پنجشنبه ۱۴ فروردینساعت ۰۴:۱۶Apr 2020 2

جدیدترین‌های «رئیس کل بانک مرکزی»

 
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کل بانک مرکزی تصمیمات بانک مرکزی در چارچوب سیاست های پولی، اعتباری و ارزی را برشمرد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی گفت: در زمینه سیاست های اعتباری سه اقدام صورت خواهیم داد؛ در مقابله با آثار اقتصادی کرونا ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی درباره تصمیمات روز گذشته بانک مرکزی در چارچوب سیاست های پولی، اعتباری و ارزی توضیح داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۵    
رئیس کل بانک مرکزی درباره تصمیمات روز گذشته بانک مرکزی در چارچوب سیاست های پولی، اعتباری و ارزی توضیح داد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با فرمانده نیروی انتظامی، وزیر آموزش و پرورش ، رئیس کل بانک مرکزی و استاندار سمنان گفت وگو کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی برنامه های مهم این بانک مرکزی در سال 99 را تشریح کرد. *** برنامه های مهم بانک مرکزی در سال 99 به گزارش خبرگزاری صنایع ، عبدالناصر همتی در صفحه شخصی خود چند تصمیم مهم برای سال 99 را به شرح زیر نوشت: 1. در زمینه سیاست های اعتباری سه اقدام صورت می گیرد: ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی توضیحاتی را درباره طرح حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا ارائه کرد.
برترین ها: رییس بانک مرکزی از مشخص شدن ساز و کار پشتیبانی از طرح بزرگ تامین 75 هزار میلیارد تومانی برای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا خبر داد. عبدالناصر همتی در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت: امروز 12 فروردین در بانک مرکزی چند تصمیم مهم برای سال 99 گرفته شد: ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل بانک مرکزی با انتشار پستی در صفحه مجازی خود درباره مصوبات جدید بانک مرکزی برای سال 1399 نوشت. تاریخ انتشار: 21:54 - 12 فروردین 1399 - کد خبر: 609232
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان فعلی و منتخب یزد در مجلس شورای اسلامی در نامه خود به رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران همراهی حداکثری نظام بانکی کشور با صاحبان مشاغل،کارآفرینان و شهروندان را درخواست کردند.
8 صبح   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۴   + ۴۹ سایت دیگر  
این مسئولیت به عهده رئیس کل بانک مرکزی است که از مرحله خواهش از نظام بانکی عبور کرده و وارد دستوری جدی برای برخورد با شعب بانکی یا مدیران عامل بانک های متخلف و سرپیچی کننده از مصوبات دولت و بخشنامه های بانک مرکزی شود.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اشاره این مقام آمریکایی که نامش فاش نشده است، ظاهراً به اظهارات عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی بازمی گردد که چهارشنبه گذشته گفته بود با تلاش های وزیر خارجه و بانک مرکزی، بخشی از منابع مسدود شده ایران در بعضی از کشورها و بانک های کشورهایی که با ایران مراوده داشتند، آزاد خواهد شد .
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی در واکنش به عدم همکاری برخی بانک ها در اجرای بخشنامه بانک مرکزی برای تعلیق سه ماهه پرداخت اقساط بانکی، گفت: رئیس کل بانک مرکزی اخیراً در مصاحبه ای اعلام کرد که طی مصوبه و بخشنامه رسمی به تمام بانک ها اعلام شده که بازپرداخت تسهیلات به مدت سه ماه تعلیق خواهد شد تا مردم از ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۲:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس مجلس شورای اسلامی با فرمانده نیروی انتظامی، وزیر آموزش و پرورش، رئیس کل بانک مرکزی و استاندار سمنان گفت وگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: اگرچه حتی با تسهیلات با نرخ سود 18 درصد هم، سود بانک ها منفی است؛ اما برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا، تصمیم به پرداخت تسهیلات با سود 12 درصد گرفتیم.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۳    
رئیس کل بانک مرکزی جزییات پرداخت تسهیلات با نرخ 12 درصدی به واحدهای آسیب دیده از شیوع کرونا را اعلام کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
طی جریان "گم شدن یک میلیارد یورو ارز دولتی" در تابستان سال 98، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور اسامی افراد و مجموعه هایی که با تایید دستگاه های دولتی اقدام به ثبت سفارش و دریافت ارز 4200 تومانی از بانک مرکزی کرده اما هنوز کالای مورد نظر را به کشور وارد نکرده بودند ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از اختصاص 75 هزار میلیارد تومان تسهیلات با نرخ 12 درصد به واحدهای تولیدی آسیب دیده از کرونا خبر داد و تأکید کرد که این مبلغ به شرط عدم اخراج کارگران پرداخت خواهد شد، اما برخی سود دریافتی را به نفع کارفرمایان نمی دانند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۴۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در جمع مدیران عامل بانک ها و موسسات اعتباری بر مشارکت فعال بانک ها در اجرای طرح ارائه تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی رئوس برنامه های بانک مرکزی برای جهش تولید را اعلام کرد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
برترین ها: علیرضا رحیمی نماینده مجلس خبر داد که با بخش قابل توجهی از درخواست 5 میلیارددلاری ایران از صندوق بین المللی پول موافقت شده است. او در توئیتی نوشت:
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران گفت: با توجه به مکاتباتی که با رئیس کل بانک مرکزی داشتیم، مجموعه بانک مرکزی با تخصیص مبلغ 750 هزار میلیارد ریال تسهیلات ویژه بنگاه های اقتصادی با نرخ سود 12 درصد موافقت کرده و مقرر است اعتبارات لازم این بخش به بانک های عامل ارائه شود.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از روند مثبت تلاش ها برای تامین مالی از طریق صندوق بین المللی پول و آزادسازی برخی از منابع ارزی بلوکه شده ایران خبر داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی نوشت: این روزها، زندگی اقتصادی مردم تحت فشار تحریم های ظالمانه و همه جانبه و شیوع ویروس کرونا، نیازمند پشتیبانی و تلاش جدی و فوری مسوولان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی در پاسخ به این شبهه که ایران دنبال دریافت پول نقد است، نه خرید دارو و تجهیزات پزشکی، گفت: ما به دنبال برداشتن محدودیت های ارزی برای خرید تجهیزات هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به این شبهه که ایران دنبال دریافت پول نقد است نه خرید دارو و تجهیزات پزشکی، گفت: ما به دنبال برداشتن محدودیت های ارزی برای خرید تجهیزات هستیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: در مورد این ادعا که ایران در تلاش برای دسترسی به پول نقد است نه دارو و تجهیزات پزشکی، باید توضیح بدهم که تلاش ما صرفاً در جهت برداشتن محدودیت ها برای انتقال منابع ارزی بانک مرکزی برای تداوم تامین دارو و تجهیزات برای مقابله با این بیماری عالم گیر است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: در مورد این ادعا که ایران در تلاش برای دسترسی به پول نقد است نه دارو و تجهیزات پزشکی، باید توضیح بدهم که تلاش ما صرفاً در جهت برداشتن محدودیت ها برای انتقال منابع ارزی بانک مرکزی برای تداوم تامین دارو و تجهیزات برای مقابله با این بیماری عالم گیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در همه زمینه ها مانند منابع انسانی، ظرفیت های علمی و ذخائر استراتژیک جز بهترین های جهان هستیم.
برترین ها / ایران اکونا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۲:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در یادداشتی رئوس برنامه های بانک مرکزی برای جهش تولید را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی در این یادداشت تاکید کرده است که بانک مرکزی ایران، به عنوان متولی سیاست های پولی و ارزی، برای پشتیبانی از جهش تولید ...
اقتصاد آنلاین / طوفان نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۲:۴۸   + ۵۳ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رئوس برنامه های بانک مرکزی برای جهش تولید را تشریح کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت به همراه 26 دفتر بسیج دانشجویی تهران بزرگ طی نامه ای عواقب تقاضای وام از صندوق بین المللی پول را به رئیس کل بانک مرکزی یادآور شدند.
598   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یادداشت رئیس کل بانک مرکزی در مورد تصویب اعطای تسهیلات دوساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا منتشر شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی از اعطای تسهیلات 75 هزار میلیارد تومانی به بخش های آسیب دیده از کرونا خبر داد. *** اعطای تسهیلات 75 هزار میلیارد تومانی به بخش های آسیب دیده از کرونا به گزارش خبرگزاری صنایع ، عبدالناصر همتی در یادداشتی در صفحه شخصی خود نوشت: ...
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یادداشت رئیس کل بانک مرکزی در مورد تصویب اعطای تسهیلات دوساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا منتشر شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اعطای تسهیلات بانکی دو ساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد ریال برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی گفت: مبالغ قابل توجهی ارز برای مقابله با کرونا از سوی بانک مرکزی تخصیص یافته و امکانات درمانی و بهداشتی زیادی وارد کشورمان شده است و برای تأمین کالاهای اساسی کشورمان همچنان تلاش کرده و خواهیم کرد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: اعطای تسهیلات 2 ساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد ریال برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا تصویب شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی از تصویب اعطای تسهیلات دوساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد تا سقف 750 هزار میلیارد برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در حالیکه در ستاد مدیریت کرونا عدم برگشت چک ها مصوب و اطلاع رسانی شده بود، اما بانک ها چک ها را برگشت زدند! تهران – اقتصادبرتر – 6 فروردین 99 به گزارش #اقتصادبرتر ...
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در دو روز کاری هفته اخیر قیمت صرافی ملی اعلام نشد، بانک ها مجاز به افزایش 20 درصدی نرخ ارز شدند و در همین حال رئیس کل بانک مرکزی خبر داده که بخشی از منابع مسدود شده ایران آزاد می شود. در همین حال نگرانی بابت ریزش شاخص بورس و تهدید آن برای ارز کم رنگ شد.
اقتصاد آنلاین / ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۰:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی از بازگشت بخشی از اموال مسدود شده ایران توسط آمریکا خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه با کمک وزارت خارجه بخشی از پول های ایران که به ناحق توسط امریکا مسدود شده بود به تدریج به کشور باز می گردد، گفت: این منابع قطعا منجر به افزایش رفاه مردم خواهد شد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس کل بانک مرکزی گفت: با تلاش های وزارت امور خارجه و بانک مرکزی در حال رسیدن به نتایجی هستیم که بخشی از منابع مسدود شده کشور که به ناحق توسط آمریکا در برخی کشور ها و بانک ها مسدود شده بود آزاد شود. تاریخ انتشار: 12:49 - 06 فروردین 1399 - کد خبر: 608176
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اظهار داشت: وام های قرض الحسنه باید در سه ماه اسفند، فروردین و اردیبهشت به تعویق بیفتد.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه با کمک وزارت خارجه بخشی از پول های ایران که به ناحق توسط امریکا مسدود شده بود به تدریج به کشور باز می گردد، گفت: این منابع قطعا منجر به افزایش رفاه مردم خواهد شد.