یکشنبه ۰۴ فروردینساعت ۱۳:۳۰Mar 2019 24
 

اقتصادگردان (eghtesadgardan.ir)

  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۷    
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان بیان کرد: یک مسوولیت بر دوش همه رسانه ها، احزاب و دلسوزان مردمی در فضای رسانه ای و مجازی است که به جای مچ گیری و ایجاد فضای رعب و وحشت و تنگنا برای سرمایه گذاران و ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۴    
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جزئیات تسهیلات و کمک های در نظر گرفته شده معیشتی و بازسازی مسکن به سیل زدگان گلستانی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۴    
برخی صرافی های منتخب بانک مرکزی در روزهای شنبه (سوم فروردین) و یکشنبه (چهارم فروردین) خدمات ارزی ارائه می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۴    
معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: کم آبی باید به موضوع مشترک ملی تبدیل شود و نگاه به آب به عنوان محصول ارزشمند ملی نهادینه شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۴    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس با اعلام برقراری چتر وای فای در مناطق گردشگری پر ازدحام استان فارس مانند تخت جمشید، پاسارگاد، حافظیه، سعدیه و زندان ارگ کریمخانی در ایام نوروز امسال ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۴    
سال 1397 بورس انرژی هفت مرتبه میزبان نفت خام شد که در چهار مرتبه بی مشتری ماند با این حال به نظر نمی رسد این فرآیند متوقف شود و گفته می شود نفت خام در سال جاری هم ماهانه در بورس عرضه شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۱    
طبق آخرین آمار نفت درجای میادین مشترک غرب کارون حدود 67 میلیارد بشکه اعلام شده که با ضریب بازیافت شش درصد 6.4 میلیارد بشکه می توان از این میادین برداشت کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۸    
قیمت نفت روز جمعه تحت تاثیر کاهش تولید اوپک پلاس و تحریم های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا، نزدیک به بالاترین رکورد خود در سال 2019 ایستاد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۸    
با انتشار آمار مثبت از وضعیت اقتصادی آمریکا، بورس های جهانی بار دیگر بر مدار صعودی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۸    
رئیس اتاق اصناف با بیان اینکه رونق تولید باید با هدف افزایش حجم صادرات باشد، گفت: رونق تولید یکی از بزرگ ترین مشکلات اقتصادی و اجتماعی مبنی بر بیکاری را رفع خواهد کرد و برای دستیابی به این مهم باید ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۵    
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامگذاری سال 98 تحت عنوان سال "رونق تولید" گفت: این نامگذاری توسط مقام معظم رهبری می تواند زمینه ساز رشد و شکوفایی اقتصادی کشور و همچنین خروج از ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۵    
تمامی مسافران در ایام نوروز می توانند از طریق مبادی مختلف ارتباطی، از وضعیت تردد خود مطلع شوند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۲    
قیمت طلا در بازار جهانی روز جمعه با وجود صعود بازارهای سهام، نزدیک به بالاترین رکورد خود در سه هفته اخیر ایستاد و در مسیر ثبت سومین رشد هفتگی متوالی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۲    
وزیر نیرو در پیامی به مناسبت نوروز و روز جهانی آب تاکید کرد باید با اجرای برنامه های مختلف نشان دهیم همچون پدران مان بهترین پاسداران آب هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۹    
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار سال 98 رونق تولید تاکید کرد: مطمئنا نگاه همه مسئولین ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۶    
پتانسیل های بالای انرژی های تجدیدپذیر همراه با رویکرد مثبت دولت موجب شده که اخیراً با رشد فزاینده این انرژی مواجه باشیم، انرژی که می تواند تأثیرات بسیاری را در صنعت برق ایران داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۶    
امروز 2 فروردین (22 مارس) از سوی سازمان ملل روز جهانی آب نام گذاری شده است. پیشنهاد نام گذاری این روز که در آن بر مدیریت کارآمد منابع آب شیرین تأکید شده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۳    
وزیر نیرو با اشاره به اینکه وقوع سیلاب برق 600 روستای مازندران و گلستان را دچار مشکل کرده بود، گفت: با تلاش های صورت گرفته برق 360 روستای گلستان و 193 روستای مازندران به وضعیت مناسب و عادی بازگشته ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۲۱    
وزیر راه و شهرسازی در پیام نوروزی خود اعلام کرد: امیدوارم سال 1398 با حضور قوی تر همه دست اندرکاران، اعم از مشاوران، سازندگان و سرمایه گذاران حوزه مسکن به سال رونق ساخت و تولید مسکن تبدیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۲۱    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران از فعال بودن 40 اکیپ گشت و بازرسی شرکت در تعطیلات نوروزی 1398 به منظور حفاظت از منابع آب های زیرزمینی و سطحی مقابله با تخلفات در استان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۱۸    
با پایان یافتن نشست هفتگی بانک مرکزی آمریکا، ارزش دلار در برابر بسیاری از همتایانش کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۱۸    
با توجه به اینکه امشب (پنجشنبه) ساعت رسمی کشور یک ساعت به جلو کشیده می شود، کلیه برنامه ریزی های حمل و نقل عمومی کشور نیز بر این اساس تغییر خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۱۸    
به مناسبت بزرگداشت دوم فروردین روز جهانی آب، امکان بازدید از تأسیسات تامین آب شامل سدها و شبکه های آبیاری و زهکشی کشور در ایام نوروز برای علاقه مندان و مسافران نوروزی فراهم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۱۵    
با اتخاذ رویکرد متعادل تر توسط بانک مرکزی آمریکا، بیشتر شاخص های بورسی آسیایی افزایش یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۸    
مرکز پاسخگویی تجارت الکترونیک پارسیان(تاپ) در ایام نوروز 24ساعته فعال خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۴    
در ماه های گذشته مقدار مالیات شرکت های بورسی از نیم به یک دهم درصد کاهش یافت که می تواند به افزایش معاملات در بازار سهام کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۱    
توسعه گازرسانی به نقاط روستایی و شهری یکی از اهداف دولت یازدهم و دوازدهم بود که در راستای این هدف تاکنون 80 درصد جمعیت روستایی و بیش از 98 درصد جمعیت شهری ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۱    
صادرات نفت آمریکا به ونزوئلا در پی تحریم های واشنگتن علیه شرکت PDVSA، هفته گذشته به صفر رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۱    
قیمت طلا در بازار جهانی روز پنج شنبه در واکنش به عدم افزایش نرخ های بهره آمریکا در سال میلادی جاری، به بالاترین حد در سه هفته گذشته صعود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۷    
نایب رئیس سندیکای تولیدکنندگان مجموعه قطعات موتورسیکلت و دوچرخه ایران با بیان اینکه از صنعت موتورسیکلت انتظار داشتیم چهار یا پنج مدل جدید و به روز شده ایرانی به بازار ارائه کند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۷    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در پیام تبریک به مناسبت آغاز سال 1398، "زیست بوم فناوری و نوآوری" را عاملی برای شاداب کردن همه نواحی ما و کلیدی برای گذر از تحریم ها و بحران ها دانست.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۴    
همتی گفت نامگذاری سال 1398 با عنوان "رونق تولید" از سوی مقام معظم رهبری، مسئولیت بانک مرکزی و نظام بانکی کشور را مضاعف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۴    
بر اساس اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی حدود 3.5 میلیون مسکن در کشور نیاز به بازسازی دارد که جمعیتی حدود 20 میلیون نفر در آن زندگی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۳    
مسافرانی که در ایام نوروز قصد مسافرت به ایران را دارند و می خواهند از دستگاه های مخابراتی سیم کارت خور استفاده کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۳    
قطعه یک آزادراه تهران-شمال تابستان سال 1398 به بهره برداری می رسد، هرچند بر اساس لایحه بودجه باید این پروژه در سال 1400 به اتمام برسد اما آنگونه که مسئولان برآورد می کنند این طرح در سال 1402 پایان ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۰    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1398، سال جدید را سال رونق تولید نام گذاری کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۳    
رئیس کمیسیون مرزنشینان اتاق تعاون ایران گفت:تعاونی های مرزنشینان نقش مؤثری در اشتغالزایی و جلوگیری از مهاجرت دارند و باید از پتانسیل ها و ظرفیتهای آنها در شرایط موجود استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۳    
رئیس کمیسیون مدیریت واردات اتاق بازرگانی ایران معتقد است در شرایطی که اقتصاد ایران در حوزه های مختلف با فشارهای خارجی مواجه است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۰    
قیمت طلا در بازار جهانی پس از افزایش در سه روز گذشته، روز چهارشنبه در واکنش به رشد ارزش دلار آمریکا، کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۷    
دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا شرکت معدنکاری و فرآوری طلای دولتی مینِروِن ونزوئلا را هدف تحریم قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۱    
وزیر خارجه آمریکا به عراق 90 روز دیگر از تحریم های واشنگتن معافیت داد تا این کشور فرصت پیدا کند روی مکانیزمی برای پرداخت پول برق و گاز ایران بدون نقض تحریم ها کار کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۸    
دبیر انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین معدنی، ساختمانی و راهسازی از کاهش 70 درصدی تولید ماشین آلات سنگین به دلیل کمبود برخی از مواد اولیه و کالاهای سرمایه ای در سال 1397 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۸    
ویتول که بزرگترین شرکت بازرگانی انرژی مستقل جهان است، پیش بینی کرد تقاضا برای نفت تا 15 سال دیگر به پیک خود خواهد رسید و به گروهی پیوست که درباره ضرورت آماده شدن صنعت انرژی برای گرایش به سوی سوخت های ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۵    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از جلسه اعضای کمیسیون عمران با مسئولان دولتی به منظور اندیشیدن تدابیر لازم برای سفرهای نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۳    
شرکت بیمه سامان در روزهای ابتدایی سال جدید خدمت رسانی به مشتریان را با قوت ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۰    
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، مدیرکل هماهنگی امور استانها و شعب بیمه ایران گفت: علاوه بر روزهای کاری فروردین سال آینده، روزهای تعطیلات رسمی نوروز، یعنی 29 اسفند 97 ، 1 ، 2 ، 3 و 4 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۵    
مدیرعامل سایپا گفت: با عرضه بیشتر خودرو به بازار، قیمت محصولات این کارخانه بیش از پنج میلیون تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۲    
قیمت ارز در فاصله یک روز تا پایان سال 1397 نسبت به روز گذشته ثابت بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۲    
40 درصد نیاز بازار خودرو با تولید قطعات داخلی توسط یک شرکت دانش بنیان و با تکیه بر دانش بومی تامین شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۹    
نخستین محموله 300 هزار بشکه ای میعانات گازی فاز 13 پارس جنوبی یک روز پیش از بهره برداری رسمی از این طرح به مقاصد صادراتی ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۵    
بازار سرمایه در آخرین روز کاری با رشد قیمت اغلب سهم ها در بورس و فرابورس مواجه شد و نماگر اصلی بیش از 2700 واحد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۲    
صرافی های بانکی به دلیل ضرورت تداوم ارائه خدمات ارزی به هموطنان، طی روزهای کاری عید نوروز باز بوده و نسبت به ارائه خدمات به مشتریان خود اقدام می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
شرکت های فولادی هندی از دولت این کشور خواستند دامپینگ فولاد از سوی ایران را که از طریق امارات متحده عربی به قیمت بسیار پایین تر انجام می گیرد، متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با اعلام خبر حادثه واژگونی یک فروند کشتی کانتینری در بندر شهید رجایی گفت: تمامی 14 سرنشین این کشتی در دقایق نخست، نجات یافتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
وزیر راه و شهرسازی در مورد اعتصاب کارکنان راه آهن به دلیل دیر کرد پرداخت حقوق شان اعلام کرد که به تازگی عیدی و حقوق کارکنان راه آهن انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی جزئیات غرق شدن کشتی تجاری کانتینری هندی در بندر شهیدرجایی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
در آستانه نشست هفتگی بانک مرکزی آمریکا، بازارهای آسیایی با زیان بسته شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۴    
صادرات نفت خام عربستان سعودی از 7.687 میلیون بشکه در روز در دسامبر به 7.254 میلیون بشکه در روز در ژانویه کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۴    
ونزوئلا ممکن است نفتی که پیش از این به مقصد آمریکا صادر می کرد را به روسیه و سایر کشورها ارسال کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۱    
با تصویب توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار در شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی - صنعتی کشور، شهر چابهار، بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۱    
بنا بر تفاهم نامه ای سه جانبه 974 دستگاه لوکوموتیو و واگن قطار در سال 1398 با اعتباری معادل 1940 میلیارد تومان تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸    
نائب رئیس سازمان ملی کارآفرینی اعتقاد دارد که رد پای سیاست گذاران و اتخاذ تصمیمات نادرست در مواجهه با مشکلات، عامل بروز بخش قابل توجهی از آشفتگی های این حوزه در سال 1397 بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸    
قیمت نفت روز سه شنبه تحت تأثیر تداوم کاهش عرضه از سوی گروه اوپک پلاس، نزدیک به بالاترین رکورد خود در سال 2019 ایستاد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
اعضای شورای عالی کار دقایقی قبل با افزایش 36.5 درصدی حداقل دستمزد کارگران موافقت کرده و پایه حقوق کارگران در سال 98 را 400 هزار تومان افزایش دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
شورای عالی کار پس از 12 ساعت چانه زنی فشرده با تعیین درصد سایر سطوح مزدی به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
تولیدکنندگان نفت اوپک در نشست خود در باکوی جمهوری آذربایجان، دیدار برنامه ریزی شده در ماه میلادی آینده را لغو کرده و تصمیم گرفتند کاهش تولید را تا ژوئن ادامه دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۱۵    
رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن از دایر بودن شعب منتخب بانک در ایام تعطیلات نوروز 98 خبر دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۱۲    
رییس بانک توسعه صادرات شعبه زنجان گفت: تامین مالی 12 میلیون یورویی برای طرح توسعه تولید ترانسفورماتور و ارائه تسهیلات برای ایجاد پایانه باربری بین المللی از جمله طرح هایی است که توسط این بانک در ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۹    
روابط عمومی بانک قوامین ضمن تبریک حلول سال نو خورشیدی به کلیه ی مشتریان و ذینفعان بانک به نقل از معاونت بازاریابی و امور استان ها اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۹    
شعب منتخب بانک رفاه کارگران در ایام تعطیلات نوروز98، آماده ارائه خدمات به هموطنان ارجمند هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۶    
بانک پاسارگاد، در اقدامی دیگر و جهت رفاه حال هم میهنان، تقویم دیجیتال قابل نصب بر روی تلفن همراه ارایه داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۳    
موزه بانک ملی ایران در ایام نوروز ملی روزهای دوم تا یازدهم فروردین ماه سال 98 از ساعت 11 تا 16 میزبان گردشگران و بازدیدکنندگان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۳    
دویست و شصتمین شماره مجله بانک ملی ایران به صورت ویژه نامه نوروزی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۰    
بانک ملی ایران در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و تاکید بر حمایت از کالاهای تولید داخلی و همچنین سیاست های دولت برای رونق بازار تولید و کسب و کار ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۵۱    
با عنایت به اعلام رسمی ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه از سوی بانک مرکزی و بر اساس مصوبه شورای عالی محترم بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج از ساعت معاملاتی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۸    
موزه بانک سپه از تاریخ دوم لغایت یازدهم فروردین ماه 1398 از ساعت 9 الی 16 میزبان گردشگران و علاقمندان به تاریخ و تمدن کهن ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۵    
مدیرعامل بانک سپه با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۹    
تقارن فرخنده بهارطبیعت و ولادت امیرالمومنینحضرت علی (ع) که نام منورش مانند خورشید برجهان انسانیت می درخشد را به خانواده بزرگ بانک پارسیان و هم میهنان عزیز تبریک می گویم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۶    
مدیرعامل بانک ملت در آیین بزرگداشت روز شهدا اظهارداشت: تکریم خانواده شهدا وظیفه و افتخار من و همه مسوولان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۶    
سمینار آموزشی معرفی شبکه ققنوس با حضور آقایان ضرغامی، معاون شعب و پشتیبانی؛ فقیری، رییس مرکز آموزش و تحقیقات بانکداری اسلامی؛ پوررنجبر، مدیرعامل گروه داده پردازی، دیگر مدیران و مشاوران بانک ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۳    
مشتریان بانک صادرات ایران تا پایان روز 17 فروردین ماه سال 98 می توانند با مراجعه به خودپردازهای این بانک تا سقف پنج میلیون ریال وجه نقد برداشت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۳۰    
خزانه جواهرات ملی روز سه شنبه 28 اسفند ماه تعطیل است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۷    
مشاور رئیس قوه قضاییه و رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضاییه از نحوه خدمت رسانی بیمه دانا به کارکنان این نهاد تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۷    
یک روز مانده به پایان روز کاری سال 1397 فعالان بازار سهام شاهد رشد قیمت اغلب گروه ها هستند؛ به طوری که امروز نماگر اصلی بازار سرمایه سه بار کانال شکنی کرد و از نیمه کانال 175 هزار واحدی بالاتر رفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۴    
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: میزان تولید خودرو دو خودروساز اصلی کشور بیش از 4 هزار دستگاه در روز است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۱    
استفاده از CNG در سبد مصرف، موضوعی تازه در دستگاه های متولی نیست، اما تأکید روی این موضوع می تواند سرفصلی تازه در ادبیات سودبری از حامل های جدید انرژی و حتی کاهش مصرف بنزین در کشور که مدتی است باعث ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۱    
امروز برای آخرین بار در سال 1397 و همچنین طی هفتمین مرحله، نفت خام سبک در بورس انرژی عرضه می شود. این عرضه ها در سال 1398 هم ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۸    
نحوه پرداخت عوارض الکترونیکی چهار آزادراه تهران–ساوه، قزوین–زنجان، تهران–قزوین و تهران–قم در نوروز 98 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵    
بر اساس مطالعات مقایسه ای برآورد میزان اشتغال در نیروگاه های بادی کشور و جهان که از سوی ساتبا و توسط دانشگاه تهران انجام شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵    
عربستان سعودی اعلام کرد مأموریت اوپک برای متعادل کردن بازار نفت تا پایان فاصله زیادی دارد زیرا ذخایر جهانی با وجود تحریم های شدید آمریکا علیه ایران و ونزوئلا ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵    
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بازار ارز حساسیت خود را نسبت به اظهار نظرهای مربوط به FATF تا حدود زیادی از دست داده است و مردم مطمئن باشند بازار ارز سیر تعادلی خود را طی می کند و بانک مرکزی بر بازار ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۲    
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه تحت تاثیر صعود بازارهای سهام که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۲    
قیمت نفت روز دوشنبه در بحبوحه نگرانی ها نسبت به کندی اقتصادی و آسیب دیدن تقاضا برای سوخت، کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۹    
روز گذشته خبری از قطع شدن سامانه رجیستری تلفن همراه منتشر شد که از سوی سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۹    
از ابتدای انقلاب اسلامی، هر دو روش مبتنی بر امتیاز و مشارکت در تولید کنار گذاشته شد و فقط روش های مبتنی بر خدمت که یکی از آنها بیع متقابل است انجام شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۰    
آیا زنگ خطر صنعت خودروسازی کشور به صدا درآمده است؟ بازوی پژوهشی مجلس شورای اسلامی در گزارشی درصدد پاسخگویی به این پرسش برآمده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۰    
وزارت صنعت در واپسین روزهای سال 97 برای ساماندهی وضعیت صادرات و واردات کشور، بسته ای تشویقی ارایه داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۷    
رییس اتحادیه مشاوران املاک درباره آینده بازار مسکن اعلام کرد که در سال آینده با جهش قیمت مسکن مواجه نمی شویم و قیمت ها همگام با نرخ تورم افزایش می یابد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۷    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بندرچابهار کماکان از تحریم های امریکا معاف است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۷    
معاون وزیر راه با بیان اینکه در نوروز پرواز ها، خدمات و تأخیرات پروازی شرکت ها، روزانه بررسی می شود، گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...