چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۲۸Oct 2019 16

جدیدترین‌های «رئیس مجلس»

دنیای اقتصاد   ۱۱ دقیقه پیش    
خبر آنلاین : رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران از میانجیگری در مسأله یمن استقبال می کند، گفت: مسأله این است که آمریکا تصور می کند هنوز زمان دوشیدن پول از عربستان تمام نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۷ دقیقه پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان در ادامه سفر به بلگراد با بسیاری از مقامات دیگر کشور ها که برای شرکت در نشست اتحادیه بین المجالس در صربستان حضور یافتند دیدار کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۷ دقیقه پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان در ادامه سفر به بلگراد با بسیاری از مقامات دیگر کشور ها که برای شرکت در نشست اتحادیه بین المجالس در صربستان حضور یافتند دیدار کرد
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در مخالفت با خواست کاخ سفید و جمهوریخواهان اعلام کرد که در صحن مجلس رای گیری رسمی در خصوص تحقیقات مربوط به استیضاح دونالد ترامپ برگزار نخواهد کرد.
پرس شیعه   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تصمیم برای استیضاح دونالد ترامپ در مجلس نمایندگان آمریکا به صورت موقت به حالت تعلیق درآمد. به گزارش شیعه پرس به نقل از هیل، نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و رهبر دموکرات های این مجلس اعلام کرده در حال حاضر تصمیم برای رای گیری عمومی در ارتباط با تحقیقات پیرامون استیضاح ترامپ را به حالت ...
باشگاه خبرنگاران: به نقل از خبرگزاری رویترز، نشریه پولیتیکو به نقل از منابع (آگاه) اعلام کرد نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و دیگر سران دموکرات این مجلس رای گیری مجلس نمایندگان در خصوص مجاز بودن استیضاح رئیس جمهور آمریکا را به تعویق انداختند. ...
نمایندگان کنگره آمریکا روز چهارشنبه به قطعنامه ای در مخالفت با راهبرد رئیس جمهور این کشور در سوریه رأی خواهند داد.
رسانه های آمریکا گزارش داده اند مجلس نمایندگان این کشور فعلاً قصد ندارد در خصوص تحقیقات استیضاح از رئیس جمهور آمریکا در صحن عمومی این مجلس رأی گیری کند.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وزیر امور خارجه پاکستان در گفت وگویی بر ادامه تلاش اسلام آباد برای کاهش تنش در روابط ایران و عربستان تاکید کرد. به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی آج نیوز، شاه محمود قریشی، وزیر امور خارجه پاکستان گفت که سفر اخیر عمران خان ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، علی لاریجانی روز سه شنبه 23 مهر در حاشیه برگزاری یکصد و چهل و یکمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) با بارسل ام رئیس مجلس نمایندگان هند دیدار و گفت وگو کرد. ...
خانه ملت: شیرکو میرو رئیس کمیسیون سیاست خارجه مجلس عراق و برخی دیگر از نمایندگان این کشور، سه شنبه 23 مهر) در حاشیه برگزاری یکصد و چهل و یکمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) با علی لاریجانی دیدار و گفتگو کردند. ...
کیهان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش اصلی آمریکا در به وجود آوردن داعش، گفت: سؤال این است که عامل اصلی به وجود آورنده این گروه نباید مجازات شود؟ علی القاعده، باید شورای امنیت که مسئول صلح و امنیت جهانی است به این امر مبادرت ورزد، اما مشکل اینجاست که عامل اصلی، خود نقش تعیین کننده در این شورا دارد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی و کلاود یاروت نایب رئیس پارلمان آلمان امروز (سه شنبه 23 مهر) در حاشیه برگزاری یکصد و چهل و یکمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) دیدار و گفت وگو کردند. ...
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران از میانجیگری در مسئله یمن استقبال می کند، گفت: مسئله این است که آمریکا تصور می کند هنوز زمان دوشیدن پول از عربستان تمام نشده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۱    
رئیس مجلس در دیدار با رئیس جمهور صربستان با بیان اینکه زمینه همکاری های میان ایران و صربستان بسیار است، بابت حمایت این کشور از ایران در مقابل آمریکا تشکر کرد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اتریش بعد از توافق هسته ای، گام های خوبی برداشته گفت: روابط تجاری بین دو کشور باید افزایش پیدا کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۱    
رئیس مجلس در اجلاس IPU روابط بین الملل را به بازی شطرنج تشبیه کرد و گفت: هر حرکت یک ضد حرکت ایجاد می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دیدار رئیس جمهور صربستان و دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 23 مهر ماه 1398 از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۰    
نخست وزیر صربستان و دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 23 مهر ماه 1398 دیدار و گفت و گو کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با یادآوری روابط فرهنگی میان ایران و اتریش بر گسترش روابط فرهنگی و توسعه روابط تجاری و اقتصادی دو کشور تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از رایزنی برخی از نمایندگان با رئیس مجلس درباره مطرح شدن شفافیت مالی و تبلیغات انتخابات در جلسه علنی، خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با نخست وزیر صربستان بر اهمیت افزایش همکاری ها میان ایران و صربستان به ویژه در موضوعات اقتصادی تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن سخنرانی در نشست اتحادیه بین المجالس در بلگراد با روسای مجالس کشورهای اتریش، ایرلند، جمهوری چک و ... دیدار کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی که در بزرگترین گردهمایی روسا و هیأت های پارلمانی جهان شرکت کرده است، در این سفر اهداف و برنامه های گسترده ای را دنبال می کند.
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۵    
رئیس مجلس در نشست اتحادیه بین المجالس: دولت آمریکا؛ قلدر مآبانه خاک بر سیمای قوانین بین المللی پاشیده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران به درخواست دولت های عراق و سوریه به کمک آنها شتافت تا داعش را سرکوب کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از دستور رئیس پارلمان به این کمیسیون برای بررسی اختصاص 14 میلیارد دلار ارز به کالا های اساسی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، خبرگزاری فرانسه گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بار دیگر از نابودی اقتصاد ترکیه در صورت ادامه عملیات نظامی در سوریه سخن گفته است. در همین رابطه، تحریم هایی علیه وزیر دفاع و دو وزیر دیگر ترکیه پیش بینی شده است ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران، علی لاریجانی و والنتینا ماتونیکو رئیس مجلس سنای روسیه روز دوشنبه، 22 مهرماه در حاشیه صد و چهل و یکمین نشست اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) دیدار و گفت وگو کردند. لاریجانی در این دیدار بیان کرد: مجموعه گفت وگوهای ایران و روسیه پیشرفت های چشمگیری داشته است. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس مجلس نمایندگان آمریکا می گوید بسته تحریمی کاخ سفید علیه ترکیه، فاجعه انسانی را که به واسطه چراغ سبز واشنگتن در شمال سوریه در جریان است، جبران نمی کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای دونالد ترامپ را متهم به "خیانت" به کُردها کرده و تحریمهای جدید دولت وی علیه ترکیه را در بهبود اوضاع در شمال سوریه غیرموثر دانست.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس امت کویت با انتقاد از سکوت جامعه جهانی در قبال جنایت های رژیم صهیونیستی تاکید کرد که این رژیم ناقض همه قوانین و موازین بین المللی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵    
رئیس مجلس امت کویت با انتقاد از سکوت جامعه جهانی در قبال جنایت های رژیم صهیونیستی تأکید کرد که این رژیم ناقض همه قوانین و موازین بین المللی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از اقدام سپاه در دستگیری روح الله زم تقدیر می کنیم و منتظریم در گام بعدی مریم قجر عضدانلو دستگیر شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از تصمیم اخیر رئیس جمهور این کشور درباره سوریه، گفت تصمیمات او موجب به خطر افتادن امنیت ملی آمریکا شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۳    
رئیس مجلس سنای روسیه و دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 22 مهر ماه 1398 دیدار و گفت و گو کردند.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام ترکیه در حمله به سوریه قطعاً محکوم است و شکست خواهد خورد و ترکیه باید از وضعیت عربستان و دیگر کشورهای متجاوز در سطح منطقه درس بگیرد و اشتباهات آنها را تکرار نکند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۴۷    
رئیس مجلس سنای روسیه و دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 22 مهر ماه 1398 دیدار و گفت و گو کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس مجلس کویت دوشنبه شب گفت: اسرائیل در سایه سکوت جامعه جهانی گستاخ تر می شود و این سکوت به معنای بی طرفی نیست.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۳:۰۶    
سناتور جمهوریخواه ایالت کارولینای جنوبی تأکید کرد: رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از اعمال تحریم های دو حزبی علیه ترکیه به دلیل حملات این کشور در سوریه موافقت کرده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۱:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت پیوند اقتصادی کشورهای اسلامی، بر ناملایمات سیاسی آنها نیز تأثیر مثبت گذاشته و دشمنی و رقابت به مشارکت و همکاری تبدیل خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۱:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی حمله نظامی به سوریه را غیرعاقلانه عنوان کرد و گفت: از ابتدا راه حل ایران برای مسئله سوریه مذاکره سیاسی بود اما برخی کشورها نظر دیگری داشتند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۱:۰۹   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ناهنجاری های ترامپ در صحنه بین الملل، رهبران دنیا باید به هم اعتماد بیشتری کنند تا از این طریق برخی از ناهنجاری های ترامپ علاج شود.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس مجلس شورای اسلامی از بازگشایی سفارت ایرلند در ایران ابراز خرسندی کرد و گفت: این مهم افزایش روابط سیاسی– اقتصادی و فرهنگی دو کشور را به دنبال خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از توافق فراحزبی در کنگره برای تلاش جهت لغو تصمیم ترامپ در سوریه خبر داده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در مجمع اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی در رابطه با موضوعات مختلفی همچون مسائل منطقه ای، بین المللی و تحریم های ایران سخنرانی کرد. به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی عصر دیروز (دوشنبه، 22 مهرماه) در چهل و یکمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) سخنرانی کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار رئیس مجلس آفریقای جنوبی گفت: از آنجا که رفتارهای ترامپ پایدار و ابدی نیست، نباید اجازه داد دوستی های میان دو ملت را تحت الشعاع قرار دهد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل گروه دوستی مکزیک و ایران استقبال و از هیات پارلمانی این کشور برای حضور در ایران دعوت کرد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۲:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی و طلعت جعفری رئیس پارلمان مقدونیه امروز در حاشیه صد و چهل و یکمین اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) دیدار و گفت وگو کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحرکات کمی میان ایران و پاکستان به لحاظ اقتصادی وجود دارد، گفت: دو کشور در منطقه باید از ظرفیت های یکدیگر استفاده بیشتری کنند.