پنجشنبه ۲۸ تیرساعت ۱۸:۲۰Jul 2018 19

جدیدترین خبرهای «کمیسیون اقتصادی مجلس»

خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه تصمیم ارزی غلط دولت نظام اقتصادی کشور را با چالش روبه رو کرد، گفت: نمی شود همه چیز را به تحریم ها و آمریکا ربط داد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تکلیف جمهوری اسلامی با آمریکایی ها مشخص است و تصمیم ارزی اشتباهی که در دولت گرفته می شود، به آمریکایی ها ارتباطی ندارد.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طی 45 روز گذشته با 57 شرکت متخلف در حوزه حمل و نقل کالا برخورد شده است که نهایتا این شرکت ها تعطیل شدند.
آنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یک تصمیم خطا 15 هزار میلیارد تومان به نظام بانکی کشور ضربه زد، تصریح کرد: تصمیم دولت در تعیین نرخ ارز یک اشتباه فاحش اقتصادی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اجرای تصمیمات مهم در مسائل اقتصادی کشور ظرف دو هفته آینده آثار مثبتی را در پی خواهد داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۶ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: در روزهای اخیر زمزمه ی افزایش نرخ سود بانکی برای حال وخیم اقتصاد از سوی برخی نمایندگان مطرح شد که از سوی کمسیون اقتصادی مجلس به تصویب نرسیده است.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم رفع موانع موجود در راه اندازی کسب و کار تاکید کرد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۶:۰۰    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ایران منابع ارزی، انسانی و خدادادی فراوانی دارد، هر تحریمی بر ما روا کنند، می توانیم از آن عبور کنیم، البته نیازمند اعتماد ملت هستیم و زمانی پشتوانه مردمی را خواهیم داشت که شفافیت وجود داشته باشد.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره خبر حساب برخی از آقازاده ها در خارج کشور گفت: مجلس در حال بررسی این مورد است.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۱    
دبیرخانه مشترک تشکل های صنعتی و صنفی پوشاک نوشت: واردات بی رویه پوشاک که عمدتا بدون پرداخت عوارض ورودی و مالیات صورت می گیرد، موجب ایجاد شرایط نابرابر برای صنعت پوشاک شده و امکان رقابت عادلانه با رقبای خارجی دشوار کرده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،بکارگیری تکنولوژ ی های روز را در رشد اقتصادی کشور موثر دانست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به وجود اشکالات جدی در خصوصی سازی گفت: کمیسیون اقتصادی رفع نقایص قانونی اجرای اصل 44 قانون اساسی و ایرادات واگذاری شرکت های دولتی به خصوصی را پیگیری خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مسائلی از قبیل افزایش حجم نقدینگی نه به تحریم ها ارتباط دارد و نه به آمریکایی ها؛ بلکه تنها ناشی از عملکرد ضعیف مدیریت ها و نظارت هایی بوده که در بخش های مختلف مثل بانک مرکزی صورت گرفته است.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۱    
دبیرخانه مشترک تشکل های صنعتی و صنفی پوشاک در نامه ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن مخالفت با افزایش تعداد مناطق آزاد کشور نسبت به واردات بی رویه پوشاک و خطر آن برای تولیدکنندگان ایرانی هشدار داد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۹    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت:ساماندهی بازار ارز،تقویت تولید،توزیع صحیح کالا،جلوگیری از رونق سوداگری و اعمال نظارت صحیح بر بازارها مانع از صعودی شدن نرخ تورم می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۶    
دبیرخانه مشترک تشکل های صنعتی و صنفی پوشاک در نامه ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن مخالفت با افزایش تعداد مناطق آزاد کشور نسبت به واردات بی رویه پوشاک و خطر آن برای تولیدکنندگان ایرانی هشدار داد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بحث بر سر شفاف سازی مقدار ارزی است که میزان آن بین 18میلیارد دلار تا 30میلیارد دلار است و درمدت زمان اجرای سیسات های جدید ارزی و اعلام نرخ 4200تومان برای ورادت تخصیص داده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر امروز نظام در برابر هجمه های دشمن در جریان جنگ اقتصادی اخیر، مسیر مستحکم خود را با پرچمداری ولی امر مسلمین ادامه می دهد، به واسطه ایثارگری شهدا و عظمت دفاع مقدس است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۱    
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر ضرورت نظارت و ورود قوه قضاییه به تخلفات اقتصادی تاکید کرد و گفت که گزارش هایی دریافت می شود که نشان می دهد برخی کالاهایی که با ارز دولتی وارد کشور می شوند با نرخ بالاتر از ارز دولتی در بازار عرضه می شوند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص ایجاد بازار ارز دیجیتال و تعلل یک ساله بانک مرکزی در ارائه گزارش درباره رمز گفت: کوتاهی بانک مرکزی باعث شد کمیسون به این موضوع ورود کند. ...
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۷    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: فرمانده، یعنی کسی فرمانده دل هاست. شبیه به جنگ نظامی که ما شاهد بودیم یک جوان بیست و چند ساله فرمانده لشکر بود و می شد شهید همت و شهید باکری و طوری امور را مدیریت می کرد که ژنرال های ارتش را هم پشت لشکر به خط می کرد. چراکه کل لشکر او را به فرماندهی قبول داشتند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۱    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از دولت درخواست کرد برای ترمیم کابینه پیشقدم شود.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بحث بر سر شفاف سازی مقدار ارزی است که میزان آن بین 18میلیارد دلار تا 30میلیارد دلار است و درمدت زمان اجرای سیسات های جدید ارزی و اعلام نرخ 4200تومان برای ورادت تخصیص داده شد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۰    
محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با روزنامه اعتماد از ضرورت ترمیم تیم اقتصادی دولت می گوید. اهم اظهارات رییس کمیسیون اقتصادی مجلس به شرح زیر است: ...
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۴    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پارسال در این کمیسیون تصویب شد بانک مرکزی درباره ارزهای دیجیتال گزارشی بدهد اما در پی کوتاهی و قصور بانک مرکزی در ارائه این گزارش مهم، ما به این موضوع ورود کردیم.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۱۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، زهرا سعیدی مبارکه نماینده مردم مبارکه و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مدیریت برق و خاموشی ها ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۳:۵۱    
نشست هم اندیشی مدیران عامل بانک های دولتی و بانک های مشمول اصل 44 قانون اساسی با حضور دکتر پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام حسین زاده بحرینی، رئیس کمیته پولی و بانکی کمیسیون اقتصادی مجلس، به میزبانی بانک تجارت برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۲:۵۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تجربه ناموفق کشور در زمینه توزیع پول برای اشتغالزایی گفت: برای رفع ریشه ای معضل بیکاری باید فضای کسب و کار کشور رونق و بهبود بیابد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۱:۵۴    
ایرنا : رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پارسال در این کمیسیون تصویب شد بانک مرکزی درباره ارزهای دیجیتال گزارشی بدهد اما در پی کوتاهی و قصور بانک مرکزی در ارائه این گزارش مهم، ما به این موضوع ورود کردیم.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۱:۳۸    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد تا 2 هفته آینده پیش نویس ضوابط و مقررات ارز دیجیتال با رعایت تمامی اطلاعات مربوط به شفافیت اطلاعات در اقتصاد ایران، رعایت قانون مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم و سایر ضوابط ارائه شود.