یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۲:۰۴Mar 2017 26

زندگی آنلاین (zendegionline.ir)

  ۵ ساعت پیش    
پختگی خود را در گذر زمان نشان بدهیم. این پختگی فقط شامل اضافه شدن سن شناسنامه ای ما نیست، بلکه لازم است رفتارها، خواسته ها ...
  ۵ ساعت پیش    
بهترین راه جلوگیری از فاسد شدن دندان ها، کاهش مصرف شیرینی جات است. اما معمولا در ایام تعطیلات، والدین کنترل کمی بر فرزندان خود دارند و از سوی دیگر نمی توان کودک را مجبور به نخوردن شیرینی جات کرد...
  ۵ ساعت پیش    
دغدغه ای به نام زندگی بهتر یا بهتر زندگی کردن، بین همه انسان ها دغدغه ای مشترک است که البته راه حل های آن برخلاف خودش بین همه مشترک نیست و هر کس تلاش می کند با روش خود زندگی اش را بهتر کند
  ۵ ساعت پیش    
یبوست، امروزه بلای قرن محسوب می شود و اکثر افراد، به خصوص در شهرهای بزرگ و صنعتی به آن مبتلا هستند.
  ۱۰ ساعت پیش    
خودشناسی, شبیه به سفر است، سفری به درون، سفری برای فهم بیشتر خودمان، انگیزه هایمان، دلایل ناراحتی یا عصبانیت مان و علت تک تک کارهایمان و البته مهمتر از همه سفری برای شناخت خود در آیینه اطرافیان.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۴    
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۴    
در انتخاب همسفرتان دقیق باشید و سعی کنید با افراد سرزنده، پرتحرک و شاد و پر شور همسفر شوید
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۴    
کارهایی را انتخاب کنید که به آرامش شما و خانواده تان کمک می کند. از انجام هر کاری که باعث خشم، رنجش، ناراحتی و به قول معروف اعصاب خردی همدیگر می شود پرهیز کنیم و سال نو را با آرامش شروع کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۴    
یکی از کارهای مهمی که زیبنده افراد پخته تر است این است که پول و ثروت خود را هدر ندهند و آنرا در راههای درست و زندگی ساز مصرف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۴    
چه بخواهیم و چه نخواهیم مصرف شیرینی، شکلات، شربت، تنقلات، غذاهای پرچرب و فست فود در این ایام افزایش چشمگیری خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۴    
اگر باردارید بدون رودربایستی اعلام کنید که به استراحت نیاز دارید. اگر در شرایطی هستید که مجبورید مهمانی بگیرید حتما از قبل برنامه ریزی کنید و مسئولیت بیشتر کارها را به عهده نگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۸:۰۴    
خرید سال نو نیز یکی از بخش های دیگری است که مورد علاقه کودکان و نوجوانان است (بخصوص خرید سفره هفت سین)؛ فرصتی برای تمرین تقسیم بودجه مالی، انتخاب درست، همفکری و... است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۸:۰۴    
اگر در ایام نوروز روزی 4-5 عدد شیرینی و 1-2 کاسه آجیل استفاده می کنید که قبلا این کار را نمی کردید، باید بدانید هر شیرینی ممکن است حدود 20-40 کیلو کالری انرژی تولید کند و هر 10 عدد مغز مخلوط می تواند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۸:۰۴    
اقدامات، تصمیم گیری ها و اجرای برنامه های متعدد و مختلف ما چه زشت و چه زیبا، چه نیک و چه بد، دیگر قابل تغییر و اصلاح نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۸:۰۴    
افزایش اشتها و کاهش فعالیت فیزیکی، عواملی هستند که بسیاری از افراد را با افزایش وزن و یا اختلال در کنترل قند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۴    
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۴    
اگرچه اکثر این روزها حال و هوای نوروزی پیدا کرده و همه آماده استقبال از عید و بهار می شوند، اما بسیار افرادی هستند که نگران افزایش وزن و چاقی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۴    
عید نوروز جشن کشاورزانی که آذوقه مردم را تأمین می کنند، محسوب می شود؛ به همین دلیل کشاورزان دامنه های کوه "کوپت داغ " و همچنین کناره های آمودریا، آن را با عظمت خاصی جشن می گرفته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۴    
تعطیلات نوروز موقعیت بسیار خوبی جهت استراحت و تمدد اعصاب و فراهم نمودن اوقاتی خوش و شاد در زندگی است؛
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۴    
با سال نو همه چیز نو می شود و دیدارها تازه می گردد و همنشینی ها هر روز اتفاق می افتد اما بدون انکه ما توجه داشته باشیم برای حدود 15روز کلاً ما بی تحرک می شویم حتی آن پیاده روی ساده هم که تا محیط کار ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۴    
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۴    
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۴    
برای جلوگیری از کم آبی و یبوست در سفر مقادیر مناسبی آب بنوشید. البته بهتر است از آب های بسته بندی که سلامت آن مورد اطمینان است استفاده شود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۴    
بعضی ها معتقدند که حضور آجیل مشکل گشا، حتی در حجم کم، در کنار ظرف اصلی آجیل یا روی سفره هفت سین، برای صاحبخانه خوش یمن خواهد بود و به همین خاطر، کمی هم از این نوع آجیل تهیه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۴    
برای فرزندان ما بهترین زمان محبت به مستمندان زمان هایی است که حجم دارایی آنها بالاترین سطح را دارد. چه حجم دارایی مالی باشد و چه محبتی که دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۴    
غذاهای مانده، حرارت ندادن کافی غذاها، مصرف تخم مرغ نیم پز، بستنی غیر پاستوریزه، سالاد الویه و شیرینی های تر و خامه ای از جمله مواردی هستند که مسمومیت غذایی ایجاد می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۴    
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۴    
در ایام نوروز مصرف انواع شیرینی و شکلات رایج است و افراط در این زمینه باعث بروز مشکلات جدی برای سلامتی از جمله چاقی، دیابت (افزایش قند خون)، افزایش چربی خون و پوسیدگی دندان می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۷:۳۴    
با رسیدن فصل بهار، پوست احتیاج به مراقبت های ویژه ای پیدا می کند. این امر به دلیل افزایش دما، حساسیت به نور آفتاب و آلرژن ها یا محرک هایی مثل گرده گل و گیاهان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۷:۳۴    
والدین باید همیشه دقت کنند و ببینند کدام رفتارشان در آیینه فرزندشان رفتاری را ایجاد کرده است. اعم از اینکه این رفتار بد یا خوب باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۷:۳۴    
در بهار بهتر است مصرف فرآورده های حیوانی کاهش یابد و غذاهائی که دارای طعم شیرین و ترش و شور هستند کمتر مورد استفاده قرار گیرند. در فصل بهار روزه و حجامت بدن را پاکسازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۷:۳۴    
اگر کودک شما در سال جدید به دنیا خواهد آمد، بهترین و شیرین ترین لحظات را برایتان رقم خواهد زد. پس نگران بارداری و چگونه گذراندن ایام تعطیلات در آن وضعیت نباشید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۰۴    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال نام گذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۳۴    
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۷:۳۴    
نگهداری نامناسب مواد غذائی در طول سفر می تواند سبب بیماری های ناشی از مصرف غذاهای آلوده شده و تعطیلات ناگواری را به دنبال داشته باشد. از جمله این بیماری ها می توان به مسمومیت های غذائی اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۷:۳۴    
به دفع مکرر مدفوع به حالت آبکی، بیش از سه تا چهار بار در روز اسهال می گویند. در این شرایط، غذا با سرعت از روده عبور می کند و عمل هضم و جذب مواد غذایی و جذب آب، کامل صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۷:۳۴    
در ایام نوروز به واسطه مهمانی ها، دید و بازدید و سفر می تواند الگوی غذای فرد تحت تاثیر قرار گیرد که خود این مسئله بر روی وضعیت سلامتی اثر می گذارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۷:۳۴    
خانواده ها معمولا در ایام عید بیش از هر زمان دیگری مشغول دید و بازدید، خرید و گردش هستند. با کمی برنامه ریزی می توان تغذیه سالم خود و کودکان را حفظ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۳    
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۸:۳۳    
سنجد شامل مواد قندی گلوکز و شامل مقادیری چربی و مواد پروتئینی نیز است. بدین ترتیب خاصیت غذایی نیز دارد. میوه سنجد بییشتر نقش دارویی دارد و در طب سنتی به عنوان تانن مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۷:۳۳    
قالب مناسبی را با سلفون بپوشانید. آن گاه ماهی، نمک، فلفل و زعفران را مخلوط کنید تا ماهی مزه دار شود. حالا ماهی های مزه دار کرده را در کنار هم در قالب بچینید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۷:۳۳    
آهن موجود در سمنو برای خونسازی بدن مطلوب است. مصرف آن به افراد در سنین رشد و نیز زنان 20 تا 50 ساله (سنین باروری) توصیه می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۷:۳۳    
فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد گرم کنید و سه قالب را چرب نمائید و کف و دیواره اش را با کاغذ روغنی بپوشانید. روغن مایع، شکر و وانیلین را با همزن برقی بزنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۷:۳۳    
اگر باردارید و قصد دارید در طول تعطیلات نوروز به مسافرت بروید، بهتر است برخی نکات را مورد توجه قرار دهید. مسافرت کردن در بارداری نگرانی ندارد، مگر آنکه شرایط خاص جسمی داشته باشید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۷:۰۳    
پیک های نوروزی یکی از آن اختصاصی های دهه شصتی هاست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۳    
زنجفیل یکی از بهترین گیاهان برای تسکین دل درد می باشد. همچنین دمکرده رازیانه برای دل درد مفید است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۳    
لازم بذکر است که درمان تبخال نسبت به درمان جوش های سطحی زمان بیشتری نیاز دارد بنابراین در درمان تبخال، فرد مبتلا باید صبور باشد. اسهال ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۳    
احتمال بروز کم خونی در خانم ها به دلیل قاعدگی ماهانه، بارداری و شیردهی بیشتر است. کم خونی باعث بروز خستگی، ضعف و بی حالی می شود. در مواردی نیاز به مصرف مکمل های آهن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۳    
عید نوروز است و بازار پخت و تهیه انواع شیرینی های مختلف داغ است؛ بخصوص شیرینی های سنتی و محلی که در شهرها و نقاط مختلف کشور، با توجه به فرهنگ بومی و محلی هر منطقه تهیه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۳    
خالی از لطف نیست که بیاییم و تجربیات خود را در این زمینه تکمیل کرده و نکات و فوت و فن های ظریف و با ارزش از اصول نظافت و خانه داری را به گنجینه اندوخته های خود بیفزاییم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۳    
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۷:۳۳    
گاهی اوقات بستن چمدان مسافرت کمی خسته کننده می شود. برخی از افراد با بردن چندین چمدان پر از بار، سفرشان را مشقت بار می کنند. در اینجا نکاتی برای بستن چمدان بیان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۷:۰۳    
اعضای خانواده معمولاً در لحظه تحویل سال یکدل و یک زبان در کنار هم بر سر سفره هفت سین به گرد هم می آیند و یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۷:۰۳    
ابتدا سطح تخم مرغ را به وسیله ی رنگ آکرولیک یا گواش، اسپری رنگ، رنگ پلاستیک، رنگ پودری مخصوص تخم مرغ و ...، رنگ آمیزی نمائید. سپس از ستاره های تزئینی یا نگینی روی آن استفاده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۷:۰۳    
ماهی قرمز (گلد فیش) بر اساس برخی شواهد حدود 100 سال پیش به خاطر اسم عربی آن (سمک) به عنوان یک سین وارد سفره ی ما ایرانی ها شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۰۷:۰۳    
بسته موضوعی شماره 34 زندگی آنلاین، به آموزش سفره هفت سین اختصاص داده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۷:۳۳    
خوردن سبزی پلو با ماهی یک سنت پسندیده ایرانیان است که امروزه این سنت با پایه های علمی گسترده بیش از پیش در میان ایرانیان جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۰۷:۰۳    
حدود دو لیوان آب را در یک ظرف به جوش آورید، یک قاشق چای خوری زردچوبه را به آب در حال جوش بریزید. بعد نصف فنجان سرکه سفید را نیز به آن اضافه نمایید و بگذارید این ترکیب به مدت10 تا 12 دقیقه بجوشد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۳    
شب سال نو معمولا در کرمانشاه سبزی پلو یا رشته پلو پخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۳    
معمولا افراد با وجود نقاط مشترک، از بودن کنار هم بیشتر لذت می برند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۳    
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۳    
در این بسته موضوعی زندگی آنلاین، روش های ساده و زیبایی برای رنگ آمیزی تخم مرغ های نوروزی آموزش داده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۳    
در ایام عید نوروز سفرهای نوروزی به اوج خود می رسد. توجه به تغذیه و مواد غذایی مصرفی در سفر بسیار مهم است و با رعایت چند نکته ساده می توان از سفر خود بیشترین لذت را برد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۳    
نوشیدن، نوشابه های با قند مصنوعی ابداً به مادران بارداری توصیه نمی شود، زیرا کودک در حدود یک سالگی دچار چاقی مفرط شده و توده بدنی وی با افزایش روبرو می گردد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۳    
نوروز فرصتی است برای با هم بودن اعضای خانواده. سعی کنید رسم و رسوم های نوروز را به کاری لذت بخش برای خانواده تبدیل کنید و از سفر و خرید نوروز لذت ببرید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۳    
وضعیت ناخن ها نشان دهنده سلامت بدن است. همچنین سلامت ناخن به زیبایی، کمک زیادی می کند. اما چگونه می توان ناخن های زیبا و محکمی داشت و از آن مراقبت نمود؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۳    
مسافرت با کودکان خردسال بسیار دشوار است ولی در مواردی هم سرگرم کننده و نشاط آور. والدین دوست دارند دنیا را بهتر به فرزندان خود نشان دهند اما از طرفی نگران حفظ سلامت آنها هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۳    
رفتار اجتماعی و ویژگی شخصیتی راننده، شرایط حاکم بر احساسات، رفتار، روحیات و عواطف و عوامل حسی و حرکتی می تواند از مهم ترین عوامل تصادفات رانندگی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۳    
در بسته موضوعی شماره 58 زندگی آنلاین، شما را با نکات مفیدی در مورد خانه تکانی، آداب نوروز، تزئین سفره هفت سین، تغذیه مناسب تعطیلات نوروز و سفرهای نوروزی و ... آشنا می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۷:۰۳    
مصرف ماهی، مقدار قابل ملاحظه ای انرژی- پروتئین، ویتامین ها، اسیدهای چرب ضروری و املاح را فراهم می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۳    
فر را با حرارت 350 درجه فارنهایت گرم کنید. تخم مرغ ها را در کاسه ای بریزید و با همزن بزنید و کنار بگذارید. در تابه متوسطی کمی روغن بریزید و آن را روی حرارت متوسط قرار دهید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۳۳    
سیب زمینی را 6 دقیقه بخارپز کنید. سپس کلم را بیفزائید و 4 دقیقه دیگر بپزید تا سیب زمینی ها نرم شوند. حالا تمام مواد را در دستگاه غذاساز بریزید. تا پوره یکدستی حاصل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۳۳    
نان ها را در توستر قرار دهید. سپس 2 قاشق سوپخوری کره بادام زمینی را روی هر یک از نان ها بمالید و آن را به شکل خرس حالت دهید. یک برش موز روی دایره های کوچک قرار دهید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۳    
سنبل جزو گیاهان آپارتمانی محسوب نشده و فقط در هنگام گل دادن از آن در آپارتمان استفاده می نمایند. برای کاشت در آپارتمان نژاد هلندی آن توصیه می گردد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۳    
این تحقیق نشان داد که روند زوال شناختی افرادی که رژیم غذایی مدیترانه ای اتخاذ کرده بودند، کند شده و آنها کمتر به آلزایمر مبتلا شدند و در عین حال فعالیت شناختی آنها نیز افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۳    
در ایام نوروز و برگزاری آداب و رسوم دیرینه ما ایرانیان توجه به نحوه تغذیه سبب می شود ایام را به گونه ای بهتر سپری کنیم. هنگام پذیرایی عید نوروز توجه به چند نکته ضروری به نظر می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۳    
زیورآلات معمولاً ظاهر فرد را شیک می کند اما اگر در استفاده درست از آنها دقت نکنید، جذابیتی نخواهند داشت. در اینجا روش های انتخاب جواهرات که مناسب پوست و لباستان باشد ارائه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۳    
تعطیلات عید شاید برای بسیاری از کودکان شادی آور نباشد! افراد خجالتی خاطرات خوشی از عید، دید و بازدیدها و روابط خانوادگی نوروز، مخصوصا در دوران کودکی ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۳    
دکتر سیما فردوسی؛ از چهره های دوست داشتنی روانشناسی است که تاکنون تعداد زیادی از افراد را مشاوره داده و مشکلات زیادی را برطرف نموده است. در زیر، مصاحبه با سیما فردوسی را می خوانید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۳    
طبق عادات غذایی و ذائقه افراد، طرز پخت ماهی در مناطق مختلف متفاوت است که این موضوع باعث تنوع بیشتر در نحوه مصرف این غذای خوش طعم شده است. این مقاله به نکاتی در مورد ماهی می پردازد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۰۳    
از زمان های قدیم، خشک کردن، مربا کردن، در شکر نگه داری کردن و امثالهم را برای نگه داری میوه ها استفاده میکرده اند. جوز های شکری در واقع میوه هائی هستند که خشک شده و درونشان با شکر پودری پر میشده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۰۳    
در سرزمین ما سالیان سال رسم بر این بوده است که نزدیک عید نوروز خانه ها را تمیز کنند و پاک و آراسته به استقبال بهار بروند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۰۳    
به منظور جلوگیری از آسیب فیزیکی نباید در طول روز فشار زیادی به بدن وارد شود. هنگام خانه تکانی، احساس خستگی را جدی گرفته و به خود استراحت دهید؛ چرا که این احساس خستگی زنگ خطری است برای سلامتی بدن.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۳    
فصل بهار فصل تازگی و طراوت است و هر چیزی در طبیعت جان تازه ای می گیرد. بنابراین، این فصل بهترین زمان برای جوان سازی و رطوبت بخشیدن به موهای سرتان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۷:۰۳    
جوش شیرین ماده ای ازران قیمت است که برای اهداف مختلفی به کار رفته و تقریبا در همه آشپزخانه ها یافت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۳    
نوروز فرصتی است برای دور هم بودن و در همین فرصت است که می توان کدورت هایی که در تمام سال میان ما و دوستان و آشنایان دور و نزدیک وجود دارد را برطرف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۳۳    
مساله ازدواج موقت یا همان صیغه، موضوع تازه ای در سینما یا تلویزیون ما نیست و اغلب هم کارگردانان ما با دیدی منفی، به تصویرسازی این مضمون پرداخته اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۳    
در سفرهای نوروزی امکان بروز مشکلات زیادی برای پوست وجود دارد. این مشکلات پوستی عبارتند از گال، سالک، گزش حشره بند یا دراکولا، اگزمای دست و آفتاب سوختگی.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۳    
در ایام نوروز با توجه به خوراکی های مرسوم، میزان مصرف خوراکی های پرکالری، مثل آجیل و شیرینی ها بالا می رود که دریافت بیش از حد کالری، چاقی را در پی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۳    
بیشتر مردم با تمیز کردن محل سکونت خود به استقبال بهار می روند. افرادی که در طول سال فرصت خانه تکانی ندارند، سعی می کنند در آخر فصل زمستان این کار را به صورت کلی تر انجام دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۳    
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۳    
در آستانه سال نو و عید سعید باستانی قرار داریم. بسیاری از خانواده ها از تعطیلات نوروز استفاده کرده و جهت تمدد اعصاب و بازدید از نقاط دیرینه سایر شهرهای کشور به مسافرت می پردازند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۷:۳۳    
نوروز طراوت، تازگی و مهربانی می آورد و باعث می شود انسان ها فارغ از روزمرگی ها به یاد یکدیگر افتند و مهربانانه به گرامی داشت سنت زیبای نوروزی در کنار هم آرام گرفته و مهربانی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۷:۳۳    
باران می بارد ریز ریز، مادر روی پارچه یک غنچه کوچولو می دوزد. من می گویم: مادر، باران می بارد ریز ریز . مادر سرش را بلند می کند. وقتی باران را می بیند خوشحال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۷:۳۳    
مادران باردار و شیرده باید در ایام نوروز توجه ویژه ای به تغذیه خود داشته باشند. در اینجا به مواد غذایی مفیدی که می توان در زمان های بارداری و شیردهی مصرف نمود، اشاره می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۷:۰۳    
ماسک تغذیه کننده کدو حلوایی کدو؛ حلوایی پخته را کاملا له کنید. سپس زرده تخم مرغ و عسل را بیفزائید و جهت شادابی پوست هفته ای 1 بار روی کل صورت به مدت 30 دقیقه قرار دهید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۷:۰۳    
با فرارسیدن عید باستانی نوروز و دید و بازدیدهای مرسوم بسیاری از خانم هایی ایرانی علاوه بر خانه تکانی به فکر می افتند تغییری اساسی برای زیباتر شدن و تغییر روحیه در ظاهرشان بدهند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۷:۰۳    
از اعتقادات دیگر شب سال نو این بود که باید شعله و نور در خانه زیاد باشد که این شامل اجاق، منقل و یا چراغ هائی بود که باید تا صبح روز دوم سال روشن نگه داشته می شد.
مشاهده نتایج بیشتر...