سه شنبه ۲۵ مهرساعت ۲۲:۲۸Oct 2017 17

اقتصادگردان (eghtesadgardan.ir)

اقتصادگردان 19 اردیبهشت 1396 اقتصادگردان 7 خرداد 1396 اقتصادگردان 31 تیر 1396 اقتصادگردان 31 مرداد 1396 اقتصادگردان 31 شهریور 1396 اقتصادگردان 1 مهر 1396 اقتصادگردان 2 مهر 1396 اقتصادگردان 3 مهر 1396 اقتصادگردان 4 مهر 1396 اقتصادگردان 5 مهر 1396 اقتصادگردان 6 مهر 1396 اقتصادگردان 7 مهر 1396 اقتصادگردان 8 مهر 1396 اقتصادگردان 9 مهر 1396 اقتصادگردان 10 مهر 1396 اقتصادگردان 11 مهر 1396 اقتصادگردان 12 مهر 1396 اقتصادگردان 13 مهر 1396 اقتصادگردان 14 مهر 1396 اقتصادگردان 15 مهر 1396 اقتصادگردان 16 مهر 1396 اقتصادگردان 17 مهر 1396 اقتصادگردان 18 مهر 1396 اقتصادگردان 19 مهر 1396 اقتصادگردان 20 مهر 1396 اقتصادگردان 21 مهر 1396 اقتصادگردان 22 مهر 1396 اقتصادگردان 23 مهر 1396 اقتصادگردان 24 مهر 1396 اقتصادگردان 25 مهر 1396 
  ۲۸ دقیقه پیش    
مدیرعامل پست بانک ایران با تشریح اقدامات انجام شده برای پیوستن این بانک به تبادل مالی اتحادیه جهانی پست، این اتصال را فرصت خوبی برای کشور به ویژه در زمینه تبادلات خُرد عنوان کرد.
  ۳۱ دقیقه پیش    
بانکداری الکترونیک از سال 1370 به سیستم بانکداری سنتی ایران ورود پیدا کرد و با ایجاد تحولی چشمگیر در این حوزه، اکنون به جزیی جدانشدنی از زندگی شهروندان تبدیل شده است.
  ۳۴ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از تسویه یازدهمین مرحله اسناد خزانه اسلامی (اخزا 11) در این شرکت خبر داد.
  ۳۴ دقیقه پیش    
مدیر شعب استان تهران موسسه کوثر از رشد 112 درصدی خدمات اینترنت بانک موسسه کوثر خبر داد.
  ۳۷ دقیقه پیش    
طبق اعلام شرکت شاپرک، در شهریورماه سال جاری کارتخوان فروشگاهی با سهم 87.90 درصدی، بیشترین تعداد تراکنش را در بین سایر ابزارهای پذیرش داشته است.
  ۴۳ دقیقه پیش    
وزیر اقتصاد با اشاره به مذاکرات بانکی صورت گرفته بین مقامات بانک مرکزی کشورمان و برزیل، از تمایل برزیلی ها برای ایجاد شعب بانک های ایرانی در این کشور خبر داد.
  ۵۲ دقیقه پیش    
دستورالعمل ناظر بر ضمانتنامه های بانکی بازنگری شد. بر این اساس علاوه بر تسهیل و گشایش در صدور انواع ضمانتنامه ها برای فعالان اقتصادی، زمینه سوءاستفاده از این ابزار مهم را به حداقل ممکن کاهش می یابد.
  ۵۵ دقیقه پیش    
آسان خرید محصول مشترک بانک تجارت و شرکت ایران کیش در سومین نمایشگاه بین المللی تراکنش کشور ITE معرفی می شود.
  ۵۵ دقیقه پیش    
پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه؛ ضمن برگزاری مراسم سی و نهمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز (ریالی و ارزی) بانک سپه با حضور نظار قانونی برندگان آن مشخص شدند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس قوه قضاییه، با اشاره به تلاش دولت ، مجلس و دستگاه قضایی برای حل مشکل سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز ...
  ۱ ساعت پیش    
بانک ملی ایران در پی اختلال ایجاد شده در تعداد محدوی از ملی کارت ها بدلیل قدیمی و ساده بودن رمزها اطلاعیه ای را به این شرح صادر کرد.
  ۱ ساعت پیش    
پس از افزایش دسترسی مشترکان به آب آشامیدنی در ایران به سطوح بسیار بالا، مجموعه آب و فاضلاب کشور تلاش دارد جمعیت زیر پوشش سامانه های فاضلاب را نیز به سطح مطلوب برساند.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر امور اقتصاد و دارایی درباره دستاورد سفر به واشنگتن و حضور در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول گفت: این سفر ...
  ۱ ساعت پیش    
یارانه نقدی مهرماه ساعت 24 چهارشنبه شب (26 مهر) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت اقتصاد اظهار کرد: برخی دستگاه های اجرایی در زمینه ارائه اطلاعات بهنگام خود همکاری مناسبی با وزارت امور اقتصادی و دارایی نداشته و یا حتی اموالی را که به عنوان ...
  ۱ ساعت پیش    
انجمن حمایت از مصرف کنندگان در خصوص اظهارات مطلبی مبنی بر اینکه سازمان های مردم نهاد حامی حقوق مصرف کنندگان باید مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت باشند، توضیحاتی ارائه کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت ضمن بیان اینکه می توان به افق پیش بینی شده 1404 برای صادرات 15 میلیون تن فولاد رسید، گفت: بخش معدن در مسیر رشد مثبت است و در سه ماهه نخست امسال جاری 4 ...
  ۵ ساعت پیش    
بانک ملی ایران در پنج ماهه ابتدای امسال، بالغ بر شش هزار و 860 فقره تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به نهادهای حمایتی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
بانک ملی ایران که در استفاده از ظرفیت رسانه های نوین پیشتاز است، رتبه سوم استفاده از تلگرام را در میان بانک های کشور کسب کرد.
  ۵ ساعت پیش    
عملکرد شعب هر بانک و بویژه بانک های تخصصی در مناطق مختلف کشور تاثیر بسزایی در توسعه اقتصادی و صنعتی آن مناطق دارند و می تواند چهره استان ها و در مجموع کشور را دگرگون کند.
  ۵ ساعت پیش    
با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت صبا نوآوران فردوس در 2 سایت در شهرک صنعتی سلفچگان منطقه همتی استان قم و شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران به بهره برداری می رسد.
  ۵ ساعت پیش    
عضو شورای شهر اهواز با تأکید بر لزوم تعامل بیشتر شهرداری ها با بانک شهر گفت: اقدامات این بانک به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک می تواند منشأ خدمات مفیدی برای شهروندان باشد و سطح کیفی زندگی را در ...
  ۵ ساعت پیش    
اولین دوره قرعه کشی جوایز کانال تلگرام بانک ملت، روز شنبه 22 مهرماه در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با استناد به آمارهای موجود از توقف حدود 20 درصد از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه هر چه اقتدار ما بیشتر شود، آماج حملات بیشتری قرار می گیریم، از ترتیب 10 هزار نیروی امنیت سایبری در چهار سال خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
شرکت دولتی "نفت شمال" عراق پس از پیشروی نیروهای فدرال و تصرف بخشهایی از منطقه نفتی مورد مناقشه از نیروهای کرد، وعده داد تداوم روند تولید و صادرات نفت شمال این کشور را حفظ کند.
  ۵ ساعت پیش    
معاون علمی و فرهنگی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به چالش های شرکت های دانش بنیان در زمینه فروش محصولات تولید شده ...
  ۵ ساعت پیش    
فرودگاه های اصلی ایران با وجود پیش بینی بر هم خوردن اوضاع جوی در ساعات پایانی امروز شرایط عادی برای ادامه پروازها خواهند داشت.
  ۵ ساعت پیش    
هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت 2 و 3 بهمن ماه 96 در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار می شود ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به استقبال خوب سرمایه گذاران خارجی برای فعالیت در تولید انرژی خورشیدی ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل امور پژوهشی وزارت نفت از اجرای پروژه هایی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در این وزارتخانه خبر داد و گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
در چهارمین روز معاملات بورس تهران در این هفته شاخص کل 69 واحد رشد کرد و به رقم 85 هزار و 660 واحدی رسید. در این روزها بورس تهران منتظر پنجمین عرضه اولیه در سال جاری است.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا نهایتا چهار سال آینده تمام ساخت وسازهای غیرمجاز در بستر رودخانه های تهران تخریب خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس انجمن رمز ایران از شرکت صنایع امنیت فضای تبادل اطلاعات (صاافتا) بازدید کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رویترز به نقل از یک منبع آگاه از برنامه نفتکش ایران گزارش کرد صادرات میعانات این کشور در نوامبر یک درصد نسبت به اکتبر که پایین ترین رکورد پنج ماه گذشته بود، افزایش خواهد یافت.
  ۵ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره شرکت فولاد کاوه جنوب کیش (که فردا در بورس عرضه خواهد شد) می گوید به سهامداران این اطمینان خاطر را می دهد که این شرکت هرگز با مشکلات ارزی در مورد پرداخت تعهداتش مواجه نخواهد شد ...
  ۵ ساعت پیش    
شرکت فناوری کوالکوم اولین طراحی مرجع و شبکه اتصال داده 5G خود را معرفی کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون قیر اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی گفت: قیر تهاتری و ترانزیت قیر از کشور عراق به اسم قیر ایران صورت می گیرد که با توجه به پایین بودن کیفیت قیر عراق از ایران ...
  ۵ ساعت پیش    
در حالیکه هفته گذشته اعلام شد هیات دولت مصوبه خود در زمینه الزام خودروسازان به اسقاط خودروهای فرسوده به ازای تولید خودروهای پرمصرف را تغییر داده است اما هنوز شماره گذاری این خودروها آغاز نشده است.
  ۵ ساعت پیش    
دبیر انجمن خودروسازان گفت: خودروهای وارداتی مشمول قیمت گذاری رسمی شورای رقابت نیست. تعیین قیمت این محصولات از سوی شرکت واردکننده و با توجه به عرضه و تقاضای بازار صورت می گیرد.
  ۵ ساعت پیش    
معاون اول مدیرعامل گازپروم نفت در مصاحبه با رویترز از توافق کاهش تولید میان کشورهای اوپک و غیراوپک که این شرکت روسی را واداشته اهداف رشد تولید خود را کاهش دهد، ابراز نارضایتی کرد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مبین وان کیش در ارتباط با اپلیکیشن "بله" گفت: "بله" یک دستاورد ملی و قابل تقدیر است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران از افزایش حدود دو برابری ظرفیت تصفیه خانه های فاضلاب تهران در چهار سال گذشته خبر داد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
خدمات تخصصی بازار سرمایه در اولین سوپر مارکت خدمات مالی کشور ارائه شد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی تاکید کرد اگر ما بخواهیم به سمت اصلاح نظام اداری برویم یک خواسته بیشتر نداریم و آن کاهش هزینه است.
  ۶ ساعت پیش    
در شرایطی که ایران تلاش کرده در طول ماه هایی که از برجام گذشته نیاز خود برای بخش های مختلف صنعت ریلی را از شرکت های داخلی تامین کند ...
  ۶ ساعت پیش    
نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی از درخواست این اتحادیه برای ایجاد نهاد رگولاتوری خبر داد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
دلار آمریکا بدون تغییر با ثبات همراه است و سکه تمام با روند افزایشی به یک میلیون و 321 هزار تومان در بازار امروز - سه شنبه - رسیده است.
  ۶ ساعت پیش    
شرکت فناوری کوالکوم از قدرتمندترین تراشه تلفن همراه رونمایی کرد که دقت صفحه نمایش گوشی های هوشمند را با افزایش چشمگیری همراه خواهد کرد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: در پسابرجام سرمایه گذاری خارجی در توسعه فرودگاه های کشور افزایش یافته است.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی از آمادگی این اتحادیه برای سوآپ و ترانزیت فرآورده های نفتی خبر داد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
اتاق بازرگانی تهران هیات تجاری را متشکل از دست اندکاران صنایع مختلف در آبان ماه به منظور توسعه همکاری های اقتصادی و تجاری به کشور اتریش اعزام می کند.
  ۶ ساعت پیش    
رییس اتحادیه فروشندگان آهن، فولاد و فلزات تاثیرات افزایش حدود 70 درصدی آهن و فولاد بر صنایعی همچون خودروسازی و ساختمان را کمتر از 20 درصد عنوان کرد و گفت ...
  ۷ ساعت پیش    
قائم مقام شرکت مخابرات با اشاره به جایگاه حوزه فناوری اطلاعات در برنامه ششم اظهار کرد: ICT در این برنامه دیگر پیوست امنیتی ندارد، بلکه اتفاقا خودش عامل ایجاد امنیت است ...
  ۷ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمار اشتغال تابستان 1395 تا 1396 را حدود 700 هزار اعلام کرد و با بیان اینکه تا پایان سال قصد جهت گیری 900 هزار شغل را داریم ...
  ۷ ساعت پیش    
طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی به دلیل قوی شدن ارزش دلار از صعود بازماند اما تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و شبه جزیره کره کمک کرد قیمت این فلز ارزشمند ثابت بماند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی تهران از تشکیل کمیته بررسی بودجه 1397 در اتاق بازرگانی تهران خبر داد و گفت: باتوجه به اینکه تک نرخی کردن دلار در ثبات اقتصادی موثر است ...
  ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان ملی بهره وری از افزایش مشارکت اقتصادی زنان در بازار کار خبر داد و آن را عاملی برای افزایش نرخ مشارکت اقتصادی جامعه دانست.
  ۷ ساعت پیش    
افزایش قیمت ناشی از هزینه ریسک، با تشدید درگیری در عراق که خطر مختل شدن عرضه را بدنبال داشته و تنش های سیاسی میان ایران و آمریکا به بازارهای نفت بازگشت.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل آبفای منطقه یک تهران ساخت مخزن آب رسانی اضطراری را یکی از فعالیت های این شرکت در چارچوب اقتصاد مقاومتی دانست.
  ۷ ساعت پیش    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از پیشنهاد اصلاحیه ثبت سفارش واردات خودرو به کمیسیون زیربنایی هیات دولت خبر داد و گفت: تغییرات بر اساس این اصلاحیه به هیات دولت گزارش شده است.
  ۷ ساعت پیش    
بانکها و موسسات خصوصی توانسته اند نقش خود در کمک به رشد و توسعه تولید و اقتصاد کشور را به خوبی ایفا نمایند.
  ۷ ساعت پیش    
بانک آینده در راستای توجه به نیازهای مشتریان و ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای آن ها، طرح بیمه رایگان سپرده گذاران را از تاریخ 22/07/1396، در شعب خود عملیاتی نمود.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر اجرایی آژانس بین المللی انرژی در واکنش به تصمیم آمریکا برای عدم تایید توافق هسته ای با ایران، گفت هنوز زود است تاثیر این ریسک های ژئوپلیتیکی بر بازارهای نفت ارزیابی شود.
  ۸ ساعت پیش    
اختلالات در روند عرضه نفت، نرخ بالای پایبندی اوپک به توافق کاهش تولید، فصل توفان های قدرتمند و تهدید آمریکا برای وضع تحریم های جدید علیه ایران در چند ماه اخیر به خوش بینی نسبت به رشد قیمت های کمک ...
  ۸ ساعت پیش    
کنسرسیوم پرگس، نتایج مطالعات خود روی میدان کرنج را به شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ارائه داد.
  ۸ ساعت پیش    
دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه انرژی از اجرای 3 ابر پروژه ملی توسط این ستاد خبر داد و گفت: کمک به ایجاد واحدهای زباله سوز در شهرهای شمالی ...
  ۸ ساعت پیش    
دبیر کانون انبوه سازان با بیان این که بازده سرمایه در بخش مسکن پایین تر از نرخ تورم است گفت: به محض اجرای قانون مالیات های مستقیم سرمایه ها از این بخش فرار خواهد کرد.
  ۸ ساعت پیش    
به مناسبت روز جهانی استاندارد (مصادف با 22 مهرماه)، از صبح امروز (سه شنبه) مراسمی با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزیر صنعت، معدن و تجارت و نیز سایر مقامات مسئول برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش    
یک کارشناس مسکن گفت: سیستم مالیات در بخش مسکن نیازمند اصلاحات و بازنگری جدی است.
  ۸ ساعت پیش    
در آینده استفاده از گذرواژه ها که همین امروز نیز غیرقابل اعتمادتر شده اند منسوخ می شود و می توانند تحت حملات جست وجوی فراگیر، به راحتی شکسته شوند ...
  ۸ ساعت پیش    
قرار است قابلیت جدیدی به جدیدترین نسخه اندرویدی پیام رسان واتس اپ افزوده شود که درصورت تغییر شماره تلفن همراه کاربر، این اپلیکیشن بطور خودکار دوستان وی را از این تغییر آگاه می کند.
  ۸ ساعت پیش    
یکی از مدیران سازمان امنیت سایبری انگلستان از رشد روزافزون حملات سایبری اظهار نگرانی کرده است و بر این باور است که این مساله به اندازه تروریسم در جهان خطرناک است.
  ۸ ساعت پیش    
فروش قطره ای اینترنت آن هم به شیوه ای که اکنون در ایران اجرا می شود تقریبا در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست ...
  ۸ ساعت پیش    
رییس کانون عالی شوراهای اسلامی کار معتقد است در تعیین دستمزد باید واقع بینانه به ضرورتهای زندگی کارگران نگاه کنیم و به جای افزایش مزد، به دنبال تثبیت قیمتها و آرامش در بازار باشیم ...
  ۸ ساعت پیش    
طرح عرضه نفت خام در بورس که تاکنون عملی نشده، قرار است پس از رفع مشکلات مربوط به نقل و انتقال پول بین بورس و بانک مرکزی از سر گرفته شود و یا به عبارتی دیگر عرضه طلای سیاه به روال عادی عرضه ها در بورس ...
  ۸ ساعت پیش    
هفتمین شرکت از مجموعه شرکت های شیر پگاه وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری در بازار دوم فرابورس کشف قیمت شد.
  ۸ ساعت پیش    
در معاملات سومین روز کاری بورس اوراق بهادار تهران شاخص کل همچنان در مدار صعودی به حرکت خود ادامه داد و توانست با 195واحد افزایش رقم 85 هزارو 590 واحدی را به خود اختصاص دهد.
  ۸ ساعت پیش    
با وجود آنکه سازمان هواپیمایی با همکاری شرکت های ایرانی برای سفرهای اربعین امسال نیز نرخ مصوبی مانند سال های گذشته تعیین کرده ...
  ۸ ساعت پیش    
دو سال پس از ایجاد واحد مستقل در وزارت اقتصاد و دارایی برای احصاء، تمرکز و گزارش بدهی های دولت، خزانه دار کل کشور می گوید مهمترین موضوع اکنون برای ما همکاری کافی مسوولین ذیربط در دستگاه های اجرایی ...
  ۸ ساعت پیش    
رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران با اشاره به افزایش قیمت ها گفت: در نیمه اول سال 96 شاهد افزایش قیمت مسکن در کشور نبودیم اما انتظار داریم در نیمه دوم امسال رشد قیمت ها بدون جهش در حد تورم تا ...
  ۸ ساعت پیش    
از میان 54 فرودگاه کشور که تحت نظارت شرکت فرودگاه ها فعالیت می کنند تنها چند فرودگاه از جمله فرودگاه های بین المللی مهرآباد، مشهد ...
  ۸ ساعت پیش    
محمدعلی نجفی 50 روز پس از برعهده گرفتن مدیریت شهر تهران نخستین نشست خبری خود را با حضور حدود 200نفر از خبرنگاران داخلی و خارجی برگزار کرد و به سوالات تعدادی از آنها پاسخ گفت.
  ۸ ساعت پیش    
در سال های اوج رونق مسکن در کشور و هم زمان با به حداکثر رسیدن تقاضا و حجم معاملات شاهد افزایش روزافزون سوءاستفاده و کلاهبرداری در بازار مسکن بودیم.
  ۸ ساعت پیش    
قانون پیش فروش از جمله قوانینی است که در حوزه مسکن مکررا در حال رفت و برگشت در مجرا و فرآیند تصویب و اصلاح است.
  ۸ ساعت پیش    
دبیرانجمن انبوه سازان استان قم با اشاره به اینکه اصلاح قانون پیش فروش مسکن باعث می شود که میزان امنیت بخشی معاملات پیش فروش ملک به نحو فزاینده یی افزایش پیدا کند ...
  ۸ ساعت پیش    
نام کلمه پیش فروش مسکن که می آید، به طور ناخودآگاه انبوهی از مشکلات متعدد و مصایب مربوط به پیش فروش ملک در ذهن متبادر می شود.
  ۸ ساعت پیش    
در شرایطی که به گفته مدیرعامل شرکت فرودگاه ها، این شرکت سالانه به طور میانگین 800 میلیون تومان به فرودگاه های زیانده برای رفع هزینه هایشان پرداخت می کند ...
  ۸ ساعت پیش    
ابراهیم مرادی، عضوهیات مدیره شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی درباره واگذاری فرودگاه های به بخش خصوصی گفت: درحال حاضر طرحی برای واگذاری فرودگاه های کم بازده به شهرداری ها و استانداری ها وجود دارد ...
  ۸ ساعت پیش    
گروه صنعتی بوتان در دوره 6ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 96 مبلغ 6 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل معادل 25درصد کاهش داشت.
  ۸ ساعت پیش    
شرکت صنایع مس شهید باهنر در دوره 6ماهه نخست سال مالی 96 مبلغ 504ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل روند مثبت داشت.
  ۸ ساعت پیش    
شرکت های مصرح در اصلاح قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی ازجمله نهادهای عمومی غیردولتی، سازمان ها و موسسات خیریه و تمام صندوق های بازنشستگی باید هرچه سریع تر نسبت به ارائه اطلاعات در ...
  ۸ ساعت پیش    
مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، از گردهمایی مقامات سیاسی و اقتصادی کشورهای مختلف در ایران خبر داد و گفت: 9 آبان سال جاری ...
  ۸ ساعت پیش    
جذب سرمایه مستقیم خارجی یکی از الزامات اولیه رشد اقتصادی و ایجاد روند توسعه پایدار در اقتصاد کشورها به شمار می رود ...
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به تعیین نرخ بلیت پرواز برای ایام اربعین حسینی گفت: مطابق توافق انجام شده بین سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت های هواپیمایی ...
  ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اشاره به اینکه احداث قطارحومه یی 6 شهر جدید در دستور کار امسال شهرهای جدید قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۹    
خبر مربوط به تغییر و جابه جایی صورت گرفته در هلدینگ خلیج فارس که از سوی برخی سایت ها منتشر شده، تکذیب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۹    
نمایشگاه صنعت آب و فاضلاب نیز برگزار شد و وزیر نیرویی نبود که بیاید آن را افتتاح کند. اما حرف و سخن از او، از همان ابتدا در سالن ها و غرفه های نمایشگاه پیچیده بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۹    
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران گفت: به استناد تبصره ذیل ماده 9 قانون هوای پاک؛ خودروهای برقی- بنزینی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۹    
نوسانات نرخ ارز به افزایش نااطمینانی منجر می شود و از این رو به افزایش ریسک فعالیت های تجاری وکاهش حجم تجارت می انجامد.
مشاهده نتایج بیشتر...