چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۴:۵۶Dec 2018 19

جدیدترین‌های «ماکو»

خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه آمار گردشگران داخلی ورودی به ماکو امسال 32 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است گفت: در مجموع 84 هزار و 759 نفر گردشگر در هفت ماهه امسال وارد ماکو شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۷:۱۴    
ارومیه- ایرنا- ششمین نمایشگاه توانمندی های بانوان در راستای نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار با حضور بیش از 105 نفر از بانوان منطقه آزاد ماکو آغاز بکار کرد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۴    
در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به همراه سرکنسول ایران در ترابزون با مقامات این بندر ترکیه توافقات اولیه برای برقراری پرواز از فرودگاه ماکو به مقصد ترابزون و برعکس انجام شد. ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۱۴    
در دیدار مدیرعامل منطقه آزاد ماکو با مدیرکل نظارت و کنترل دامپزشکی استان ترابزون که در محل اقامت دکتر سلیمانی و هیات همراه انجام شد توافقات اولیه جهت تامین و ترانزیت گوشت سفید؛ تخم مرغ؛ نهاده های دامی؛ خوراک دام و واردات اسب از بندر ترابزون به ایران از طریق منطقه آزاد ماکو انجام شد. ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۱۴    
استاندار ترابزون ترکیه در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه ازاد ماکو گفت: منطقه آزاد ماکو به دلیل قرار گرفتن در مرز ترکیه نقش مهم و بی بدیل در توسعه روابط تجاری و اقتصادی ترکیه و ایران دارد. ...
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۴۹    
معاون فنی عمرانی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در زمینه احداث شهرک صنعتی مشترک با ترکیه، سازمان منطقه آزاد ماکو در حال مذاکره با سرمایه گذاران جهت اجرای آن است. ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۴۴    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با مقامات استان ترابزون ترکیه گفت: این منطقه در حال حاضر از موقعیت جغرافیایی و مزیت مناسبی برای توسعه ترانزیت منطقه ای برخوردار است و به عنوان بندر خشک آماده توسعه صادرات و مبادلات تجاری با بندر ترابزون ترکیه است . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۶    
طرح گاز رسانی به روستاهای استان آذربایجان غربی بطور میانگین 60 درصد پیشرفت دارد .
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۱:۱۴    
ششمین نمایشگاه توانمندی بانوان منطقه آزاد ماکو در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی منطقه با حضور قائم مقام سازمان منطقه آزاد ماکو و مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه گذاری گشایش یافت. ...
می متالز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۱    
می متالز - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از اعلام آمادگی سرمایه گذار خارجی برای اجرای پروژه 50میلیون دلاری در این منطقه خبر داد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۱:۱۴    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پیامی به مناسبت 26 آذرماه روز حمل و نقل؛ رشد و رونق اقتصادی منطقه آزاد ماکو را در گرو توسعه حمل و نقل دانست و از فعالان عرصه حمل عرصه حمل و نقل تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو در متن این پیام آمده است: ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۹:۴۰    
طی چند روز گذشته، برخی کانال های تلگرامی در شمال استان، خبری از زبان مدیرعامل این منطقه مبنی بر گم شدن یک پل در منطقه آزاد ماکو منتشر کردند که به نظر می آید این خبر به برداشت و اشتباه لفظی باز می گردد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۷:۳۸    
گروه اجتماعی- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ماکو از نذر یک قطعه زمین کشاورزی به مساحت 2500 متر مربع که استعداد باغی شدن دارد، خبر داد و تصریح کرد: حداقل قیمت این زمین بیش از 50 میلیون تومان بوده و جهت بازسازی عتبات عالیات نذر شده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۷:۲۲    
گروه اجتماعی فرماندار ماکو گفت: برای بازسازی حرم متبرکه ائمه اطهار(ع)، 75 میلیون تومان در شهرستان ماکو جمع آوری شده است.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۷:۱۰    
گروه معارف امام جمعه ماکو بهترین مکان برای ذکر یاد خداوند را محضر و قبور متبرک امامان و ائمه اطهار(ع) دانست و گفت: این اماکن باید ترفیع یابند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۶:۵۱    
معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: سرمایه سازمان منطقه آزاد ماکو از 100 میلیارد ریال به 13 هزار میلیارد ریال افزایش یافت .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۶:۲۴    
معاون فنی عمرانی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در زمینه احداث شهرک صنعتی مشترک با ترکیه، سازمان منطقه آزاد ماکو در حال مذاکره با سرمایه گذاران جهت اجرای آن است.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۴:۵۰    
روز گذشته در کانال تلگرامی خبر های پلدشت که اخبار مربوط به منطقه آزاد ماکو را پوشش می دهد، خبری مبنی بر گم شدن یک پل در این منطقه منتشر شد که سرنوشتش همچون دکل نفتی گم شده در دولت احمدی نژاد نامعلوم است؛ اما اصل ماجرا چیست؟
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۴    
کانال های خبری در منطقه آزاد ماکو اخباری را در خصوص گم شدن یک پل منتشر کرده اند. بر اساس اخبار منتشر شده، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو این خبر را داده و آن را مربوط به زمان مدیریت سابق منطقه آزاد ماکو دانسته است.
منطقه آزاد ماکو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۰:۱۴    
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو در نشست با فعالین اقتصادی در جریان مشکلات مربوط به امور گمرکی و تجارت قرار گرفت و دستور پیگیری این مشکلات از طریق مدیریت های مربوطه را صادر کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۵۳    
ارومیه- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: 12 پزشک متخصص در حوزه های مختلف درمانی به بیمارستان فجر ماکو جذب شدند که با تحقق این امر، مشکلات این حوزه تا حدود زیادی در این شهرستان مرزی رفع شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۵۲    
گروه اجتماعی - فرمانده سپاه پاسداران شهرستان ماکو در دیدار با خانواده شهید رضا حسین پور، گفت: ادامه راه شهدا، وظیفه دینی و شرعی هر انسانی است.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۱۱    
به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین ، تذکرات کتبی نماینگان و مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 25 اذر 97) توسط علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۰۸    
ارومیه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی ماکو گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 250 هزار تن انواع محصولات کشاورزی از مرز بازرگان صادرات، واردات و ترانزیت شد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۳۵    
امام جمعه ماکو گفت: پژوهش هایی که انجام می گیرد باید موضوعات و نیازهای کشور را هم در نظر بگیرد و در رفع مشکلات کشور و بیکاری جوانان نقش ایفا کند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۸:۱۲    
گروه اجتماعی - امام جمعه ماکو با اشاره به تأکیدات دین مبین اسلام بر عیادت از بیماران، تصریح کرد: اگر روح و روان بیمار، سالم باشد جسم او نیز به سمت سلامتی کشیده می شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۸:۰۰    
گروه اجتماعی - امام جمعه ماکو با بیان اینکه ایجاد فاصله بین حوزه و دانشگاه، خواسته شوم دشمنان است، گفت: گذشته و تاریخ حکایت از این دارد که اتحاد در حوزه و دانشگاه تحقق یافته، ولی نیاز است توجه بیشتری شود.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۸:۰۰    
گروه اجتماعی - رئیس دانشگاه آزاد ماکو با اشاره به اینکه حوزه و دانشگاه عملاً در پیوند نیستند، دانشگاه، محل آموزش نیست، بلکه دانشگاه، محل زایش تفکرات نوین است، درحالی که هنوز تعدادی به دانشگاه از دید یک آموزشگاه می نگرند، گفت: دانشگاه های ما هنوز اسلامی نیستند و پیوند حوزه و دانشگاه عملاً سست است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۱:۵۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: عدم استفاده از توان علمی دانشگاه ها در بخش های اجرایی کشور باعث شده مشکلاتی را در عرصه های مختلف اقتصادی و عمرانی شاهد باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۲۴    
برخورد سواری رانا با سواری ام وی ام در جاده شوط به ماکو 3 زخمی برجا گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۰۶    
مسابقه رالی خانوادگی در محیطی هیجان انگیز و شاد در مناطق گردشگری و زیبای ماکو برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۳۶    
رالی خانوادگی با حضور 80 نفر از بانوان راننده در منطقه آزاد ماکو برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۳    
مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش منطقه آزاد ماکو گفت: مسابقات آفرود کوهستانی قهرمانی کشور در روزهای 13 و 14 دی ماه در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۷    
مدیر کار و خدمات و اشتغال سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:42 میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های اشتغال در زمینه طلا و جواهر، پوشاک و نیز پسماند و بازیافت که از سوی منطقه آزاد ماکو پیگیری می شد در کارگروه ملی تایید و به تایید بانک نیز رسیده و در شرف عقد قرارداد است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۰    
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی ماکو گفت: 6 هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان کشف و پنج نفر متهم در این رابطه دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۱    
مسابقه رالی خانوادگی در محیطی هیجان انگیز و شاد در مناطق گردشگری و زیبای ماکو برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۷    
به گزارش خبرنگار ایرنا، این دوره از مسابقات با حضور بیش از 110 ورزشکار در 2 رده سنی خردسالان و شکوفه ها با حضور ورزشکاران رشته تکواندو از شهرستان های ارومیه، سلماس، ماکو در شمال استان و شهرستان های شاهین دژ، تکاب، مهاباد، میاندوآب و بوکان در جنوب آذربایجان غربی برگزار شد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۱    
مدیر فرهنگی، هنری و اجتماعی سازمان منطقه آزاد ماکو از برگزاری مسابقه اتومبیل رانی بانوان به همراه خانوادهایشان در منطقه آزاد ماکو خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات با حضور 80 نفر از بانوان راننده و خانواده آنها به مدت یک روز برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۱۳    
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی ماکو گفت: 275 هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان کشف و یک نفر متهم در این زمینه دستگیر شد.
ماین نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۱۲    
گروه صنایع معدنی آلومینیوم - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: توافق اولیه برای جذب سرمایه گذاری خارجی 50 میلیون دلاری با مشارکت هلدینگ ایرانی برای احداث کارخانه فرآوری آلومینیوم در این منطقه انجام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۰    
رقابت رالی خانوادگی در منطقه آزاد ماکو با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۲    
چندین سال از تاسیس منطقه آزاد تجاری -صنعتی ماکو می گذرد، اما هنوز این منطقه نتوانسته است جایگاه واقعی خود در بین مردم در راستای تامین معیشت و کسب و کار مردمانش پیداکند که از عوامل ابتر ماندن آن هم می توان به عدم تمایل یا ناتوانی در اجرای قانون اشاره کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۱:۰۴    
ارومیه- ایرنا- رالی گردشگری خانوادگی با همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مسیر شوط – بازرگان برگزار شد و 80 بانوی راننده در آن شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۰:۳۶    
فرمانده انتظامی ماکو گفت: در سطح شهرستان ماکو 275 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد که ارزش ریالی سیگارهای قاچاق 2 میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد شده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۶:۵۹    
سانحه رانندگی در محور شوط - چالدران یک کشته و یک زخمی به جا گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۵:۴۱    
امام جمعه ماکو گفت:تمام قشر جامعه باید برای پیشرفت علم در کشور تلاش کنند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۴۷    
به گزارش ایرنا، شاهین علیزاده روز پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ماکو بیان کرد: با توجه به اینکه 90 درصد آسیب های اجتماعی و روانی وارده به خانواده ها از طریق مواد مخدر است، کشف این مواد می تواند در کاهش آسیب اثرگذار باشد. ...
دنیای سفر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۸:۲۳    
رالی گردشگری بانوان با همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مسیر شوط – بازرگان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۰    
فرماندار شهرستان ماکو گفت: با اقدامات به موقع نیروهای عمل کننده شهرستان ماکو از ابتدای امسال تاکنون، حدود 8 تن مواد مخدر کشف و ضبط شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۶    
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: کارگاه های تخصصی و تربیت مربی در حوزه های مختلف بسته بندی در منطقه آزاد ماکو با اساتید تخصصی بسته بندی جهانی و با همکاری مراکز دانشگاهی و سازمان فنی و حرفه ای اجرا می شود.