یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۷:۳۱Apr 2020 5

جدیدترین‌های «سازمان تأمین اجتماعی»

 
خبرگزاری تابناک   ۳ ساعت پیش    
نوبخت گفت: به لحاظ قانونی وظیفه همسان سازی حقوق مشمولان تامین اجتماعی بر عهده سازمان تامین اجتماعی می باشد اما با توجه به وظایفی که بر عهده سازمان برنامه و بودجه می باشد این سازمان در روزهای آینده مسئولان سازمان تأمین اجتماعی را دعوت خواهد کرد تا آنها برنامه خود برای همسان سازی حقوق بازنشستگان این ...
خبرگزاری تسنیم: محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در بخشی از توضیحات خود از صفحه اینستاگرام در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان با بیان اینکه این سازمان طرحی را برای کمک به همسان سازی حقوق مشمولان تامین اجتماعی تدوین کرده است گفت ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن سینماداران می گوید: کسی از کارکنان سالن های سینما اخراج نشده بلکه با توجه به قانون مصوب دولت برای دریافت حقوق و پاداش به سازمان تأمین اجتماعی معرفی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: تاکنون 11 هزار نفر از افرادی که دارای بیماری کرونا هستند در مراکز درمانی این سازمان بستری شده اند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۷:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کانون عالی کارفرمایان ایران، تاکید کرد: مسئولیت دیه کارکنان مبتلا به کرونا به عهده کارفرمایان نیست، گفت: سازمان تأمین اجتماعی مکلف به پرداخت غرامت دستمزد است. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سینا قربانی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با توجه به برنامه های حمایتی دولت از افراد بیمه شده سازمان تأمین اجتماعی بعلت شیوع کرونا ، خبرنگاران نیز مشمول این برنامه شده و می توانند از این مزایا بهره مند شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۶:۴۰    
مهلت سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایی در 10 رسته فعالیت زیان دیده از کرونا در مازندران تمدید شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۹   + ۴۰ سایت دیگر  
شیوه نامه اجرایی دستورالعمل مشترک معاونت روابط کار و سازمان تأمین اجتماعی که با شماره 248473 در تاریخ 27 اسفندماه 98 ابلاغ شده بود از سوی معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشریح شد.
برترین ها / جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رهبر معظم انقلاب در پاسخ به سؤالی درباره خمس بیمۀ بیکاری فرمودند: اگر پول دریافتی ناشی از پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار باشد مانند بیمه جبران خسارت، درآمد است و خمس دارد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
دومین جلسه کمیته بهداشتی ، فرهنگی و اجتماعی 9 فروردین امسال با حضور حاتم شاکرمی معاون روابط کار و ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، نماینده معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی ، نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی برگزار و اهداف قابل پیگیری در بخش های ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان تاکنون 155 خانوار زیر پوشش این نهاد در استان با برقراری متوسط حقوق بازنشستگی از طرف سازمان تأمین اجتماعی توانمند و از حمایت کمیته امداد خارج شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: تغییری در سهمیه داروئی بیماران پرونده ای از جمله بیماران دیابتی صورت نگرفته است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دستورالعمل پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا - 2019 از منظر سازمان جهانی بهداشت و مرکز کنترل بیماریها راه های انتقال، علائم، افراد در معرض خطر بیشتر و توصیه هایی برای مقابله با شیوع این بیماری ارائه کرده است. این دستورالعمل توسط اداره کل امور بین الملل سازمان تأمین اجتماعی ترجمه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کانون مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی استان تهران گفت: دولت و وزارتخانه های متولی وبخصوص سازمان برنامه وبودجه همواره بیمه شدگان و مستمری بگیران را در توزیع منابع واعتبارات ملی نادیده می گیرند.
مازنی نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر تشکیلات مازندران و رئیس هیئت مدیره ی کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران استان و عضو هیئت مدیره ی کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی کشور در نامه ای سرگشاده به رئیس جمهوری، که رونوشت آن به رئیس و اعضای شورایعالی کار ارسال شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی در اقدامی عجیب سهمیه انسولین بیماران دیابتی که تا پیش از ورود ویروس کرونا در سامانه این سازمان ثبت شده بود را ابطال کرد!
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی اقدامات به عمل آمده در حوزه درمان غیرمستقیم این سازمان در زمینه مقابله با بیماری کووید 19 را تشریح کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، علی آشتاب شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه بیش از 700 کارگر در لرستان به دلیل تعطیلی یا نیمه فعال شدن واحدهای تولیدی با شیوع کرونا در سامانه دریافت بیمه بیکاری نام نویسی کرده اند ...
اقتصاد آنلاین / کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: کمک های نقدی و غیر نقدی اشخاص حقیقی و حقوقی به بیمارستان های دولتی و تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی، به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: بیمارستان های تأمین اجتماعی تاکنون 9000 نفر از افرادی که دارای بیماری کرونا هستند را بستری کرده است که از این تعداد 6000 نفر بهبود یافته اند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۳:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: به همت کادر درمان قهرمان سازمان تأمین اجتماعی از نه صبح 4 اسفند 98 تا نه صبح 6 فروردین 99، 8226 نفر بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی مابستری که 1069 نفر از آنها با تست مثبت، تحت درمان ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
پس از آنکه در 29 بهمن ماه 1398 رسماً ورود کروناویروس به ایران تأیید شد، دستگاه ها و نهادهای مختلف در کشور مجموعه ای از اقدامات و سیاست ها را برای مواجهه با این ویروس کشنده تدوین، اعلام و اجرا نمودند ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
جشنواره کرونااُمید ویژه کودکان و نوجوانان به واسطه شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور، برگزار می شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در راستای مسئولیت اجتماعی خود و به همت موسسه فرهنگی و هنری آتیه، انتشارات علمی و فرهنگی ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، سید مجتبی اکرم ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سازمان تأمین اجتماعی استان سمنان با اشاره به اینکه این سازمان بدون قید و شرط با تمام مراکز درمانی طرف قرارداد خود در راستا پیشگیری از شیوع کرونا همکاری کرده است ...
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مصوبه تسویه بدهی شرکت های تابعه سازمان تأمین اجتماعی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) به وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی درباره بیمه اتباع خارجی، توضیحاتی داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر کل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: درمان کرونای بیمه شدگان تأمین اجتماعی در مراکز درمانی این سازمان رایگان است.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بیات به مشکلات سازمان تأمین اجتماعی اشاره کرد و گفت: بازنشستگان و مستمری بگیران به عنوان صاحبان اصلی سازمان تأمین اجتماعی به خوبی بر شرایط نه چندان مطلوب این سازمان از حیث مشکلات گوناگونی که با آنها دست به گریبان و متأثر از سیاست ها و شرایط کلان کشور است، واقفند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی در سال 98 حدود 11 هزار میلیارد تومان به سازمان تأمین اجتماعی به صورت نقدی پرداخت کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی درباره جزئیات شرایط بیمه سربازان، توضیحاتی داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۳    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در رشت گفت : با تاکید رئیس جمهور 12 هزار و 600 میلیارد تومان از مطالبات رسیدگی شده دانشگاه های علوم پزشکی به صورت نقد و اسناد خزانه تسویه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در استان گیلان مهم ترین دغدغه کادر درمانی استان را پرداخت مطالب از سوی سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: با مساعدت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، مبلغ 30 میلیارد تومان از مطالبات بیمارستان های دولتی و خصوصی استان در سال 98 را پرداخت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به بدهی پنج هزار میلیارد تومانی سازمان تأمین اجتماعی به وزارت بهداشت گفت: با احتساب هزینه کرد جاری ماهیانه در پایان اسفندماه مبلغ 12 هزار و 600 میلیارد تومان پرداخت و همه مطالبات رسیدگی شده دانشگاه های علوم پزشکی، به صورت نقد و اسناد خزانه تسویه شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه به عنوان یک شهروند تعلق خاطری ناگسستنی با استان گیلان دارم، گفت: طرح توسعه بیمارستان رسول اکرم (ص) رشت متناسب با نیاز جمعیتی تدوین و در دستور کار سال 99 قرار می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: 77 بیمارستان و 300 مرکز درمانی تأمین اجتماعی در سراسر کشور به بیماران کرونایی خدمات درمانی رایگان ارائه می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به آمادگی بیش از 300 هزار مرکز درمانی این سازمان برای کمک به وزارت بهداشت، گفت: 12 هزار و 600 میلیارد تومان از مطالبات وزارت بهداشت پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل درمان سازمان تأمین اجتماعی استان تهران گفت: از 12 بیمارستان سازمان تأمین اجتماعی در استان 11 بیمارستان درگیر مبارزه با ویروس کرونا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی درباره هزینه پروتز و اروتز (وسایل کمک پزشکی) توضیحاتی داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معصومه ملکی، پرستار نمونه سال 98 سازمان تأمین اجتماعی در یادداشتی، شرایط این روزهای پرستاران در مواجهه با ویروس کرونا را شرح می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۵:۵۸    
کادر درمانی بیمارستان ها این روزها سختی های زیادی را به جان خریده اند و برای عبور از این بحران هر آنچه که باید انجام می دهند؛ اما اینکه چگونه مردم و شهروندان می توانند با کادر درمان همکاری کنند سوالی است که علی اعتصام پور، مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان اصفهان به آن در این ویدئو پاسخ می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تسویه تمام مطالبات وزارت بهداشت از سوی سازمان تأمین اجتماعی و پرداخت علی الحساب 60 درصدی اسناد دریافتی دو ماه اخیر (بیش از 12 هزار و پانصد میلیارد تومان) خبر داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی حلول سال نو و بهار طبیعت را به هموطنان عزیز بویژه بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تبریک گفت.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۲:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
برترین ها: محمد شریعتمداری، وزیر رفاه از تسویه تمام مطالبات وزارت بهداشت از سوی سازمان تأمین اجتماعی و پرداخت علی الحساب 60 درصدی اسناد دریافتی دو ماه اخیر به رقم بیش از 12 هزار و پانصد میلیارد تومان خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
سالاری از پرداخت 100 درصدی مطالبات وزارت بهداشت از سازمان تأمین اجتماعی برای اولین بار خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مطابق با برنامه ریزی ها، واحدهای اجرایی کشیک سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان در تعطیلات نوروزی هستند.
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از تعویق سه ماهه حق بیمه تأمین اجتماعی سهم کارفرمایان خبر داد و همچنین اعلام کرد که پرداخت هزینه قبوض آب و برق کسب وکارهایی که پیش بینی می شود تا سه ماه آینده با رکود مواجه خواهند بود، به تعویق خواهد افتاد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
مطابق با برنامه ریزی های انجام شده، واحدهای اجرایی کشیک سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان در ایام تعطیلات نوروزی هستند.
سیتنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۱:۴۴   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی از برنامه این سازمان برای مساعدت در دریافت لیست و حق بیمه 10 رسته فعالیت شغلی زیان دیده از کرونا خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با صدور دستورالعملی به مدیران درمان تأمین اجتماعی سراسر کشور بر آمادگی کامل تمامی مراکز درمانی این سازمان برای خدمت رسانی به بیماران بویژه بیماران مبتلا به ویروس کرونا در ایام نوروز تأکید کرد.