یکشنبه ۱۰ اردیبهشتساعت ۰۶:۰۴Apr 2017 30

حوزه نمایندگی ولی فقیه - حج (hajj.ir)

حوزه نمایندگی ولی فقیه 29 اسفند 1393 حوزه نمایندگی ولی فقیه 29 اسفند 1394 حوزه نمایندگی ولی فقیه 2 فروردین 1395 حوزه نمایندگی ولی فقیه 31 فروردین 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 1 اردیبهشت 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 2 اردیبهشت 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 3 اردیبهشت 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 4 اردیبهشت 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 5 اردیبهشت 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 6 اردیبهشت 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 7 اردیبهشت 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 8 اردیبهشت 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 9 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۹    
با آزادی کامل حلب از چنگ گروه های تکفیری و بازسازی مشهد الحسین(ع) جشن بازگشایی این زیارتگاه با حضور اهالی حلب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۹    
تولیت های اعتاب مقدسه جهان اسلام به اتفاق آراء کلیات و رئوس منشور حقوق زائر را تصویب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۴    
عصر روز 8 اردیبهشت 96 همزمان با سراسر کشور، آزمون متقاضیان واجد شرایط عوامل حج سالجاری در اراک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۴    
هم زمان با آغاز ماه شعبان و در آستانه میلاد امام حسین و حضرت عباس(علیهما السلام)، صحن مطهر عباسی آذین بندی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۹    
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) در دومین اجلاس آستان های مقدس جهان اسلام ضمن تشریح حقوق زائران، بر لزوم انجام پژوهش های میدانی و علمی برای آگاهی از نیازهای زائران تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۴    
یک کارشناس حج ضمن بیان بخشی از امتیازات حضور در مناسک حج تصریح کرد: حساب افرادی که به حج و حجاج تهمت ناروا می زنند با خداست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۰    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از توسعه 38 هکتاری حرم مطهر امام حسین (ع) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۵    
آزمون جامع عوامل اجرایی حج 1396 برای سمت های معاون و مامور پذیرایی استان آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۵    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به محورهایی که باید در دستور کار مراکز پژوهشی حوزه زیارت قرار گیرد، گفت: نقش زیارت در حفظ ارزشهای معنوی، تقویت باورهای دینی، تحول رفتار و شخصیت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۵    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، شب گذشته وارد شهر کاظمین شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۵    
مراسم اختتامیه دومین اجلاس اعتاب مقدسه با امضای چند تفاهم نامه در حرم امام حسین (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۵    
ورود نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت به عراق، اعلام اولویت های جدید حج تمتع، دیدار مدیر عامل بانک ملت با نماینده ولی فقیه در امورحج وزیارت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۵    
مدیر حج و زیارت استان کردستان گفت: آزمون جامع کارگزاران حج و تمتع 96 امروز، هشتم اردیبهشت در استان کردستان همزمان با سراسر کشور برگزار شد و 83 نفر عامل اجرایی در این آزمون شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۱۵    
آزمون معاونین و عوامل اجرایی کاروان های حج تمتع 96 استان قم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۵    
مراسم دعای ندبه با حضور زائران ایرانی صبح امروز اول ماه شعبان در خِیمه گاه امام حسین(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۵    
حضور در کربلا در شب زیارتی امام حسین (ع) و در آستانه ماه شعبان سعادت بزرگی برای زائران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۵    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت ضمن بازدید از پروژه ترفیع گنبد امام حسین (ع) در قسمت بالای ضریح مطهر، از زحمات دست اندرکاران ستاد بازسازی عتبات عالیات تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۰    
نغمه های دعای پرفیض کمیل در خِیمه گاه اباعبدالله الحسین (ع) در کربلا و در آستانه ماه شعبان با استقبال گسترده زائران ایرانی همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۵    
وزیر بهداشت در آخرین مرحله از سفر سه روزه خود به عراق و زیارت عتبات عالیات در کربلا و نجف، ظهر امروز با آیت الله سیستانی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۵    
شهرداران جهان اسلام بر رفع مظلومیت از جوامع اسلامی با تقویت تعاملات و لزوم توجه به فضای کالبدی و درآمد پایدار شهری تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۰۰    
نشست وزرای امور زنان کشورهای اسلامی با رویکرد سیاست ها و الزامات حوزه خانواده در مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۵    
جمعی از اصحاب رسانه کشورمان با نماینده بعثه مقام معظم رهبری در عراق دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۸:۳۰    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: برگزاری اجلاسیه اعتاب مقدس جهان اسلام می تواند منجر به رویش تشکلی شود که ثمرات بزرگی برای جهان اسلام خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۸:۳۰    
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق با اشاره به حدیثی گفت: بهترین بندگان خداوند کسانی هستند که حتی در هنگام غضب از دایره حق خارج نمی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۴۶    
یکی از آن مکان های مؤثر بر اجابت دعا، سرزمین عرفات است؛ البتّه صحرای عرفات، به نحو مطلق تأثیرگذار نیست. یعنی این طور نیست که انسان هر وقت به آن سرزمین برود و دعا کند، دعایش مستجاب شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۶    
فرستاده ویژه دبیر کل سازمان ملل در عراق طی حضور در نجف اشرف به زیارت بارگاه مطهر علوی مشرف شد و با شماری از مسئولین وخادمان آستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۱    
ماه شعبان المعظم از فردا آغاز می شود و توصیه شده ترین اعمال برای این ماه استغفار، صدقه دادن و روزه گرفتن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۶    
میهمانان اجلاس اعتاب مقدسه در ضیافت سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۶    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت اصلاح رفتار و اخلاق مردم را دستاورد زیارت خواند و افزود: کسانی که به زیارت امام حسین (ع) می آیند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۶    
رئیس سازمان حج و زیارت آخرین برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته برای اعزام به حج 96 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۶    
اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت کننده در سی و چهارمین دوره ی مسابقات بین المللی قرآن کریم، صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در محفل انس با قرآن در حسینیه ی امام خمینی (رحمه الله) با حضرت آیت الله خامنه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی حرم احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ (ع) را زیارت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۰    
دومین اجلاسیه اعتاب مقدسه با بررسی بندهایی از منشور حقوق زائر توسط تولیت های مشاهد مشرفه به کار خود ادامه داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۰    
شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد:اعتصاب غذای اسرای فلسطینی در زندان های اسرائیل ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۰    
اداره امور قدس سازمان آزادی بخش فلسطین با محکوم کردن طرح های رژیم صهیونیستی و تلاش های بینامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم برای گسترش شهرک سازی ها، نسبت به خطرات و پیامدهای ناشی از آن هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۰    
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به روزهای پایانی شانزدهمین دوره اعزام دانشجویان به عتبات گفت: فردا، جمعه 8 اردیبهشت آخرین کاروان دانشگاهی به عتبات اعزام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۰    
نویسنده در این کتاب به بررسی برخی از ویژگی های سیاسی حج می پردازد. برائت از مشرکان از اجزای تفکیک ناپذیر آیین عبادی سیاسی حج ابراهیمی است که این کتاب در تبیین مبانی دینی و سیاسی این اصل انکارناپذیر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۹:۰۰    
پژوهشکده امر به معرف و نهی از منکر، با همکاری نشر بهار دلها، شانزدهیمن جلد از مجموعه فقه و زندگی را با عنوان کتاب احکام انتخابات منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۵    
جعفر عبدالرحمن ، قاری و استاد برجسته قرائت قرآن از اندونزی در حال ضبط تلاوت سوره مبارکه ملک جان به جان آفرین تسلیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۵    
مدیرکل حج و زیارت خوزستان از برگزاری آزمون ویژه کارگزاران حج استان در روز جمعه هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۰    
رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه تغییرات داخلی عربستان سعودی تأثیری بر روند اعزام حجاج نخواهد گذاشت،گفت: تمامی برنامه های ما بنابر توافقنامه صورت گرفته با وزیر حج عربستان سعودی پیش خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۰    
رییس سازمان حج و زیارت امضای قرارداد با عربستان برای تهیه مچ بندهای الکترونیکی حفاظتی و امنیتی را با قطعیت تکذیب کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۸:۴۵    
مراسم افتتاحیه دومین اجلاسیه اعتاب مقدسه در حرم امام حسین (ع) با حضور تولیت های مشاهد مشرفه ایران، عراق و سوریه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۵    
مراسم باشکوه جشن بزرگ عید مبعث با حضور پرشور و باشکوه زایران و نیز نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در حرم امام حسین(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۰    
استاندار کرمانشاه از بازگشایی مرز خسروی به روی زائران در اربعین امسال خبر دارد و در عین حال گفت: قطار غرب تا 30 خردادماه امسال به کرمانشاه می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۵    
حجت الاسلام شفیعی با تاکید بر برگزاری باشکوه حج، تصریح کرد: دشمنان می خواهند مسلمانان را از حج برحذر دارند لذا نباید حج را کنار بگذاریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۵    
حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس محترم دفتر مقام معظم رهبری از اقدامات شایسته ایران در بازسازی و توسعه اماکن مقدس عراق تجلیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۵    
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، به تشریح کلی فعالیت های ستاد کشوری در اعتاب مقدسه عراق پرداخت و گفت: یکی از حساس ترین و فنی ترین پروژه ها به لحاظ تکنیک را کرمانی ها به عهده گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۰    
اخبار رسیده از سرزمین های اشغالی فلسطین نشان می دهد که نظامیان ارتش صهیونیستی موج جدیدی از خشونت ها را علیه مردم فلسطین در نقاط مختلف سرزمین های اشغالی آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۰    
یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه برخی نظام را برای پیشرفت خود تخریب می کنند، گفت: نامزدهای انتخابات فقط خدمات خود را اعلام نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۰    
آیت الله اراکی گفت: اگر جامعه اسلامی دچار پراکندگی، چند دستگی و تفرقه شد پیوندی با رسول اکرم(ص) ندارد لذا علامت پیروی از رسول اکرم(ص) این است که جامعه متحد باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۵    
حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر در ادامه سفر به عراق وارد شهر کربلای معلا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۰    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت حاکم کردن روح محبت و برادری میان مردم را از پیام های بعثت برای بشریت عنوان کرد و گفت: پیامبر (ص) رحمت و محبت را میان مسلمانها ایجاد و دشمنی ها را زدودند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۵    
مسئول دو موکب شباب العلویون و فاطمةالزهرا(س) درباره فعالیت هایی که در ایام اربعین سال گذشته و برنامه های سال جاری دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۵    
هیات اعزامی آستان قدس رضوی به دومین اجلاسیه اعتاب مقدس جهان اسلام که در کربلای معلی در حال برگزاری است در دیدار با تولیت مسجد کوفه آمادگی خود را برای تبادل فکری و فرهنگی در راستای خدمت رسانی بهتر به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۰    
برغم مخالفت های بین المللی ، وزارت مسکن رژیم صهیونیستی احداث 10 هزار واحد مسکونی جدید در اراضی فلسطینی در شمال غرب قدس اشغالی را تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۰    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به نحوه اعزام شبه کاروانی برای ایام اربعین حسینی گفت: طرح شبه کاروانی برای زائرانی است که قصد عزیمت به کربلای معلی را در ایام اربعین و به صورت کاروانی داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۰    
برچسب ها:
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۵    
با رجوع به آراء و دیدگاه های علاّمه طباطبائی در تفسیر المیزان به آسانی می توان به باورهای نادرست وهّابیّون در باب مصادیق آگاهی پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۷:۴۵    
مشهد الرضا(ع) به مناسبت عید فرخنده مبعث آذین بندی شده و اقشارمختلف مردم اعم از زائران و مجاوران با گلباران حرم رضوی،پخش شیرینی و شکلات و عطر افشانی ارادت ویژه خود را به پیامبر اسلام ابراز نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۷:۳۰    
این اجلاس به میزبانی مشهدمقدس پایتخت فرهنگی جهان اسلام با حضور شهرداران 59 شهر اسلامی و 19 شهر جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۲:۳۰    
به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و کانون قرآن وعترت (مجمع خادمان قرآن) دانشگاه مذاهب اسلامی "نماز وحدت دانشجویان شیعه و سنی" در نمازخانه دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۲:۱۵    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، در ادامه سفر خود به عراق، امروز از یکی از هتل های در حال ساخت برای اسکان زائران ایرانی در نجف اشرف بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۰    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به فلسفه زیارت گفت: هدف آن است که مردم را بیشتر مهذب کنیم، ظرفیت زیارت بهترین فرصت برای اصلاح امور، مهذب کردن مردم و مرتفع ساختن آسیب های جامعه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۱:۴۵    
آیت الله سید مجتبی حسینی با نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت درنجف دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۰    
سخنران حرم مطهر رضوی بابیان اینکه محبت اهل بیت (ع) قدرت انسان را بالا می برد، تأکید کرد، افراد به واسطه اهل بیت (ع) به خدا می رسند
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۰    
دبیر اجلاسیه بین المللی اعتاب مقدس جهان اسلام بابیان اینکه تصویب منشور حقوق زائر رویکرد اصلی اجلاسیه دوم اعتاب مقدسه جهان اسلام در کربلای معلا است، از انتشار منشور حقوق زائر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۰    
معاون امور حقوقی و موقوفات آستان قدس رضوی از افزایش صددرصدی موقوفات آستان قدس رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۵    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت ارزشهای اخلاقی را نتیجه بعثت انبیا خواند و گفت: پیامبر (ص) جامعه جاهلی و بت پرست را یکتاپرست و از آنها افرادی همچون سلمان، اباذر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۵    
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در آرامگاه امامزاده یحیی بن زید (ع) از ایجاد بنیاد بین المللی صحیفه سجادیه در مشهد خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۰    
حجت الاسلام قاضی عسکر در بدو ورود به نجف اشرف در فرودگاه این شهر مورد استقبال مسئولان بعثه رهبری و سرکنسول جمهوری اسلامی در نجف قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۵    
در آستانه مبعث نبی مکرم اسلام (ص)، بخش هنری بعثه مقام معظم رهبری در کربلا دکور این جشن بزرگ را تهیه و آماده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۰    
هادی سلطان شیرازی، از شاعران کشورمان در آستانه بعثت نبی مکرم اسلام(ص)، شعری را درباره جامعه قبل از مبعث و حالات پیامبر(ص) بعد از برگزیده شدن به پیامبری سرود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۰    
معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه یکی ازعظیم ترین و شریف ترین نعمت های خداوند برای بشریت نعمت بعثت است، اظهار داشت: این نعمت نظیر، مقابل و مشابه ندارد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۰    
عکاس: امیر حسامی نژاد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۰    
رئیس سازمان حج وزیارت تصریح کرد: با توجه به روند اجاره منازل در مدینه و مکه ثبت نام در کاروان های حج بزودی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۰    
گاهی به ما اشکال می کنند که شما این تاریخ را برای مبعث رسول گرامی اسلام(ص) اعلام کرده و قرآن هم در این روز نازل شده است؛ چراکه خداوند متعال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۰    
برنامه های آموزشی که در نجف و کربلا برگزار شد، خیلی خوب بود و پیشنهاد می کنم قبل از تشرف، توضیحات بیشتری درباره این سفر داده بشه تا با توجه به مدت 7 روزی که اینجا هستیم با اطلاعات بیشتری به بازدید و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۰    
حر بن یزید ریاحی در واقعه عاشورا بزرگترین گناه را انجام داد، او سد راه امام حسین(ع) برای رسیدن به کوفه شد و مانع از برگشت حضرت به مکه و مدینه گردید و ایشان را به صحرای کربلا و مصاف با ده ها هزار نفر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۰    
مقامات رژیم صهیونیستی محدودیت هایی را برای ورود گردشگران به سرزمین های اشغالی فلسطین و به خصوص شهر بیت لحم اعمال کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۵    
ستاد بازسازی عتبات عالیات از رونمایی ضریح جدید حرم مطهر امامین عسکریین (ع) در صبح امروز(دوشنبه) ، توسط هنرمندان و دست اندرکارانی پرتلاش ایرانی در شهر سامرا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۰    
مازن الوزنی در دیدار با نماینده بعثه مقام معظم رهبری در عراق، برنامه های بعثه مقام معظم رهبری در حرم سید الشهدا(ع) را بسیار خوب توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۰    
معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از سم پاشی مراکز پذیرش زائران ایرانی در عراق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
صاحبان این دستها باور دارند که این بارگاه حلال مشکلات شان است؛ در این حرم دعا معجزه می کند و نگاه انبیاء و اولیاء و فرشتگان به زوار حسین(ع) است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
ناصر خدرنژاد با حجت الاسلام والمسلمین نجفی روحانی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
امروز برابر با 26 رجب - وفات حضرت ابوطالب (ع) در مکه معظمه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۰    
شب 27 رجب، از شب های بزرگ و لیالی متبرکه است و شب مبعث خاتم پیامبران، حضرت محمد (ص) می باشد و بنا به روایتی، شبی است که برای مردم از آنچه آفتاب بر او می تابد، بهتر است و عبادت در آن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۰    
عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: اجتماع حج بهترین فضا برای بیان نقشه های شوم کفار و نحوه برخورد با بی دینانی است که به اصل حج هجمه وارد می کنند و باید از این فریضه به بهترین شیوه استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۸:۲۰    
مدیر امور استان های ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: الحمدلله نمره خوبی را به شناسایی مردم از اقدامات ستاد بازسازی عتبات عالیات می توانیم بدهیم در حالی که در گذشته مردم ما را به عنوان یک آژانس مسافرتی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۷:۵۰    
مدیرکل راه آهن قم با تاکید بر نقش مهم توسعه حمل و نقل ریلی در کاهش ترددهای جاده ای گفت: در سال گذشته، 10 میلیون و 586 هزار و 329 تن کالا از طریق راه آهن قم به سایر استان های کشور منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۷:۵۰    
رئیس سازمان حج و زیارت هرمزگان گفت: امسال طبق ظرفیت اعلام شده ، یکهزار نفر از این استان به حج تمتع اعزام می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۷:۵۰    
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی گفت: تمام قبوضی که در سامانه جامع نقل و انتقال ثبت و واگذار می شوند امکان انتقال مجدد را نخواهند داشت به جز مواردی که انتقال مجدد به پدر، مادر، خواهر، برادر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۷:۳۵    
مدیرکل حج و زیارت استان کرمان گفت: سه هزار نفر از استان کرمان به حج تمتع سال 96 مشرف می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۰    
تولیت آستان مقدس امامین کاظمین اعلام کرد که در سالگرد شهادت باب الحوائج امام موسی کاظم (ع) شش میلیون زائر به کاظمین آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۵    
زائران ایرانی که در کاظمین حضور داشتند، با تشکیل دسته های عزاداری و سینه زنی ارادت خود را به باب الحوائج امام کاظم(ع) به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۵    
در دیدار امروز دکتر اخلاقی مدیر عامل بانک ملت با رئیس سازمان حج و زیارت بر تداوم ارائه تسهیلات به دانشگاهیان عازم عتبات عالیات تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۰    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: حاجیان ایرانی از اوایل مرداد ماه به مراسم حج تمتع اعزام شده و طی یک بازه زمانی یک ماهه تمام حاجیان به مراسم حج مشرف می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۵    
نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت دردیدارمدیرعامل بانک ملی با وی پیشنهاد کرد زائر کارت برای زائران ایرانی عتبات عالیات و سفرهای عمره و حج طراحی و استفاده از آن دراولویت قرارگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۰    
حضرت آیت الله سید جعفر سیدان در دیدار با اقشار مختلف مردم، با اشاره به حدیثی از امام موسی کاظم (ع) تأکید کرد، معرفی توسط امام پیشین از نشانه های امامت است
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
مدیرعامل بانک ملت به همراه مسئولان این بانک امروز با حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت دیدار و درباره برنامه های این بانک برای ارائه خدمات بیشتربه زائران عتبات عالیات ...
مشاهده نتایج بیشتر...