دوشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۷Apr 2017 24

انقلاب نیوز (enghelab-news.ir)

مهمترین خبرهای انقلاب نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۳:۵۸    
پایگاه انقلاب نیوز: وزیر دفاع سابق رژیم صهیونیستی فاش کرد که تروریست های داعش یک بار به صورت اشتباه نیروهای اسرائیلی را هدف قرار داده و فورا معذرت خواهی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۵۸    
پایگاه انقلاب نیوز: رهبر جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که رژیم آل سعود یک رژیم آمریکایی صهیونیستی است که خدمات زیادی را برای اسرائیل و آمریکا انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز در یک بحران اقتصادی به سر می بریم که این چالش و بحران باعث ناراحتی و سرخوردگی مردم ما شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۸    
پایگاه انقلاب نیوز: نشست مشترک اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با محمدباقر قالیباف فردا در محل کمیسیون تلفیق برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۸    
پایگاه انقلاب نیوز: نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: متأسفانه کارنامه قابل دفاعی در زمینه مسائل اقتصادی نداریم و ما به عنوان بچه های انقلاب در این بخش سرخورده هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۸    
پایگاه انقلاب نیوز: داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اگر رئیس جمهور شوم مطلقاً اجازه نخواهم داد فساد در هیچ کجای کشور لانه کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۸    
پایگاه انقلاب نیوز: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از مخالفت این کمیسیون با درخواست دولت برای عدم نظارت بر سفرهای خارجی مسئولان وزارت خارجه به منظور انجام وظایف اداری در نمایندگی های ایران در خارج از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۸    
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل سیاسی گفت: دروغ درمانی یکی از سیاست های دولت یازدهم است و این دولت نمی خواهد اشتباهات خود را بپذیرد و دست به آمارسازی می زند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناس مسائل سیاسی گفت: شهردار تهران دقیقاً دست بر روی نقاط جدی ضعف دولت تدبیر و امید گذاشته که باتوجه به راه حل های او برای رفع معضلات اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد با تصمیم اکثریت اعضای هیأت امنای این دانشگاه برکنار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: می شد اتاقی به برخی دولتمردان توئیتر باز و تلگرام باز نظیر آقای مشاور یا آقای معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور و یا برخی وزرا سپرد که جملگی در آن مشغول کامنت بازی و توئیت گذاری باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: همزمان با سفر روحانی به همراه هیأت همراه، برای افتتاح طرح های عمرانی و صنعتی، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین، با تجمع در دانشگاه به نشانه اعتراض ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: معاون استاندار تهران با اشاره به اینکه طرح تحول سلامت در جهت حفظ صیانت از مردم بوده است، گفت: با درآمد پایین در حوزه نفتی و ارزی آلام مردم را کاهش دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: سازمان اداری و استخدامی کشور با صدور بخشنامه ای درباره نحوه تطبیق کارمندان در طبقات ورودی مشاغل، طبقه بندی جدید کارمندان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: دفتر آیت الله هاشمی شاهرودی با صدور اطلاعیه ای شایعات منتشره مبنی بر درخواست ایشان برای صدور حکم حکومتی درباره احراز صلاحیت محمود احمدی نژاد را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: پرندگان کوچکی که در اثر ضربه با شیشه، جان خود را از دست داده اند، در موزه تورنتو در کانادا به نمایش عموم درآمده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: تهیه کننده برنامه یه گله جا گفت: این برنامه ترکیبی-نمایشی که برای گروه سنی کودک و خردسال در نظر گرفته شده است و جنبه آموزشی دارد، با اجرای مجید قناد روی آنتن خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: در نخستین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی، بیش از صد نفر نامزد شدند که سرانجام 8 کاندیدا به رقابت با یکدیگر پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: پیمان دوجانبه پولی بدون حضور ایران شروع شده و توسعه یافته است و در آینده نیز بر تعداد این پیمان ها افزوده می شود حال باید دید آیا ایران نیز به باشگاه کشورهای دارای پیمان پولی وارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: پیش فروش فیلم سینمایی نقطه کور ساخته مهدی گلستانه در پردیس سینمایی کورش آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: انجمن هتلداران ترکیه اعلام کرد: صنعت گردشگری این کشور در حال افول است زیرا گردشگران آلمانی نیز به دلایل مختلف به جای ترکیه به اسپانیا و یونان سفر می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: کتاب مکتب نظامی پیامبر اعظم(ص) ، با هدف ارائه سیره نورانی پیامبر در غزوات و سریه ها و بیان مکتب نظامی اسلام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: کارشناسان صنعت هوایی می گویند به نظر می رسد ایران ایر در تأمین مالی بوئینگ 777 که پیش تر از سوی شرکت هواپیمایی ترکیش لغو سفارش شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا شب (دوشنبه) همزمان با شب مبعث پیامبر اکرم(ص) در جمع مردم قم سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: شاه عربستان سعودی در راستای تغییر و تحولات در مناصب و وزارتخانه های این کشور، أحمد عسیری سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی به یمن را به عنوان معاون رئیس دستگاه اطلاعات عربستان منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: کاظم روحانی نژاد به عنوان سرپرست مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات نهاد ریاست جمهوری جایگزین طاهره قیومی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: منابع امنیتی سوریه از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در شهر معره النعمان در جنوب ادلب خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: فرمانده ناجا گفت: توقع داریم قوه قضائیه حمایت خودش را از ما بیشتر کند تا پلیس با اقتدار بیشتری با متخلفان و متهمان برخورد کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: این مقاله در پی پاسخ به این سؤال است که آیا اجرای قانون عملیات بانک داری بدون ربا از دغدغه های نظام بانکی کشور هست؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: ثبت نام بن خرید کتاب دانشجویی نمایشگاه کتاب تهران تا ساعت 24 امروز 3 اردیبهشت ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: مصرف روزانه توت فرنگی به مدت 5 هفته، در صورتی که همراه با دیگر میوه ها و سبزیجات باشد می تواند در پیشگیری و درمان سرطان سینه کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: پس از گذشت سه ماه پارازیت سواری نشریه و کانال تلگرامی صفاییه همچنان ادامه دارد و این بار البته بهانه ای قوی تر وجود دارد تا با پوشش مواضع یکی از مراجع تقلید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: ما در اوقات روزانه باید طوری برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم به همه کارها و وظایف خود برسیم، مانند اینکه بخشی را برای عبادت و بخشی را صرف کسب روزی حلال کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: مدیرکل دفتر حقوقی، املاک و حمایت قضایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه حدود هزار مدرسه استیجاری در کشور داریم، گفت: 200 مدرسه، قلع و قمعی و 115 مدرسه، مستحق للغیر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم سینمایی یتیم خانه ایران و قلاده های طلا به علت گرفتگی عروق برای دومین بار در بیمارستان بستری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: راز موفقیت جمهوری اسلامی ایران در کنار مقاومت های مردم و مسئولان، به کمتر گره خوردن اقتصاد آن با اقتصاد جهانی و در درجه دوم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: صلاحیت تعداد 232 هزار و 392 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط هیات های نظارت و اجرایی شهرستان ها تایید شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: به دنبال استفاده مکرر رژیم بعثی عراق از سلاح های شیمیایی بر علیه رزمندگان اسلام از سوی آقای ولایتی وزیر امور خارجه کشورمان نامه ای برای دبیر کل سازمان ملل متحد ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: در این یادداشت تلاش شد تا با توجه به برخی پیامدهای همه پرسی افزایش اختیارات رئیس جمهور در ترکیه، به بررسی مسائل مربوط به ایران، منطقه و در سطح بین المللی پرداخته شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: دولت یازدهم تاکنون با روش های گوناگون، آمار را آن طور که می خواسته جلوه داده است. این موضوع در شعارهای دولت مبنی بر کاهش واردات، خودکفایی در تولید گندم و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: پیش نویس میثاق اخلاقی حرفه ای رسانه ها که توسط عده ای از مدیران پیشکسوت رسانه تدوین شده با حضور معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: مبانی نظری آرای شورای نگهبان در تأیید صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بیش از آنکه به ماهیت معیارهای قانونی بستگی داشته باشد، منوط به جایگاه حقوقی شورای نگهبان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: رسانه های ضد انقلاب و معاند با نظام و صفحات فتنه گران در فضای مجازی وشبکه های اجتماعی به شدت در تلاش هستند تا فضای انتخابات ریاست جمهوری 96 را دو قطبی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: تحلیلگر روسی اظهار داشت که کاخ سفید خواهان قدرت گرفتن اصولگرایان در ایران نیست و در بعد منطقه ای نیز حمایت از ریاض و تل آویو را شدت داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: محمد خزاعی تهیه کننده به همراه گروه تولید پرواز به وقت شام جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا مجدداً عازم سوریه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: پایتخت عراق روزهاست در حال و هوای شهادت امام موسی کاظم میزبان صدها موکب و کاروان از دیگر نقاط عراق است؛ مراسمی که شرایط امنیتی ویژه ای نیز ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 750 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: احسان ابراهیمی به عنوان مسئول ستاد دانشجویی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: همزمان با سفر رئیس جمهور به قزوین کارگران اخراجی چند شرکت و کارخانه تولیدی در این استان امروز در اعتراض به تعدیل نیرو، اخراج و بیکار شدن خود مقابل استانداری قزوین تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: قرارداد نهایی بازطراحی راکتور آب سنگین اراک امروز (یکشنبه) بین سازمان انرژی اتمی ایران و شرکت های چینی مربوطه در شهر وین به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس جمهور گفت: اگر شهرداران کشور نیازمند منابع درآمدی هستند باید به فکر منابع درآمدی سالم باشند و دولت آماده است تا با تهیه اقدامات لازم برای شهرداری ها درآمد مشروع را ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: وزیر خارجه با تأکید بر تشکیل مجمع گفتگوی منطقه ای برای مقابله با تروریسم و افراط گرایی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: مهدی چمران از درخواست مرخصی شهردار تهران به منظور حضور در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: مهدی نقویان کارگردان مستند در برابر طوفان از ساخت یکی از دو مستند تبلیغاتی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: براساس آمار تجارت خارجی از 15 قلم عمده صادرات غیرنفتی 14 مورد آن مربوط به مواد خام نفتی و معدنی با وزنی بالغ بر 78 میلیون تن است که سنخیت چندانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: ادامه عملیات ارتش سوریه در شمال استان حماة، به آزادی یک شهرک مهم دیگر به نام حلفایا بزرگترین مرکز تروریست ها در شمال این استان منجر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: عضو ستاد اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: دولت در توسعه روابط خارجی بین ایران و کشورهای دیگر کارنامه درخشانی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به عنوان یکی از دلسوزان و دغدغه مندان کشور فکر می کنم، وضع فعلی نه تنها مطلوب نیست بلکه برای مردم قابل تحمل نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: جلسه حجت الاسلام رئیسی در مجمع عمومی فراکسیون نمایندگان ولایی با حضور بیش از 140 نماینده برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: افرادی که داعیه "دانستن حق مردم است " را داشتند امروز با رسیدن به قدرت روش خود را تغییر داده اند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس هیأت مدیره اتحادیه سراسری شرکت های تعاونی لاستیک و روغن کشور با اعلام این که قاچاق کالا و مشکلات عدیده مالیاتی کمر تولید ملی را شکسته است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز در جریان سفر به استان مازندران با خانواده شهید بلباسی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی های خود در ریف حماه، بر 8 روستا و شهرک در شمال این استان مسلط شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: بدهی بانک های خصوصی به بانک مرکزی در 11 ماه منتهی به بهمن پارسال با 225 درصد افزایش به 40 هزار و 530 میلیارد تومان رسید در حالی که بدهی بانک های دولتی افزایش تک رقمی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: صورت های مالی بانک ها نشان می دهد که رها کردن نرخ سود بانکی در کنار دیگر مشکلات قدیمی بانک ها مانند معوقات کلان، بدهی دولت و اموال مازاد غیرقابل فروش ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۳    
پایگاه انقلاب نیوز: اسحاق جهانگیری، معاون کابینه یازدهم در ظاهر امر بعنوان کاندیدای پوششی و در حمایت از رئیس جمهور روحانی نامزد انتخابات شده است. اما خبرهای دیگری هم وجود دارد...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا (یکشنبه) به استان مازندران سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: رشد نقدینگی در سال 1395 به رقم 23.2 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: بررسی آمارهای بانک مرکزی نشان می دهد، پس از حذف آمار افزایش سطح پوشش آماری نقدینگی، حجم نقدینگی در دولت یازدهم 126 درصد و حجم پایه پولی 71 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر توفیق خدمت پیدا کنم، کارم را از دورترین و محروم ترین نقاط کشور شروع می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: پایین نگه داشتن نرخ جمعیت فعال کشور به معنای کوچک تر نگه داشتن مخرج محاسبه نرخ بیکاری در پایان هر سال و نوعی پوشش و پنهان کاری در ارائه آمارهای واقعی از وضعیت بحرانی بازار کار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: سرمربی الهلال عربستان پیش از دیدار با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: هرگز در بازی فردا مقابل پرسپولیس برای تساوی بازی نمی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: وزیری در دولت یازدهم طبق گفته خودش 780 میلیارد تومان ثروت دارد که یک وزارتخانه باید ثروت این آقا را مدیریت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: بررسی های آماری از داده های مرکز آمار ایران نشان می دهد بیکاری جوانان 15 تا 29 سال در عمر دولت یازدهم بیش از 215 هزار نفر افزایش یافته است در حالیکه 115 هزار نفر نیز از بخش صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: واقعیت های بازار کار ایران در بخش روابط کار میان کارگران و کارفرمایان نشان می دهد که به دلیل افزایش دامنه های رکود در اقتصاد کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: افزایش سالانه نرخ بیکاری در دولت روحانی طبق جداول و آمارهای مستند مرکز آمار ایران نشان می دهد بیش از 750 هزار نفر دیگر به سیل بیکاران کشور افزوده شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: نخستن نشست هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک در سال جدید، امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: تمایل درون زاد و عشق و علاقه بسیاری از زنان ایرانی به ارزش های اسلامی باعث شده تا علی رغم تلاش دشمنان ایران علیه حجاب اسلامی موجب پایبندی بسیاری از زنان مسلمان ایرانی حتی در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: در سال های اخیر، دامنه تبلیغات منفی علیه دین و نمادهای اسلامی گسترده تر شده و علاوه بر شبکه های تلویزیونی و ماهواره ای، در فضای مجازی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: در تحقیق و تفحصی که در سال های گذشته از دانشگاه آزاد داشتیم، نتیجه این بود که در حوزه مالی این دانشگاه انحرافاتی وجود داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده ملایر در مجلس با بیان اینکه بسیاری از واحدهای دانشگاه آزاد زیان ده هستند، گفت: ولایتی برای شفاف شدن مسائل اقتصادی این دانشگاه خزانه تشکیل دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به عملکرد دانشگاه آزاد در فضای علمی و سیاسی کشور، گفت: دانشگاه آزاد برای حرکت در مسیر اصلی نیازمند تغییرات جدی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: برنامه های ویژه انتخابات برای نامزدها و هواداران آنها اهمیت بسیاری دارد و تلویزیون در این زمینه مسئولیت بسیاری بر عهده دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: دبیر اجرایی حزب مؤتلفه اسلامی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی سیدمصطفی میرسلیم انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: شبکه دانشگاهیان انقلاب اسلامی در نامه به علی عسگری اعلام کرد: از صدا و سیما درخواست داریم با اصلاح رویه های جانبدارانه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: حبیب کاشانی، مرتضی طلایی، علیرضا دبیر،الهه راستگو، مختاباد، حسین رضازاده، عباس جدیدی از جمله رد صلاحیت شدگان بودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: مدیرعامل بیمه سلامت ایران گفت: با اجرای طرح تحول سلامت بین سال های 93 تا 95 کسری اعتبار قابل توجهی بوجود آمد به طوری که 5 تا 6 هزار میلیارد تومان مطالبه از سال قبل به سال 96 منتقل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: فیروز زنوزی جلالی همچنان در بیمارستان مسیح دانشوری به دلیل وخامت حال بستری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: دولت یازدهم که خود را منتقد رفتارهای اقتصادی شب انتخاباتی جلوه می داد اما هم اکنون در سطحی وسیع مشغول ارتکاب به همین رفتارهاست و آنها را اجرای قانون معرفی می کند...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: معاون فرهنگی- اجتماعی شهرداری مشهد گفت: ما آن قدر ابتکار نداشتیم که بسیاری از نشانه های تمدنی و هویتی مان را که کاملاً قابلیت این را دارند که به یک محصول و کالای فرهنگی تبدیل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس ستاد انتخابات استان تهران از تأیید صلاحیت 2722 داوطلب در انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: نتیجه اولیه تأیید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای شهر امروز پس از دریافت نظر هیأت نظارت شهرستان ها از سوی فرمانداری ها اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: علی نیکزاد نماد نهضت عظیم راه سازی و مسکن مهر، رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۸    
پایگاه انقلاب نیوز: اظهارات اخیر رئیس جمهور ترکیه درباره بسیج مردمی عراق و سازمان تروریستی خواندن آن، به تنش جدیدی بین آنکارا–بغداد تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۳    
پایگاه انقلاب نیوز:شورای نگهبان قانون اساسی که وظیفه خطیر و مهم تائید صلاحیت کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم را هم همچون دوره های قبل به خوبی ایفا کرد و شش نفر را به عنوان کاندید برای ملت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مهم ترین بحران کشور بحران اقتصادی است، این در حالی است که بیشترین حجم ریالی بانک ها در اختیار 400نفر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: جنگنده های روسی برای چهارمین شب پیاپی از آلاسکا به مرزهای آمریکا نزدیک شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: وقتی قرار است بخش ها و قسمت هایی از اظهارنظر کاندیداها در مناظره های تلویزیونی حذف و سانسور شود، چگونه می توان به آنچه که در نسخه ضبط شده و غیرزنده پخش می شود، اعتماد کرد؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: جبهه مردمی نیروهای انقلاب با صدور اطلاعیه ای تاکید کرده است:جبهه مردمی از تصمیم شورای نگهبان استقبال کرده و آن را ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی و برگزاری انتخابات قانونمند و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۷:۳۸    
پایگاه انقلاب نیوز: بنی صدر از طریق سید حسین خمینی به شورای فرماندهی سپاه نامه داد و خواست که سه نفر از سپاه بروند؛ امام با این درخواست مخالفت کردند و گفتند بمانند اما با بنی صدر مخالفت نکنند.
مشاهده نتایج بیشتر...