چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۷:۲۹Jan 2019 23
 

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۷    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ادامه امدادرسانی به مسافران زمستانی و متاثران برف و کولاک در پنج استان برفی آذربایجان غربی، خراسان شمالی، سمنان، مازندران و گلستان از سوی نیروهای امدادگر و نجاتگر هلال احمر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۹    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: یک هزار و یک نفر نجات داده شدند و 177 مصدوم برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی منتقل شدند.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۲    
وی با اشاره به امدادرسانی در 122 محور کوهستانی افزود: در این مدت به 10هزار و 300 نفر امدادرسانی شده است و 461 نفر نیز اسکان اضطراری دریافت کردند. سلیمی با اشاره به رهاسازی 898 دستگاه خودرو درگیر برف و کولاک گفت: 745 نفر از نیرو های امدادی جمعیت هلال احمر در قالب 207 تیم به مناطق اعزام شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۸    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع برف و کولاک در 19 استان کشور طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۵    
رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 6500 تن طی برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی 48 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۱    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 5 هزار نفر در 19 استان متأثر از برف و کولاک خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۱    
رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر کشور از آماده باش 1200 پایگاه جمعیت خبر داد و گفت: هم وطنان می توانند در همه این پایگاه ها استراحت کرده واز امکاناتی که برای آن ها آماده شده است استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۳    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد، در 48 ساعت گذشته به 639 مسافر زمستانی گرفتار در 86 مسیر کوهستانی در 19 استان متاثر از برف و کولاک امدادرسانی شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۵    
رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر کشور از واژگونی یک دستگاه تریلی و مصدومیت شش نفر خبر داد. به گزارش میزان، مرتضی سلیمی اظهار داشت:ساعت 12:30 دقیقه امروز در کیلومتر 65 محور نیشابور- مشهد برا اثر واژگونی یک دستگاه تریلی 10 نفر دچار حادثه شدند که شش نفر از حادثه دیدگاه مصدوم و توسط پایگاه ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۳    
مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در دومین روز از اجلاس مدیران و روسای شعب جمعیت هلال احمر با بیان این که روسای شعب جمعیت هلال احمر با توجه به مسئولیتی که در حوزه عملیاتی جمعیت دارند نقش ارزنده ای در پاسخگویی سریع و به موقع در حوادث و سوانح درجمعیت ایفا می کنند ...
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از تصادف زنجیره ای 5 خودور با همدیگر و 87 مصدوم خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت:در عملیات برف و کولاک طی 48 ساعت گذشته در 14 استان به 1880 نفر از هم وطنان امدادرسانی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۸    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع "برف و کولاک" در 14 استان کشور و امدادرسانی به یک هزار و 880 مسافر گرفتار در برف و کولاک خبر داد.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۵    
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که هواپیمای سقوط کرده در فرودگاه فتح، مربوط به شرکت ساها (هواپیمایی ارتش) بوده است. به گزارش تسنیم، سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آخرین وضعیت هواپیمای سقوط کرده در استان البرز اعلام کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۲    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پایان یافتن عملیات امداد و نجات در حادثه سقوط هواپیمای ارتش در فرودگاه فتح خبر در استان البرز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۳    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از رهاسازی دو جسد از اجساد هواپیمای باربری سقوط کرده در استان البرز خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۹    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام تیم های امدادی و آنست به محل حادثه سقوط هواپیمای باری در کرج خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۸    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام 8 تیم امداد و نجات و همچنین یک فروند بالگرد و یک تیم آنست به محل سقوط هواپیمای باری در استان البرز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۶    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر : هواپیمای باری سقوط کرده احتمالا ده سرنشین داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۴    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام 8 تیم ارزیاب این سازمان به محل وقوع سقوط هواپیمای باری که دقایقی پیش در حوالی پایگاه هوایی فتح (منطقه مسکونی) نزدیک کرج دچار سانحه شد، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۳    
شهرکرد- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در طرح امداد و نجات زمستانه یکهزار و 400 پایگاه در سراسر کشور فعال شد.
پانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۳    
تهران (پانا) - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام 352 ماموریت امدادی طی 72 ساعت گذشته گفت در این مدت به سه هزار و 577 نفر خدمات امدادی ارائه شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۱    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 184 مسافر زمستانی متاثر از انواع حوادث 72 ساعت گذشته از سوی نیروهای امدادرسان این سازمان در سراسر کشور به مراکز درمانی و بیمارستانی، خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۶    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: نیرو های امدادی هلال احمر طی سه روز گذشته به بیش از 3000 نفر امدادرسانی کردند. رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: نیرو های امدادی هلال احمر طی سه روز گذشته به بیش از 3000 نفر امدادرسانی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۵    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع سیل و آبگرفتگی در 15 شهر و روستای 6 استان کشور طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۲    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع برف و کولاک در 12 استان کشور طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۱    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 3 هزار نفر در 13 استان متأثر از برف و کولاک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۳    
تهران- ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 2 هزار و 83 مسافر زمستانی گرفتار در 30 محور کوهستانی 9 استان که درگیر برف و کولاک هستند، خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۱:۲۵    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 2083 نفر در 9 استان درگیر برف و کولاک در کشور خبر داد. به گزارش ایلنا، مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات درباره جزییات عملیات برف و کولاک طی 24 ساعت گذشته گفت: 9 استان (آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، زنجان ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۸    
مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع برف و کولاک در کشور اظهار کرد: استان های مازندران، کردستان، زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد طی 24 ساعت گذشته متأثر از برف و کولاک بودند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۹    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 2083 نفر در 9 استان درگیر برف و کولاک در کشور خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دومین دوره انتخابات کشوری باشگاه امدادگران و نجاتگران امروز در سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۶    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی امدادگران و نجاتگران این سازمان به هزار و 264 نفر از مسافران زمستانی گرفتار در برف و کولاک 11 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۸    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه طی 48 ساعت گذشته 29 محور کوهستانی در 11 استان کشورمان درگیر برف و کولاک بودند، از امدادرسانی به یک هزار و 264 مسافر گرفتار در برف و کولاک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۲    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام عملیات امدادرسانی به هموطنان و افراد متأثر از برف و کولاک در 8 استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، کردستان، کرمانشاه و مازندران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۵    
تهران- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: شرایط در مناطق زلزله زده شهرستان گیلانغرب استان کرمانشاه آرام (وضعیت سفید) و زندگی در این شهرستان برای مردم و ساکنان این شهر جاری و ساری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۸:۰۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از زمین لرزه 5.9 ریشتری گیلانغرب واقع در استان کرمانشاه که ساعت 17 و 11 دقیقه عصر امروز رخ داد، خسارت جانی گزارش نشده است.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور گفت:زلزله ای به بزرگی 5.9 گیلانغرب در کرمانشاه را لرزاند.
دولت   ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۷    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه طرح امداد و نجات زمستانه جمعیت هلال احمر از 22 آذرماه آغاز شده و تا 23 اسفند ادامه دارد، بیان کرد: از ابتدای اجرای طرح تاکنون به 26 هزار و 714 تن از هموطنان در قالب حوادث و سوانح، امدادرسانی شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۰۹    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به افراد گرفتار در برف و کولاک در 17 استان کشور خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۶    
مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: نیرو های امدادی جمعیت هلال احمر به بیش از 4 هزار نفر در در 17 استان متاثر از برف و کولاک امدادرسانی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۰    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: نیرو های هلال احمر در سه روز گذشته به بیش از 5 هزار نفر امدادرسانی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۲    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع برف و کولاک در 17 استان کشور و سیل و آبگرفتگی در 5 استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۹    
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام عملیات امدادرسانی به هموطنان متاثر از سیل و آبگرفتگی در 5 استان تهران، چهارمحال و بختیاری، فارس، خوزستان، سمنان و کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۰    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع برف و کولاک در 17 استان کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۱    
تهران- ایرنا- معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام عملیات امدادرسانی به هموطنان افراد متأثر از برف و کولاک در 12 استان آذربایجان غربی، اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، فارس، سمنان، زنجان، قزوین، قم، لرستان، مازندران و مرکزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۱    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طی 12 ساعت گذشته امدادگران هلال احمر به 335 نفر امدادرسانی کردند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۵:۰۲    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام عملیات امدادرسانی به هموطنان متاثر در برف و کولاک و سیل و آبگرفتگی 6 استان بوشهر، آذربایجان شرقی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، فارس و کرمان خبر داد. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۳:۱۰    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از کوهنوردان خواست در صورت عزیمت به ارتفاعات برفگیر و مناطق صعب العبور کوهستانی از لباس های دارای رنگ مشخص (قرمز، زرد و فسفری) برای سهولت در رصد امدادگران و گروه های امداد و نجات هوایی و کوهستان استفاده کنند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۲:۲۴    
رئیس مرکز آموزش و نگهداری سگ های تجسس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام سالانه 100 عملیات از سوی تیم های آنست جمعیت هلال احمر خبر داد. سگ های زنده یاب هلال احمر که توانایی آن در مقایسه با دستگاه های زنده یاب برتری دارد ...