دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۱:۴۷Dec 2018 10

روزنامه 19 دی (19dey.com)

  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۲    
آخوند خراسانی در چارچوب اجتهاد پویای شیعه، دموکراسی را برای ما آورد
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۲    
طلاب و اساتید حوزه علمیه قم در اعتراض به کشتار مظلومان یمن در مدرسه فیضیه تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۲    
دراین دوران صفات مختلفی به رئیس جمهور و اعضای دولت نسبت داده شد و آنان را به صورت علنی خائن، فریب کار، دورغ گو، ضد ولایت فقیه، ضد توحید و مشرک، سازشکار، دست نشانده آمریکا و اسرائیل خطاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۲    
19 دی: یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان این که نهج البلاغه مانند امیرمؤمنان مظلوم است، خواستار قرار گرفتن نهج البلاغه دربرنامه رسمی حوزه های علمیه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۲    
آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید با بیان این که می توانیم کشور را حفظ کنیم، تصریح کرد: مردم عمل میخواهند نه این که گفتن ها و نوشتن ها بی عمل باشد، باید با عمل جامعه را هدایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۲    
همان افرادی که جنگل ها را تخریب و صید بی رویه آبزیان کردند و بی رحمانه از آب، خاک و سایر منابع ملی بهره برداری کردند تجارت غیرقانونی حیات وحش را هم انجام می دهند و حراست از محیط زیست قوانین محکم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۲    
باید سراغ احداث پالایشگاه های کوچک برویم و سپس بخش های خصوصی را با یکسری امتیازهای بیشتر وارد این حوزه کنیم تا سرمایه داران داخلی و خارجی رغبت به احداث پالایشگاه کنند و از طریق نفت خام ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۲    
ریشه همه بدی ها از نظر امام علی علیه سلام.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۲    
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: مراقبت کنیم الگوی هر طلبه ای باید ائمه معصومین (ع)باشد، بزرگان ما که عمری را طی کردند بویی از این ائمه(ع) را پیدا کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۲    
یکی از دغدغه های اصلی والدین پس از تولد فرزندشان، انتخاب نام است. در این راستا سازمان ثبت احوال کشور نیز در امر انتخاب اسم بی تاثیر نیست و با توجه به قانون و مقررات کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۲    
معرفی حرفه ای ترین اپلیکیشن های خبری دنیا
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۰    
دربرابر تحریم های ظالمانه آمریکا در داخل کشور وحدت و انسجام بوجود آمد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۰    
انسجام درونی راهکار برون رفت از مشکلات اقتصادی است لذا باید انسجام درونی را حفظ کنیم و راهکاری پیدا کنیم که اقتصاد کشور به شکوفایی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۸    
داخل ساختمان نور آفتاب نیست اما اینجا جایی هست که همه با عصاهای سفید و عینک های سیاه ناراحت و در خود فرورفته و ساکتند و آرام دست به نرده ها می گیرند و بالا و پایین می روند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۶:۱۸    
درودگران قم نیازمند یک نمایشگاه دائمی هستند اما متاسفانه مسئولان در این زمینه اقدامی نکرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۸    
عمده مرغ و تخم مرغ کشور در 9 استان از جمله قم تولید می شود که اگر آمایش مرغداری ها درست انجام می شد ریسک مخاطرات کمتر می شد؛ این امر در وهله نخست نیاز به اصلاح قوانین دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۵:۱۸    
اگر دولت از ابزارهایی مانند بستن مالیات بر خانه های خالی، ایجاد مشوق های مختلف و کاهش هزینه های دولتی مرتبط با معاملات مسکن استفاده کند احتمال کاهش قیمت مسکن وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۱    
مشکل اصلی با ترامپ و آمریکا و اسرائیل و غرب و شرق نیست ما دچار خود تحریمی و افول معنویت شده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۱    
تراز هر ساله ورود به شغل درودگری همیشه مثبت بود اما متاسفانه در سال جاری تراز ورودی منفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۱    
تبعیض و شکاف طبقاتی مساله ای است که در گذر ایام هر روز بیشتر خود را در جامعه نشان می دهد و سبب ناامیدی و سرخوردگی توده ها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۱    
با نزدیک شدن به اربعین حسینی چه بسیار پیام ها و خبرها که مخابره می شود که عرب ها نمک نشناس هستند و اگر مصلحت حکم کند ایرانی ها را نابود می کنند و صحبت های بدون منبع از مقامات عربی را پخش می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۱    
زنگ خطر بی اعتمادی به جناح اصولگرا و اصلاح طلب به صدا درآمده و برخی دوستان اصلاح طلب همچنان درگیر رودربایستی های نابجا هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۶:۱۰    
از آنجایی که امنیت کشورها همواره تحت تأثیر محیط امنیتی مجاور و منطقه ای آنها است بنابراین وحدت دو کشور ایران و عراق می تواند ضمن تقویت یکدیگر آنها را به قدرت برتر نظم دهنده در منطقه تبدیل کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۱    
ترامپ در پی آن است که با دکترین محدودسازی همکاری با ایران و محاصره منطقه ای تهران زمینه های ایجاد یک فضای مثبت در تلاقی طغیان های درونی با فشار های بیرونی علیه تهران را به وجود که به فروریزش تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۱    
همان گونه که در پیاده روی اربعین شاهدیم ایرانی ها و عراقی ها به دلیل حب به اهل بیت(س) برادرانه در کنار هم قرار می گیرند و میزبان و میهمان در کنار هم به زائران خدمت رسانی می کنند و دوستی میان آنان به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۹    
شهروندان هنگام مواجه شدن با هرس غیر اصولی یا قطع درخت یا آسیب به درختان و فضای سبز به سرعت با سامانه 137 شهرداری بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸    
حل مشکلات جاری اقتصاد کشور و تأمین نیازهای عمومی مردم، نیازمند کار جهادی و تلاش فوق العاده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۷    
حوزه نباید جنبة ابزاری برای جناح های سیاسی پیدا کند وشخصیت های سیاسی نباید از مرجعیت برای اغراض سیاسی و جناح خودشان سوءاستفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۷    
اشتباه است که یک جناح فکر کند همه کاره است زیرا اصلاح طلب و اصول گرا به تنهایی قدرت مطلق ادارۀ کشور را ندارند
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۶:۵۶    
موافقان و مخالفان FATF همدیگر را متهم به بی اطلاعی و بدون مطالعه صحبت کردن می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۵    
بیش از 350 هزار موتورسیکلت در قم وجود دارد که سهم موتور به نسبت جمعیت در استان قم از همه شهرها بیشتر است و یکی از بدترین رفتار رانندگی در کشور در قم رخ نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۵    
آمریکا از انقلاب اسلامی سیلی خورده و ملت ایران با شکست دادن تحریم سیلی دیگری به آمریکا خواهد زد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۵    
جمنا نمی تواند با تغییر اسم و عنوان کاری از پیش ببرد. باید ساختاری جامع متناسب با شرایط داخلی و بین المللی طراحی شود و همه سلایق و نیروهای اصولگرایی همرایی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۵    
به صراحت می گویم که کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در انبارها از هر سال و زمانی بیشتر است و حتی اخیراً تصمیم به افزایش این ذخایر هم اتخاذ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۵    
دیوان بین المللی دادگستری موسوم به دادگاه لاهه، تصمیم خود را در مورد تقاضای جمهوری اسلامی ایران برای به تعلیق درآوردن برخی تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۵    
در جنگ سوریه مقصر کسانی هستند که از راه حل سیاسی پیشگیری کردند با این توهم که می توانند بشار اسد را از قدرت برکنار کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۵    
پروفسور کیوان مزدا مردی که به دلیل انجام جراحی های سنگین و موفق ستون فقرات در دنیا به مرد کمر و در ایران به پزشک دوست داشتنی و فرشته نجات بچه ها شهرت داشت درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۵    
آقای ترامپ به شدت از ناتوانی برخی کشورها در ایجاد ظرفیت مازاد برای جایگزین کردن نفت ایران عصبانی است و این عصبانیت با لحن بدی از یکسو به شاه عربستان و از سوی دیگر به اوپک برای افزایش ندادن تولید نفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۵    
مدیر گروه سیره اهل بیت(ع) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: امام سجاد(ع) با خرید برده و تربیت دینی و سپس آزاد کردن آنان، افرادی را به اسلام فراخواندند تا اسلام حفظ شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۱    
قیمت ارز قطعا پایین می آید؛ مردم در حد نیاز خرید کنند زیرا تا هشت ماه دیگر از این شرایط عبور می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۱    
35 نفر محکوم شدند که از این تعداد سه نفر به عنوان مفسد فی الارض به اعدام محکوم شدند که البته حکم آنها غیر قطعی است و اگر برود دیوان عالی کشور تعیین کند؛ اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۱    
فرمانده انتظامی استان قم تاکید کرد: آرامش ربایندگان آرامش مردم را می گیریم تا امید را در مردم زنده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۱    
پس از مدتی یکه تازی خودرو در بازار، حالا دو هفته ای می شود که قیمت خودرو از سکه افتاده و روند نزولی به خود گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۱    
عصاره اقدامات ما در هفته ناجا این است که شعار پلیس مقتدر امین مردم را به فرهنگ مردم اضافه کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۵    
به نظر شما چرا کسب و کارهای موفق همگی به طراحی یک سایت برای خود روی می آورند؟ دلایل نیاز کسب و کارهای مختلف به طراحی سایت چیست؟ واضح است که طراحی یک سایت به پیشرفت و موفقیت سریعتر یک کسب و کار کمک می ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۵    
سخنرانی سه شنبه شب حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل، در رسانه های خبری جهان بازتاب گسترده ای به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۵    
معاون اجتماعی وزیر بهداشت با تاکید براینکه باید طرح ملی مجمع سلامت با محور محله محوری به سرعت در قم اجرا شود ابزارداشت: بیمارستان های قم تا پایان این دولت به بیش از 1500 تخت بیمارستانی مجهز می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۵    
چرا باید 15 درصد سوسیس و کالباس کشور در قم تولید شود؟ چرا باید کارخانه های ذوب سرب بدون استانداردهای لازم در قم مستقر باشند؟ چرا باید 20 واندی کارخانه موتورسیکلت در قم باشد؟ چرا باید کوره های آجرپزی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۵    
روزانه 35 تصادف موتورسوار و سالی300 مرگ ناشی از تصادفات درون شهری قم رخ می دهد که این یک فاجعه خسارت بار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۵    
طی هشت سال؛ گاوهای شیری استان قم به نصف رسید و 20 هزار گاو سر بریده شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۵    
واکنش مقامات ایرانی و خارجی به حادثه تروریستی اهواز
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
برخی مقام های کاخ سفید می گویند زمانی که بولتون وارد کاخ سفید شد، ترامپ شوخ و خندان با این پیام از او استقبال کرد: می دانم که در شغل گذشته ات دنبال راه انداختن دو جنگ بودی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
وزیر ارتباطات از کلاهبرداری های پیامکی به ارزش 22 میلیارد تومان ظرف 5 ماه اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
براساس اعلام گمرک ایران، ماموران گمرک مقدار 35 کیلوگرم شمش طلای قاچاق را هنگام خروج از کشور توقیف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
به گزارش یک مقام مسئول در ستاد اربعین توافق ایران و عراق برای گشایش گذرگاه مرز خسروی برای ورود زائران اربعین را نادرست خواند و تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
دانش آموزان کلاس اولی، شنبه 31 شهریور با رفتن به مدرسه سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند و سایر دانش آموزان هم اول مهر عازم مدارس می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
تولیدکننده ها و مسئولان در گفت وگو با 19دی آمارهای تامل برانگیزی را در مورد مصرف شیر مردم استان بیان کردند؛ آمار متفاوتی که از کاهش مصرف نصف تا یک پنجمی شیر در قم خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۹    
نیکی هیلی" نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت که "دونالد ترامپ" رئیس جمهور آمریکا هرگونه درخواست "حسن روحانی" رئیس جمهور ایران برای دیدار را بررسی خواهد کرد و درباره آن تصمیم می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۳:۲۲    
دانش آموزان قمی درمسابقات قرآنی، ورزشی، ادبی، فرهنگی، هنری در کشور درخشیدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۳:۲۲    
نبود یارانه، نبود فرهنگ سازی و نبود حمایت از دامدار شرایط را به نحوی رقم زده که تولید و مصرف شیر کاهش صعودی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۹:۱۶    
کشتار کودکان و نوجوانان در یمن و افغانستان و هر دو به دست وهابیون جنایتکار نشانگر آن است که آن جاهلیت 1450 سال پیش که در صحرای تفتیده عربستان دختران را زنده به گور می کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۶    
ازدواج در قم نسبت به چهار ماه نخست سال 96 ، به منفی شش رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۶    
سوانح موتورسیکلت در قم قابل مقایسه با هیچ جای کشور نیست وهمت جمعی مرگ ومیر ناشی از حوادث شهری را به صفر می رساند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۶    
جای سوال است که آیا اصل برگزاری این تجمع مجوز قانونی داشته یا خیر، مهم این است که باید مقام مسئولی در این خصوص پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۶    
در پنج ماه نخست سال 97 در مقایسه با مدت مشابه این زمان در سال 96، آمار موارد فوتی های ناشی از تصادفات 24 درصد افزایش داشته که واقعا نگران کننده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۵    
با وجود اینکه مسئولان طبق مصوبه دولت از افزایش تا 9 درصدی کالاها خبر می دهند آنان از افزایش تا 400 درصدی مواد اولیه خود گله دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۵    
گرانی به دلیل استقبال از تحریم بود و تنها با ایجاد اشتغال و رونق تولید و سیاسی نکردن اقتصاد و به تبع آن استفاده از تجربیات گذتشه می توان اثر تحریم را کم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۲:۱۴    
19دی: مدیرکل آموزش وپرورش استان قم با بیان اینکه جزء افتخارات ماست که از سوی برخی افراد و حوزه ها مورد هجمه قرار می گیریم، گفت: تا زمانی که در آموزش و پرورش هستم سر بچه های مردم معامله نمی کنم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۵    
مسئولان قم به فکر رشد رسانه ها نیستند در صورتی که توجه به رسانه ها و رفع دغدغه آنان مانع فساد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۵    
طی 11 سال اخیر کمترین میزان بیماری تب برفکی را در پنج ماه امسال داشتیم و تاکنون، 27.5 درصد کاهش کانون تب برفکی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را در قم بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۳    
مردم تحمل شنیدن اختلاس، روابط ناسالم و رانت را ندارند و این بگم بگم هایی که از بد اخلاقی های هشت سال گذشته نشات می گیرد مشکلات را بزرگتر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۳    
در استان قم از مرداد 92 تاکنون بیش از 490 ماموریت توسط بالگرد آمبولانس انجام شده که منجر به انتقال هزار و 185 بیمار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۳    
یکی از علل اصلی فروش شن و ماسه قم به کمتر از قیمت تمام شده به استانهای مجاور عدم رعایت ضوابط زیست محیطی، حقوق منابع طبیعی و ضوابط مرتبط با رودخانه ها می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۵    
بررسی و تحلیل 4 تکنیک جدید سئو وب سایت در سال 2018
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳    
امیدواریم این حرکتی که قوه قضاییه در افشای مفاسد اقتصادی آغاز کرده است با قوت بیشتر ادامه یابد و آنان بتوانند تمام اموالی را که عده ای به اجحاف و اختلاس و دزدی از بیت المال کسب کرده اند تا دلار آخر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳    
مسئولان باید با چهار مفسد بزرگ اقتصادی در دولت و بخش خصوصی در این شرایط جامعه برخورد جدی کنند حتی اگر شده حکم اعدام هم صادر کنند؛ 10 نفر اعدام شوند بقیه حساب دستشان می آید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳    
برای روابط دوجانبه با آمریکا مذاکره نخواهیم داشت و به این درخواست مکرر آنان پاسخ مثبت نخواهیم داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳    
دیدار با آمریکا کم نداشتیم ولی دولت کنونی نشان داده که به تعهداتش پایبند نیست و دیدار برای دیدار معنا ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳    
رهبر انقلاب: تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با امریکا خطایی واضح است؛ امریکا با اصل نظام اسلامی مشکل اساسی دارد؛ کشورهای فراوانی در افریقا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳    
مسئولان این صنعت باید به خود بیایند و بیشتر به امنیت مردم توجه کنند به دلیل نارضایتی عمومی مردم مجلس به این حوزه ورود کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳    
جو موجود بازار روانی است لذا نیازمند اتحاد و انسجام بیشتر مدیران استان هستیم تا وضعیت سامان یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۳    
با متخلفان و گران فروشان در استان قم به صورت جدی برخورد می شود
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۳    
مردم باید تلاش تیم اقتصادی دولت را ببینند زیرا امید مردم با تنبلی تیم اقتصادی دولت از دست می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۳    
از ابتدا هم باید نظامیان پاسخ ادعاهای آمریکاییان را می دادند بعلاوه اینکه آمریکایی ها در میدان عمل سردار سلیمانی را بیش از سیاستمدارن ما می شناسند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۳    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان قم در گفت وگو با خبرنگار 19دی با توجه به گرمای هوا و گرمازدگی های گسترده و گاهی خطرناک، راهکارها و اقدامات مواجه با گرمازدگی را بیان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۳    
اقتصاد ایران با تحریم متوقف نخواهد شد؛ تحریم ها باید مدیریت شوند و هنر ما باید این باشد که کمترین هزینه را بپردازیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۰    
کلیات بسته پیشنهادی اروپا خوب است و دغدغه های ایران مانند سرمایه گذاری در حوزه نفت و گاز، فروش نفت و بازگشت پول آن، صندوق سرمایه گذاری و سیاست های حمایتی به صراحت در آن آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۰    
ایران پیروز نبرد اقتصادی می شود زیرا بخش عمده اختلال در بخش اقتصاد، داخلی ناشی از جنگ روانی است که این اخلال در اقتصاد ایران شش ماه دیگر برطرف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۸:۴۱    
بررسی طراحی وب سایت MVC و مزیت های آن
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۴۱    
19دی: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم از فوت 26 نفر طی 40 روز در تصادفات استان قم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۹    
دولت با مردم همدل و همزبان باشد زیرا بی تفاوتی از سوی مسئولان پذیرفته نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۲۹    
اولین کنفرانس قم پایتخت فرهنگی جهان اسلام با حضور جمعی از مسئولان استانی و ملی در قم برگزار و در آن مطرح شد که اعتبار قم باید جهانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۸    
قدیمی ترین ورزشگاه قم و آبروی ورزش این شهر، چون ویرانه ای متروکه در بی تفاوتی مدیران استان رها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۸    
آنان که شعار تبعیت از رهبری و دین را سر می دهند اما درعمل خلاف آن عمل می کنند جز خیانت به رهبری و اعتقادات و باورهای دینی مردم هیچ خدمتی انجام نمی دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۸    
نمایشگاه دائمی فرش قم 85 درصد پیشرفت داشته و دستگاه های تامین کننده زیرساختی استان، اصلی ترین مسببان تاخیر در اتمام این پروژه ملی بوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۸    
بخش اورژانس حال وهوایی دارد که هر کسی از عهده کار در آن برنمی آید زیرا هر روزت پر از اندوه و درد است و خاطراتت را غم های مردم رقم می زند و صداهای مغزت را فریادهایشان پر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۶:۰۳    
نظرات نماینده های مجلس و دولت در مورد اظهارات جنجالی نماینده قم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۹    
در این مقاله به معرفی و بررسی مشخصات بهترین منابع طراحی اپلیکیشن موبایل خواهیم پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۰    
صدای درد می آید؛ صدایی در همین حوالی؛ صدایی که تو را به سمت خود می کشد به بیمارستان نکویی هدایتی فرقانی.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۴۱    
فعالان فرش علیه خود کم کاری می کنند؛ تشکل ها و تعاونی ها حتی تجار و تولیدکننده ها برای تبلیغ داخلی باید فعال شوند اما متاسفانه به شدت ضعیف عمل می کنند و همه نگاه شان به سمت حاکمیت است.
مشاهده نتایج بیشتر...