سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۰۹:۵۲Oct 2018 23

جدیدترین خبرهای «ذرات معلق»

ملیت   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۰    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد شدید در پایتخت طی امروز (30 مهر)، از افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران خبر داد.
وانا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۵    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد شدید در پایتخت طی امروز (30 مهر)، از افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران خبر داد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۰    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به وزش باد شدید در پایتخت طی امروز (30 مهر)، از افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران خبر داد. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران روز دوشنبه با افزایش 6 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 84 در شرایط سالم قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۸    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (دوشنبه) با افزایش 6 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 84 در شرایط سالم قرار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۰    
کیفیت هوای تهران امروز یکشنبه با افزایش چهار واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2. 5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 78 در شرایط سالم قرار دارد. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۱    
عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: در شهر تهران بیش از 70% آلودگی هوا ناشی از خودروهاست. خودرو هایی که بعضاً بسیار قدیمی و فرسوده اند و فاقد الزامات آلایندگی هستند. در این میان، خودرو های دیزلی نقش زیادی در ایجاد آلایندگی و به ویژه در تولید ذرات معلق و اکسید های نیتروژن دارند.
صراط نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۶    
کیفیت هوای تهران امروز شنبه با کاهش سه واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2. 5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 74 در شرایط سالم قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۷    
تهران- ایرنا-کیفیت هوای تهران امروز (شنبه) با کاهش سه واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 74 در شرایط سالم قرار دارد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای امروز تهران با وجود افزایش یک واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 77 در شرایط سالم قرار دارد.
صراط نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
کیفیت هوای تهران امروز با وجود افزایش 13 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 76 در شرایط سالم قرار دارد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۱    
حسین شهبازی، مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز، 26 مهرماه در شرایط سالم است و انتظار می رود با تداوم این شرایط طی فردا، 27 مهرماه تنها در برخی ساعات افزایش موقتی در غلظت ذرات معلق مشاهده شود.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۸    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (26 مهرماه) در شرایط سالم است و انتظار می رود با تداوم این شرایط طی فردا(27 مهرماه) تنها در برخی ساعات افزایش موقتی در غلظت ذرات معلق مشاهده شود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران امروز با وجود افزایش 13 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 76 در شرایط سالم قرار دارد.
اعتدال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۸    
وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (26 مهرماه) در شرایط سالم است و انتظار می رود با تداوم این شرایط طی فردا(27 مهرماه) تنها در برخی ساعات افزایش موقتی در غلظت ذرات معلق مشاهده شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی امروز (26 مهرماه) در شرایط سالم است و انتظار می رود با تداوم این شرایط طی فردا(27 مهرماه) تنها در برخی ساعات افزایش موقتی در غلظت ذرات معلق مشاهده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۱    
اصفهان - معاون فنی حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: استفاده از رس در کوره های آجرپزی ذرات معلق را افزایش می دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰    
کیفیت هوای تهران امروز با کاهش 17 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 63 در شرایط سالم قرار دارد. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران امروز با کاهش 17 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 63 در شرایط سالم قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۲    
تهران- ایرنا- کیفیت هوای تهران امروز (چهارشنبه) با کاهش 17 واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص63 در شرایط سالم قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۱    
در شهر تهران بیش از 70% آلودگی هوا ناشی از خودروهاست. خودروهایی که بعضاً بسیار قدیمی و فرسوده اند و فاقد الزامات آلایندگی هستند. در این میان، خودروهای دیزلی نقش زیادی در ایجاد آلایندگی و به ویژه در تولید ذرات معلق و اکسیدهای نیتروژن دارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
کیفیت هوای تهران امروز با افزایش یک واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 80 در شرایط سالم قرار دارد. به گزارش میزان، به نقل از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2 ...
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۵    
میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون هوای شهر تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز از 79 به 80 افزایش داشته و سالم است. در همین مدت میزان آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 10 میکرون نیز از 53 به 60 افزایش و آلاینده منوکسیدکربن نیز از 26 به 22 کاهش یافته است. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- کیفیت هوای تهران امروز با افزایش یک واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 80 در شرایط سالم قرار دارد.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۳    
کیفیت هوای تهران امروز با افزایش یک واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 80 در شرایط سالم قرار دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۰    
تهران-ایرنا-کیفیت هوای تهران امروز (سه شنبه) با افزایش یک واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2،5 میکرون نسبت به روز گذشته با شاخص 80 در شرایط سالم قرار دارد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۶:۱۱    
آبان ماه سال 95، برای اولین بار طرح کاهش (LEZ)، تنها در سطح محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد اجرایی شد، فاز دوم طرح کاهش با هدف معاینه فنی خودروها، اتوبوس ها و ناوگان حمل بار اجرایی می شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۵    
کیفیت هوای تهران اعلام کرد امروز با ثابت ماندن غلظت آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2، 5 میکرون در مقایسه با روز گذشته با شاخص 79 در شرایط سالم قرار دارد. ...
پدال نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۴    
پدال نیوز- مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران طی امروز (23 مهرماه) از کاهش نسبی دمای هوا در پایتخت خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۲    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران طی امروز (23 مهرماه) از کاهش نسبی دمای هوا در پایتخت خبر داد.