چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۱۶:۴۴Jul 2020 15

جدیدترین‌های «انتقال خون»

 
صاحب نیوز   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: اهدای خون یکی از کارهای ضروری است، از ابتدای اردیبهشت تا کنون حدود 250 واحد پلاسمای خون دریافت کردیم و با توجه به شیوع گسترده شدن کرونا، نیازمند پلاسمای خون هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل انتقال خون مازندران گفت: در این روزهای سخت کرونایی برخی از اهداکنندگان خون به علت نگرانی از ابتلا به کرونا اهدای خون را به تعویق انداختند، در حالی که نیاز به خون و فرآورده های آن یک نیاز روزانه و مستمر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مردم بیضا بیش از بیست هزار سی سی خون به بیماران نیازمند اهداء کردند
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل انتقال خون استان یزد از بهبودیافتگان کووید 19 که در محدوده سنی 18 تا 60 سال قرار دارند، درخواست کرد به شکرانه سلامتی شان با مراجعه به مرکز انتقال خون یزد پلاسما اهدا کنند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مسوول واحد جذب اداره کل انتقال خون همدان گفت: 73 بهبود یافته از کرونا در این استان با پیوستن به پویش شکرانه سلامت نسبت به اهدای پلاسما اقدام کردند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
زنجان-مدیرکل انتقال خون استان زنجان،گفت: پنج هزار و 999 واحد پلاسما به شرکت اروپایی برای تبدیل به دارو توسط این شرکت و بازگشت به ایران برای استفاده بیماران کرونایی ارسال شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها مدیرکل انتقال خون استان از کاهش ذخایر خونی در کردستان خبر داد و گفت: در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 10 درصدی اهدای خون در کردستان داشته ایم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۳:۲۵    
در گرامیداشت هفته بهزیستی، اعضای شورای پایگاه شهید فیاض بخش حوزه بسیج ادارات الحدید شاهرود با حضور در پایگاه انتقال خون شاهرود، خون خود را به نیازمندان خونی اهدا کردند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی سازمان انتقال خون گفت: به هیچ وجه کرونا از طریق خون منتقل نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیر پزشکی انتقال خون گیلان از نیاز فوری به خون و پلاکت در گروه خونی A منفی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ساری – ایرنا - شیوع کرونا و موج نگرانی از ابتلا به این ویروس بویژه در مراکز بهداشتی و درمانی تأثیری منفی روی روند مراجعات اهداکنندگان خون به پایگاه های انتقال خون در مازندران داشت و سبب کاهش 15 درصدی مراجعات اهدای خون از ابتدای امسال تاکنون شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۳    
مسئول واحد جذب اداره کل انتقال خون همدان گفت:70 بیمار بهبود یافته کرونا به شکرانه سلامت پلاسمای خود را اهدا کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بخش پلاسما فرز بهبود یافتگان کووید در مرکز انتقال خون بندرعباس به بهره برداری رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۶    
پس از کش وقوس های فراوانی که ساختمان پرحاشیه انتقال خون سناباد طی ماه های اخیر داشته، حالا مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی خبر خوبی از توجه وزیر بهداشت به این بنای نیمه کاره داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت:با توجه به اینکه بیماران نیازمند به خون از گروه های خونی مختلف هستند، به اهدای خون همه گروه ها به ویژه گروه های منفی نیاز داریم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۵    
پلاسمادرمانی یکی از روش های قدیمی درمان است و از سال های گذشته تا زمان کشف درمان قطعی و واکسن بیماری، از این روش برای درمان برخی بیماران استفاده می شد. این روزها با شیوع ویروس کرونا و نبود واکسن برای درمان مبتلایان به این ویروس، بار دیگر اهمیت پلاسمای خون مورد توجه قرار گرفته است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۳۸    
مدیرکل انتقال خون هرمزگان از راه اندازی دو دستگاه اهدای پلاسمای بهبود یافتگان کووید 19 در اداره کل انتقال خون خبر داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به وضعیت اهدای پلاسما از سوی بهبود یافتگان کووید-19، گفت: درخواست ها برای پلاسمای بهبود یافتگان کرونا در استان های تهران، اصفهان، گیلان، مازندران، البرز و فارس زیادتر است ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۵    
مدیران درمان تامین اجتماعی خوزستان با حضور در گلزار شهدا و پایگاه انتقال خون اهواز با شهدا دفاع مقدس و مدافعان سلامت تجدید بیعت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه که ذخیره سازی پلاسمای بهبودیافتگان کرونا شروع شده تنها 110 نفر مراجعه داشته و از این تعداد 28 واحد پلاسما در میان بیماران توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان مرکزی گفت: مراکز اهدای خون استان به طور کامل ضدعفونی و گندزدایی می شوند بنابراین از نظر بیماری کووید 19 به طور کامل ایمن هستد و از این نظر مشکلی برای اهدا کنندگان ایجاد نخواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۰:۱۷    
ایسنا نوشت : سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به وضعیت اهدای پلاسما از سوی بهبودیافتگان کووید-19 گفت: درخواست ها برای پلاسمای بهبودیافتگان کرونا در استان های تهران، اصفهان، گیلان، مازندران، البرز و فارس زیادتر است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۰    
گرگان- مدیرکل انتقال خون استان گلستان از بهبود یافتگان ویروس کووید 19 درخواست کرد تا پلاسمای خود را اهدا کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان قزوین از اهدای پلاسما توسط 86 بیمار بهبود یافته ویروس کرونا در استان قزوین تاکنون برای کمک به بهبود سایر بیماران مبتلا به کرونا خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۸    
قشم- ایرنا- ذخایر خون قشم به دلیل شیوع بیماری کرونا با کاهش زیاد رو برو شده است و از این رو پایگاه انتقال خون در این شهر آماده خدمات دهی برای اهدای خون شهروندان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان تهران، از بهبود یافتگان ویروس کووید19 درخواست کرد تا پلاسمای خود را اهدا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: میزان مراجعه افراد به انتقال خون با توجه به موج جدید کرونا تحت تأثیر قرارگرفته است و با روند کاهش ذخایر خون در استان بوشهر روبرو شده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
با سفر مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران به خراسان رضوی، طلسم 11 ساله ساخت بزرگترین ساختمان اداره کل انتقال خون شمال شرق کشور شکسته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل انتقال خون استان زنجان گفت: انتقال خون این استان از ابتدای همه گیری کووید 19 تاکنون 10 هزارو 726 واحدفرآورده خونی در بین مراکز درمانی توزیع کرده و نقش فعالانه ای در این بخش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون با تأکید بر اینکه به همه گروه های خونی نیاز داریم، گفت: از بهبودیافتگان کرونا می خواهیم جهت اهدای پلاسما به مراکز انتقال خون مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: شیوع کرونا سبب کاهش اهدای خون شده، گرچه ذخایر خون خوب است، اما نیاز به خون و فرآورده های آن همیشگی است و اکنون زمان اهدای خون ایثارگرانه و مسئولانه است و هموطنان آن را فراموش نکنند و به نجات جان بیماران بشتابند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
انتقال خون استان قزوین از بهبود یافته های کرونا دعوت کرد تا با اهدای پلاسما، سایر بیماران مبتلا به این ویروس را نجات دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل انتقال خون بوشهر گفت: با توجه به موج جدید شیوع کرونا، مراجعه مردم به مراکز انتقال خون کمتر شده و متعاقب آن با کمبود ذخائر خون روبرو شده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل انتقال خون استان زنجان،گفت: هزار و 277 واحد خونی از استان زنجان به سایر استان های کشور ارسال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۳    
مدیرکل انتقال خون هرمزگان گفت: متأسفانه در هفته های اخیر میزان اهدای خون در استان بشدت کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۲:۲۲   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به وضعیت اهدای پلاسما از سوی بهبود یافتگان کووید_19، گفت: درخواست ها برای پلاسمای بهبود یافتگان کرونا در استان های تهران، اصفهان، گیلان، مازندران، البرز و فارس زیادتر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- کاشت 10 میلیون اصله نهال پسته گلدانی در مهریز، لزوم ارایه خدمات تامین اجتماعی الکترونیکی به شهروندان مهریزی و امضای تفاهم نامه اداره کل انتقال خون یزد و ستاد اقامه نماز استان از جمله خبرهای روز یکشنبه است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سازمان انتقال خون تهران در پیامی از پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون هرمزگان گفت: شمار مراجعه کنندگان خون به مراکز اهدای خون کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی از کاهش ذخایر خونی در این استان خبر داد و گفت: با شیوع مجدد ویروس کرونا، مراجعه اهداکنندگان به پایگاه های اهدای خون استان به شدت کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل انتقال خون فارس گفت: در تمام گروه های خونی نیازمند اهدای خون در استان فارس هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۴    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر انتقال خون خراسان شمالی از موافقت برای اختصاص دستگاه پلاسما فریزس از سوی سازمان انتقال خون ایران به این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیر انتقال خون استان بوشهر گفت: از دارندگان همه گروه های خونی در این استان دعوت می شود برای اهدا به مراکز چهارگانه خونگیری این استان مراجعه کنند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در مجمع انتخاباتی ریاست هیئت ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا افشین محمدی با 11 رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد. مجمع انتخاباتی ریاست هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و سایر اعضا برگزار شد که در نهایت افشین محمدی با کسب 11 رای به مدت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل انتقال خون البرز گفت: اهدای پلاسما برای بهبود یافتگان کووید 19 هیچ گونه خطر و عارضه ای ندارد و این افراد بدون نگرانی می توانند با گذشت 28 روز از اهدای پلاسمای اول مجدداً برای اهدای پلاسما اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان یزد با حضور در انتقال خون این استان ضمن امضای تفاهم نامه ترویج فرهنگ نماز به صف اهداکنندگان خون پیوست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان اصفهان گفت: ذخیره پلاسمای اهدایی برای درمان بیماران مبتلا به کرونا در اصفهان به صفر رسیده است و از شهروندان بهبود یافته این بیماری درخواست داریم به شکرانه سلامتشان پلاسمای خود را اهدا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی، از صدور مجوز اهدای پلاسمای خون از بهبودیافتگان کرونا در استان خبر داد و گفت: با پیگیری های به عمل آمده، مجوز لازم برای دریافت پلاسمای خون از بهبودیافتگان کرونا در خراسان جنوبی توسط سازمان انتقال خون ایران صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان انتقال خون گلستان از کمبود ذخایر خونی چهار گروه در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۱    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی گفت: مجوز دریافت پلاسمای خون از بهبودیافتگان کرونا در خراسان جنوبی توسط سازمان انتقال خون ایران صادر شد.