سه شنبه ۲۷ آذرساعت ۲۱:۳۹Dec 2018 18

جدیدترین‌های «ذرات معلق»

ناطقان   ۸ ساعت پیش    
کیفیت هوای تهران امروز سه شنبه با کاهش 6 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون برای دومین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
میزان   ۹ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران امروز سه شنبه با کاهش 6 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون برای دومین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۲    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (سه شنبه) با کاهش 6 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون برای دومین روز پیاپی در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۰:۳۹    
میزان ذرات معلق در هوای اراک روز دو شنبه فراتر از حد مجاز و استانداردهای زیست محیطی رفت و کیفیت هوا برای گروه های سنی حساس ناسالم است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۱    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (دوشنبه) با افزایش 21 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون با در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد.
رودبار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۶:۲۱    
(اخبار جدید رسانه ها) به گزارش فارس، براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران منتهی به ساعت 11 روز یکشنبه مورخ 25/09/97 متوسط شاخص کیفیت هوای در 24 ساعت گذشته در کلیه ایستگاه های شهر تهران 96 و آلاینده اصلی ذرات معلق با قطر کمتر از 5 ...
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۱۵    
هنگامی که باکتری کورینه باکتریوم دیفتریا به بدن انسان راه پیدا کند شخص دچار یک بیماری حاد باکتریایی که بسیار مسری و کشنده است به نام دیفتری یا خناق می شود. اکثر کودکان و افراد مسنی که به این بیماری مبتلا می شوند دچار مرگ می گردند ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۱۷    
به گزارش دریافتی ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، این اطلاعیه با اشاره به اینکه در بیشتر مناطق بویژه مناطق مرکزی و جنوبی کیفیت هوا به وضعیت ناسالم خواهد رسید توصیه کرده از ترددهای غیرضروری و فعالیت در فضای باز خودداری شود. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای امروز تهران با افزایش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص 94 در شرایط سالم قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۸    
تهران – ایرنا - محققان دانشگاه هلسینکی فنلاند دریافتند آلودگی هوای ناشی از فعالیت های انسان موجب تبدیل گازهای ارگانیک موجود در اتمسفر به ذرات معلق می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۸:۵۰    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (یکشنبه) با افزایش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون با شاخص 94 در شرایط سالم قرار دارد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۰:۴۰    
زمانی که هوای آلوده تنفس می کنیم، اوزون، دی اکسید نیتروژن، ذرات معلق و دیگر مواد مضر وارد ریه می شود. این ترکیبات مشکلات زیادی مانند بیماری های تنفسی، التهاب و آسیب به عروق قلب، خستگی و سردرد برای بدن به همراه می آورند ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای امروز تهران با کاهش 21 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۵    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: در حال حاضر هوای تهران سالم است اما انتظار می رود که فردا (25آذر) در آستانه شرایط نامطلوب برای گروه های حساس قرار گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۵    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (شنبه) با کاهش 21 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۱:۵۵    
سعید کریمیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهاراشت: شرایط جوی و مه آلودگی فعلی در سطح شهر ایلام به علت رطوبت بالای هوا رخ داده است. وی بیان داشت: پدیده ای که هم اکنون بر سطح شهر ایلام حاکم است گردوغبار در اثر ذرات معلق در هوا نیست بلکه رطوبت بالای منطقه ایجاد مه غلیظ کرده است و هیچگونه اثری بر تنفس ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۵:۰۲    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به کاهش دما تا روز فردا (24 آذرماه) اظهارکرد: وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (23 آذرماه) در شرایط سالم قرار دارد و انتظار می رود طی فردا برغلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق افزوده شود.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۴:۰۴    
میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون هوای پایتخت در 24 ساعت گذشته منتهی به 11 صبح با 20 واحد افزایش بر روی شاخص 102 قرار گرفت و افراد حساس ناسالم است.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۹    
کیفیت هوای تهران امروز (جمعه) با افزایش 20 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۲    
کیفیت هوای تهران امروز (جمعه) با افزایش 20 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. به گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2 ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۲:۲۲    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (جمعه) با افزایش 20 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۱    
آلودگی ذرات در هوا توسط سازمان EPA آمریکا به عنوان ترکیبی از ذرات جامد و مایع تعریف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۳۶    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (پنجشنبه) با کاهش 14 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۵    
آلودگی ذرات در هوا توسط سازمان EPA آمریکا به عنوان ترکیبی از ذرات جامد و مایع تعریف شده است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۳    
ر اساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروز (21 آذر) در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد و تا بعد ازظهر روند کاهشی درغلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق مشاهده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۱    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (چهارشنبه) با افزایش 24 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در آستانه شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۲    
رهایی از آلودگی هوا با بهره گیری از هواساز های خاص در خانه شما امروزه بزرگترین مشکل برای زندگی در کلان شهرها، هوای آلوده و نا مطبوع است که بر عمر و زندگی مردم تاثیر بدی گذاشته است. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۵    
شهروند| پاییز سال گذشته بود که وزارت بهداشت، خبر از مرگ 4 هزار و 810 نفر از ساکنان تهران در اثر آلودگی هوا در سال 95 و مرگ 12 هزار و 798 نفر در اثر ذرات معلق در سال 94 داد. همان موقع عباس شاهسونی، رئیس کارگروه سلامت هوای وزارت بهداشت اعلام کرد که میزان غلظت ذرات آلاینده در 25 شهر کشور، 31 ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران امروز سه شنبه با افزایش 16 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۰    
حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، با در نظر گرفتن شرایط جوی تهران کیفیت هوای این شهر را پیش بینی و اظهار کرد: طبق نتایج پیش بینی کیفیت هوا، انتظار می رود طی امروز (20 آذرماه) نسبت به روز گذشته افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق مشاهده شود. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری مهر: مدیرکل پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران اعلام کرد: وضعیت کیفی هوای تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 مورخ 97/09/19 در وضعیت سالم بوده است. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۰    
روز دوشنبه هفته جاری، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، نقشه ای را در توئیتر خود منتشر کرد و مدعی شد که "هوای آمریکا با اختلاف پاک ترین هوای جهان است." موضوعی که کارشناسان آن را رد می کنند. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای امروز تهران با افزایش 5 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۵۵    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (دوشنبه) با افزایش 5 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران امروز یکشنبه با افزایش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار گرفت.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۷    
معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: هوای ارومیه سالم است. سعید موسوی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود: وضعیت کیفی هوای ارومیه بر اساس شاخص AQI در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت 11 امروز شنبه 17 آذر سالم بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۰۱    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (یکشنبه) با افزایش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در شرایط سالم قرار گرفت.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۰:۰۳    
طرح کاهش آلودگی هوا در کلان شهرها نزدیک به 5 سال پیش در حالی مطرح شد که این طرح در اصفهان در طول سال های گذشته تنها به شکل کج دار و مریز اجرایی شده و نتیجه جدی در برنداشته است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۲    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به وزش باد شدید در تهران طی امروز (16 آذر) گفت: انتظار می رود تا فردا (17 آذر) بر غلظت برخی آلاینده ها از جمله ذرات معلق به طور نسبی افزوده شود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۸    
کیفیت هوای تهران با کاهش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار گرفت.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران با کاهش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۶    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (جمعه) با کاهش غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در شرایط سالم قرار گرفت.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۸    
رضا عبدالهی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: وضعیت کیفی هوای همدان از روز سه شنبه هفته جاری در حالت ناسالم قرار گرفت. وی اضافه کرد: گزارش دریافتی از ایستگاه های پایش آلودگی هوا ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون در روز سه شنبه 147 میکروگرم بر مترمعکب رسید. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۱    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (پنجشنبه) برای دومین روز متوالی با شاخص 136 غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون برای گروههای حساس ناسالم است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۹    
هوای تهران در حال حاضر با شاخص 131 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است. معاون پایش و نظارت اداره کل محیط زیست استان تهران اظهار کرد: در این بازه زمانی وضعیت آلاینده مونوکسیدکربن: (30) پاک، ذرات معلق کمتر از 10 میکرون: (93) سالم و ذرات معلق با قطر کمتر از 2 ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۶    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (پنجشنبه) برای دومین روز متوالی با شاخص 136 غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون برای گروههای حساس ناسالم است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۷:۰۱    
براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر ارومیه شاخص غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر 2.5 میکرون فراتر از حد مجاز بوده و بیانگر شرایط( ناسالم برای گروه های حساس) است.
تیک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۷    
رئیس گروه سلامت هوای مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به آلودگی هوای امروز تهران، دکتر عباس شاهسونی گفت: شاخص کیفیت هوا به علت افزایش غلظت ذرات معلق کوچکتر از 2 ...
فرارو   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۰    
ثبت شاخص آلودگی 139 برای تهران در ساعت 11 روز چهارشنبه که حکایت از افزایش 13 واحدی نسبت به همین ساعت در روز گذشته دارد، هوای پایتخت را در مرز اضطرار قرار داد. ...