جمعه ۲۵ آبانساعت ۲۱:۵۷Nov 2018 16

بازار نیوز (bazarnews.ir)

بازار نیوز 19 بهمن 1396 بازار نیوز 19 فروردین 1397 بازار نیوز 31 مرداد 1397 بازار نیوز 31 شهریور 1397 بازار نیوز 30 مهر 1397 بازار نیوز 1 آبان 1397 بازار نیوز 2 آبان 1397 بازار نیوز 3 آبان 1397 بازار نیوز 4 آبان 1397 بازار نیوز 5 آبان 1397 بازار نیوز 6 آبان 1397 بازار نیوز 7 آبان 1397 بازار نیوز 8 آبان 1397 بازار نیوز 9 آبان 1397 بازار نیوز 10 آبان 1397 بازار نیوز 11 آبان 1397 بازار نیوز 12 آبان 1397 بازار نیوز 13 آبان 1397 بازار نیوز 14 آبان 1397 بازار نیوز 15 آبان 1397 بازار نیوز 16 آبان 1397 بازار نیوز 17 آبان 1397 بازار نیوز 18 آبان 1397 بازار نیوز 19 آبان 1397 بازار نیوز 20 آبان 1397 بازار نیوز 21 آبان 1397 بازار نیوز 22 آبان 1397 بازار نیوز 23 آبان 1397 بازار نیوز 24 آبان 1397 بازار نیوز 25 آبان 1397 
  ۱ ساعت پیش    
یک کارشناس خودرو عمده ترین عامل کمبود عرضه خودرو به بازار را نبود قطعه دانست.
  ۱ ساعت پیش    
در حالی که بیشتر واحدهای مسکونی عرضه شده در بنگاه های معاملات مسکن را بزرگ متراژها به خود اختصاص داده اند، کمبود مسکن مصرفی گرانی این واحدها را دامن زده است.
  ۱ ساعت پیش    
رییس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای از عرضه تخم مرغ با هدف تنظیم بازار در این فروشگاه ها و میادین میوه و تره بار اظهار بی اطلاعی کرد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه فروشندگان دل، جگر و قلوه گفت: با وجود عرضه مناسب دام زنده اما به دلیل قاچاق بیش از حد آن، بازار دل و جگر با مشکلاتی مواجه شده و درخواست واردات جگر به وزارت صنعت ...
  ۱ ساعت پیش    
دسترسی به آب آشامیدنی سالم، یک حق اساسی برای افراد است. کارشناسان اظهار کردند که تا سال 2020، تخمین زده می شود که 1.8 میلیارد نفر با کمبود مطلق آب مواجه شوند.
  ۴ ساعت پیش    
با توزیع بسته حمایتی بین اقشار کم درآمد و تاکید بر اجرایی کردن این طرح بر اساس شاخص درآمدی خانوارها، به نظر می رسد بانک های اطلاعاتی قابل اتکایی برای شناسایی افراد در اختیار دولت قرار دارد ...
  ۴ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه واتیکان در دیدار با عباس عراقچی از تحریم های آمریکا علیه ایران انتقاد کرد.
  ۴ ساعت پیش    
نماینده ایران در سازمان ملل با اشاره به اظهارات وزیر خارجه آمریکا که بی شرمانه همه ایرانیان را به گرسنگی تهدید کرد ...
  ۴ ساعت پیش    
تعداد مفقودان آتش سوزی مهیب جنگل های شمال کالیفرنیا به 631 نفر افزایش یافته است. مقام های محلی با اعلام این خبر از افزایش تعداد کشته شدگان به 63 نفر خبر دادند ...
  ۴ ساعت پیش    
به دنبال افزایش قیمت تخم مرغ در ماه های گذشته، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که عرضه تخم مرغ تنظیم بازاری در تهران و شهرستان ها آغاز شده و بازار این محصول پروتئینی از محل واردات و تولید ...
  ۴ ساعت پیش    
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2 هزار و 176 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری در شبانه روز گذشته حجم ترافیک نسبت به پنجشنبه (بیست و چهارم آبان ماه) 4 ...
  ۴ ساعت پیش    
ارز های دیجیتال یکی از اهرم هایی است که بارهاوبار ها از سوی کارشناسان به عنوان راه حلی برای دورزدن تحریم ها معرفی شده اند.
  ۵ ساعت پیش    
مجری طرح گندم وزارت جهاد کشاورزی گفت: آقایان مگر در گذشته نمی گفتند گندم خارج از کشور ارزان تر است، بسم الله اگر می توانند اکنون بروند با ارز 8400 تومان (نیمایی) این محصول را به کشور بیاورند.
  ۵ ساعت پیش    
در پی پیروزی های گروه های مقاومت فلسطین بر اثر حملات موشکی به شهرک های صهیونیستی ،شهرک نشینان صهیونیست با برپایی تظاهرات در اعتراض به موافقت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با برقراری آتش ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت نوسازی تاکسی های فرسوده توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۵ ساعت پیش    
دولت در بخشنامه بودجه 98 اعلام کرده، حقوق کارگران در سال آینده متوسط 20 درصد افزایش یابد. این در حالی است که پیشنهاد و تعیین و تصویب حقوق کارگران با شورای عالی کار است، نه دولت.
  ۵ ساعت پیش    
قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد لبنان در آبان ماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۵ ساعت پیش    
در حالی که بازار نفت در شوک کاهش قیمت ها ناشی از اشباع عرضه به سر می برد رییس جمهور روسیه بر اظهارات گذشته خود در مورد بهای انرژی تاکید دارد.
  ۵ ساعت پیش    
رییس پلیس راه گلستان، علت حادثه تصادف رانندگی خودرو دکتر نوربخش و تاج الدین مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را سه عامل عدم رعایت حق تقدم راننده سواری ...
  ۵ ساعت پیش    
وزیر مشاور در امور دارایی و درآمدهای پاکستان با تشریح مشکلات اقتصادی کشور در دولت جدید گفت:به دلیل بدهی سنگین خارجی و دیگر عوامل، ارزش برابری روپیه با دیگر ارزهای خارجی ...
  ۵ ساعت پیش    
تورم نقطه ای کالاهای غیرخوراکی و خدمات تا پایان مهرماه به 27.2 درصد رسید که نسبت به ماه قبل از آن 5.5 درصد رشد یافته است.
  ۵ ساعت پیش    
یک رسانه آمریکایی ضمن هشدار درباره اعدام شاهدان اصلی قتل خاشقجی می نویسد که نفت و پول عربستان چشمان غرب و آمریکا را کور کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه نظر وزیر راه و شهرسازی این است که سقف تسهیلات مسکن افزایش یابد، گفت:تسهیلات کنونی مسکن جوابگوی خرید مسکن نیست.
  ۵ ساعت پیش    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اعلام بازداشت راننده کامیون حادثه تصادف گلستان، گفت: در تصادفاتی که منجر به فوت و جرح می شود تا مشخص شدن علت حادثه و مقصر تصادف برابر قانون و دستور مقامات قضایی ...
  ۵ ساعت پیش    
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 48 سنت، معادل 0.7 درصد رشد به 67 دلار و 10 سنت رسید.
  ۵ ساعت پیش    
دولت در شش ماه ابتدای امسال 503.4 هزار میلیارد ریال درآمد مالیاتی کسب کرده که این میزان حدود 70 درصد رقم مصوب و پیش بینی شده در این دوره بوده است.
  ۵ ساعت پیش    
بر پایه یک گزارش جدید، تقاضای جهانی برای نفت تا سال 2040 به اوج خود خواهد رسید؛ با این حال پیش از آن زمان ممکن است کمبود عرضه ایجاد شود.
  ۵ ساعت پیش    
در حوضه آبریز دریاچه ارومیه شاهد رشد 57.9 درصدی بارش ها نسبت به مدت مشابه سال قبل و رسیدن میزان بارش های این حوضه آبریز به متوسط 50 ساله بارش ها (در مدت مشابه) در این منطقه ( 47.7 میلیمتر) هستیم.
  ۵ ساعت پیش    
معاون وزیر ارتباطات از قطع 40 هزار سیم کارت ارسال کننده پیامک تبلیغاتی و پرداخت 33 میلیارد تومان خسارت به مشترکان سرویس های ارزش افزوده خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
عضوهیات مدیره اتحادیه باغداران با اشاره به رشد 20 درصدی تولید مرکبات، گفت: تولید سیب درختی کافی است و نیازی به واردات برای تنظیم بازار عید نداریم.
  ۵ ساعت پیش    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز برخی از انواع ابزار کار دریل در بازار تهران است.
  ۵ ساعت پیش    
در حالی که عربستان قصد دارد عرضه جهانی نفت را 1.4 میلیون بشکه در روز کاهش دهد یک مقام ارشد دولت روسیه گفت: به نظر من تولید نفت نباید کم شود ...
  ۵ ساعت پیش    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1214 دلار و 77 سنت رسید.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی درگذشت مرحوم نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی و تاج الدین معاون پارلمانی این سازمان را تسلیت گفت.
  ۸ ساعت پیش    
خودروی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی که عصر امروز در ورودی شهر گرگان دچار حادثه شده بود، بر اثر آن نوربخش مدیرعامل و تاج الدینی معاون حقوقی این سازمان درگذشتند.
  ۸ ساعت پیش    
بیستمین نشست وزیران مجمع کشورهای صادرکننده گاز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: دبیرخانه این مجمع خلاصه ای از یافته های چشم انداز بازار گاز جهان در سال 2018 را در وین ارائه می کند.
  ۸ ساعت پیش    
دارویی که از چربی ماهی بدست می آید به کاهش خطر مرگ بر اثر بیماری های قلب و عروق کمک می کند.
  ۸ ساعت پیش    
گلزنی کریم انصاری فرد در بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران برابر ترینیدادوتوباگو مورد توجه یک رسانه انگلیسی قرار گرفت.
  ۸ ساعت پیش    
مسعود اسدی همکاری بانک ها در خصوص اجرای قانون و دستورالعمل های مورد صدور در جهت دفاع یا حمایت از کشاورزان بوسیله دولت و مجلس را ضعیف ارزیابی کرد.
  ۹ ساعت پیش    
تصویری از حمید فرخ نژاد را که شمایلی شبیه به یک دلقک دارد، ببینید.
  ۹ ساعت پیش    
کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه ای را با موضوع حقوق بشر به رای گذاشت که نتوانست موافقت 98 کشور را به خود اختصاص دهد.
  ۹ ساعت پیش    
رسانه دولتی کره شمالی خبر داد که رهبر این کشور از یک سایت آزمایش تسلیحاتی برای آزمایش یک سلاح راهبردی نوآورانه بازدید کرده است.
  ۹ ساعت پیش    
با این روش های ساده می توانید پوستی زیبا و جذاب داشته باشید چون بیشتر افراد معمولا فکر می کنند پوست حساسی دارند.
  ۹ ساعت پیش    
نماینده بوشهر در شورای عالی استان ها به مناسبت روز ملی خرما در این استان گفت: محصول خرما در بازارهای داخلی و خارجی جایگاه واقعیش را نیافته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
احمد انارکی گفت:استفاده بهینه از منابع صندوق توسعه ملی به رشد قابل توجه صادرات غیرنفتی منتهی می شود
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۵    
بر اساس نظر سنجی موسسه گالوپ، حتی پیش از حملات تروریستی اخیر افغانستان، مردم این کشور احساس امنیت کمی داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۹:۰۹    
شهاب الدین بی مقدار گفت:فراهم کردن بستر کارآفرینی به بهترین وجه ممکن در جامعه مستلزم حذف سوبسید و رانت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۹    
سلطان سکه اما آخرین تاکتیک مظلومین برای عبور از سد ماموران قانون بود. او به همه اعضای شبکه اش آموخته بود جز خرید و فروش سکه به چیزی اعتراف نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۸    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم افراد و نفت ایران موضوع جدیدی نیست، بنابراین این دور از تحریم ها بر اقتصاد ایران اثری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۳    
وزیر امور خارجه سعودی می گوید رسیدگی به پرونده متهمان قتل خاشقچی موضوعی داخلی است و کشورش اجازه مداخله به کسی را نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۸    
آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع تبلت سامسونگ در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن تقدیر از زحمات یونس سینکی در دوران تصدی بر معاونت بازرگانی داخلی، طی حکمی عباس قبادی را به سمت معاون بازرگانی داخلی این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۸    
خودرو حامل سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور عصر امروز دچار حادثه شد و بر اثر این سانحه نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین درگذشتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۳    
با استخراج داده های مربوط به بازار سهام آمریکا، نگرانی ها در معاملات بامدادی امروز (پنجشنبه) بازارهای نفت آسیایی نمایان شد و طلای سیاه با قیمت پایین تر فروش رفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۸    
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس به تشریح دو سوال خود از وزیر نفت پرداخت که قرار است هفته آینده در صحن پارلمان مطرح شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۳    
با استفاده از فناوری هوش مصنوعی، شرکت های صنعت نفت و گاز می توانند با کاهش هزینه ها و بهبود کارایی، سالانه 7 میلیارد دلار صرفه جویی مالی به دست آورند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۸    
براساس اعلام منبع آگاه پس از معافیت تحریمی آمریکا، کره جنوبی می تواند روزانه 200 هزار بشکه نفت از ایران خریداری کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۸    
سخنگوی وزارت بازرگانی چین روز پنجشنبه اعلام کرد مذاکرات تجاری بین پکن و واشنگتن در سطوح بالا از سر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۸    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت پرفروش ترین انواع چرخ گوشت در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۳    
فوربس در آخرین رتبه بندی خود، جان سنا (John Cena) در صدر فهرست پردرآمدترین این ورزشکاران در سال 2017 قرار داده است. سنا 25 قهرمانی در این مسابقات به دست آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۸    
رضا علیزاده گفت:مشکلات حوزه خودرو در ماه های اخیر به نحوی بود که کل ماهیت وزارت صنعت، معدن و تجرات را زیر سوال برد، این موضوع باعث شد تا وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت توجه خاصی به این بخش داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۸    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت انواع تلویزیون های زیر 4میلیون تومان در سطح بازار تهران است؛ شایان ذکر است که این نرخ ها ممکن است بر اساس برخی امکانات جانبی و خدمات پس از فروش در مناطق مختلف شهر تا 10 ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۳    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان آذربایجان شرقی ایران ایجاد بانک مشترک محلی با ترکیه را یکی از راه های آسان برای تبادلات تجاری دو کشور دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۸    
اروپا در تلاش است لوگزامبورک را برای پذیرش میزبانی کانال مالی ایران و اروپا در تقابل با تحریم ها آمریکا، قانع کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۸    
بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت هفته آینده برای پاسخ به سوال علی ساری نماینده اهواز و تعدادی دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مجلس حضور می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۸    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، از ورود و پیگیری کمیسیون متبوعش به موضوع افزایش 15 درصدی قیمت بهای گاز مصرفی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۳    
شهرام کوسه غراوی گفت:شرایط باید به گونه ای مدیریت شود که اعمال مالیات بر بازار مسکن موجب تشدید گرانی، سوء استفاده از قوانین جدید و افزایش رکود حوزه مسکن نشود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۳    
نود و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت 24 پایان روز شنبه به حساب سرپرستان خانوار ها واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۳    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس، گفت: این برداشت از قانون که 15 آذر زمان کناره گیری مدیران بازنشسته از سمت هایشان است برداشت اشتباهی است و طبق قانون مدیران بازنشسته 2 ماه پس از تصویب آن یعنی 26 آبان باید میز ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۸    
همزمان با سالروز وقوع زلزله استان کرمانشاه ، قائم مقام مدیر عامل بانک تجارت گزارشی از اقدامات انجام شده و در دست انجام این بانک در شهرستانهای آسیب دیده از زلزله را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۳    
طی مراسمی در چین نسخه جدید و قدرتمند X55 با حضور کارشناسان و میهمانان متعدد از کشورهای مختلف رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۸    
مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به اینکه فلسطینیان توانسته اند موازنه قدرت را به نفع خود تغییر دهند، گفت: استعفای لیبرمن از کابینه رژیم صهیونیستی نشانه پیروزی های اخیر فلسطینیان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۸    
طی هفت ماه ابتدای امسال 267 هزار تن موز به ارزش 237 میلیون دلار به کشور وارد شده است که نسبت به مدت مشابه پارسال 35.77 درصد در وزن و 24.24 درصد در ارزش کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۳    
یکی از معاونان بلندپایه در کاخ سفید پس از زورآزمایی با بانوی اول آمریکا از مقام خود برکنار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۳    
پی تعرفه 25 درصدی روی خودروهای اروپایی وارداتی به آمریکا توسط ترامپ، کمیسر تجارت اتحادیه اروپا اعلام کرد این اتحادیه هم فهرستی از تحریم های تلافی جویانه آماده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۸    
در پی روند نزولی قیمت دلار در روزهای گذشته، یکی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران علت این نوسانات را مسائل سیاسی می داند و معتقد است که پارامترهای اقتصادی تاثیر چندانی در کاهش یا افزایش نرخ ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۸    
سید ابوالفضل موسوی گفت:مسئولان در شرایط کنونی تمام تمرکز خود را برای خرید هواپیما های نو گذاشته اند و دیگر خرید هواپیما های دست دوم در دستور کار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۳    
روسیه در حال افزایش هزینه کرد برای سلاح هسته ای خود است. در 2010 این کشور، زیر 7 میلیارد دلار برای سلاح های هسته ای خود هزینه کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۸    
مظفر علیخانی گفت:اجرای بخشنامه پیمان نامه ارزی برای صادرکنندگان واقعی، معتبر و شناسنامه دار باید متوقف شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۳    
چند سالی بود که معضل سفیدبالک ها دست از سر پایتخت نشینان برنمی داشت. اما امسال خبری از این مهمانان ناخوانده سفیدپوش نبود. چرا سفیدبالک ها دیده نشدند؟ آیا برای همیشه از تهران رفته اند؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۸    
براساس تازه ترین آمار تجارت خارجی کشور در هفت ماهه سال جاری بیش از 10 میلیون تن کالای اساسی وارد کشور شد. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۸    
در حال حاضر هر کیلوگرم زعفران ایرانی 700 تا 1000 دلار معامله می شود. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۳    
بررسی آمار عملکرد بانک ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در شهریور امسال نسبت به اسفند پارسال رشد 6.8 درصدی داشته است. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۳    
هر قطعه سکه تمام طرح امامی با قیمت چهار میلیون و 90هزار تومان معامله شد. ( منبع )
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۳    
رئیس جمهوری فرانسه در واکنش به توئیت های ترامپ در انتقاد از پیشنهاد وی برای تشکیل ارتش اروپایی مستقل، گفت که پاریس متحد آمریکا است نه کشور دست نشانده واشنگتن.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۳    
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: 6 میلیون گردشگر خارجی در نیمه نخست امسال به کشور ایران سفر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۷:۳۸    
شرکت بوئینگ به شرکت های هوایی در خصوص خطرات بالقوه مربوط به سیستم جدید کنترل پروازها در هواپیماهای 737 MAX 8 و MAX 9 هشدار نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۷:۳۸    
پس از وزیر جنگ، وزیر مهاجرت رژیم صهیونیستی نیز از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۵    
در جلسه امروز هیات دولت 4 استاندار جدید معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۰    
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا که دلار آمریکا از بالاترین رکورد 16 ماهه خود عقب نشینی کرد، افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۵    
نماینده کارگران در شورای عالی کار با تشریح جزئیات جلسه شورای عالی کار از نظر مثبت وزیر کار برای ترمیم دستمزد و اختصاص بسته حمایت غذایی به کارگران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۵    
با نزدیک شدن به مهلت انقضای شش ماهه تحویل سکه های پیش فروش شده با سررسید یکماهه، ثبت نام کنندگان باید پیش از اتمام مهلت خود با مراجعه به شعب بانک ملی و پرداخت تفاوت، سکه خود را دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۵    
مدیرعامل شرکت کارگزاری مهرآفرین صنعت بیمه در ایران را بسیار ناشناخته ذکر کرد که این عامل دلیل اصلی سود پایین شرکت های بیمه ای به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۴    
زن جوان و دختر هشت ساله اش سبدهای مقابل مغازه را زیر و رو می کنند بلکه لباس مناسبی پیدا کنند. همه لباس ها هشت تا 10 هزار تومان قیمت دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است در اینکه SPV کارایی دارد هیچ شکی نیست اما سؤال اینجاست که آیا کشورهای اروپایی بر ادعای خود در اجرای این سازوکار صادق و با اراده هستند یا خیر.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۴    
دبیر کمیته عالی پروژه ها و میراث جام جهانی 2022 قطر با انتقاد از خبرگزاری فرانسه نقل قول منتشر شده از سوی او درباره مشارکت ایران در برگزاری جام جهانی 2022 را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۹    
با رمز یکبار مصرف بانک ملی ایران ایمن بمانید! عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه این بانک نخستین تجربه کاربرد رمز یکبار مصرف در محیط اینترنت بانک ...
مشاهده نتایج بیشتر...