پنجشنبه ۰۸ خردادساعت ۲۳:۳۸May 2020 28

جدیدترین‌های «مصرف برق»

 
سلام نو / ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ایرنا نوشت: مشترکان برق اگر به میزان 10 درصد مصرف برق خود را مدیریت کنند دو برابر پاداش خوش مصرفی دریافت خواهند کرد. مشترکانی که بتوانند امسال مصرف برق خود را به نصف کاهش دهند، هزینه برق مصرفی آنها رایگان محاسبه خواهد شد خواهند شد. ...
رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق گفت: دیروز مصرف برق کشور از 50 هزار مگاوات گذشت که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، 6 درصد افزایش نشان می دهد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از شرکت توزیع نیروی برق استان قم: این شرکت در نظر دارد از شرکتهای خدمات مشاوره و سایر شرکتهایی که تجربه کاری در پروژه های مشاوره در خصوص کاهش پیک بار مشترکین برق دارند ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اصفهان با اشاره به طرح های این سازمان به منظور مدیریت مصرف برق در فصل تابستان، شرایط لازم برای برای دریافت 20 ساعت برق رایگان توسط کشاورزان اصفهانی اعلام کرد.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره برق جزیره هرمز گفت: هفته ی گذشته متاسفانه مصرف برق در جزیره با توجه به سهمیه ای که برای مصرف برق در نظرگرفته شده بسیار بالا و از حد پیک رد شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، سخنگوی صنعت برق گفت: پیک مصرف برق امروز (چهارشنبه 7خرداد) در مقایسه با روز مشابه سال گذشته، رشد بی سابقه سه هزار مگاواتی را تجربه کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان با بیان اینکه 70 درصد مصرف برق خانوارها در فصل گرم مربوط به استفاده از وسایل سرمایشی است، گفت: مشترکان دمای کولر گازی را روی درجه 26 تنظیم کنند تا هزینه و مصرف برق کاهش یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر از تغییر ساعت کاری ادارات استان بوشهر خبر داد و گفت: تغییر ساعت اداری برای صرفه جویی در مصرف برق بر اساس مصوبه هیئت وزیران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه؛ نسبت به مصرف بی رویه برق هشدار داد و گفت: اگر مردم در مصرف برق صرفه جویی نکنند، تابستان امسال خاموشی خواهیم داشت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۲    
فخری سادات مسچی با گرم شدن هوا در کشور به طور معمول میزان مصرف برق در کشور بالا می رود، به طور یکه هر ساله در تابستان شرکت توانیر با صدور اطلاعیه هایی از مردم درخواست صرفه جویی در مصرف برق می کند تا از بروز خاموشی، علی الخصوص در استان های گرمسیر کشور جلوگیری شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- میزان مصرف برق کشور که از ابتدای اردیبهشت امسال روندی صعودی یافته است همچنان در این مدار قرار دارد به گونه ای که دیروز به بیش از 48 هزار مگاوات رسید.
شرکت توزیع برق تبریز از همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی در طرح پیک سایی مصرف برق تابستان سال 98 قدردانی کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان –بهمن راعی : به مناسبت روز ملی بهره وری وبهینه سازی مصرف به سراغ مهندس مرسل صالحی مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع برق اصفهان رفتیم تا تعریف بهره وری و بهینه سازی مصرف را در حوزه صنعت برق جویا شویم . ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قدیمی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از کسب رتبه چهارم اردبیل در مدیریت پیک مصرف برق در کشور خبرداد و گفت: امسال با انعقاد تفاهم نامه مدیریت برق با هزار مشترک اردبیلی درصدد کنترل بیشتر هزینه ها و مصرف برق در استان هستیم.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۵    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بر اساس گزارش آژانس بین المللی انرژی، این کاهش عمدتا به دلیل کاهش هفت درصدی مصرف گاز برای تولید برق روی خواهد داد که عامل 60 درصد از کاهش تقاضای جهانی محسوب می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۷    
در سال گذشته با مشارکت و همکاری مشترکین مصرف برق ؛ استان اردبیل تابستانی بدون خاموشی را سپری کرد و در اجرای طرح مدیریت پیک بار رتبه 4 کشوری را به دست آورد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی حاکی است برنامه ریزی و تلاش برای تعمیر و بازسازی قسمت های آسیب دیده کلیدخانه واحد اول نیروگاه حرارتی تبریز همچنان ادامه دارد ...
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
طبق توافق معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو از شرکت های فناور و دانش بنیان در این حوزه دعوت شد تا در زمینه کاهش پیک مصرف برق در تابستان جاری مشارکت کنند.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مجموعه اقدامات مسئولین ایالت نیویورک برای مقابله با ویروس کرونا، خصوصا تعطیلی مدارس و برخی ادارات، سبب کاهش 16 درصدی مصرف برق نسبت به ماه گذشته میلادی در این ایالت شده است ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مصرف برق به 47 هزار مگاوات رسید میزان مصرف برق کشور روز شنبه هفته جاری به 47 هزار و 960 مگاوات رسید.مصرف برق در اینروزنسبت به مدت مشابه پارسال که 39 هزار 637 مگاوات بود از رشد هشت هزار و 323 مگاواتی برخوردار است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون استانداری کرمانشاه گفت : الزامی را برای دستگاه های اجرایی به منظور تامین 20 درصد از برق مصرفی از انرژی های تجدیدپذیر در نظر گرفته شده که باید به صورت جدی در دستور کار ادارات قرار بگیرد .
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۳    
میزان مصرف برق کشور روز گذشته (شنبه) به 47 هزار و 960 مگاوات رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال از رشد 4 هزار و 560 مگاواتی برخوردار است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
میزان مصرف برق کشور روز گذشته(شنبه) به 48 هزار و 960 مگاوات رسید.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۶    
مصرف برق روز گذشته نسبت به مدت مشابه پارسال که 39 هزار 637 مگاوات بود از رشد هشت هزار و 323 مگاواتی برخوردار است. افزایش دمای هوا و نیز تداوم فعالیت های صنعتی و اقتصادی از عوامل موثر افزایش مصرف برق است. میزان مصرف برق صنایع نیز به چهار هزار و 798 مگاوات رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - میزان مصرف برق کشور روز گذشته(شنبه) به 48 هزار و 960 مگاوات رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
حدود 70 درصد از خانوارهای ایرانی در فصل گرما از کولرهای آبی و یا گازی برای خنک کردن محیط زندگی خود استفاده می کنند. توان کولرهای آبی در حدود 500 وات و در مورد کولرهای گازی بالغ بر 2000 وات تخمین زده شده و طبق ارزیابی های صورت گرفته میزان مصرف برق کولرهای گازی 5 برابر بیش تر از کولرهای آبی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه حضور مسافران 130 مگاوات رشد بار دارد، گفت: دمای 39 درجه اختلاف بار 300 تا 500 مگاواتی را به همراه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: افزایش دمای روزهای اخیر و روی آوردن گلستانی ها به استفاده از لوازم سرمایشی، مصرف برق این استان را 75 درصد بیشتر کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص ابهام در ادامه توافق کاهش تولید نفت، اختلال در سیستم معاملات بورس، رشد 3.9 درصدی مصرف برق از ابتدای سال در عید فطر در خبرگزاری میزان منتشر شده است. تاریخ انتشار: 22:02 - 03 خرداد 1399 - کد خبر: 623285
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
در این نشست که باحضور دکتر افشین کریمی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه، مهندس اسدی مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب، مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه و نمایندگان سازمان برنامه ریزی و بودجه و معاونت برنامه ریزی بودجه استانداری برگزار شد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی صنعت برق گفت: میزان مصرف انرژی و رشد پیک مصرف از ابتدای امسال به ترتیب با رشد 3.9 و 1.5 درصدی مواجه شده است. تاریخ انتشار: 12:45 - 03 خرداد 1399 - کد خبر: 623190
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به رشد ناگهانی و 30درصدی مصرف برق در روز جمعه ، گفت که گرمای 40 درجه ای دیروز و روشن شدن کولرها سبب این ا فزایش بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۸    
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: اگر مشترکان از الگوی مصرف تعدی کنند علاوه بر 7 درصد افزایش قیمتی که هرسال به قبوضشان افزوده می شود 16 درصد دیگر نیز جریمه می شوند که در کل شاهد افزایش 23 درصدی قیمت قبض خود خواهند بود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان در گفت وگو با برنامه رادیویی صبح بخیر قومس صدای مرکز سمنان گفت : مشترکانی که الگوی مصرف برق را رعایت نمایند ، مشمول پاداش خوش مصرفی می شوند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۰۱:۰۲    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: 60 میلیارد ریال پاداش صرفه جویی مصرف برق به صنایع استان مرکزی پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع برق استان مرکزی از پاداش برای مشترکان کم مصرف برق به شرط صرفه جویی در ساعت پیک خبرداد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر عامل شرکت برق منطقه ای اصفهان در جلسه آماده سازی پست 230 به 63 کیلوولت لنجان از وارد مدار شدن این پست همزمان با ایام اوج مصرف برق خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: باتوجه به طرح اعمال شده در سال گذشته مبنی بر عدم خاموشی در اصفهان امسال نیز طرح 099 یاری رسان این امر در راستای طرح سال پیش است.
تحلیل بازار / بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
همدان - مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از اخذ مجوز دادستانی در راستای برخورد با مشترکین تجاری پرمصرف شهرستان بهار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۰    
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: مصرف برق در این استان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل، پنج درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۸    
اهمیت موضوع مصرف برق موجب شد تا پیش از شروع فصل گرما مسئولان گنبدکاووس به فکر مدیریت مصرف انرژی باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: بیش از 15 هزار مشترک بزرگ برق پایتخت، با امضای تفاهم نامه همکاری، آمادگی خود را برای مشارکت در مدیریت بار و کاهش مصرف برق در ساعات پیک اعلام کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
هفته جاری همزمان با افزایش دما در نقاط مختلف کشور میک مصرف برق روند صعودی به خود گرفته و روز گذشته عدد 45849 مگاوات را به ثبت رسانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی توجیهی مدیریت مصرف برق برای شیلات داران شهرستان لردگان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- میزان مصرف برق کشور در سی امین روز اردیبهشت ماه به نزدکی 46 هزار مگاوات رسید که در نوع خود رکورد جدیدی محسوب می شود.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران، میزان مصرف برق مشترکان را در حال حاضر 750 مگاوات ذکر کرد و گفت: آستانه پایداری شبکه ها تا 1900 مگاوات است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی معاون راهبری وزارت نیرو ، گفت: از ابتدای خرداد امسال تعرفه برق تمامی مناطق طبق قانون مصوب، نرخ چهار ماه گرم سال محاسبه می شود و توصیه ما به مردم این است که در مصرف برق صرفه جویی کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار قوچان گفت: بر اساس عملکرد برنامه های مختلف اشتغال در سطح استان، این شهرستان با امتیاز 86 به همراه شهرستان های دیگر توانسته است رتبه اول را از آن خود کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اوج مصرف برق در خوزستان بیش از سه درصد افزایش یافت.