چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۹:۰۰Jul 2018 18

جدیدترین خبرهای «مصرف برق»

گام نیوز   ۴۱ دقیقه پیش    
گام نیوز: مدیر عامل شرکت توزیع برق استان بوشهر از راه اندازی اتاق بحران مدیریت مصرف و کنترل پیک بار در این شرکت خبر داد.
رهیاب   ۴۷ دقیقه پیش    
گزارش های وزارت نیرو نشان می دهد که مصرف برق در بخش خانگی، در زمان اوج بار بیش از 50 درصد از کل مصرف را تشکیل می دهد و مصرف برق صنایع در زمان اوج بار، حدود 18 درصد از کل مصرف است.
ایران آنلاین   ۱ ساعت پیش    
به دلیل بارش باران و کاهش نسبی دمای هوا در گیلان طی روز سه شنبه گذشته، مصرف برق این استان 470 مگاوات کاهش یافت.
روزنامه نصف جهان   ۱ ساعت پیش    
نصف جهان: قطعی و جابجایی بار در شبکه توزیع برق اصفهان تا نیمه مرداد ادامه دارد. مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان با بیان اینکه شبکه توزیع برق اصفهان در ساعات اوج مصرف دچار ناپایداری می شود ...
تهران پرس   ۱ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - موج بی سابقه گرما و به موازات ان ثبت بالاترین مصرف برق موجب قطع روزانه برق در برخی ساعت ها شده که به نظر بهتر از خاموشی شبانه است اما همین نیز داد مدیران واحدهای صنعتی را در آورده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - موج بی سابقه گرما و به موازات ان افزایش وسایل خنک کننده موجب قطع برق در برخی ساعت های روز شده که به نظر بهتر از خاموشی شبانه است اما از طرف دیگر داد مدیران واحدهای صنعتی را در آورده است.
برق نیوز   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع سمنان با اشاره به بازرسی از فعالیت دستگاه ها، هم در وقت اداری و خارج از ساعات کاری انجام شده افزود: در این بازرسی ها، همکاران این شرکت ضمن ارائه راهکار های کاربردی کنترل مصرف برق، چگونگی بهینه سازی و صرفه جوئی در مصرف برق ساختمان های اداری و عمومی را ارزیابی کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: در اینفوگرافی زیر سرانه مصرف برق در ایران و سایر کشورهای جهان را ملاحظه می کنید:
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: پیک مصرف برق کشور در سال 97 برای دومین بار از مرز 57 هزار مگاوات عبور کرد و لزوم صزفه جویی در مصرف برق
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز با اشاره به اینکه میانگین رشد مصرف برق استان البرز بالاتر از کشور است، گفت:البرز تازه تاسیس بوده و میزان مهاجرت و رشد ساخت و سازها به افزایش مصرف برق منتهی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی با تاکید بر اینکه در پیک مصرف سال جاری کمتر از سه درصد ظرفیت نیروگاه های حرارتی از مدار خارج بوده اند، گفت: توان قابل تولید نیروگاه های حرارتی در پیک تابستان امسال 44 هزار و 200 مگاوات است که در مقایسه با سال گذشته تولید در بخش افزایش یافته است.
میزان   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- حرکت کاروان زیر سایه خورشید و اتفاقات باشگاه استقلال موضوعاتی بودند که بیشترین واکنش را از طرف کاربران شبکه های اجتماعی به خود اختصاص دادند.
گام نیوز   ۳ ساعت پیش    
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: با هدف کاهش خاموشی برق 300 دیزل ژنراتور مولد برق شناسایی شده در دستگاه های اجرایی این استان باید در ساعت های پیک بار مصرف برق بکار گرفته شوند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با بیان این که عدم اعمال خاموشی به صرفه جویی برق در ساعت های پیک وابسته است، گفت: از شهروندان اهوازی درخواست داریم در مصرف برق با ما همکاری لازم را داشته باشند و الگوی مصرف را رعایت کنند.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
مدیر کل حوزه ریاست استاندار گفت :تعین ساعت کاری جدید باعث صرفه جویی در مصرف برق گردیده و همچنین این بازدیدها از دستگاه های اجرایی وفرمانداری ها ادامه دارد.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز با اشاره به مطالعه و بررسی تعطیلی روز شنبه آینده، گفت: یک روز تعطیلی خصوصا در زمانی که با اوج گرما روبرو خواهیم بود می تواند به توزیع برق کمک کرده و از قطعی بیش از حد و یا مشکلات تجهیزاتی، جلوگیری کند.
تهران پرس   ۳ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای تهران گفت: هر یک درجه افزایش دما 1500 مگاوات افزایش بار مصرف به همراه دارد و افزایش هر یک درجه دما در تهران 150 تا 200 مگاوات افزایش بار به دنبال دارد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل توزیع نیروی برق خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح تغییر ساعات کاری ادارات گفت: این طرح سبب کاهش مصرف برق به میزان 10 درصد در پیک بار شده است.
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش    
به گزارش مشرق ، یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود در توییتر پیشنهاد مدیرعامل برق تهران درباره کاهش مصرف برق تهران، نوشت:
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان شمالی گفت: در سال جاری با توجه به گرمای هوا میانگین پیک مصرف برق استان 14 درصد رشد داشته است.
ایران اکونا   ۴ ساعت پیش    
مدیر عامل برق منطقه ای تهران با ارائه پیشنهاد تعطیلی یک روز در هفته برای کاهش مصرف برق، گفت که تعطیلی یک روز در هفته گذشته به کاهش 10 درصدی مصرف برق در پایتخت منجر شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: تغییر ساعت کاری دستگاه های اجرایی در این استان موجب کاهش 19.5 درصدی بار مصرف برق شد.
روز نو   ۴ ساعت پیش    
ترانه علیدوستی برای کاهش مصرف برق پیشنهادی در توییتر مطرح کرد. او به کسانی که توییتش را می بینند پیشنهاد کرد که مدتی تمام وسائل برقی اطراف خود را خاموش کنند. در روزهای داغ تابستان که گرمای هوا و مصرف برق به اوج رسیده است، ترانه علیدوستی پیشنهادی برای کاهش آن دارد. ...
افق تازه   ۴ ساعت پیش    
بانک قرض الحسنه مهر ایران پیرو تصویت نامه هیات وزیران با هدف صرفه جویی در مصرف برق طی اطلاعیه ای زمان ارائه خدمت شعب استان تهران به مشتریان را در تیرماه جاری اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان شمالی از رشد 14 درصدی پیک مصرف برق در استان خبر داد و گفت: خاموشی ها احتمالاً تا پایان مرداد ادامه خواهد داشت.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی، با اشاره به میانگین مصرف برق در کشور که رقم سه درصدی را در ساعات پیک نشان می دهد، این رقم در خراسان شمالی را 14 درصد اعلام کرد.
ایران خبر   ۵ ساعت پیش    
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی گفت: آمادگی نیروگاه های حرارتی جهت تولید برق در ساعات پیک امسال 97.3 بوده که این رقم در سطح جهانی نرمال است.
خبر ایرانی   ۵ ساعت پیش    
ترانه علیدوستی برای کاهش مصرف برق پیشنهادی در توییتر مطرح کرد. او به کسانی که توییتش را می بینند پیشنهاد کرد که مدتی تمام وسائل برقی اطراف خود را خاموش کنند.
شفقنا   ۵ ساعت پیش    
شفقنا زندگی- پیشنهاد جالب ترانه علیدوستی برای کاهش مصرف برق شفقنا زندگی- پیشنهاد جالب ترانه علیدوستی برای کاهش مصرف برق Post Views: 70 www.fa.shafaqna.com / انتهای پیام
خرداد نیوز   ۵ ساعت پیش    
خرداد: امروز هشتمین برنامه روزانه قطع برق در استان تهران منتشر شد و مکان هایی که با قطعی برق مواجه خواهند شد مشخص گردید تا شهروندان استان تهران به سهولت از قطعی و یا عدم قطعی برق در محل زندگی خود مطلع شوند. ...