سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۷:۱۰Sep 2018 25

ایران اکونا (iranecona.com)

  ۵ ساعت پیش    
- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: راندن افراد با تجربه به بهانه جوانگرایی خطاست اما عرصه عمل نیز به شجاعت و خلاقیتی نیاز دارد که نزد جوانان است.
  ۷ ساعت پیش    
کارشناس حوزه نفت و گاز گفت: ارزی بودن تسویه معاملات انجام شده در بورس عملا مشکلی را حل نمی کند و منجر به تحقق هدف مصوبه یعنی کمک به افزایش صادرات نفت ایران با استفاده از ظرفیت بخش غیردولتی نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۲    
معامله گران بورس تهران امروز در حالی با معاملات پرحجم و متعادل روبرو بودند که فلزات اساسی همچنان طلایه دار سهم های پیشرو در بازار سهام است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۱۷    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از دیروز بازگشت 22 میلیارد تومان پول کلاهبرداری شده از مردم در حوزه خدمات ارزش افزوده آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۲    
معاون رگولاتوری در پیگیری از مبنای قانونی افزایش تعرفه بسته های اینترنت همراه و افزایش نرخ مکالمه موبایل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: پتروشیمی ها از رانت استفاده می کنند اما ارز صادراتی خود را وارد سامانه نیما نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۲    
مدیرکل اقتصاد مسکن وزارت راه با بیان اینکه چون راه اندازی سامانه املاک و اسکان کشور یک اقدام فرادولتی و نیازمند ورود اطلاعات از تمام بخش ها است، هنوز به جمع بندی نهایی نرسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۷    
طبق اعلام جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، هنوز رقم دقیق اختلاس و تخلف مالی نفتی در منطقه بوشهر مشخص نیست و موضوع در دست بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۲    
مدیرکل دفتر مرکز واردات و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک ایران در بخشنامه های گمرکات اجرائی اعلام کرد، ثبت سفارش پالپ پرتقال و پرک نارنگی باز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۲    
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، تورم 5 گروه کالایی در شهریورماه نسبت به مرداد بیش از 10 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۲    
رویترز اعلام کرد: نشست روز گذشته اوپک بدون هیچگونه تعهدی به افزایش تولید پایان یافت ورسانه های خارجی آن را بی توجهی نمایندگان اوپک به خواسته ترامپ مطرح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۲    
حافظی با بیان اینکه خروج از بورس به معنای توزیع عادلانه از طریق مجتمع های پتروشیمی نیست عنوان کرد: هر زمان که نظام توزیع به نقاط مثبتی رسیده بحث خروج از بازار و در دستگیری فرایند توزیع مواد پتروشیمی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۲    
محمد ابراهیم کاردگر با حکم هیات مدیره، به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این شرکت به بیمه دانا تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۲    
کاهش قدرت خرید کارگران و ضرورت اصلاح حداقل 800 هزار تومانی آن مورد وفاق گروه های سه جانبه کارگری، کارفرمایی و دولت است اما تصمیم نهایی معطل برگزاری نشست شورای عالی کار است که گرچه وعده برگزاری آن در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷    
تفاهم نامه همکاری های حمل و نقل بین المللی جاده ای فی مابین جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا با حضور مسئولان حمل و نقلی و ترانزیتی دو کشور امضاء شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷    
وزیر نفت گفت: به دلیل حساسیت بالای عرضه نفت در بورس، قرار شد این عرضه به طور آزمایشی و محدود، و تسویه آن 20 درصد ریالی و 80 درصد ارزی انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷    
یک مقام مسئول در نظام بانکی با بیان اینکه با حجم گسترده عملیات بانکی، بیش از 60 میلیون تراکنش به صورت روزانه انجام می شود، گفت: سیستم تحویلداری تحت وب در دو هزار شعبه مستقر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷    
گمرک معافیت کره وارداتی از پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷    
مشاور وزیر و مجری طرح گندم گفت:برای سال زراعی 98-97 تولید حدود 14 میلیون تن گندم هدف گذاری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷    
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخمگذاراستان تهران با بیان اینکه تخم مرغ طی روزهای آتی حدود6درصد گران می شودگفت:به دلیل درگیری باآنفلوانزا وممنوعیت صادرات کالاهای اساسی،صادرات تخم مرغ متوقف است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، از کاهش قیمت مرغ به کمتر از 9 هزارتومان در بازار خبر داد و گفت: قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی، به 8900 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷    
بانک مرکزی، یازده توصیه را برای افزایش امنیت پرداخت های الکترونیک، به شهروندان ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۷    
گمرک ایران، از اجرایی شدن کاهش تعرفه واردات لاستیک خودروهای سنگین باری و اتوبوسی به پنج درصد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه ماجرای استعفای دسته جمعی 7 معاون وزیر صنعت معدن تجارت را تشریح کرد و گفت: نباید با یک استعفا تمام تخلفات و سوء مدیریت های وی نادیده گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از شناسایی بیش از 100 روستا برای اجرای طرح روستای بدون بیکار خبرداد و گفت: امیدواریم تا پایان سال در هر شهرستان حداقل یک روستا برای اجرای طرح شناسایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در مدتی که بندهایی از برنامه اقدام FATF به اجرا درآمد، اتفاق خاص مثبتی در اقتصاد کشور رخ نداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه از ابتدای امسال تا 23 شهریورماه حدود 22.7 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داشته ایم، گفت: روش هایی برای بازگشت این ارز به اقتصاد کشور پیش بینی کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه امروز در جلسه کمیسیون طرح تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت را مورد بررسی قرار دادیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
دفتر پیشگیری و مقابله با تحریم ها، در مرکز اصناف و بازرگانان به منظور مقابله با آثار ناشی از تحریم ها تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
یک اقتصاددان با بیان اینکه اجرای پیمان سپاری ارزی، به شکل دستوری امکان پذیر نیست، گفت: نرخ آزاد ارز باید کنترل شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۷    
کارشناسان بخش مسکن معتقدند کسادی و نوسانات بازار مسکن تابعی از سیاست های اقتصادی کلان جامعه، تقاضای فصلی، افزایش جمعیت و ازدواج جوانان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۷    
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه موضوع تهاتر بدهی های دولت و بخش خصوصی را مورد بررسی قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۷    
بانک ملی ایران با رویکرد حمایت از بازار اشتغال در پنج ماه ابتدای امسال بیش از 11 هزار فقره تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی با معرفی وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲    
اوپک و روسیه به عنوان اصلی ترین کشور تولید کننده نفت غیر عضو اوپک، هرگونه افزایش تولید نفت را در کوتاه مدت رد کرده اند و همچنین خواسته رئیس جمهور آمریکا را نادیده گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۷    
مدیرعامل بانک ملی ایران از راه اندازی شدن سیستم تحویلداری تحت وب در بیش از 2000 شعبه این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۷    
مدیرکل اقتصاد مسکن وزارت شهرسازی با بیان اینکه ارزش افزوده بخش مسکن در حال حاضر مثبت است گفت: معاملات انجام شده مسکن نشان دهنده رونق بازار مسکن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۷    
سرپرست اسبق وزارت اقتصاد تنها راه قدرت خرید از دست رفته مردم را حذف بازار ثانویه ارزیابی کرد و گفت: حالا که نرخ بازار ثانویه هم دستوری است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۷    
در شرایطی که تحریم ها جنگ اقتصادی تمام عیاری را برای کشور رقم زده است، مشاهده می کنیم که وزارتخانه های مهم اقتصادی کشور بدون فرمانده رها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای وزیر صنعت، معدن و تجارت قطعی است، اما پذیرش قطعی از طرف رئیس جمهور نهایی نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
نرخ برخی محصولات صیفی همچون گوجه فرنگی، سیب زمینی، پیاز و حتی هویج در حالی بالا رفته است که رییس اتحادیه میوه و سبزی تهران دلیل آن را افزایش تقاضای داخلی و صادرات اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای اجرای اصل 144 قانون اساسی و خصوصی سازی، در مرحله نخست 23 شرکت مرتبط با موسسه جهاد نصر زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی به 39 هزار ایثارگر واگذار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: امروز در نامه ای به سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان اعلام کردیم صنعت لبنیات در شرایط اقتصادی کنونی به دلیل افزایش هزینه های تمام شده تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد هفته آینده دوباره تولید و توزیع بنزین سوپر آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
دادستان بوشهر با رد ادعای برخی رسانه ها در خصوص اختلاس ده ها میلیارد تومانی در شرکت پخش فرآورده های نفتی این منطقه، گفت که میزان اختلاس در این شرکت نفتی در دست بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
برگزاری رویترز گزارش داد: عربستان و روسیه هرگونه افزایش فوری تولید نفت را منتفی دانستند و در عمل، درخواست دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای افزایش تولید نفت را رد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه شورای نگهبان سه ایراد را به طرح اصلاح قانون صدور چک وارد دانسته بود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از بانک ها و موسسه های اعتباری غیربانکی خواست تمهیدات لازم برای رفاه حال زائران اربعین حسینی (ع) مانند تعیین شعبه های کشیک ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه همکاری نکردن با FATF به معنای انزوای ایران است، گفت: گزارش های اطلاعاتی نشان می دهد که مثلث آمریکایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
شاخص کل فرابورس در نیمه نخست امسال در جایگاه یک هزار و 879 واحدی قرار گرفت و بازدهی آن به 71 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
رئیس خانه معدن ایران گفت: واگذاری 200 محدوده امید بخش معدنی در واقع فرصت طلایی برای اکتشافات در بخش معادن محسوب می شود که می تواند پیامد توسعه معادن کشور را به دنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
اتحادیه های صادرکننده کالای غیرنفتی بخش خصوصی کشور امروز در نامه ای به رییس جمهوری، مصوبه بانک مرکزی در مورد پیمان سپاری ارزی را مغایر با ماده 13 قانون مقررات واردات و صادرات دانستند که موجب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
مرکز آمار ایران نرخ تورم 12 ماهه منتهی به شهریورماه امسال را 11.3 درصد اعلام کرد که نسبت به مردادماه که 9.7 درصد بود، 1.6 واحد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۰:۱۱    
مایک پمپئو که کشورش توافق بین المللی برجام را نقض کرده و یکطرفه از آن خارج شده است، امروز و در آستانه هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل از آمادگی دونالد ترامپ برای دیدار با حسن روحانی خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۶    
مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در خصوص فعالیت های کسب و کار اینترنتی تجارت الکترونیک ثامن (سکه ثامن) اطلاعیه داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۱    
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی سؤال ملی چند تن از نمایندگان از وزیر نفت اعلام وصول شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۶    
یک شرکت فناور و دانش بنیان ایرانی با کمک تسهیلات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) اقدام به تولید انواع منابع تغذیه ای DC کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۱    
رئیس دفتر مطالعات انرژی وین گفت: اجلاس مشترک کشورهای عضو و غیرعضو اوپک برای تقسیم بندی سهمیه احتمالی از دست رفته ایران نیست؛ چرا که درحقیقت، میزان کاهش سهمیه ایران مشخص نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶    
کارنامه عملکردی بانکها نشان می دهد که تسهیلات پرداختی بانک ها به بخش های اقتصادی در 5 ماهه نخست سال 1397، در مقایسه با دوره مشابه سال قبل معادل 15.6 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۱    
معاون نخست وزیر ایتالیا با رد پیشنهادات سازمان توسعه و همکاری درباره قوانین بازنشستگی از این سازمان خواست در امور داخلی این کشور دخالت نکند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۱    
حجم بدهی های خارجی ایران در چهار ماه نخست امسال نسبت به ابتدای سال جاری با 5.6 درصد کاهش روبرو بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۶    
اعضای کارگری شورای عالی کار طی نامه ای به سرپرست وزارت کار ضمن تاکید بر فشار مضاعف به معیشت کارگران، خواستار تشکیل جلسه فوق العاده این شورا برای تصویب راهکار نهایی افزایش قدرت خرید شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۰    
با توجه به افزایش قیمت بلیت هواپیما در اربعین امسال نسبت به سال قبل و همچنین احتمال افزایش 10 درصدی زائران، پیش بینی می شود حجم گسترده تری از مسافران با حمل و نقل جاده ای به مرزها بروند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان با اشاره به وجود 54 دشت ممنوع در استان هرمزگان، گفت: ظرف 17 سال متوسط بارش در استان از 185 میلیمتر به 136 میلیمتر کاهش یافته است و این امر موجب شده تا 13 میلیارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷    
دو اپراتور غالب کشور پس از سال ها طی اقدامی مشترک اقدام به فلت سازی تعرفه های ارتباطی خود در تمامی شبکه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷    
سرپرست معاونت دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات، در گزارشی از انجام 37 میلیون استعلام در مرکز ملی تبادل داده ها در پنج ماهه نخست سال جاری و پیش بینی انجام ماهانه 100 میلیون تراکنش با اتصال تمام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷    
هم زمان با تغییر نرخ مکالمات درون و برون شبکه اپراتورهای اول و دوم ارتباطی و ثبات در تعرفه اپراتور سوم، جدول نرخ های تمامی اپراتورها بروز رسانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز رسمی موجود در مرکز مبادلات ارزی را نسبت به دیروز بدون تغییر اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷    
سال گذشته بالغ بر 780 هزار تن هندوانه به بیش از 30 کشور جهان صادر کرده ایم، در واقع در سال گذشته که یکی از خشک ترین سالهای کشور بود، 223 ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷    
رئیس کل گمرک ایران آخرین وضعیت واردات کالاهای اساسی به کشور را تشریح کرد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷    
کالاهای معاف از پرداخت مالیات علی الحساب 4 درصدی اعلام شد. براساس بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت فهرستی از کالاهای اساسی و ضروری که مشمول معافیت از پرداخت مالیات علی الحساب 4 درصدی شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۷    
آمار تولید خودروهای داخلی طی پنج ماه نخست امسال در شرایطی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام شد که طبق آن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۲    
بانک مرکزی میزان تامین ارز برای واردات و مجموع فروش ارز حاصل از صادرات را تا پایان معاملات روز شنبه 31 شهریور ماه اعلام کرد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۲    
کارشناسان، جذابیت و تنوع نرم افزارهای فضای مجازی، پایین بودن قیمت آن ها، وجود سیم کارت های بدون هویت و به روز نبودن اطلاعات مردم را از دلایل افزایش جرائم در فضای مجازی می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۷    
در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، نماینده ناظر مجلس در شورای عالی صنایع دریایی انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۲    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه طی مهرماه 450 میلیارد تومان واگذاری خواهیم داشت، گفت: میزان واگذاری های نیمه اول امسال از کل عملکرد سال 96 بیشتر بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۷    
آمارهای اولیه منتشر شده از حجم معاملات مسکن در شهریور ماه حاکی از ریزش حدود 20 درصدی خرید و فروش آپارتمان نسبت به ماه مشابه سال گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۲    
با رأی نمایندگان مجلس اسلامی، سازمان ملی استاندارد مکلف به تهیه استاندارد انواع کود، آفت کش ها و بهبوددهنده های رشد گیاه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۲    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی، با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه در بازار به کیلویی 59 تا 60 هزارتومان رسیده است، گفت: واردات باعث شده افزایش قیمت متوقف شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۲    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: به دنبال سهم بیشتر از بازار حمل و نقل کانتینری در منطقه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۲    
یکی از مؤسسان سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: وظیفه کنترل ساخت و ساز شهری بر عهده شهرداری هاست که به اشتباه آن را به نظام مهندسی ساختمان واگذار کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل دفتر امور میگو و آبزیان آب شور سازمان شیلات گفت: پیش بینی امسال ما تولید 38 هزار تن میگو در 5 استان میگوپرور کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
وابسته بازرگانی سفارت افغانستان در تهران، ممنوعیت واردات کالاهای ایرانی توسط دولت افغانستان را شایعه و بی اساس خواند و گفت: بازار افغانستان با افتخار پذیرای کالای ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
با کناره گیری سعید غفوری از مدیرعاملی شرکت عمران شهر جدید پردیس، حبیب الله چاغروندی مدیرعامل اسبق شهر جدید پرند به عنوان سرپرست جایگزین غفوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد: دادگاه پرونده سکه ثامن قبل از تعطیلات گذشته اطلاعاتی را از ما خواست که ارائه کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
رئیس بیمه مرکزی افزایش ضریب نفوذ بیمه را در گرو اجرای برنامه های توسعه ای دانست و گفت:برای آنکه صنعت بیمه بتواند چتر آرامش و امنیت را به دست بگیرد،باید سطح توانگری شرکت های بیمه افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
بانک مرکزی مجوز برگزاری مجامع 20 بانک و موسسه اعتباری برای دوره مالی منتهی به اسفند 96 را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
در هفته منتهی به پایان شهریور 571 هزار و 116 تن انواع کالا به ارزش بیش از 25 هزار میلیارد ریال در بورس کالا مورد دادوستد قرار گرفت که از نظر ارزش نسبت به هفته قبل 42 درصد رشد را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به منظور صیانت از حقوق مصرف کنندگان نهایی و مدیریت بازار، از روز سه شنبه سوم مهر ماه به صورت اینترنتی آغاز و طی شش روز اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
تاکنون قوانین زیادی برای حمایت از توان داخل وضع شده که نتیجه خاصی نداشته اند،این مساله ناشی ازعدم پیش بینی معیاردقیق سنجش میزان داخلی سازی،ضمانت اجرای کافی وسازوکارهای شفاف درمتن قانون است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۷    
بررسی عوامل ترک شغل و بیکاری افراد قبلا شاغل نشان می دهد، موقتی بودن شغل، پایین بودن درآمد، اخراج و به پایان رسیدن دوره خدمت وظیفه چهار عامل ترک شغل طی پنج سال گذشته بوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۷    
ورای رقابت چنانچه بتواند به صورت چابک و موثر به وظایف محوله خود عمل کند، سبب از میان رفتن بلاتکلیفی می شود، در حالی که در شرایط حاضر شاهد هستیم که این شورا به جای چابکی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱    
افشاکنندگان اطلاعات سرمایه گذاران بازارهای مالی در امارات بیش از 100 هزار درهم جریمه خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱    
یک کارشناس اقتصادی معتقد است با توجه به اینکه قیمت بسیاری از کالاهای وارداتی و چینی تحت تاثیر نوسان دلار دو برابر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۷    
به دنبال پیمان سپاری های ارزی و مخالفت اعضای اتاق بازرگانی ایران و درخواست اصلاح ها و تغییرات، یکی دیگر از فعالان این حوزه تاکید کرد که چنانچه اقتصاد کشور شفاف باشد به طور حتم ارز حاصل از صادرات به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۲    
حسن منتظر تربتی افزود: برای پاسخ گویی به نیاز صنعت گاز به بسترهای مخابراتی، طرح جامع مخابرات شرکت ملی گاز تدوین شده که مناسب ترین فناوری ارتباطی که می تواند در مجاورت خطوط لوله ساخته شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۷:۵۹    
رئیس استاندارد عراق بر تلاش برای تسریع در روند تایید گواهی کیفی کالاهای ایرانی با استفاده از همه ظرفیت های موجود تاکید کرد
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۷:۰۳    
سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی دستور داد کارگروه ویژه ای باهدف تعیین تکلیف تسهیلات پرداختی از محل حساب ذخیره ارزی به بانک ها تشکیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۶:۳۵    
زغالسنگ استخراج شده از 2 ناحیه اصلی زغالخیز کشور (البرز مرکزی و طبس) در پنج ماه نخست امسال به 759 هزار و 466 تن رسید که بیشترین سهم مربوط به عملکرد خرداد امسال به میزان 184 هزار و 905 تن بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۶:۳۵    
وزارت نفت در واکنش به ادعای هدایت الله خادمی نماینده کنونی مجلس شورای اسلامی درباره افزایش 300 تا 500 درصدی حقوق نمایندگانی که در ماه های اخیر به آن وزارتخانه منتقل شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۶:۳۵    
یک مقام وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت امتیاز نماد اعتماد (یی نماد) شرکت ثامن را پس از محرز شدن اقدام خلاف و پیش از اعلام ورشکستگی آن باطل و اعلام کرده است حق خرید و ...
مشاهده نتایج بیشتر...