دوشنبه ۲۸ بهمنساعت ۰۶:۴۰Feb 2020 17

جدیدترین‌های «مدیر حوادث»

باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان از ارائه خدمات به 68 نفر از عزاداران در مراسم اربعین "شهید سردار سلیمانی" و "شهید سردار پورجعفری" خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۲:۴۰    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان از تمهیدات اورژانس پیش بیمارستانی کرمان در مراسم چهلم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان شامگاه روز جمعه به ایرنا گفت: این حادثه در آخرین دقایق شب گذشته رخ داد که براثر آن 25 زن و پنج کودک با استنشاق گاز شهری دچار مشکل شدند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: ساعت 16 و 10 دقیقه امروز در تماس با اتاق فرمان 115 شهرستان شاهین شهر و میمه، یک حادثه غرق شدگی در کیلومتر یک جاده قدیم نطنز، پشت یکِ گاوداری، گزارش که بلافاصله واحد امدادی اورژانس پیش بیمارستانی "مورچه خورت" به محل اعزام شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن به 37 نفر خدمات اورژانس پیش بیمارستانی ارائه شد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان بیان کرد: بامداد امروز در اثرواژگونی یک دستگاه سواری وانت باردر اتوبان فرودگاه اصفهان یک نفر کشته و 7 فر هم دچار مصدومیت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد : تمامی پایگاه های اورژانس 115 در روز 22 بهمن در آماده باش هستند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: برخورد تریلی و یک خودروی سواری تیبا که سرویس مدرسه بود با یکدیگر در قهدریجان ساعت 7 و 21 دقیقه صبح امروز به مصدومیت هفت دانش آموز دختر و راننده زن 30 ساله این سرویس مدرسه منجر شد. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از مصدومیت 8 نفر دراثر تصادف تریلی با یک خودرو سرویس مدرسه در قهدریجان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۱:۳۶    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: در 24 ساعت گذشته در مناطق شهری و جاده ای جنوب استان یک نفر کشته و 48 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۰:۱۷    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی 115 خوزستان از مصدوم شدن 7 نفر در تصادف امروز در جاده سوسنگرد به بستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۱    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی 115 خوزستان گفت: در اثر مسمومیت گاز در کیانپارس اهواز یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: بر اثر آتش سوزی در مجتمع مسکونی کوه نور در باغ زیار اصفهان 5 نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی 115 خوزستان از مصدوم شدن 6 نفر در تصادف دو خودرو در ساحلی شرقی اهواز در شب گذشته خبر داد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۵    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: در ماموریت های اورژانس یک هزار و 885 مربوط به مشکلات قلبی، 877 مشکلات تنفسی، 114 مسمومیت با گاز co، زنان و زایمان 37، سقوط 481 و حوادث ویژه 53 را تشکیل داده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۷:۱۱    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: در ماموریت های اورژانس یک هزار و 885 مربوط به مشکلات قلبی، 877 مشکلات تنفسی، 114 مسمومیت با گاز co، زنان و زایمان 37، سقوط 481 و حوادث ویژه 53 را تشکیل داده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرحوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: وقوع چهار فقره سانحه رانندگی و 6 مورد آتش سوزی وگازگرفتگی با منوکسیدکربن در یک هفته اخیر در استان اصفهان به جان باختن 10 تن و مصدومیت و مسموم شدن 42 نفر منجر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: برخورد شدید سواری پراید با وانت زامیاد در محور ایرانشهر به مهرستان 4کشته برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: هزار و 263 بیمار از زمان بروز سیلاب در جنوب سیستان و بلوچستان تاکنون توسط نیروهای اورژانس این دانشگاه به مراکز درمانی منتقل شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۳:۰۵    
یک سمند صبح امروز در اثر واژگونی 5 مصدوم به جای گذاشت. به گزارش رکنا ، محمدامین زرگر مدیر حوادث و فوریت های پزشکی 115 خوزستان اظهار کرد: یک دستگاه خودرو سمند صبح امروز در ساعت 9 و 8 دقیقه در کیلومتر 25 جاده هندیجان به دیلم واژگون شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۲:۳۵    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی 115 خوزستان از مصدوم شدن 5 نفر در واژگونی سمند در جاده هندیجان به دیلم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از نجات یک زن 28 ساله توسط بالگرد در چهارمحال وبختیاری خبر داد.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: در اثر واژگونی یک دستگاه پراید در شرق اصفهان 6 نفر مصدوم شدند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از مرخص شدن 11 مسافر اتوبوس حادثه دیده خبر داد و گفت: از 16 مسافر حادثه دیده اتوبوس تهران شیراز، 5 نفر هنوز در بیمارستان هستند.
اول فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: یکی از مصدمان حادثه واژگونی اتوبوس براثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخته است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: واژگونی اتوبوس مسافربری در مسیر تهران - شیراز 10 کشته و 18 مصدوم بر جای گذاشت.
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ساعت چهار و 39 دقیقه امروز به اورژانس 115 اعلام و به دنبال آن 12 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس اصفهان به محل حادثه اعزام شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 152 مورد مسمومیت با گاز منوکسید کربن داشته ایم.
سلام نو / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۰۸:۲۵   + ۶۵ سایت دیگر  
واژگونی اتوبوس مسافربری مسیر تهران- شیراز در ورودی سپاهان شهر اصفهان بامداد سه شنبه ن 9 تن کشته و 18 مصدوم بر جا گذاشت. به گزارش سلام نو، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز سه شنبه گفت ...
سلام نو / شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دکتر محمد جواد مرادیان اظهار داشت: تاکنون بیشترین خرابی ها مربوط به دو روستای پرشکفت و آرندی بوده که با توجه به آسیب یک دبیرستان دخترانه در روستای پرشکفت، هم اکنون مصدومان این حادثه در اتوبوس آمبولانس مستقر در محل حادثه، خدمات لازم را دریافت می کنند. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از گازگرفتگی 3 عضو یک خانواده با گاز منوکسید کربن در اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از مرگ 21 نفر بر اثر مسمومیت با منواکسید کربن در 10 ماهه امسال در استان اصفهان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۲    
مهاباد- ایرنا- مدیر حوادث و فوریت های پزشکی شاهین دژ گفت: نوجوان 12 ساله این شهرستان که در استخر شنا غرق شده بود، با انجام موفق عملیات احیا یا CPR و پس از 15 دقیقه به زندگی بازگشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از تلاش پنج ساعته برای نجات مادر باردار روستای گدارپی ، بخش سرفیروزآباد از توابع شهرستان کرمانشاه بعد از بارش شدید برف خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: سیلاب 20 تا 22 دی در جنوب سیستان و بلوچستان به 33 پایگاه اورژانس این دانشگاه خسارت وارد کرد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس اورژانس پیش بیمارستانی قم گفت: بر اثر واژگونی اتوبوس در بزرگراه سلفچگان 3نفر کشته و 13 نفر مصدوم شده اند. به گزارش سلام نو، محمد شهیدی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: در ساعت 3:10 بامداد دوشنبه 98/10 ...
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرحوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از مسمومیت یک جوان با گاز منوکسیدکربن در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۴    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی 115 خوزستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو ال90 در اهواز 3 کشته و 2 مصدوم برجای گذاشت.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: صبح امروز در پی تماس یکی از شهروندان با سامانه 115 مبنی برمسمومیت چهار زن 10،11،40 و 49 ساله نجف آبادی بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن، ماموران اورژانس به محل اعزام شدند. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۶    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان ازمسمومیت 4 نفر با گاز منوکسیدکربن در شهرستان نجف آباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان آخرین وضعیت مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس در محور مشهد به بندرعباس را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۵    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تصادف زنجیره ای درصد کیلومتری محور کرمان بم یک کشته و 8 مصدوم برجای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۸    
شهرکرد- سرپرست اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علم پزشکی شهرکرد گفت: تصادف در چهارمحال و بختیاری پنج مصدوم بر جای گذاشت.
سلام نو / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وجود نقص فنی در دودکش بخاری یک هنرستان دخترانه در خیابان شهیدان غربی شهر اصفهان موجب مسمومیت 9 نفر از دانش آموزان این هنرستان شد. به گزارش سلام نو، مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز چهارشنبه در این باره گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۰   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: واژگونی اتوبوس مشهد بندرعباس در کرمان 31 مصدوم و 7 کشته برجای گذاشت.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از مسمومیت 5 نفر در اثر گازگرفتگی در شهرستان خمینی شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور ایرانشهر - بم یک کشته و 2 زخمی برجا گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی 115 خوزستان گفت: در یک تصادف رانندگی در اهواز 6 نفر مصدوم شدند و 3 نفر نیز در بهارستان اهواز دچار برق گرفتگی شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، فرزاد رحمانی در تشریح این خبر اظهار کرد: دقایق اولیه بامداد پنجشنبه، طی تماس تلفنی با مرکز اورژانس 115 و درخواست کمک برای مادر باردار در روستای دلی قیز، آمبولانس اورژانس راهی میانه شد. ...
شهدای ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
شهدای ایران : رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از جان باختن نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی در سانحه رانندگی خبر داد. ...