چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۱۰:۵۴Apr 2018 25

زندگی آنلاین (zendegionline.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۵    
تغذیه نامناسب یا عامل افسردگی است و یا در نتیجه افسردگی حاصل می شود. یکی از جنبه های تغذیه نامناسب مصرف ناکافی میوه ها و سبزیجات می باشد. آمار افسردگی در مناطق مدیترانه ای کم تر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۵    
گاهی ورزش، تکنیک های نادرست و رعایت نکردن نکات بهداشتی می تواند برای سلامت ورزشکار مضر باشد. این مطلب در مورد ورزشکارانی است که دچار مشکلات پوستی مرتبط با ورزش و محیط ورزشی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۵    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۵    
افراد مبتلا به آرتریت برای مقابله با این بیماری به مقدار بیشتری مواد معدنی نیازمند هستند. این بیماران دچار کمبود مواد مغذی از قبیل روی، منگنز، کلسیم، اسیدفولیک و آهن می باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۵    
ارتباط با فرزندان دارای سه بعد حیاتی است:
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۵    
این بسته از زندگی آنلاین به بیان مشکلات شایع خانم های باردار می پردازد و راهکارهایی را برای کنترل و رفع آنها بیان می کند، بنابراین مطالعه این بسته را به خانم های حامله پیشنهاد می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۵    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۴    
تغذیه نوزادان و کودکان یکی از مهمترین عوامل تأثیر گذار در رشد جسمی و روحی بوده و همواره توجه به تغذیه با شیر مادر حتی در کنار غذای کمکی از الویت های تغذیه ای می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۴    
هر عادت اشتباهی به آسانی می تواند مانع کاهش وزن شده یا دلیل برگشت اضافه وزنی باشد که با مرارت از دست داده اید. ادامه تعدادی از این عادات اشتباه غذایی و راه حل آنها را خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۶    
اگرچه برخی نشانه های پیری زودرس پوست را می توان با استفاده از آرایش پنهان کرد، اما افراد بسیاری در پی روش هایی هستند تا آنها را به حداقل رسانده و از رخ دادنشان پیشگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۶    
سالهاست که تولیدکنندگان ایرانی برای فروش محصولاتشان از مارک خارجی استفاده می کنند. سری به صنف مارک فروشان زدیم. افرادی که می گویند این ایام سفارش مارک ایرانی نسبت به قبل رونق گرفته.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۶    
عقده سیندرلا یا سندروم سیندرلا به معنای احساس کهتری زنان برای تقبل مسئولیت های اجتماعی در مقایسه با مردان و عارضه ای اجتماعی است که معمولا گریبان گیر دختران جوان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۶    
با توجه به اینکه بدن در فصل بهار نیاز به پاکسازی بیشتر دارد بهتر است در وعده های غذایی از سبزیجات غافل نشده و با انتخاب وعده های اصلی سبک تر به طراوت بیشتر بدنمان در این فصل کمک نماییم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۸:۴۶    
ورزش به شما کمک می کند که بهتر به نظر برسید. همین طور افرادی که فعالیت بدنی منظم دارند احساس روحی بهتری نیز داشته، کارهای علمی و عملی خود را بهتر انجام می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۶    
اختلالات خواب خیلی در بین کودکان شایع نیست اما در کودکانی که از اوتیسم رنج می برند ظهور می کند. این مقاله ارتباط بین اختلالات خواب و اوتیسم را روشن می کند. نگاهی به آن بیندازید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۸:۴۶    
شیوع چشمگیر چاقی به همراه تعداد زیادی از افراد که از برنامه های کاهش وزن نتیجه ای حاصل نکرده اند، منجر به افزایش پیشرونده در انجام انواع جراحی های باریاتریک شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۸:۴۲    
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۲    
همسران در زندگی خود با این سوال جدی مواجه می شوند که چه چیزی آن ها را کنار هم قرار می دهد؟ این پرسشی است که دیر یا زود همه زندگی های مشترک به آن می رسند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۷    
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۷    
میوه های خانواده گیلاس و زغال اخته حاوی مقادیر بالای آنتوسیانین هستند. حدود هفده ترکیب ضد اکسیدان از خانواده گیلاس استخراج شده است که ویتامین E و C و ملاتونین نیز جزء آنها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۷    
ابتلا به اضافه وزن و چاقی، در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته به مرز اپیدمی رسیده و تا کنون هیچ نشانی از ثابت ماندن و یا کاهش آمارهای ابتلا به این معضل، مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۷    
این گل ها با رنگ بندی متفاوت و الگویی که برای رنگ آمیزی در نظر گرفته شده است، می توانند یک باغچه خیلی زیبا را درست کنند. اجازه دهید کودک تان این الگوها را دنبال کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۸    
علاوه بر شما که بی خوابی شبانه را تحمل می کنید، همسایه تان هم از بی خوابی رنج ببرد، دوستانتان هم ممکن است بی خواب باشند بنابراین این یعنی شما تنها نیستید اما بی خوابی ممتد قطعاً بیماری های متعددی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۹    
میگرن اغلب اوقات به صورت درد ضربان دار یک طرفه است که ابتدا خفیف و کم کم شدید می شود. دردهای میگرنی در همه موارد با بی اشتهایی، تهوع و گاهی اوقات با استفراغ همراه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۹    
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۹    
مصرف پایین میوه یکی از عوامل خطر اصلی بیماری های قلبی و عروقی است که عامل 104 میلیون سال-زندگی ناتوانی در سال 2010 معرفی شده است که 30 میلیون آن در چین بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۰    
در اینجا گفت و گویی با دکتر بیژن صدری زاده، متخصص بیماری های عفونی، پزشک و کارشناس معتمد ایران و سازمان بهداشت جهانی انجام داده ایم که در ادامه آن را می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۰    
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۰    
فر را با حرارت 190 درجه سانتیگراد گرم کنید. ماست، تخم مرغ و وانیل را در ظرفی بریزید و مخلوط کنید. در کاسه بزرگی، شکر، آرد، پودر بادام، بیکینگ پودر و نمک را بریزید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۰    
توصیه می شود نوجوان هر روز صبح، صورت را با دقت و البته بسیار به آرامی با صابون متناسب نوع پوست بشوید، با آب ولرم آبکشی کند و هرگز برای خشک کردن صورت، حوله را روی پوست نکشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۱    
بسیاری از مُسکن های گیاهی ، گیاهانی هستند که همیشه در دسترس بوده و به راحتی قابل استفاده و مصرف هستند اما بسیاری از مردم از خواص شگفت انگیزشان بی اطلاع هستند و به دنبال مسکن های شیمیایی می روند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۱    
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۱    
پرسش یک مخاطب درباره شرایط درخواست طلاق از سوی زوجه این است: با سلام داماد بنده با یک خانم دیگر رابطه پیدا کرده و از اون خانم یه فرزند 4 ماهه هم دارد حالا خواهر من چگونه میتواند درخواست مهریه و ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۰    
اوتیسم یا درخودماندگی، نوعی اختلال رشدی است که با رفتارهای ارتباطی، کلامی غیرطبیعی مشخص می شود. علایم این اختلال تا پیش از سه سالگی بروز می کند و علت اصلی آن ناشناخته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۰    
محققین توصیه می کنند کودکان 2-5 سال زمان دیدن تلویزیون را به یکساعت در روز کاهش دهند، در غیر اینصورت این کودکان در سن 13 سالگی دچار مشکلات تغذیه ای می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۰    
اخیراً استفاده از ترکیبات طبیعی گیاهی به صورت جایگزین یا مکمل درمانی، با عوارض کمتر و خواص بیشتر نسبت به داروهای شیمیایی بیش از بیش مورد توجه مجامع علمی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۰    
از آنجا که محصولات تراریخته به یک یا چندنوع آفت گیاهی مقاوم هستند، از سموم دفع آفات نباتی در این محصولات جهت دفع آفاتی که به آنها مقاوم نیستند استفاده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۰    
توصیه های عمومی ورزش هوازی با شدت متوسط به مدت 60 دقیقه یا بیشتر برای کودکان و بالغین می باشد. به علاوه، فعالیت های منظم مقاومتی استخوان و ماهیچه حداقل در 3 روز هفته پیشنهاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۰    
دانشمندانی نظیر جالینوس، برای کاسنی اثرات درمانی متعددی قائل بوده اند، سالاد کاسنی را مقوی معده می دانستند و شیره گیاه را برای رفع درد چشم و مسمومیت ها توصیه نموده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۰    
کلیه مواد را در آب جوش ریخته و بگذارید حدود 25 الی 20 دقیقه دم بکشید. این دمنوش انرژی بخش بوده و تمام مواد آن خاصیت آنتی اکسیدانی دارند که برای سلامت بسیار مهم می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۰    
امروزه به سختی می توان کسی را پیدا کرد که تلفن همراه نداشته باشد و تعداد کاربران تلفن همراه در سراسر دنیا رو به افزایش است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۰    
از بین بردن خال های پوست مخصوصا پوست صورت ممکن است کمی چالش بر انگیز باشد. خال، مجموعه ای از سلول های رنگدانه ای است که به صورت لکه های تیره در رنگ های قرمز، سیاه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۰    
خانه جایی است که باید در آن بیشتر از هر جای دیگری احساس امنیت و آرامش کنیم، اما وقتی خانه پُر از انرژی منفی می شود تاثیر محسوسی بر احساسات و هیجانات و البته سلامتی ما می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۰    
ابتدا برگ های لازانیا را در آب در حال جوش که در آن نمک ریخته اید بجوشانید. موقع آبکش کردن 1/3 برابر آب جوش آب سرد اضافه کنید. اینک سس بشامل را درست کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۰    
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۰    
بد نیست بدانیم کالری شیرینی های مورد علاقه مان چه میزان است و با مقایسه آن با سایر گروه ها به پرخطر بودن این اقلام در بروز چاقی و مشکلات سلامتی، به مصرف محدودتر آنها مبادرت ورزیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۸    
فهیمه یک زن خانه دار با دغدغه های زندگی روزمره است؛ واکنش هایی هیجانی دارد، زود می خندد و زود به گریه می افتد. مجموع این ویژگی ها به همراه لهجه مازنی، فهیمه را تبدیل به شخصیتی محبوب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۴:۵۸    
بیشتر افراد می دانند که اگر بخواهند وزن کم کنند باید کالری کمتری مصرف کنند و به طور منظم ورزش کنند. اما برای اینکه بتوانید با موفقیت وزنتان را کم کنید به چیز های دیگری هم نیاز دارید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۸    
گل کلم را به مدت 4 تا 5 دقیقه بخارپز کنید. فر را از قبل به مدت 15 دقیقه روشن نمایید و روی 204 درجه سانتیگراد (400 درجه فارنهایت) قرار دهید. تمام مواد را با هم ترکیب کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۸    
انتخاب صندلی ماشین برای کودک بسیار مهم است و هنگام سفر، کودک تان را ایمن و سالم نگه می دارد. در این مقاله روش انتخاب و خرید صندلی مناسب ماشین کودک توضیح داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۸    
یه گل دارم تو گُلدونه همیشه شاد و خندونه پروانه تا پیشش میاد برای اون شعر می خونه بال و بال و بال پر و پر و پر یه بوسه بده یه بوسه ببر
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۸    
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۸    
بهار فرصت خوبی است که به اتاق های خنثی و بی رنگ فرزندان تان کمی رنگ و تنوع بدهید. ممکن است کودک تان حتی متوجه برخی از تغییرات هم نشود، ولی بدون شک این تغییرات برای او مفید خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۸    
تمیز کردن خانه می تواند هزینه زیادی برایمان داشته باشد. بسیاری از محصولاتی که ما هر روزه برای تمیز و سالم نگه داشتن محیط مان از آن ها استفاده می کنیم، در واقع به بدن ما آسیب می رسانند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۸    
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۸    
از مزایای روغن جوانه گندم می توان به مقدار ویتامین E بالای آن، اسید چرب اشباع نشده و استفاده بعنوان ماده افزودنی در مواد غذایی و کاربرد آن در محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی اشاره نمود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۸    
برخی از زوجین از برقراری ارتباط جنسی امتناع می کنند اما برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری مشروط بر طبیعی بودن بارداری و سالم بودن زن حامله با هیچگونه ممنوعیتی همراه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۸    
RenuDermCell محصول سلولی اتولوگ است که جهت بهبود خطوط چین و چروک خط خنده، دور چشم، خط اخم و خط پیشانی و همچنین اسکار آکنه برخی نواحی با درجه خفیف تا شدید در بزرگسالان به کار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۸    
چای سبز به عنوان یک ترکیب ضدسرطان و آنتی اکسیدان شناخته شده است. چای سیاه تخمیر داده می شود و به اندازه چای سبز سالم نیست. چای سبز تخمیر داده نمی شود و چای اولانگ نیمه تخمیر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۸    
بهداشت دهان و دندان اهمیت زیادی در سلامتی بدن دارد. در این بسته از زندگی آنلاین به بررسی نکات مهم در خصوص انتخاب و خرید مسواک و خمیر دندان مناسب پرداخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۸    
به طور کلی، ممکن است دلایل مختلفی منجربه ورقه ورقه شدن پوست صورت بیانجامد، بنابراین دربرخورد با این مشکل ابتدا باید دلیل را جویا شده و بعد راه درمانی برای آن یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۸    
شیردهی ممکن است فواید گوناگونی برای مادر داشته باشد بخصوص اگر تغذیه انحصارا با شیر مادر و در مدت زمان مشخص صورت گیرد که ممکن است انگیزه مادر به شیردهی را تقویت کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۸    
احساس خستگی، کوفتگی، بیحالی و... همگی نشانه وجود اختلالاتی در بدن می باشند که با وجود آنکه هنوز ایجاد مشکل جدی نکرده اند اما مسلما مقدمه بروز خطر بیماری در آینده هستند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۸    
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۰    
انتخاب کفش کتانی برای هر فرم پا، نه تنها از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ بلکه به عنوان بزرگ ترین و مهم ترین تصمیم یک ورزشکار نیز به حساب می آید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰    
امروزه بیش از 70 درصد افراد بالغ بالای 20 سال دچار اضافه وزن هستند. در ضمن حدود 40 درصد این افراد دارای چاقی بوده و شاخص توده بدنی آنها بیشتر از 30 می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰    
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰    
تحقیقات نشان می دهد هرچقدر هم تمیز باشید، محیط آشپزخانه حتی از محیط دستشویی و یا حمام آلوده تر می باشد. مثلا اسفنجی که با آن ظروف را می شویید فقط یکی از مشکلات اساسی آشپزخانه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰    
بی خوابی منجر به بروز بیماری های مزمن نیز می شود به همین دلیل درک دلایل و نشانه های بروز این بیماری از اهمیت بالایی برخوردار است تا بتوان به سراغ راه های درمان رفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰    
همه ما دوست داریم که موهای زیبایی داشته باشیم. در این مقاله در مورد مراقبت از مو در حمام توصیه هایی شده است که می توانید با درنظر گرفتن آنها، موهایی سالم و درخشان داشته باشید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰    
پوست در سنین پایین نیز ممکن است نازک و چروک شود. این مشکل می تواند پوست تمام قسمت های مختلف بدن را دربرگیرد و موجب نازک و شکننده شدن بخش اعظمی از پوست شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۰    
بدن انسان ها بسیار شگفت انگیز است. وقتی در برابر چیزی قرار می گیرد که احساس خطر می کند، وارد عمل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۰    
هر چه بیشتر تمرین داشته باشید و حرکات ورزشی تان منظم تر و مرتب تر باشد، بدن شما به طور طبیعی در مقابل این ماده مقاومت بیشتری نشان می دهد و اینجاست که باید برای رسیدن به آن خوشحالی و نشاط شدت تمرینات ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۰    
این گیاه باید در دمای 18-22 درجه نگهداری و هفته ای یک بار آب آن تعویض شود و حدود 25 سانتی متر بالاتر از انتهای پایین ساقه آن قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۶ - ۰۸:۳۰    
بسیاری از افراد معتقدند کودکان خندیدن و شوخ بودن را از والدین خود به ارث می برند. والدینی که شاد هستند، کودکان شادتری دارند. اما وراثت تنها عامل تعیین کننده نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۰    
تنها شرط رسیدنتان به گنجینه آرزوها، استفاده صحیح از این کلید است. راهی ساده که برای همه قابل دسترس هم هست. این راه ساده و قابل دسترس همان شکرگزاری است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۰    
نماز، عبادت و نیایش هایی که تقریبا در همه ادیان و مذاهب به انسان آموخته شده اند، روش هایی متداول برای شکرگزاری اند و اگر درست انجام شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۰    
ما به خواسته هایمان نمی رسیم چون واقعاً نمی دانیم چه می خواهیم؟ گاهی هم به جای خودمان، اطرافیان، چیزهایی را که می خواهند به ما تحمیل می کنند و چون خواسته ها واقعاً مال ما نیستند و ما هم واقعاً آنها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۳ - ۰۸:۵۲    
این دستورالعمل اعجاز می کند. چون حوادث و رویدادهای هم ارتعاش با کلامتان را (که دیگر مثبت و برحق شده)، به سمت شما جذب می کند. حتی باعث می شود افراد موفق و مثبت به سمتتان جذب شوند، نه هر کسی.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۸:۵۲    
در تعطیلات که فرصت بیشتری برای بودن در کنار خانواده و خوردن غذا دارید، هوشیارانه غذایی که می خورید را انتخاب کنید و بعد بدون عذاب وجدان گرفتن با آرامش آن را بخورید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۸:۵۲    
هر صاحبدل اهل اندیشه ای با دیدن بهار در اندیشه محشر فرو می رود. آنگاه که شاخه های خشک، ناگهان به گلزار و گلستان و بوستان تبدیل می شوند و طبیعت مرده، جانی دوباره می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۸:۵۲    
شاید شما هم جزء کسانی باشید که گاه و بیگاه در کارها تعلل می کنید، در این صورت شاید برایتان جالب باشد بدانید که در تعلل و تنبلی، عواملی نقش دارند که در اینجا می خواهم به اصلی ترین آنها اشاره کنم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۲ - ۰۸:۵۲    
فصل بهار با شروع گرم شدن هوا با وجود فواید بسیار می تواند اثرات منفی و مضری هم روی پوست داشته باشد. مهم ترین دلیل این آسیب ها زمان بیشتری است که افراد در خارج از خانه می گذرانند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۲    
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۲    
بهار همیشه فصل امید و تولد دوباره است. به خودتان فرصت بیشتری برای لذت بردن بدهید و هر روز برای مثبت تر شدن یک گام بردارید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۲    
این گیاه بیشتر در ایام نوروز جهت آراستن سفره هفت سین به بازار عرضه می گردد. یکی از زیباترین گل های تزئینی است که مجموعه گل هایی به رنگ آبی ارغوانی، صورتی، قرمز ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۲    
تماشای تلویزیون را تبدیل به یک فرصت عالی کنید. بجای آنکه همیشه تلویزیون را روشن بگذارید، تلویزیون تماشا کردن را مانند رفتن به سینما تبدیل به یک فرصت جالب کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۲    
در طول تعطیلات اولین هدف شما در مورد سلامتی تان باید این باشد که افزایش وزن نداشته باشید. در هنگام تعطیلات نوروز هدف غیر منطقی برای کاهش وزن خود قرار ندهید ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۲    
از وعده صبحانه کودکتان در ایام نوروز غافل نشوید. در صورتی که در حین سفر کودکتان دچار اسهال شد از موز، برنج کته شده، سوپ جوی کم چرب و ساده، و نیز ماست برای تغذیه او استفاده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۰ - ۰۸:۵۲    
گرچه بخشیدن اشتباهات دیگران در بهبود روابط ما با آنها و حتی در رشد آنها تاثیر بسزایی دارد، اما جالب است بدانید که بخشیدن دیگران تا چه اندازه بر روح و روان خود ما موثر و برای خود ما ضروری است!
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ - ۰۸:۵۲    
بهتر است در این آغازین تغییر طبیعت و حلول سال نو، مادران باردار از این فرصت زیبا و شادی بخش استفاده کرده و با رعایت نکات و پیشنهادات زیر فرآیند شادابی خود و جنین خود را فراهم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۱ - ۰۷:۵۲    
فر را با دمای 160 درجه سانتیگراد گرم کنید و دو قالب را به قطر 25 سانتیمتر چرب نمائید و کف و دیواره اش را با کاغذ روغنی بپوشانید. آن گاه کره و شکر را با همزن برقی بزنید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۲    
نوزادان و کودکان خردسال از دوست داشتنی ترین و بانمک ترین موجودات هستی می باشند و به ندرت می توانیم با دیدن لپ های برجسته و تپل شان، خود را از بوسیدن شان محروم کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۲    
یکی از مشکلاتی که معمولا مردم در شب عید با آن مواجه هستند، خرید زیاد میوه و تغییر رنگ پیدا کردن برخی میوه ها مثل موز با گذر زمان...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۲    
برای اینکه کودکان در مسیر سفر بی حوصله نشوند و از سفر لذت ببرند و اجازه دهند شما هم لحظات خوبی تجربه کنید، می توانید برای آنها سرگرمی هایی ترتیب دهید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۲    
فضای کیف باید به حدی باشد که تمام اقلام مورد نیاز کمک های اولیه به راحتی در آن جا بگیرد. می توانید از نوع باریک آن خریداری کنید که جای کمی از چمدان یا کوله پشتی تان را اشغال کند.
مشاهده نتایج بیشتر...