پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۸:۱۱Feb 2020 27

جدیدترین‌های «آب شرب»

خبرگزاری فارس   ۸ دقیقه پیش    
فرماندار املش با ابراز نگرانی از قطعی های مکرر آب در املش گفت: املش یک روستا نیست که در صورت قطعی آب بتوان با یک تانکر مشکل آب مردم را حل کرد و این دغدغه مردم است که باید رفع شود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرماندار سامان با اشاره به گل آلود شدن رودخانه زاینده رود در پی وقوع سیلاب، گفت: تاکنون وقوع سیلاب باعث قطع شدن آب شرب شهرها و روستاهای شهرستان نشده است و آب سالم برای مصرف 2 روز مردم شهرستان در مخازن ذخیره شده است.
به دنبال افزایش کدورت آب ورودی به تصفیه خانه های غرب و شرق تهران آب شرب 5منطقه پایتخت به منظور اطمینان از سلامت آب شرب در شبکه شهری قطع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
اهالی منطقه محروم سیلاب و کلوار شهرستان مارگون از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد با مشکلات متعددی از جمله نبود شبکه آب شرب پایدار دست و پنجه نرم می کنند.
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: حجم بارندگی های دیروز و امروز در تهران، سبب افزایش کدورت آب و قطعی آب شرب در برخی مناطق این شهر شده است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل آبفار لرستان گغت: در جریان سیل امروز آب شرب 76 روستا قطع شده بود که تاکنون مشکل 60 روستا برطرف شده و 16 روستای دیگر به علت نداشتن راه دسترسی همچنان بدون آب هستند.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رضا آقامیرزایی با اشاره به قطع گاز شهر معمولان در پی وقوع سیلاب، اظهار داشت: تا کنون گاز این شهر وصل نشده است. سیلاب خسارت های زیادی به لرستان وارد کرده است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - پروژه آبرسانی به 40 محله عشایری بمرود شهرستان زیرکوه روز چهارشنبه با حضور رییس سازمان امور عشایر ایران و استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نهاوند - مدیر امور آب و فاضلاب روستایی نهاوند گفت: مشکل آب شرب روستاهای شهرستان نهاوند رفع شده و در حال حاضر قطعی آب نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فیلمی از آلودگی آب شرب در شهرستان هرسین استان کرمانشاه را مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر کشور: بیش از 63 درصد عشایر کشور تا پایان سال مالی 98 از آب آشامیدنی بهداشتی و سالم بهره مند می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۹    
رشت-ایرنا- فرماندار شهرستان املش گفت :آب شرب مشترکان شهر املش تا رفع کدورت آب تصفیه خانه طول لات رحیم آباد همچنان قطع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آب و فاضلاب روستایی پلدختر گفت: آب شرب 49 روستای این شهرستان بر اثر وقوع سیلاب قطع شد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۹    
مدیرعامل شرکت آبفار لرستان گفت: آب شرب 71 روستای استان لرستان بر اثر وقوع سیلاب قطع شده است و در حال حاضر آبرسانی به این روستاها با تانکر انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۹    
گروه استان ها-فرماندار نهاوند گفت: زیرساخت های کشاورزی مانند شیلات و زمین های زراعی، واحدهای دامداری، همچنین جاده ها و امکانات آب شرب روستاهای نهاوند به دلیل بروز سیل به شدت خسارت دیده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آبفا استان یزد از تامین سالانه 110 میلیون مترمکعب آب شرب برای شهروندان یزدی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: طی چند روز گذشته مصرف آب 7، 8 درصد افزایش یافته است، همواره تاکید ما بر صرفه جویی در مصرف آب بوده، اما اکنون به دلیل توصیه های بهداشتی تلاش مان این است که آب شرب تامین شود تا مشکلی پیش نیاید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
شهردار گیان گفت: به علت گل آلود بودن آب شرب شهر گیان واحد آتش نشانی در حال توزیع آب شرب است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۳۲    
ایسنا/لرستان پس از آنکه هواشناسی لرستان از وقوع باران های سیلابی و خطر سیل در این استان هشدار داده بود، بخشدار مرکزی پلدختر از تخلیه روستاهای حاشیه رودخانه کشکان خبر داد، همچنین فرماندار دورود از مقاومت تعدادی زیادی از افراد و ساکنان رودخانه تیره ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۱۵    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان با اشاره به این که از نظر آب شرب مناطق سیلابی مشکلی نداریم، گفت: نگران فاضلاب هستیم که روان آب ها وارد آن شوند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۱۰    
استاندار بیان کرد: مجتمع آبرسانی چاه زرد، آب شرب 14 محله عشایری را فراهم می کند و 250 خانوار و 12 هزار دام از این نعمت الهی بهره مند می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: خبر قطعی آب شرب معمولان صحت ندارد و تاکنون که ساعت 21 شب سه شنبه است، گزارشی در این رابطه نداشته ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قم با بیان اینکه شرایط استان از بابت میزان حجم آبی که برای مصرف شرب استفاده می شود شرایط خوبی است، گفت: دو برابر سال گذشته سد پانزده خرداد حجم مخزن دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو شورای شهر اهواز با اشاره به مشکلات آب و فاضلاب گفت: مسئولان حوزه بهداشت و سلامت به صورت مستمر در خصوص شست وشوی دست ها برای مقابله با ویروس کرونا هشدار می دهند اما متاسفانه مردم برخی مناطق شهر اهواز حتی در تامین آب شرب نیز دچار مشکل هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- یک عضو شورای اسلامی شهر اهواز با انتقاد از وضعیت فاضلاب شهر اهواز گفت: آب شرب برخی نقاط اهواز تا 12 ساعت در روز قطع می شود در شرایطی که مسئولان بهداشتی توصیه شست و شوی مکرر دست ها را دارند انتظار می رود شرکت آبفا چاره اندیشی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندارخراسان جنوبی بابیان اینکه یکی از مهمترین مطالبات مردم تامین آب شرب است گفت: با اختصاص5 هزار میلیارد ریال اعتبار از منابع بانکی، مجتمع های آبرسانی استان تا پایان دولت تعیین تکلیف می شود و مشکل مردم در خصوص تامین آب بهداشتی و شرب نیز حل می شود.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مهدی اکبریان در نشست خبری با اصحاب رسانه که همزمان با آغاز دهه مبارک فجر برگزار شد با اعلام این خبر گفت: آب شرب مورد نیاز مردم در غرب استان تهران طی سال های گذشته صرفاً از طریق منابع آب زیر زمینی تأمین شده است ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سامان عرفانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دغدغه اصلی روستاییان شهرستان، راه های روستایی، آب شرب و کشاورزی، مدرسه و بهداشت است و کمبود همین موارد است که باعث مهاجرت روستاییان به شهرها می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تروریست های تحت الحمایه ترکیه آب شرب شهرهای الحسکه و تل تمر سوریه را قطع کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری دوشنبه شب گزارش دادند؛ تروریست ها آب آشامیدنی شهر حسکه و تل تمر واقع در شمال شرق سوریه را قطع کرده اند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان از افتتاح دو پروژه آبرسانی روستایی در رامشیر و بهره مندی بیش از 12 هزار نفر از اهالی روستایی شهرستان از آب شرب پایدار خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۱    
آب شرب روستای ابراهیم آباد در شهرستان گرگان استان گلستان کیفیت مناسبی ندارد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۰    
در شهر قطور هیچ خسارتی به تاسیسات این شرکت اوارد نشده است و در روستا های مخین ، میرعمر ،بلوجوک ،کوتان آباد و راویان خسارتی به وارد شده بود که با تلاش شبانه روزی همکاران آب آشیامیدنی روستای مخین برقرار و آب شرب مابقی روستاها به زودی وصل خواهد شد .
میرملاس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حسن رضائیان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: برای مقابله با حوادث احتمالی سیل تا جایی که امکان و ضرورت داشته، اقداماتی را انجام داده ایم. وی ادامه داد: اسکان اضطراری، آذوقه و سایر موارد ضروری تامین شده و در بحث آب شرب و سوخت نیز اقدامات لازم انجام شده است. رضاییان با بیان اینکه تمام [...] ...
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۲:۰۹    
فرخزاد گفت: در بخش شهری موضوعات آب طالقان بعنوان بزگترین پروژه عمرانی استان در الویت باشد تا با الویت آبرسانی به آبیک تأمین آب شرب شهرهای قزوین و آبیک و روستاهای استان با سرعت بیشتری پیگیری شود
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۳    
گروه بنگاه ها : استان اصفهان طی سال های گذشته به دلایل مختلف همچون سیاست گذاری های نادرست و غیرعلمی و فرهنگ غلط مصرف با مشکلاتی عدیده ای روبه رو شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۶    
رئیس آب و فاضلاب وروستایی پیشواگفت: اجرای خط انتقال و اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب شرب در روستای یوسف رضا شهرستان پیشوا انجام شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: در هیچ جای دنیا نداریم که آب تصفیه شده باکیفیت بالا در حوزه شرب، استحمام و موارد بهداشتی استفاده شود، باید جداسازی آب شرب و غیر شرب جدی گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: احداث شبکه فاضلاب روستایی بویژه در مناطق نمونه گردشگری استان و طرح جداسازی شبکه آب شرب و خدمات در اولویت قرار گیرد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در این مراسم که عصر امروز برگزار شد، داراب بیرنوندی به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین معرفی شد. تا یک سال قبل، محمد علیزاده تصدی مدیریت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قزوین را برعهده داشت و پس از آن سرپرستی اداره این شرکت بر عهده داراب بیرنوندی گذاشته شد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی جاوید صبح شنبه در جلسه شورای شهر بیرجند اظهار کرد: در طول دو سال گذشته اقدامات بسیار خوبی در حوزه فضای سبز صورت گرفته که از آن جمله می توان به جداسازی آبیاری فضای سبز از آب شرب اشاره کرد. ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : محمدرضا بختیاری در پاسخ به این سوال که آبا با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش مصرف آب در تهران افت فشار آب در این ایام اعمال خواهد شد، گفت: در حال حاضر هیچ نقطه ای از تهران افت فشار آب اعمال نمی شود و در حال حاضر با فشار حداکثری، آب شرب تهران را تأمین می کنیم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – اهواز - عباس سیدجلالی : مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به بهره برداری از پنج طرح بخش آب در این استان گفت: آب شرب مورد نیاز 302 هزار نفر و آب تنظیم شده 50 هزار هکتار از زمین های کشاورزی حوضه مارون - جراحی در خوزستان با بهره برداری این طرح ها تامین شده است.
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۲۴    
اهالی روستای نفت خیز غیزانیه اهواز در اعتراض به نداشتن آب شرب سالم و لوله کشی با دبه های آب پای صندوق های رای حاضر شدند !/ عصرجنوب
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۶    
فرودگاه زاهدان به عنوان اولین اداره در اجرای شبکه پساب برای آبیاری فضای سبز، دستگاه پیشرو و الگو در زمینه صرفه جویی مصرف آب در سطح سیستان و بلوچستان شناخته شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۱    
نامزد انتخابات مجلس یازدهم با اشاره به راه اندازی تصفیه خانه آب شرب سرفاریاب گفت: تا رسیدن به کیفیت مطلوب نیازمند تعویض لوله های فرسوده است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، شاهین پاکروح بعدازظهر چهارشنبه در آئین معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به اینکه میزان خدمت رسانی از بدو تأسیس شرکت های آب و فاضلاب تا کنون رشد چشم گیری داشته، گفت: در حال حاضر فعالیت ها در سه حوزه نرم افزاری ...
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۳    
سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان از ایستگاه پمپ پاژ آب شرب روستاهای مهدی آباد، سطوه، بیدستان دهستان طرود شهرستان شاهرود بازدید کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار، مهدی زندیه وکیلی روز سه شنبه در نشست شورای حفاظت از منابع آب استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: پیرو تأکیدات استاندار مرکزی جلساتی با معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و تفاهم نامه ای بین معاونت علمی رئیس جمهور و استانداری مرکزی به منظور استفاده از مهارت شرکت های دانش بنیان برای بررسی ...
هرمز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۱    
زارعی،کاندید یازدهمین دوره نمایندگی مجلس در غرب هرمزگان، گفت: آگاهی از آرا و موضع گیری های نمایندگان در برابر مصوبات و طرح های پیشنهادی که به مجلس راه پیدا می کند، حق قانونی مردم است.