چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۱۴:۰۰Jan 2019 16
 

ایران اکونا (iranecona.com)

ایران اکونا 23 اسفند 1393 ایران اکونا 29 اسفند 1394 ایران اکونا 1 فروردین 1395 ایران اکونا 28 اسفند 1396 ایران اکونا 1 فروردین 1397 ایران اکونا 1 اردیبهشت 1397 ایران اکونا 29 خرداد 1397 ایران اکونا 1 تیر 1397 ایران اکونا 30 مرداد 1397 ایران اکونا 1 شهریور 1397 ایران اکونا 1 مهر 1397 ایران اکونا 30 آبان 1397 ایران اکونا 1 آذر 1397 ایران اکونا 1 دی 1397 ایران اکونا 2 دی 1397 ایران اکونا 3 دی 1397 ایران اکونا 4 دی 1397 ایران اکونا 5 دی 1397 ایران اکونا 8 دی 1397 ایران اکونا 9 دی 1397 ایران اکونا 10 دی 1397 ایران اکونا 11 دی 1397 ایران اکونا 14 دی 1397 ایران اکونا 15 دی 1397 ایران اکونا 16 دی 1397 ایران اکونا 17 دی 1397 ایران اکونا 18 دی 1397 ایران اکونا 21 دی 1397 ایران اکونا 23 دی 1397 ایران اکونا 24 دی 1397 ایران اکونا 25 دی 1397 ایران اکونا 26 دی 1397 
  ۱۶ دقیقه پیش    
رئیس اتاق تجارت و صنایع ولایت پَکتیا افغانستان گفت: فعالیت های حوزه اقتصادی و تجاری باید افزایش یابد لذا در نظر داریم روابط اقتصادی افغانستان را در نقاط مختلف ایران گسترش دهیم.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه فروشندگان پوشاک البرز، پیش بینی خود را از قیمت اجناس در پایان سال و شب عید اینگونه عنوان کرد ...
  ۱ ساعت پیش    
اخیرا برخی خبرها از این حکایت دارد که طرحی در مجلس برای افزایش سن استخدام در جریان بررسی قرار دارد. این در حالی است که اعلام سازمان اداری و استخدامی نشانی از چنین طرحی ندارد و در عین حال که شرایط سنی ...
  ۱ ساعت پیش    
دکتر دژپسند تاکید کرد؛ انسجام ارکان وزارت اقتصاد در استانها، اهرم تحولی بزرگ در اقتصاد کشور وزیر امور اقتصادی و دارایی در گردهمایی سراسری مدیران وزارت اقتصاد و سازمانهای وابسته این وزارتخانه ...
  ۱ ساعت پیش    
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: از فردا- چهارشنبه- 41 میلیارد تومان باقیمانده سود سهام عدالت برای مشمولان روستایی و عشایر سراسر کشور که شماره شبای بانکی خود را ثبت کرده اند، واریز می شود.
  ۱ ساعت پیش    
طبق نظرسنجی سالانه رویترز از کارشناسان انرژی، قیمت نفت تا یک دهه آینده نزدیک سطوح فعلی خواهد ماند و تا سال 2023 حدود 65 تا 70 دلار در هر بشکه خواهد بود.
  ۱ ساعت پیش    
نخست وزیر روسیه پیش بینی کرد که روند جهانی کنار گذاشتن دلار با شتاب بیشتری صورت گیرد و هشدار داد سیاست های حمایت گرایانه افراطی فقط موجب افزایش تنش ها خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1398 گفت: معافیت مالیات صادرات کالا و اصلاح نظام بانکی از نقاط قوت لایحه بودجه سال آینده به شمار می رود.
  ۱ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصادی معتقد است: حذف صفرها از پول ملی نوعی سرگرم کردن افکار عمومی و سرپوش گذاشتن روی سیاست گذاری های اشتباه گذشته و حال کشور است و باید به جای این کار، سرمایه بانک ها را افزایش داد.
  ۲ ساعت پیش    
بانک ملی ایران در نه ماه ابتدای سال جاری بیش از 102 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش صنعت و معدن پرداخت کرده است.
  ۲ ساعت پیش    
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره نقش فناوری های جدید در کاهش هزینه ها ،بهره وری بالا و تامین ایمنی گفت : مجموعه تجهیزات بهره برداری در معادن باید به روز شوند.
  ۲ ساعت پیش    
همزان با سفر ظریف و هیات همراه به کردستان عراق، وزیر دارایی اقلیم کردستان عراق بر توسعە همە جانبە روابط اقتصادی با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : امسال بر اثر خشکسالی و سرمازدگی 20 هزار میلیارد تومان به بخش کشاورزی کشور خسارت وارد شده است .
  ۳ ساعت پیش    
معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: با توجه به تولید، ذخیره سازی و صادارت انواع میوه، هیچ مشکلی برای تامین آن در شب عید نداریم و رسانه ها باید به فاصله قیمتی انواع میوه از باغ تا بازار توجه کنند که ...
  ۴ ساعت پیش    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به فشار و هجمه هایی که به این سازمان خصوصی سازی می شود گفت: بابت هر یک از واگذاریها باید به دادگاه برویم.
  ۴ ساعت پیش    
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون 38 هزار و 826 میلیارد ریال سهم و اموال دولتی واگذار شده است.
  ۴ ساعت پیش    
معاون روابط کار وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به دغدغه های کارگران بیان کرد: تلاش می شود طرح طبقه بندی کارگران معدن سریع تر بازنگری شود و سعی می کنیم سختی کار در حقوق و مزایا در بازنگری ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که ثبات نسبی در بازار حاکم است گفت: بانک مرکزی با قدرت نیازهای واقعی مردم و فعالان اقتصادی را تامین می کند.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک ملی ایران و معاون استاندار گلستان در حضور رئیس جمهور، تفاهمنامه ای به منظور جذب و حمایت از سرمایه گذاری و تامین مالی طرح های صنعتی ...
  ۶ ساعت پیش    
یارانه نقدی ساعت 24 26 دی ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۷ ساعت پیش    
معاون وزیر امور خارجه روسیه با تاکید بر اینکه پرتاب ماهواره از سوی ایران قوانین بین المللی را نقض نمی کند، اظهار داشت: هیچ دلیلی برای انتقاد از برنامه موشکی ایران وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۳:۳۹    
چهار صفر از پول ملی به اعتقاد شماری از کارشناسان اقتصادی تورم را در جامعه کاهش داده و باعث تقویت آن در برابر ارزهای دیگر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۱    
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مدیران عامل شهرهای جدید نباید در اجرای برنامه ها از چیزی بترسند، گفت: مدیران نباید وعده و عیدی بدهند که نتوانند در موقع مقرر به آن عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی در خصوص پایداری لایحه در برابر تحریم ها گفت: دولت در لایحه بودجه سال 98 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۱    
مدیرعامل شرکت عمران پردیس از ساخت 17000 واحد در قالب طرح جدید مسکن سازی در شهرهای جدید خبر داد و گفت: سال آینده ساخت قطار برقی شهر جدید پردیس آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۱    
جعفری دولت آبادی با بیان اینکه تعداد متهمان ارز واردات کاغذ به 14 نفر رسیده است، از فرار 3 متهم این پرونده به خارج از کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۱    
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: یک سایت مجازی با درج قیمتهای بعضا کذایی، بازار مسکن را به سمت توهمات قیمتی می کشاند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۱    
در حالیکه در هفته های گذشته قیمت گوشت مرغ و تخم مرغ روند افزایشی داشته است، معاون وزیر جهاد کشاورزی معتقد است که بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۱    
رنگ های غذایی، به طور گسترده ای در سرتاسر جهان برای تولید مواد خوراکی مورد استفاده قرار می گیرند اما استفاده بیش ازحد از این رنگ ها و بی توجهی به منشأ آن ها ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۱    
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: اگرچه میزان بارش ها نسبت به سال گذشته افزایش یافته، اما به دلیل آن که شاهد بارش برف نیستیم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۱    
قیمت نفت روز سه شنبه در بحبوحه کاهش عرضه از سوی اوپک و روسیه حدود یک درصد افزایش پیدا کرد. اما چشم انداز کندی اقتصاد جهانی مانع رشد بیشتر آن شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۱    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با اشاره به نیاز تولیدکنندگان و بخش های زیرین اقتصادی کشور به برخی مواد اولیه دولت سازوکاری فراهم کند که امکان واردات بدون انتقال ارز فراهم شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۱    
قیمت دلار در صرافی های بانک ها با 250 تومان افزایش نسبت به نرخ دیروز، 11 هزار و 250 تومان تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۱    
رئیس اتاق مشترک ایران و چین اعلام کرد که صادرات خود را متوقف کرده ام.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۱    
رییس کل بانک مرکزی باترخیص خودروهای وارداتی که بعداز 16مرداد 97وارد گمرکات کشورشده اند مخالفت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۱    
در جریان بررسی لایحه بودجه سال 98، مجلس شورای اسلامی گامی اساسی برای بی اثرکردن تحریم های آمریکا برداشته و در صدد است با فروش نفت در بورس مانع کسری بودجه دولت در سال 98 شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱    
علیرغم مخالفت امروز همتی با ترخیص خودروهای وارداتی بدون انتقال ارز، وزیر صنعت معدن و تجارت با اعلام اینکه خودروهای مانده در گمرک اجازه ترخیص دارند، گفت: ثبت سفارش های قبلی خودرو "کن لم یکن" شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۱    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران معتقد است با توجه به ناهماهنگی های موجود میان دستگاه های اقتصادی دولتی کشور در آینده نزدیک هم صادرات و هم واردات به زمین خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۱    
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: با تصویب کمیسیون تلفیق، مراکز درمانی مکلف به پرداخت 10 درصد از حق العمل پزشکان به حساب امور مالیاتی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۱    
کمیته نظارتی مشترک وزیران اوپک و غیراوپک به ریاست عربستان سعودی و روسیه، به منظور ارزیابی روند پیشرفت تعادل مجدد بازار نفت، زمان نشست خود در باکوی آذربایجان را روزهای 17 و 18 مارس پیشنهاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱    
با وجود نگرانی ها از کاهش رشد اقتصادی کشورهای صنعتی، بورس های آسیایی در معاملات روز سه شنبه با صعود به کار خود خاتمه دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱    
یک عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزی زرندیه گفت: مسئولان در برآوردن مطالبات کشاورزان به قانون تمکین کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱    
در معاملات امروز بازارهای ارزی، شاخص دلار 0.12 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۱    
مدیرگروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی چالوس بر این موضوع تاکید دارد که استفاده از مصالح ساختمانی باید با بوم سازگار باشد و می گوید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۱    
بانک مرکزی قیمت ارزهای دولتی امروز سه شنبه 25 دی ماه را منتشر و اعلام کرد: قیمت 25 ارز نسبت به روز گذشته افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۲    
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: روزانه 100 تا 150 تن گوشت تازه گوسفندی (شقه) به قیمت هرکیلوگرم 40 هزار تومان و گوشت گوساله منجمد 29 هزار تومانی بدون محدویت و کشش بازار توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۲    
رئیس اتاق تعاون ایران از تهیه سامانه مهتاب ویژه توزیع کالاهای اساسی از زمان تخصیص ارز تا زمان دریافت سهمیه مورد نظر هر خانوار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۲    
ابزارهای مالیاتی علاوه بر درآمدزایی هایی که می توانند برای دولت ها ایجاد کنند، در ایجاد عدالت اجتماعی هم که یکی از آرمان های انقلابیون در چهار دهه گذشته بوده است، هم تعیین کننده هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۲    
کارشناسان بازار کار در تحلیل طرح های اشتغالزایی دولت با توجه به آمار ارائه شده نرخ بیکاری معتقدند که دولت می بایست سیاست راهبردی اشتغالزا را در دستور کار قرار می داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۲    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی از اعلام سیاست های بانک مرکزی درخصوص رمز ارزها تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۷:۴۲    
تشکیلات موسوم به صندوق قرض الحسنه مهر ایثارگران (موسسه حمایت ایثارگران) فاقد هرگونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و فعالیت آن غیرقانونی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۷:۳۲    
روز دوم از نخستین نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری با برگزاری نشست مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به پایان رسید و در حین برگزاری ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۷:۰۲    
سامانه دستمزد و حقوق آماده اکران شد. رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، در نشست خبری از آمادگی این سازمان برای دادن دسترسی عمومی به سامانه حقوق و دستمزد مدیران خبر داد و تصمیم نهایی در این باره را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۶:۳۲    
مدیر کل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از رشد 4 و نیم برابری قاچاق دام زنده ظرف یکسال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۵۲    
10 سال است که هپکو واگذار شده و اخیرا نیز مدیرعاملش تغییر کرده است اما هر زمانی که صحبت خصوصی سازی می شود عده ای پای این شرکت را هم وسط می کشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۵۲    
دویست و هشتادمین نشست شورای عالی کار که با موضوع بررسی حق مسکن کارگران برگزار شده بود در حالی به جمع بندی نهایی نرسید که پیش از این معاون روابط کار از پیشنهاد افزایش حق مسکن کارگران در جلسه شورای ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۸:۲۰    
دو خودروساز بزرگ کشور به فاصله کوتاهی از اعلام قیمت جدید محصولات، اقدام به پیش فروش کردند، پیش فروشی که می تواند حکم آزمونی بزرگ برای سیاست قیمت گذاری خودرو در حاشیه بازار باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۵    
اعلام کاهشی قیمت های پایه در بورس کالا شاید آخرین حلقه از زنجیره افت قیمت ها در بازار محصولات پتروشیمیایی به شمار رود که می تواند چهره شفاف تری از این بازار را ترسیم کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۵    
در روزهای سرد سال و مخصوصا زمانی که با بارندگی همراه بوده یا حجم تولید صنعتی در کشور پایین می آید (که به معنی کاهش جمع آوری یا تولید قراضه است) افزایش بهای قراضه خیلی عجیب نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۵    
داده های اعلام شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت بیانگر آن است که در مدت زمان مورد بررسی از میان 39 محصول منتخب صنعتی و معدنی ارزیابی شده در نیمه پاییز سال جاری 22 محصول افت تولید داشته اند و سایر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۵    
دخل و خرج پیش بینی شده بانک ها در بودجه سال آتی رشد 25 درصدی به نسبت بودجه سال جاری داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۵    
طی نشستی مشترک میان ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و یونیدو تصمیماتی برای همکاری این سازمان در راستای رشد انرژی های تجدیدپذیر در ایران اتخاذ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۵    
با توجه به اخذ مجوز آزاد سازی قیمت خودرو توسط خودروسازان، خیلی از مشتریان در انتظار وقوع معجزه ای در زنجیره خودروسازی کشور، طبق وعده های مسوولان صنعتی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۵    
مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: دولت در بودجه سال 98 برای تأمین بودجه خرید تضمینی گندم و یارانه نان با کمبود اعتباری نزدیک به 16050 میلیارد ریال مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۵    
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی یک پیش بینی خوش بینانه از وضعیت پیش روی بازار مسکن در سال 98 ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۵    
لایحه بودجه سال 98 کل کشور در شرایطی تنظیم و تدوین شده که اقتصاد ایران در سال جاری دستخوش تحولات جدی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۵    
روز گذشته، دلار پرنوسان ترین روز معاملاتی از اوایل دی ماه را تجربه کرد؛ ولی همچنان نتوانست به بالای مرز 12 هزار تومانی سرک بکشد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۵    
رئیس جمهوری آمریکا تمایل دارد بگوید به واسطه تعرفه های اعمالی او، چین و سایر شرکای تجاری، پول به این کشور می پردازند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۵    
بررسی ها حاکی از آن است که شایعات ورشکستگی بانک ها به ویروسی در بازار پول تبدیل شده است که به سرعت در بازار پول پخش می شود و در نتیجه دو اثر تخریبی مهم را در پی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۵    
دلار بازنده این هفته بازارهای جهانی لقب گرفت. درواقع، ترکیب گام های احتیاطی فدرال رزرو در روزهای اخیر با نگرانی نسبت به تعطیلی دولت آمریکا و حواشی مذاکرات پکن با واشنگتن ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۶    
واشنگتن پست در گزارشی جنجالی نوشت که ترامپ به مترجم دیدارهای خود با پوتین دستور داده که یادداشت هایش را معدوم کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۶    
بورس تهران معاملات دیروز را با عقب نشینی شاخص کل پشت سر گذاشت. نماگر اصلی سهام که توانسته بود در موج صعودی اخیر بیش از 4 هزار واحد ارتفاع بگیرد، در معاملات دیروز در چرخشی رو به عقب ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۶    
تکالیف مدیریت شهری تهران بعد از زلزله زمستان 96 برای افزایش تاب آوری پایتخت در برابر بحران های طبیعی همچنان معلق مانده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۳۶    
لایحه بودجه سال 98 کل کشور از کمیسیون تلفیق رای اعتماد گرفت. کلیات برنامه مالی یک ساله دولت برای سال 98، روز گذشته با 22 رای موافق ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۶    
نفت پس از تجربه افت وخیزهای فراوان در سه ماه پایانی 2018، سال جدید میلادی را با رشد مداوم قیمت آغاز کرد و بر این اساس طلای سیاه 9 روز معاملاتی پیاپی در مسیر افزایشی حرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۷:۰۶    
روابط عمومی سازمان خصوصی سازی: سازمان خصوصی سازی با مقایسه وضعیت ثبت شبا اقشار مختلف دارندگان سهام عدالت اعلام کرد کارکنان دستگاه های اجرایی در ورود شبا بانکی به سامانه سهام عدالت تعجیل کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۹    
استاندار خراسان شمالی گفت: بیشتر تقاضاهای صنایع بزرگ این استان از سایر استان ها تامین می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۹    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: نرخ حمل و نقل منوط به شرایط عرضه و تقاضاست اما در استان اردبیل نرخ متوسط پائین تر از میانگین کشوری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۸    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص چهار میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های آبخیزداری در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۸    
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: برای رفع مشکل اشتغال پرستاران در لایحه بودجه سال آینده ، استخدام 19 هزار پرستار برنامه ریزی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۸    
مدیر عامل سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خودروسازان را مکلف به افزایش تولید و عمل به تعهدات کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۸    
نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تمام تلاش مجلس بر آن است تا ضمن بررسی صحیح و قانونمند بودجه، بتواند آن را تا قبل از پایان سال به تصویب برساند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۸    
معاون طرح و توسعه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: خودروسازان نیازمند برنامه حداقل پنج ساله هستند تا بتوانند روال مشخصی را در تولید محصول در شرکت های خود پیاده کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۸    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها، دریافت یارانه نقدی توسط 6 میلیون نفر از ایرانیان خارج از کشور را برای بار دوم تکذیب و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۸    
وجود یک مرجع رسمی و پرهیز از موازی کاری در گردآوری و اعلام آمار رسمی کشور امری ضروری و شایسته است و به باور کارشناسان موانعی بر سر راه تحقق این امر وجود دارد که باید رفع شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۷    
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر لزوم خروج بانک ها از بنگاهداری، گفت: هیچ کس به اندازه ما راغب نیست که املاک مازادو بنگاه هایش را بفروشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۷    
دو عضو شورای اسلامی شهر تهران به برخی خبرها مبنی بر تدوین لایحه پولی شدن پنج تونل و بزرگراه در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۷    
رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از برنامه ریزی این سازمان برای تحقق ساماندهی بازار خودرو در قالب مجموعه ای از سیاست های کلان و اقدامات اجرایی در مدت معین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۷    
مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه ساخت واحدهای جدید مسکن مهر در فاز 8 پردیس که متوقف شده بود برطرف شده است گفت: مشکل تحویل نصبیات پروژه های مسکن مهم پردیس در فاز 11 در حال برطرف شدن است .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۷:۳۷    
وزیر صنعت بنا به درخواست وزیر جهاد کشاورزی، طی نامه ای به رئیس کل گمرک اعلام کرد، صادرات محصولات گوجه فرنگی از 20 دی ماه تا 30 بهمن بلامانع است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۷:۲۷    
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این که پایانه داری کار دولت نیست، گفت: به پایانه داری دولت پایان می دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۶:۰۷    
نخست وزیر ژاپن از همتای بریتانیایی خود خواست از خروج از اتحادیه اروپا بدون یک توافقنامه خودداری کند اما در عین حال تاکید کرد توکیو از توافقنامه \'ترزا می\' برای خروج از اتحادیه اروپا حمایت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۵:۱۷    
رییس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون سالانه یک هزار تا 1200 میلیارد تومان در حوزه ماشین های کشاورزی سرمایه گذاری و تسهیلات پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۳:۴۷    
مدیر عامل تعاونی تولیدکنندگان لوستر و چراغ های تزئینی گفت: سالانه 200 میلیون دلار لوستر از ایران صادر می شود که در صورت کاهش هزینه های تولید، این میزان قابل افزایش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۱:۵۷    
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: بروکسل با سایر اعضای جامعه جهانی برای حفظ برجام همکاری کرده و اجازه نخواهد داد نزدیکترین دوست و متحدمان در مورد تجارت مشروع ما با یک کشور دیگر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۱:۰۷    
راشا تودی نوشت که جلیقه زردها می خواهند روز شنبه تا جایی که می شود از حساب های بانکی خود برداشت کنند تا به زعم خود بانک های فرانسوی را تضعیف کنند و \'دولت به نحو قانونی و بدون خشونت به وحشت بیافتد.\'
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۲۲:۲۷    
دستاورد و ماحصل سفر سه روزه وزیر امور خارجه به هند را می توان در این جمله محمد جواد ظریف خلاصه کرد که چالش ها پشت سرگذاشته و راه ها پیدا می شوند .
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۰    
شرکت خودروسازی مزدا گزارش داده است که مجموع فروش آن در سال 2018 و در بازار چین، با کاهش 12 درصدی مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه سال 98 برای قیر رایگان 6 هزار میلیارد تومان و برای گازرسانی به روستاهای محروم 1500 میلیارد تومان بودجه اختصاص داده شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...