سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۲:۳۱Feb 2020 25

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش کامل نیروهای امدادی هلال احمر در استان های ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان خبر داد و اعلام کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارایه خدمات اسکان و تغذیه اضطراری به 14 هزار و 428 نفر از زلزله زدگان قطور و خوی در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شناسایی نقاط آسیب پذیر 5 استان چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، خوزستان و لرستان در برابر هر گونه سیل احتمالی خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، حامد سجادی با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون چهار هزار و 230 تخته پتو و یک هزار و 50 بسته مواد غذایی 72 ساعته و سایر اقلام ضروری به این مناطق ارسال شده تا در اختیار زلزله زدگان قرار گیرد . ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از شناسایی نقاط آسیب پذیر در معرض سیل در 5 استان کشور خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۷    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر ادامه امدادرسانی به مناطق زلزله زده استان آذربایجان غربی، گفت: تا ساعت امروز دوشنبه پنجم اسفندماه دو هزار و 504 دستگاه چادر و چهار هزار و 230 تخته پتو برای متاثران از شعب چالدران، پلدشت، شوط، ماکو و مرکز استان بارگیری و به منطقه قطور ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اسکان اضطراری یکهزار و 600 نفر از زلزله زده گان منطقه قطور خوی در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع 242 دستگاه چادر امدادی و 224 تخته پتو در میان زلزله زدگان منطقه قطور خوی در استان آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اعزام پنج تیم ارزیاب و عملیاتی به مناطق متاثر از زمین لرزه 5.7 ریشتری استان آذربایجان غربی، اعلام کرد: تاکنون ترک خوردگی جزئی دیوارهای منازل در 10 روستا گزارش شده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
صداوسیما: زلزله 5.7 ریشتری در مقیاس امواج درونی امروز، "قطور" در استان آذربایجان غربی را لرزاند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام پنج گروه ارزیاب اعزام سریع هلال احمر به منطقه زلزله زده قطور شهرستان خوی در شمال آذربایجان غربی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۳    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام هفت هزار و 121 مورد عملیات و خدمات برای امدادرسانی به 411 هزار و 31 آسیب دیده و متاثر از حوادث جاده ای، سیل، برف و کولاک، کوهستان و نظایر آن در اجرای طرح امداد و نجات زمستانه هلال احمر از 20 آذر تا سوم اسفند ماه در کشور خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- در حالیکه وزارت بهداشت خبر مثبت شدن نتایج آزمایش اولیه دو مورد از موارد مشکوک ابتلا به کروناویروس را تایید کرد؛ رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد که این سازمان تا زمان درخواست نهادهای مسئول هیچ اقدامی در جهت مقابله با ویروس کرونا انجام نمی دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع 52 هزار و 985 بسته غذایی72 ساعته و یک ماه در میان مردم سیل زده و متاثر از سیلاب دی ماه 98 در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آغاز برگزاری دوره بازآموزی نجاتگران ویژه طرح ملی امدادونجات نوروز99 خبر داد. مرتضی سلیمی گفت: با توجه به ضرورت آمادگی نیروهای امدادی و تیم های عملیاتی برای خدمت رسانی هرچه بهتر در طرح ملی امدادونجات نوروزی سال99 وهمچنین ارتقای سطح یادگیری و مهارت عوامل ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت:ناوگان امدادی هلال احمر آذربایجان غربی تجهیز می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس ، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آخرین وضعیت امدادرسانی در مناطق متأثر از برف و کولاک گفت: 24 استان کشور از جمله آذربایجان شرقی و غربی، البرز، اردبیل، اصفهان، ایلام، تهران، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، خراسان شمالی و رضوی، زنجان، سمنان، قزوین، قم ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۶:۲۰    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جزئیات امدادرسانی در استان های برف گیر گیلان، آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، قزوین و اردبیل را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آخرین جزئیات از امدادرسانی به مناطق حادثه دیده جوی توضیحاتی داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام ارائه خدمات امداد هوایی به متاثرین از برف و کولاک در 4 استان گفت: 50 سورتی پرواز برای ارائه خدمت به هموطنان انجام شده است.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۶:۲۳    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی هلال احمر در 163 محور کوهستانی برف گیر خبر داد.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۵    
عصر خودرو- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی امدادگران این سازمان در 163 محور کوهستانی برف گیر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی هفت فرود بالگرد هلال احمر در استان های متاثر از برف و کولاک برای توزیع بسته های غذایی، انتقال و نجات در راه ماندگان به اماکن امن خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی هلال احمر در 163 محور کوهستانی برف گیر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر مرکز کنترل، فرماندهی و عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از نجات بیش از 36 هزار نفر مصدوم و افراد گرفتار در حوادث جوی در 10 ماهه 98 از سوی امدادگران و نجات گران هلال احمر در سراسر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام سه گروه ارزیاب اعزام سریع هلال احمر به منطقه زلزله زده احمد سرگوراب واقع در شَفت استان گیلان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی در 140 محور کوهستانی برف گیر کشور خبر داد و گفت: در چهار روز گذشته پنج هزار و 440 متاثر و در راه مانده از برف و کولاک در 21 استان کشور از خدمات اسکان اضطراری هلال احمر بهره مند شده اند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
امدادرسانی به 20716 نفر در 140 محور کوهستانی به گزارش سلام نو، رییس سازمان امداد و نجات از امدادرسانی به 20716 نفر در 140 محور کوهستانی خبر داد و گفت: امدادرسانی در سه استان اردبیل، گیلان و مازندران ادامه دارد. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اجرای عملیات امدادرسانی در 119 محور کوهستانی 19 استان کشور خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۸    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: 80 گروه امدادی مشغول ادامه امدادرسانی در استان گیلان هستند و امداد رسانی در سه استان مازندران، اردبیل و گیلان تا بازگشت به شرایط عادی ادامه خواهد داشت.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 11هزار تن درپی وقوع برف و کولاک در سه روز گذشته خبر داد. مرتضی سلیمی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با ارائه گزارشی از امدادرسانی نیروی این سازمان گفت : در 24 ساعت گذشته استان های گیلان، اردبیل، زنجان و قزوین متاثر از حوادث جوی بودند که نیروهای امدادرسان هلال احمر توانستند به هشت هزار و 100 مسافر زمستانی در راه مانده امدادرسانی و به یکهزار و ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی در 71 محور کوهستانی در برف و کولاک 72 ساعت گذشته، گفت: یک هزار و 349 تن از متاثران از برف و کولاک از خدمات اسکان اضطراری استفاده کردند.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره امدادرسانی در 13 استان متأثر از برف و کولاک توضیحاتی داد. مرتضی سلیمی با اشاره به امدادرسانی هلال احمر در مناطق درگیر برف و کولاک گفت: 13 استان کشور از جمله آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی هلال احمر در مناطق درگیر برف و کولاک گفت: 13 استان کشور از جمله آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، کردستان، کرمانشاه، گلستان، لرستان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: یکهزار و 148 مسافر زمستانی متاثر از برف و کولاک در 58 محور کوهستانی کشور، در پایگاه های امداد و نجات جاده ای، مساجد و حسینیه ها اسکان اضطراری شدند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 5 هزار هموطن گرفتار در برف خبر داد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آمار نجات یافتگان از برف و کولاک در استان های کشور گفت. به گزارش سلام نو، مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی هلال احمر در مناطق درگیر برف و کولاک گفت: 13 استان کشور از جمله آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین معزی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام جزییات امدادرسانی در برف و کولاک 24 ساعت گذشته گفت: امدادگران به یکهزار و 574 متاثر از برف و کولاک در 9 استان خدمات امدادی لازم را ارائه کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سلیمی تمهیدات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برای بارش های پیش رو را تشریح کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش 570 پایگاه امداد و نجات با توجه به ورود سامانه بارشی جدید به کشور در جاده ها خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۹    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام انتقال 145 تن به مراکز درمانی، گفت: در 72 ساعت گذشته به 410 تن از هموطنان در سراسر کشور امدادرسانی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تجهیزات عملیاتی هلال احمر افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۵    
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 145 مسافر زمستانی حوادث 72 ساعت گذشته به مراکز درمانی و بیمارستانی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقبال عباسی روز شنبه در نشست با رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور تاکید کرد: چهارمحال و بختیاری استانی پراکنده، کوهستانی و پُرحادثه اما با مجموعه ای توانمند، تخصصی و فنی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا-رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت: به زودی یک فروند بالگرد(هلیکوپتر) امدادی به چهارمحال و بختیاری اختصاص داده می شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره کوهستان معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از ادامه عملیات تجسس برای نجات کوهنورد شیرازی خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اعلام گزارش امدادرسانی در برف و کولاک 48 ساعت گذشته، گفت: امدادگران هلال احمر در 35 محور کوهستانی 13 استان کشور خدمات امدادی لازم را به یک هزار و 905 تن از هموطنان ارائه کرده اند.