شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۰۱Jan 2020 25

انقلاب نیوز (enghelab-news.ir)

مهمترین خبرهای انقلاب نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام ظریف موضوع قدری جدی تر شده و بسته به اقدام اروپایی ها در پیشبرد این مسیر، ممکن است ایران مجبور به اجرای چنین اقدامی شود هرچند تا آن زمان هنوز قدری فاصله داریم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
سیل زدگان فروردین ماه شهرستان پلدختر منازل مسکونی خود را تا مرحله سقف پیش برده ولی به دلیل کمبود اعتبار ساخت وسازها متوقف و بلاتکلیف رها شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کدخدایی در یادداشتی نوشت: طبیعتا در بررسی های اعضای شورای نگهبان ممکن است نظرات هیئت های استانی و هیئت مرکزی نظارت دستخوش تغییراتی شود. این خاصیت پیش بینی شکایت و اعتراض به نتایج اولیه است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بررسی مصادیق و سوابق مقامات آمریکایی و اروپایی همگی نشانگر آن است که این جنتلمن های پشت میزمذاکره دقیقا همان تروریست های فردوگاه بغداد هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
حاج قاسم با نظر خود، اسماعیل قاآنی را در سپاه قدس نگه داشت و پس از سالها هم رزم بودن در سپاه قدس، چندی قبل از شهادتش او را به عنوان گزینه مطلوب فرماندهی سپاه قدس معرفی کرده بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۴۱ سایت دیگر  
پس از تشکیل دادگاه های مفاسد اقتصادی تعداد زیادی از آقازادگان به دلیل داشتن تخلفات متعدد مالی به زندان افتادند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حضور رهبر انقلاب در نماز جمعه 27 دی 98 در جایگاه امامت این نماز و بیان دیدگاه و مواضع جمهوری اسلامی در بالاترین سطح از جمله رویدادهایی بود که شکلی ویژه در فضای رسانه ای ایران و جهان بازتاب پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون پژوهش حوزه های علمیه از برگزاری بیست و یکمین دوره همایش کتاب سال حوزه در روز سوم بهمن ماه در قم با سخنرانی آیت الله سبحانی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اینها رزمندگان بدون مرز هستند؛ رزمندگانی که هرجا نیاز باشد، آنها در آنجا حضور پیدا می کنند؛ کرامت مستضعفان را حفظ می کنند، خود را بلاگردان مقدّسات و حریم های مقدّس می کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
یک خواننده، تماس مهراب قاسم خانی به نمایندگی از طرف تیم تبلیغات روحانی در روزهای انتخابات ریاست جمهوری و پیشنهاد مالی به وی را فاش کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فیلم عنکبوت به شهروندانی که در چهارچوب حاکمیت جمهوری اسلامی زندگی می کنند، حقنه می کند که روسپی گری را باید نه به عنوان یک آسیب اجتماعی بلکه به عنوان یک موج اجتماعی زیستی بپذیرند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
لیست اولیه 159 نفره نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۴۸ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در شماره امروز خود به خداحافظی اعتراضی محسن تابنده و احمد مهرانفر (بازیگران سریال پایتخت) از صداوسیما واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
کمتر از 10 چهره سینمایی با یک پروپاگاندای رسانه ای، از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف دادند، در حالی که بیش از 200 هنرمند اعم از چهره های مشهور و سلبریتی در این جشنواره حضور دارند که نسبت به این موج ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
احتمال قطع همکاری صداوسیما با انصرافی ها، باعث شد تا برخی از تحریم جشنواره های فجر پشیمان شوند!
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
انتشار اخبار مربوط به تعطیلی دو برنامه پرمخاطب جهان آرا و ثریا با فشار دولت و شخص حسام آشنا با موجی از واکنشهای انتقادی در شبکه های اجتماعی مواجه شد و همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد گروه های سیاسی رقیب جریان انقلاب سعی دارند که با تاکتیک انتشار اخبار جعلی و تفرقه افکن به طور گسترده این موضوع را القا کنند که در میان نیروهای انقلاب تشتت آرا وجود دارد و آنها برای ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
16 نفر از نمایندگان در تذکری به رئیس جمهور عنوان کردند که دلیل ضعف گسترده در امدادرسانی به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان چیست؟
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز نخست وزیر سوریه با حسن روحانی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اینکه پذیرش مسئولیت از سوی سپاه گام اول بوده و باید با گام های دیگر تکمیل شود، تقریبا کلمه به کلمه همان چیزی است که جاستین ترودو و بوریس جانسون گفته اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بارش شدید باران در جاسک موجب سیل و آبگرفتگی معابر شده است. چهار روستا در جاسک برای جلوگیری از خسارت ناشی از حجم گسترده بارندگی و سیلاب رودخانه گابریک تخلیه اضطراری شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
علیرضا قزوه تازه ترین سروده خود را به حاج قاسم و یاران صدیقش، سردار حاجی زاده و سردار سلامی و تمام آنانی که این روزها حماسه ای بزرگ را رقم زدند، تقدیم کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مسعود کیمیایی از حضور در دوره سی و هشتم آن انصراف داد. فیلمسازی که اغلب فیلم های حداقل یک دهه اخیرش در تالارهای نمایش دهنده جشنواره همواره مورد تمسخر تماشاگران قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که نخست وزیر سابق پاکستان بیماری را بهانه قرار داده و از کشور خارج شده است انتشار تصویری از او در یک رستوران جنجال آفرین شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
کواکبیان با اشاره به حضور سفیر انگلیس در تجمع غیرقانونی گفت: وزارت خارجه باید با وی برخورد جدی کرده و بار دیگر او را احضار کند؛ همچنین اقدامات تنبیهی داشته و اگر قانع نشدند او را از کشور اخراج کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
دستگیری بیش از 100 نفر در یک پرونده فساد اقتصادی نشانه چیست؟
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دانشگاه تهران با انتشار بیانه ای، بیانیه آزمایش پژوهشی فضای سایبر دانشگاه تهران را که علت وقوع حادثه هواپیمای اوکراینی را در دانش سایبرنتیک اعلام کرده بود، تایید نکرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
پروپاگاندای رسانه های اصلاح طلب برای مخدوش ساختن کارکرد هیات های نظارت، در شرایطی است که بسیاری از چهره های وابسته به جریان رقیب یعنی جریان به اصطلاح اصول گرایی، نتوانستند از فیلتر نظارت عبور کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رابرت مک ایر سفیر انگلیس در اقدامی مغایر با قوانین بین المللی و عرف دیپلماتیک در روز شنبه 21 دی در یک تجمع غیرقانونی در مقابل دانشگاه امیرکبیر تهران حاضر شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، ضمن تشریح شرایط فرهنگی، سیاسی و اجتماعی حاکم بر کشور، بر اهمیت توجه به تداوم فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان وظیفۀ مهم دستگاه های فرهنگی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در این مطلب، برخی از مصادیق شجاعت و تدبیر حاج قاسم سلیمانی را بازخوانی کرده ایم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه های جهادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از کارآمدترین نیروهای مردمی، همواره داوطلبانه در حوادث و بلایای طبیعی به کمک آسیب دیدگان شتافته اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرمان توضیحاتی را در خصوص وظایف شهرداری کرمان در آیین تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تصمیم رژیم سعودی برای دستیابی به موشک با کلاهک هسته ای/ طرح از مازیار بیژنی
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تصویری دیده نشده از شهید حاج قاسم سلیمانی در صف نانوایی را می بینید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سجاد آقایی گفت: من با مدیران باشگاه حرف زدم، گفتم نه اسکان دارم و نه به من پول می دهید، گفتند می توانی بروی و حالا هم که جدا شدم به من اینطوری گفتند. خودم هم نمی دانم چکار کنم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
زن صیغه ای که سه سال قبل شوهرش را با اسیدپاشی به قتل رساند، هفته گذشته در زندان مرکزی مشهد به دار مجازات آویخته شد و طعم مرگ تلخ را چشید!
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های مختلف لبنانی اعلام کردند، با توجه به عدم نرمش نخست وزیر مکلف در مواضع خود به نظر می رسد وی دیگر از حمایت سابق حامیان خود برخوردار نیست و پرونده تشکیل دولت با این روند پیشرفتی نداشته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تحلیل گران اسرائیلی معتقدند اسرائیل باید به شدت مراقب رفتار خود باشد چراکه او به هیچ وجه تنها با ایران طرف نیست و نمی داند که در صورت اقدام علیه ایران، از چند نقطه در منطقه مورد اصابت قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه با تهدید به انجام اقدام نظامی علیه دولت سوریه، مدعی شد با این کار قصد دارد مانع نقض آتش بس در ادلب شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه انگلیسی: کشورهای اروپایی عضو توافق هسته ای برجام امروز مکانیسم موسوم به ساز و کار حل و فصل اختلافات را که می تواند به بازگرداندن تحریم های بین المللی علیه ایران منجر شود، فعال می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه حدود 30 نفر در تجمعات غیرقانونی اخیر بازداشت شده اند، از آزادی تعدادی از این افراد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از حال و هوای فصل زمستان در کشورهای مختلف جهان را در این گزارش می بینیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۴۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه ملت های محور مقاومت بیش از گذشته به یکدیگر نزدیک شده اند، گفت: تا اخراج سربازان و نظامیان آمریکا از منطقه فعالیت های جبهه مقاومت اسلامی همچنان ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
تیم فوتبال استقلال در دیداری تدارکاتی امروز به مصاف تیم امید خود را رفت، تیمی که سرمربی آن را رضا حسن زاده برعهده دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مسئولان دو باشگاه استقلال و فولاد برای تبادل بازیکن به جمع بندی نرسیدند تا دو بازیکن مد نظر آنها فعلا در تیم های خود باقی بمانند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با اشاره به وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، گفت: نیروی زمینی سپاه در حال حاضر 3 فروند و نیروی دریایی نیز یک فروند بالگرد Mi-17 را برای امدادرسانی فعال کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
زن 35 ساله در حالی که دادخواست ترک انفاق را روی میز مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد می گذاشت با چهره ای غم گرفته به تشریح ماجرای زندگی اش پرداخت .
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سرباز آمریکایی روی ویرانه های برجای مانده از حمله موشکی تلافی جویانه ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق نشسته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
یک حقیقت درباره وعده صبحانه این است که مصرف صبحانه می تواند جلوی پرخوری شما را در طول روز بگیرد، به شما در کل روز انرژی دهد و مانع ابتلا به چاقی و اضافه وزن گردد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
میزان غرامت برای هواپیمای حادثه دیده هنوز مشخص نیست. نحوه پرداخت غرامت نیز به توافق ایران و اوکراین بستگی دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یک کاربر فضای مجازی در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره ترس وزیر دفاع و سفیر انگلیس بعد از سیلی موشکی سپاه به عین الاسد، نوشت:
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شهادت کاوه برای محراب آثار ویژه و منحصر به فردی داشت. او دوست کاوه بود. کاوه به او اعتماد داشت و او کاوه را در حدّ یک مراد می دانست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در این گزارش نگاهی داریم به خساراتی که پس از حمله موشکی ایران به پایگاه هوایی عین الاسد عراق، محل استقرار نیروهای آمریکایی وارد شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
کاش آقای روحانی از لاک "همیشه مدعی العمومی" بیرون بیاید و یک بار هم مسئولیت پذیر و پاسخگو و احیانا عذرخواه باشد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
با ورود سامانه جدید بارشی به کشور، شهر اصفهان نیز همانند بسیاری از شهرهای دیگر کشور شاهد بارش برف در سه شنبه (24 دی) بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
اسطوره باشگاه بایرن، تیم مونیخی را شایسته کسب مقام نخست لیگ قهرمانان اروپا می داند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مجتبی آسیایی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس که کشورش در کنار سایر کشورهای اروپایی به هیچ یک از تعهداتش ذیل توافق هسته ای با ایران عمل نکرده، امروز سه شنبه خواستار جایگزین شدن توافق مدنظر ترامپ با برجام شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رهبر ارامنه کاتولیک ایران گفت: جوانان غیور ارمنی از هیچ کوششی در راه دفاع خاک وطن دریغ نکردند، ما با تمام قوا در این مسیر فعال خواهیم بود و پای انقلاب اسلامی می مانیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴    
بر اثر بارندگی های چند روز اخیر در سیستان و بلوچستان رودخانه های فصلی طغیان کردند و تعدادی از راه های ارتباطی مسدود و منازل شماری از مردم در 14 شهرستان در جنوب استان دچار آبگرفتگی شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل با هدف بررسی آخرین وضعیت کشمیر و اخذ تصمیمات جدید در خصوص این منطقه تشکیل جلسه می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۴    
با گسترش روز افزون فعالیت برخی از افراد بدون پیشینه و اهلیت در فضای مجازی که با دلقک بازی و برخی حرکت های غیر اخلاقی در این فضا برای خودشان مخاطبانی پیدا کرده اند در برخی از مسائل همچون جمع آوری کمک ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۵۷ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات نیروی انتظامی، جزئیات دستگیری سفیر انگلستان در تجمع روز گذشته مقابل دانشگاه امیرکبیر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۶۶ سایت دیگر  
سفیر انگلیس علاوه بر اقدام علیه امنیت کشور که به تنهایی یک اقدام مجرمانه است، به اراده چند ده میلیون از مردم ایران و ملت های دیگر که به تجلیل از شهید قاسم سلیمانی آمده بودند، هم اهانت آشکار کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۰۳ سایت دیگر  
هیات دولت در بیانیه ای، با ابراز تأسف عمیق نسبت به فاجعه شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی، خود را در غم خانواده های داغدار شریک دانست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بازیکنی که فرهاد مجیدی برای به خدمت گیری اش در استقلال به مدیران باشگاه اصرار دارد ظرف 4 فصل اخیر تنها 6 گل به ثمر رسانده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس ماده 10 قانون هواپیمایی کشوری، سازمان هواپیمایی کشوری مسئول ایجاد محدودیت برای انجام پروازها در شرایط امنیتی یا نظامی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۹۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اثبات هر یک از عوامل تاثیرگذار بر شلیک موشک، می توانست نحوه اطلاع رسانی و واکنش کشور به این رخداد را در در شرایط کاملا متفاوتی قرار دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
کیمیا علیزاده درباره تصمیمش برای مهاجرت مواردی را اعلام کرده که جای تأمل دارد و با نگاهی به گذشته می توان به راحتی متوجه واقعیت شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
متخصصان سایبری، اطلاعاتی را در اختیار برخی رسانه های تخصصی خارجی گذاشته اند که نشان می دهد در سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، نقش حمله سایبری تروریستی پررنگ بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
نشریات وابسته به احزاب و مدیریت اشرافی که ظرف 6 سال گذشته تمام سوء مدیریت های دولتی را لاپوشانی کردند، اکنون به بهانه ماجرای تلخ سرنگونی هواپیمای ایرباس، ژست شرمندگی و عذرخواهی گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس پس از طرح سوال نماینده اراک، از پاسخ بیژن زنگنه قانع شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
فوران آتشفشان " تال" در فیلیپین که منجر به تعطیلی فرودگاه ها نیز شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مطالعه جدید نشان می دهد نوشیدن چای حداقل سه بار در هفته با افزایش طول عمر و امید به زندگی بیشتر مرتبط است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
زنی که از بدرفتاری های همسر صیغه ای اش خسته شده بود با همدستی یک پسر جوان نقشه قتل او را کشید و جنایت هولناکی را رقم زد. متهمان پس از جدا کردن سر قربانی، جسد او را در جاده دماوند به آتش کشیدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
آذری با اشاره به مشکل پزشکی برای جذب اوساگونا، مهاجم خارجی مدنظر این تیم، گفت: تا روز گذشته (یکشنبه) نیز منتظر حل مشکل پزشکی این بازیکن بودیم ولی باتوجه به مشکل اوساگونا، صلاح نبود که او را جذب کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ظهر روز گذشته باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد بازگشت گابریل کالدرون به این تیم منتفی شده و سرخ پوشان به دنبال سرمربی جدید خود هستند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی فارسی زبان دولت اوباما در حساب شخصی خود به توییت فارسی ترامپ پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
امروز تکلیف نهایی مذاکرات باشگاه پرسپولیس با یحیی گل محمدی مشخص می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
یک متخصص مغز و اعصاب، در ارتباط با علل بروز سکته مغزی، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
روند امدادرسانی به سیل زدگان شهرستان های جنوب استان سیستان و بلوچستان با قوت در حال پیگیری است اما حجم سیلاب گسترده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان حفظ نباتات با بیان اینکه تاکنون 5 هزار و 500 هکتار مبارزه با ملخ صحرایی انجام شده است، گفت: فاز اصلی حمله ملخ ها به کشور از اواخر دی و اوایل بهمن ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تصویری زیبا از طبیعت مازندران،ارتفاعات رامسر را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
کتاب خط مقدم نامش را از نام خانوادگی شهید طهرانی مقدم وام گرفته و در عین حال اشاره ای دارد به خود شهید و همراهانش که در خط مقدم صنایع موشکی ایران تلاش کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت:بحث بازیکنان باشگاه ها در تیم های ملی، برای تیم بزرگسالان وجود دارد و طبق مصوبه برای المپیک نیز برای مرحله نهایی این مسابقات است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تصویری جالب از حضور جوانان در راهپیمایی ضد آمریکایی روزگذشته.سید حسن نصرالله خطاب به آمریکایی ها: عمودی آمده اند، افقی برمی گردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی هاآرتص درباره ترور سردار سلیمانی نوشت محاسبات دولت آمریکا سراسر اشتباه بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
دو مقام سابق آمریکایی معتقدند کاخ سفید با صدور دستور ترور ژنرال ارشد ایرانی، در دام تراژدی ای افتاده که خود آن را به وجود آورد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
کاپیتان سابق بارسلونا اعتراف کرد که اوضاع این تیم در فصل جاری چندان جالب نیست اما بر لزوم احترام گذاشتن به سرمربی تیم تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر جریان صدر و رئیس ائتلاف الفتح عراق در خصوص حضور نظامیان آمریکایی در این کشور رایزنی کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
پیشکسوت و ملی پوش سابق فوتبال ایران معتقد است تیم المپیک با اشتباهات فردی امتیازات دو بازی اول را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کل بیمه مرکزی با تأکید براینکه خسارت بانک ها، واحدهای تجاری و مسکونی و پمپ بنزین هایی که بیمه حوادث و آشوب داشتند در حال پرداخت است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مرکز توطئه در جریان مشروطه سفارت انگلستان بود و باید نخبگان سیاسی آن زمان به این نتیجه می رسیدند مشروطه ای که از دیگ پلوی انگلیسی بیرون می آید، تأمین کننده منافع ملی ما نیست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که اتفاقا تصویب این کنوانسیون ها به افزایش نرخ ارز منجر می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
کارآمدی قالیباف یا "تدبیر و امید" مرحوم هاشمی؟ "محسن هاشمی" معتقد است مردم در حسرت دومی به سر می برند!
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
آمریکا اعلام کرد دو نفر از نیروهای هوابرد این کشور از لشکر 82 هوابرد در افغانستان بر اثر انفجار بمب کشته شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
کار سلیمانی در این میان اگرچه هر کدام یک تهدید برای غرب و عوامل منطقه ای آن به حساب می آمد و می آید، اما منطق قوی او مانع از آن شد که در عملیاتی شدن ایده او اشکال عمده ای پدید آید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۹۰ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس قرارداد فرشاد احمدزاده را فسخ کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود درتوییتر درباره استعفای پر سر و صدای صبا راد مجزی زن صداو سیما نوشت:
مشاهده نتایج بیشتر...