سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۰۹:۰۹Aug 2018 21

جدیدترین خبرهای «حمل و نقل عمومی»

یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۶:۵۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بر استفاده از همه ظرفیت های قانونی و کمک های فنی و اعتباری در راستای بهسازی و توسعه حمل و نقل عمومی درون شهری یزد تاکید کرد .
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۶    
به گزارش ایرنا رییس کمیسیون حمل و نقل عمومی و ترافیک شورای اسلامی شهر اهواز روز دوشنبه در چهل و ششمین نشست علنی شورای شهر در سالن اجتماعات این شورا افزود: یکی از مشکلات تاکسیرانان در شهر اهواز سختگیری بانک ها در پرداخت تسهیلات برای خرید و یا نوسازی تاکسی ها است. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۴    
کرج- ایرنا- پژوهشگر و کارشناس ارشد مدیریت شهری با اشاره به ساختار کنونی حمل و نقل عمومی کلانشهر کرج گفت: کیفیت و استاندارد موجود در سیستم حمل و نقل درون شهری کرج، شهروندان را به استفاده از آن، ترغیب نمی کند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۹    
پویا پارسا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه در دنیا توسعه حمل و نقل عمومی درون شهری و حذف سفر با خودروی شخصی یک چرخه علمی است که هر کدام از بخش ها لازم و ملزوم یکدیگر هستند ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۹    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در طول سال های گذشته هیچ اقدامی برای استاندارد سازی خودروها، مخصوصا وضعیت نابه سامان اتوبوس ها و حمل و نقل عمومی انجام نشده است.
بلدیه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۱    
به گفته رئیس شورای اسلامی شهر تهران، در موضوع حمل و نقل عمومی برنامه سوم شهر تهران باید زمان، تعداد و سرعت سفرها، سهم حمل و نقل عمومی و اینکه چگونه می توان از مشکلات موجود عبور و سبب رضایت شهروندان شد را مورد توجه قرار داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۵    
پدال نیوز- مدیرکل دفتر فنی استاندار تهران از موافقت استانداری با ایجاد ایستگاه تبادل مترو با راه آهن شهرری خبر داد. به گزارش پدال نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۰    
مسئولین شهری یزد در خصوص وضعیت ناوگان حمل ونقل عمومی این شهر با اتفاق نظر معتقدند که وضعیت کنونی این ناوگان در شأن مردم یزد نیست و باید نوسازی شود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۰    
نایب رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با بیان اینکه حمل و نقل عمومی یکی از مهم ترین دغدغه های مدیریت شهری است، گفت: به شهردار تهران برای رسیدگی و بهبود کیفیت حمل و نقل عمومی تذکر می دهم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۰۴    
عضو شورای شهر تهران گفت: یکی از گره های شهر تهران که میلیون ها تهرانی درگیر آن هستند حمل و نقل عمومی است که بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد.
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۵    
افشین حبیب زاده در هشتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری به شهردار تهران گفت: حمل و نقل عمومی یکی از مهمترین دغدغه های مدیریت شهری است و برنامه ریزی استفاده بهینه از امکانات موجود نیز از وظایف اصلی شورای شهر و شهرداری است.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۵    
سامانه پایش ناوگان دانش آموزی صبح امروز طی مراسمی با حضور نمایندگانی از وزارت کشور و آموزش و پرورش افتتاح شد و از سال تحصیلی جاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ...
فانوس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۶    
رییس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران به بازدید اخیر خود از سامانه 5 اتوبوسرانی تهران اشاره کرد و گفت: با توجه به کمبود وسایط حمل و نقل عمومی و فرسوده بودن ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران از تعداد 122 دستگاه اتوبوس این سامانه با دلایل مختلف بیش از 50 درصد اتوبوسهای این سامانه در توقفگاه متوقف هستند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۷:۰۰    
تراکم پراکندگی مراکز شهری موجب شده که حمل و نقل عمومی نتواند در بسیاری از مسیرها با خودروهای شخصی رقابت کند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۱۸    
به گزارش ایرنا، محمدعلی نجفی در حاشیه جلسه هم اندیشی با اعضای سازمان های مردم نهاد استان با اشاره به مسائل و دغدغه های مردم در حوزه شهری، افزود: قطار شهری یکی از اهم خواسته های مردمی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۰    
تهران-ایرنا- امروزه بیشتر فضاهای عمومی شهری از جمله پیاده روها، پارک ها و وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و مترو شاهد افراد مختلفی است که از راه دست فروشی امرار معاش می کنند و پدیده ای را شکل داده اند که نیازمند مدیریت و ساماندهی است.
روزنامه فناوران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۴۹    
چند روز پیش شهردار نیویورک از تصویب قانونی خبر داد که فعالیت اوبر و لیفت را محدود و قانون مند می کند. سه سال پیش تلاش مشابهی از سوی شورای شهر نیویورک صورت گرفته بود که با فعالیت گسترده تبلیغاتی اوبر و لیفت ناکام ماند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۰۸    
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرستان بیرجند از فرسودگی 20 درصد اتوبوس های شهری بیرجند خبر داد و گفت: در صورت تعهد قول و قرارهای ایران خودرو مهرماه امسال 18 دستگاه اتوبوس برای جابه جایی مسافر به ناوگان شهری بیرجند افزوده می شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۶    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند گفت: برای سال جاری از طرف اعتبارات شهرداری دو میلیارد تومان اعتبار برای اتوبوس رانی پیش بینی شده که امیدواریم بتوانیم هزینه های تمام شده شهرداری را کاهش دهیم.
تابا خبر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۱    
شهردار اهواز با اشاره به کمبود اتوبوس در ناوگان حمل و نقل عمومی شهر گفت: با توجه به عدم تولید اتوبوس به اندازه کافی در کشور و گران شدن فوق العاده اتوبوس، شهرداری ها توان خرید اتوبوس را ندارند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۴    
اقتصاد ایران: اهواز - اهواز به عنوان یک کلانشهر در حالی با مشکل آلودگی هوا مواجه است که ناوگان حمل و نقل عمومی آن در وضعیت نگران کننده ای قرار دارد و با توجه به نوسانات قیمت ها، طرح نوسازی ناوگان عمومی به خصوص در بخش اتوبوس های درون شهری در هاله ای از ابهام به سر می برد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۲    
در مقاطعی که آلودگی هوا یا ترافیک، نفس شهروندان را تنگ و زندگی را به کامشان تلخ می کند، اولین راه حلی که مسئولان و کارشناسان ارائه می دهند استفاده از حمل و نقل عمومی است؛ راهکاری که ظاهرا مسئولان هم اعتقاد چندانی به سالم بودنش ندارند! ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۰    
اهواز - ایرنا - اهواز به عنوان یک کلانشهر در حالی با مشکل آلودگی هوا مواجه است که ناوگان حمل و نقل عمومی آن در وضعیت نگران کننده ای قرار دارد و با توجه به نوسانات قیمت ها، طرح نوسازی ناوگان عمومی به خصوص در بخش اتوبوس های درون شهری در هاله ای از ابهام به سر می برد.
هاژه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۸:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، جلسه شورای ترافیک شهرستان مهاباد با محوریت افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی و ساماندهی تاکسی های تلفنی روستایی برگزار شد. ...
امین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۰    
رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: متوسط عمر اتوبوس های ناوگان حمل و نقل عمومی ارومیه بالاتر از استانداردهای کشور است.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۶:۴۰    
در همه جای دنیا شهرهای پر جمعیت با معضل ترافیک مواجه هستند، شلوغی بیش از حد، هوای آلوده و آلودگی صوتی در بعضی شهرها وضعیت بحرانی پیدا کرده است. برخی شهرها مثل لندن، پاریس و سئول از مدت ها قبل اجرای طرح هایی مثل حذف موتورهای دیزل ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۵    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، علیرضا اسدی رییس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم ضمن اعلام خبر فوق تصریح کرد : اقدامات مناسب فرهنگی ، امنیت تردد ، ارائه خدمات موضوعه ، شرایط اقتصادی و .. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۴    
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای توزیع لاستیک همزمان با سراسر کشور تا تاریخ 20/5/97 تعداد 760 حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین اعم از باری و مسافری به این استان اختصاص یافته است.
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۰    
عصر خودرو- رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با بیان اینکه از زمان ساخت 80 درصد ناوگان عمومی مورد استفاده این شهر بیش از 13 سال می گذرد ، تاکید کرد: این نهاد سعی دارد با برنامه های متنوع و با حمایت شورای شهر، صنعت حمل و نقل عمومی را در مرکز استان متحول کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۶    
اقتصاد ایران: یزد - رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با بیان اینکه از زمان ساخت 80 درصد ناوگان عمومی مورد استفاده این شهر بیش از 13 سال می گذرد ، تاکید کرد: این نهاد سعی دارد با برنامه های متنوع و با حمایت شورای شهر، صنعت حمل و نقل عمومی را در مرکز استان متحول کند.