جمعه ۳۰ شهریورساعت ۱۷:۰۵Sep 2018 21

عصر خبر (asrkhabar.com)

عصر خبر 29 اسفند 1393 عصر خبر 29 اسفند 1394 عصر خبر 26 اسفند 1395 عصر خبر 29 اسفند 1396 عصر خبر 31 فروردین 1397 عصر خبر 31 اردیبهشت 1397 عصر خبر 31 خرداد 1397 عصر خبر 1 تیر 1397 عصر خبر 31 مرداد 1397 عصر خبر 1 شهریور 1397 عصر خبر 2 شهریور 1397 عصر خبر 3 شهریور 1397 عصر خبر 4 شهریور 1397 عصر خبر 5 شهریور 1397 عصر خبر 6 شهریور 1397 عصر خبر 7 شهریور 1397 عصر خبر 8 شهریور 1397 عصر خبر 9 شهریور 1397 عصر خبر 10 شهریور 1397 عصر خبر 11 شهریور 1397 عصر خبر 12 شهریور 1397 عصر خبر 13 شهریور 1397 عصر خبر 14 شهریور 1397 عصر خبر 15 شهریور 1397 عصر خبر 16 شهریور 1397 عصر خبر 17 شهریور 1397 عصر خبر 18 شهریور 1397 عصر خبر 19 شهریور 1397 عصر خبر 20 شهریور 1397 عصر خبر 21 شهریور 1397 عصر خبر 22 شهریور 1397 عصر خبر 23 شهریور 1397 عصر خبر 24 شهریور 1397 عصر خبر 25 شهریور 1397 عصر خبر 26 شهریور 1397 عصر خبر 27 شهریور 1397 عصر خبر 28 شهریور 1397 عصر خبر 29 شهریور 1397 عصر خبر 30 شهریور 1397 
  ۱ ساعت پیش    
نرخ عمده فروشی هرکیلوگرم پسته تازه که به طور معمول یک سوم پسته خشک قیمت دارد به 35 تا 55 هزار تومان در میدان مرکزی میوه و تره بار افزایش یافته است درحالی که سال گذشته پسته خشک چنین قیمتی داشت.
  ۲ ساعت پیش    
رسوایی بزرگترین تاریخ پولشویی اروپا در دانسکه بانک دانمارک با رقم 200 میلیارد یورو رقم خورد.
  ۲ ساعت پیش    
خطیب نماز جمعه تهران گفت: حادثه عاشورا، منطق عملی چگونه زیستن است؛ عاشورا منطق عملی ایمان و عمل صالح است.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: با تغییر ساعت رسمی کشور، ساعت پروازها تغییر نمی کند و پروازها طبق برنامه و زمان درج شده در بلیت انجام می شود.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کلاهبرداری 22 میلیارد تومانی شرکت های ارزش افزوده خبر داد و اعلام کرد: این هزینه ها به مردم بازگردانده می شود.
  ۴ ساعت پیش    
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی گفت: ایران باید در سازمان ملل حضور یابد و حرف و استدلال منطقی خود را بیان کند ...
  ۴ ساعت پیش    
برخی منابع خبری اعلام کرده اند که الیزابت استیکنی سخنگوی فارسی زبان وزارت خارجه آمریکا می شود.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که ایران یکی از اولویت های دولت آمریکا طی هفته آتی در جریان برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل خواهد بود.
  ۵ ساعت پیش    
سیگار کشیدن عامل خطر مهمی برای ایجاد بیماری های قلبی عروقی است؛ به طوری که احتمال بروز سکته های مغزی و حملات قلبی در افراد سیگاری 2 تا 3 برابر بیشتر از غیر سیگاری ها است.
  ۵ ساعت پیش    
سازمان هواشناسی کشور برای 7 استان کشور، رگبار و رعد و برق و برای 3 استان نیز احتمال وقوع سیلاب ناگهانی پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۹    
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد، گفت: شهردار یزد برای قبول پست معاونت عمرانی وزرات کشور استعفای خود را به شورای شهر تقدیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۹    
زیو اسنیر مدیرکل کمیسیون انرژی اتمی رژیم صهیونیستی اسرائیل خواستار برخورد آژانس بین المللی انرژی اتمی با برنامه هسته ای ایران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۴    
ساعت رسمی کشور فردا شب یک ساعت به عقب کشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان این که تصادف اتوبوس تهران به کرمان با کامیون سوخت و حادثه مشابه آن در یک ماه گذشته در سنندج بسیار نگران کننده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۴    
بر اساس گزارش یک سایت عراقی، وزارت خارجه این کشور سفیر خود در تهران را بعد از "رفتار غیرمسئولانه وی با شهروندان عراقی" به بغداد فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۴    
وزیر نفت گفت: کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق اوپک و غیراوپک از نظر حقوقی صلاحیت تصمیم گیری درباره تعیین یا توزیع سهمیه ها را ندارد و تنها نظارت و بررسی می کند و تصمیم ها تنها در نشست وزیران نفت و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۴    
درحالی که کم تر از چهار روز به دیدار نمایندگان کشورهای عضو کمیته وزارتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش باقی مانده است، وزیر نفت کشورمان اعلام کرده است در این نشست شرکت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۹    
ین معترضان هم زمان توانستند صدها کارمند مک دونالد را بسیج کنند تا به نشانه ی اعتراض به رواج رفتار آزارگر در این محیط کار و جلب توجه عمومی، محل کار را ترک کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۴    
پایگاه خبری بلومبرگ به نقل از یک مقام آمریکایی نوشت: شرکت خودروسازی آلمانی فولکس واگن به فعالیت های خود در ایران خاتمه خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۹    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از حذف خودروی پراید از چرخه سیستم سرویس مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۹    
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که به زودی با رهبر کره شمالی دیدار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: هشت استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان شمالی، سمنان، گلستان، مازندران و همدان تحت تاثیر سیل و آبگرفتگی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۹    
سید مهدی صدرالساداتی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: این عزیزان نور چشم من که عزادار امام حسین ع ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۹    
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اجرای طرح های ویژه نظم بخشی مراسم عزاداری حسینی (ع) از امنیت کامل این مراسم ها در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۸    
پژوهش جدید دانشمندان انگلیسی نشان می دهند که آلودگی هوا می تواند اثر مستقیمی بر جفت جنین داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۳    
اولیه سرطان مری، افراد ممکن است با چند نشانه بیماری مواجه شوند. بیشتر علائم به واسطه بزرگ شدن تومور و باریک شدن مری که عبور غذا را دشوار می سازد، شکل می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۸    
حزب اتحادیه میهنی کردستان عراق امروز چهارشنبه 'برهم صالح' مشاور سابق نخست وزیر را به عنوان تنها نامزد این حزب برای تصدی پست ریاست جمهوری عراق مطرح کرد
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۳    
جزئیات نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان نهایی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1397 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۷    
ساعت کار خط یک متروی تهران برای تسهیل در رفت و آمد عزاداران حسینی تا ساعت24 تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۷    
مرکز آمار ایران اعلام کرد که رشد اقتصادی کشور در سه ماه نخست سال جاری با احتساب نفت 1.7 درصد و بدون احتساب نفت نیز 1.9 درصد بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تشریح جزئیات پرونده تخلف فروش آنلاین سکه از سوی یک سایت در فضای مجازی، گفت: به مردم اخطار می دهیم خرید و فروش سکه در فضای مجازی نداشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱    
رویترز به نقل از یک منبع آگاه که نخواسته نامش فاش شود اعلام کرد زنگنه در اجلاس اوپک الجزیره که آخر این ماه برگزار می شود، شرکت نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱    
یک نشریه آمریکایی مدعی شده رئیس جمهور این کشور ممکن است در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد بار دیگر، حسن روحانی ، رئیس جمهوری ایران را به گفت وگو دعوت کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱    
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بیشینه سرعت وزش باد صبح امروز/چهارشنبه/ در ایستگاه هواشناسی زابل 101 کیلومتر برساعت ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۲    
تبلیغ وحشتناک یک چسب درتلویزیون روسیه که برای نشان دادن قدرت آن، تولیدکننده چسب، کفشهایش رادرارتفاع 5000 متری به تخته ای در کف بالون می چسباند ووارونه میشود تا استحکام چسب رانشان دهد!
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۷    
بر اساس اعلام گزارش اورژانس لار این حادثه یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشته است. سقوط تیر برق بر روی سینه زنان عزاداری امام حسین (ع) در شهرستان لار استان فارس 3 کشته و زخمی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۷    
یک دستگاه خودرو عمدا به سمت عابران مقابل مسجدی در پایتخت انگلیس تغییر مسیر داد و چند نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۷    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: دبیرستان پسرانه احسان، واقع در ناحیه چهار تبریز با رای دادگاه منحل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲    
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا هشدار داد: مالباختگان موسسه سکه ثامن مراقب فریب ثانویه افراد سودجو و کلاهبردار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲    
رئیس مرکز کنترل و ترافیک راهور ناجا از ترافیک سنگین در محورهای چالوس و هراز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۷    
واردات طلا (ساخته شده) نیز بدون محدودیت با اخذ مجوز از بانک مرکزی و رعایت انجام تشریفات گمرکی و پرداخت حقوق ورودی و مالیات بر ارزش افزوده و سایر وجوه متعلقه مجاز است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲    
بهمن حسین پور با تکذیب هزینه 2 میلیون دلاری سفر رئیس جمهوری به نیویورک برای شرکت در مجمع سالیانه سازمان ملل متحد، توضیحاتی در این باره ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
یک سرطان شناس گفت: ظروف یک بارمصرف پلاستیکی از پلی استایرلن تشکیل شده اند و به محض اینکه در معرض حرارت قرار گیرند، این مواد درون ظرف آزادشده که طی فرآیندی باعث ایجاد بیماری سرطان می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۵    
مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی رحمه الله برگزار شد و شخصیت های سیاسی و دولتی در آن حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی هشدارها و توصیه های ایمنی را برای تاسوعا، عاشورا و شام غریبان ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۵    
نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: توافق سوچی نتیجه تلاش های دیپلماتیک در اجلاس سران روند آستانه در تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۹    
رئیس جمهور کشورمان برای سخنرانی و تبیین مواضع کشورمان در خصوص آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، یکشنبه اول مهر ماه به نیویورک سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۹    
زخم بستر به آسیب بافت بدن (شامل پوست٬ درم٬ اپیدرم و ماهیچه) در اثر ایجاد فشار درازمدت بر یک یا چند نقطه از بدن گفته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۴    
تمامی سینماهای سراسر کشور برای پنج روز تعطیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۹    
رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور پایتخت، سرعت مجاز در آزادراه ها، بزرگراه ها و شریان های اصلی و فرعی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۴    
کیف ضد گلوله در حقیقت نوعی سپر حفاظتی است که برای حفاظت از شخصیت ها در برابر حملات تروریستی از آن استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۴    
دادستان بوشهر با اشاره به صدور احکام 12 تن از عوامل ارتشاء در گمرک بوشهر گفت: در این راستا مدیرکل پیشین گمرگ بوشهر و ناظر گمرکات استان به 5 سال حبس، 74ضربه شلاق و 13 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ادعا های وزیر خارجه مراکش نه تنها از اصالت برخوردار نیست بلکه باز تکرار اتهامات ایران ستیزانه کسانی است که خواستار انشقاق و تفرقه در جهان اسلام هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۴    
البته حضرت امام ضمن تأکید بر ضرورت حفظ شکل سنتی عزاداری های امام حسین(ع) اشاره کوچکی هم در یکی از فرمایشات خود به کارهایی که به تعبیر ایشان توسط اشخاص بی اطلاع از مسائل اسلام صورت می گیرد دارند و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۹    
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان از انتقال 19 جسد قربانیان حادثه تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر سوخت که شب گذشته در محور کاشان – نطنز اتفاق افتاد، به پزشکی قانونی اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۴    
در نخستین سال اجرای جام باشگاه های کتابخوانی و در سه ماهه پایانی سال 95 با تشکیل213 باشگاه کتابخوانی در مدارس، فضای مطالعه و کتابخوانی در شهرستان ری گسترش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۹    
شهیدان حسین وعلی خوش نظر در سال های 62 و 67 در منطقه عملیاتی فکه و اسلام آباد غرب به مقام شامخ شهادت و جانباز گرانقدر حسن خوش نظر نیز در سال 60 به درجه جانبازی نائل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۹    
وزیر خارجه گفت: تصویب لوایح FATF یکی از مهمترین بهانه های دشمنان ایران را برای مقابله با ما در عملیات بانکی و همکاری ها خواهد گرفت. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۹    
تسکین خشکی پوست ناشی از تغییر فصل با مصرف برخی مواد غذایی که منجر به هیدراته نگه داشتن بدن می شوند، امکان پذیر است ضمن این که مصرف این گونه غذاها منجر به پدیدار شدن سلول های تازه شده و بافت پوست ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۹    
ایجاد 2500 نفر اشتغال مستقیم و دهها هزار اشتغال غیر مستقیم نتیجه این سرمایه گذاریها است که اثرات اجتماعی قابل توجهی برای منطقه داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۹    
اعضای مجمع عمومی بانک صنعت و معدن در این نشست از نقش بانک صنعت و معدن در تامین مالی طرح های صنعتی که موجب ایجاد اشتغال در کشور شده است قدردانی کرده و صورت های مالی بانک را مصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۴    
این نماینده مجلس با تاکید براینکه این کارت به 70 میلیون ایرانی داده نمی شود، اظهار داشت: این حمایت از خانوارهایی می شود که تحت تاثیر افزایش تورم زندگی آنها به مخاطره افتاده است و برای این کار نیازی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۴    
فی نفسه اشکال ندارد ولی نباید این امور جزء دین شمرده شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۹    
بانک رفاه به منظور تسهیل و تسریع ارائه خدمات نوین بانکی ، امکان انتقال وجه از مبدا بانک رفاه به تمامی کارت های عضو شبکه شتاب از طریق اپلیکیشن موبایلی تاپ را فراهم کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۹    
در تهران در شاخص هایی مانند قبولی کنکور و کسب رتبه های تک رقمی و حضور در المپیادها وضعیت بسیار مناسبی داریم و استان های دیگر با فاصله بسیار زیادی از ما قرار دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۹    
ساخت دبیرستان 6 کلاسه در روستای زلزله زده کوییک از استان کرمانشاه که توسط سایپا آغاز شده، با 80 درصد پیشرفت فیزیکی همراه بوده و با تامین بودجه مورد نیاز جهت اتمام پروژه طی دو ماه آینده این دبیرستان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹    
سقراط بزرگ سال ها پیش گفته که تغذیه تنها درمان است. امروزه نیز متخصصان حوزه ی تغذیه هر روز به یافته های جدیدی دست پیدا می کنند که این گفته را بیشتر تایید می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۹    
بقایای موشک های اسرائیلی که توسط پدافند هوایی ارتش سوریه در منطقه بانیاس واقع در حومه طرطوس منهدم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۹    
مدیرعامل مجمع ملی خبرگان کشاورزی با بیان اینکه دولت باید نرخ خرید تضمینی گندم را به صورت منطقی و بر اساس هزینه های تولید تعیین کند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴    
نود و یکمین مرحله یارانه نقدی مربوط به شهریور ماه سال جاری ساعت 24 روز (دوشنبه) مورخ 97.06.26 به حساب سرپرستان خانوار ها واریز و قابل برداشت شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۹    
بر اساس ماده 31 آیین نامه داخلی شورای شهرستان، مصوبه 1384/01/24 هیئت محترم وزیران نسبت به انتقال زباله و نخاله های ویژه شهر تهران اعتراض خود را اعلام نموده و همچنین اعلام مینمایم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۹    
دی سال گذشته قتل زن جوانی به نام مریم به پلیس 110 اصفهان گزارش شد که در ادامه تیمی از کلانتری برای بررسی ماجرا به خیابان مفتح رفتند و با جسد زن 27 ساله ای که غرق در خون بود، روبه رو شدند. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴    
اگر بیش از حد عرق می کنید و این مساله شما را کلافه کرد است باید بگوییم حتما به یک پزشک مراجعه کنید. عرق کردن تا حدی می تواند معمول باشد اما اگر خیلی عرق می کنید مراقب باشید ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۴    
وی همزمان بر موضع آمریکا مبنی بر احتمال پیچیده شدن اوضاع غیرنظامیان ادلب در صورت آغاز عملیات نظامی در این شهر تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۹    
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه اکنون این مبلغ به طور سراسری توزیع می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۴    
نیوزلند تنها کشوری است که تعداد گوسفندان در ان6برابر تعداد انسانهاست،این کشور تمرکز خاصی روی دامداری دارد و دراماری جالب گوسفندانش از انسانهایش بیشتر است
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۹    
ترکیه بزرگترین دسته از تسلیحات سنگین خود را در این اواخر به ادلب سوریه فرستاده است. به گزارش اسپوتنیک حوریت به نقل از منابع خود در نیروهای مسلح کشور در این خصوص اطلاع داد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۹    
تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک دستگاه تانکر حامل مواد سوختی در جاده کاشان - نطنز، دست کم 20 نفر مصدوم بر جای گذاشت. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹    
هشتمین زنگ دانش آموز شهید با حضور مهندس افشانی شهردار تهران و همچنین خانواده های معظم شهدای دانش آموز، شخصیت های فرهنگی و اجتماعی کشور نواخته می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۹    
اگر در سنی هستید که می خواهید شریک زندگی خود را انتخاب کنید باید حواستان باشد که بر اساس چه معیارهایی باید فرد را انتخاب کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۹    
مقام های مصری روز یکشنبه از کشف مجسمه جدید ابوالهول در استان اسوان واقع در جنوب مصر خبر داد.جنس این مجسمه از ماسه سنگ است، در عملیات کاوش باستان شناسی به دست آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۴    
پیر حسین کولیوند درباره جزییات این حادثه وحشتناک گفت ساعت 23:14دقیقه دوشنبه شب وقوع حادثه تصادف در جاده کاشان 25کیلومتری نطنز به سامانه 115اعلام شد و بلافاصله 4دیاگاع آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۴    
سرگی شایگو، وزیر دفاع روسیه گفت: عملیات نظامی در ادلب انجام نمی شود و در چند ساعت آینده، جزئیات با دمشق هماهنگ خواهند شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۹    
روش درست نوشیدن آب روشی است که در آن تمام نکات لازم رعایت شود و بانوشیدن آب آسیبی به بدن وارد نشود. به همین علت همه ی این نکات را دراین مقاله به شما می گوییم تا بدانید که روش درست نوشیدن آب چیست؟ ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۹    
مشارکت موثر بانک صادرات ایران در ساخت و راه اندازی سد تنگ ارم دشتستان استان بوشهر، با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور مورد تجلیل قرار گرفت. ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۸    
محمود صادقی نماینده دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از تهران درباره ابهامات حقوقی قانون منع به کارگیری بازنشستگان به خبرنگار #عصرخبر گفت: من نمیدانم قانون منع به کارگیری بازنشستگان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۳    
درجلسه شورای هماهنگی اطلاعات کشور، آخرین اطلاعات، تحلیل هاو برآوردهای اطلاعاتی- امنیتی نسبت به موضوعات داخلی وجاری کشور، بررسی تحولات منطقه ای، ارائه و برصیانت از ارزش های نظام تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۳    
پرسپولیس با پیروزی 3 بر یک مقابل الدحیل به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۳    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از تاثیر 10 تا 15 درصدی تغییر ساعات کاری ادارات و دستگاه های مختلف در کاهش ترافیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۸    
طبق اطلاعات هواشناسی، شدت بارش ها فردا در گیلان و روز چهارشنبه در مازندران، گیلان، غرب گلستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین و ارتفاعات البرز مرکزی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۳    
نماینده سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: تا این لحظه لاستیک کامیون های حمل مواد معدنی تأمین نشده و این معضل موجب زمین گیر شدن چند هزار دستگاه کامیون می شود و از دولت، استانداری ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۸    
مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: ارز مسافرتی برای ایام اربعین فعلا وضعیت نامشخصی دارد و هنوز تصمیمی گرفته نشده و به محض نهایی شدن اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۳    
دفتر رئیس مجلس خبرگان طی اطلاعیه ای اعلام کرد آیت الله جنتی علاوه بر استعفا از امامت جمعه تهران از ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر هم استعفا داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۳    
سید مهدی صدرالساداتی نوشت: با خودم گفتم حالا که این عکس از وزیر اطلاعات پخش شده است، چند سطر مختصر بنویسم!..
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۸    
معاون اول رئیس جمهور دستور داد بررسی پیش نویس بودجه سال 98 در دستورکار شورای اقتصادی کشور قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۳    
سیزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو برگزار و جزئیات سوابق تحصیلی در کنکورهای 98 و 99 اعلام شد. تصویر جزئیات سوابق تحصیلی در کنکورهای 98 و 99 اعلام شد
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۳۸    
رییس کل دادگستری استان خراسان رضوی در رابطه با خبری مبنی بر اعلام حکم ارتداد امیرتتلو اظهار بی اطلاعی کرد و گفت که این فرد پرونده ای در این استان ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۱۹    
وی افزود که امروز همه کشورها لزوم ثبات عراق را درک می کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...