یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۰:۳۳Oct 2019 20

جدیدترین‌های «سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش    
انتخاب نوشت : حامد سجادی، سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مصدومیت 15 زائر ایرانی در پی واژگونی خودرو (ون) در خانقین عراق و انتقال آنها به ایران خبر داد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: در تصادفی که عصر دیروز (جمعه) در استان حله عراق میان یک دستگاه مینی بوس و پیکاپ اتفاق افتاد، 21 زائر ایرانی به همراه راننده عراقی مصدوم شدند.
سلام نو / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۸:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات: سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مصدومیت 15 زائر ایرانی در پی واژگونی خودرو در خانقین عراق و انتقال آنها به ایران خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 9 زائر مصدوم و بیمار از بیمارستان الحسین کربلا به مرز مهران با یک دستگاه اتوبوس آمبولانس خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات امدادی به بیش از 77هزار و 500 زائر اربعین در سراسر کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 352 زائر ایرانی بیمار و مصدوم از کشور عراق به ایران تا صبح امروز خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به گزارش خدمات امداد و نجات اربعین از 13 مهرماه تا ساعت 8 صبح امروز (24مهرماه) گفت: 18 هزار و 935 زائر مراسم اربعین در سراسر کشور با مراجعه به پایگاه های ثابت و موقت جمعیت هلال احمر از خدمت درمان سرپایی برخوردار شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: از 13 مهرماه تا ساعت 8 صبح امروز(23مهرماه) 279 زائر مصدوم در کشور عراق از طریق طریق3 مرز بین المللی مهران، شلمچه و چذابه به داخل ایران منتقل شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حامد سجادی سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با تلاش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر، پیکر فرد مفقود شده در سیل گیلان پیدا شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انتقال 218 زائر مصدوم اربعین از طریق هلال احمر به داخل کشور خبرداد. مرتضی سلیمی گفت: تا کنون 218 نفر از زائران مراسم اربعین که در کشور عراق دچار مشکلات حاد شدند و به قید فوریت نیاز به ادامه درمان در داخل ایران داشتند بنابراین به وسیله ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: ما حدود حدود 159 مصدوم را در خاک عراق به شهر های مختلف منتقل کردیم و 70 هزار خدمت پزشکی و درمانی هم به زوار أرائه شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۷    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پیش بینی برای اسکان اضطراری 52هزار نفر در مرز های خسروی، مهران، شلمچه و چزابه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برخورد یک دستگاه اتوبوس با خودروی سمند در محور مهران – ایلام خبرداد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پیش بینی برای اسکان اضطراری 52 هزار نفر در مرزهای خسروی، مهران، شلمچه و چزابه خبر داد. مرتضی سلیمی با اشاره به افزایش تراکم جمعیتی در چهارمرز خسروی، شلمچه، چزابه و مهران برای ورود به کشور عراق برای مراسم اربعین حسینی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: 137 پایگاه امداد سیار در مرزهای چهارگانه کشور و 60 مرکز درمانی در مسیر تردد زائران در خاک عراق برپا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: 137 پایگاه موقت و سیار در مرزها ایجاد شده است و 60 مرکز درمانی در خارج از مستقر کردیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر گزارش خدمات ارائه شده از سوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به زائران اربعین را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 12 هزار زائر اربعین در تاریخ 13 تا 17 مهرماه خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به چهار هزار و 578 تن از زائران در پایگاه های ثابت و موقت خبر داد و اعلام کرد: یک هزار و 391 تن از زائران هم در قرارگاه های مرزی به صورت موقت اسکان داده شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۵    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مراجعه چهار هزار و 578 زائر اربعین حسینی برای دریافت خدمات پایه امداد و کمک های اولیه به پایگاه های ثابت و موقت این سازمان در مسیر مرزهای خروجی مهران، شلمچه، چزابه و خسروی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور در حکمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر را به عنوان عضو ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران منصوب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اسکان اضطراری و موقت 604 نفر از سیل زدگان چهار استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، فارس و هرمزگان در هفت روز گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امداد رسانی به بیش از هزار نفر در 4 استان متاثر از سیل و آبگرفتگی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به حدود هزار نفر از هموطنان در مناطق سیل زده استان های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، فارس و هرمزگان خبر داد و گفت: عملیات امدادرسانی در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۸    
تهران - ایرنا - سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از استقرار 210 نفر برابر با -دو هزار و 780 نفر روز- از نیروهای عملیاتی این سازمان برای امدادرسانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی در عراق خبر داد.
خبرگزاری ایلنا: رئیس سازمان امداد و نجات درباره آخرین وضعیت مناطق سیل زده در استان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 16 شهرستان و 22 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین متاثر از سیل بوده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در مدت 94 روز از اجرا و برگزاری این طرح امداد و نجات تابستانه به 59 هزار نفر از هموطنان در سراسر کشور امدادرسانی شد که طبق آخرین اطلاعات ارزیابی شده رشد 51 درصدی در انجام ماموریت های کوهستان و کاهش 37 درصدی در ماموریت های امداد و نجات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان های رکورددار در انجام ماموریت های امداد و نجات در محیط های آبی را معرفی کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
محموله 160 تنی دارو و تجهیزات درمانی هلال احمر ویژه ایام اربعین صبح امروز در سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران بارگیری و به عراق ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۰    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از استقرار 16 تیم عملیاتی امداد و نجات (هر قرارگاه 3 تیم برادران و یک تیم خواهران) برای امدادرسانی به زائران اربعین حسینی در قرارگاه های مرزی این سازمان در مرزهای خروجی مهران، شلمچه، چزابه و خسروی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۳    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از استقرار چهار فروند بالگرد برای امدادرسانی به زائران اربعین حسینی (ع) در نزدیکترین پایگاه های امداد هوایی به قرارگاه های مرزی این سازمان در مرزهای خروجی مهران، شلمچه، چزابه و خسروی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع سیلاب در برخی مناطق کشور به خصوص استان های گیلان و مازندران از آماده باش تیم های امدادی هلال احمر برای مواجهه با سیلاب احتمالی خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی در سیستان و بلوچستان طی چند روز گذشته و موجب طغیان رودخانه های محلی و مسدود شدن برخی از راه های استان شد. همچنین رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز از امدادرسانی و اسکان 63 تن در روستاهای سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۷    
تهران- ایرنا- سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 877 مصدوم انواع حوادث ترافیکی و جاده ای 72 ساعت گذشته از سوی امدادگران و نجاتگران هلال احمر در سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به سیل زدگان در سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور پایگاه های جاده ای سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات امداد و نجات به 59 هزار و 232 نفر در طرح تابستانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره بالگرد های زمین گیر شده این سازمان توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امسال سازمان امداد و نجات هلال احمر با توجه به بازشدن مرز خسروی علاوه بر 4 قرارگاه مرزی خود، 3 پایگاه امدادی نیز در مرز خسروی راه اندازی خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش هلال احمر در داخل کشور برای ارائه خدمات امدادی و درمانی به زائران اربعین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 18 مصدوم حادثه برخورد یک دستگاه مینی بوس با یک دستگاه تریلر در محور اینچه برون به گنبد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره خدمات این سازمان در اربعین 98 توضیحاتی داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۰    
عصر ایران: رئیس مرکز امدادهوایی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از زمینگیر شدن شش فروند بالگرد امدادهوایی به دلیل کمبود قطعه خبر داد و گفت که در آینده نزدیک احتمال زمینگیر شدن ده بالگرد دیگر نیز وجود دارد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به هزار و 66 مصدوم انواع حوادث ترافیکی و جاده ای 72 ساعت گذشته از سوی امدادگران و نجاتگران هلال احمر در سراسر کشور خبر داد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از نجات 396 نفر در عملیات امداد و نجات طی سه روز گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از نجات 396 نفر در عملیات امداد و نجات طی سه روز گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز امدادهوایی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از زمین گیر شدن شش فروند بالگرد امدادهوایی به دلیل کمبود قطعه خبر داد و گفت که در آینده نزدیک احتمال زمین گیر شدن 10 بالگرد دیگر نیز وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات گفت: سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اختصاصا متولی امداد و نجات کوهستان نیست.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، صبح امروز (سه شنبه 26 شهریور ماه) در حاشیه ارسال بسته لوازم خانگی که به جمعیت هلال احمر توسط گروه های دارویی (گروه کوبل) اهدا شده بود مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: [...]
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آمادگی کامل این سازمان برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) خبر داد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفت وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به انجام عملیات امداد و نجات طی سه روز گذشته گفت: در مجموع 447 مورد ماموریت انجام شد و 371 نفر از مرگ نجات یافتند ...