سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۸:۲۲Mar 2017 28

تامین اجتماعی (tamin.ir)

  ۴ ساعت پیش    
مدیریت درمان تامین اجتماعی گلستان رتبه برتر اقامه نماز این استان را کسب کرد.
  ۴ ساعت پیش    
قائم مقام وزیر و رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی قم از اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) این استان بازدید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر کل تامین اجتماعی گلستان گفت: توسعه و گسترش تامین اجتماعی از مصادیق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.
  ۶ ساعت پیش    
افرادی که از ردیف بیمه شدگان تأمین اجتماعی خارج شده یا بشوند، با دارا بودن حداقل 30 روز سابقه پرداخت حق بیمه می توانند بیمه خود را به صورت اختیاری ادامه دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۹    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مراسم معرفی طرح تهرانگردی سازمان تامین اجتماعی و رونمایی از تمبر تهرانگردی، گفت: یکی از اصول توسعه گردشگری در هر کشوری ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۹    
فروردین شنبه یکشنبه دوشنبه سشنبه چهارشنبه چنجشنبه جمعه 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۹    
دکتر ربیع فلاح، استاندار مازندران، طی نامه ای به سیدعلی اصغرمحمودی، مدیرکل تامین اجتماعی این استان از خدمات سازمان تامین اجتماعی تجلیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۹    
مدیر کل تامین اجتماعی ایلام در جلسه شهرداران با حضور استاندار و مدیران شهری این استان، طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب را تشریح کرد .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۹    
مدیر کل تامین اجتماعی کرمان با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گفت: تأمین اجتماعی می تواند بر اهداف و معیارهای امسال که بیشتر بحث اشتغال و تولید است، تأثیر زیادی داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۹    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان گفت: تعداد تخت های فعال مراکز درمانی تابعه این مدیریت در سال 95 نسبت به سال94 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۹    
کارکنان سازمان تامین اجتماعی از ستاد مرکزی به اتفاق خانواده های خود در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۹    
سازمان تامین اجتماعی در سال 1395 شاهد تحولات گسترده ای بود که از جمله مهمترین اقدامات آن می توان به حذف دفترچه های درمانی و ارتقای هتلینگ بیمارستان ها اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۹    
وزیر رفاه در یادداشتی به مناسبت آغاز سال نو نوشت: امسال، سالی است که باید در آن سخت کار کرد و با سخت کوشی مسایل را حل کرد و باید تصمیمات سخت بگیریم و مدارا و سازگاری بزرگ ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۰۹    
مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی، شرایط بازنشستگی کارکنان مراکز خاص درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۰    
استاندار قزوین با ارسال نامه ای به مدیر کل تامین اجتماعی این استان از توجهات ویژه این سازمان در توانمند سازی و افزایش تولید داخل در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۰    
مدیر کل تامین اجتماعی زنجان گفت : 520 هزار شماره تامین اجتماعی(SSN) به بیمه شدگان اصلی و تبعی این استان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۰    
در دنیای امروز ، منابع انسانی مهم ترین و اصلی ترین رکن اساسی هر سازمان و نهادی است و بی توجهی به این امر نشانگر واپس گرایی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۳:۳۰    
رئیس جمهوری در پیام نوروزی سال 1396 با تاکید بر اینکه سال جدید، سال پیشرفت بیشتر برای ملت ماست، گفت: سال جدید ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۱:۳۰    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۳۰    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، حجم مستمری های پرداختی در سال 1392 را 200 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: با رویکرد حمایتی دولت یازدهم، این میزان 81 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۳۰    
رییس جمهوری در نخستین ساعات سال 1396 هجری شمسی ، خط تولید جدید جامدات شرکت داروسازی رازک را افتتاح کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۰    
شعب اقماری تامین اجتماعی در ایام تعطیلات نوروز به بیمه شدگان وبازنشستگان خدمات ارائه خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۰    
عکاس: حسن الهی خضری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۰    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در آستانه نوروز سال 96، در شعبه 18 تامین اجتماعی تهران بزرگ حضور یافت و سال نو را به همکاران تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۰    
دومین پیش شماره ماهنامه طنز لبخند تامین سازمان تامین اجتماعی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۰    
دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، صبح امروز به منظور بازدید از چندین طرح درمانی در حال ساخت و توسعه استان لرستان به این استان سفر کرد و از مراکز درمانی تامین اجتماعی شهرستانهای ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۰    
مدیر کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت : به منظور حمایت از کارگران بیکار شده ساختمان پلاسکو که فاقد شرایط دریافت بیمه بیکاری بودند؛ ماهیانه مبلغ یک میلیون تومان به مدت 2 ماه به آنان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۰    
مدیر کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی گفت: کارگران فنی ایرانی اعزامی به خارج از کشور همانند سایر بیمه شدگان تحت پوشش تأمین اجتماعی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۰    
مطابق با برنامه ریزی های انجام شده، واحدهای اجرایی کشیک سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان در ایام تعطیلات نوروزی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۰:۴۳    
در راستای اجرای برنامه راهبردی سازمان تامین اجتماعی و استفاده از توانمندی های همکاران این سازمان جشنواره خلاقیت در این سازمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۳    
معاون فنی ودرآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: به منظور حمایت از حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو، این سازمان به شاغلان بدون بیمه این ساختمان ماهیانه 10میلیون ریال از محل کمک دولت پرداخت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۳    
مشاور بانوان و مشاور ورزش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی ، با ارسال لوح تقدیری از زحمات و تلاش های کاپیتان پیشکسوت تیم ملی والیبال بانوان ایران، تقدیر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۳    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: حذف دفترچه در مراکز درمانی تأمین اجتماعی گامی بزرگ و ارزشمند است که با پیگیری ها و تلاش های مجاهدانه طی سال های اخیر انجام شده و یکی ازنتایج اجرای نهضت IT در سازمان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۳    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت دکتر نسرین نصیری طوسی پزشک متخصص اطفال پلی کلینیک جشنواره را به خانواده آن مرحومه و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۳    
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهاریا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال برخیز که می رود زمستان بگشای در سرای بستان برخیز که باد صبح نوروز در باغچه می کند گل افشان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
ضریب پوشش تامین اجتماعی از 46/5درصد در سال 90 به 52/5 درصد در سال 94 ارتقا یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۹    
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) قم گفت: تا پایان بهمن ماه 1395 بیش از 3 هزار و500 نوزاد در این بیمارستان متولد شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۳    
بر اساس ماده 86 منشور حقوق شهروندی(حق هر شهروندی است که از رفاه عمومی و تامین اجتماعی وخدمات امدادی بهره مند شود)، بر لزوم بهره مندی مردم از تأمین اجتماعی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۳    
إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر (قرآن کریم) ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۳    
نشست صمیمانه ای با حضور دکتر علی ربیعی، وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ دکتر علی حیدری، نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از فرهیختگان و اهالی قلم در انتشارات علمی و فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۳    
طرح تحول سلامت را باید بزرگ ترین طرح اجتماعی دولت دانست که حدود سه سال است انرژی، زمان و منابع سازمان تامین اجتماعی را به شدت تحت تاثیر خود قرار داده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۳    
معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری با ارسال نامه ای به معاونت فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی از فعالیت های این سازمان در فرایند ارزیابی و حمایت از شرکت های دانش بنیان در طول سال 1395 تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سرمایه گذاری 2 هزار میلیاردی سازمان تامین اجتماعی در شرکت حمل ونقل ریلی رجاء در بازده زمانی میان مدت خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۳    
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های بیمه ودرمان این سازمان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۲۰:۰۳    
ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۳    
کارگزاری اقماری تامین اجتماعی شهرستان سلطانیه استان زنجان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳    
به مناسبت روز شهدا، دکتر محمدعلی همتی معاون درمان، دکتر شیرین دخت فرهادی مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳    
بیمارستان تامین اجتماعی شهریار در دومین جشنواره کشوری برترین های سلامت مادر و نوزاد به عنوان یکی از بیمارستانهای برتر انتخاب شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳    
شورای اداری مشترک ادارات کل تامین اجتماعی استان های بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران حوزه امور استان های این سازمان در بوشهر برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۳    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان هرمزگان گفت: بیمارستان خلیج فارس بندرعباس بین 8 بیمارستان نخست تامین اجتماعی در کشور قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۳    
سازمان تامین اجتماعی در سال 1395 به عنوان یکی از فعالان حوزه توسعه پایدار کشور، سختی های اقتصادی فراوانی را متحمل شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۳    
در اسفندماه هر سال یکی از مباحثی که اقتصاد کشور به خصوص جوامع کارگری و کارفرمایی را به خود مشغول می کند، بحث افزایش دستمزدهاست ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۳    
استاندار قزوین در نشست با مدیران کل ودرمان تامین اجتماعی این استان از اقدامات موثر و سازنده سازمان تامین اجتماعی در راستای ارائه خدمات بهینه به افراد تحت پوشش و حرکت در مسیر بهبود وضعیت معیشتی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۳    
سال 1395 با تمام فراز و فرودهایش در حال پایان است و سازمان تامین اجتماعی آزمون سخت و دشواری را برای اثبات استواری گام هایش در مسیر کمک به تحقق عدالت اجتماعی و حمایت از نیروهای مولد جامعه برداشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۳    
مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب می تواند در راستای احیاء و تقویت کارگاهها و واحدهای تولیدی ، معدنی و خدماتی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۳    
مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران، تکریم خانواده معظم شهدا را یک وظیفه عنوان و خاطر نشان کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۳    
آخرین شماره هفته نامه آتیه نو در سال 95، صبح امروز، یکشنبه 22 اسفندماه منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۳    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با اقداماتی که برای ایفای تعهدات سازمان صورت گرفت، در دی ماه 5051 میلیارد تومان و در بهمن ماه 5252 میلیارد تومان برای ارائه خدمات به جامعه تحت پوشش سازمان تأمین ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۳    
در پی تماس تلفنی عده ای سودجو با بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در قالب شرکت های درمانی برای ارائه کارت هوشمند سلامت در ازای دریافت وجه و یا اعمال تخفیفات ویژه خدمات درمانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۳    
ارائه خدمات بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی در ایام تعطیلات نوروز 96 از طریق شعبه های منتخب و کشیک این سازمان در سراسر کشور تداوم دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۳    
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با تا کید بر اینکه بخش درمان این سازمان در سال 95 دوران شکوفایی خود را گذرانده است، گفت : بیش از 90 درصد برنامه تدوین شده این حوزه در سال جاری اجرایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۳    
1520دانش آموز کردستانی از شعب تامین اجتماعی این استان بازدید کردند و با فرایندهای اجرایی این شعب آشنا شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۰:۰۳    
مدیرکل خدمات عمومی و رفاه سازمان تأمین اجتماعی توسعه ورزش همگانی در بین کارکنان را از برنامه های این سازمان برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۳    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از اهتمام این وزارتخانه برای ارتقاء خدمات در آذربایجان غربی خبر داد و گفت: در حال حاضر در بخش درمان تامین اجتماعی به میزان 50 میلیارد تومان ساخت و ساز در حال انجام است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۳    
عکاس: حسن الهی خضری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۳    
مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی، چگونگی اجرای طرح پرونده الکترونیک مستمری بگیران این سازمان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۳    
جوانه زدن، همانا از نو متولد شدن، از نوساختن، از نو پخته شدن و از نو تجربه کردن است. بهار، تداعی کننده احساس خوب و نمایانگر قدرتی شگرف از نو شدنی مجدد است. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۳    
نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، گفت: یکی از مظلومیت های سازمان این است که نوع نگاه دوگانه ای در خصوص آن اعمال می شود. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۳    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: 100 هزار کارگر ساختمانی در هفته جاری تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۳    
در آستانه بهاری دیگر با نگاهی به عملکرد سال 1395 دفتر بازرسی مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی و نظری به فراز و فرودها مشاهده می کنیم در سالی که گذشت این دفتر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۳    
نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل شعبه تامین اجتماعی شهرستان تفت گفت: سازمان تامین اجتماعی با مجموعه اهداف وبرنامه ها در سراسر کشور بزرگترین ضریب پوشش بیمه ای را به خود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه برنامه پرونده الکترونیک سلامت اکنون در قالب طرح تحول سلامت پیگیری می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۳    
همزمان با سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان کردستان، مراسم افتتاح 4 پروژه بیمه ای و درمانی سازمان تأمین اجتماعی در این استان، شامل شعب تأمین اجتماعی سنندج ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۳    
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: مراکز درمانی تامین اجتماعی سراسر کشور با تشکیل ستاد نوروزی مدیریت های درمان، برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده باش قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۳    
مدیر کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: در سند برنامه راهبردی این سازمان، احیای هویت سازمانی مورد تأکید قرار دارد و نقش روابط عمومی در تحقق این امر دارای اهمیت اساسی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۳    
به منظور رفاه حال بیمه شدگان در آستانه نوروز، شعب تامین اجتماعی در روزهای پنج شنبه 19 و 26 اسفند ماه سال جاری دایر هستند و به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان خدمات ارائه می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۳    
به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، دکترسید تقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی طی مراسمی تعدادی اصله نهال غرس کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۹:۰۳    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی دکترسیدعبدالله میراکبری را به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل دفتر مدیرعامل این سازمان منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۳    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، کار در روابط عمومی را مجاهدانه و ایثارگرانه دانست و گفت: فعالیت در این واحد بدون عشق و شناخت معنا ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۳    
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: این سازمان از طرح تحول سلامت به عنوان بزرگترین طرح اجتماعی دولت بیشترین حمایت را انجام داده است.
مشاهده نتایج بیشتر...