دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۱۱:۱۷Nov 2018 19

جدیدترین خبرهای «کمیسیون اقتصادی مجلس»

خانه ملت   ۱۴ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:در راستای تسهیل مبادلات مالی و تجاری و دور زدن تحریم ها می توان از ظرفیت اقتصاد دیجیتالی و ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین استفاده کرد.
شبستان   ۳۴ دقیقه پیش    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت و مجلس برای افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان برنامه دارند، گفت: ما در مجلس به دنبال این هستیم که افزایش حقوق در نیمه دوم امسال اتفاق بیفتد.
تهران نیوز   ۱ ساعت پیش    
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در آیین رونمایی از پوستر همایش مدیاتکس(نقش رسانه در شکل دهی نهادهای اجتماعی و اقتصادی) که صبح امروز برگزار شد اظهار کرد: شرایط اقتصاد کشور به گونه ای است که لازمه بهبود آن مجاهدتی است که رهبری و مردم از مسئولان انتظار دارند. ...
میزان   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه قضایی، پناه مردم است و اقدام اخیر این دستگاه در اجرای حکم سلطان سکه فضایی را فراهم کرد که نشان داد قوه قضاییه اقتدار لازم را برای مواجهه با مفسدین واخلالگران اقتصادی دارد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۲:۳۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات درمانی و معیشتی بازنشستگان معادن استان کرمان در مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود گفت: خانه ملت با تمامی توان پیگیر رفع سایر مشکلات بازنشستگان و کارگران معادن ذغال سنگ است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۲۱:۴۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب کلیات طرح کاهش عوارض خروج از کشور مرزنشینان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۵۲    
کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات درمانی و معیشتی بازنشستگان معادن استان کرمان در مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود گفت: خانه ملت با تمامی توان پیگیر رفع سایر مشکلات بازنشستگان و کارگران معادن زغال سنگ است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۹    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم کاهش نرخ عوارض خروج از کشور سفرهای زمینی برای مرزنشینان تاکید کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن تولید و اشتغال بهبود چشمگیری خواهد یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۲    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از تصویب تحقیق و تفحص درباره چگونگی و نحوه واگذاری کشت و صنعت مغان در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۰۱    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح کاهش میزان عوارض خروج از کشور مرزنشینان در نشست کمیسیون متبوعش خبر داد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۲    
در جریان سفر مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد به استان کرمان جلسه ای با حضور پورابراهیمی نماینده مردم شریف کرمان و راور و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، امیری نماینده محترم مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، خنجری فرماندار زرند ، اژدری فرماندار راور ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به وضعیت فعلی بازار ارز نباید دلخوش کرد، گفت: اگر برنامه ریزی در این زمینه انجام نشود مجددا قیمت ارز بالا می رود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۰    
گروه اقتصاد نشست ویژه کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور وزیر اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک ها برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،گفت:بسیاری از بانک ها در تلاطم بازار ارز نقش داشتند در مدت اخیر که بازار ارز با مسئله روبرو شد برخی از بانک ها ارز خریداری کردند و در حال حاضر ارز قابل توجهی در اختیار برخی از بانک ها است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از نامه اخیر خود به رئیس جمهور درباره مشکلات عدیده ایثارگران در زمینه قطع بیمه تکمیلی این قشر، خبر داد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۷    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از غفلت تاریخی وزارت امور خارجه از دیپلماسی اقتصادی انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۳    
کرمان - ایرنا - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت و ضرورت احداث صنایع پایین دستی مس گفت : اینک 90 درصد از تولید مس در معادن ایران به صورت خام به کشورهای خارج صادر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۶    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی راهکارهای مقابله با تحریم در جلسه غیر علنی امروز مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختصاص 12میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی گفت:اگر گرانی کالاهای اساسی ادامه یابد اختصاص ارز به نرخ 4200تومان برای تامین کالاهای اساسی بی معنی است.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی ایرادات وارده شبکه بانکی به مصوبه بخشودگی جرایم بانکی در هفته جاری خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:گزارشی نهایی درباره اصلاح نظام بانکی بعد از جمع بندی در کمیسیون اقتصادی، به رئیس مجلس ارائه شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس گفت: در این جلسه شرایط تحریم ها و راهکارهای مقابله با آنها بررسی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۲:۲۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اروپایی ها نه برای ایران بلکه برای زیربار زور نرفتن آمریکا، با تحریم ها مقابله می کنند. حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۱۰    
مشاور عالی رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: برای رفع معضلی همانند نقدینگی کلان در اقتصاد کشور، باید در زمینه مسائل مرتبط با ارائه تسهیلات، تضمین خرید و فروش، صادرات یا حتی جلوگیری از قاچاق، اقدامات امیدوارکننده ای انجام دهیم ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۱۴    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای اقتصاد و صنعت،معدن و تجارت و رئیس بانک مرکزی در جلسات هفته جاری کمیسیون متبوعش خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۱    
سعیدی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس دلایل تأثیرگذار در رونق بازار مسکن، پس از تصویب طرح مالیات بر عایدی املاک را تشریح کرد.
آناج   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۱    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از رأی گیری دوباره برای لایحه ی CFT بعد از رفع ایرادات ترجمه ای آن در کمیسیون امنیت ملی خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حتی دلار 9 هزار تومانی نیز گران است،گفت: با مدیریت صحیح بازار ارز، می توان زمینه منطقی شدن نرخ دلار را فراهم کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش میزان مالیات بر عملکرد انگیزه سرمایه گذاری در بخش تولید را افزایش می دهد، گفت: مشوق های مالیاتی در صورت رونق تولید به رشد درآمدهای مالیاتی کمک می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۴    
اقتصاد آنلاین - المیرا اکرمی ؛ سید ناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی اقتصاد آنلاین اظهار کرد: بعد از آغاز دور جدید تحریم ها نه تنها قیمت ارز افزایش نیافت بلکه روند کاهشی را طی کرد و بنابراین بر خلاف آنچه که برخی عنوان می کردند، تحریم های 13 آبان هیچ تاثیری بر افزایش قیمت ارز نگذاشت ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۳    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تشریح طرح مالیات بر عایدی سرمایه املاک که در این کمیسیون مطرح است آن را مقدمه ای بر اخذ مالیات بر ثروت یا دارایی عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۶    
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه اگر امروز به داد تالاب انزلی نرسیم تا چند سال آینده باید منتظر نابودی و مرگ آن باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی آخرین اخبار بسته پیشنهادی این کمیسیون برای مقابله با تحریم های آمریکا را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۳:۰۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: سه شنبه این هفته بحث چگونگی مقابله و مواجهه با تحریم های بانکی در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مطرح می شود.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۰:۴۴    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پس از طرح ایراد به نحوه واگذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به بخش خصوصی جلسات متعددی برگزار شد و در نهایت تحقیق و تفحص از این واگذاری در کمیسیون اقتصادی مجلس رای گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۳    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از تعلل، اهمال و کم کاری دولت در برطرف کردن مشکل معلمان حق التدریسی انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم افراد و نفت ایران موضوع جدیدی نیست، بنابراین این دور از تحریم ها بر اقتصاد ایران اثری ندارد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۰    
خرداد: الیاس حضرتی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، بر ضرورت تشکیل شبکه بین المللی برای مراودات بانکی در میان کشورهای متحد ایران تاکید کرد. الیاس حضرتی، نماینده تهران و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اخبار مبنی بر تمایل سوئیفت برای ادامه مراودات بانکی با ایران ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به حضور رئیس کل بانک مرکزی در روز سه شنبه هفته آینده در این کمیسیون گفت: قرار است مسائل مرتبط با ارز اربعین و موضوعات مختص به نظام بانکی در این جلسه بررسی و توضیحات لازم ارائه شود.
کرمان فردا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: عقبه اقدامات آمریکایی ها اطلاعات غلطی است که منافقان در اختیار آنها قرار می دهند.
کرمان فردا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اعلام آمادگی کامل نسبت به اصلاح موادی از قانون قاچاق کالا و ارز در این کمیسیون گفت: ضرورت حضور سازمان تعزیرات در شرایط اقتصادی کنونی برای آرامش و انتفاع مردم و عدم سوء استفاده نسبت به گذشته بیشتر است.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۳    
ساعت24 - نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لایحه خرید و فروش و ساماندهی سهام عدالت در هیئت دولت است و تاکنون به مجلس ارسال نشده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس میزان افزایش حقوق کارگران و کارمندان در سال آینده را اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۰    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لایحه خرید و فروش و ساماندهی سهام عدالت در هیئت دولت است و تاکنون به مجلس ارسال نشده است.
وانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۰    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: دولت و مجلس تاثیر بسیار زیادی در ایجاد فضای امیدواری در کشور دارند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۳    
خرداد: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: جایگزینی دلار می تواند انحصار دلار را بشکند و راهکاری اساسی برای حل مشکلات اقتصادی و عبور از تحریم های جدید است. ...
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۶    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:حباب قیمت دلار و سکه طلا در حال از بین رفتن است و پیش بینی می شود با توجه به هماهنگی های تیم اقتصادی دولت با مجلس،در روزهای آینده روند کاهشی قیمت ها ادامه یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بورس انرژی می تواند تقابلی برای تحریم های نفتی و دور زدن آنها باشد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دهه آینده را دهه اقتدار اقتصادی ایران اسلامی نامید و تاکید کرد: آمریکا عظمت انقلاب اسلامی را به زودی خواهید دید و آرزوی سرنگونی جمهوری اسلامی را به گور خواهد برد.