شنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۶:۴۱Sep 2018 22

جدیدترین خبرهای «رئیس مجلس»

مردم نیوز   ۵۰ دقیقه پیش    
مردم نیوز : حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی و مدیرکل امور بین الملل قوه مقننه سه شنبه 20 شهریور با حضور در خبرگزاری تسنیم، از تحریریه و بخش های مختلف این خبرگزاری بازدید کرد . ...
سروش نیوز   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس از برگزاری نشست بررسی CFT با حضور رئیس مجلس و وزرای اطلاعات و خارجه و مسئولین مربوطه در مجلس خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس گفت: امروز آمریکایی ها نوعی تروریسم دولتی را رهبری می کنند که نقاب حقوق بشر و دموکراسی خواهی زده اند و اما تحریم ملت ایران جز ننگ برای دولت آمریکا چیز دیگری ندارد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۲ ساعت پیش    
علی لاریجانی در آیین آغاز به کار رسمی سامانه راداری فرودگاه بندرعباس از اینکه این سامانه با دانش متخصصان و مهندسان داخلی و شرکت های دانش بنیان نصب و راه اندازی شده است، ابراز خوشحالی کرد. ...
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم ها فرصتی برای احیای ظرفیت های داخلی کشور است.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، از تشکیل نشست رئیس مجلس با وزرای امور خارجه و اطلاعات برای بررسی لایحه الحاق به CFT در عصر امروز خبر داد.
هرمز   ۲ ساعت پیش    
ظهر امروز سامانه راداری تقرب فرودگاه بین المللی بندرعباس با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی مورد بهره برداری قرار گرفت.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: بخشی از تسلط اطلاعاتی برای امنیت پروازی حاصل شد و باید به بخش داخلی بهای بیشتری داده شود تا نیاز کشور تامین شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش فرودگاه بین المللی بندرعباس را به مقصد تهران ترک کرد.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش    
مشاور امنیت ملی رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام تروریستی در اهواز گفت: قطعا نیروهای امنیتی ما دمار از روزگار مابقی تروریست ها در می آورند و در هر سوراخ موشی باشند، آنها را بیرون می کشند و به سزای اعمال شان می رسانند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل به منظور تحلیل مهمترین تحولات منطقه، امشب به برنامه "نگاه یک" می آید.
پارس نیوز   ۴ ساعت پیش    
محتشمی: اصلاح طلبان در انتخابات گذشته از برخی نیروهای معتدل استفاده کردند ازاین رو وقتی وارد مجلس شدند راه و مسیر خود را با اصلاح طلبان(فراکسیون امید) جدا کردند و در ابتدای فعالیت مجلس، انتخاب رئیس مجلس نمونه بارز این جدایی بود ازاین رو ما باید در مجلس آینده از اصلاح طلبان معتدل استفاده کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، بزرگترین سامانه راداری کشور در فرودگاه بین المللی بندرعباس به بهره برداری رسید.
شرکت فرودگاههای کشور   ۴ ساعت پیش    
با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی سامانه راداری فرودگاه بندرعباس افتتاح و مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوای ایران، طی مراسمی با حضور علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، فریدون همتی، استاندار هرمزگان و سه تن از نمایندگان استان هرمزگان آقایان آشوری ...
شعار سال   ۴ ساعت پیش    
اگر استیضاح وزیر راه و شهرسازی در صحن علنی مطرح شود، دیگر نطق حمایتی پزشکیان کارساز نخواهد شد، همانطور که در استیضاح آقایان ربیعی و کرباسیان موثر واقع نشد.اما در این میان عباس آخوندی حامیانی دارد که در حد و اندازه ی ناطق نوری برای او هزینه داده اند و یکی از آن ها نایب رئیس مجلس شورای اسلامی است ...
کرد پرس   ۴ ساعت پیش    
سرویس عراق و اقلیم کردستان - سه روز مانده به انتخاب رئیس جمهور عراق در مجلس نمایندگان این کشور، رئیس مجلس عراق وارد اربیل مرکز اقلیم کردستان شد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش    
بندرعباس - با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی سامانه راداری فرودگاه بین المللی بندرعباس افتتاح شد.
موج   ۶ ساعت پیش    
از دقایقی پیش با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی رژه ی دریایی نیروهای مسلح آغاز شد. به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، به مناسبت هفته ی دفاع مقدس ، رژه ی نیروهای مسلح از دقایقی پیش با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در آب های خلیج فارس آغاز شد. ...
مقیم/رژه نیروهای مسلح به میزبانی سپاه پاسداران با سخنرانی علی لاریجانی رئیس مجلس در بندرعباس آغاز شد.
دانا   ۶ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز قدرتمند تر از همیشه آماده دفاع از ملت و کشور هستند که این قدرت نتیجه مجاهدت ها و تدابیر راهبردی جوانان و فرماندهان غیور و سلحشور ماست.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجازه اختلاف افکنی به آمریکا در خلیج فارس داده نشود، گفت: آمریکا با نقاب حقوق بشر و دموکراسی خواهی، تروریسم بین المللی را رهبری می کند.
رویداد 24   ۶ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به دولت آمریکا گفت: درست مثل تروریست ها عمل می کنید که به زنان و کودکان حمله می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
رژه نیرو های مسلح با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در بندرعباس و به میزبانی سپاه به پایان رسید.
جام نیوز   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل امور بین الملل مجلس نسبت به ادعای تحریف بخشی از مکالمه تلفنی لاریجانی با رئیس مجلس عراق توضیحاتی ارائه کرده است.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تهدیدات آمریکا، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی دهان آمریکا و هرکس با آنها علیه ملت ایران همراهی کند را خرد می کنند.
آرمان پرس   ۶ ساعت پیش    
رئیس مجلس در مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس گفت: ملت ایران و عراق در طول تاریخ زندگی مسالمت امیز داشتند و امروز هم روابط برادرانه دارند
صدای ایران   ۷ ساعت پیش    
رئیس مجلس در مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس گفت: ملت ایران و عراق در طول تاریخ زندگی مسالمت امیز داشتند و امروز هم روابط برادرانه دارند به گزارش صدای ایران ، رژه بزرگ نیروهای مسلح به مناسبت 31 شهریور ماه (آغاز هفته دفاع مقدس)، از دقایقی قبل با حضور یگان های مختلف زمینی ...
میزان   ۷ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس با بیان اینکه امروز باید صحنه دوستی و هم صدایی شفاف باشد، تاکید کرد: از نظر ما هیچ موضوعی وجود ندارد که نتوانیم با گفت وگو و مذاکره با کشور های منطقه به حل و فصل آن دست یابیم. احتیاجی به کدخدای ستمگر نیست که گرگ همه منطقه است.
جهان نیوز   ۷ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس گفت: اتکا به خود عامل پیشرفت نیروهای مسلح است.