پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۲۲:۵۵Aug 2018 16

یزدی نیوز (yazdinews.ir)

یزدی نیوز 28 اسفند 1394 یزدی نیوز 30 اسفند 1395 یزدی نیوز 1 فروردین 1396 یزدی نیوز 31 فروردین 1397 یزدی نیوز 1 اردیبهشت 1397 یزدی نیوز 31 خرداد 1397 یزدی نیوز 31 تیر 1397 یزدی نیوز 1 مرداد 1397 یزدی نیوز 2 مرداد 1397 یزدی نیوز 3 مرداد 1397 یزدی نیوز 4 مرداد 1397 یزدی نیوز 5 مرداد 1397 یزدی نیوز 6 مرداد 1397 یزدی نیوز 7 مرداد 1397 یزدی نیوز 8 مرداد 1397 یزدی نیوز 9 مرداد 1397 یزدی نیوز 10 مرداد 1397 یزدی نیوز 14 مرداد 1397 یزدی نیوز 15 مرداد 1397 یزدی نیوز 16 مرداد 1397 یزدی نیوز 17 مرداد 1397 یزدی نیوز 18 مرداد 1397 یزدی نیوز 19 مرداد 1397 یزدی نیوز 20 مرداد 1397 یزدی نیوز 21 مرداد 1397 یزدی نیوز 22 مرداد 1397 یزدی نیوز 23 مرداد 1397 یزدی نیوز 24 مرداد 1397 یزدی نیوز 25 مرداد 1397 
  ۲ ساعت پیش    
به گزارش یزدی نیوز " محمدرضا رضایی نژاد" در نشست خبری با اهالی رسانه استان با اشاره به ثبت شرکت تعاونی فرااستانی تولیدی و توزیعی در حوزه آب، گفت: مهم ترین عنصری که می تواند محور دوستی ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیر کل دامپزشکی استان یزد از آغاز فاز جدید واکسیناسیون دام های استان بر علیه تب برفکی از 27 مردادماه جاری خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش استان به همراه فرماندار مهریز و جمعی از مسئولان شهرستان مهریز از طرح های مدارس در حال ساخت این شهرستان بازدید کردند .
  ۹ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ضرورت معرفی نخبگان فرهنگی، دینی، علمی و سیاسی استان به مهمانان خارجی، گفت: ریاست شورا باید با عملکرد شورایی تمام اعضا را در جریان امور قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۲۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست کمیسیون کارگری استان با اشاره به شرایط حساس کشور در حال حاضر به ویژه در حوزه اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد هدفمندسازی مشارکت مردم و ایجاد گفتمان مشترک در استان را تضمینی برای اثربخشی طرح بازآفرینی شهری دانست و از استقرار دفاتر تسهیل گر در محلات با هدف نیازسنجی و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۰    
ارشیا قاضی هنرمند نوجوان اردکانی موفق شد مقام سوم نخستین جشنواره تنبک نوازی ریتم صلح کشور را کسب کند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۴۵    
گردهمایی خانواده های رسانه های استان با حضور استاندار یزد و معاونان استاندار در باغ تاریخی صدری شهرستان تفت برگزار و در این مراسم از ده زوج خبرنگار استان تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۳:۰۳    
" فخرالسادات خامسی هامانه" در آیین افتتاح نمایشگاه ملزومات ازدواج، هدف از برگزاری این نمایشگاه را نهادینه کردن مؤلفه های ازدواج پایدار در جامعه عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۱:۰۳    
اقتصاد ایران: یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد گفت: 48 محله یزد مورد هدف طرح بازآفرینی پایدار شهری قرار گرفته و این طرح در این محلات اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۰:۲۷    
یزد سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از رهاسازی یک نفر در حادثه خودرو 405 در کیلومتر پنج محور مهریز به یزد خبر داد و گفت: این حادثه در مجموع سه مصدوم بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۵۰    
مدیر عامل آب منطقه ای یزد از تامین سالانه قریب 13 میلیون مترمکعب آب مورد نیاز بخش های مختلف استان با بهره برداری از سد مخزنی هرات که دارای پیشرفت 88 درصدی است، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۷    
کارگاه آموزشی علامت تجاری ویژه شاغلین صنایع دستی و هنرمندان رشته های مختلف این حوزه در شهرستان بافق برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۷    
توانمندسازی فردی و اجتماعی از پشتوانه های ازدواج پایدار است لذا در حال حاضر ضرورت وجود یک نظام آموزشی و مهارت محور به عنوان پشتوانه مهم برای خانواده در کشور به خوبی احساس می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۷    
استاندار یزد در جمع اهالی بخش خرانق با قول مساعد بر پیگیری گازرسانی به این بخش، بر تسریع پیگیری انتقال گاز به این بخش تأکید کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد هدف از اجرای طرح توان افزایی بانوان را آشنایی فعالان مدنی و جوامع محلی با فرآیند سیستم تاب آوری دانست و از اجرای فاز دوم این طرح با مشارکت دستگاه های ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۷    
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مهندس کاظم کرمی در حاشیه برگزاری کارگاه آموزش نرم افزار سرویس و نگهداری که مختص بهره برداران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۵    
یزد تیم نانچوان ووشو استان یزد برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور عازم شیراز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۱    
یزد معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: با انجام برخی هماهنگی های بیشتر، روند توزیع لاستیک در استان یزد بهبود می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۷    
سفیر اتریش در ایران با بیان این که سرمایه گذاری های اتریش در ایران الگویی برای سرمایه گذاری خارجی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۷    
رییس پلیس فتا استان یزد، گفت: متاسفانه علی رغم اطلاع رسانی های فراوانی که در زمینه امنیت شبکه های اجتماعی به کاربران از طریق جراید فضای حقیقی و مجازی ارائه می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به سابقه بیش از 100سال روزنامه نگاری در یزد گفت: امیدوارم بزودی سند توسعه رسانه های استان یزد رونمایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۵    
در حالی که بخش های مختلف صنعت گردشگری استان یزد از ناهماهنگی ها و عدم نظارت اداره کل میراث فرهنگی رنج می برند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۳۵    
جشن ازدواج و خانواده جوان هم زمان با هفته ازدواج و به منظور تجلیل از خیرین و خادمین این حوزه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در سالن آیت الله شهید صدوقی( ره) یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۲    
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرماندار میبد از کاهش 17درصدی ازدواج در چهار ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۱۷    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد با اشاره به برنامه ریزی های وزارت کشور در حوزه بانوان با شعار امنیت و نشاط زن، خانواده سالم و جامعه پویاست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۱۵    
استاندار یزد در سفر امروز به تهران، در دیدار با مقامات عالی گمرکی و سازمان تامین اجتماعی کشور ، مسائل و مشکلات برخی واحدهای تولیدی استان را پیگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۳۲    
رییس اداره مرتع منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد با بیان این که تخریب شدید منابع طبیعی به هیچ وجه قابل جبران نیست، گفت: معدن کاری بیشترین عامل تخریب منابع طبیعی در استان یزد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۰۰    
همزمان با روز مشارکت های اجتماعی، بازارچه خیریه چشمان منتظر در کوی مازاری ها آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۷    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد، گفت: سرانه مصرف آب کل کارواش های یزد، کمتر از 15 صدم یک درصد آب شهر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۶    
به منظور توسعه و تحکیم همکاری هاو فعالیت های علمی و تحقیقاتی و همچنین استمرار آن، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه علوم پزشکی یزد و دانشگاه پیام نور یزد امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۰    
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری یزد با بیان این که کمبود آب در استان باعث شده تا در طرح های توسعه فضاهای سبز این شهر به تغییرات اقلیمی و آب و هوایی توجه بیشتری داشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۸    
رییس دانشکده طب ایرانی یزد طب ایرانی و طب رایج مکمل هستند و یکدیگر را نفی نمی کنند، گفت: تنها مرکز بستری طب ایرانی کشور در یزد آغاز به کار کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۶    
مهمترین عامل احساس رضایت زن و شوهر از زندگی، وجود محبت و صمیمیت در خانواده است. بدون وجود این عامل، زن وشوهر از زندگی در کنار یکدیگر لذت نمی برند و هر لحظه احتمال وقوع اختلاف و مشاجره خانواده را ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۱    
یزد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از آغاز مرحله نخست طرح تابستانه کتاب در یزد خبر داد و گفت: در این مرحله کتاب فروشی های یزد می توانند برای شرکت در این طرح ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۱    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: بر مبنای بررسی دقیق و ارزیابی علمی در پرونده های دعاوی خانوادگی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۷    
مهندس محمود نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو صبح امروز در گفت و گویی با اعلام این خبر افزود : پس از ماهها بررسی و برگزاری جلسات کارشناسی و رفع برخی دغدغه های کارشناسان سازمان محیط زیست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۶    
فرمانده سپاه میبد با بیان این که بسیج توسط خود مردم باید اداره شود، گفت: هدف بسیج و سپاه برقراری امنیت در جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۸    
یزد مسئول دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران گفت: دستاوردهای انقلاب در حوزه بین الملل باید بیشتر مورد توجه رسانه ها به ویژه رسانه ملی به ویژه در سالگرد 40 سالگی انقلاب قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۱    
یزد سرپرست فرمانداری یزد با اشاره به مشکلاتی که برخی گلخانه ها برای مردم یزد ایجاد کرده اند، گفت: این مشکلات باید ظرف یک ماه آینده ساماندهی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۳    
دانشجویان پسر دانشگاه با حضور در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور، سه پله صعود نسبت به المپیاد سال گذشته را تجربه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۸    
هفتمین نشست ماهیانه فرهنگی اجتماعی شب یزد با عنوان میراث بی آبی، روایت یک بحران با سخنرانی استاندار یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد و جمعی از مسئولان استان از واحدهای تولیدی و گردشگری و بافت تاریخی بخش ندوشن شهرستان میبد بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۱۳    
رضا شفیعی به عنوان رییس جدید شرکت ملی بخش فرآورده های نفتی ایران ناحیه مهریز با حضور مسئولان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۵۷    
استاندار یزد از پروژه مسکن جوانان یزد بازدید و بر حمایت از طرح های خیّری به ویژه در حوزه جوانان و مسکن تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۳    
مدیر حوزه علمیه یزد با بیان این که آمریکا از توطئه هایش در ایران سودی نمی برد، گفت: قوه قضائیه باید برای جلوگیری از گسترش فساد اداری با مفسدان اقتصادی و اداری قاطعانه برخورد کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۷    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری با همراهی بخشدار و برخی مدیران شهرستانی از پروژه های مدیریت بحران شهرستان خاتم بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۵۰    
رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی یزد از انحلال 12 مرکز این استان تا سال 98 به دنبال مصوبه شورای عالی اداری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۳:۵۷    
یزد رئیس دانشگاه علمی کاربردی یزد گفت: در حال حاضر 60 درصد فارغ التحصیلان دوره کاردانی و 40 درصد فارغ التحصیلان دوره کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی، وارد بازار کار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۳۲    
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان یزد از شناسایی و دستگیری خواهر 29 ساله که به قصد انتقام جویی اقدام به هتک حیثیت و انتشار فیلم دعوای خواهر بزرگتر با مادر خود در اینستاگرام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۷    
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد، گفت: جامعه توسعه یافته دارای مردمانی آگاه و مشارکت جو است که همۀ امکانات را در راستای تحقق توسعه بسیج می کنند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۳    
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد مدال طلا و برنز دهمین المپیاددانشجویی کشور را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۱۷    
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان یزد با تاکید بر اینکه این دانشگاه به صورت جدی صلاحیت علمی مدرسینش را بررسی می کند گفت: مدرسی با سطح علمی پایین از چرخه دانشگاه علمی کاربردی حذف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۴    
رئیس حوزه هنری استان یزد با اشاره با تاکید بر اینکه فقدان آثار ارزشی در طول چهل سال انقلاب در سینما بسیار محسوس است افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۶    
رئیس پلیس فرودگاه بین المللی شهید صدوقی استان یزد از تحویل کیف دستی حاوی چندین فقره چک به مبلغ چهار میلیارد و 950 میلیون ریال به صاحبش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مهندس صادق نعمتی زاده، فرمانده مانور بازسازی شبکه های برق در محدوده امور برق دو ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۵    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد از ثبت ملی دو اثر طبیعی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۴    
یزد رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مهریز از توزیع 14 تن مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در مهریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۳    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد در چهار ماهه نخست سال جاری 378 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد ایجاد شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۹    
کارشناس ارشد روانشناسی در یزد معتقد است: طی چند سال اخیر با کاهش ازدواج جوانان روبه رو شدیم، تصریح کرد: دلایل مختلفی در تاخیر ازدواج جوانان نقش دارد که نداشتن امید به آینده مهمترین علت آن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۳    
چهارمین جلسه شورای سیاست گذاری و راهبردی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار یزد و معاونان استاندار در بیت سومین شهید محراب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۵۷    
فرماندار مهریز از افتتاح واحد بزرگ تولید روغن زیتون همزمان با هفته دولت در مهریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۱:۳۳    
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در ارتباط با نوجوانان یزدی که در گرجستان کشته شدند گفت: سفر این نوجوانان ورزشی نبوده و نه تنها هیچ مجوزی مبنی بر اردو یا مسابقات ورزشی صادر نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۰:۲۱    
یزد مدیرکل بیمه سلامت استان یزد گفت: بیمه سلامت استان یزد هر ماه به طور میانگین بالغ بر 17 میلیارد تومان برای افراد زیر پوشش خود هزینه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۷:۳۶    
دبیر کانون خیریه امام علی(ع) از برگزاری بازارچه خیریه "چشمان منتظر" در گذر فرهنگ و هنر مازاری های یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۴۲    
یزد - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه می گوید: سطح زیرکشت محصول خربزه در سال زراعی 97 - 96 در این شهرستان با 40 درصد کاهش به 70 هکتار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۰    
گروه اجتماعی - مدیرکل دامپزشکی استان یزد گفت: با توجه به اینکه در ذبح دام های قربانی احتمال انتقال بیماری های مشترک وجود دارد، دام ها در کشتارگاه و زیر نظر ناظران کشتار شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۰    
گروه سیاسی- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد بر لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۶    
کشت عمودی یکی از روش های کشاورزی ایران باستان است که هر چند امروز به فراموشی سپرده شده ولی استفاده از آن در مناطق دارای کمبود خاک و آب مساعد برای کشاورزی مانند یزد توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۰    
یزد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: در حال حاضر طبق آمار سامانه جامع رسانه های کشور، استان یزد دارای 160 مجوز رسانه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۷    
یزد عضو هیئت رئیسه سازمان ملی کارآفرینی ایران گفت: کارآفرینی ایجاد یک ارزش جدید در راستای ثروت آفرینی است و این ثروت محدود به شخص کارآفرین نمی شود، بلکه جامعه را نیز ثروتمند می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۲    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان یزد از کشف چندین انبار کالاهای اساسی در مناطق مختلف استان یزد و برخورد با متخلفان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۶    
معاون پیشگیری بهزیستی استان یزد گفت: ازدواج های واکنشی در سن 14 و 15 سال در یزد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۲۷    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد شفافیت و پاسخگویی را دو شاخص مهم حکمرانی خوب دانست و تاکید کرد: اگر رسانه های قوی داشته باشیم می توان به حاکمیت اصول شفافیت و پاسخگویی امیدوار بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۵    
سومین جلسه ستاد مدیریت آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در شهرستان میبد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد و اعضای این ستاد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۴    
محمود زمانی قمی در دیدار با سفیر اتریش با طرح درخواست راه اندازی خط ایرلاین مستقیم بین اروپا و یزد، گفت: استان یزد برای توسعه همکاری ها با اتریش در زمینه انرژی خورشیدی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۳۵    
تنها استخر شهر مهریز پس از هشت ماه تعطیلی، تعمیر شد و مجددا در اختیار علاقه مندان به ورزش شنا قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۲۱    
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد، گفت: دفتر شورای اجتماعی محلات در یزد راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۴    
جلسه شورای معادن استان یزد به منظور تقویت نظارت بر فعالیت های معدنی و بهره مندی بخش های مختلف از این ظرفیت به ویژه در حوزه اشتغال تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۳:۰۲    
یزد - ایرنا - استاندار یزد به مردم بخش خرانق، قول مساعد داد که موضوع گاز رسانی به این منطقه را پیگیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۴۷    
گروه اجتماعی- سفیر اتریش گفت: تکثر گرایی و تنوع ادیان در یزد که در کنار یکدیگر زندگی مسالمت آمیزی دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۳۷    
رئیس شورای اسلامی شهر یزد از تلاش اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری یزد برای ایجاد خواهرخواندگی بین این شهر و "لینز اتریش" خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۱۲    
سفیر اتریش در ایران با بیان اینکه پیشنهادات شهردار یزد برای ارتباط با وین فوق العاده بود گفت: سرمایه گذاری های اتریش در ایران الگویی برای سرمایه گذاری خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۹    
شهردار شهر جهانی یزد در دیدار با سفیر اتریش در ایران صحبت های قابل تاملی در ارتباط با شهر یزد مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۹:۱۶    
مسئولین دستگاه های اجرایی ابرکوه در جلسات جداگانه با اصحاب رسانه شهرستان، این قشر را افرادی تأثیرگذار در رفع مشکلات و پویایی جامعه دانسته و از آنان خواستار نقد منصفانه و به درو از تخریب شدند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۴۳    
نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: امروزه حرکت های مخفی و دسیسه ها و نفوذهای دشمن بسیار زیاد در کشور دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۶    
فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به اینکه فعالیت های نیروی انتظامی یزد بر مبنای نظر رهبر معظم انقلاب است گفت: "ترویج روحیه ایثارگری " و "استقرار تفکر بسیجی " در دستور کار نیروی انتظامی یزد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۷:۴۸    
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به برنامه های هفته ازدواج گفت: نمایشگاه ازدواج و جهیزیه ایرانی در یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۰    
یزد رئیس مجمع نمایندگان استان یزد بر ضرورت استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای انتقال آب به یزد تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۴۴    
بافق دومین شهر پر رونق گردشگری کشور، به دلیل برخورداری از بسترهای اشتغال به ویژه کارگری زمینه مناسبی برای مهاجرت افراد غیربومی است ولی به تبع این مهاجرت ها و تضادهای فرهنگی آن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۸    
یکی از جاذبه های معماری ایرانی- اسلامی پیوندی است که با اعتقادات و باورهای ایرانیان دارد به طوری که با مشاهده معماری ایرانی می توان با فرهنگ و اعتقادات مردم ایران زمین نیز آشنا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۰    
گروه استان ها - یزد - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گفت: ماموران در بازرسی از یک دستگاه کامیون بنز، 106 کیلو تریاک کشف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۳    
در حالی که ازدواج یکی از امور پسندیده از نگاه اسلام، گذشتگان و ایرانیان اصیل است اما در حال حاضر سن ازدواج در کشور رو به افزایش رفته و جوانان به زندگی مجردی و دور از دغدغه متمایل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۶    
سید محسن فلاح گفت: طرح فقر زدایی محلات با رویکرد اجتماع محور در راستای توانمندسازی محله های هدف اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد گفت: باید با شناسایی دقیق و توقیف اموال قاچاقچیان سرچشمه فساد را خشکاند و زمینه تکرار جرم را از آنان گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۰۳    
در این نشست بر ادامه اجرای طرح جاده منشاد به زردین وتامین آب آشامیدنی روستاها تاکید شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۰    
یزد- مدیر اجرای طرح های جمع آوری و تصفیه فاضلاب یزد از انجام عملیات لوله گذاری شبکه فاضلاب به طول بیش از 14هزار متر از ابتدای سال جاری در سطح شهر یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۷    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: حدود 20 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان یزد تحت حمایت بیمه حوادث و خطرات ناشی از آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سیل، زلزله، طوفان ...
مشاهده نتایج بیشتر...