چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۲۱:۱۰Apr 2020 8

نفت آنلاین (naftonline.ir)

 
نفت آنلاین 28 اسفند 1397 نفت آنلاین 29 اسفند 1398 نفت آنلاین 1 فروردین 1399 نفت آنلاین 2 فروردین 1399 نفت آنلاین 3 فروردین 1399 نفت آنلاین 4 فروردین 1399 نفت آنلاین 5 فروردین 1399 نفت آنلاین 6 فروردین 1399 نفت آنلاین 7 فروردین 1399 نفت آنلاین 8 فروردین 1399 نفت آنلاین 9 فروردین 1399 نفت آنلاین 10 فروردین 1399 نفت آنلاین 11 فروردین 1399 نفت آنلاین 12 فروردین 1399 نفت آنلاین 13 فروردین 1399 نفت آنلاین 14 فروردین 1399 نفت آنلاین 15 فروردین 1399 نفت آنلاین 16 فروردین 1399 نفت آنلاین 17 فروردین 1399 نفت آنلاین 18 فروردین 1399 نفت آنلاین 19 فروردین 1399 نفت آنلاین 20 فروردین 1399 
  ۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شبکه خبری بلومبرگ امروز (چهارشنبه) نوشت: به دنبال تهدیدات ترامپ، کشتی غول پیکر نفتی عربستان یکباره مسیر خود را از مصر به سمت سواحل خلیج آمریکا تغییر داد.
  ۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان تهران: افرادی که با حفر یک تونل 15 متری منتهی به مسیر لوله اصلی انتقال سوخت از پالایشگاه نفتی "تهران به تبریز"، اقدام به سرقت فرآورده های نفتی می کردند، در ملارد دستگیر شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
هیئت دولت افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در سال 99 را تصویب کرد.
  ۴ ساعت پیش    
عموم مردم بیشتر با یک طرف از تاکتیک های معامله گران آشنا هستند - فروش دارایی پس از افزایش قیمت آن. با این حال ، روندهای مخالف به همان اندازه ممکن است سود ایجاد کنند.
  ۶ ساعت پیش    
نتایج نظرسنجی نفت آنلاین در خصوص انتخاب مرد سال صنعت نفت منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
با وجود شرایط اضطراری ویروس کرونا، با همت همکاران پرتلاش شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب فرآیند مناقصات 4 بسته قراردادی جدید در مراحل پایانی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صندوق های بازنشستگی صنعت نفت برای تکمیل کادر مالی خود در تهران از افراد متخصص با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت با پیگیری های مربوطه بخش عمده ای از مطالبات سازندگان قطعات و تجهیزات و دیگر شرکت های پیمانکاری طرف قرار داد به آنان پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
بخشنامه دستورالعمل پرداخت پاداش بازنشستگی کارکنان دولت در سال 1399 توسط محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جلسه ستاد فرماندهی مقابله با ویروس کرونا در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد این شرکت روز یکشنبه (17 فروردین ماه 1399) از طریق ارتباط تله کنفرانس برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع آگاه به رسانه ها از برگزاری جلسه تعیین دستمزد کارگران روز چهارشنبه 20 فروردین ماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
توافق جدید "اوپک پلاس"، روسیه را در معرض تهدید از دست دادن بازار نفتی قرار داده و فقدان توافق هم خطر تحریم های جدید آمریکا را به همراه خواهد داشت و در هر صورت دست یابی به توافق برای تثبیت اوضاع بازار ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از کمک پنج میلیارد تومانی صنایع پتروشیمی برای مقابله با کرونا در استان بوشهر خبر داده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت نفت خزر از برگزاری مانور واکنش در برابر بیماران مبتلا به ویروس کرونا در منطقه عملیاتی شرکت نفت خزر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۳۶   + ۱۰۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با قدردانی از موافقت رهبر معظم انقلاب اسلامی با درخواست برداشت مبلغ یک میلیارد یورو از منابع صندوق توسعه ملی برای مقابله و مدیریت عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مهندس منتظرتربتی؛ معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، آقای "محمدرضا هادی" به عنوان سرپرست حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۶    
دریافت گواهینامه کامل ICDL ویژه نفتی ها ، آموزشگاه کامپیوتر اوج پارسیان
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: این اداره کل علیه یکی از شرکت های نفتی استان به دلیل تخلیه فاضلاب با بار آلودگی زیاد به دریا شکایت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
هیئتی متشکل از مدیران و روسای ادارات شرکت ملی حفاری ایران با هدف تقدیر از خدمات شبانه روزی کادر فوریت های پزشکی شرکت از موقعیت عملیاتی استقرار دکل های حفاری دیدن کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان خوزستان اعلام کرد به منظور حفظ سلامت و پیشگیری از ابتلای کارکنان و مراجعان به ویروس کرونا، برای نخستین بار در سطح وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران، تونل سلامت راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن تأکید کرد، اخبار رسانه های ائتلاف سعودی درباره حمله نیروهای صنعاء به یک ایستگاه پمپاژ نفت صحت ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۶    
ویژه کارکنان قراردادی مدت موقت متقاضی ثبت نام در سامانه فاغ التحصیلان دانشگاهی
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بر الزام این شرکت در عمل به مسئولیت های اجتماعی و پایداری تولید تأکید کرد و گفت: توسعه خدمات ورزشی و نشاط آور را در دستور کار داریم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۶    
بر اساس ابلاغیه مدیر کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت مرخصی کارکنان نفت از تاریخ پنجم لغایت بیستم فروردین ماه جزو مرخصی استحقاقی لحاظ نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۶    
رییس جمهور برنامه کاری ادارات را در هفته آینده اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده ارشد شرایط اضطرار منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعلام کرد: طبق دستور وزیر نفت و در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی مستقر در پارس جنوبی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دونالد ترامپ گفت برای حفاظت از کارگران بخش انرژی آمریکا در برابر سقوط قیمت نفت، بر واردات نفت عوارض وضع می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس گفت: از ورود افراد مشکوک به کرونا به دانشگاه تربیت مدرس جلوگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه از آمادگی دولت برای تامین بخشی از منابع لازم برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
عملیات حفر و تکمیل شش حلقه چاه نفت از یکم تا پانزدهم فروردین ماه جاری با کاربست دکل های شرکت ملی حفاری ایران در گستره مناطق نفتخیز به اتمام رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس آژانس بین المللی انرژی (IEA) با بیان اینکه کاهش شدید تولید توسط اوپک و سایر کشورهای تولید کننده نفت افت تقاضا را جبران نخواهد کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی در استان شرقی دیاله عراق حمله عناصر تروریستی داعش به میادین نفتی این منطقه را ناکام گذاشتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده کارگران در شورای عالی کار تاکید کرد: دستمزد کارگران باید تا پایان فروردین ماه تعیین شود در غیر این صورت 13 میلیون کارگر براساس دستمزد سال گذشته حقوق می گیرند که این موضوع به لحاظ قانونی درست ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۱۰۸ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: کارت های سوخت قابلیت ذخیره 360 لیتر بنزین را دارند که با این حساب اگر فردی از ابتدای زمان سهمیه بندی از سهمیه اش استفاده نکرده باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
جمهوری آذربایجان در 17 سال اخیر حجم استخراج گاز طبیعی در دریای خزر را هفت برابر افزایش داده و در مجموع 379.9 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی تولید کرده است .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۶    
از روز گذشته برخی از مخاطبین محترم در این رسانه خبری، در خصوص صحت لیست مراکز مورد تأیید جهت دریافت مدرک مهارت های ICDL درج شده در وب سایت نفت آنلاین سوالاتی را مطرح کرده بودند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۶    
یک شرکت فعال در زمینه خدمات نفت و گاز، در نظر دارد برای تکمیل کادر پرسنل خود نفرات با تخصصهای مورد نیاز به شرح ذیل را استخدام نماید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس جمهور با وزیر نفت گفتگوی تلفنی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۶    
آموزشگاه "آریا آزمون پرتونگاری" با مجوز رسمی از سازمان امور اداری و استخدامی برگزاری می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۶    
گواهینامه کامل ICDL ویژه نفتی ها
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در عربستان سعودی تصمیم ولیعهد این کشور را درباره افزایش تولید نفت در شرایط کنونی ناشی از خشم وی علیه روسیه دانست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان جمهوریخواه کنگره آمریکا با ارسال نامه ای برای مایک پمپئو وزیر امور خارجه این کشور تاکید کردند اقدامات عربستان سعودی و روسیه در بازار جهانی نفت، منافع ملی آمریکا را به خطر می اندازد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عراق از برگزاری نشست اضطراری اوپک و متحدانش برای حفظ تعادل بازار نفت و توقف سقوط بیشتر قیمت آن حمایت می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کاخ کرملین با رد سخنان "ترامپ" درباره مذاکره تلفنی رئیس جمهوری روسیه با ولیعهد عربستان سعودی درباره کاهش تولید نفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
نفت خام اورال روسیه که ترکیب صادرات این کشور است، در حال حاضر کمتر از 20 دلار در هر بشکه معامله می شود که معادل یک کسری بودجه برابر با دو درصد تولید ناخالص داخلی این کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
چین از سقوط 60 درصدی قیمت نفت در سال جاری میلادی بهره می برد و این بشکه های ارزان را برای پر کردن ذخایر استراتژیک خود خریداری می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: تداوم تولید پایدار و بی وقفه نفت، توسعه ظرفیت های اقتصادی کشور و همگامی با مدافعان سلامت در امر مقابله با ویروس کرونا در قالب مسئولیت های اجتماعی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری واس عربستان ساعاتی پیش گزارش داد که عربستان خواستار نشست فوری کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و دیگر کشورهای نفتی شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
روز پنجشنبه قیمت نفت برنت با افزایش 11.36 درصدی به 27.55 دلار و نفت وست تگزاس آمریکا نیز با رشد 10 درصدی به 22.34 دلار رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۲:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
بر اساس داده های وب سایت اویل پرایس قیمت سبد نفتی اوپک کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز آمار ایران به ازای هر 5 کارمند در نهادهای دولتی؛ 1 مدیر وجود دارد!!
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: برنامه کاری همکاران حاضر و دورکار در جلسه ستاد سلامت هفته گذشته و به همت مدیریت توسعه منابع انسانی و دستور اکید مدیرعامل مورد بحث و ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۶    
در روز گذشته افرادی سودجو با توجه به شرایط قرنطینه و خلوتی مسیر در شهرستان #اهواز با استفاده از ولو وحفر گودال قصد سرقت از خط لوله اهواز سبزآب را داشتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۶    
کارکنان رسمی صنعت نفت از مسئولین ارشد وزارت نفت درخواست اجرای امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری را کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۶    
برگزاری دوره ی مجازی مهارت های هفت گانه ICDL 1,2 توسط خانه مهندسان جوان
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
مرکز رسانه ای یگان های مدافع خلق HPG، شاخه نظامی PKK در بیانیه ای با اشاره به انفجار روز گذشته در خط لوله گاز طبیعی ایران ترکیه در منطقه مرزی دوغو بایزید ، مسئولیت این بمب گذاری را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ضمن تشریح مهمترین اقدمات و فعالیت های این سازمان در راستای مقابله با ویروس کرونا بر اهمیت سلامت کارکنان عملیاتی تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۸:۰۶    
هتل های جهان ستاره های مختلف و همچنین قیمت های بسیار متفاوتی دارند به طوری که اگر به یک شهر خارجی سفر می کنید از شبی چند ده هزار تومان می توانید هتل رزرو کنید و در موارد خاص این مقدار تا چند ده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۳۶    
سالن ورزشی موجود در محوطه حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان(وزارت نفت-جنوب) به محل نقاهتگاه بیماران کرونایی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ایمنی شرکت نفت و گاز اروندان اهواز گفت: در راستای بخشنامه ابلاغی استانداری و برای مقابله با کرونا 80 درصد نیروها ترخیص و ضدعفونی ایاب و ذهاب روزانه انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شیوع ویروس کرونا، بازارهای جهان را در هم نوردیده است؛ اما مصرف کنندگان آمریکایی می توانند در پمب بنزین ها خیالی آسوده داشته باشند؛ چراکه قیمت به شدت سقوط کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۰۶    
دوره آموزش مجازی هفت مهارت ICDL به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی کارشناس مسائل اقتصادی درباره حجم فروش نفت ایران پس از برجام نوشت:
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شماری از اعضای مجلس سنای آمریکا سفیر عربستان در واشنگتن را به خاطر جنگ قیمت های نفت بین عربستان و روسیه توبیخ و تهدید به تغییر روابط واشنگتن با ریاض کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از پیاده سازی سختگیرانه ی طرح فاصله گذاری اجتماعی در این پالایشگاه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب دستورالعمل کاهش نیروهای ستادی این شرکت و شرکت های تابعه را به منظور حفظ سلامت کارکنان و کاهش شیوع کرونا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۶    
مرحله دوم ضدعفونی و گندزدایی ادارات، خیابان ها و مکان های مسکونی شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب در اهواز با تجهیزات جدید از سرگرفته شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۰۶    
بر اساس داده های دریافتی وب سایت معتبر اویل پرایس ، قیمت نفت سنگین ایران باز هم سقوط کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه در منطقه بازرگان منفجر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع رسمی درعربستان سعودی اعلام کردند این کشور در نظر دارد تولید نفت خود را به سطح بی سابقه 10 میلیون و 600 هزار بشکه در روز برساند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با بیان این که میزان مصرف بنزین نسبت به سال گذشته 45 درصد کاهش پیدا کرده است، گفت: همچنین در ورودی های استان، 81 تا 82 درصد و در خروجی ها، 83 درصد کاهش تردد داشته ایم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا قرار است در تماس با همتای روس خود درباره بهای نفت و رویارویی با شیوع ویروس کرونا رایزنی کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: ما می توانیم تقریباً بین 15 تا 77 درصد حقوق بازنشستگان را افزایش دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۶    
اگر مایلید دستگاه آژیر و نحوه کار آنرا ببینید و صدای آن را بشنوید این فیلم را ببینید .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام و مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران منصوب شدند
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور خطاب به مردم خوزستان گفت: امیدوارم شرایط از نظر ویروس کرونا، عادی و معمولی شود و ما نیز بتوانیم به خدمت مردم خونگرم استان خوزستان برسیم و طرح های مهم پیش رو در سال 99 را افتتاح کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۷۷ سایت دیگر  
سعید نمکی گفت: به یک نقطه روشن در کنترل بیماری های ویروسی رسیده ایم و در آینده ای نزدیک دستاوردی از سوی جمهوری اسلامی اعلام می شود که ایران را در این عرصه در سطح جهانی در رتبه نخست قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با کاهش مصرف نفت در جهان و عدم کاهش تولید تولیدکنندگان بزرگ، مخازن جهانی کل زنجیره تامین نفت، بر اساس برآوردها، احتمالا طی 2 تا 4 ماه کاملا پر خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امضای قرارداد ساخت واحد فرآورش پیش ساخته در میدان آزادگان جنوبی از دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران در سال 98 به شمار می رود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بلومبرگ پیش بینی کرده است که قیمت نفت سنگین ایران در چند روز آینده به 8 دلار میرسد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در گفت وگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج خبراز حضور موثر و همه جانبه حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در عرصه مقابله با شیوع ویروس کرونا داد
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در تاریخ 7اسفندماه98، سرعت انتشار کرونا در خوزستان 1/1812 بود که این عدد در تاریخ 6 فروردین ماه99 به 1/0621 رسیده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با حضور استاندار خوزستان ، نقاهتگاه سپاه حضرت ولی عصر خوزستان در اهواز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت یازده روز از آغاز سال جدید میزان دستمزد کارگران در سال 1399 هنوز مشخص نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کمک های مالی دولت باید با هدف حفظ مشاغل توزیع شوند و نه صرفاً افزایش سود صاحبان سرمایه .
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۶   + ۳۸ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر وخامت شیوع ویروس کرونا و جنگ قیمت میان عربستان سعودی و روسیه، به شدت کاهش پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۶    
دوره آموزشی مجازی مهارت های هفت گانه رایانه (ICDL)
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان وجود آب در بنزین یکی از جایگاه های سوخت اهواز را تایید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۰۶    
به منظور کاهش هدر رفت واستفاده بهینه از منابع وجلوگیری از آلودگی زیست محیطی از سوزانده شدن مایعات گازی با مقدار50 بشکه در روز جلوگیری شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
با دستور استاندار خوزستان تمامی ادارات دولتی این استان در روز دوشنبه یازدهم فروردین ماه تعطیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۶    
یک شرکت خصوصی جهت انجام امور اجرایی استخدام می نماید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل و رییس هیئت مدیره این شرکت در گفتگویی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به تشریح تمهیدات و اقدامات شرکت نفت و گاز اروندان در مقابله با شیوع ویروس کرونا در حوزه استحفاظی و شهرستان های همجوار تاسیسات ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۰:۰۶    
سامانه غربالگری کرونا ویروس ویژه کارکنان صنعت نفت راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با ویروس کرونا، بالغ بر 11 هزار و 890 نفر از کارکنان عملیاتی و پشتیبانی شرکت تا کنون پایش شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس داده های سایت معتبر اویل پرایس قیمت نفت ایران به زیر 15 دلار سقوط کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۶    
آیا می دانید ، خودروهای وانت و مسافربر عمومی به صورت رایگان دوگانه سوز می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۶    
آیا می دانید با مصرف سوخت سی ان جی هزینه های حمل و نقل خانوار تا 80 درصد کاهش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۶    
تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور ایالات متحده آمریکا از یکصدهزار نفر فراتر رفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۱۰۲ سایت دیگر  
از ابتدای خرداد ماه هر گونه پرداخت مستقیم و مستمر به کلیه کارکنان دستگاه های اجرایی صرفا پس از ثبت اطلاعات آنها در سامانه کارمند ایران انجام خواهد شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
تعطیلی جایگاه های توزیع فرآورده های نفتی فارس تکذیب شد.
مشاهده نتایج بیشتر...