یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۱۱Oct 2019 20

جدیدترین‌های «سازمان تأمین اجتماعی»

تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بین الملل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سی و هشتمین جلسه شورای اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی دکتر مصطفی سالاری با کسب اکثریت آراء اعضای شورا، به نمایندگی از منطقه آسیا و اقیانوسیه به عنوان عضو هیات رئیسه این اتحادیه انتخاب شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه سلسله دیدارها و نشست های جانبی اجلاس جهانی تامین اجتماعی 2019 که در بروکسل – بلژیک- در حال برگزاری است، صبح امروز دکتر مصطفی سالاری، مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی و دکتر شهرام غفاری، مدیر کل امور بین الملل این سازمان با دکتر استفان هیوسی، مدیر عامل و دکتر گریگور کمپر ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در نشست تخصصی "پوشش فراگیر تأمین اجتماعی برای جوامع رو به تحول" در اجلاس جهانی تأمین اجتماعی، اقدامات انجام شده برای گسترش دامنه پوشش خدمات سازمان تأمین اجتماعی در کشورمان را تشریح کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در حاشیه اجلاس جهانی تأمین اجتماعی در بروکسل –بلژیک- با وزیر منابع انسانی کشور مالزی دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شکوری درباره انتقال سوابق بیمه ای افراد از صندوق های دیگر به سازمان تأمین اجتماعی توضیحاتی داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
در حاشیه اجلاس جهانی تامین اجتماعی 2019 که در بروکسل- بلژیک- در حال برگزاری است، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با مارسلو کاتانو، دبیرکل این اتحادیه دیدار و گفتگو کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بدقولی سازمان تأمین اجتماعی نتیجه و بازتاب بدقولی دولت و عدم اجرای به موقع تعهدات دولت ها نسبت به سازمان بوده است و از طرفی نیز بگویند که امروزه سازمان ها به صورت زنجیره وار به هم وابسته اند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مشاور اجرایی معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: طی سه ماه گذشته میزان پرداختی انجام شده به دانشگاه های علوم پزشکی بیش از صورت حساب های جاری بوده و بخشی از بدهی معوق پرداخت شده است ...
با مردم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تشکر و امتنان احتراماً بدینوسیله از الطاف و مراحم مردم، منسوبین، به ویژه دکتر ارسلان زارع استاندار محترم گیلان، دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور، آیت الله حسینی اشکوری، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، آیات و حججِ اسلام، ائمه جمعه و جماعات، معاونین محترم استاندار ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: دولت بزرگترین بدهکار به این سازمان است و جا دارد دکتر روحانی بدهی تأمین اجتماعی به دانشگاه ها راتهاتر و بدهی دولت را نیز پرداخت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۵    
کارکنان سازمان تأمین اجتماعی سراسر کشور در المپیاد شطرنج در شهرکرد با هم به رقابت پرداختند.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: ما نمی توانیم از پذیرش بیماران به دلیل عملکرد نادرست سازمان تأمین اجتماعی امتناع کنیم، ولی خیلی ها نمی دانند که ما چگونه دارو تهیه می کنیم و اجازه نمی دهیم که لحظه ای اتاق های عمل تعطیل شود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سومین المپیاد ورزشی دارت بانوان سازمان تأمین اجتماعی با قهرمانی تیم خراسان رضوی در ارومیه به کار خود پایان داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان همدان با بیان اینکه در کشور 17 بیمارستان برای گردشگری سلامت انتخاب شده است، گفت: بیمارستان آتیه همدان جزء نخستین بیمارستانهایی است که مجوز راه اندازی گردشگری سلامت را از وزارت بهداشت اخذ کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی طی حکمی عادل دهدشتی را به سمت معاون فرهنگی_اجتماعی این سازمان منصوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قائم مقام مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی درباره شرایط بازنشستگی با 10 سال سابقه بیمه توضیحاتی داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۲    
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی گفت: مرحله مقدماتی بیست و یکمین دوره از مسابقات قرآن کریم، ویژه کارکنان این سازمان امروز و فردا در سراسر کشور برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح، طرح ارائه خدمات بالینی در منزل و پایش سلامت بازنشستگان را طرحی راهبردی و خلاقانه دانست و افزود: با تمام توان از این طرح پشتیبانی و درصدد تأمین هزینه های اجرایی آن خواهیم بود.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: برای تحقق سه جانبه گرایی در این سازمان که یکی از مطالبات شرکای اجتماعی است، در آینده نزدیک گام جدی برمی داریم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره بیمه های حمایتی این سازمان، گفت: در انواع بیمه های حمایتی شاهد بروز برخی استفاده های من غیرحق هستیم که با تمهیدات اتخاذ شده، افرادی که بدون استحقاق از این خدمات استفاده کرده اند را خارج و افراد مشمول را جایگزین می کنیم.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری تاکنون چهار میلیارد و 475 میلیون و 150 هزار تومان حق بیمه برای چهار هزار و 939 نفراز مددجویان به سازمان تأمین اجتماعی استان پرداخت شده است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور احکام جداگانه ای عادل دهدشتی را به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی، رضا معینی را به عنوان مدیرکل وصول حق بیمه، روزبه کردونی را به عنوان رئیس موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی و دکتر محمدمهدی سپهری را به عنوان مدیرعامل شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تأمین منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی گفت:تعداد اتباع خارجی بیمه شده این سازمان از 5 هزار نفر در سال94 به بیش از 96 هزار نفر رسیده است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور حکمی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی را منصوب کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: تعداد بیمه شدگان تبعه کشور افغانستان نسبت به جمعیتی که مقیم و شاغل در ایران هستند، بسیار کم است و برای خدمت رسانی به این عزیزان برنامه ریزی و اقدامات مناسب با همکاری سایر نهادها و سفارت افغانستان پیگیری می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۵    
دکتر رضا مسرور، مشاور ریاست سازمان تأمین اجتماعی و عضو هیأت مدیره شستا از شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران (چوکا) و صنایع چوب اسالم بازدید کرد. ویدئوی بازدید دکتر مسرور از این شرکت ها را ببینید. دانلود ...
اهر خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تأمین اجتماعی شعبه اهر گفت: بیش از 30 میلیارد ریال به مقرری بگیران بیمه بیکاری در اهر تا پایان شهریور ماه سال جاری پرداخت شده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد از بدهی 280 میلیارد تومانی سازمان تأمین اجتماعی استان یزد به این دانشگاه خبر داد و گفت: این موضوع کمر بیمارستان های وابسته به دانشگاه را شکسته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی غرب تهران بزرگ با اشاره به جمعیت یک میلیون و 800 هزار نفری بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت: بیش از 66درصد این افراد بالای 60 سال سن دارند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای اداری اداره کل و شعب تابعه تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در شهرستان ورزقان برگزار شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مهراد ابراهیم زاده معاون بیمه اتباع خارجی اداره کل اتباع سازمان تأمین اجتماعی گفت: با توجه به توافقنامه منعقده بین کشور جمهوری اسلامی ایران و کشور جمهوری کره در سال 1977 میلادی برابر با 1356 خورشیدی که در رابطه با نحوه پرداخت حق بیمه کارگران شاغل در دو کشور طرف قرارداد منعقد شده است ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت مرحومه مغفوره خانم مرضیه زند، همکار بیمارستان فارابی مشهد را به خانواده آن مرحومه و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیام تسلیتی درگذشت مرحوم مجید رنجبر، همکار بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) نجف آباد را به خانواده آن مرحوم و همکاران سازمان تأمین اجتماعی تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
2 هزار و 800 نفر از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در مهرماه به جمع بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر پیوستند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۶۸ سایت دیگر  
نظر به اینکه اجرای ماده (5) قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، موانع متعددی را در نحوه اداره امور بانک رفاه کارگران که متعلق به بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی و ابزار مالی آن سازمان است به وجود آورده و موجب اخلال در خدمات رسانی به بیمه شدگان خواهد شد و با توجه به جزء (3-2) بند (الف) ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۰۸:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از همدان ؛ محمد شریعتمداری که در سفر یک روزه خود به همدان و در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با تمهیدات مقدماتی که در حال تدارک آن هستیم از ماه های پایانی سال به تدریج همسان سازی خواهد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۸:۲۳    
مدیر کل تأمین اجتماعی استان ایلام گفت:به منظور افزایش سطح سلامت، نشاط مستمری بگیران رقابت های ورزشی در چندین رشته در قالب المپیاد ورزشی مستمری بگیران برگزار می گردد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد مرعشی مدیر کل تأمین اجتماعی استان خوزستان بر الزام کارفرمایان به اخذ گواهی عدم بدهی هنگام نقل و انتقالات تاکید کرد.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
در حال حاضر بانک رفاه به مثابه بانکی اجتماعی و سلامت محور به طور مستقیم به بیمارستان ها و مراکز درمانی وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی و ایران، سازمان تأمین اجتماعی و مراکز خصوصی، خدمات مالی و بانکی ارائه می کند و امیدواریم با تداوم این گونه اقدامات علاوه بر ادامه تعاملات فی مابین ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سید محمد مرعشی مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان با حضور در جلسه شورای اداری هندیجان با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۲    
گروه سلامت قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی نحوه برقراری مستمری بیمه شدگانی که در اثر حادثه و بیماری فوت می کنند را تشریح کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
با انتقال و تطبیق داده ها و اطلاعات بیمه شدگان ، کارگاه ها و مستمری بگیران ، سامانه متمرکز مستمری سازمان تأمین اجتماعی در استان خراسان رضوی راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون نظارت درمان سازمان تأمین اجتماعی از پوشش بیمه ای 42 میلیون نفر توسط این سازمان خبر داد و گفت:در سال گذشته 200میلیون نسخه الکترونیکی در مراکز درمانی این سازمان صادر شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۵    
شهردار أصفهان در صفحه توییتر خود از رفع اختلافی که با سازمان تأمین اجتماعی در پرداخت چهار درصد مابه التفاوت حق بیمه متصدیان مشاغل عملیاتی آتش نشانی وجود داشت، خبر داد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۷    
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به استفاده از کارت هوشمند به صورت آزمایشی از 10 مرداد گفت: بر اساس برنامه زمانبندی شده تا پایان دولت یازدهم، استفاده از کارت هوشمند در تمامی مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی جایگزین دفترچه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر در مجلس به وزیر رفاه درباره عدم اجرای قانون درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی تذکر داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس همایش ایثارگران سازمان تأمین اجتماعی با حضور قائم مقام مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران ارشد این سازمان و همچنین نمایندگان ایثارگران شاغل در واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور برگزار شد.
برترین ها / بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه شرق: طبق قانون، تصدی دو پست ممنوع است؛ اما معاون سازمان تأمین اجتماعی که به تازگی بازداشت شده است، بنا بر اعلام یک منبع مطلع عضو هیئت مدیره یکی از شرکت های زیرمجموعه شستا از هلدینگ های این سازمان هم به طور هم زمان بوده است ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با توجه به عدم تأمین منابع مالی مربوط به بیمه های حمایتی، در حال حاضر هزینه خدمت رسانی به افراد تحت پوشش این نوع از بیمه ها با استفاده از حق بیمه دریافتی از سایر اقشار تحت پوشش تأمین می شود که این رویه قطعا نیازمند اصلاح است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: اختلافی با سازمان تأمین اجتماعی در خصوص پرداخت چهار درصد مابه التفاوت حق بیمه متصدیان مشاغل عملیاتی آتش نشانی به سازمان تامین اجتماعی وجود داشت که روز گذشته با پیگیری های صورت گرفته رفع شد.