دوشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۳:۴۵Aug 2017 21

حوزه نمایندگی ولی فقیه - حج (hajj.ir)

حوزه نمایندگی ولی فقیه 29 اسفند 1393 حوزه نمایندگی ولی فقیه 29 اسفند 1394 حوزه نمایندگی ولی فقیه 2 فروردین 1395 حوزه نمایندگی ولی فقیه 31 فروردین 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 31 اردیبهشت 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 31 خرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 31 تیر 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 1 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 2 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 3 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 4 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 5 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 6 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 7 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 8 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 9 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 10 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 11 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 12 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 13 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 14 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 15 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 16 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 17 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 18 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 19 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 20 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 21 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 22 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 23 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 24 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 25 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 26 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 27 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 28 مرداد 1396 حوزه نمایندگی ولی فقیه 29 مرداد 1396 
  ۴ ساعت پیش    
مسجد شجره از مساجد تاریخی و بسیار مهم و با فضیلت مدینه منوره است . پیامبر اکرم (ص) و امامان معصوم بارها در این مکان جامه احرام به تن کردند و عازم مکه مکرمه شدند .
  ۴ ساعت پیش    
عملیات اعزامی 67 کاروان حجاج به مکه و مدینه ازفرودگاه مشهد به پایان رسید.
  ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست زائران ایرانی در دومین بازدید روزانه خود در مکه مکرمه به دیدار زائرانی از استان های البرز و سمنان رفت.
  ۵ ساعت پیش    
رییس سازمان حج و زیارت گفت: حرکت زائران به سمت جمرات در روز دهم ذی الحجه مطابق جدول زمانبندی شده، در گرم ترین مقطع روز است و ضرورت دارد که توصیه های ابلاغی جدی گرفته شود.
  ۶ ساعت پیش    
350 دستگاه اتوبوس درشبکه اتوبوسرانی ویژه حمل و نقل زائران ایرانی از هتل های مکه مکرمه به حرم استفاده می شود.
  ۷ ساعت پیش    
معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از برگزاری بیش از 40 محفل " انس و معرفت " در هتل های محل اقامت زایران کشورمان در مدینه منوره خبر داد و گفت : باتوجه به عزیمت شمار بسیاری از زایران به شهر مکه ...
  ۷ ساعت پیش    
با خروج بامداد یکشنبه 40 کاروان ایرانی از شهر مقدس کربلا و عزیمت آن ها به نجف، کاظمین و سامرا، 32 کاروان به این شهر وارد شدند.
  ۸ ساعت پیش    
بیش از یک سوم از 93 هتل اجاره شده برای اسکان زائران ایرانی درمکه مکرمه نوساز است.
  ۸ ساعت پیش    
رنگ های سنگ مرمری که در موزه امام حسین علیه السلام واقع در آستان مقدس حسینی به نمایش گذاشته شده، تحسین تمام بازدیدکنندگان را برمی انگیزد؛ به ویژه که این قطعه سنگ از ترکیب رنگ منحصر بفردی برخوردار است.
  ۹ ساعت پیش    
کنگره عظیم حج دارای ابعاد گوناگونی است و بهترین دستاوردها را می تواند برای امت اسلامی داشته باشد که امنیت وآرامش ، تقویت دین ، آشنایی با فرهنگ ملت های دیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۳    
مسؤول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق گفت: تواضع، ادب وصبوری روحانی کاروان در اثرگذاری معنوی روحانی کاروان بر زائران تاثیر مستقیم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۳    
وقتی عازم سفر هستی، اولین چیزی که آن را تحت الشعاع قرار می دهد نگرانی اعضای خانواده و نزدیکان است، بویژه وقتی که سفری طولانی در پیش داشته باشی.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۳    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با حضور درعرفات ، مشعر و منا از روند آماده سازی چادرها و اماکن محل استقرار زائرین ایرانی در ایام تشریق بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۳    
روند ورود زائران ایرانی از طریق فرودگاه جده و همچنین انتقال کاروان های اعزامی از مدینه منوره به مکه مکرمه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۳    
مولانا " نذیر احمد سلامی " نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ؛ مساله فلسطین و قدس شریف را مهمترین مساله دنیای اسلام دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۳    
مدیر اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری از سفر هشت هزار نفر از زایران اهل سنت کشورمان به سرزمین وحی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۳    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی روز یکشنبه با حضور در سرزمین عرفات از چادرهای محل استقرار زائران ایرانی بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۳    
رییس سازمان حج و زیارت با حضور در عرفات از روند آماده سازی چادرهای محل استقرار و تامین امکانات لازم برای حضور زائرین ایرانی در این سرزمین مقدس بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۳    
تردیدی وجود ندارد که زیارت مرقد نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و اماکن مقدسه در مدینه منوره آرزوی قلبی و دیرینه عاشقان و ارادتمندان به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام است و توفیق این زیارت به دلایل مختلف نصیب ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۳    
زائران مدینه منوره پس از زیارت مرقد نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص) ؛ خرما و رطب این شهر را به عنوان سوغاتی برای دوستان و آشنایان خود انتخاب می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۳    
سخنران بعثه مقام معظم رهبری در کربلا گفت: گوشی که با آن غیبت می شنویم، نمی تواند جواب سلام امام حسین علیه السلام را بشنود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۳    
سخنران بعثه مقام معظم رهبری در کربلا، حضرت اباالفضل العباس علیه السلام را دارای شخصیتی فرادینی دانست و دلیل حاجت طلبی ارامنه، هندوها و پیروان سایر ادیان از ایشان را به همین دلیل اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۳    
بیش از 320 تن از دانشگاهیان اعزامی از سوی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، عصر شنبه در حالی در شهر مقدس کربلا گرد هم آمدند که فرزند شهید محسن خزایی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۴۳    
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق گفت: امنیت، اقتصاد و عمران و آبادی جمهوری اسلامی ایران مرهون در نقش آفرینی ولایت فقیه در کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۳:۵۹    
حجت الاسلام ماندگاری از وعاظ و روحانیون اعزامی به مدینه منوره گفت که دنیا طلبی و مال اندونزی به مثابه ویروسی کشنده است که آخرت انسان را تباه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۳:۲۹    
نخستین نشست شورای هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت درمکه مکرمه عصرشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در محل بعثه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۲:۵۹    
کنگرۀ عظیم انسانی در موسم حج، فرصتی طلایی در هم گرایی ملیت ها، زبان ها، فرهنگ ها، و اقوام و مذاهب به شمار می آید که در نوع خود ارتباطات میان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی جوامع اسلامی را شکل می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۲:۵۹    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست زائران ایرانی در نخستین بازدید روزانه خود در مکه مکرمه به دیدار زائرانی از استان های کرمان، بوشهر و همدان رفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۹    
دومین گروه از کاروان جانبازان انقلاب اسلامی ؛ برای انجام مناسک حج ابراهیمی بامداد شنبه با استقبال مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج وزیارت وارد مکه مکرمه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۰:۱۹    
نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی گفت: زائران ایرانی عزتمندانه به حج آمدند و خداوند متعال را شاکریم که در حج امسال ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۸:۲۹    
گزارش های آماری بیمارستان سفیرالحسین وابسته به آستان قدس حسینی از افزایش تعداد جراحی هایی که در این بیمارستان انجام شده و رکوردشکنی تعداد جراحی های در طول یک ماه خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۹    
مرکز تحقیقات و پژوهش های آستان قدس حسینی اعلام کرد که فعالیت های این مرکز در راستای ثبت راهپیمایی میلیونی اربعین حسینی در فهرست میراث فرهنگی و معنوی سازمان یونسکو ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۹    
زائران ایرانی مستقر در هتل السابق 1 مکه مکرمه امروز میزبان نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۹    
باگذشت سه هفته از آغاز عملیات اعزام زایران کشورمان به سرزمین وحی ؛ تاکنون بیش از 40 هزار ایرانی وارد مدینه منوره شده و بیشتر آنها پس از زیارت مرقد شریف نبوی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۹    
بهترین زمان برای عزیمت زائران ایرانی به مسجدالحرام از ساعت 23 به بعد و زمان مناسب برای بازگشت، قبل از ساعت 11 صبح است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۹    
استاد هاشم شکوهی که دیماه سال 94 دار فانی را وداع گفت، شاعر شعری است که تک بیت آن در میان مردم بسیار مشهور است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۹    
وزارت حج عربستان با هدف آشنایی بیشتر زایران کشورهای خارجی با تاریخ اسلام اقدام به برپایی دو موزه جداگانه در اطراف مسجد النبی کرده است .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۹    
تعداد زائران ایرانی حاضر در مکه مکرمه با احتساب پروازهای فرودگاه جده و کاروان های اعزامی از مدینه منوره، امروز به بیش از 62 هزار تن می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۹    
نصرالله فرهمند مدیر عملیات حج از اعزام بیش از 70 درصد زایران ایرانی برای شرکت در مناسک حج ابراهیمی به سرزمین وحی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۹    
یک شرکت گردشگری در مدینه منوره اقدام به راه اندازی اتوبوس های ویژه گردشگری کرده است که در یک تور دوساعته زایران را به اماکن تاریخی این شهر می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۹    
حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر بامداد امروز(شنبه) با استقبال آقای حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولان و کارکنان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت وارد مکه مکرمه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۹    
ستادهای عملیات سه شهر کربلا، نجف و کاظمین به میزبانی کاظمین، جلسه هماهنگی برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۰:۲۹    
امام جمعه نجف اشرف، به مناسبت حضور تعداد قابل توجهی از زائران ایرانی در نماز جمعه امروز شهر علم و فقاهت تشیع، بخشی از خطبه های نماز این شهر را به زبان فارسی خواند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۳:۳۹    
دومین کاروان جانبازان اعزامی به حج جمعه شب پس از محرم شدن در مسجد شجره ؛ عازم مکه مکرمه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۳:۱۹    
حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست زایران ایرانی ؛ جمعه شب پس از محرم شدن در مسجد شجره ؛ مدینه منوره را به مقصد مکه ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۳:۱۹    
رییس سازمان حج و زیارت گفت: مسیرهای جمرات تعریف شده و کمیته ای ماموریت دارد 2 مسیری را که در طبقه همکف واقع شده و از نظر فقهی نیز با احکام ما انطباق دارد، نهایی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۹:۳۹    
آزادگان ستادهای عملیات شمسا در نجف و کربلا، مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۹    
بامداد امروز، ده ها تن از زائران کشورمان، دعای ندبه را در خیمه گاه حسینی قرائت کردند و فرج امام عصر ارواحنا له فداه را طلبیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۶:۳۹    
رییس سازمان حج و زیارت گفت: ایام تشریق اوج کار حج به لحاظ مناسک و عملیات اجرایی است چرا که جمعیتی انبوه در یک نقطه جغرافیایی و در یک زمان خاص استقرار می یابد که این مساله هم به لحاظ خدمات رسانی و هم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۶:۲۹    
رییس سازمان حج و زیارت گفت: محدودیت هایی که طبق روال همه ساله از سوی عربستان در مکه مکرمه اعمال و موجب ازدحام در خیابان ها می شود، برای همه کشورها یکسان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۴:۱۹    
مرکز پزشکی حج و زیارت دفتر نمایندگی کربلا با بروز گرمای شدید و گرد و غبار در این شهر، اطلاعیه صادر کرد و نکات بهداشتی در شرایط گرمازدگی را به اطلاع زائران عتبات عالیات، به ویژه کربلای معلی رساند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۰    
دانشجویان دانشگاه های تهران، همدان و کرمانشاه از منزل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف و همچنین مقام صافی صفای یمانی بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۰    
نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت و سرپرست حجاج ایرانی در نشست امروز شورای مدیران بعثه مقام معظم رهبری در مدینه منوره تاکید کرد همه دست اندرکاران و کارگزاران حج وظایف و مسئولیت های محوله را با جدیت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
خدمتگزاران آزاده ستاد عملیات شمسا در شهر مقدس کاظمین، همزمان با سالروز ورود آزادگان سرافراز به ایران اسلامی مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۰    
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق خطاب به دانشجویان زائر عتبات عالیات گفت: بدون شک زندگی آرام، پایدار، شیرین و رستگاری فقط با ورود به ادبستان خدا یعنی قرآن حاصل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۰    
رئیس ستاد مدینه منوره گفت: دومین کاروان جانبازان سرافراز میهن اسلامی امروزمدینه منوره را ترک کرده وپس از محرم شدن در مسجد شجره عازم مکه خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۰    
" حمید محمدی " رییس سازمان حج و زیارت که در مکه مکرمه بسر می برد ؛ وضعیت اسکان ؛ حمل و نقل ؛ تغذیه و بهداشت زایران ایرانی را که در شهرهای مکه و مدینه منوره بسر می برند ؛ رضایتبخش توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۰    
پنج شنبه شب بار دیگر درهتل های محل اسکان زائران ایرانی جنب و جوش خاصی به چشم می خورد. شب گذشته آخرین دعای شریف کمیل پیش از اعمال حج، درشهر پیامبر مکرم اسلام (ص) با حضور پرشور زائران ایرانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۰    
در شب مقدس دحوالارض، خیمه گاه حسینی در کربلا، جمع عظیمی از زائران ایرانی را برای خواندن دعای پرفیض کمیل میزبانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۰    
بارش باران در شهر مدینه منوره که بامداد جمعه آغاز شد ؛ سیمای بهشتی مسجدالنبی و قبرستان بقیع را شستشو داد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۳:۰۰    
نخستین مراسم دعای روحبخش کمیل از سوی بعثه مقام معظم رهبری و با حضور پرشور زائران ایرانی در مکه مکرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۲:۰۰    
هفتمین محفل انس و معرفت با حضور پرشور زائران ایرانی از استان البرز، در مکه مکرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۲:۰۰    
حجت الاسلام و المسلمین علی خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان ؛ زایران کشورمان در سرزمین وحی را سفیران فرهنگی ایران در موسم حج دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۰:۵۰    
سومین دعای روحبخش کمیل و آخرین دعا پیش از اعمال حج امشب با حضور پرشور زائران ایرانی درشهر پاک پیامبر مکرم اسلام (ص) مدینه منوره برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۲:۳۰    
رییس سازمان حج و زیارت گفت: از امروز هیچ زائر ایرانی از جده با اتوبوس روباز به مکه مکرمه عزیمت نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۲:۳۰    
رییس سازمان حج و زیارت گفت: طبق برنامه وزارت حج عربستان و بر اساس جدول زمانبندی مصوب، هیچ یک از کاروان های ایرانی مجاز نیستند زودتر از ساعت 10:30 روز دهم ذی حجه به جمرات بروند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۵۰    
در سالروز بازگشت آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس به میهن اسلامی، 35 نفر از آزادگان فعال در ستاد عملیات شمسا در عتبات مورد تجلیل مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در این کشور قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۴۰    
رییس عملیات پزشکی حج 96 تاکید کرد: آب چاه زمزم کاملاً سالم و بدون مشکل است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۲۰    
حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست زایران ایرانی خانه خدا مطابق روال معمول ؛ امروز ( پنجشنبه ) نیز بخشی از برنامه های کاری خود را به دیدار با زایران کشورمان اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۲۰:۰۰    
نماینده بعثه مقام معظم رهبری در شهر مقدس کربلا گفت: زیارت عزتمندانه امروز در طول تاریخ پس از کربلا، بی نظیر است و این آبرومندی از برکت خون شهدا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۹:۳۰    
حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکردر جمع زائران اهل سنت حج را یک سفر معنوی و الهی توصیف کرد و گفت : محصول سفر حج باید تقوی و قرب به خدا باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۴۰    
سخنرانی بعثه مقام معظم رهبری در کربلا در آخرین سخنرانی اش در حرم مطهر اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت: سخن انسان عاقل، انرژی می بخشد و حرف آدم جاهل، دشمنی ایجاد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۰    
جلسه هماهنگی ستاد منطقه یک عملیات حج در مکه مکرمه امروز با حضور حمید محمدی رییس سازمان حج و زیارت در محل این ستاد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۰    
با انجام دو پرواز دیگر به مقصد مدینه منوره امشب بیش از 8هزار زائر ایرانی درجوار بارگاه نبی مکرم اسلام خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۵:۳۰    
نخستین دعای روحبخش کمیل امشب با حضور زائران ایرانی از سوی بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۴۰    
ماموستا مصطفی محمودی عضو شورای افتاء اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری و امام جمعه پیرانشهر با انتقاد از سیاست های آمریکا و اروپا در تسلط بر منابع کشورهای اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۰    
رئیس حج و زیارت مرکز پزشکی هلال احمر گفت: عملیات درمانی و امدادرسانی به زائران در مناسک حج روند خوبی را در شهرهای مدینه منوره و مکه مکرمه طی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۰    
حجت الاسلام هادی اکبری مدیر اهل سنت بعثه مقام معظم رهبری ؛ حج ابراهیمی را فرصتی برای تبادل نظرامت اسلامی و آشنایی با مشکلات جهان اسلام دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۰    
گردهمایی زائرین اهل سنت با شعار " تحول روحی و گسترش فضای معنوی ؛ ره توشه فریضه حج " روز پنجشنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در مدینه منوره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۰    
مجلس چهارشنبه شب زائران ایرانی در سرداب حرم مقدس حضرت عباس علیه السلام، چند مهمان داشت که از هندوستان در این مراسم شرکت می کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۰    
مصطفی کلاهدوز 28 ساله و از زایران استان تهران که کمتر از یکماه از ازدواجش می گذرد ؛ این روزها میهمان سفره الهی و خوان گسترده پیامبر اکرم (ص) است .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۰    
پنجمین محفل انس و معرفت با حضور پرشور زائران ایرانی از استان های خوزستان و خراسان رضوی در مکه مکرمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۰    
نصرالله فرهمند مدیر عملیات حج روز پنجشنبه از برنامه زمانبندی برای حضور زایران در رمی جمرات خبر داد و گفت : براساس هماهنگی های انجام شده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۰    
کنگره عظیم حج که هرساله با حضور جمع کثیری از مسلمانان جهان برگزار می شود فرصتی کم نظیر برای امت اسلامی است تا به عناصر وحدت آمیز حج برای تحقق همبستگی وانسجام اسلامی توجه وعمل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۰    
مراسم عزاداری آخر ماه صفر به ویژه شهادت امام جواد علیه السلام به شکل سنتی در منازل عاشقان اهل بیت علیهم السلام در کربلا دایر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۲:۵۰    
جلسات مکه شناسی از برنامه های امور فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری است که با استقبال زایران کشورمان در ایام حج تمتع روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۰    
مسئول بازرسی و ارزیابی ستاد مکه به منظور نظارت بر صحت روند اجرایی برنامه ها و شناخت نقایص و موانع ساختاری از آشپزخانه مرکزی قحطانی در مکه مکرمه بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۴۰    
حضور در جمع مردمی که افتخار خدمتگزاری به آستان نورانی حضرت رضا (ع) را به عنوان برگ درخشانی در کتاب زندگانی خویش دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۰    
معاون ستاد عملیات حج در مکه مکرمه گفت: ساختار ناوگان حمل و نقل درون شهری ستاد عملیات حج در مکه مکرمه متناسب با حجم ورود زائران به روزرسانی می شود و براساس افزایش تعداد نفرات ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۰    
آمار ورودی کاروان های رسمی سازمان حج و زیارت به کربلای معلی نشان می دهد که خراسانی ها، قمی ها و زائران آذربایجان شرقی، جمعیت بیش تری در شب زیارتی مخصوص سیدالشهدا علیه السلام خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۰    
حجت الاسلام و المسلمین راشد یزدی بر ضرورت درک اهمیت حضور در مدینه منوره و فضیلت زیارت حضرت نبی مکرم اسلام تاکید کرد و گفت : درک و شناخت این فضائل و عمل به دستورات پیامبر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۱۱    
مداحانی که دعای شریف عرفه را در حرمین شریفین کربلای معلی می خوانند، مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۹:۱۱    
بارش شدید باران در بعدازظهر چهارشنبه در مدینه منوره موجب کاسته شدن از دمای هوای این شهر شد و خوشحالی وخرسندی زایران و مجاوران مرقد نورانی پیامبر گرامی اسلام را بدنبال داشت .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۸:۵۱    
زائران ایرانی حاضر در کربلا، امروز همزمان با بیست و سوم ذی قعده و ایام زیارتی امام رضا علیه السلام، از کنار مرقد نورانی سیدالشهدا علیه السلام به امام رئوف سلام دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۱    
شمار زائران ایرانی در مکه مکرمه امروز با احتساب پروازهای فرودگاه جده و کاروان های اعزامی از مدینه منوره از مرز 40هزار نفر عبور می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۱    
موضوع مذاکرات برای ازسرگیری مناسک حج تمتع از ماه های پایانی سال گذشته که آغاز شد، کمتر کسی انتظار داشت که به سرانجام برسد اما پیگیری و پافشاری های نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت برای وقفه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۱    
حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر با تاکید براینکه فعالیتها درحوزه های مختلف حج امسال تاکنون به خوبی پیش رفته است، اظهار داشت: درمجموع نگرانی وجود ندارد و رضایت نیز کاملا در چهره زائران مشاهده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۲    
رئیس سازمان حج و زیارت از افزایش شمار زایران ایرانی در شهرهای مکه و مدینه خبر داد و گفت تا پایان امروز شمار زایران کشورمان در سرزمین وحی به 52 هزار و 500 نفر خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۲    
با توجه به اینکه امسال مراسم دعای کمیل در هتل های مختلف برگزار می شود ؛ آیین های مشابهی در سایر هتل های این شهر با حضور پرشور زایران کشورمان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۲    
در ادامه اعزام زایران کشورمان به شهرهای مدینه و مکه مکرمه ؛ امروز ( چهارشنبه ) 529 زایر با دو پرواز وارد مدینه منوره می شوند .
مشاهده نتایج بیشتر...