چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۴۰Oct 2019 16

بازار نیوز (bazarnews.ir)

بازار نیوز 19 بهمن 1396 بازار نیوز 29 اسفند 1397 بازار نیوز 31 فروردین 1398 بازار نیوز 1 اردیبهشت 1398 بازار نیوز 31 خرداد 1398 بازار نیوز 31 تیر 1398 بازار نیوز 1 مرداد 1398 بازار نیوز 1 شهریور 1398 بازار نیوز 1 مهر 1398 بازار نیوز 2 مهر 1398 بازار نیوز 3 مهر 1398 بازار نیوز 4 مهر 1398 بازار نیوز 5 مهر 1398 بازار نیوز 6 مهر 1398 بازار نیوز 7 مهر 1398 بازار نیوز 8 مهر 1398 بازار نیوز 9 مهر 1398 بازار نیوز 10 مهر 1398 بازار نیوز 11 مهر 1398 بازار نیوز 12 مهر 1398 بازار نیوز 13 مهر 1398 بازار نیوز 14 مهر 1398 بازار نیوز 15 مهر 1398 بازار نیوز 16 مهر 1398 بازار نیوز 17 مهر 1398 بازار نیوز 18 مهر 1398 بازار نیوز 19 مهر 1398 بازار نیوز 20 مهر 1398 بازار نیوز 21 مهر 1398 بازار نیوز 22 مهر 1398 بازار نیوز 23 مهر 1398 بازار نیوز 24 مهر 1398 
  ۳۳ دقیقه پیش    
هادی خانی:در حال حاضر نظام مالیاتی اگر وارد حساب ها و تراکنش های بانکی می شود، صرفا در حساب افرادی وارد می شود که برای ما محرز شده است که فرار مالیاتی دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حسینعلی امیری به بیان علت مخالفت دولت با تعطیلی پنجشنبه ها پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۲    
علی مویدی خرم آبادی رئیس کل ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در نامه ای به قائم مقام وزیر صمت، و رئیس کل گمرک کشور، خواستار حذف معافیت 80 دلاری واردات گوشی مسافری شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۷   + ۷۳ سایت دیگر  
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در پی انتشار پستهای غیراخلاقی بازیکنان فوتبال بیانیه صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
نشریه الرایه قطر، در گزارشی از احتمال حضور کریم انصاری فرد در پرسپولیس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۷۶ سایت دیگر  
در پرونده شکایت امید نظامی پور از باشگاه بادران تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 800 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 16 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۲    
ساختار نظام پولی و بانکی از جمله موارد مهمی است که در تدوین قانون باید مورد توجه قانون گذاران قرار گیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
کارشناسان بر این باورند که در هم کشیدن چهره هنگام مشاهده فیلم های مهیج یا ترسناک و خندیدن به هنگام دیدن کمدی ها، می تواند روند ظهور چین و چروک های پوستی را تسریع کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید در صورتی که شورای رقابت به پروسه قیمت گذاری ورود کرده و قیمت خودرو دستوری تعیین شود، مشکلی از صنعت خودروسازی و مصرف کننده حل نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR براساس بیانات رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا، اطلاع نگاشت ترفند مذاکره را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روش فعلی پرداخت یارانه های نقدی را ناعادلانه دانست و گفت: در روشی که دولت برای حذف یارانه نقدی پردرآمد ها در پیش گرفته ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه انیمیشن سازی دیرین دیرین به تازگی ویدئویی درباره مزیت های استفاده از رمز یکبار مصرف برای کارت بانکی منتشر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بهزاد ولی زاده روز یکشنبه در حاشیه برگزاری کارگروه مشورتی کنترل دخانیات که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، افزود: حدود 10 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
با جستجویی اندک در فضای رسانه ای کشور از مجازی و نوشتاری و کاغذی گرفته تا خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی...! می توان به هزاران تحلیل و بررسی از چرایی و چگونگی های تعیین کننده با خبر شد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
بهزاد ولی زاده، در حاشیه برگزاری کارگروه مشورتی کنترل دخانیات که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۹    
مردی که دارای معلولیت پا است، بین افرادی که قصد بازدید از حرم مطهر امام حسین (ع) در کربلا عراق را دارد، قدم می زند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
حسین عارفی روز دوشنبه گفت: با تلاش تیم های عملیاتی جمعیت هلال احمر و گروه های مرتبط با این جمعیت اوایل صبح امروز کوهنوردان مفقود شده پیدا و به مرکز استان منتقل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
این دختر جوان یک سال قبل با شکایت پدر مقتول به دادسرا احضار شد. پدر مقتول هم ادعا کرد دختر جوان به نام نازی پسر او را کشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: استفاده از ظرفیت های داخلی در جهت پیشبرد توسعه زیر ساخت های کشور از اولویت های مهم این وزارتخانه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
فشار خون بالا از جمله بیماری هایی است که به دلیل سبک زندگی ناصحیح امروزی و رژیم های تغذیه های ناسالم، تعداد زیادی از افراد را با خود درگیر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: 18 ماه سختی بر مردم گذشت؛ با همه وجود در دولت مشکلات مردم را احساس کردیم؛ این را از ما بپذیرید که کار دولت بوده که توانسته شاخص ها علیرغم فشار برگرداند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با بیان اینکه ایجاد هر شغل در صنعت فرش دستباف، 5 تا 10 میلیون تومان هزینه دارد، گفت: راه اندازی هر شغل در سایر رشته های اقتصادی بین 100 تا 150میلیون تومان سرمایه نیاز دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید حسین مومنی در یکی از سخنرانی های به موضوع محبان امام حسین (ع) و دلیل همراهی زن و بچه با خود به کربلا پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
براساس گزارش وزارت کشور،از ابتدای محرم تاکنون تعداد دو میلیون و 886 هزار و 909 نفر و از اول صفر نیز تعداد دو میلیون و 459 هزار و دو نفر به عراق اعزام شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۶۹ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه، در این عملیات حرفه ای، هوشمندانه و چند وجهی با به کارگیری روش های نوین اطلاعاتی و شگردهای ابتکاری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
بانک توسعه چین در 8 ماه ابتدای سال جاری میلادی 143 میلیارد یوآن (معادل 20 میلیارد دلار) وام برای کمک به اقدامات قفرزدایی پرداخت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
آیه 170 سوره آل عمران یکی از آیات پرتکراری است که رهبر معظم انقلاب در یک سال گذشته در بیاناتشان به آن استناد کرده و در تفسیر آن، نکاتی را در تشریح پیام شهیدان خطاب به مردم بیان فرموده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین نامه اجرایی قانون حمایت از کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست در سال 94 ابلاغ شد که طی آن تغییرات اساسی و تسهیل شرایط فرزندخواندگی ایجاد شد و سامانه فرزندخواندگی هم که امسال قرار است راه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه محصولات و نیازمندی های زائران اربعین با عنوان راهیان اربعین از 10 تا 19 مهرماه، در مجموعه چهل سرای مصلای امام خمینی(ره) تهران در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خوشبختانه در بسیاری از موارد نفخ معده با رعایت رژیم غذایی متعادل و سالم برطرف می شود اما اگر این مشکل ادامه دار و همراه با سایر علائم از قبیل موارد زیر بود، باید به دنبال بررسی های بیشتر پزشکی رفت
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۹    
زائران شلوغی که در جلوی حرم مطهر در کربلا قدم می زنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ رضا عرب زاده با اشاره به اینکه این جوان 18ساله بوده است، گفت: این جوان پس از مسمومیت توسط دو فرد ناشناس به بیمارستان بجنورد منتقل شده بود که به دلیل فوت جوان، آنان از محل متواری شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ظهر یکشنبه حادثه ای در نزدیکی ریل قطار قزوین - رشت در محدوده رودبار رخ داده که بر اثر آن یک خانم 22 ساله مصدومیت از ناحیه سر، پا و دست حادثه شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته محققان این دارو از قابلیت درمان حمله قلبی و پیشگیری از نارسایی قلبی که در حال حاضر درمانی برای آن وجود ندارد برخوردار است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و دارایی گفت: دفاع اقتصادی باید توام با رشد اقتصادی باشد اگر نتوان رشد اقتصادی را در کشور احیا کرد بدون شک در بلند مدت در دفاع کم خواهیم آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
جعفر صادق تبریزی روز دوشنبه درباره جوسازی ها و شایعه های مطرح شده در فضای مجازی جهت تخریب چهره شبکه بهداشت کشور پس از ماجرای روستای چنار محمودی افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۹    
وزیر صمت گفت : من از نیاز به یک انقلاب در حوزه معدن کشور صحبت کردم که شروع آن انقلاب، از زمین شناسی و اکتشاف است.برنامه ایشان واقعا من را قانع کرده بود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، در خصوص تعیین نرخ خرید تضمینی گندم برای سال زراعی جدید گفت: دود عدم افزایش قیمت گندم متناسب با افزایش نرخ تورم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
بهزاد قریب زاده متخصص دندان درباره زمان جراحی دندان اظهار کرد: علت اینکه افراد نیاز به جراحی دندان پیدا می کنند ممکن است کیستیک ایجادشده باشد یا اینکه مصرف آنتی ویروس های دندانی موجب انجام این کار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
آلزایمر یک نوع اختلال عملکرد مغزی است که بتدریج توانایی های ذهنی بیمار تحلیل می رود. افزایش آمار ابتلا به آلزایمر باعث شده این بیماری به بیماری قرن شهرت یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می گوید اگرچه برقراری ارتباط بانکی میان ایران و روسیه بدون سوئیفت روش امنی است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت استرالیایی پهپادی ساخته که جان شناگران را از شر کوسه ها نجات می دهد. یک الگوریتم ویدئو های این پهپاد را بررسی و با رصد کوسه، پیام هشدار صوتی منتشر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
طی مراسمی در 15 مهر ماه، با حضور وزیر ورزش و جوانان، معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان کشوری و استانی عملیات اجرایی قطعه 16 این پروژه به طول 32 کیلومتر آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران افزود: شیوه نامه اجرایی طرح بیمه اجباری آماده شده به نحوی که سازوکارهای لازم برای اعتراض افراد نسبت به دهک بندی و قسطی شدن حق بیمه در آن لحاظ شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۰   + ۵۴ سایت دیگر  
مسعود مردانی عضو کمیته کشوری ایدز و استاد دانشگاه، با بیان اینکه بیماری اچ ای وی هم اکنون بیماری شناخته شده ای است افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۵    
کباب کردن در خیابان های کربلا توسط میزبانان زائران
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ساعت 12:20 ظهر شنبه جرثقیل و دکل آن که در پارک بسیج واقع در بزرگراه محلاتی در حال نصب یک چرخ فلک بود سقوط کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گوهر خیراندیش با انتشار این عکس، اینستاگرام خود را به روز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
عطا الله هاشمی گفت: دولت یارانه های که در رابطه با تولید گندم پرداخت می کند این یارانه ها را قطع و محصول کشاورزان را به قیمت جهانی و عادلانه خریداری کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مطالعه ای که داده های جمع آوری شده از بیش از 130 کشور را مورد بررسی قرار داد، نشان داده است که مصرف برنج بیشتر ممکن است محافظی در برابر چاقی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۸:۰۵    
نایب رئیس اتاق ایران و چین گفت: شخصا معتقدم که اتاق بازرگانی خیلی علیه السلام نیست که هرچه گفت درست گفته باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: روند چند ماه گذشته بازار مسکن نشان می دهد که قیمت خانه سیر نزولی دارد، البته مشخص بود که رشد حباب گونه قیمت ها در دو سال اخیر غیرعادی و غیرواقعی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه فعالیت بانک مسکن به هیچ وجه در بازار ساخت و ساز مشهود نیست، این بانک در چند سال اخیر اقدام به ارائه تسهیلات خرد به متقاضیان کرده اما در شرایط کنونی معوقات به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
میزان آب با درآمد در ایران 75.2 و آب بدون درآمد 24.8 درصد است. در این میان، میزان هدررفت واقعی 12.6، هدررفت ظاهری 10.7 و مصارف مجاز بدون درآمد 1.5 درصد است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۴۵ سایت دیگر  
نتایج یک پژوهش نشان می دهد میزان نیترات در خیارهای عرضه شده در بازار استان البرز بیش از حد مجاز تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی و سازمان استاندارد ملی ایران است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان: باید نانوایی های آزاد پز ضمن اعلام وزن چانه قیمت نان ها را به مردم اعلام کنند در غیر این صورت تخلف انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره منابع جایگزین نفت در بودجه سال آینده گفت: منبع نخست شامل یارانه های پنهان و آشکار است که 1300 هزار میلیارد تومان برآورد می شود و منبع دیگر جایگزین نفت مربوط به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فروش بلیت قطارهای مسافری رجا از ساعت 8 صبح فردا (یکشنبه 21 مهرماه) به صورت اینترنتی و ساعت 10 صبح از طریق کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
هنوز شبکه 5G در بسیاری از کشورها فراگیر نشده است ولی هوآوی با نوآوری های خود به دنبال خلق شبکه های 6G با سرعتی معادل صد برابر نسل پیشین است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سارق حرفه ای خودرو که برای بازگشت دوباره به زندان دست به سرقت زده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۸۳ سایت دیگر  
دولت سعودی به حادثه نفت کش ایرانی در دریای سرخ واکنش نشان داد و گفت مرزبانی سعودی قصد کمک رسانی داشته اما نفتکش ایرانی جی پی اس خود را خاموش کرده و تماس ها را بی پاسخ گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
وانت 151 سایپا برای نخستین بار در میان وانت های سبک ساخت داخل، در ارزیابی شرکت بازرسی مهندسی ایران موفق به کسب سه ستاره شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فردی در شهرستان فسا که در اثر مصرف مواد مخدر دچار توهم شده بود خانه همسایه اش را به آتش کشید که یک کودک قربانی این اقدام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۵۷ سایت دیگر  
بانک جهانی پیش بینی کرد که اقتصاد ایران در سال 2020 میلادی از رکود خارج شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی بیمه ایران گفت: بیش از 500 میلیون تومان تعهدات بیمه ای برای حمایت از زائرین انجام گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۸۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش در تشریح آخرین وضع نفتکش سابیتی (SABITI) اعلام کرد که این نفتکش 9 تا 10 روز آینده به آب های ایران می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۷۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در سفر به زاهدان گفت: با همت رزمندگان اسلام و مرزبانان غیور وضعیت امنیت در مرزهای کشور مطلوب است و مشکل امنیتی خاصی نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران درباره یکی از پژوهش های این مرکز گفت: یکی از کارهای تحقیقاتی که در مرکز تحقیقات ارولوژی انجام شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سابق ایران در اوپک گفت: دنیا نمی تواند از نفت ایران چشم پوشی کند و فشار های وارد شده به کشور موقتی و برای نیل به اهداف سیاسی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه) بیش از 9 هزار واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم 322 هزار و 59 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره پست بانک ایران گفت: به منظور تسهیل اعزام زائران اربعین حسینی و براساس مجوز بانک مرکزی، شعب ارزی و شعب شهرستان های سوسنگرد، خرمشهر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نفتای سنگین پالایش نفت لاوان در رینگ بین الملل عرضه می شود. گروه نفت و انرژی بازارنیوز: رینگ داخلی این بورس، امروز (شنبه، 20 مهرماه) شاهد عرضه کالا های آیزوریسایکل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رزمنده های دفاع مقدس در زمان جنگ وقتی عکس صدام را می بیند با واکنش جالب به دوربین می گوید: این همانی است که قرار بود دو روزه به تهران برسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: یکی از بستر های فرار مالیاتی مربوط به کم اظهاری وکلا می شود به طوری که تمامی کارشناسان به این مسئله اذعان دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نگاه عمومی به وضعیت ژاپن این است که کاهش جمعیت باعث کند شدن رشد اقتصادی شده و جمعیت سالخورده هزینه های مالی زیادی را برای این کشور تحمیل می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معمولا بسیاری از کارخانه های تولید چای کیسه ای برای بستن کیسه ها از پلی پروپیلن استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مریم حسن زاده در رابطه با علائم و نشانه های آفت دهان، اظهار کرد: تقریبا 80 درصد افراد، اولین زخم های دهان خود را قبل از 20 سالگی گزارش می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال پرسپولیس تهران در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ برتر مقابل شهر خودرو خراسان با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا همچنان 9 امتیازی باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۵    
قهوه سنتی عربی در ایام اربعین از استقبال خوبی برخوردار است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ مرتضی ابوطالبی رئیس پلیس فتا استان یزد در رابطه با جزئیات این پرونده به ایسنا گفت: چندی قبل یکی از شهروندان به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد با دیدن عکس یک پرنده کاسکوی زیبا با قیمت مناسب در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
شیوع باکتری های مقاوم به آنتی بیوتیک یکی از بزرگترین تهدیدها در حوزه سلامت جهانی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ترکیه از ایجاد گمرک واحد بین دو کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ممکن است زنان ،مردان و حتی کودکان گاهی زیاد عصبانی شوند که زنان بیشتر دچار پرخاشگری های کلامی، فریاد زدن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۵    
رئیس سابق شورای رقابت گفت : تمام مناطق آزاد دنیا را ببینید مرکز تولیدات هستند و مرکزی هستند برای جذب سرمایه خارجی ولی ما به جای این که کالاها را از مرز وارد کنیم و حق گمرکشان را بدهیم و وارد بازار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یدالله صادقی با اشاره به تشدید نظارت و بازرسی ها از شرکت های هواپیمایی همزمان با اوج گیری سفرهای اربعین حسینی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: سرانجام پروژه هدفمندی دوباره هدفمندی یارانه ها در دولت دوازدهم کلید خورد و بر اساس آمارهای رسمی در نخستین مرحله یارانه نقدی حدود 700 هزار نفر از پردرآمدها حذف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
همایون دارابی امروز (پنج شنبه) روند معاملات بورس در هفته ای که گذشت را مورد ارزیابی قرار داد و افزود: بازار سرمایه در هفته دوم مهر ماه رشد چشمگیری را تجربه کرد و شاخص بیش ار 3 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بخشنامه ای را به مدیران عامل اپراتورهای تلفن همراه ابلاغ کرده و روند توقف عملی روند فعلی سرویس های ارزش افزوده را در راستای ساماندهی و حذف کسب و کارهای مشکل ساز ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
آزیتا خضرایی در حاشیه جشن یکصدمین استاندارد ملی نانو فناوری در جمع خبرنگاران با بیان این که دوازدهمین جشنواره نانو مقارن با تدوین و رونمایی از یکصدومین استاندارد ملی در حوزه نانوفناوری است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
اطلاعات دقیق از اوضاع کشور در این دوره توسط رسانه ها انجام می شود ما نمی خواهیم رسانه ها از دولت تعریف و تمجید کنند رسانه ها باید نقاد دولت باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یکشنبه و دوشنبه در دو نوبت صبح و عصر جلسه علنی دارد، کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی هفته آینده تشکیل نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مرتضی سلیمی ظهر امروز در جریان بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران گفت: طرح این سازمان از 13 مهرماه جاری آغاز شده است و تا یکم آبان ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
علی صالح رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از آزادی یک زندانی محکوم به قصاص در بندر عباس خبر داد و گفت: این پرونده قتل پس از 5 سال و با جلب رضایت اولیای دم منجر به صلح و سازش شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۶۸ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف در ارتباط تلفنی با رادیو اربعین با اشاره به خدمات و اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۷۴ سایت دیگر  
همتی در کنفرانس بین المللی اقتصاد جهانی و تحریم ها که صبح امروز در دانشگاه الزهرا برگزار شد، با بیان اینکه درک دشواری و در عین حال توفیق در مواجهه با تحریم ها در زمینه سیاست پولی و ارزی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه (21 مهر) به صربستان سفر می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...