چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۵:۴۶Jun 2018 20
 

اقتصادگردان (eghtesadgardan.ir)

اقتصادگردان 2 فروردین 1396 اقتصادگردان 31 فروردین 1397 اقتصادگردان 31 اردیبهشت 1397 اقتصادگردان 1 خرداد 1397 اقتصادگردان 2 خرداد 1397 اقتصادگردان 3 خرداد 1397 اقتصادگردان 4 خرداد 1397 اقتصادگردان 5 خرداد 1397 اقتصادگردان 6 خرداد 1397 اقتصادگردان 7 خرداد 1397 اقتصادگردان 8 خرداد 1397 اقتصادگردان 9 خرداد 1397 اقتصادگردان 10 خرداد 1397 اقتصادگردان 11 خرداد 1397 اقتصادگردان 12 خرداد 1397 اقتصادگردان 13 خرداد 1397 اقتصادگردان 14 خرداد 1397 اقتصادگردان 15 خرداد 1397 اقتصادگردان 16 خرداد 1397 اقتصادگردان 17 خرداد 1397 اقتصادگردان 18 خرداد 1397 اقتصادگردان 19 خرداد 1397 اقتصادگردان 20 خرداد 1397 اقتصادگردان 21 خرداد 1397 اقتصادگردان 22 خرداد 1397 اقتصادگردان 23 خرداد 1397 اقتصادگردان 24 خرداد 1397 اقتصادگردان 25 خرداد 1397 اقتصادگردان 26 خرداد 1397 اقتصادگردان 27 خرداد 1397 اقتصادگردان 28 خرداد 1397 اقتصادگردان 29 خرداد 1397 اقتصادگردان 30 خرداد 1397 
  ۳۵ دقیقه پیش    
عملیات روسازی بتنی آزادراه های ایران، بر اساس یافته ها و نتایج مطالعات محققان واحد علوم و تحقیقات و توسط شرکت راهسازی و عمران ایران کلید خورد.
  ۳۸ دقیقه پیش    
در طی روزهای گذشته قیمت اوراق تسهیلات مسکن با شیب ملایمی در حال افزایش بوده به طوری که قیمت تسه فروردین ماه سال جاری به آستانه 70 هزار تومان رسیده است در حالی که چند روز پیش این اوراق حدود 67 هزار ...
  ۳۸ دقیقه پیش    
اولین برنامه مناظره بعد از ماه مبارک رمضان موضوع عملکرد مناطق آزاد کشور را هدف قرار داده است.
  ۴۱ دقیقه پیش    
رئیس بخش سازه مرکز تحقیقات مسکن از اقدام شرکت های فناور کشور برای تولید پارچه های FRP به منظور مقاوم سازی سازه ها در کشور خبر داد.
  ۴۴ دقیقه پیش    
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با اشاره به ثبت پیک بار 822 مگاواتی استان قبل از شروع فصل گرم تابستان ...
  ۴۴ دقیقه پیش    
مدیر بخش زلزله مرکز تحقیقات مسکن ، راه و شهرسازی با بیان اینکه در سال های اخیر سازه های اسکلتی روند رو به رشدی را داشته اند ...
  ۵۰ دقیقه پیش    
معاون پژوهش و فناوری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تاکید بر ضرورت استفاده از فناوری های نوین برای کاهش خسارات، گفت: یکی از مهم ترین چالش ها برای پذیرش فناوری های نوین ...
  ۵۰ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان اینکه خط لوله انتقال گاز نهم سراسری حدفاصل دهگلان تا میاندوآب تا پیش از فصل سرد امسال وارد مدار می شود ...
  ۵۳ دقیقه پیش    
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به تجربیات کشور از زلزله کرمانشاه و خسارات وارد شده به سازه های مسکونی، گفت: در این زلزله مشاهده کردیم بیمارستان ها کارایی لازم را نداشتند ...
  ۵۶ دقیقه پیش    
شرکت فرودگاه ها جدیدترین آمار از وضعیت پروازها در فرودگاه های ایران را اعلام کرده که حاکی از کاهش هفت درصدی پروازها در اردیبهشت ماه امسال است.
  ۵۶ دقیقه پیش    
مدیرکل استاندارد استان تهران از ابطال پروانه استاندارد هشت فرآورده در ماه گذشته در استان تهران خبر داد.
  ۵۹ دقیقه پیش    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با گذشت سال های مدید هنوز سهم حوزه تولید و عمران از هدفمندی یارانه ها پرداخت نشده و دولت ها دوست ندارند این قانون را به شکل درست و واقعی اجرا کنند.
  ۵۹ دقیقه پیش    
چند روز پس از آغاز اختلافات جدید میان شرکت رجا و شرکت راه آهن، رجا تصمیم گرفت بلیت فروشی برای ناوگان خود را در تابستان امسال آغاز کند.
  ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اجرای سیاست های دستوری برای کنترل قیمت مسکن، نه تنها قیمت ها را کاهش نمی دهد بلکه از چند ناحیه به این حوزه ضربه زده و سبب افزایش قیمت ها خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
قیمت طلا پس از این که روز گذشته به پایین ترین حد در شش ماه اخیر سقوط کرد در معاملات روز چهارشنبه تغییر چندانی نداشت.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر فرودگاه بین المللی شهرکرد گفت: تأخیرات پروازها در سه ماه ابتدای امسال، در 17 پرواز ورودی و خروجی بوده و در مجموع 651 دقیقه است.
  ۱ ساعت پیش    
قیمت نفت در اوایل معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا به دنبال انتشار آمار هفتگی که کاهش ذخایر نفت آمریکا را نشان داد، افزایش پیدا کرد.
  ۱ ساعت پیش    
روسیه خواهان آن است تا بزرگترین تولیدکنندگان نفت جهان عمده کاهش تولیدی که کمک کرد بازار تثبیت شده و قیمت ها تقویت شوند را پایان دهند.
  ۱ ساعت پیش    
همه کارکنان وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران قرار گرفتند.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر نفت در بدو ورود به وین برای حضور در نشست اوپک، به خبرنگاران گفت بعید است اوپک در نشست هفته جاری به توافقی در خصوص تولید نفت دست پیدا کند.
  ۱ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریتی طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی در مجلس شرکت های تابعه نهادهای عمومی غیردولتی موظف به انتشار صورت های مالی خود در بورس می شوند.
  ۱ ساعت پیش    
با بررسی جزییات قراردادهای فاز 5 شهر جدید پردیس، مشخص شد ادعای پیمانکار این فاز مبنی بر دریافت 14 تا 16 میلیون تومان پول اضافه از هر متقاضی مسکن مهر، بی مورد بوده است.
  ۲ ساعت پیش    
به گفته تحلیلگران امنیت اطلاعات، 109هزار فرصت شغلی برای امنیت سایبری وجود دارد که تنها 105 هزار کارگر در حال حاضر در این پست ها مشغول کار هستند که با کسری استعداد سالانه 5000 کارگر روبرو است.
  ۲ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه انتظار ترامپ اجماع قطعی کشورهای عضو اوپک در مورد خواسته های اوست، گفت: با توجه به شرایط امروز، بعید می دانم اعضای اوپک در این باره به اجماع نزدیک شوند.
  ۲ ساعت پیش    
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: درخواست صدور مجوز برای شماره گذاری مجدد موتورسیکلت های کاربراتوری در هیات وزیران رای نیاورد.
  ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: جهت گیری سیاست های اقتصادی بخش مسکن در دولت و مجلس باید به سمت تولید واحدهای کوچک متراژ تغییر کند.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل پیشین بانک تجارت با اشاره به تجربه های خود در دوران تحریم های پیش از برجام گفت که ما باید به سمت شرکت های کوچک اروپایی برویم و بانک های ما نیز بتوانند قراردادهای کارگزاری با بانک های دیگر ...
  ۲ ساعت پیش    
رییس مرکز پژوهشی نفت دانشگاه خوارزمی از توسعه همکاری این دانشگاه با وزارت نفت خبر داد و گفت: با قراردادی که با این وزارتخانه به امضا رساندیم ...
  ۲ ساعت پیش    
یک تحلیل گر بازارهای مالی از افراد خواست در شرایط کنونی و هیجانی بازار بورس از سرمایه گذاری کوتاه مدت در این بازار خودداری کنند.
  ۲ ساعت پیش    
کاسه های داغ تر از آش اوپک که در ظاهر سنگ تعادل این سازمان را به سینه می زنند به بهانه کمبود عرضه نفت و افزایش تقاضا در بازار جهانی نفت ساز افزایش تولید را کوک کرده اند ...
  ۲ ساعت پیش    
دلایلی مانند بدهی خط موبایل و عدم اقدام به پرداخت صورتحساب می تواند به سلب امتیاز از سیم کارت های اعتباری و دائمی منجر شود.
  ۳ ساعت پیش    
صیادان کشور برای نخستین بار در کشور تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان بیمه سرمد قرار گرفتند.
  ۳ ساعت پیش    
مرکز درمان سرطان کیش قرار است در فاز اول به بیماران داخلی و سپس بیماران منطقه ای خدمات دهد به همین منظور تامین تجهیزات پیشرفته یکی از ضرورت های این مرکز است
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۰    
پاکت های مزایده 3 سیلو و یک کشتارگاه دولتی روز گذشته در سازمان خصوصی سازی باز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۲۴    
روند رو به رشد شاخص های بورس همچنان با سرعت و شتاب فراوان در تالار شیشه ای ادامه دارد و در پایان معاملات روز جاری، نماگر اصلی بازار سهام با 1970 واحد رشد به 106 هزار و 504 واحد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۱۸    
در دیدار وزیر اقتصاد کشورمان با وزیر اقتصاد و تجارت سوریه بر توسعه و گسترش روابط تجاری و اقتصادی دو کشور بویژه در حوزه بانکی و گمرکی تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۱۵    
بورس اوراق بهادار، روز پر رفت و آمد ناشران بورسی را تجربه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۱۵    
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد : 1100 کد خارجی از 43 کشور در بازار سرمایه ایران فعال است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۰۹    
معاون اول رییس جمهور اعلام کرد: ستاد اقتصادی دولت مکلف شد با توجه به نظر صاحبنظران اقتصادی راهکارهای هدایت نقدینگی کشور به سمت تولید و بازار سرمایه را بررسی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۰۳    
معاون اقتصادی بانک مرکزی با اشاره به اینکه سیاست های مالی ایران همواره بر مبنای درآمد نفت بوده است، گفت: مهم ترین موضوع در حال حاضر این است که اصلاحات بانکی به چه نحو انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۵۱    
مدیرعامل راه آهن اعلام کرد : تعرفه حمل بار در سال 97 همانند سال گذشته نه تنها افزایش نمی یابد بلکه کاهش هم خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۸    
معاون صادراتی وزیر صنعت با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: واحدهای تولیدی نگران اند که با وضع تحریم ها در تأمین مواد اولیه دچار مشکل شوند و به همین دلیل تقاضا برای واردات افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۵    
معاون صادراتی وزیر صنعت با بیان اینکه این ثبت سفارش به معنای واردات قطعی نیست، افزود: این ثبت سفارش ها اگر منجر به تخصیص ارز از سوی بانک ها نشود، منجر به واردات نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی امیر باقری را به سمت معاون امور بانکی، بیمه و شرکتهای دولتی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۹    
وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا از فردا چهارشنبه در بورس کالا افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۹    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از افزایش ساعات کاری ادارات مالیاتی در روزهای باقیمانده خردادماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۹    
نمایندگان مجلس با کلیات طرح حقوق و دستمزد مدیران و مقامات کشور مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۳    
معاون اقتصادی رئیس جمهور اعلام کرد: در دو هفته آینده تصمیمات جدیدی در یک سیستم شفاف و در جهت تصمیمات سه ماه قبل ارزی دولت گرفته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۳۰    
با توجه به الزامات جدید ثبت تجهیزات پزشکی از سوی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، ستاد توسعه فناوری نانو و معاونت علمی به منظور تامین الزامات دریافت پروانه ساخت تمام تجهیزات پزشکی و در حوزه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۷    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی نوسانات و تلاطم های قیمتی بازار مسکن با حضور عباس آخوندی، رییس سازمان تعزیرات حکومتی و مدیران بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۷    
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با توقف مطالعه اجرا و توسعه طرح های انتقال آب و سدسازی در حوضه های آبریز رودخانه ها و تالابها مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۵    
کشورهایی در جنگ تجارت جهانی و یا جنگ جهانی سوم کمترین ضربه را خواهند دید که اقتصاد قوی تری داشته باشند و کمتر چشم شان به واردات از دیگر کشورها باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۷    
گرچه حجم زیادی از مخاطبان بانک ملی ایران در فضای مجازی، مشارکت در مرحله نخست جشنواره پیش بینی نتایج بازی های ایران در جام جهانی 2018 را تجربه کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۷    
بانک ملی ایران در راستای حمایت از بازار اشتغال در فروردین و اردیبهشت ماه امسال، تعداد سه هزار و 956 فقره تسهیلات قرض الحسنه خوداشتغالی و مشاغل خانگی با معرفی وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۴    
همزمان با هفدهیمن سالگرد تاسیس بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران و با هدف ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۴    
گروه مالی سامان در بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث2018 به معرفی خدمات مالی متنوع خود خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۱    
بررسی عملکرد تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی در سال 1396 نشان می دهد که 158 طرح در مجموع پنج میلیارد دلار تسهیلات دریافت کردند که از نظر تعداد، بخش صنعت و معدن با 68 طرح در رتبه نخست قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۱    
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی از آغاز و اجرای طرح برقی کردن راه آهن اینچه برون – گرمسار در تیرماه 1397 خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۱    
تعداد 143 طرح با تسهیلات 37 هزار میلیارد تومانی بانک صنعت و معدن در نقاط مختلف کشور در حال اجرا می باشد که با بهره برداری از این طرح ها برای 31 هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۸    
رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در نامه ای از دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۲    
به تدریج عرضه 113 هزار و 500 دستگاه خودرو به طور فروش قطعی آغاز شده و علاوه بر این 64 هزار و 500 دستگاه پیش فروش و 45 هزار دستگاه پیش فروش گروه خودرویی داریم
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۲    
سیاوش نقشینه و محمدرضا فاطمی به عنوان منتخبین چهره های ماندگار بانکی در بیست و هشتمین همایش سیاست های پولی و ارزی معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۲    
کتاب بانکداری مرکزی، ثبات پولی و مالی، نظریه و عمل در بیست و هشتمین همایش سیاست های پولی و ارزی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۶    
طرح قیمت گذاری مسکن که از سوی برخی نمایندگان مجلس دنبال می شود احتمالا در جلسه امروز کمیسیون عمران با وزیر راه و شهرسازی بررسی خواهد شد اما واکنش های اخیر حاکی از آن است که بدنه وزارت راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۳    
مدیرعامل توانیر گفت: براساس آخرین آمار مصرف برق ایران در دنیا در رتبه 18 است و این در شرایطی است که میزان مصرف در سرانه تولید و شدت انرژی تناسبی با سایر کشورهایی که رتبه های مشابهی در عرصه های ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۳    
اوپک با درخواست جمهوری کنگو برای پیوستن به این گروه تولیدکننده نفت، ممکن است در نشست روز جمعه خود با پیوستن یک عضو جدید موافقت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۰    
امروز افزایش بی سابقه حرکت صعودی شاخص بازار سرمایه در حالی ادامه داشت که نفتی ها و خودرویی ها با کاهش قیمت مواجه شدند و شاخص کل هم وزن با افت همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۰    
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای با بیان این که از برگزاری TGC سه هدف عمده را دنبال می کنیم گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۰    
دکترامیر حسن کاکایی عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت، مشاور مدیر عامل ایران خودرو نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۷    
امروز حسین فهیمی برای اولین بار بعد از ریاستش در شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در نشست خبری درباره میزان معاملات سهامداران خارجی در بازار ایران توضیحاتی را داد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۴    
مدیر عامل هلدینگ گردشگری سازمان تامین اجتماعی (هگتا) تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۴    
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس تعطیلی هر واحد تولیدی را به هر بهانه ای در واقع خیانت به تولید در کشور دانست و گفت: اگر در کشور قصد حمایت از تولید داخلی است باید به حمایت از تولیدکنندگان توجه شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۴    
همایش سیاست های ارزی و پولی به عنوان یکی از مهم ترین همایش های اقتصادی سال در حالی برگزار شد که کمتر اثری از مسوولان و مدیران اقتصادی و بانکی در آن بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۱    
پیک مصرف برق روز گذشته برای نخستین بار در سال جاری از مرز 50 هزار مگاوات عبور کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۱    
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی از برقراری پرواز ازمیر- تبریز و بالعکس از فرودگاه شهید مدنی تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۸    
الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه که یکی از مهره های کلیدی در تصمیم گیری برای آینده توافق کاهش تولید اوپک و غیراوپک است، در سمینار روز جمعه اوپک حضور نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۵۸    
رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق کشور از اختصاص 100 میلیارد تومان به وزارت نیرو از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۶    
قیمت سکه طرح جدید با 24 هزار تومان کاهش امروز به 2 میلیون و 511 هزار تومان رسید و در عین حال سکه طرح قدیم نیز با هزار تومان و نیم سکه نیز با 13 هزار تومان رشد مواجه شدند
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۰    
مشکلات ناشی از نگاهی درآمدی به عواید نفت و گاز چنان گسترده شده که وسعت آن به اندازه تمامی مشکلات اقتصادی کشور است
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان از تنش و بحران آبی در دو شهر پرجمعیت این استان خبر داد و گفت: سمنان 300لیتر در ثانیه و شاهرود 160 لیتر برثانیه کمبود آب شرب دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد با اشاره به شرایط اقتصادی و آب در استان، تاکید کرد: صنایع آبخواه و آلاینده و ناسازگار با محیط زیست به هیچ وجه در استان یزد مجوز نمی گیرند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۴۰    
وزیر نیرو تصریح کرد که هر پژوهش و گفتگویی پیرامون انرژی، بدون توجه به درهم تنیدگی آن با مباحث زیست محیطی و مسأله ی منابع آب ناکارآمد است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۷    
رییس کل بانک مرکزی برنامه ارزی دولت برای واردات کالا را اعلام کرد و گفت : بر همین اساس به سه گروه کالایی اساسی و حیاتی، مواد اولیه و ضروری و کالاهای خاص مورد نیاز ارز تخصیص می یابد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۷    
مدیر مکانیزاسیون جهاد کشاورزی گلستان گفت: از سال 92 خط ویژه اعتباری مکانیزاسیون با هدف ارتقاء وضعیت مکانیزاسیون کشاورزی در وزارتخانه تدارک دیده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۷    
تدابیر تلافی جویانه پکن علیه تعرفه های واشنگتن، ممکن است شامل نفتی شود که از آمریکا وارد می کند و خرید کمتر نفت آمریکا، ممکن است به نفع فروش نفت ایران تمام شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۴    
با وجود انتظارات فزاینده ای که برای اقدام اوپک و روسیه برای افزایش تولید وجود دارد،گلدمن ساکس همچنان دیدگاه خوش بینانه ای به قیمت های نفت داشته و انتظار دارد نفت تابستان امسال به 82 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۱    
سوال از وزیر راه درباره تاخیر هواپیماهای داخلی اعلام وصول شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۱    
اوپک پیش از برگزاری نشست رسمی خود در وین در حال رایزنی برای یک افزایش تولید نسبتا ملایم به منظور کاستن از شکاف بزرگی است که میان تلاش روسیه برای افزایش قابل توجه و مقاومت ایران برای عدم افزایش تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۵    
با حضور وزیر راه و شهرسازی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر دفاع، معاون فناوری رییس جمهور و تعدادی دیگر از مقامات ششمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۵    
وزیر راه و شهرسازی معتقد است که هرچند خروج آمریکا از برجام می تواند شرایط را برای ادامه این قرارداد دشوار کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۱    
قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه به دنبال تشدید تنش های تجاری میان آمریکا و چین که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را تقویت کرد، افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۱    
همراه اول اعلام کرده که برای مشترکان زیان دیده شایعه اینترنت رایگان 120 گیگابایتی تمهیدات ویژه ای درنظر گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۸    
رییس کل بانک مرکزی با اعلام پیش فروش 7.6 میلیون قطعه سکه در سررسیدهای مختلف، گفت: در حال حاضر، موسسه اعتباری غیرمجاز فعالی در کشور وجود ندارد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۸    
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی موضوع ته لنجی ها را معضلی ملی و منطقه ای دانست و گفت: دولت باید در مصوبات خود در این مورد از نظرات نمایندگان جنوب و خبرگان محلی هم استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۸    
نماینده مردم خوی از هیات رئیسه مجلس خواست تا درخصوص طرح مذاکره مستقیم با آمریکا تحقیق کند تا مشخص شود عوامل داخلی چه نقشی در این موضوع داشته و این موضوع به چه میزان با شروط دوازده گانه وزیر امور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۹    
مشاور اقتصادی رییس جمهور بر لزوم افزایش بهره وری اقتصادی تاکید و استفاده از شرایط به منظور انجام اصلاحات اقتصادی را مطرح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۳    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی گفت: بخشی از افزایش نرخ ارز ناشی از عوامل بنیادی است، اما بخش عمده آن واقعاً حبابی و ناشی از انتظارات و عوامل ناپایدار است
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۵    
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس از بازبینی فیلم مربوط به حضور سیف در جلسه غیرعلنی مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۵    
نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موضوع اشتغال بازنشتگان از هیات رئیسه خواست که هر چه زودتر این موضوع در دستور کار مجلس قرار گیرد تا جوانان بتوانند در حوزه اشتغال نفسی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۲    
حمایت از جامعه کشاورزی استان و کاهش بهره تسهیلات بانکی منجر به حمایت هر چه بیشتر کشاورزان گیلان می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...