یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۸:۰۷Jan 2017 22

انقلاب نیوز (enghelab-news.ir)

مهمترین خبرهای انقلاب نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۳  
پایگاه انقلاب نیوز: آقای نایجل شورت شطرنج باز انگلیسی که سابقه هدایت تیم ملی بانوان ایران را نیز در کارنامه دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۶:۰۳  
پایگاه انقلاب نیوز: شاهزاده سرین لقبی است که این روزها در اینستاگرام یک متوهم فحاش کافر که سابقه توهین و آتش زدن قرآن را هم دارد برای خود انتخاب کرده است و هر روز کلیپ هایش در این شبکه اجتماعی بین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۳  
نماینده مردم قم در مچلس گفت:برخی بشدت در تلاش هستند تا خیانت های بزرگ محمد رضا پهلوی را در نظر نسل جوان خدمات ارزنده جلوه دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۳  
پایگاه انقلاب نیوز: جمعی از اساتید دانشگاه های کشور در نامه ای خطاب به مردم ایران تاکید کردند: ما به عنوان جمعی از اساتید دانشگاه ها خواستار عزم جدی دولت در برخورد با عدم پایبندی طرف مقابل به برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۱  
پایگاه انقلاب نیوز: یکی از بدهکاران بانکی که با پرداخت رشوه 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: دومین شب سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در برج آزادی نوای عاشق قشقایی سر داد و پروین بهمنی کهن ترین لالایی های ترکان قشقایی هزاره ها را برای فرزندان امروز سرود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: موافقتنامه پاریس نه تنها نمی تواند منجر به بهتر شدن وضعیت آلودگی هوا در ایران شود بلکه این موافقتنامه حتی در راستای شعار جلوگیری از گرم شدن دمای زمین هم نیست و نتیجه اجرای مفاد آن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: ورود ایرباس فرانسوی و ذوق زدگی مسئولان دولتی و رسانه های اصلاح طلب از ورود این هواپیما واکنش های متعددی را درشبکه های اجتماعی به همراه داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: ژیوان گاسپاریان نوازنده نامدار دو دوک از کشور ارمنستان که سال گذشته به علت بیماری موفق به حضور در جشنواره موسیقی فجر نشد، آخرین اجرای روز اول این دوره از جشنواره را روی صحنه برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: یک روزنامه صهیونیستی اطلاعات جدیدی درباره همکاری سازمان های اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل برای ترور فرمانده سرشناس حزب الله منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: ذوق زدگی برخی دولتمردان از تحویل فقط یک فروند ایرباس نه فقط تعجب آور بلکه خنده دار نیز هست و از آنجا که این اندازه از کم هوشی باور کردنی نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: منابع خبری از امضای حکم اعدام سه جوان بحرینی به دست پادشاه این کشور و آمادگی مردم برای برگزاری تظاهرات خشم خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: رقم حاصل از بلیت فروشی کنسرت های سی و دومین جشنواره موسیقی فجر به مرز 2 میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: گروه کُر ارکستر سمفونیک تهران به رهبری رازمیک اوحانیان در دومین شب جشنواره موسیقی فجر بخشی از آهنگ های خاطره انگیز انقلاب را اجرا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده پارلمان سوریه سفر هیأت های خارجی از جمله هیأت فرانسوی به دمشق را اذعان به حقانیت ملت و دولت سوریه در طول 6 سال جنگ تحمیلی بر این کشور دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: سازمان خصوصی سازی با انتشار اطلاعیه ای از تسویه بدهی های خریدار سهام کنترلی شرکت مخابرات ایران و انصراف این سازمان از فسخ قرارداد منعقده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: روزنامه انگلیسی گاردین مستندات جدیدی درباره نقش انگلیس در آموزش شکنجه به مسئولان زندان های بحرین رو کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: سازمان عفو بین الملل درباره سرکوب بی رحمانه فعالان سیاسی در عربستان ابراز نگرانی کرده و گفته که سال 2017 سال سیاه دیگری برای حقوق بشر در عربستان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: دیده بان حقوق بشر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا را تهدید علیه حقوق بشر دانست و تبلیغات انتخاباتی وی را نمونه آشکاری از عدم تحمل در سیاست توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: طرف سوری به تمام تعهدات خود در توافق شرق حلب عمل کرد، تروریست ها در سلامت کامل به مقصد رسیدند اما کسی نیست از تعهدات گروه های تروریستی و آنچه برسر کفریا و فوعه می آید، سوال کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: مدیرعامل بیمه ملت به عنوان عضو کنسرسیوم بیمه اتکایی صنعت نفت و گاز کشور اعلام کرد: خسارت آتش سوزی پتروشیمی بوعلی نزدیک به 350 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: ممکن است برخی دوستان غالباً مخلص و پرشور و حرارت اما شاید کم توجه به اولویت بندی مسائل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷  
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه سرانه مدارس به موقع پرداخت نمی شود، گفت: پیگیر پرداخت سرانه مدارس، در مجلس شورای اسلامی هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۲  
پایگاه انقلاب نیوز: اندیشکده آمریکایی نوشت: رشد قابلیت های دفاع هوایی این امکان را به ایران می دهد تا آزادی عمل آمریکا و عملیات هوایی متحدانش در خلیج فارس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۲  
پایگاه انقلاب نیوز: شبکه خبری الجزیره، بامداد یکشنبه از تسلط نیروهای ارتش سوریه و محور مقاومت بر شهرک عین الخضرا در منطقه وادی بردی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۱  
خسرو معتضد گفت: سریال معمای شاه ساخته محمد رضا ورزی اثری ارزشمند است که برخی بشدت در حال تخریب و جو سازی بر علیه این اثر بر آمده اند که خودشان سالها کوشیده اند تا تاریخ تحریف شود و حال که واقعیت ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: بنگاه سخن پراکنی سلطنتی انگلیس BBC بلافاصله پس از درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با راه اندازی ویژه برنامه هجمه و حمله و نظام را کلید زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی کشورمان صبح امروز با حضور در بیت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رحلت ایشان را به همسر، فرزندان و برادران آن مجاهد نستوه تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نام هاشمی رفسنجانی همیشه با نام انقلاب اسلامی همراه بوده و هست و وی از آغازین روزهای مبارزه جزو پیشروان مجاهدت ملی علیه رژیم ستمشاهی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز:حضرت آیت الله خامنه ای در پیام تسلیت خود در پی درگذشت هاشمی رفسنجانی خاطرنشان کردند که او نمونه کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: آمریکایی ها از حالا نشسته اند دارند برای دوران بعد برجام فکر می کنند که چه محدودیتی تحمیل کنند. به خیالشان برجام 12-10 سال طول می کشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را مکلف به ایجاد سامانه پدافند سایبر در سطح ملی و ارتقاء قدرت رصد با هدف مصون سازی و یا بی اثرسازی تهدیدات کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: براساس مصوبه مجلس در چارچوب برنامه ششم توسعه کل کشور برای رسیدن به قدرت نظامی در تراز منطقه ای، دست کم 5 درصد منابع بودجه عمومی کشور به تقویت بنیه دفاعی اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: وبگاه آمریکایی در تحلیلی نوشت، روش های رزمی غیرمتعارف دریایی ایران به اندازه کافی دردسر ساز شده و حال این کشور در صدد طرح ریزی قابلیت های خود در دریای سرخ است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: بسیاری از چهره های سرشناس هنر و ورزش کشورمان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: دبیرکل سابق سازمان ملل در گزارش محرمانه که در اختیار رویترز قرار گرفته است مدعی شد ممکن است ایران تحریم های تسلیحاتی را نقض کرده باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، گفت: در سه بزرگراه آزادگان، همت و نیایش دوربین ثبت تخلفات حرکات مارپیچ به زودی نصب خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: در شرایطی که فعالیت های فضایی ایران در 4 سال اخیر تعلیق را تجربه کرده است و برنامه ای نیز برای جذب دانش آموختگان دیده نمی شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: کیفیت هوای تهران امروز در شرایط ناسالم برای همه گروه های سنی قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس جمهور سوریه با تأکید بر لزوم آزادسازی خاک این کشور تصریح کرد که فرانسه موضع خود را در قبال دمشق تغییر نداده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: در پی آلودگی هوای پایتخت، مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و دبستان های استان تهران به جز فیروزکوه، دماوند و پردیس فردا تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس کمیسیون عمران مجلس از نامه قریب 50 نماینده و متقاضی استیضاح وزیر راه و شهرسازی برای برگزاری نشست پیرامون این موضوع خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۰  
پایگاه انقلاب نیوز: دبیرکل حزب الله لبنان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت و بر حمایت وی از مقاومت لبنان طی 34 سال تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۳۳  
پایگاه انقلاب نیوز: زهرا ربانی املشی ، همسر احمد منتظری فرزند مرحوم آیت الله حسینعلی منتظری که در روزهای اخیر به سوژه نخست جریان ضد انقلاب و سایت ها و رسانه های وابسته به آنها شده با انتشار نامه ای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: سخنگوی نیروهای ائتلاف به سرکردگی رژیم سعودی بار دیگر ایران را به ارسال سلاح به یمن متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: ترکیه که یکی از درآمدهای اصلی اقتصادش صنعت توریسم است، شاهد کاهش حداقل یک چهارم گردشگران خارجی خود به دلیل ناامنی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس جمهور سابق یمن در گفت وگو با شبکه بی بی سی اعلام کرد، عربستان سعودی به بهانه اینکه انصارالله با ایران در ارتباط هستند، به یمن حمله کرد که این مسئله صحت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: اهالی استان های جنوبی یمن بر این قضیه واقفند که آمریکا و متحدانش با اشغال جنوب یمن و ایجاد هرج و مرج توسط القاعده تنها نقشه تجزیه این کشور را دنبال می کنند و همه وعده هایشان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: طیف خاص پایان دهنده به اندیشه های امام راحل در نشست برلین؛ امید دشمنان اسلام بوده و با ساخت امام جعلی و تحریف افکار و اندیشه های ایشان سعی در تغییر نرم نظام انقلابی و اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس انجمن آترواسکلروز با اشاره به اینکه بیماری های قلبی، سکته مغزی و نارسایی مزمن کلیه از عوارض دیابت است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی با اعلام اینکه طی 9 ماه گذشته 50 میلیون دلار کالا از استان صادر شده است گفت: امسال کاهش 63 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: سخنگوی شورای نگهبان از 12 مورد ایرادات متعدد این شورا به طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس با بیان اینکه رهبری مذاکرات صلح سوریه به روسیه، ترکیه و ایران واگذار شده از دولت باراک اوباما انتقاد کرده و نوشته که واشنگتن در حال حاضر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: سخنگوی اورژانس تهران از استقرار 6 مرکز اورژانس در میادین پایتخت به دلیل آلودگی هوا و ارائه خدمات به شهروندان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۷  
پایگاه انقلاب نیوز: نگاهی به اصلاحات یارانه ها در ایران؛ موفقیت ها، مشکلات، مناقشات و اشکالات در سال های 2014 - 2010 و درس هایی برای اصلاحات آینده عنوان مقاله ای است که توسط رومن زایتک (roman zytek) ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۲  
پایگاه انقلاب نیوز: عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در حالی که تاکید دارد چرخش اصلاح طلبان به سمت روحانی نقطه گریز از شرایط بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۲  
پایگاه انقلاب نیوز: سخنگوی وزارت خارجه ایران با بیان اینکه با جدیت از حاکمیت ملی، دولت قانونی، تمامیت ارضی و یکپارچگی سوریه حمایت می کنیم تصریح کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۲  
پایگاه انقلاب نیوز: مدیر توسعه خوشه پلاستیک استان تهران علت شکست در برخی رویکردهای ایجاد اشتغال را ناشی از ورود مقطعی دولت و بخش خصوصی عنوان کرد و افزود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۲  
پایگاه انقلاب نیوز: معاون اول رئیس جمهور گفت: فکر می کنیم امسال باوجود کاهش قیمت جهانی نفت و محدودیت هایی که وجود دارد کنترل تورم و ایجاد اشتغال جزو دستاوردهای کم سابقه تاریخ ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۲  
پایگاه انقلاب نیوز: یک کتاب درباره دفاع مقدس، بر اساس اسناد دولتی کشور انگلیس و اسناد اطلاعاتی آمریکا در انگلستان منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۲  
پایگاه انقلاب نیوز: خودتان نظر دهید که دشمنان بیرونی با دریافت پیام هایی همچون اگر برجام نبود، حداکثر می توانستیم حقوق کارمندانمان را بدهیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۲  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم با بیان اینکه درآمد امسال هدفمندی یارانه ها 80 هزار میلیارد تومان است، گفت: معلوم نیست 38 هزار میلیارد تومان آن به خزانه واریز شده است یا خیر؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۸  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی با اشاره به عدم تحقق بسته حمایت از صادرات دولت گفت: عدم وجود نرخ واقعی ارز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۸  
پایگاه انقلاب نیوز: نیروهای عراقی در صورت پاکسازی محله البعث در شرق شهر موصل، موفق خواهند شد که مسیر ارتباطی داعش بین محلات جنوبی با شمالی شرق شهر را کامل قطع کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۸  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس سازمان بسیج اساتید در نامه به اعضای شورایعالی انقلاب فرهنگی و نمایندگان مجلس نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۸  
پایگاه انقلاب نیوز: ضریح مطهر حرم حضرت امیر المومنین علی (ع) در نجف اشرف پس از گذشت 8 دهه مورد ترمیم و بازسازی قرار گرفته و روز یکشنبه نهم ربیع الثانی (19 دی) رونمایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۸  
پایگاه انقلاب نیوز: عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت به شهرداری تهران 18 هزار میلیارد تومان بدهکار است که سهم هر شهروند تهرانی 2 میلیون تومان می شود و این حق شهروندی باید پرداخت شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۲  
پایگاه انقلاب نیوز: حالا دوباره ماجرای حساب های قوه قضائیه و درخواست روشنگری درباره آن مطرح شده است، اما نه در یک کانال تلگرامی نزدیک به اپوزوسیون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۲  
پایگاه انقلاب نیوز: اکران فیلم یتیم خانه ایران در سه سالن سینما همچنان ادامه دارد و 28 سالن شهرستان به نمایش این فیلم ادامه می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۲  
پایگاه انقلاب نیوز: سیاست های اقتصاد مقاومتی قطع وابستگی بودجه به نفت را پیش بینی کرده اما دلارهای نفتی در بودجه فزونی گرفته و سیاست ها همچنان روی کاغذ مانده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۷  
پایگاه انقلاب نیوز: عضو خبرگان رهبری با انتقاد از سن کابینه دولت روحانی و نبود فارغ التحصیلات جوان در این منصب ها، گفت: دولتمردان پیر و سرمایه دار ، درد جوان بیکار را درک نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: یکی از اهداف جمهوری اسلامی برای حضور در سوریه و مقابله با تروریست ها در این کشور، جلوگیری از شیوع ناامنی به مرزهای ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: یک پایگاه خبری-تحلیلی نوشته رئیس جمهور فعلی آمریکا در حالی در روزهای آینده این سمت را ترک می کند که میراث مرگ و نابودی در خاورمیانه به یادگار گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس جمهور روحانی در حالی آغازگر چالش شفافیت شد که بومرنگ این چالش هم اکنون به سمت دولت بازگشته اما ستاد انتخاباتی اعتدال، توانایی شفاف سازی اقناعی را ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: متخصص مغز و اعصاب گفت: یکی از بیماری های شایع در سنین 30 به بالا دیسک گردن است که در کارمندان و افرادی که زیاد پشت میز می نشینند با توجه به طراحی محیط کارشان شیوع بیشتری دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: عضو پارلمان سوریه گفت: فرانسه تلاش می کند از هر فرصتی برای ایجاد مانع در روند برگزاری نشست آستانه و به شکست کشاندن مذاکرات طرف های سوری در آن استفاده کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: در تازه ترین گزارش اطلاعاتی درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات آمریکا، آژانس امنیت ملی آمریکا رئیس جمهور روسیه را به صدور فرمانی برای اثرگذاری بر نتیجه انتخابات متهم کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: دبیر علمی نهمین کنگره بین المللی سکته مغزی با اشاره به اینکه آلودگی هوا تا 35 درصد احتمال بروز سکته مغزی را افزایش می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: بر اساس آخرین اطلاعات مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران، کیفیت هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: امروز که مسئولان سیاست خارجی متوجه دغل کاری رقیب فریبکار شده اند و نتیجه بازی برد_ برد را دیده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: روزنامه انگلیسی ایندیپندنت نوشته رؤیای عربستان سعودی برای تبدیل شدن به قدرت جهان عرب و اسلام بر باد رفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق گزارش دولت، 36 هزار میلیارد تومان درآمد محقق شده از هدفمندی یارانه است ولی با محاسبه مجلس و دیوان محاسبات این مبلغ بیشتر است که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: عامل تیراندازی در فرودگاه ایالت فلوریدا پیشتر به اف بی آی گفته بود که او به دستور سازمان سیا مجبور به جنگ برای داعش است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: وزیرسابق نفت با بیان اینکه سال 90 تا 92 در اوج تحریم ها 20 دستگاه دکل حفاری ساخته شد که کار بزرگی بود، گفت: دکلی که گفته شد گم شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷  
پایگاه انقلاب نیوز: آموزش و پرورش برای پرداخت مطالبات فرهنگیان، سند اردوگاه شهید باهنر تهران که بزرگترین اردوگاه کشوری این وزارتخانه است را به عنوان ضمانت در اختیار بانکی قرار داده و اکنون بحث های ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: عده ای که تا دیروز دم از آزادی بیان می زدند و با همین دلیل رفتارهای هنرمندان فراری و خائن به نظام را توجیه می کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: نمایندگان پارلمان ترکیه با درخواست دولت این کشور برای تمدید وضعیت اضطراری در این کشور تا اوایل بهار 2017 موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: گزارشگر برنامه ورزشی 20:30 بامداد امروز دچار سانحه رانندگی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: رئیس جمهور با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: از آغاز کار دولت، وزارت نفت شاکی و پیگیر وصول این مطالبات بوده و وزارت اطلاعات پرونده را دنبال کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دستورالعمل ارزی معاون اول رئیس جمهور در بازار ارز رانت و فساد ایجاد می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: با توجه به اظهارات اخیر رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس به نظر می رسد بهتر است بخشی از درآمد سریال شبکه نمایش خانگی به بازپرداخت بدهی تهیه کننده اختصاص یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: اعضای کنگره آمریکا در حال انجام بررسی های لازم برای معرفی سه طرح تحریمی علیه ایران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار دادستان کل کشور انتشار فایل صوتی منتظری را اقدام و حرکتی انتقامی دانست و بر لزوم جدی گرفتن این ماجرا تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: اصرار بسیاری بر فرماندهی شهید بابایی بر نیروی هوایی ارتش بود اما او شخص دیگری را معرفی کرد و در 16 بهمن ماه 1365 فرماندهی نیرو با درجه سرهنگی به منصور ستاری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: سخنگوی دولت گفت: آنچه از اجزای قانون هدفمندی یارانه ها باقی می ماند حدود 30 هزار میلیارد تومان است که باید از خزانه طبق قانون مقداری هم به آن اضافه کنیم تا بتوانیم ماهانه 45 هزار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: وزیر سابق اطلاعات با اشاره به جدی بودن پروژه نفوذ، گفت: برخی در کشور به نظام در حال فروپاشی آمریکا دلخوش کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: گستره افراد شاغل طبق گزارش رسمی از نتایج آمارگیری نیروی کار در تابستان 95 با شگردهای جالبی افزایش پیدا کرد تا همچنان نرخ واقعی از صفوف بیکاران در کشور پنهان بماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: اندیشکده صهیونیستی موسوم به مرکز امور عمومی جروزالم در گزارشی سه پیشنهاد به ترامپ ارائه کرد تا ایران ناقض برجام باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۴  
پایگاه انقلاب نیوز: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با تاکید بر اینکه دولت باتوجه به اطرافیانش زیر بار مصوبه شفافیت مالی نمی رود، افزود: پذیرش مصوبه شفافیت مالی در روند کاری دولت اختلال ایجاد می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۹  
پایگاه انقلاب نیوز: طرح بحث منشور حقوق شهروندی فقط برای جذب آرای مردم در انتخابات است و هیچ هدف دیگری ندارد جز جذب آرای سیاه و خاکستری برای انتخاب یک کاندیدای خاص در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 که ...
مشاهده نتایج بیشتر...