یکشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۷:۰۸Mar 2020 29

جدیدترین‌های «امداد و نجات»

 
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سعید فکوری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا زمان وقوع این حادثه را صبح امروز ذکر کرد و افزود: طی تماس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان با پایگاه امداد و نجات بین جاده ای گرماب مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند در کیلومتر 120 جاده تربت حیدریه به مشهد ...
جماران   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر پرواز پیش از ظهر یکشنبه در بازدید از پایگاه های امداد و نجات و ایستگاه های بازرسی سلامت استان گلستان اظهارکرد: بحران شیوع ویروس کرونا، اولین دغدغه برای جهان امروز است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
انجام اقدامات کنترلی و پیشگیرانه با اعلام وضعیت خطر مسولان و توصیه به شهروندان برای در خانه ماندن و همیاری خیرین با حوزه سلامت در ایلام بسیج همگانی برای مقابله با کرونا در حال شکل گیری است ،اخباری از این تلاش را باهم بخوانیم.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: 11 پایگاه امداد و نجات استان مجهز به تجهیزات و امکانات امدادرسانی در سیل و احتمال طغیان رودخانه ها شده است.
پارسینه   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گفته پلیس "آرکانزاس"، گروه های جست وجو از روز گذشته (شنبه) که این گردباد به وقوع پیوسته، در حال انجام عملیات امداد و نجات و کمک رسانی به آسیب دیدگان و هم چنین جست وجوی مصدومان احتمالی هستند. ...
جماران   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سعید اسمعیل پور در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه 86 مورد عملیات حادثه و حریق اسفندماه در شهر سمنان امدادرسانی شد، ابراز داشت: از این تعداد 47 مورد آتش سوزی و 39 مورد عملیات امداد و نجات در این شهرستان به وقوع پیوسته است. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس جمعیت هلال احمر شهرستان نایین گفت: از ابتدای آغاز طرح پایش سلامت در 2 هفته گذشته 42 هزارمسافر در مبادی ورودی این شهرستان از سوی تیم های امداد و نجات این نهاد، غربالگری و تب سنجی شدند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: 120 تیم امدادی و عملیاتی هلال احمر استان برای مقابله با سیلاب های احتمالی در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قم – ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر قم گفت: این جمعیت سال گذشته در 399 حادثه حضور فعال داشته است که در این حوادث به 311 هزار تن امداد رسانی کرده است.
جماران   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حسین عارفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از 13 اسفندماه تا کنون تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در 12 محور مختلف استان جهت طرح غربالگری ویروس کرونا استقرار یافتند. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام گفت: از ابتدای طرح غربالگری مقابله با کرونا 122 هزار و 762 نفر در ورودی های استان ایلام توسط تیم های امداد و نجات این جمعیت پایش تب سنجی شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۳:۴۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام از احداث و تکمیل بیمارستان صحرایی در محل پایگاه امداد نجات هوایی جمعیت هلال احمر این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون امور عمرانی استاندار ایلام از افتتاح پایگاه امدادی در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۰۲    
گروه استان ها- مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: تاکنون 78 هزار و 400 خودرو و 233 هزار و 114 سرنشین توسط تیم های امداد و نجات هلال احمر گیلان تب سنجی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: یک چوپان مفقود شده در ارتفاعات شهرستان اندیکا توسط امدادگران هلال احمر پیدا و نجات یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس جمعیت هلال احمر اندیکا از عملیات موفق جستجو و نجات یک چوپان با تلاش تیم امداد و نجات کوهستان این شهرستان در ارتفاعات اندیکا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: 24 پایگاه امدادی با 83 نفر روز نجاتگر هلال احمر در نقاط مختلف استان همدان فعال شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات هلال احمر استان کرمانشاه از غربالگری 846 هزار و 44 نفر در مبادی استان توسط تیم های هلال احمر خبر داد و گفت: از این تعداد 276 نفر علامت دار ثبت شده و به بهداری ارتش جهت اقدامات بعدی معرفی شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۳    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از اعلام آمادگی نیروهای جمعیت هلال احمر در چهارمحال و بختیاری در پی هشدار وقوع سیلاب خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک 94 تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر در 58 روستای سیلزده این استان در حال ارائه خدمات به سیلزدگان هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از غربالگری و تب سنجی بیش از 846 هزار نفر در ورودی و خروجی شهرهای استان برای مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: طی 7 روز نخست سال جدید در گیلان 17 هزار و 820 خودرو با 50 هزار و 718 سرنشین توسط تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر مورد پایش، تب سنجی، هشدار و اطلاع رسانی جهت پیشگیری از ویروس کرونا قرار گرفتند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مهدی ولی پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد در هفت روز نخست سال جدید، در پست های غربالگری شناسایی شده که پس از بررسی های لازم 6 نفر توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۰:۳۸    
در این بسته خبری از ضدعفونی شیروان برای چهارمین بار تا ممنوعیت تجمع در آرامستان های شهرکرد و انجام 29عملیات امداد و نجات در قزوین را بخوانید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: امدادرسانی به یکهزار و 544 نفر از سیلزدگان جنوب این استان توسط نیروهای امداد و نجات هلال احمر همچنان تداوم دارد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
صارم رضایی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر لرستان برخورد 2 دستگاه خودرو پژو با پراید گزارش و بلافاصله تیم امدادی پایگاه رومشگان به محل حادثه اعزام شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۴۱    
پایگاه امدادی چهار برکه هلال احمر لارستان به یک دستگاه خودرو امداد و نجات مدرن مجهز شد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و تاکید مسئولان حوزه بهداشت و درمان مبنی بر پرهیز از هر گونه سفر و ضرورت خانه نشینی به منظور قطع زنجیره این بیماری ، مسافران و گردشگران برای فرار از ایستگاه های تب سنجی در جاده کندوان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون امداد و نجات هلال احمر کرمانشاه گفت: مددکاران اجتماعی و روانشناسان می توانند با حضور پررنگ و موثر خود در زمان بحران یاس و ناامیدی را در میان مردم به حداقل برسانند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۲    
قزوین- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: در پنج روز نخست سال 99، توسط آتش نشانان این سازمان، 29 عملیات امداد و نجات و اطفای حریق انجام شده است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک دستگاه خودرو امداد و نجات ایسوزو تیپ یک به جمعیت هلال احمر لارستان اختصاص یافت. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی معاونت اسانداری و فرمانداری ویژه...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر ابرکوه گفت: از ابتدای طرح پایش سلامت (18 اسفند 98 تا امروز( پنجشنبه) 40 هزار و 100 مسافر در مبادی ورودی شهرستان از سوی تیم های امداد و نجات این نهاد، غربالگری و تب سنجی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: هزار و 837 نفر از امدادگران هلال احمر در طرح غربالگری ویروس کرونا در ورودی شهرهای این استان مشارکت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۰    
معاون و مسئول امداد و نجات هلال احمر مهاباد گفت:پلاک های غیر شهرستان مهاباد کنترل و ازورود آن ها به داخل شهر جلوگیری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 15 هزار و 275 نفر در 20 استان متاثر از سیل و آبگرفتگی خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: 20 استان کشور در معرض جاری شدن سیل یا درگیر سیل هستند. استان کرمان بیشترین درگیری با سیل را دارد و روستاهای این استان همچنان گرفتار در محاصره سیلاب هستند و امدادرسانی هوایی و زمینی به سیل زدگان در حال انجام است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر تاکنون 226 هزار و 21 نفر را در طرح غربالگری و تب سنجی ویروس کرونا در مبادی ورودی 14 شهرستان این استان مورد پایش قرار دادند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، سهراب سالاری در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده کهنوج، به نقش نظارتی دستگاه قضا در بخش امداد و نجات اشاره کرد و گفت ...
تیک   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۲:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در خصوص امدادرسانی هلال احمر در 19 استان متأثر از سیل و آبگرفتگی از تاریخ 3 فروردین تا صبح امروز (5 فروردین) اظهار کرد: استان های آذربایجان شرقی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، رضوی و شمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی ولی پور شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : در این مدت، 112 هزار و 44 نفر در 33 هزار و 810 خودرو در مبادی خروجی گیلان توسط تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مورد پایش تب سنجی، هشدار و اطلاع رسانی برای پیشگیری از کرونا قرار گرفتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر گیلان هدف تیم های امداد و نجات را پایش، تب سنجی و هشدار و اطلاع رسانی دانست و گفت: از بین خودروهایی که در این مدت مورد پایش و تب سنجی قرار گرفتند 25 نفر دارای علائم در پست های غربالگری شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از توزیع اقلام زیستی بین سیل زده های شهرستان رودبار جنوب خبر داد و گفت: این بسته ها شامل مواد غذایی 72 ساعته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: در پی ورود سامانه بارشی و وقوع سیل و آبگرفتگی در برخی از مناطق استان، تیم های امداد سیلاب به 6 شهرستان خراسان رضوی اعزام شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۴۵    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اگر سد زیردان چابهار سرریز شود آبگرفتگی روستاها را خواهیم داشت، گفت: تیم های عملیاتی امداد و نجات در منطقه دشتیاری چابهار مستقر هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با بیان اینکه توزیع اقلام امدادی تا رفع نیاز مردم سیل زده ادامه دارد گفت: این اقلام تا امشب بین تمام سیل زدگان کرمان توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات حمعیت هلال احمر کشور بنا به دستور رئیس جمعیت هلال احمر کشور از مناطق سیل زده جنوب استان کرمان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور در بازدید از سیل زدگان روستاهای تمبک بالا و پائین شهرستان میناب گفت : گروه های امداد و نجات این سازمان در این روستا ها مستقر شده اند تا از بار مشکلات روستائیان کم شود.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تاکنون عملیات غربالگری 10 میلیون و 700 هزار ایرانی در مبادی ورودی استان ها و شهرهای کشور توسط امدادگران این نهاد انجام شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر به رئیس سازمان امدادونجات مأموریت داد تا با حضور در استان های جنوبی وضعیت آسیب دیدگان ناشی از سیل را بررسی و اقدامات لازم را برای بهبود وضعیت موجود پیگیری کند.
قم فردا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم گفت: در 24 ساعت گذشته تیم های عملیاتی هلال احمر قم به 14 خانواده گرفتار در سیلاب، کمک رسانی کردند.