سه شنبه ۲۱ آبانساعت ۰۲:۱۵Nov 2019 12

جدیدترین‌های «دانشکده علوم پزشکی»

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی نیشابور، واحد برتر حوزه سلامت در کمپین فشار خون شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از کلنگ زنی احداث بیمارستان جدید امیرالمومنین(ع) اسدآباد در آینده نزدیک خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرگروه پیشگیری از بیماری های معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد گفت: 25 درصد از بیماران دیابتی از بیماری خود کاملا بی اطلاع هستند که با مراجعه به پزشک و آزمایش سطوح قندخون می توانند از بیماری خود مطلع شوند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۰    
چندی پیش پایگاه اطلاع رسانی و روزنامه میلاد لارستان در ادامه درخواست های مردمی خطاب به سازمان ها و ادارات، ”پنج درخواست مردمی خطاب به دانشکده علوم پزشکی لارستان” را منتشر نمود....
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۲:۳۶    
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابورگفت: کنفرانس بین المللی سونوگرافی مفصل هیپ نوزادان در نیشابور برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۳۶    
با گذشت دو روز از زمین لرزه 4.8 ریشتری شهر سراب، با تصویب مدیریت بحران این شهرستان، کلیه کلاس ها و کارآموزی های دانشجویان دانشکده علوم پزشکی سراب به مدت سه روز تعطیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی خلخال گفت: با برنامه ریزی های انجام شده ، شادابی و نشاط اجتماعی در این شهرستان افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در پی انتشار خبری مبنی بر سوزاندن اجساد حیوانات آزمایشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تهران و اعتراض ساکنین این منطقه به بوی نامطبوع ناشی از سوزاندن این اجساد، مسئول هدایت کننده پروژه سوزاندن حیوانات آزمایشگاهی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران ضمن تایید این خبر ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
پلمپ یک واحد غیرمجاز زالو درمانی و مرکز تزریقات و پانسمان به گزارش میلادلارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، به همت اداره...
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مسعود سلیمانی استاد دانشگاه تربیت مدرس مهر ماه سال گذشته برای گذراندن یک فرصت مطالعاتی وارد آمریکا شد، اما توسط پلیس اف بی آی آمریکا دستگیر شد. ...
سیرجان خبر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرگروه بیماریها دانشکده علوم پزشکی سیرجان به منظور جلوگیری از انتشار سرماخوردگی و آنفلوانزا رعایت بهداشت فردی و عمومی را ضروری دانست و گفت: شست وشوی مرتب دست و صورت با آب و صابون قبل از خوردن غذا بویژه پس از برخورد با فرد بیمار لازم است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سراب گفت: ساختمان دانشکده علوم پزشکی این واحد دانشگاهی به دلیل استحکام بالا و مقاومت در برابر زلزله به منظور اسکان و مدیریت شرایط در اختیار ستاد بحران این شهرستان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تربیت مدرس در بیست و چهارمین کنگره ملی و سومین کنگره بین المللی فیزیولوژی و فارماکولوژی موفق به کسب ارزشمندترین جایزه این کنگره با عنوان جایزه استاد فرشته معتمدی شد.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۲    
روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی اسفراین رتبه اول برنامه های هفته سلامت را در بین دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور به دست آورد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۲۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: حادثه رانندگی در ورودی آبادان باعث مصدومیت 6 نفر شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۰۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی سراب گفت: تاکنون و در مدت یک ساعت پس از زلزله در شرق آذربایجان شرقی 65 نفر برای مداوا به اورژانس مراجعه کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ معاون دانشکده علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت خلخال گفت: با برنامه ریزی انجام شده سطح فعالیت های جسمانی و ورزشی بانوان این شهرستان افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۶:۳۰    
رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی دانشکده علوم پزشکی تربت جام از مسمومیت جوان 33 ساله با گازی کشنده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
آبادان- معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم پزشکی آبادان از آموزشی شدن 3 بیمارستان این دانشکده در شهرهای آبادان و خرمشهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: اعضای بدن نوجوان 16 ساله مراغه ای، به بیماران نیازمند اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا - مراغه - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: با رضایت خانواده در خصوص اهدای اعضای بدن جوان مراغه ای، 4 بیمار زندگی دوباره گرفتند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان یزد در این زمینه گفت: دانشگاه علوم پزشکی یزد از بین بیش از 40 دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی کشور به عنوان تنها دانشگاه برتر کشور در زمینه همکاری با بیمه سلامت معرفی شد. ...
بدر پرس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طی آیینی از هیئت علمی ،کارشناسان و دانشجویان تالیف گر کتب مرجع آموزشی در دانشکده علوم پزشکی تقدیر بعمل آمد
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
: شورای فصلی مدیران دانشکده علوم پزشکی با حضور رئیس، معاونان و مدیران این دانشکده برگزار شد. به گزارش ، دکتر شکراله سلمان زاده، صبح امروز در این شورا اظهار داشت: باید از فرصتی که در اختیار ما قرار گرفته است برای خدمت هر چه بیشتر به مردم نهایت بهره را ببریم. ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ارائه خدمات فوق تخصصی در درمانگاه هاشمی زاده لارستان انجام می شود. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان دکتر بهزاد...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از واژگونی خودروی حامل دانش آموزان روستای رستم آباد در این شهرستان خبر داد و گفت: این سانحه پنج مصدوم در پی داشت.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
: دانشکده علوم پزشکی آبادان با کسب 5عنوان در بیست وچهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتخارآفرینی کرد. به گزارش ، در این دوره از جشنواره که به میزبانی شهر همدان برگزار شد دانشکده علوم پزشکی آبادان موفق به کسب 5عنوان اول تا سومی شد. ...
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
: وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای از رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان به خاطر خدمات رسانی مناسب مجموعه این دانشکده به زوار اربعین حسینی تقدیر کرد. ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با دستان توانمند متخصصان بومی دستگاه ماموگرافی مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع)لارستان تعمیر و مجددا راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان دکتر...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست دانشکده علوم پزشکی اسدآباد با بیان اینکه پیگیر به روز شدن مطالبات بهورزان در اسدآبادهستیم گفت: 88 بهورز در 50 خانه بهداشت این شهرستان فعالیت دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت:بر اثر بارش شدید تگرگ و باران 30 میلیارد ریال به بیمارستان سجادیه تربت جام خسارت وارد شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۱    
رییس بنیاد خمین در دیدار با رییس دانشکده علوم پزشکی گفت: ایثارگران و جانبازان سرمایه های ارزشمند نظام هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۰    
خمین - ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: دانشجوی این مرکز آموزش عالی رتبه نخست بخش معارف بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت را کسب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: باتوجه به بارندگی ها، بیمارستان سجادیه تربت جام با تمام توان آماده خدمت رسانی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: برخورد 2 دستگاه پراید و سمند در سه راه دورق واقع در محور ماهشهر - آبادان باعث مصدومیت هشت نفر شد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۹:۲۸    
سامانه درخواست های مردمی میلاد لارستان، این بار 5 درخواست ارسال شده خطاب به دانشکده علوم پزشکی لارستان را که چندی پیش منتشر شده بود جمع بندی نموده و از...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: مقدار 2هزار و 500کیلوگرم لبنیات صنعتی فاسد در شهرستان تربت جام کشف، ضبط و معدوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در پی وقوع نخستین باران پاییزی تا کنون 879 نفر با عارضه تنفسی به بیمارستان های این منطقه مراجعه کردند.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
نخستین باران پاییزی در شهرهای آبادان و خرمشهر 879 نفر را به دلیل عارضه تنفسی راهی بیمارستان کرد. معاون درمان دانشکده علوم پزشکی آبادان دوشنبه گفت: در پی بارندگی روزهای پنجم و ششم آبان ماه تعداد 879 نفر با شکایت تنگی نفس و عارضه تنفسی متاثر از بارش باران به بیمارستان های فعال در محدوده دانشکده ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۳    
رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: بیشترین مشکلاتی که توسط تیم درمانی رفع شده است نتیجه خستگی بوده است و تاول های پا و سرماخوردگی عمده مشکل زائرین بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۳    
مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین از ورود یک دستگاه آمبولانس جدید به ناوگان اورژانس 115 این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی گفت: نگهداری دارو با حجم زیاد در منزل، اصلی ترین عامل مسمومیت دارویی به ویژه در بین کودکان و سالمندان است که باید از این کار به صورت جدی پرهیز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشکده علوم پزشکی تربت جام به زائران پیاده رضوی خدمات رایگان بهداشتی و درمانی ارائه می کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۶:۵۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل، حجت السلام والمسلمین دکتر محمد شعبان پور رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل در همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی از منظومه فکری رهبر انقلاب اسلامی که در روز سه شنبه هفته گذشته به میزبانی دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاداسلامی واحد اردبیل با حضور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان در خصوص تزریق واکسن آنفلوانزا در مدارس هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۶    
رئیس روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: دومین زایمان موفق در آمبولانس توسط پرسنل اورژانس سیرجان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: پنیر موزارلای غیربهداشتی در نیشابور به دلیل آلودگی میکروبی از یک واحد تولیدی تحت نظارت معدوم شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: با وجود پایان فعالیت بیمارستان صحرایی شلمچه، در بخش بهداشت تا بازگشت آخرین زائر به ایران ارائه خدمات مراقبتی و غربالگری بیماری های چهارده گانه سندرمیک در حوزه بهداشت همچنان در این مرز ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اربعین دانشکده علوم پزشکی آبادان از ارایه خدمات درمانی به 96 هزار و 564 نفر در مرز شلمچه خبر داد.
[EasyDNNnews:IfExists:SubTitle] رئیس دانشکده علوم پزشکی واحد علی آباد کتول از رسالت های دانشگاه ها را حمایت از فعالیت های ورزشی دانست و گفت: در 28 آبان ماه نخستین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان اتاق عمل و هوشبری سراسر کشور با هدف گردآوری دانشجویان برگزار می شود . ...