جمعه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۰:۳۸Apr 2019 26

جدیدترین‌های «دندانپزشکی»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۹    
مراغه - ایرنا - همزمان با هفته سلامت مرکز جامع سلامت شیخ تاج و درمانگاه دندانپزشکی معلم در مراغه افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرتیپ دوم پاسدار تاجیک گفت: 10 بیمارستان نیرو های مسلح در حال ساخت داریم که بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و امیدواریم در سال 98 حداقل پنج بیمارستان در حال ساخت نیرو های مسلح را افتتاح کنیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
یک متخصص دندانپزشکی کودکان گفت: مراقبت از لثه و دندان باید از بدو تولد و با تمیز کردن لثه ها آغاز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اعتبار ارتقاء بیمارستان امام حسین آرادان به بیمارستان تک تخصصی دندانپزشکی تامین شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۱    
سازمان بیمه خدمات درمانی نیرو های مسلح همزمان با هفته سلامت از سه اقدام تحولی خود در حوزه دندانپزشکی و آموزش سلامت رونمایی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان بیمه خدمات درمانی نیرو های مسلح همزمان با هفته سلامت از سه اقدام تحولی خود در حوزه دندانپزشکی و آموزش سلامت رونمایی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - آزمون ارتقاء دندانپزشکی سال 98 به صورت الکترونیک، 6 تیر ماه سال جاری برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سه مرکز برای توزیع کارپول های بی حسی در مشهد اختصاص یافت.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۹    
معاون سلامت و تندرستی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از مدارس شهرکرد به تجهیزات دندانپزشکی مجهز شد که در این مدرسه تیم داندانپزشکی مستقر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در طی دو روز برگزاری اردوی جهادی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بیش از 700 نوع خدمت به ساکنان مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر ارائه شد.
نی نی بان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۶    
عفونت دندان در دوران بارداری بسیار شایع است؛ زیرا در این دوران ممکن است لثه ها به علت تغییرات هورمونی متورم شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
"آغاز اقدامات برای بازسازی و جبران خسارات مناطق سیل زده، آرزوی 290 کودک تحت حمایت کمیته امداد تهران برآورده شد، آمبولانس های دندانپزشکی در مناطق سیل زده، مستندسازی 2940 ملک آموزش و پرورش، به نام سیل به کام سد؟، اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی از اردیبهشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- رئیس اداره نظارت بر دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: 90 درصد مراکز دندانپزشکی مشهد تعرفه خدمات را افزایش نداده و طبق نرخ های سال 96 به ارائه خدمت می پردازند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت گفت: با توجه به اینکه زیرساخت ها برای ارایه خدمات در حوزه دهان و دندان در مناطق سیل زده چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی کاملا از بین رفته است ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ارتودنسی شاخه ای از علم دندانپزشکی است که به درمان مال اکلوژن (شرایطی که در آن دندان های فک بالا و پایین به صورت صحیح روی هم جفت نمی شوند.) می پردازد. مال اکلوژن باعث گاز زدن و جویدن نامناسب غذا شده و متخصص ارتودنسی با بهره گیری از دانش خود سعی در اصلاح و صاف کردن دندان ها دارد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۵    
پزشکان متخصص اعزامی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در افتتاحیه کلینیک دندانپزشکی سیار واحد پزشکی بروجرد جهت کمک رسانی به هموطنان سیل زده پل دختر حضور فعال داشتند.
جمهوریت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۰    
رئیس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت گفت: کمبود تجهیزات در مناطق سیل زده نداریم، اما مواد مصرفی بنابر شرایط اقتصادی گران شده و تهیه آن مشکل است، اما درحال تأمین آن هستیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۳    
رئیس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت گفت: کمبود تجهیزات در مناطق سیل زده نداریم، اما مواد مصرفی بنابر شرایط اقتصادی گران شده و تهیه آن مشکل است، اما درحال تأمین آن هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- بازارچه خیریه با عنوان جوانه های امید و با هدف کمک به سیلزدگان کشور، روز دوشنبه در محل دانشکده دندانپزشکی یزد دایر شد.
ستاره   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
برای پر کردن دندان در خانه می توان از سیمان دندان استفاده کرد و البته ضرورت دارد بعد از آن به دندانپزشکی مراجعه نمایید. با روغن گل میخک نیز می توانید درد دندان را تسکین دهید. در ژاپن موادی در حال بررسی است که می توان با آن در خانه حفره دندان را پر کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
احمدآخوندی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: غبار روبی مزار شهدا، تست قند خون رایگان، اعزام تیم های سلامت روستایی، نواختن زنگ سلامت در مدارس، اعزام کلینیک سیار دندانپزشکی به روستاها، سفیران دانش آموزی،حضور کارکنان شبکه بهداشت و درمان در نماز جمعه از برنامه های هفته سلامت است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی دندانپزشکی در بحران با حضور جمعی از دانشجویان در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
صادقی گفت: بیماران تالاسمی و هموفیلی یک میلیون تومان کمک هزینه دندانپزشکی دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ارائه خدمات رایگان پزشکی و دندانپزشکی در کرمانشاه طی هفته سلامت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه از فعالیت تیم های خدمات بهداشتی و دندانپزشکی "رایگان" در طول هفته سلامت در استان خبر داد. به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی ایسنا منطقه کرمانشاه دکتر ابراهیم شکیبا در نشست خبری که به مناسب هفته ملی "سلامت" برگزار شد با اشاره به شروع این هفته از امروز (اول اردیبهشت) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۰۷:۲۰    
یک شرکت واردکننده لوازم دندانپزشکی از بانوان آشنا به فرآیندهای فروش و فرمهای عملیاتی کالا، دعوت به همکاری می کند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران، روزنامه شهروند نوشت: سیل لرستان چنان ویرانگر بود که در تمام هفته های گذشته رسانه ها با وجود فعالیت تمام وقت هنوز موفق به ارائه تصویری کامل از بحرانی که در روستاهای این استان در جریان است، نشده اند اما در میانه تمام تصاویر غم انگیز، صحنه هایی هم بوده که در کنار نشان دادن عمق فاجعه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
واحد دندانپزشکی و دندانسازی غیر مجاز در شهرستان فسا تعطیل شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۸    
نصف جهان: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: به زودی تیم های پزشکی و دندانپزشکی برای کمک به سیل زدگان به منطقه اعزام خواهند شد. احمد آذین درباره اقدامات صورت گرفته برای امداد رسانی به استان های سیل زده توسط دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۳    
مشهد- ایرنا- مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی مشهد گفت: جمعی از استادان و دانشجویان این دانشگاه به مناسبت سالروز ولادت امام زمان (عج) خدمات رایگان دندانپزشکی در حاشیه شهر مشهد ارائه کردند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۱    
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده دندانپزشکی گفت: اردوی جهادی دندانپزشکی به مناسبت نیمه ی شعبان در حاشیه ی شهر برگزار شد و به 722 نفر خدمات دندان پزشکی رایگان ارائه شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۵    
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در مناطق محروم مشهد کلینک سیار دندانپزشکی موقت دایر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۲    
قزوین - ایرنا - رییس مرکز بهداشت شهید بلندیان قزوین گفت:واحد سیار دندانپزشکی در 30 مدرسه شهرستان، استقرار یافته و بالغ بر 6 هزار دانش آموز از خدمات آن بهره مند شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از تعطیلی یک درمانگاه دندانپزشکی در شهر اصفهان به علت نداشتن مسئول فنی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس دانشکده دندانپزشکی زاهدان گفت: کلینیک سیار این دانشکده به مناسبت فرا رسیدن عید بزرگ نیمه شعبان از شب گذشته در محل میدان شهدای گمنام این شهر مستقر شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۰    
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: آزمون دستیاری دندانپزشکی به دلیل وقوع سیل به تعویق نخواهد افتاد و تنها آزمون هایی که تا پایان خرداد برگزار می شدند، به تعویق افتادند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با عنوان این مطلب که دندانپزشکی در ساختار اجرایی کشور متولی رسمی ندارد، گفت: نیاز است در ساختار اجرایی کلان وزارت بهداشت، تغییراتی صورت بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مهلت انتخاب رشته آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 99 - 98 به مدت دو روز در اردیبهشت ماه تمدید شد.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۱    
مایوریتزیو ساری قبل از بازی دیشب چلسی مقابل اسلاویا پراگ در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر نشد و علت غیبت او مشکل دندانپزشکی اعلام شده که او را مجبور به عمل جراحی دندان کرده.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۶    
عصب کشی یا درمان ریشه می تواند تا چند ساعت طول بکشد، در طی آن شما روی صندلی دندانپزشکی با دهان باز قرار گرفته اید. اگر چه این می تواند ناراحت کننده باشد، اما چاره ای نیست. اگر دندانپزشک شما برای آن اجازه می دهد می توانید چیزی گوش دهید تا فکرتان را در آن زمان منحرف کنید.
موج   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نخستین رویداد استارتاپی سلامت دهان و دندان با بررسی ایده های برتر ساعت 17 روز چهارشنبه 28 فروردین 98 در دانشکده دندانپزشکی اردبیل افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری موج اردبیل ...
آفتاب یزد   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۵    
آفتاب یزد – نجمه حمزه نیا: پوسیدگی دندان مشکلی آزاردهنده برای اغلب افراد است وشایع ترین بیماری عفونی در میان انسان ها به شمار می رود و گاها تا زمانی که دردی احساس نشود، ما به فکر راه علاج نیستیم ...
طرفداری   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مائوریتزیو ساری به خاطر امورات مرتبط با دندانپزشکی در این نشست حاضر نشد. طرفداری - جانفرانکو زولا در نشست خبری پیش از دیدار برگشت چلسی-اسلاویا پراگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا حضور یافت. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دستیار دندانپزشک ماهر با حداقل 2 سال سابقه مهارت در کار با دستگاه رادیوگرافی.نوشتن لیست بیمه آشنایی کامل با مواد و ابزار دندانپزشکی متقاضیان واجد شرایط میتوانند از طریق تلگرام و واتساپ شماره زیر پیام ارسال نمایند. لطفا از تماس خودداری شود. تلگرام: 09393617890 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۱    
سالانه به بیش از 10 هزار دانش آموز در شهرستان کهگیلویه خدمات دندانپزشکی ارائه میشود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان گفت: یک موسسه غیر مجاز به دلیل دخالت در امور دندانپزشکی توسط افراد غیر پزشک و فاقد صلاحیت توسط تیم بازرسان نظارت بر درمان این دانشگاه پلمپ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سالانه به بیش از 10 هزار دانش آموز در شهرستان کهگیلویه خدمات دندانپزشکی ارائه میشود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اردوی جهادی دندانپزشکی به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فردا تا 31 فروردین در شهرستان دشتستان و روستا های توابع شبانکاره برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت گفت: 8 دستگاه کلینیک سیار و آمبولانس دندانپزشکی به همراه مراکزی که آسیب ندیده اند در مناطق سیل زده مشغول به فعالیت هستند و تمام خدمات دندانپزشکی به مردم این مناطق به صورت رایگان ارائه شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده دندانپزشکی بروجرد گفت: اتوبوس سیار دندانپزشکی با هدف ارائه خدمات به سیل زدگان از بروجرد به پلدختر اعزام شد.