یکشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۱۸Apr 2019 21

جدیدترین‌های «رونق تولید»

جماران   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
استاندار گیلان گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام رونق تولید نام گذاری شده لازم است تا برای بهبود روند تولید و کیفیت افزایی محصولات تولیدی گام های اثرگذاری برداشته شود. ...
جمهوریت   ۱ ساعت پیش    
عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، گفت: یکی از مواردی که منجر به رونق تولید می شود این است که اعتماد مصرف کنندگان هم در کمیت و هم در کیفیت و سلامت کالا مورد توجه تولیدکنندگان قرار گیرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، گفت: یکی از مواردی که منجر به رونق تولید می شود این است که اعتماد مصرف کنندگان هم در کمیت و هم در کیفیت و سلامت کالا مورد توجه تولیدکنندگان قرار گیرد.
می متالز   ۲ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
می متالز - بانک گردشگری که با سرمایه ثبت شده 6000میلیارد ریالی در بازار فرابورس تهران حضور دارد، درصدد افزایش سرمایه 500 درصدی است که مرحله نخست این افزایش سرمایه از 6000 به 15000میلیارد ریال از محل آورده نقدی سهامداران خواهد بود و در مرحله دوم افزایش سرمایه از 15000 به 36000 میلیارد ریال در مرحله ...
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
یک مقام مسئول گفت: فشار برخی واردکنندگان بر دولت باعث کاهش حمایت از تولید و رونق محصولات کشاورزی شده است.
صدای جویا   ۶ ساعت پیش    
ایوب درویشی پیش از ظهر، چهارشنبه 28 فروردین ماه 1398 ، در حاشیه بازدید و نشست صمیمی استاندار اصفهان و مدیران دولتی از شهرک صنعتی مورچه خورت و صنعتگران این شهرک صنعت در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری صدای جویا در شاهین شهر و میمه ...
این جمله که؛ رونق تولید ملی، بر مصرف صحیح آب استوار است، اغراق آمیز نیست.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لاهیجان - ایرنا - فرماندار شهرستان لاهیجان گفت: دولت بهبود وضعیت معیشت مردم و رونق تولید در سال جدید را از تکالیف خود می داند و همه مسئولان در این زمینه اهتمام داشته و موظف به پاسخگویی هستند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولتمردان برای تحقق شعار سال که از طرف مقام معظم رهبری به رونق تولید نامگذاری شده باید تلاش بیشتری کنند. ...
شما نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در کشور، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان رونق تولید نام گذاری شده، حفظ تولید فعلی و ارتقاء آن را با رعایت کلیه استاندارد های مختلف هدف قرار داده است.
اختصاص زمین ،کاهش هزینه آب ،برق و معافیت مالیاتی می تواند به رونق تولید منجر شود.
ارانیکو   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وقتی صحبت از رونق تولید و مقابله با عوامل زمین گیر شدن تولید می شود، طبیعی است که باید راه آمده را با صراحت و جسارت بازنگری کنیم و آسیب شناسی را به عنوان بخشی از فرآیند آگاهی به مشکلات در اولویت قرار دهیم تا راه برای عبور از گلوگاه ها گشوده شود.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: مدارس کار و دانش و هنرستان ها در جهت رونق تولید به شهرک صنعتی کوچک تبدیل شوند.
منجیل خبر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منجیل خبر: شفیع آقامحمدیان کارگردان سینما و مدیرعامل سابق مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پی نامگذاری سال 98 به عنوان رونق تولید گفت: حمایت از آحاد اهالی سینما در سال رونق تولید وظیفه مدیران است و همه سینماگران با هر دیدگاه و تفکری باید بتوانند در سال جدید مبادرت به تولید آثار با ارزش و ماندگار ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به شعار امسال مبنی بر رونق تولید گفت :تسریع در رونق تولید و حفظ چرخه صنعت در کنار حفاظت از عرصه های محیط زیست اولویت ماست.
رسا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مفهوم رونق تولید توسعه فعالیت های مولد و با ارزش افزوده بالای اقتصادی است که به رشد اقتصادی، افزایش اشتغال پایدار و بالا رفتن درآمد سرانه خانوار منجر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با بیان اینکه نقش آفرینی بخش کشاورزی در جهت مقابله با تحریم های ظالمانه و تامین امنیت غذایی در سال رونق تولید مهم و ضروری است، گفت: توکل به خدا،اتکا به توان تولید داخلی و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مهمترین راهکارهای عبور از تحریم ها و بحران ها هستند.
"رونق تولید" هدفی است که در صورت تحقق می تواند به رفع مشکلات معیشتی ، اشتغالزایی ، کاهش رکود و افزایش ارزش پول ملی کشور کمک کند اما تا رسیدن به این هدف متعالی در سطح استان کرمان چه قدر فاصله وجود دارد ؟
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس، سرمایه گذاری در موقوفات و تبدیل به احسن آنها را از راهکارهای کمک به رونق تولید در کشور برشمرد و افزود: توجه به رونق تولید مورد توجه متولیان وقف در به ثبت رساندن وقف های جدید و جهت دهی به نیات واقفان باشد. ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: کسب و کارهای اینترنتی با توجه به فراهم بودن زیرساخت های ارتباطی برای تحقق شعارسال و رونق تولید در استان رونق می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران نوشت: مجلس دلیل مشخصی برای بررسی طرح احیای وزارت بازرگانی؛ که با قوانین و اسناد بالادستی مغایرت دارد ارائه دهد و اعلام کند به چه دلیل در سال رونق تولید به جای حمایت از تولید داخلی به دنبال بازکردن درهای واردات است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تحقق رونق تولید در کشور، گفت: مبنای توسعه همه کشورهای پیشرفته دنیا، توجه و اتکا به توان داخلی بوده است و این ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بخش خصوصی بر حذف و کاهش مقررات زائد و دست و پاگیر برای رونق بخشی به تولید و افزایش اشتغال تاکید کرد
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اگر نگاهی کوتاه به اقتصاد ایران بیندازیم، می بینیم که از تاریخ پیدایش نفت تا امروز، این ماده برای ما یک چاقوی دو لبه بوده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۸    
حسین مهری در دیدار با استاندار و جمعی از کارآفرینان و تولیدکنندگان استان لرستان ضمن اشاره به رسالت اصلی بانک در سال جاری که همان رونق تولید می باشد، از اتخاذ سیاست ها و برنامه های راهبردی به منظور حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان و صنعتگران توسط این بانک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۲    
رشت- نماینده فومن و شفت در مجلس با تأکید بر اینکه وقف یکی از راهکارهای رونق تولید است، گفت: متولیان باید نیت واقفان را به سمت رونق تولید جهت دهی کنند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۲    
شرکت بیمه “ما” در راستای توسعه فعالیت های مرکز آینده پژوهی، تحقق چشم انداز و ایفای ماموریت خود به عنوان بیمه گر پیشتاز و سرآمد؛ طی برگزاری نشست مشترک با مرکز مطالعات اقتصادی دانشگاه شهید بهشتی، تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۷    
رضایی تحقق رونق تولید را منوط به سرمایه گذاری صحیح دانست و از دولت خواست که تولیدکنندگان و سرمایه گذاران را گرفتار پیچ و خم ادارات نکند و موانع رونق تولید را بردارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار بوکان گفت: تحقق شعار سال با عنوان رونق تولید در مرحله نخست با حمایت از تولیدکنندگان داخلی امکان پذیر خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان تعاون روستایی استان اردبیل گفت: با استقرار نظام بهره برداری در اراضی شهرستان پارس آباد مغان حجم تولیدات استان افزایش چشمگیری خواهد یافت و این سبب رشد و رونق تولید خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف استان گیلان گفت: رویکرد جدید سازمان اوقاف روی آوردن به فعالیت های اقتصادی و رونق تولید است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۹    
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: سال رونق تولید است، باید حزب گرایی، گروه گرایی و مسایل سیاسی را پشت سر بگذاریم و در جهت شکوفایی اقتصاد و رفاه مردم قدم برداریم تا آینده ایران ساخته شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - لیلا میبان؛ سال 98 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شد. تشدید فشارهای اقتصادی آمریکا بر ایران به ویژه در حوزه نفت، اقتصاد ایران را از اواسط سال گذشته با بحران هایی روبرو کرد ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: در سال 97 البرز استان اول کشور در حمایت از رونق تولید شد. به گزارش بازارکار از البرز، جهانگیر شاهمرادی امروز در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این استان اظهار داشت ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
در برخی از مواد طرح حمایت از اقتصاد و رونق تولید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا آمده است: هدف طرح حاضر خنثی سازی ایالات متحده آمریکا از طریق ایجاد تسهیلات لازم برای رونق تولید و کسب و کار در کشور از طریق اعطای تخفیف های مالیاتی، تامین مطمئن کالاهای اساسی مورد نیاز مردم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: حوزه صنعت ظرفیت های بی شماری در تمام مناطق کشور دارد که همه این ظرفیت ها پیشرو در رونق تولید هستند و باید با برنامه ریزی به صورت یک برنامه هدفمند در راستای تولید و اشتغال پایدار استفاده شود.
به مناسبت هفته بازدید دانش آموزی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان طی مصاحبه ای با صداو سیمای مرکز استان برنامه های این اداره کل را در سال رونق تولید تشریح نمود . ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 6 هزار و 720 میلیارد ریال با هدف رونق تولید طی سال جاری برای حوزه تولید و اشتغال آذربایجان غربی تخصیص می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ما برای کمک به رونق تولید در خصوص اصلاح و ساده سازی قوانینی که به نفع تولید باشد، اعلام امادگی می کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان و سرمایه گذاران در سال جدید با همتی مضاعف برای رونق تولید و کارآفرینی تلاش کنند.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن، رونق تولید، ارتقا بهره وری، کاهش وابستگی صنعت حمل ونقل ریلی به خارج، خودکفایی و خود اتکایی، ایجاد فضای رقابتی برای تولید داخل، ایجاد بازار صادرات، تنوع بخشی به درآمدهای راه آهن، توجه به منابع انسانی و کارکنان راه آهن را جزو سیاست های راه آهن در سال 98 عنوان کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: زمانی که در کشور تمام برنامه ریزی ها به سمتی باشد که سیستم انگیزشی و پاداش دهی به کارهای واسطه گری مالی و دلالی مربوط شود، چگونه رونق تولید صورت می گیرد؟ اگر به تغییر ساختار در بخش تولید توجه نکنیم، با تزریق منابع، تولید رونق نخواهد یافت. ...
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از تشکیل جلسات در واحد های تولیدی مشکل دار در جهت رونق تولید و اشتغال خبر داد. به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور، ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: در چند روز گذشته، همراه با استاندار ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت:تلاش می کنیم که شرایط برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال با برنامه ریزی مناسب فراهم شود.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
حسین مهری در دیدار با استاندار و جمعی از کارآفرینان و تولیدکنندگان استان لرستان ضمن اشاره به رسالت اصلی بانک در سال جاری که همان رونق تولید می باشد، از اتخاذ سیاست ها و برنامه های راهبردی به منظور حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان و صنعتگران توسط این بانک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق کرمانشاه گفت: نیازمند تدوین سند رونق تولید هم در بعد ملی و بعد استانی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: با این ساختار معیوب اقتصادی در کشور و اتخاذ شیوه های پیشین، رونق تولید محقق نمی شود و باید تدبیر ویژه ای کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: زمانی که در کشور تمام برنامه ریزی ها به سمتی باشد که سیستم انگیزشی و پاداش دهی به کارهای واسطه گری مالی و دلالی مربوط شود، چگونه تولید رونق صورت می گیرد؟ اگر به تغییر ساختار در بخش تولید توجه نکنیم، با تزریق منابع، تولید رونق نخواهد یافت.
رئیس سازمان بورس گفت: این سازمان در جهت تحقق شعار رونق تولید برنامه های عملیاتی متعددی طراحی و به مرحله اجرا در خواهد آورد.
سازمان زندانها کشور   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۵    
برگزاری هم اندیشی مسئولین واحدهای مختلف با رئیس مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی استان آذربایجان غربی در خصوص اجرایی نمودن برنامه های آموزشی و فرهنگی طبق دستور العمل های سازمانی ...