چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۱۱:۵۵Jan 2019 16
 

بازار نیوز (bazarnews.ir)

بازار نیوز 19 بهمن 1396 بازار نیوز 19 فروردین 1397 بازار نیوز 31 مرداد 1397 بازار نیوز 31 شهریور 1397 بازار نیوز 30 مهر 1397 بازار نیوز 1 آبان 1397 بازار نیوز 30 آذر 1397 بازار نیوز 1 دی 1397 بازار نیوز 2 دی 1397 بازار نیوز 3 دی 1397 بازار نیوز 4 دی 1397 بازار نیوز 5 دی 1397 بازار نیوز 6 دی 1397 بازار نیوز 7 دی 1397 بازار نیوز 8 دی 1397 بازار نیوز 9 دی 1397 بازار نیوز 10 دی 1397 بازار نیوز 11 دی 1397 بازار نیوز 12 دی 1397 بازار نیوز 13 دی 1397 بازار نیوز 14 دی 1397 بازار نیوز 15 دی 1397 بازار نیوز 16 دی 1397 بازار نیوز 17 دی 1397 بازار نیوز 18 دی 1397 بازار نیوز 19 دی 1397 بازار نیوز 20 دی 1397 بازار نیوز 21 دی 1397 بازار نیوز 22 دی 1397 بازار نیوز 23 دی 1397 بازار نیوز 24 دی 1397 بازار نیوز 25 دی 1397 بازار نیوز 26 دی 1397 
  ۳ دقیقه پیش    
سیدمحمدصادق الحسینی در توییتر خود نوشت: مرزهای طبیعی ایران قدرت کشور در بحران های آتی هستند.
  ۸ دقیقه پیش    
آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع خودرو پژو در سطح بازار پایتخت طی دی ماه 97 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
  ۸ دقیقه پیش    
مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به بودجه 88 هزار میلیارد تومانی وزارت بهداشت در لایحه بودجه 98 اعلام کرد ...
  ۸ دقیقه پیش    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان نوساز در مناطق شهری تهران طی دی ماه 97 است ...
  ۱۳ دقیقه پیش    
بعد از اینکه موضوع افزایش قیمت خودرو قطعی شد و نمادهای خودرویی به همین سبب بسته و دوباره بازگشایی شدند، ورق معاملاتی در این صنعت بورسی برگشت و سهام داران خواهان فروش سهام خود شدند ...
  ۱۳ دقیقه پیش    
هیچ یک از نمایندگان دموکرات حاضر به شرکت در ضیافت ناهار رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید برای مذاکره درباره تعطیلی دولت نشدند.
  ۱۸ دقیقه پیش    
سازمان اداری و استخدامی با توجه به ابهامات ایجاد شده در خصوص "سطح امور" در این سازمان و واحدهای مدیریتی سایر دستگاه های اجرایی شفاف سازی کند.
  ۲۳ دقیقه پیش    
رییس اداره محیط زیست شهرداری تهران طی گزارشی اعلام کرد؛ منشا بوی نامطبوع تهران، یا پخش گاز مرکاپتان بوده یا فاضلاب شرق تهران.
  ۲۳ دقیقه پیش    
یک کارشناس اقتصادی عنوان کرد: حذف چهار صفر از واحد پول ملی ممکن است در کوتاه مدت آسیب هایی داشته باشد و باعث سردرگمی مردم شود و برخی افراد از حالت های روانی این مسئله سوءاستفاده کنند و کالا را بالاتر ...
  ۲۸ دقیقه پیش    
قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد چین در بهمن ماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۲۸ دقیقه پیش    
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران گفت: اروپا تعرفه واردات کالا از ایران را صفر کند.
  ۳۳ دقیقه پیش    
سهام آسیایی که دیروز با امید به مشوق های مالی چین جهش کرد، پس از شکست رای گیری برگزیت، در معاملات امروز از تب وتاب افتاد. اکنون سرمایه گذاران منتظر رای اعتماد یا عدم اعتماد به ترزا می هستند.
  ۳۳ دقیقه پیش    
بانک ملی ایران در ادامه سیاست های کلان خود برای حمایت از بنگاه های اقتصادی و رونق تجارت داخلی کشور در نه ماه ابتدای سال جاری بیش از 55 هزار میلیارد ریال تسهیلات مضاربه پرداخت کرده است.
  ۳۳ دقیقه پیش    
رییس اتاق اصناف کشور گفت: از اصناف خواستیم با فروش فوق العاده و تخفیف های ویژه، زمینه سهولت خرید مردم در بازار شب عید را فراهم کنند.
  ۱ ساعت پیش    
در شرایطی ایران به سرعت در حال از دست دادن فرصت های رشد و توسعه است که پنجره فرصت جمعیتی در سال 1402 تا حد قابل ملاحظه ای بسته خواهد شد و میانه سنی جمعیت از 35 سال عبور خواهد کرد.
  ۳ ساعت پیش    
یک مقام بلندپایه بانکی اظهار کرد نخستین بار هند، پول نفت را با روپیه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۱    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از استقبال رییس جمهوری سوریه برای ایفای نقش ایران در حوزه اقتصادی این کشور خبر داد و گفت که بشار اسد خواهان همکاری مجلس در جهت رفع موانع موجود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۶    
نرخ ارز در بازار آزاد در انتهای هفته گذشته و ابتدای هفته جاری نوسان قابل توجهی داشت و تا مرز 12 هزار تومان آمد، اما نتوانست به این کانال وارد شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۶    
وزیر امور اقتصادی و دارایی، ضمن رد سهل گیری و سخت گیری در دریافت مالیات افزود: سرعت، دقت و سلامت باید در همه بخش های وزارت اقتصاد اجرا شود؛ بگونه ای که سرعت به دقت و سلامت آسیب نرساند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۵    
رئیس سازمان برنامه و بودجه، اعتبار 1450 میلیارد تومانی بسته حمایتی کارگران مشمول تامین اجتماعی را به حساب سازمان تامین اجتماعی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۰    
در نشست خبری کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، سخنگوی این کمیسیون گفت : وزارت نفت مجوز خواهد داشت تا سقف سه میلیارد دلار اوراق اسلامی منتشر کند و مصوبات نرخ فروش آب به ازای هر متر مکعب و همچنین مبلغ دریافتی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۰    
در روز جاری توقف بیشتر نمادها به دلیل برگزاری مجمع عمومی سالانه بود. طی این روز 14 نماد متوقف و 10 نماد بازگشایی شدند که تنها توقف دو نماد به دلیل ارائه شفاف سازی بر روی تارنمای کدال بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۵    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت پرفروش ترین انواع زودپز در سطح بازار تهران است؛
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۵    
رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای اسلامی شهر تهران گفت: هنوز نصب فیلتر دوده و و کارایی آن برای شورای شهر مسجل نشده است و مشخص نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۰    
نادر قاضی پور گفت:هر فردی که مدارک و مستنداتی در زمینه تخلفات گمرکی دارد اطلاعات مستندات و مدارک خود را به دفتر من در مجلس شورای اسلامی ارسال کند تا اقدامات لازم صورت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۰    
سازمان گمرک عراق، اخبار مربوط به معافیت گمرکی 25 کالای ایرانی و هر گونه کالای وارداتی دیگر را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۵    
درحالی وزیر صنعت از اجازه ترخیص خودروهایی که در گمرک مانده اند خبر می دهد که قرار است با اصلاح مصوبه اخیر دولت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۵    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی نوسان قیمت ارز حول و حوش 10 هزار تومان را مبتنی بر نوسانات بازار عنوان کرد و گفت: کسانیکه ارز را برای حفظ ارزش دارایی ذخیره کرده بودند، حال که آرامش بازار را دیده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۱    
سید حسین نقوی حسینی گفت:خودروسازان همچنان بر طبل گرانی محصولات می کوبند و تکلیف مشتریان را نیز مشخص نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۶    
کارکنان این کشتی در زمان کار بر روی شناور، احساس راحتی دارند و با ظرفیت کامل نیز در حال تولید است. درس آموخته های مراحل مختلف تغییر کاربری ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۱    
بانک های اصلی ژاپن در حال آماده شدن برای انجام تراکنش های مربوط به پرداخت پول نفت ایران پس از دریافت مجوز های نهایی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۱    
عملکرد صندوق بین المللی پول در این سالها تغییر محسوسی نداشته است بلکه همچنان می توان از این صندوق به عنوان اهرم فشار مالی بر سر کشورهای در حال توسعه برای اجرای درخواست های کشورهای قدرتمند یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۶    
اولین جلسه رسیدگی به پرونده اتهامات علی بخشایش مدیرعامل سابق بانک سرمایه، پرویز کاظمی رئیس سابق هیات مدیره بانک سرمایه و وزیر دولت نهم و محمدرضا توسلی عضو سابق حقوقی بانک سرمایه در دادگاه انقلاب آغاز ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۶    
بر اساس اعلام نرخ 47 ارز از سوی بانک مرکزی ، قیمت 25 ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت 12 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ 10 ارز دیگر مانند دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۶    
وزیر راه و شهرسازی گفت: برخی مدیران شهرهای جدید در تصمیمات خود مصمم نیستند ولی بدانند که صد درصد مورد حمایت خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱    
دو هفته پیش نماد معاملاتی سهام بانک پاسارگاد، پس از 25 ماه توقف و دوری از تابلوی معاملات، در بورس تهران بازگشایی شد. حالا 10 روز کاری از بازگشت نماد وپاسار به تابلوی معاملات می گذرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱    
رئیس جمهور درباره علت انتقال گوشت ها از قرقیزستان به کشور توضیحاتی را داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱    
ابزارهای مالیاتی علاوه بر درآمدزایی هایی که می توانند برای دولت ها ایجاد کنند، در ایجاد عدالت اجتماعی هم که یکی از آرمان های انقلابیون در چهار دهه گذشته بوده است، هم تعیین کننده هستند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۶    
رییس اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر فشار زیاد مشکلات داخلی نسبت به تحریم های خارجی گفت: اگرچه مشکل تحریم بر هیچ کس پوشیده نیست اما مشکلات داخلی بیش از تحریم ها اقتصاد ایران را اذیت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۶    
مهلت تعیین شده برای بازگشت ارز صادراتی به اتمام رسیده است و مدیران نظام بانکی از طراحی سامانه ای خبر می دهند که قطع تمام خدمات دولتی برای صادرکنندگانی که ارز را نیاورند را هدف گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۱    
کارشناسان بازار کار در تحلیل طرح های اشتغالزایی دولت با توجه به آمار ارائه شده نرخ بیکاری معتقدند که دولت می بایست سیاست راهبردی اشتغالزا را در دستور کار قرار می داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۱    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 می گوید: قانونی شدن عرضه نفت در بورس دست وزارت نفت را برای فروش باز می گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۶    
رییس سازمان ملی استاندارد خطاب به فعالان اقتصادی گفت: تاکید می کنم ما نقش پلیس را برای شما ایفا نمی کنیم، بلکه حتی می توانیم مشاورتان باشیم تا بتوانیم با سهولت مسائل هر دو طرف را حل کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۶    
رئیس کل بانک مرکزی با ثبت سفارش و ترخیص خودروهای وارداتی که دارای قبض انبار هستند، بدون انتقال ارز مخالفت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۱    
گمرک چین اعلام کرد که حجم تجاری چین و روسیه در سال 2018 میلادی با تقریبا 30 درصد افزایش برای اولین بار در تاریخ دو کشور به رقم 107.06 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۱    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ از تولید و صادرات برخی دستگاه های چاپی که در چاپ بسته بندی کاربرد دارند، به کشورهای عراق و ترکیه خبر داد و گفت: این اقدام ارزآوری خوبی برای ما خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۱    
قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد آنتالیا در دی ماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۶    
بانک ملی ایران در نه ماه ابتدای سال جاری بیش از 102 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش صنعت و معدن پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۶    
دادستان عمومی و انقلاب تهران از دستگیری 14 نفر در پرونده کاغذ خبر داد و گفت: متهمان مجموعا بیش از 150 میلیون دلار ارز 4200 تومانی گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۶    
در پنجمین همایش ملی مدیریت جهادی کشور، معصوم نجفیان، رئیس هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا و مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا به عنوان مدیر جهادی صنعت خودروی کشور انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۱    
شرکت در خون سازی (در دورهٔ پیش از تولد) و مقاومت در برابر عفونت ها، فراهم ساختن سریع انرژی در هنگام ضرورت، ذخیره آهن و... از دیگر فعالیت های کبد است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۱    
سرپرست سازمان توسعه تجارت با اشاره به مشکلات برگشت ارز صادراتی گفت: با مطرح شدن برگشت ارز، خیلی از شرکت ها از کارت های واسطه ای استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶    
در فاصله ای 20 روزه، 26 نفر در دو سانحه عجیب در ایران جان باختند. 4 دی ماه 10 دانشجو به خاطر چپ کردن اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات جان شان را از دست دادند و 24 دی ماه هم 16 نفر دچار سانحه هوایی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۶    
بررسی های مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نشان می دهد بدهی شرکت ملی نفت ایران تا پایان سال 96معادل 48.66میلیارد دلار بوده است؛ این مرکز 5پیشنهاد برای مدیریت و پرداخت آن ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶    
کارشناسان بسیاری افزایش نرخ بهره فدرال و نوسانات بازار سهام در پایان سال 2018 را شواهد مهمی از در پیش بودن رکود برای امریکا می دانند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ساعاتی پیش در صفحه شخصی خود از قرار نگرفتن ماهواره پیام در مدار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۶    
اشخاصی همچون حسین هدایتی، سامان مدلل که با همکاری این 3 تن تسهیلات دریافت کرده اند را به دلیل اخلال در نظام پولی و بانکی متهم عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۱    
محمد جواد ظریف، که جهت انجام سفر رسمی در رأس یک هیئت سیاسی و اقتصادی به عراق سفر کرده است در توییتر خود گزارشی را از این سفر منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی از درآمد 680 میلیارد تومانی شهرهای جدید کشور در سال جاری خبر داد و با بیان این که پیش بینی می شود تا پایان سال درآمدها به 842 میلیارد تومان افزایش یابد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۶    
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: روزانه 100 تا 150 تن گوشت تازه گوسفندی (شقه) به قیمت هرکیلوگرم 40 هزار تومان و گوشت گوساله منجمد 29 هزار تومانی بدون محدویت و کشش بازار توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۶    
پرتیراژترین روزنامه چاپ ژاپن در گزارشی به تأثیر تحریم های غیرانسانی آمریکا بر بازار دارو در ایران پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بدهی واقعی دولت به تامین اجتماعی را 150 هزار میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: بدهی ها به تایید سازمان حسابرسی رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۱    
یک اقتصاددان با ارائه آمار بدست آمده توسط طرح پویش موانع کسب و کار، نوسان نرخ ارز و تحریم ها را در صدر جدول موانع و مشکلات کسب و کار اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۱    
در حالیکه در هفته های گذشته قیمت گوشت مرغ و تخم مرغ روند افزایشی داشته است، معاون وزیر جهاد کشاورزی معتقد است که بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۷    
مرادی، کارشناس انرژی:حال که خرید نفت ایران توسط برخی کشورها از سر گرفته شده، می توان بیش از حجم لایحه بودجه هم تامین شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۲    
این منطقه که چشم اندازهای زیبای کوهستانی در آن خودنمایی می کند، از طرف شرق به دریای خزر و شهر ساحلی و مرزنشین آستارا ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۲    
در لواسان ویلاهای لوکس و دیدنی شخصیت های معروف کم نیست اما یکی از ویلاها که صاحب آن یک بانکدار معروف است، به شدت در شهر خودنمایی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۷    
بر اساس قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی مصوب سال 1369، پرونده های مظلومین و میرعلی با هم تقاوت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۰    
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی در ارتباط با تنظیم بازار میوه شب عید گفت: کل سیب مورد درخواست و نیاز کمیته های راهبردی استانی به میزان 24700 تن توسط شبکه تعاونی های روستایی خریداری و بالغ بر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۵    
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت شهادت جمعی از پرسنل خدوم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حین خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان در سانحه تلخ و دردناک هواپیمای بوئینگ 707 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۵    
ماجرای طرح مردم یاری ارتش که به دنبال آن از طریق هواپیما از قرقیزستان گوشت وارد کردند و هواپیما سقوط کرد چه بود؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۵    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: مرغ منجمد و گرم به قیمت های 8900 تومان و 9800 تومان، علاوه بر توزیع در تمام میادین میوه و تره بار، فروشگاه زنجیره ای و اصناف منتخب در سطح شهر تهران توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۰    
بازنشستگی دورانی است که مردم برای آن نقشه های زیادی دارند ولی اغلب مواقع به دلیل هزینه های بالای زندگی طرح ها و نقشه های آنها اجرایی نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۰    
نماینده همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: منابع مورد نیاز برای بودجه سال آینده را می توان با جلوگیری از فرار مالیاتی تامین کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۵    
مرکز پژوهش های مجلس در تحلیلی درباره تغییرات شاخص قیمت ها و تورم در تابستان 97، مهم ترین عوامل افزایش تورم را افزایش سرعت گردش پول ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۰    
شاهین فرهت، آهنگساز و رهبر ارکستر معتقد است: فکر نمی کنم سرود ملی ایران نیازی به تغییر داشته باشد. همین سرود فعلی خوب است و ملودی خوبی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۰۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هزینه ساخت و ساز بر اساس طرح های جدید نسبت به سال گذشته در هر متر مربع 300 هزار تومان کمتر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۵    
سید ناصر موسوی لارگانی گفت:مسئولان اعلام می کنند که نرخ تورم در کشور 22 درصد بوده در حالی که برخی کالا ها بین 100 تا 300 درصد افزایش قیمت داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۵    
بر اساس آمار صندوق بین المللی پول، در حال حاضر شاخص دسترسی به مسکن در ایران به عدد 16.87 رسیده است. این شاخص نشان می دهد قیمت مسکن در ایران به طور متوسط با مجموع درآمد 17 سال یک ایرانی برابری می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۵    
عبدالناصر همتی از زمانی که سکان هدایت بانک مرکزی را در دست گرفته، سه سیاست اصلی را در حوزه ابزار های الکترونیکی در شبکه بانکی اعمال کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۰    
مسئولان می گویند با توجه به ذخایر کافی گوشت و مرغ نگرانی برای نوسانات قیمت به دلیل کمبود این اقلام وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۵    
کاظم جلالی گفت: خصوصی سازی ایران خودرو و سایپا به نوعی اصولی نبوده چرا که نه تنها از مشکلات خودروسازان کم نکرد بلکه به مشکلات آن ها دامن زد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۵    
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان پرنده و ماهی گفت: نوسان بازار بستگی به عرضه و تقاضا دارد بنابراین کاهش عرضه از سوی مرغداران سبب نوسانات قیمت مرغ شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۵    
کاهش سطح زیرکشت چغندرقند که مهم ترین دلیل آن نیز عدم رضایت کشاورزان از نرخ خرید تضمینی این محصول عنوان می شود، نگرانی هایی را درباره سرنوشت خوداتکایی شکر ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۰    
پی هشدار دونالد ترامپ به ترکیه درباره هرگونه حمله به کردهای سوریه ریاست جمهوری ترکیه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۰    
اتحادیه ترافیک هوایی آمریکا از شکایت علیه رئیس جمهور این کشور بابت عدم پرداخت حقوق کارمندان خود، که ناشی از تعطیلی دولت فدرال است، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۵    
رئیس جمهور در ادامه سفرهای استانی کاروان تدبیر و امید ، وارد فرودگاه کلاله در استان گلستان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۵    
در شرایطی که وضعیت بازار کار بهتر شده است، برخی از مشاغل دارای حقوق و امکان استخدام بیشتری در مقایسه با سایر مشاغل هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۰    
پنج رویداد در بازارهای مالی دنیا طی هفته جاری، بر فضای فکری سرمایه گذاران و تاجران تاثیر زیادی خواهند داشت و خبرهای مهم مالی، به آنها مرتبط خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۰    
دقایقی پیش خبرگزاری رویترز خبر داد که قرار است یکی از مشتریان کره ای، محموله 2 میلیون بشکه ای میعانات گازی خود از مبدا ایران را تا پایان ماه جاری میلادی دریافت کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۵    
در روزهای پایانی سال همواره بسیاری از کارگران اعم از پاره وقت، فصلی و ساعتی، دغدغه عیدی و پاداش پایان سال خود را دارند و روزشماری می کنند تا بلکه عیدی خود را پیش از پایان سال دریافت و با آن مایحتاج ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۵    
با توجه به سهم بالای واحدهای غیرمقاوم روستایی و عملکرد ضعیف دولت در سال های اخیر، انتظار می رود در بودجه 98 توجه ویژه ای به این بخش شود که در این راستا استفاده از اقساط بازگشتی مسکن مهر می تواند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۰    
جلسه هم اندیشی معاون ارزی بانک مرکزی با نمایندگان بخش بین الملل بانک ها و صرافی های بانکی در راستای سیاست های جدید ارزی دولت به منظور ساماندهی و مدیریت بازار ارز در بانک مرکزی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۰    
سردار ابراهیم کریمی جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در گفت و گو با خبرنگار فارس درباره حذف طرح جریمه مشمولان غایب از بودجه سال آینده توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۵    
به طور کلی باید در نظر داشت که هیچ کشوری مبداً صادراتی خود را محدود به یک کشور نمی کند و اینگونه نیست که روسیه بتواند جایگزین ایران در بازار گاز ترکیه شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۵    
پس از سال 2017 که امن ترین سال از نظر وقوع سوانح هوایی در دنیا بود، در سال 2018 شاهد افزایش چشمگیر وقوع این سوانح بودیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۰    
مانور مقابله با شرایط اضطرار دریایی در بندر امام خمینی (ره) با مشارکت و هم افزایی صنایع همجوار و ارگان های دریایی فعال در حوزه دریایی استان خوزستان برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...