دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۰۹Feb 2020 24

جدیدترین‌های «حمل و نقل عمومی»

خبرگزاری فارس   ۳۷ دقیقه پیش    
با ورود ویروس کرونا به ایران، چهره مشهد به حالت آماده باش درآمده است. به گفته ی کارشناسان بهترین روش مقابله با این ویروس پیشگیری از ابتلا به آن است.در همین راستا ناوگان حمل و نقل عمومی هر شب پس از پایان کار، گندزدایی و ضدعفونی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۴۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
عالی درباره پیشنهاد لغو طرح های ترافیک برای کنترل شیوع ویروس کرونا توضیحاتی داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، با شیوع ویروس کرونا و ابتلای برخی از شهروندان به این بیماری برخی از مدیران شهری پیشنهاد هایی برای کنترل این ویروس ارائه کردند که یکی از آن ها لغو تمام طرح های ترافیکی (حلقه اول و حلقه ...
شبستان   ۱ ساعت پیش    
عباسی بر ضرورت ضد عفونی کردن سرویس های حمل ونقل عمومی و مراکزی که تجمع مردمی صورت می گیرد تاکید کرد و گفت: این مسئله به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان چهارمحال و بختیاری کمک می کند.
عصر ایران   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس و مترو، به عنوان کانون های تجمعات روزمره انسانی می توانند نقش مهمی در شیوع بیماری های ویروسی مانند کرونا داشته باشند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - طبق دستورالعمل های ابلاغی و با توجه به بروز بیماری کرونا ویروس جدید در کشورمان، نظافت مکان های عمومی به ویژه حمل و نقل عمومی حداقل یک بار در روز تاکید شده و این مهم از سوی استانداری ها نیز مورد توجه قرار گرفته است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- شهردار مهاباد گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر در راستای مقابله با شیوع و گسترش ویروس کرونا شستشو و ضدغفونی شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ایلام گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی با همکاری شبکه بهداشت ایلام در برابر بیماری کرونا ضدعفونی و کلریده می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بجنورد گفت: تمامی سیستم حمل و نقل اتوبوسی این شهر به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا یکشنبه شب ضدعفونی شد و این روند ادامه دارد.
عضو سابق شورای شهر تهران پیشنهاد داد با توجه به شرایط فعلی پایتخت و شیوع ویروس کرونا شهرداری تهران در ارستای پیشگیری از این ویروس طرح ترافیک و طرح کنترل هوا را لغو تا شهروندان از خودورهای شخصی خود استفاده کنند.
استانداری تهران   ۳ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی و اداره امور بین الملل شهرداری اندیشه : عزم ملی و جهادی در راستای مقابله با ویروس کرونا یکی از مواردی است که هم اکنون در کشور بعنوان یکی از مهمترین مسایل روز لحاظ می گردد و کم کردن احتمال ابتلاء به این بیماری با ضد عفونی کردن وسایل و رعایت موارد بهداشتی اولویت و مسئله بسیار ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم مقابله با کرونا ویروس گفت: عملیات ضدعفونی کردن تمامی سرویس های حمل ونقل عمومی و مراکز تجمیع جمعیت استان ضرورت دارد و این امر مهم از سوی دستگاه های متولی باید انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
شهردار بجنورد از ضدعفونی شدن 60 دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی شهر بجنورد به جهت پیشگیری از شیوع بیماری های واگیردار خبر داد.
جماران   ۴ ساعت پیش    
به گزارش جی پلاس، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان این که متروی تهران ورشکسته است و دولت حمایت لازم را نمی کند، تصریح کرد: نرخ بلیت مترو سال آینده حدود 20 درصد افزایش می یابد ...
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:درسفر به هر مقصدی، هر مسافر 2 انتخاب برای رفت و آمد در سطح شهر و یا حتی بیرون از آن دارد. این دو انتخاب به این ترتیب است که یا می تواند از امکانات حمل و نقل عمومی استفاده نماید و یا این که می تواند وسیله نقلیه ای شخصی برای خود تهیه کند و در هر وقت از شبانه روز به هر کجایی که بخواهد ...
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
اتوبوس از وسایل حمل و نقل عمومی کارآمد است که از چند دهه قبل در ناوگان حمل و نقل شهرها فعال است. این وسیله همگانی ارزان نقش موثری در کاستن از حجم سفرنفر و ترافیک در شهرهای کوچک و متوسطی که مترو یا تراموا ندارد، ایفا می کند.
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۲:۱۰   + ۵۴ سایت دیگر  
به دستور رئیس جمهور، سازمان برنامه و بودجه مکلف است هرگونه بودجه مورد نیاز برای مقابله همه جانبه با این ویروس را تأمین کند. وزارت صمت باید همه تجهیزات و وسایل درمانی و مرتبط را در اسرع وقت تولید و تأمین نماید ...
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۲    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی و اتوبوس رانی شهر کرمانشاه از نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس های درون شهری خبر داد و گفت: این روند برای ناوگان حمل ونقل عمومی روزانه در دو نوبت انجام می پذیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور اعلام کرد: 750 هزار خودروی حمل و نقل عمومی، ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت بهمن ماه خود را دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر ورامین از آغاز عملیات شستشو و ضدعفونی کردن ناوگان حمل و نقل عمومی این شهرستان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۶    
شهرداری اسلامشهر مرحله اول ضدعفونی کردن وسایط حمل ونقل عمومی را از خط آیت اله کاشانی آغاز کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۶    
به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ،ضد عفونی و گند زدایی روزانه وسایل حمل و نقل عمومی (اتوبوسها و تاکسیها) در سطح شهر ملارد در دستور کار سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری ملارد قرار گرفت .
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس شهردار شیراز با اشاره به اجرای برنامه ضدعفونی کردن مترو در این شهر، بر لزوم استمرار این برنامه با حضور نماینده دانشگاه علوم پزشکی و برای تمام ناوگان حمل و نقل عمومی شامل مترو، اتوبوس و تاکسی، تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۸    
عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه ضدعفونی اماکن و وسایل حمل و نقل عمومی به منزله وجود کرونا نیست، گفت: رعایت به بهداشت فردی و عمومی و توجه به نکات هشداری منجر به رفع بحران کرونا می شود.
با توجه به ورود ویروس کرونا به شهر قم جهت پیشگیری از شیوع این بیماری، بر اساس دستورالعمل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ضدعفونی اتوبوس ها با مواد و محلول های شستشو و ضدعفونی هر شب در پایانه مرکزی اتوبوسرانی قم انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: 20 دستگاه از اتوبوس های متوقفی با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال بازسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل علوم پزشکی استان البرز از ضد عفونی شدن مکان های عمومی و وسایل حمل و نقل عمومی خبر داد و افزود: برای ضد عفونی کردن تاکسی ها و خودروهای شخصی الکل رقیق شده مناسب است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس، محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، در مورد نرخ بلیت مترو و اتوبوس برای سال آینده اظهار داشت: برای سال جدید به احتمال زیاد افزایش نرخ ها مشابه پارسال و حدود 20 درصد است ولی باید توجه داشت که نرخ واقعی بلیت حمل و نقل عمومی بسیار بیشتر از میزان کنونی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: 40 دستگاه اتوبوسی که هفته های گذشته قول داده شده بود وارد اصفهان شد، انتظار می رود این اتوبوس ها تا قبل از عید به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان از خریداری 100 اتوبوس یورو 4 از سوی شهرداری اصفهان خبر داد و گفت: با وجود مشکلات ناشی از تحریم ها شهرداری اصفهان توانست این اقدام را اجرایی کند که در همین راستا تاکنون 40 دستگاه اتوبوس از دو روز اخیر وارد شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر شنبه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، در روزهایی که نگرانی ها درباره شیوع و انتقال ویروس کرونا افزایش یافته، برخی مسائل به ویژه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی به دغدغه ای همگانی تبدیل شده ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: در مورد دفع زباله های بیمارستانی نیز خاطر مردم آسوده باشد، چراکه زباله های بیمارستانی با روش علمی و کاملا ایمن، توسط دستگاه های بی خطرساز معدوم می شوند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر حمل و نقل سوریه روز شنبه اعلام کرد که تردد وسایل حمل و نقل عمومی و خصوصی در بزرگراه بین المللی دمشق - حلب ( جنوب به شمال سوریه و بلعکس ) پس از هشت سال از سر گرفته شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: با نصب سامانه سپهتن بر روی ناوگان حمل و نقل عمومی، رفتار رانندگان ناوگان در طول مسیر حرکت به صورت آنلاین رصد و کنترل می شود ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اراک گفت: تمامی فضای عمومی شهر و حمل و نقل عمومی برای پیشگیری از شیوع بیماری واگیردار کرونا ضدعفونی شده است.
اهل کاشانم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان از نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس های شهری خبر داد و گفت: این فرآیند برای ناوگان حمل و نقل عمومی روزانه سه نوبت انجام می پذیرد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: نظارت بر اتوبوس های بین شهری به منظور افزایش ایمنی سفرهای این دسته از ناوگان حمل و نقل عمومی با همکاری مشترک این اداره کل و پلیس راه درحال اجراست. ...
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
علیرضا یارقلی متخصص طب سنتی درباره مهم ترین اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا ، اظهار داشت: برای جلوگیری از سرایت این ویروس استفاده از ماسک، شستن مرتب دست ها، رعایت بهداشت به ویژه بهداشت جمعی مانند پرهیز از روبوسی کردن و دست دادن از جمله موارد مهم پیشگیرانه است. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰    
سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه به زودی مقدمات و امکانات استفاده همه گروه ها از جمله معلولان و افراد کم توان برای تردد با حمل و نقل عمومی و اتوبوس های شهری فراهم می شود ...
برترین ها / اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت: در راستای حفظ سلامت شهروندان و کنترل ویروس کرونا، اتوبوس، واگن ها و متروی تهران در بعضی ایستگاه ها در ساعت های مشخص ضدعفونی می شود.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن جنوب با اشاره به وجود نقص فنی قطار اهواز- ماهشهر در ایستگاه میان دشت در روز جمعه، گفت: این نقص به دلیل مشکل در سوزنگاه قطار به وجود آمد که پس از تعمیرات صورت گرفته قطار به مسیر خود ادامه داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شهردار اصفهان هفت دستور ویژه برای آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی و سایر فضاهای عمومی شهری در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به معاونان و مدیران شهرداری اصفهان ابلاغ کرد.
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با بیان اینکه از 12800 سرویس روزانه 7000 سرویس در مسافت های بالای 350 کیلومتر انجام می شود گفت: 2500 شرکت حمل ونقل مسافر در کشور اقدام به جابجایی مسافران می کنند و مسئولیت مدنی حمل مسافران نیز بر عهده همین شرکت ها قرار دارد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۲    
لایحه تعیین نرخ بلیت و کرایه وسایل حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 99 به شورای شهر تهران ارسال و در کمیسیون های تخصصی در حال بررسی است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۷    
به گزارش جی پلاس ، لایحه افزایش کرایه های حمل و نقل عمومی شهر تهران در سال 99 در کمیسیون های تخصصی شورای شهر تهران در حال بررسی است. این لایحه پس از بررسی در کمیسیون های شورای شهر باید در صحن شورا نیز به تصویب برسد و پس از تایید مصوبه در هیأت تطبیق فرمانداری از سوی شهرداری برای اجرا ابلاغ می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
با مثبت اعلام شدن نمونه هایی از ابتلا به ویروس کرونا در ایران، اتوبوسرانی تهران بنا به توصیه وزارت بهداشت علاوه بر برنامه منظم شست وشوی اتوبوس های فعال در خطوط بی آرتی تهران، آن ها را ضدعفونی هم می کند تا شهروندان روزانه با خاطری آسوده از اتوبوس هایی تمیز در حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران تصمیمات مدیران شهری در خصوص پیشگیری از شیوع کرونا ویروس را تشریح کرد. غلامحسین محمدی با اشاره به جلسه صبح امروز شهردار تهران با معاونینش در خصوص اتخاذ تصمیماتی مبنی بر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت ...
سلام نو / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمود ترفع در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری جلساتی در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا گفت: در این جلسه مقرر شد هر شب اتوبوس های شرکت واحد علاوه بر شستشو، ضدعفونی شوند. ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری از واریز اعتبار سهمیه تخصیصی سوخت بهمن خودروهای حمل و نقل عمومی تا 4 اسفند خبر داد.
سلام نو / اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۶   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از تهیه دستورالعملی برای مقابله با کروناویروس در وسایل حمل ونقل عمومی خبر داد. ناهید خداکرمی، با اشاره به فوت دو بیمار در اثر ابتلا به ویروس کرونا گفت ...
برترین ها / کوتاه آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهر تهران گفت: مشکل برخی آژانس دارها که هنوز سهمیه سوخت خود را نگرفته اند، به زودی برطرف می شود. مرتضی ضامنی با اشاره به اینکه سهمیه سوخت بهمن ماه خودروهای حمل و نقل عمومی و تاکسی های اینترنتی تا 4 اسفندماه به حساب رانندگان واریز می شود ...