک سال پیش در بیمارستان امام رضا (ع) تامین اجتماعی قم بدنیا آمده بودند برای معاینه به بیمارستان آمدند که حالشان خوب است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۷    
مدیر کل تأمین اجتماعی استان هرمزگان طی سفری به بندر لنگه در غرب استان هرمزگان، با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۷:۳۷    
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی از آماده باش مراکز درمانی این سازمان در استان های کرمانشاه، کردستان، ایلام، لرستان و همدان به منظور خدمت رسانی به حادثه دیدگان زلزله غرب کشورخبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۷    
مدیر درمان تامین اجتماعی کرمانشاه گفت: همزمان با وقوع زلزله در این استان، بیمارستانها و مراکز درمانی تابعه تامین اجتماعی، آماده باش و به ارائه خدمات درمانی به مردم اهتمام دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۷    
قیمت، یکی از متغیرهای مهم اقتصادی است که بسیاری از تصمیمات خرید براساس آن شکل می گیرد. در نظام های رقابتی که امروزه نظام اقتصاد جهانی به آن سوق پیدا کرده و دولت ها بیشتر به دنبال اعمال وظایف حاکمیتی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۷    
مشاهده افراد بیکاری که می توانند شغلی خانگی داشته باشند، ذهن را به این سمت می برد که چرا این افراد به این گونه مشاغل جذب نمی شوند؟ ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۷    
مدیر کل تامین اجتماعی کرمانشاه گفت: علیرغم وارد آمدن آسیب به برخی شعب تامین اجتماعی این استان در پی زلزله دیشب، شعب تامین اجتماعی این استان فعال هستند و به بیمه شدگان و بازنشستگان خدمت رسانی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان با دکتر حسن کامران نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات مصوبات کمیسیون کارگری و همچنین قوانین سخت و زیان آور بحث و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۷    
اگر برآوردهایی از مشاغل خانگی ای که در حوزه های مختلف در جریان هستند، داشته باشیم و مثلا بدانیم که خالص درآمد آنها چقدر است، می توانیم براساس حد آستانه درآمدی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
مسائل و مناسبات قانونی و مطالبات شرکتهای پیمانکاری، خدماتی و پشتیبانی در نشست مشترک مدیرکل تامین اجتماعی کردستان با اعضای هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی این استان بررسی و راهکارهای ارتقاء ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه حوزه درمان در دولت تدبیر و امید متحول شده است، گفت: طرح نظام جامع ارجاع، راهکاری برای مدیریت هزینه ها است و به دنبال اجرایی شدن آن در همه مراکز هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
معاون حقوقی و امور مجلس تامین اجتماعی با بیان اینکه تمام ناوگان آمبولانسی را تجهیز کردیم، گفت: بیش از 3 میلیون و 200 هزار نفر در کشور بازنشسته سازمان تامین اجتماعی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
در حکمی از سوی دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، دکتر میثم حجتی پور به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی ضمن تسلیت به مصیبت دیدگان زلزله غرب کشور و طلب شفای عاجل برای مصدومان این حادثه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروز باید از علوم انسانی غربت زدایی شود و اگر ما به دنبال تغییر بزرگ هستیم فقط با مطالعه و کتاب می توان چنین تغییری را ایجاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
دکتر رضا امینی، مشاور مدیر عامل و مدیر کل امور استانهای سازمان تامین اجتماعی با حضور در محل استانداری، پیام تبریک دکتر نوربخش ، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی را به سید علی آقازاده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
نشست مشترک مدیران کل ودرمان تامین اجتماعی قزوین با ریاست کل دادگستری این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی امید ابهر گفت: برای اولین بار عمل آندوسکوپی سینوس با دستگاه مجهز شیور در این بیمارستان بر روی یک بیمار با موفقیت انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۷    
مدیریت درمان تامین اجتماعی استان خراسان رضوی موفق به کسب گواهینامه کیفیت ایزو 2015-9001 شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۷    
به طورکلی درباره تاثیر سازمان تامین اجتماعی روی بازار کار کشور، دو دیدگاه مختلف وجود دارد: عده ای به نقش مهم و تاثیرگذار تامین اجتماعی در بازار کار اعتقاد دارند و گروهی به ضدتولید و اشتغالزا بودن ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۷:۰۷    
اساسا سهم حق بیمه در هزینه های تولید یک موسسه، بستگی به فعالیت یک موسسه دارد که در این خصوص، نمی توان در سبد هزینه های آن، سهم واحدی را برای حق بیمه قائل شد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۷    
امروزه میزان گرایش به مطالعه، از شاخص های مهم توسعه به شمار می رود. بررسی ها نشان می دهد مطالعه و کتاب خوانی در ایران وضعیت مطلوبی ندارد و عمدتاً مردم ایران از خرید و یا مطالعه کتاب گریزانند و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۷    
شماره 128 هفته نامه تخصصی حوزه رفاه و تامین اجتماعی، به صاحب امتیازی سازمان تامین اجتماعی، توسط موسسه فرهنگی هنری آهنگ آتیه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۷    
سازمان تامین اجتماعی و 11 استارت آپ و شرکت و مجموعه کسب وکار نوین از جمله اسنپ و تپسی، برای برقراری پوشش بیمه ای نیروی انسانی شاغل در آنها وارد مذاکره شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۷    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در برنامه حوالی امروز شبکه پنجم سیما حضور یافت و در این برنامه به تشریح اهمیت بیمه های اجتماعی در زندگی امروز انسانها و تبیین خدمات و تعهدات سازمان تامین اجتماعی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۷    
مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی دارای مراکز مختلف درمانی در سراسر کشور است، گفت: رضایتمندی بیمه شدگان، نقطه درخشانی در حوزه درمان تامین اجتماعی محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۷    
رئیس دفتر اسناد پزشکی استان سمنان با اعلام اینکه تاکنون 860 پرونده الکترونیکی داروئی برای بیماران خاص در این استان تشکیل شده است، گفت: از این تعداد بیمه شده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۷    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان از پرداخت 90 تا 95 درصدی سهم تامین اجتماعی در پرداخت هزینه های شیمی درمانی در دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۷    
به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا بویژه شهدای گرانقدر مدافع حرم اهل بیت(ع) مدیرکل، معاونین، کارشناسان ستاد و فرمانده پایگاه بسیج غدیر اداره کل تأمین اجتماعی استان اصفهان با خانواده معزز شهید مدافع ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۷    
مدیرکل تأمین اجتماعی البرز اعلام کرد: حدود 147 هزار خانوار مستمری بگیر در این استان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند که با رشد 3 ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۷    
هتلینگ و ساختمان بخش سی.تی.اسکن بیمارستان تامین اجتماعی دکتر غرضی ملایر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی شهرستان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۷    
عضو ارشد شورای سیاستگذاری جشنواره نشان دهخدا گفت: جشنواره نشان دهخدا فرصت مناسبی برای تعمیق روابط و تبادل دانش و تجارب اعضای هیأت علمی دانشگاه های سراسر کشور محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۶    
عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بهار در زمینی به مساحت یک هزار و 585 متر مربع و در سه طبقه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۶    
با حضور دکتر ابوالحسن فیروز آبادی، قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، درمانگاه تامین اجتماعی جم کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۷:۳۵    
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول (از شرکت های تابعه شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی) از افزایش بیش از 50 درصدی سود خالص ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۵    
جلسه هم اندیشی اداره کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی و انجمن پیمانکاران عمرانی استان در راستای بررسی و رفع چالشهای پیش روی پیمانکاران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۵    
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی بر ضرورت تعامل و همکاری بیشتر این سازمان با مجامع ،نهادهاوتشکل ها ازجمله استانداری، نمایندگان مجلس، امام جمعه، اصحاب رسانه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۵    
مدیر درمان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: با افتتاح بخش جدید جراحی زنان و زایمان به بیمارستان خلیج فارس بندرعباس، ظرفیت تخت های این بیمارستان به 240تخت فعال، ارتقاء یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۵    
به نظر می رسد هنوز بخشی از بدنه دولت و خیل عظیمی از رسانه ها بحران صندوق های بازنشستگی را به عنوان یک چالش نپذیرفته اند. صندوق های بازنشستگی وضعیت بحرانی و نگران کننده ای دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای اداری شهرستان رزن اعلام کرد: ایجاد فرصت های شغلی و از بین بردن فقر مطلق از برنامه های محوری رییس جمهوری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۵    
مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان از خرید و راه اندازی دستگاه سنگ شکن درون اندامی برای بیمارستان امید ابهر خبر داد و گفت: در آینده نزدیک این دستگاه در این مرکز درمانی، به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۵    
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه، یک میلیون و 485 هزار نفر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۵    
بر اساس اعلام دبیرخانۀ سومین دوره جشنواره نشان دهخدا که توسط انتشارات علمی و فرهنگی وابسته به سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود، داوری آثار ارسالی به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: ضریب پشتیبانی تامین اجتماعی نسبت به سایر صندوق ها در وضعیت بهتری قرار دارد و این رقم در استان قم به شش و هفت دهم رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۵    
این روزها مباحث متعددی در مطبوعات و شبکه های اجتماعی پیرامون وضعیت سازمان تأمین اجتماعی مطرح میشود که لازم است در این خصوص به مواردی اشاره نمود از جمله: ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۵    
در 3 ماه اول سال جاری، 69 هزار و 815 میلیارد و 501 میلیون ریال مستمری بازنشستگان از سوی سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۵    
با توجه به قانون اصلاح تبصره ماده 14 قانون کار و قانون استفساریه آن ، مدت خدمت نظام وظیفه مشمولین قانون تأمین اجتماعی به عنوان سابقه خدمتی پذیرفته می شود و دارندگان کارت پایان خدمت که متقاضی بیمه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه در مقابل فشارهای بیرونی و تحمیل های غیر کارشناسی وزیاده خواهی های سیاسی اقتصادی خواهد ایستاد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۱:۲۵    
انتشارات علمی و فرهنگی از شرکت های وابسته به سازمان تامین اجتماعی به منظور گرامیداشت، حفظ و انتقال میراث فرهنگی و معنوی حماسۀ باشکوه اسلامی و میهنی 8 سال دفاع مقدس ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۸:۴۵    
به منظور کمک به دانش آموزان محروم، مدیریت و جمعی از کارکنان اداره کل غرب تهران بزرگ، رئیس شعبه یک و جمعی از کارکنان این شعبه و همکاری نماینده موسسه قلم چی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۶:۴۵    
مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران با حضور در مرز مهران و چذابه از مواکب پذیرایی و درمانگاه های تامین اجتماعی بازدید و در جریان روند خدمت رسانی به زوار قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۵    
مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام از خدمات رسانی درمانی به 12 هزار نفر در پایانه مرزی مهران خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۵    
مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران گفت: رادیولوژی تشخیصی یکی از مهمترین بخش های مراکز درمانی است و نقش با ارزشی را در شناسایی و درمان بیماریها، ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۵    
سازمان تامین اجتماعی در شهرستان تاریخی شهربابک، به بیش از 43 هزار جمعیت تحت پوشش خود خدمات درمانی ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۰:۱۵    
ماه محرم که میرسد همه منتظر عاشورائیم و انگار آماده لبیک به ثار ا... ،که ای حسین ما آماده و در رکابیم ، تا قبل از علی اکبرت به میدان برویم وشاید غربت تنهایت بی تابمان کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۲۰:۴۶    
جلسه کارگروه اشتغال شهرستان های گلپایگان و خوانسار با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرمانداران این دو شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۶:۴۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: لازمه رشد و پیشرفت شهرها شکل گیری کانون های توسعه و کارآفرینی در این شهرها است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۰:۱۷    
اربعین یادآور بازگشت پیروزمندانه اسرای کربلا پس از 40 روز سفر اسارت به کربلا و زیارت شهدای به خون تپیده عاشورای 61 هجری است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۸:۴۷    
معاونین اداری مالی و حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی در سفر به استان آذربایجان شرقی، از شعبه هشترود و روند احداث درمانگاه تأمین اجتماعی این شهرستان بازدید کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...