دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۹:۱۴Jul 2018 16

ایران اکونا (iranecona.com)

ایران اکونا 23 اسفند 1393 ایران اکونا 29 اسفند 1394 ایران اکونا 1 فروردین 1395 ایران اکونا 28 اسفند 1396 ایران اکونا 1 فروردین 1397 ایران اکونا 1 اردیبهشت 1397 ایران اکونا 29 خرداد 1397 ایران اکونا 1 تیر 1397 ایران اکونا 2 تیر 1397 ایران اکونا 3 تیر 1397 ایران اکونا 4 تیر 1397 ایران اکونا 5 تیر 1397 ایران اکونا 6 تیر 1397 ایران اکونا 8 تیر 1397 ایران اکونا 9 تیر 1397 ایران اکونا 10 تیر 1397 ایران اکونا 11 تیر 1397 ایران اکونا 12 تیر 1397 ایران اکونا 13 تیر 1397 ایران اکونا 15 تیر 1397 ایران اکونا 16 تیر 1397 ایران اکونا 17 تیر 1397 ایران اکونا 18 تیر 1397 ایران اکونا 19 تیر 1397 ایران اکونا 20 تیر 1397 ایران اکونا 22 تیر 1397 ایران اکونا 23 تیر 1397 ایران اکونا 24 تیر 1397 ایران اکونا 25 تیر 1397 
  ۴ ساعت پیش    
اگر ناایمن بودن هواپیمایی در پروازهای مسافری ثابت و محرز شود، طبق قوانین صنعت باید آن هواپیما بلافاصله با نظارت حاکمیت صنعت حمل و نقل هوایی زمین گیر شود و در این موضوع برخورد جدی و مقتدرانه سازمان ...
  ۵ ساعت پیش    
هشتاد و نهمین مرحله واریز یارانه نقدی خانوار برای هر نفر 455 هزار ریال فردا شب 26 تیر 97 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۴ ساعت پیش    
ضوابط و چگونگی برگشت ارز حاصل از صادرات کالاهای غیرنفتی به چرخه اقتصادی کشور را به گمرکات اجرایی ابلاغ کرد.
  ۴ ساعت پیش    
مشاور امور اقتصادی و برنامه ریزی اتاق اصناف ایران با اشاره به اقدامات انجام شده برای تسهیل در ترخیص کالا گفت: در جلسات مشترک دولت و بخش خصوصی بخشی از مشکلات مربوط به ترخیص کالا از گمرکات حل شد.
  ۵ ساعت پیش    
همه می دانند که چند نرخی بودن هر کالایی در نهایت منجر به فساد و رانت و قوت گرفتن بازار سیاه می شود. در اولین فرصت و ثبات نسبی اقتصاد بایستی نرخ ارز واقعی و رسمی مشخص شده و ارز نیز مثل هر کالای دیگر ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران در مورد چگونگی تخصیص ارز به ثبت سفارش هایی که قبل از گروه بندی کالاها انجام شده است ...
  ۵ ساعت پیش    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ساختمان و تأسیسات راه آهن در پایان تیرماه برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش    
قیمت هر کیلوگرم سیب فصل (گلاب) در میدان میوه تره بار به 8900 تومان رسید و در خرده فروشی های سطح شهر در محدوده 15000 تومان و در میدان مرکزی میوه در محدوده 6000 تا 18000 تومان قرار گرفت.
  ۶ ساعت پیش    
در حالی بیش از دو ماه از خروج آمریکا از برجام و تاثیر مستقیم آن برای لغو قراردادهای خرید هواپیما توسط ایران ایر می گذرد که وزیر راه و شهرسازی گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: سال گذشته تقریبا 100 درصد درآمدهای مالیاتی محقق شد.
  ۶ ساعت پیش    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1243 دلار و 36 سنت رسید.
  ۶ ساعت پیش    
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 48 سنت، معادل 0.6 درصد کاهش به 74 دلار و 85 سنت رسید.
  ۶ ساعت پیش    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 38 ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به دیروز افزایش و قیمت روبل بلاروس کاهش یافت.
  ۷ ساعت پیش    
معاون محیط زیست دریایی سازمان محیط زیست گفت: سند گردشگری دریایی هنوز تدوین نشده است که امیدواریم با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این سند با سرعت پیگیری و اجرایی شود.
  ۷ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد و دارایی ظهر امروز طی سخنانی در جمع مدیران کل و روسای ادارات کل مالیاتی استانها از مطالبه مالیات بر سود اتفاقی برای خریداران عمده سکه و ارز توسط سازمان امور مالیاتی خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توانیر اعلام کرد که با توجه به تداوم گرمای هوا قطعی برق حداقل تا دو هفته آینده ادامه می یابد.
  ۷ ساعت پیش    
گمرک ایران فهرست اقلام قیر مشمول استاندارد اجباری را اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش    
برای تسریع در رسیدگی به فرآیند افزایش سرمایه و اطلاع رسانی مدیران و اعضای هیات مدیره ناشران اوراق بهادار از فرآیند اجرایی افزایش سرمایه در سازمان بورس ...
  ۷ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: بدون شک دولت نباید تحت هیچ شرایطی در حوزه ساخت و ساز وارد شود، به عقیده من اگر قرار باشد عملکرد دولت با ساخت خانه اندازه گیری شود، دولت نباید حتی یک واحد خانه بسازد.
  ۷ ساعت پیش    
درحالی که نگرانی ها در مورد اختلال در عرضه کاهش یافته و بنادر لیبی فعالیت های صادراتی خود را از سر گرفته اند، با تقویت احتمال افزایش تولید، قیمت های نفت افت کرد.
  ۷ ساعت پیش    
این روزها سهم نخلستان های آبادان و خرمشهر آب بسیار شوری است که جانشان را گرفته و با وجود اینکه گفته می شود آبی برای نخل ها رهاسازی شده، ولی آب شور خسارت خود را زده است.
  ۷ ساعت پیش    
کارشناس اقتصاد مسکن با اشاره به رانت های دولتی بانک مسکن، گفت: این بانک با توجه به این رانت ها حق پرداخت تسهیلات تجاری را ندارد و باید تمام وام های پرداختی اش در حوزه مسکن باشد.
  ۸ ساعت پیش    
بروز جنگ تجاری بین آمریکا و چین که پیش بینی می شود توان صدور به سایر کشورها از اتحادیه اروپا تا آمریکای شمالی و آسیا را داشته باشد ...
  ۷ ساعت پیش    
نرخ ارز مهم ترین متغیر اقتصادی است که نوسانات آن تاثیرات گسترده ای بر بخش داخلی و خارجی اقتصاد به همراه دارد به همین دلیل برنامه ریزی و توجه ویژه به آثار تغییرات نرخ ارز برای سیاست گذاران صنعتی در ...
  ۷ ساعت پیش    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر خودرویی بیش از حد استاندارد در تعمیرگاه بماند، کارخانه موظف است پول خواب خودرو را نیز به مشتری بدهد.
  ۷ ساعت پیش    
در حالی که واشنگتن همچنان سیگنال های ضد و نقیضی در مورد امکان معافیت مشتریان نفتی ایران از تحریم ها ارسال می کند ...
  ۷ ساعت پیش    
100 درصد سهام شرکت لوله گستر اسفراین در روز دوم مردادماه واگذار می شود.
  ۷ ساعت پیش    
سفیر ونزوئلا در ایران با بیان اینکه عربستان سیاست مستقلی در حوزه نفت ندارد، گفت: ونزوئلا همچنان بصورت روزانه به هشت پالایشگاه آمریکا نفت صادر می کند.
  ۷ ساعت پیش    
روز گذشته تعرفه ثبت نام کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار تعیین شد و قرار است ثبت نام از هفته جاری در فاز نخست در استان تهران آغاز شود.
  ۷ ساعت پیش    
تعرفه ثبت نام کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار نهایی شد و قرار است ثبت نام از هفته جاری در فاز نخست در استان تهران آغاز می شود.
  ۷ ساعت پیش    
عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی ایران گفت: در پیچ و خم های اداری، واردکنندگان باید پشت صف های طولانی دریافت ارز بایستند و هر آن کس که در ابتدای این صف طولانی قرار دارد، منفعت می برد.
  ۹ ساعت پیش    
روز گذشته بازار محصولات پتروشیمی پس از چند روز افت قیمت ، با جرقه های جدیدی از رشد نرخ روبه رو شد؛ اگرچه در پایان زمان فعالیت بازار باز هم می توان گفت که یک بازار کاهشی تجربه شد.
  ۸ ساعت پیش    
دستور رئیس جمهوری به چهار نهاد دولتی در زمینه پیگیری تخلف واردات خودرو و همچنین درخواست وی از رئیس قوه قضائیه برای مجازات متخلفان را بسیاری از کارشناسان گام بلند دولت ...
  ۹ ساعت پیش    
تسهیلات خرید خودروی چین دچار حباب نیست. خبرگزاری بلومبرگ در گزارشی تصریح کرد با وجود هشدارهایی که در مورد کاهش روند تحویل خودرو در ماه گذشته داده شده است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
روز گذشته، سکه و دلار روند افزایشی را ادامه دادند. سکه به سوی کانال 2 میلیون و 900 هزار تومان حرکت کرد و دلار تا سقف 12 روزه بالا رفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۵۲    
ترس تازه واردها در بازار معاملات مسکن، از یک مسیر قابل رفع است. خانه اولی ها طی ماه های اخیر بعد از انتخاب نهایی آپارتمان با دست کم سه ابهام حقوقی و ثبتی درباره ملک مورد نظر مواجه شده اند .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۴۷    
دانشگاه آکسفورد با مقایسه سیاست های تعرفه ای دونالد ترامپ با بحران 1929 هشدار داد که آثار جنگ تجاری برای دهه ها بر اقتصاد جهانی سایه خواهد انداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۴۷    
نشست روسای اتاق های بازرگانی منطقه چهار کشور، با حضور رئیس اتاق ایران و روسای اتاق های آبادان، خرمشهر، اهواز، ایلام، همدان، لرستان، مرکزی و کرمانشاه در اتاق کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۷:۴۷    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۸    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار، با تأکید بر ضرورت مراقبت نسبت به جلوگیری از انحراف منابع تسهیلات اشتغال، گفت: قواعد کسب و کار و اقتصاد، باید در تخصیص منابع رعایت شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۳    
باورش سخت است اما توان مصرف برق در سه دهک بالای درآمدی جامعه بیش از صنایع کشور است؛ با این وجود هیچ مکانیزم تنبیهی موثری برای کنترل مصرف این گروه وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۳    
امکان ثبت شماره شبای مشمولان در سامانه سهام عدالت از امروز(24 تیرماه) تا دوشنبه(15 مردادماه) برای مدتی محدود فعال شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۳    
آمار نشان می دهد طی سه ماهه نخست سال جاری واردات و صادرات به روسیه در مقایسه با مدت مشابه پارسال، به ترتیب با 205 درصد و 40 درصد رشد مواجه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۳    
معاون وزیر جهاد با بیان اینکه سطح زیرکشت محصولات کشاورزی کاهش و تولید افزایش یافته است،گفت: امسال هم نیازی به واردات گندم نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۳۸    
اگر جزو میلیون ها بیمه شده تأمین اجتماعی هستید و خسته از صف های طولانی و وقت گیر جهت تمدید و صدور و تعویض دفترچه بیمه تأمین اجتماعی، می توانید از خدمات جدید و آنلاین بیمه بازار استفاده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۳    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در نشست هماهنگی پروازهای حجاج خواستار ارائه خدمات در شأن زائران بیت الله الحرام در پروازها و فرودگاه ها شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۳    
در ماه های اخیر، آمار ورود کارت های مهاجر به استان مرزی سیستان و بلوچستان افزایش یافته است که این موضوع سبب ایجاد مشکل در مدیریت سوخت استان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۳    
مدیر اسبق سیستم ثبت سفارش وزارت صنعت، با اشاره به اتهامات مطرح شده علیه وی در فضای مجازی مبنی بر دستگیری مرتبط با پرونده واردات خودرو گفت: 4سال است که با وزارت صنعت قطع همکاری کرده ام.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۳    
تا پایان اولتیماتوم دونالد ترامپ برای خروج شرکت های اروپایی از اقتصاد ایران مدت زیادی باقی نمانده است، به همین دلیل شبکه مویرگی مقابله با تحریم ها دوباره از سوی تجار فعال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۳    
عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون گفت: این بانک تعهد پرداخت 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسعه اشتغال روستایی با سود 4 تا 6 درصد و دوره تنفس یک ساله را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
درپی بخشنامه ابلاغی استاندار تهران به مراکز دولتی مبنی بررعایت صرفه جویی در مصرف برق و عدم توجه برخی ادارات دولتی، برق 2 وزارتخانه و 35 ارگان دولتی از سوی شرکت توزیع نیروی برق تهران قطع شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
معاملات قرارداد اختیار معامله سکه طلا از روز سه شنبه هفته جاری در بورس کالا راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر این که کنترل دستوری بازار مسکن غیرممکن است و این برنامه در دولت قبل شکست خورد، راه حل تعادل بخش مسکن را افزایش عرضه و تغییر برخی قوانین عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
استاندار خوزستان از رهاسازی آب از پشت سدهای گتوند و دز با هدف آبیاری نخیلات شهرستانهای آب و خرمشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
کمیسیون تسهیل تجارت و توسعه صادرات اتاق تهران موضوع سیزدهمین نشست خود را توسعه تجارت ایران و اتحادیه اروپا پس از خروج آمریکا از برجام قرار داد تا ضمن بررسی کیفیت تجارت ایران و اروپا در دوره پسابرجام ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
مطابق جدیدترین آمار سامانه کد رهگیری از بازار معاملات مسکن یک واحد مسکونی 50 متری در یافت آباد با قیمت 62.5 میلیون تومان و یک واحد 241 متری در زعفرانیه با قیمت 4.3 میلیارد تومان معامله شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
گزارش های میدانی از بازار اجاره مسکن نشان می دهد در پی افزایش لجام گسیخته اجاره بها در سطح شهر تهران، اقشار متوسط نیز به تدریج به جمع حاشیه نشینان پایتخت افزوده می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
واردات نفت کره جنوبی از ایران در ماه ژوئن نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40.3 درصد کاهش یافت و به پایین ترین رقم از ژانویه 2015 رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
درپی بخشنامه ابلاغی استاندار تهران به مراکز دولتی مبنی بررعایت صرفه جویی در مصرف برق و عدم توجه برخی ادارات دولتی، برق 5 ساختمان مرکزی بانک ها و 25 ساختمان اداری قطع شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
فرماندار شهرستان آبادان از ادامه تلاش ها برای رفع مشکل آب شرب و کشاورزی در شهر اروندکنار و 52 روستای این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
میزان تراکنش های همراه بانک صادرات ایران در خرداد ماه از 96 هزارمیلیارد ریال فراتر رفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
بانک مرکزی با ارایه نتایج بررسی متوسط هزینه - درآمد خانوار سال 96، اعلام کرد: درآمد یک خانوار شهری در سال گذشته 43 میلیون و 927 هزار تومان و هزینه نیز 42 میلیون و 130 هزار تومان بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
مشاور رئیس جمهوری راه اندازی "بورس بین الملل" در مناطق آزاد را در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبر معظم انقلاب و با هدف توسعه اقتصادی کشور عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
عرضه اولیه 10 درصد از سهام شرکت کشت و دام قیام اصفهان به عنوان پنجمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، فردا در فرابورس انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
شاخص بورس از ابتدای امسال تا کنون 13.7 درصد افزایش را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
واردات موبایل از طریق مسافران ورودی بار دیگر رونق گرفته و این روش در قانونی ترین برداشت ممکن به مفری برای کاهش هزینه های ترخیص تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
رئیس جمهور کشورمان از رئیس قوه قضائیه خواست ترتیبی اتخاذ کند تا خارج از نوبت به پرونده تخلف واردات خودرو رسیدگی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی بخشنامه ای به رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، دستوراتی به منظور تسهیل در فرآیند ترخیص کالاهای واسطه ای مورد نیاز واحدهای تولیدی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
با ورود اداره کل بازرسی کار وزارت کار، نابسامانی شغلی کارکنان ایستگاه های سامانه های تندروی پایتخت مورد بررسی قرار گرفت ومقرر شد این کارکنان تحت پوشش طرح طبقه بندی مشاغل قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی در مناطق مرزی کشور را از اولویت های دولت برشمرد و گفت: در این راستا تسهیلات ارزان به سرمایه گذاران ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۰    
سرمایه گذاری های ساختمانی در سال 96، به لحاظ نرخ رشد مثبت، رکورد زد. سال گذشته حجم کل سرمایه گذاری در بازار ساخت و سازهای شهری 15 درصد افزایش یافت که این میزان رشد از سال 92 تاکنون بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۵    
بررسی گزارش بانک مرکزی درخصوص بودجه خانوارمناطق شهری حکایت از برخی نکات مثبت و منفی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۵    
شرکت توزیع نیروی برق تهران به دنبال افزایش اعتراضات مشترکان مبنی بر عدم انطباق زمان قطعی های برق با جداول انتشار یافته، سهمیه خاموشی پایتخت نشینان را در جداول جدید دیگری منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۵    
سعودی ها به قرائت جدیدی از آنچه در نشست اخیر اوپک روی آن توافق شده، دست زده اند تا بیش از پیش برای مقابله با ایران با ترامپ همراهی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۰    
شاخص کل بورس روز گذشته با افت 588 واحدی مواجه شد. افت قیمت فلزات پایه در بازارهای جهانی و شدت گرفتن ریسک های سیستماتیک عامل فشار بر سهام به شمار می روند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۵    
روز شنبه، مسیر قیمتی سکه و دلار تغییر کرد. در اولین روز هفته، سکه به کانال 2 میلیون و 800 هزار تومان بازگشت و قیمت دلار در بازار آزاد نیز به مرز 8 هزار تومانی نزدیک تر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۹    
وزارت صنعت،معدن و تجارت آمار تولید سه ماه نخست خودروهای داخلی را اعلام کرد و طبق آن مشخص شد با وجود روند صعودی تولید مدل های سواری در مقایسه با بهار سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۷:۱۴    
حسن روحانی پس از پایان این نشست به مردم برای تامین کالاهای اساسی در شرایط تحریم اطمینان داد و در ادامه تاکید کرد که دولت ارز مورد نیاز برای تامین مواد اولیه و قطعات تولیدکنندگان را تامین خواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۸    
بنابر یافته های یک پژوهش جدید، نانو ذرات ستاره ای شکل طلا، که توسط یک ماده ی نیمه هادی پوشیده شده اند، می توانند با اثربخشی بیش از چهار برابر نسبت به دیگر روش ها، از آب، هیدروژن تولید کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۸    
با اعلام وزیر دارایی فرانسه، دولت ایالات متحده آمریکا با درخواست این کشور مبنی بر معافیت شرکت های فرانسوی از تحریم ها برای ادامه فعالیت در ایران، مخالفت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۸    
مدیرکل دفتر امور مراتع سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری، اجاره مراتع کشور و ورود و چرای شترهای قطری در این عرصه ها را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۳    
مشاور سازمان خصوصی سازی از واریز سود سهام عدالت 400هزار نفر (افراد باقی مانده) تا پایان تیرماه خبر داد و گفت: به نظر می رسد سود عملکرد سال 96 نسبت به سال 95 بیشتر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۸    
یک استارت آپ آمریکایی، نوعی خودروی پرنده ابداع کرده است که برای راندن آن، نیازی به گواهینامه خلبانی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۳    
معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام خمینی (ره) علت آماده نشدن ترمینال سلام این فرودگاه برای حج امسال را توقف عملیات اجرایی ساخت ترمینال به دلیل بارندگی های بهار عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۳    
اگرچه دولت می گوید که نرخی به غیر از 4200 تومان را برای دلار به رسمیت نمی شناسد، اما قیمت هرقطعه سکه برای پرداخت مهریه در دادگاهها، از سوی بانک مرکزی با دلار قاچاق تعیین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۸    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با اشاره با بالا بودن آمار افرادی که فیلترینگ تلگرام را دور می زنند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۳    
معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اعلام آغاز پروازهای رفت حج 7 استان از 27 تیرماه امسال به سرزمین وحی گفت: پرواز برگشت حجاج از 3 شهریور 97 آغاز و 24 شهریور به پایان می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از کشف 34 دستگاه کانتینر گازوییل قاچاق که قرار بود به هندوستان ارسال شود، در بندر شهید رجایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۸    
یک فروشنده موبایل با بیان اینکه اکنون بازار تقریبا خود را با دلار آزاد تنظیم کرده گفت: الان جنس در بازار نیست و علت آن واردکنندگان سودجویی هستند که می خواهند مانع حرکت بازار به سمت دلار 4200 تومانی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۸    
نایب رئیس اول مجلس گفت: برخی از قوانین مصوب که به نفع پتروشیمی است و می تواند رونق ایجاد کند، اما اجرا نمی شوند را باید پیگیری کنیم و سپس به نیازهای قانونی جدید بپردازیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۳    
بررسی عملکرد بودجه سال 96 نشان می دهد، در حالی که درآمدهای مالیاتی رشد 14 درصدی داشته پرداخت هزینه های جاری بیش از 17 درصد رشد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۸    
تحریم های جدید آمریکا احتمالا مانع از خدمات پلتفورم آی تی لندن شرکت لویدز برای شرکت های بیمه ایرانی خواهد شد و مشکلات پیش روی شرکت های اروپایی برای تامین پوشش بیمه شرکت های ایرانی را دو چندان خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۳    
شرکت بیمه اتکایی اسکور اس ای فرانسه اعلام کرد، به دلیل تحریم های آمریکا علیه ایران، قراردادهای جدیدی با ایران منعقد نخواهد کرد و قراردادهای موجود را نیز تمدید نخواهد نمود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۸    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی، از کاهش 500 تومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: نرخ این کالا در مراکز عمده فروشی، به 8350 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۸    
همه پروازهای فرودگاه نجف اشرف لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۸    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه اقساط دریافتی مردم از وامهای مسکن مهر در حوزه مسکن خرج نمی شود و به نقدینگی در کشور دامن می زند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۸    
هر چند بازار سکه و طلا طی 4 سال گذشته با نوسانات اندکی مواجه بود اما این بازار طی ماه های اخیر با تنش های زیادی مواجه شد و ارقام جدیدی در این بازار به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۸    
به گزارش ایران اکونا به نقل از رویترز، داده های اداره کالای چین در روز جمعه نشان داد، در ماه ژوئن واردات دانه سویا به چین، 13.1 درصد نسبت به سال گذشته جهش کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۴۸    
روز جمعه با نگرانی از کاهش تقاضا به علت جنگ تجاری چین و آمریکا، قیمت مس لندن افت کرد و با تقویت دلار با بالا رفتن نرخ تورم آمریکا و تنش های تجاری، قیمت جهانی طلا کاهش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...