چهارشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۵:۰۴Jun 2020 3

جدیدترین‌های «مراکز درمانی»

 
خبرگزاری مهر   ۱ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
قم - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 30 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 12 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
نی نی بان   ۵۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
در ماه های اخیر بسیاری از افراد به دلیل شیوع ویروس کرونا از رفتن به بیمارستان ها و مراکز درمانی خودداری کردند، اما حالا وضعیت چطور است؟
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه-ایرنا- مدیر تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه یکی از نیازهای اساسی بیماران کرونا را اکسیژن مدیکال با خلوص استاندارد دانست و از خریداری سه دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی باظرفیت تقریبی متوسط هر کدام 550 لیتر بر دقیقه و به ارزش تقریبی نزدیک به چهار میلیارد و 500 میلیون تومان برای مراکز ...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 22 بیمار در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حجم بیماران کرونایی در این استان به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حال افزایش است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
شهرری - ایرنا - مسئول مرکز جامع اهدای خون شهرری گفت: همزمان با شروع عمل های جراحی در مراکز درمانی این شهرستان و پس از شیوع کرونا، آمار مراجعه به پایگاه های انتقال خون در شهرستان ری 30 درصد کاهش یافته و این در حالی است که نیاز بیماران به خون و فرآورده های آن دائمی و مستمر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۲:۱۳   + ۶۵ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه کرونا بیماری هزار چهره ای است که ممکن است با علائم متفاوت بروز کند،گفت:مراجعان با تنوع علائم بالینی به مراکز درمانی مراجعه می کنند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۲۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
خرداد به نقل از تسنیم، بر اثر ترکیدگی آبگرمکن، یک واحد مسکونی در خیابان انصار الحسین به طور کامل تخریب و متاسفانه بر اثر این حادثه یک کودک 2ساله و دختر جوان 17 ساله فوت شدند ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۴    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان رضوی گفت: 70میلیارد ریال از بدهی مراکز خدمات درمانی استان خراسان رضوی توسط بیمه دی پرداخت شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 22 بیمار مشکوک به کرونا طی 24 ساعت گذشته خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به شروع فصل زراعی و با بیان اینکه سالانه 300 گیلانی مبتلا به تب شالیزار در مراکز درمانی بستری می شوند، خواستار رعایت نکات بهداشتی از سوی شالیکاران شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قم - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 22 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 12 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قدیر از افزایش تعداد مراجعه کنندگان مشکوک به کرونا به مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه فرانسوی در گزارشی درباره بروز یک فاجعه بهداشتی در کشور جنگ زده یمن به علت کرونا هشدار داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: سازمان تامین اجتماعی بنا به رسالت خطیر خود هنگام بروز حوادث؛ حامی نیروی کار است و نگاه ویژه ای به دوران کهولت و بازنشستگی نیز دارد و به منظور انجام این رسالت عظیم علاوه بر گسترش خدمات بیمه ای و توسعه مراکز درمانی به عنوان یکی از بزرگترین خریداران ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۱    
رئیس نظام پزشکی و دبیر شورای هماهنگی نظام پزشکان استان همدان از پرداخت به موقع مطالبات مراکز درمانی از سوی بیمه سلامت خبر داد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: استفاده از ماسک تولید شده با پارچه های معمولی کارایی لازم را در برابر ویروس کرونا ندارد و پارچه ماسک حتما باید استاندارد باشد. ...
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سردرد یکی از شایعترین علامتهایی است که فرد را نزد متخصص مغز و اعصاب می کشاند. شایعترین سردرد ها سردرد تنشی و بعد میگرن هستند، به طور کلی حدود80 درصد افراد حداقل یکبار در زندگی خود سردرد را تجربه کردند شما هم ممکن است یکی از این افراد باشید ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۳    
مریم حضرتی معاون پرستاری وزیر بهداشت که برای بررسی وضعیت بیمارستان ها، درمان و مدیریت کرونا سفری سه روزه به خوزستان داشته، پس از بازدید از مراکز درمانی اهواز و دزفول، با حضور در جنوب غرب خوزستان ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان در جمع داروسازان مراکز درمانی استان، از نقش پررنگ آنها در کمیته بررسی نسخ مراکز درمانی گفت و از خدمات آنها تقدیر کرد.
مدیرکل انتقال خون مازندران از مراجعه 10 هزارو972 مازندرانی در مراکز انتقال خون مازندران و جمع آوری 8 هزارو878 واحد خون در ماه مبارک رمضان خبرداد و گفت :در این مدت 14 هزارو614 واحد خون و فراورده های خونی بین مراکز درمانی مازندران توزیع شده است. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از بستری بودن 85 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم خبرداد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۵۷   + ۵۳ سایت دیگر  
ایکوپرس_ این اقدام در راستای حمایت های ایران خودرو از شبکه بهداشت کشور به وسیله تولید ماسک بهداشتی، دستکش، ست گان و... و نیز توزیع آن ها در بیمارستان ها و مراکز درمانی و دانشگاهی کشور و هم چنین اقدامات این خودروساز در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در این شرکت صورت گرفت. ...
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش 9 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 7 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/طی 24 ساعت گذشته و منتهی به دوازدهم خرداد ماه، 9 نفر در مراکز درمانی قم با تشخیص احتمالی و مشکوک به کرونا و یا مشکلات حاد تنفسی پذیرش شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت : 600 پرستار این دانشگاه در مراکز درمانی سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب در خط مقدم مقابله با کرونا از سلامت مردم مراقبت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
میزان مراجعه بیماران مشکوک به کرونا به مراکز درمانی در شهرستان بویین زهرا قدری افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قدیر از پذیرش 9 بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی قم طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: 7 نفر از این تعداد در بیمارستان بستری شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با تلاش کادر درمانی، تا کنون 770 بیمار مبتلا به کرونا بهبود یافته و از بیمارستان ها و مراکز درمانی سطح استان ترخیص شده اند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک ماهی است که حمله به کرونا را شروع کرده ایم و تلاش ما این است مبتلایان بیماری را قبل از اینکه راهی مراکز درمانی شوند شناسایی کرده و از شیوع هرچه بیشتر بیماری در جامعه پیشگیری کنیم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته 89 بیمار جدید با علائم کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان بستری شده اند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
میثم حجتی پور با بیان اینکه حدود 39 درصد جمعیت استان کرمانشاه زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، اظهار داشت: یک هزار و 100 مراکز درمانی در استان کرمانشاه طرف قرارداد بیمه تامین اجتماعی استان کرمانشاه هستند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طی 24 ساعت گذشته 9 نفر با تشخیص احتمالی کرونا به مراکز درمانی قم مراجعه کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۵    
قدیر گفت: طی 24 ساعت گذشته تنها 9 نفر از افرادی که احتمال مشکوک بودن به کرونا، را داشتند، به مراکز درمانی قم مراجعه کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۷    
محمد مهران امینی فرد گفت: با امکانات درمانی موجود در مراکز درمانی ایرانشهر بیمار مبتلا به کرونا ارزیابی می شود و در صورت بستری به این افراد اکسیژن رسانی، تزریق مایعات وریدی و تجویز دارو صورت می گیرد که می تواند در کنترل بیماری نقش به سزایی داشته باشد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان همدان از ویزیت روزانه 9700 نفر در مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان توسط پزشکان عمومی خبر داد و گفت: درصد بالایی از بیماران از بیمارستان های تأمین اجتماعی همدان رضایت دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با اشاره به ورود 100 درصدی مراکز درمانی استان سمنان در طرح هر خانه یک پایگاه سلامت گفت: سفیران سلامت در قالب طرح هرخانه یک پایگاه سلامت جذب شدند.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بسیاری از خانم ها در این روزها که ترس از ابتلا به بیماری کرونا همچنان قوت دارد از مراجعات پزشکی زنانه به مراکز درمانی و کلینیک ها برای درمان یا حتی معاینات معمول پرهیز می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۴    
سیامک مره صدق گفت: تعدادی از واحدهای شاغل در بخش درمان مراکز خصوصی به دلیل عدم رعایت تعرفه ها و قوانین موجود باعث مخدوش شدن تصور جامعه نسبت به پزشکان شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان از ورود تمام مراکز درمانی استان سمنان به برنامه ملی هر خانه، یک پایگاه سلامت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداد ناجا با اشاره به آماده باش و بسیج نیروها و تجهیزات مراکز درمانی ناجا از ابتدای شیوع کرونا در کشور، اقدامات بهداشتی، درمانی، پیشگیری و پشتیبانی این معاونت در مدیریت بحران کرونا را تشریح کرد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز/ قربانعلی ولیزاده بورا روز یکشنبه در نشست خبری بیان کرد: خیرین و مردم نوعدوست بابل در روزهای نخست ورود کرونا به بابل با تشکیل ستاد مردمی 15 میلیارد ریال نقدی و 65 میلیارد ریال به صورت غیر نقدی اعم از تجهیزات و وسایل حیاتی پزشکی برای مبارزه با این ویرس به بیمارستان ها و مراکز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مراکز درمانی تأمین اجتماعی به بهانه تأمین اقلام بهداشتی برای مقابله با کرونا، مبلغ 20هزار تومان از مراجعه کنندگان دریافت می کند.
روزنامه زاینده رود   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: در 24 ساعت گذشته 81 بیمار مشکوک به کرونا درمراکز درمانی استان اصفهان بستری شده اند.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، خستگی شهروندان از اجرای پروتکل های بهداشتی را نگران کننده ترین خطر استمرار اپیدمی عنوان کرد و گفت: گزارش ها نشان می دهد در پایتخت کرونا پایان نیافته و خطر آن باید جدی تر تلقی شود ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از کمک 880 میلیارد ریالی مردم برای خرید تجهیزات و اقلام موردنیاز بیمارستان ها و مراکز درمانی در حوزه کرونا خبر داد. تاریخ انتشار: 10:34 - 12 خرداد 1399 - کد خبر: 625457
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه پنج اظهارکرد: در 24 ساعت گذشته تعداد 171 بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان ها و مراکز درمانی تهران بستری شده اند ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، خستگی شهروندان از اجرای پروتکل های بهداشتی را نگران کننده ترین خطر استمرار اپیدمی کرونا دانست. ...