دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۳:۵۵May 2019 20

جدیدترین‌های «حمل و نقل عمومی»

اعتدال   ۳۸ دقیقه پیش    
با تورم افسار گسیخته موجود هر گونه افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین تصمیمی غیرعاقلانه است که می تواند تبعات اجتماعی و اقتصادی زیادی داشته باشد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر قم، گفت: مدیریت شهر قم روزانه بالغ بر 13 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد که در قالب هزینه های جاری از جمله جمع آوری زباله ها، پاکسازی خیابان ها، حمل و نقل عمومی و همه امور مربوط به اداره شهر می باشد.
همسو نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وی افزود: در این غرفه فعالیت های خانه های قرآن و عترت 354 محله شهر تهران و 11 دارالقرآن مرکزی پایتخت، فعالیت های مجموعه معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در حوزه ترویج فرهنگ قرآنی و همچنین آثار پرسنل شهرداری در قالب کتب و پژوهش های قرآنی در معرض دید عموم قرار گرفته است. ...
همشهری   ۱۰ ساعت پیش    
سارا گلابگیریان | یزد- خبرنگار: کاهش مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی از سویی و فرسودگی این ناوگان از سوی دیگر مسئولان شهر را به فکر ایجاد مدل های مختلف حمل و نقل برای مدیریت ناوگان و کاهش هدررفت انرژی انداخته است ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تمامی نظریه های شهرسازی ساخت بزرگراه را نفی می کنند و بر هزینه کرد در بخش حمل و نقل عمومی به جای ساخت بزرگراه تاکید دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۱    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از توزیع بیش از 63 هزار حلقه لاستیک بین ناوگان حمل و نقل عمومی استان از سال گذشته تاکنون خبر داد و گفت: هم اکنون مشکل خاصی از نظر لاستیک برای ناوگان حمل و نقل جاده ای استان نداریم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تیتر نخست و عناوین نیم صفحه نشریات امروز کرمان را در سایت باشگاه خبرنگاران کرمان ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۰    
مدیر حمل و نقل عمومی کیش نرخ جدید کرایه وسایل حمل و نقل عمومی در کیش را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: رانندگان بخش حمل و نقل عمومی نقش مهمی در اقتصاد و ترانزیت کالای کشور دارند و ما وظیفه داریم مشکلات آنها را حل کنیم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت:بالغ بر 9 میلیون و 236 هزار تن کالا در سال 97 توسط ناوگان باری استان جابه جا شد که نسبت به مدت مشابه قبل 8.2 درصد افزایش داشته است. ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین، این جلسه با حضور افشین پیرنون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، معاون حمل و نقل، روسای ادارات حقوقی، ایمنی و ترافیک، حمل و نقل کالا و مسافر و روسای ادارت شهرستانهای تابعه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هاشمی با اشاره به نحوه شهرسازی در منطقه 22 گفت: شهرسازان به شهر به سبک کاسب کارانه نگاه کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرمان از افزایش نرخ ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کرمان خبر داد. "مهران عالم زاده" در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، از افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کرمان خبر داد و گفت: نرخ کرایه ناوگان اتوبوسرانی به طور متوسط 20 درصد افزایش یافته است ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تهران پرس-سعید مؤذنی و محمود سحابی: زمستان سال 93 بود که موضوع اختصاص سوخت به ناوگان دیزلی باری بر اساس پیمایش و صورت وضعیت نهایی شد و به تصویب هیئت وزیران رسید. ...
موج   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۸    
ورود خودروهای هوشمند به بازار در چند سال اخیر به قدری جدی شده است، که برخی کشورها همچون استرالیا در حال ایجاد زیرساخت های استفاده از آن در حمل ونقل عمومی هستند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان فنی و حرفه ای دانشگاه قاضی طباطبایی ارومیه از چندی پیش برای حل بخشی از مشکلات شهروندان ارومیه در حوزه حمل ونقل عمومی دست به کار شدند و امروز نتایج فعالیت آنان به ثمر نشست و نخستین دستاورد خود را به شهرداری ارومیه عرضه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۸    
در حالی که روز گذشته اتوبوس های درون شهری در زنجان اقدام به تحصن کرده و غایبان شهر بودند امروز خبرها حاکی از افزایش قیمت کرایه حمل و نقل عمومی در زنجان به گوش می رسد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شورای شهر آمل در سازمان حمل و نقل عمومی گفت: کمیته تطبیق فرمانداری در حال تصویب نرخ قیمت هاست و هرگونه افزایش قیمت ها غیرقانونی است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اگر از قیمت های سربه فلک کشیده خودروها که دست بسیاری از مشتریان را از دسترسی به آنها کوتاه کرده، بگذریم هزینه نگهداری خودرو و تعمیرات نیز انگیزه استفاده از خودروی شخصی را از مشتریان گرفته است ...
یزد آوا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمل ونقل شهرداری یزد از اجرای طرح هوشمند سازی اتوبوس ها و ایستگاه های اتوبوس برای افزایش رضایتمندی مردم در استفاده از حمل ونقل عمومی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۳:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ممکن است، هدف از افزایش قیمت بنزین، افزایش درآمد دولت و یا کاهش مصرف بنزین باشد، در شرایطی که حمل و نقل عمومی توسعه نیافته است و امکان جایگزینی سوخت دیگری بجای بنزین وجود ندارد، حتی افزایش چند صد درصدی قیمت، کمکی به کاهش مصرف بنزین نمی کند و صرفا درآمد دولت از این محل را افزایش می دهد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۹    
هر ساله با توجه به تورم موجود، کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی ها افزایش می یابد که در این رابطه در مقاطعی تخلفاتی رخ می دهد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۹    
کرج- کلان شهر کرج به عنوان مرکز استان البرز در حالی از آلودگی هوا رنج می برد که تاکنون به دلایل متعدد اقدامی برای تقویت ناوگان حمل ونقل عمومی این شهر برداشته نشده و تمامی اهداف از پیش تعیین شده در این راستا نیز به دلایل تحریم و یا شانه خالی کردن دولت از زیر بار تعهدات به سنگ خورده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از اضافه شدن 117 دستگاه مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت در آبان ماه خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از اضافه شدن 117 دستگاه مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت در آبان ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از اضافه شدن 117 دستگاه مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت در آبان ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس انرژی با اشاره به اینکه احیای کارت سوخت بدون سهمیه بندی کاری بیهوده است گفت: براساس مطالعات مراکز تحقیقاتی مختلف از جمله مرکز پژوهش های مجلس افزایش قیمت بنزین اثر تورمی ندارد به شرط آنکه حمل و نقل عمومی رشد کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: به منظور نظارت بر اجرای دقیق قوانین و مقررات بخش حمل و نقل جاده ای، از ابتدای سال جاری تا کنون جلسات کمیسیون ماده 11 استانی مربوط به تخلفات رانندگان و ماده 12 استانی مربوط به تخلفات شرکت های حمل و نقل باری و مسافری ...
بنا بر گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان، به منظور نظارت بر اجرای دقیق قوانین و مقررات بخش حمل و نقل جاده ای ...
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: 860 دستگاه ناوگان در بخش حمل و نقل عمومی بین شهری با 2 هزار و 100 راننده حرفه ای فعال هستند.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۳۴ سایت دیگر  
شهردار تهران در این نامه از وزیر اقتصاد درخواست کرده که با توجه به این که مترو یک وسیله حمل و نقل عمومی محسوب می شود دستورات لازم را برای ترخیص قطعات باقی مانده بدهند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون حمل ونقل، محیط زیست و اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در آینده نزدیک سیستم حمل و نقل عمومی شهر مکانیزه می شود، گفت: درصدد هستیم به جای سرویس مدارس، اتوبوس مدارس را در شهر راه اندازی کنیم تا کمتر از وسایل نقلیه شخصی استفاده شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۷:۲۹    
درآمدهای غیرعملیاتی سیستم حمل و نقل عمومی یکی از مواردی است که جایگاهش در اقتصاد شهری نادیده گرفته شده است در حالی که پژوهش و تحقیق درباره آن و به کار بردن نتایج حاصا شده به شهرداری ها کمک می کند تا علاوه بر تامین هزینه های تعمیر و نگهداری سیستم حمل و نقل عمومی بتوانند درآمد پایدار داشته باشند.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۳:۳۵    
محمد تقی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بابیان اینکه، میزان ورودی و خروجی سدهای استان کاملاً تحت نظارت و مدیریت است، اظهار داشت: کار مطالعاتی فرونشست زمین در استان تهران به زودی آغاز خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: میزان ورودی و خروجی سدهای استان کاملاً تحت نظارت و مدیریت است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی تاکید کرد : طرح جامع حمل و نقل عمومی کلانشهر اراک نباید معطل موضوعاتی نظیر احداث مترو و تراموا باقی بماند و سرنوشت شهر را نباید به اموری که شاید تا 10 ساله آینده نیز اجرایی نمی شود ، گره زد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار ارومیه گفت: تراموای شهری ارومیه شهریورماه امسال همزمان با هفته دولت کلنگ زنی و وارد فاز اجرایی می شود. به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی محمد حضرت پور در نشستی با خبرنگاران با بیان اینکه تراموای شهری ارومیه در راستای توسعه حمل و نقل عمومی برای افق 1404 پیش بینی شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر سنندج گفت: حمل و نقل عمومی و نبود بزرگراه یا رینگ در کمربندی شهر جوابگوی نیاز شهروندان سنندجی نیست.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز طرح برخورد مسافربر های شخصی در زمان و. رود به پایانه های تاکسی خبر داد. سرهنگ محمدرضا مهاندار اظهارداشت:یکی از بحث هایی که در شهری مثل تهران بسیار مهم است و باید به صورت جدی به آن پرداخت بحث ساماندهی حمل و نقل عمومی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۹    
سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزایش اخیر قیمت حمل و نقل عمومی را در تهران غیرقانونی اعلام کرده است.
می متالز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - مدیر کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان هر گونه افزایش قیمت کرایه های حمل و نقل عمومی را بدون کارشناسی این سازمان و تایید کارگروه تنظیم بازار غیر قانونی اعلام کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در صورتیکه دولت ایستگاه های عرضه گاز CNG را با اولویت استان های مرزی و تحویل به خودروهای حمل و نقل عمومی و خودروهای شخصی توسعه داده و قیمت آن را پایین نگه دارد، می تواند ضمن جلوگیری از قاچاق، بنزین و گازوئیل صرفه جوئی شده را به بازارهای جهانی عرضه کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اراک- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی گفت: سهم ناوگان حمل و نقل عمومی در ترددهای درون شهری اراک به ویژه در نقاط مرکزی شهر بایستی افزایش یابد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اراک- شهردار اراک گفت: سهم ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اراک در آلودگی هوای این شهر، کمتر از 2.5 درصد بوده و نوسازی ناوگان مذکور در دستور کار است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: حذف مترو و طرح های مشابه مانند قطار شهری و مونوریل در 10 سال آینده به صلاح شهر اراک است و می توان به جای آن حمل ونقل عمومی را با واردکردن اتوبوس های جدید گسترش داد.
برترین ها / دنیای بانک   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۰:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دولت: یکصد و سومین نشست کمیسیون ایمنی راه های کشور صبح امروز به ریاست محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با حضور اعضا و نمایندگان دستگاه های ذی ربط حوزه ایمنی راه ها در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد. ...
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به دنبال درخواست پلیس برای تعلیق ماده 8 قانون هوای پاک، معاون سازمان محیط زیست در حالی از تایید این درخواست و تعلیق نوسازی خودروهای عمومی خبر می دهد که در یک دهه گذشته هیچ اقدامی برای نوسازی اتوبوس ها صورت نگرفته است و از سال قبل تاکنون تنها 500 تاکسی نو وارد ناوگان حمل و نقل عمومی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۰    
استاندار مرکزی: تقویت و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در کاهش آلودگی هوای اراک موثر است.