دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۷:۱۶Nov 2018 19

جدیدترین خبرهای «سلماس»

تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۷    
رییس اداره آموزش و پرورش سلماس گفت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند عزم همگانی است و ریشه کنی آن تنها با توان پلیس میسر نخواهد شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۲۹    
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: تنها 30 الی 70 درصد مصوبات سفر قبلی رئیس جمهور تحقق داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۴    
ارومیه- ایرنا- فرماندار سلماس گفت: همزمان با سفر استانی رییس جمهوری و اعضای هیات دولت به آذربایجان غربی، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات میهمان مردم سلماس است و در این سفر طرح گازرسانی به یکهزار و 140 روستای این شهرستان به بهره برداری می رسد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۱    
گروه اجتماعی معاون پرورشی آموزش و پرورش سلماس تصربح کرد: اعتیاد، جزو پنج آسیب اجتماعی نخست کشور است و مقام معظم رهبری نیز شخصاً موضوع آسیب های اجتماعی را پیگیری می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۵    
ارومیه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی سلماس گفت: ضریب مکانیزاسیون در این شهرستان 1.4 بر اسب بخار بوده که با حمایت های انجام شده در دولت دوازهم به 1.8 ارتقا یافته است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس شعبه اول دادگاه کیفری 2 شهرستان سلماس گفت: اعمال و اجرای مجازات های جایگزین حبس، جلوه ای از رعایت اصل فردی کردن مجازات ها، توجه به تخصص، نوع جرم ارتکابی، پیشینه کیفری، شخصیت مجرم و به عنوان نماد بارز سیاست جنایی مشارکتی است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۵    
گروه سیاست و اقتصاد امام جمعه سلماس گفت: برای ایجاد تحرک و پویایی در امور جامعه، نیازمند ورود جوانان به سطوح مختلف مدیریتی کشور هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۷    
امام جمعه سلماس گفت: بسیج تنها برای میدان های جنگ نبوده و بلکه جوانان بسیجی پس از جنگ هشت ساله وارد عرصه علم و فناوری شده و موجب شد که کشور متحول شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۲    
نماینده مردم سلماس در مجلس اعتقاد دارد انتقال تروریست های داعش توسط آمریکایی ها مشارکت در نبرد علیه ارتش سوریه محسوب می شود و این امر خلاف مقررات بین المللی است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۱    
گروه فرهنگی-رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس، از برگزاری بیش از 35 عنوان برنامه مختلف فرهنگی به مناسبت هفته کتابخوانی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلماس گفت: کارگاه های کتاب سازی در هفته کتاب در سلماس برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۴    
ارومیه- ایرنا- فرماندار سلماس گفت: شورای حفاظت از منابع آب با هدف استفاده بهینه از آب در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی در این شهرستان تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۱    
ارومیه- ایرنا- مدیر تبلیغات اسلامی سلماس گفت: یکهزار قرآن آموز در کلاس های آموزشی مهدهای قرآن بخش پسران و دختران به یادگیری روخوانی، روانخوانی، صوت و لحن، تجوید و مفاهیم از گرایش های آموزشی مشغول هستند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۱    
ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه سلماس گفت: 300 دانش آموز دختر و پسر مقطع متوسطه این شهرستان به مناطق عملیاتی شمال غرب کشور اعزام شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۳    
ارومیه- ایرنا- رییس اداره کتابخانه عمومی شهرستان سلماس گفت: یکهزار نسخه کتاب در کتابخانه های عمومی این شهرستان نگهداری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۰۸    
ارومیه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش سلماس گفت: هم اکنون 43 آموزشگاه علمی در این شهرستان فعالیت می کند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۷    
عبدالله چمن گلی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای ساخت این طرح ها 145 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است. وی بیان کرد: بهره برداری از ورزشگاه های 15 هزار نفری ارومیه ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۶    
گروه اجتماعی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سلماس از ثبت 10 وقف جدید در این شهرستان طی سال جاری خبر داد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۸    
مسئول بسیج مهندسین سلماس با خانواده شهید جعفرزاده دیدار کرد. به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، ابدالی در دیدار با خانواده شهید جعفرزاده، اظهار کرد: اینکه الان با آسایش تمام در نقطه صفر مرزی زندگی می کنیم مرهون مجاهدت و ایثار شهداست و این مهم به برکت خون شهدا و ایثارگری آنها به دست آمده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۵    
مدیر کل میراث فرهنگی و صنایع گردشگری آذربایجان غربی در نشست تشریحی برنامه ها و پروژه های افتتاحی این اداره کل گفت: تاکنون 113 مورد انجمن های میراث فرهنگی در سطح بخش و دهستان ها تشکیل شده و در روزهای اخیر نیز هفت مورد در ارومیه و پنج مورد در سلماس به ثبت رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۵:۰۰    
معاون فرماندار سلماس خبر از جانمایی برای احداث مجتمعی جهت ساماندهی مجسمه سازی روستای مافی کندی این شهرستان خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۴    
شهرستان سلماس یکی از مناطق مهم تولید سیب درختی درآذربایجان غربی و کشور است. امسال باغداران شهرستان، سیب را به جای جعبه گیری و دپو در سردخانه به صورت زیردرختی به فروش رساندند. به گزارش ایسنا، دلیل این اتفاق، وقوع سرمای دیررس بهاره و بارش تگرگ بود که خسارت قابل توجهی به محصولات وارد کرد.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۴    
خبر: امسال باغداران شهرستان سلماس به جای جعبه گیری و ذخیره سازی سیب درختی در سردخانه این محصول را با دپو در اطراف جاده ها و باغات به صورت زیردرختی به فروش رسانده و بی کیفیتی سموم کشاورزی موجود در بازار را عامل آفت زدگی و افت کیفیت محصولات تولیدی قلمداد کردند. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۱۴    
حسن احمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این مسابقه با شرکت 22 نفر از کشتی گیران ماکو و سلماس در رده های سنی نونهالان، نوجوانان به مدت یک روز برگزار شد. وی افزود: در این مسابقات کشتی گیران ماکویی بر میهمانان خود از شهرستان سلماس با امتیاز 17 بر چهار غلبه کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۰    
شهرستان سلماس به عنوان یکی از مناطق مهم تولید سیب درختی در سطح استان و کشور مطرح است اما امسال باغداران این شهرستان سیب را به جای جعبه گیری و دپو در سردخانه، به صورت زیردرختی به فروش رساندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۰    
امام جمعه سلماس گفت: روش استکبار جهانی ظالمانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۷    
امام جمعه سلماس گفت: شرایط سخت فعلی اقتصادی کشور گذرا بوده و مردم بدانند که از این شرایط به خوبی عبور خواهیم کرد و به آینده امیدوار باشند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۶    
گروه فرهنگی-تئاتر مذهبی دلدار، سالار، سردار، به همت گروه هنری ولا در سلماس به روی صحنه رفت.
الف   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۰    
درب ضد سرقت آتار درب سلماس به 4 دسته تقسیم بندی می شود: درب های ضد سرقت سوپر برجسته که ضخامت رویه اولیه 8 میلی متر می باشد و قسمت برجسته دارای ضخامت های 16 تا 32 میلی می باشد ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۸    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: هم اکنون به اندازه کافی ارزهای ریالی، دلاری و یورو در صندوق ذخیره داریم. به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، شهروز برزگر کلشانی در جلسه شورای اداری سلماس که باحضور معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی و مسئولین ادارات شهرستان سلماس برگزار شد با اشاره به فشار ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۲    
شب گذشته بی احتیاطی رانندگان در محور سلماس-تسوج موجب تصادف زنجیره ای 9 خودرو با یکدیگر شد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۴    
شفقنا- یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 گفت: هم اکنون به اندازه کافی ارزهای ریالی، دلاری و یورو در صندوق ذخیره داریم. شهروز برزگر در جلسه شورای اداری سلماس با اشاره به فشار اقتصادی روی دوش مردم کشور، تصریح کرد: از این وضعیت فعلی کشور قطعا عبور خواهیم کرد و هم اکنون به اندازه کافی ارزهای ریالی ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۸:۵۲    
طی مراسمی با حضور سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری اذربایجان غربی یک خانم بعنوان بخشدار مرکزی سلماس معرفی شد.
زریان   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۲    
سرویس آذربایجان غربی- "شیوا مناف زاده " بعنوان بخشدار مرکزی سلماس معارفه شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۴:۰۴    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب دریاچه وان به ارومیه ممکن است دشت سلماس را نابود کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۳:۱۶    
در جلسه شورای اداری شهرستان سلماس که امروز با حضور سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان غربی برگزار شد، شیوا مناف زاده بعنوان بخشدار مرکزی سلماس و عباس محمدزاده گلعذانی بعنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار این شهرستان معرفی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۴    
رئیس اداره جهادکشاورزی سلماس از کاهش 14 درصدی برداشت سیب درختی در این شهرستان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۰:۰۶    
رئیس اداره گاز شهرستان سلماس گفت: تعطیلی جایگاه CNG شهرداری سلماس عامل ایجاد صفوف طولانی خودروها در سایر جایگاه ها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۰:۴۵    
یک تیم 5 نفره از مهندسان بسیجی سلماس با خدمت رسانی به مناطق محروم و مرزی روستاهای این شهرستان موفق به کسب رتبه برتر کشور شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۰:۰۵    
یک تیم 5 نفره از مهندسان بسیجی سلماس با خدمت رسانی به مناطق محروم و مرزی روستاهای این شهرستان موفق به کسب رتبه برتر کشور شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۰    
اقتصادنیوز: شرکت افرا درب سلماس جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید./ آی استخدام
جماران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۰۹:۴۳    
فرماندار سلماس گفت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا یکی از اقدامات مهم برای دوام وپایداری انقلاب اسلامی بود. به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، مرتضی اصغری مراسم راهپیمایی روز 13آبان در شهرستان سلماس ضمن بزرگداشت یوم الله 13 آبان و گرامیداشت شهدای گرانقدر این روز ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۶:۰۲    
گروه سیاست و اقتصاد فرماندار سلماس بااشاره به استفاده ابزاری دشمن از تحریم ها علیه ایران برای رسیدن به اهداف خود، تصریح کرد: چیزی که مسلم است، تحریم ها به هیچ وجه، کشور را از ترقی و توسعه بازنخواهند داشت و مردم عزتمند ما، همواره با ایستادگی در برابر استکبار جهانی ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۷    
گروه سیاست و اقتصاد راهپیمایی باشکوه 13 آبان، امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان سلماس نیز با شعار های مرگ برآمریکا و مرگ بر اسرائیل برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۹    
فرماندار سلماس گفت: امروزه ایران اسلامی از همه لحاظ مستحکم بوده و دنیا از این تقویت توان نظامی ایران هراس دارد چون جزو کشورهای برتر در بحث نظامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۷:۱۸    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سلماس از برگزاری مانور پدافند غیرعامل به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در سلماس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۰    
مانور پدافند غیرعامل به صورت نمادین در مدرسه شهید پناهی برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۴:۰۲    
گروه سیاست و اقتصاد- امام جمعه سلماس با اشاره به حضور پرشور مردم در همایش پیاده روی اربعین امسال گفت: همایش پیاده روی اربعین نمایش قدرت اسلام در جهان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۳:۱۱    
یاد و خاطره 110 شهید فرهنگی و دانش آموز شهرستان سلماس همزمان با هفته بسیج دانش آموزی گرامی داشته شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۴    
سرهنگ علی ابراهیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو در شهرستان سلماس، بررسی موضوع به دلیل حساسیت خاص در دستور کار ماموران آگاهی قرار گرفت.