چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۸:۴۱Mar 2019 20
 

زندگی آنلاین (zendegionline.ir)

زندگی آنلاین 30 اسفند 1395 زندگی آنلاین 29 اسفند 1396 زندگی آنلاین 31 فروردین 1397 زندگی آنلاین 31 اردیبهشت 1397 زندگی آنلاین 31 خرداد 1397 زندگی آنلاین 31 تیر 1397 زندگی آنلاین 29 مرداد 1397 زندگی آنلاین 31 شهریور 1397 زندگی آنلاین 1 مهر 1397 زندگی آنلاین 30 آبان 1397 زندگی آنلاین 30 آذر 1397 زندگی آنلاین 1 دی 1397 زندگی آنلاین 30 بهمن 1397 زندگی آنلاین 1 اسفند 1397 زندگی آنلاین 2 اسفند 1397 زندگی آنلاین 3 اسفند 1397 زندگی آنلاین 4 اسفند 1397 زندگی آنلاین 5 اسفند 1397 زندگی آنلاین 6 اسفند 1397 زندگی آنلاین 7 اسفند 1397 زندگی آنلاین 8 اسفند 1397 زندگی آنلاین 9 اسفند 1397 زندگی آنلاین 10 اسفند 1397 زندگی آنلاین 11 اسفند 1397 زندگی آنلاین 12 اسفند 1397 زندگی آنلاین 13 اسفند 1397 زندگی آنلاین 14 اسفند 1397 زندگی آنلاین 15 اسفند 1397 زندگی آنلاین 16 اسفند 1397 زندگی آنلاین 17 اسفند 1397 زندگی آنلاین 18 اسفند 1397 زندگی آنلاین 19 اسفند 1397 زندگی آنلاین 20 اسفند 1397 زندگی آنلاین 21 اسفند 1397 زندگی آنلاین 22 اسفند 1397 زندگی آنلاین 23 اسفند 1397 زندگی آنلاین 24 اسفند 1397 زندگی آنلاین 25 اسفند 1397 زندگی آنلاین 26 اسفند 1397 زندگی آنلاین 27 اسفند 1397 زندگی آنلاین 28 اسفند 1397 زندگی آنلاین 29 اسفند 1397 
  ۱ دقیقه پیش    
بهانه ی جمع آوری این مطلب ارائه اطلاعاتی دقیق از فلسفه ی وجودی سین های نوروزی است از کتاب نوروز تالیف دکتر سید محمد علی دادخواه، امیدواریم به طبع شما مقبول بیفتد.
  ۴۰ دقیقه پیش    
مقاومت کردن در برابر وسوسه خوردن انواع شیرینی ها و تنقلات و غذا های خوشمزه ی مهمانی ها کار راحتی نیست.
  ۴ ساعت پیش    
برنج را بشوئید، بخیسانید و آبکش کنید. آن گاه با سبزی پلو مخلوط کنید. سپس در قالب های کوچک قدری کره یا روغن بمالید، اینک تعدادی ماهی کیلکای مزه دار کرده با زعفران، نمک و فلفل را کف قالب قرار دهید.
  ۴ ساعت پیش    
کره و پودر شکر را با همزن برقی بزنید تا صاف و یکدست شود. آن گاه هل و زعفران را افزوده و مخلوط کنید. سپس مخلوط الک کرده آرد گندم، آرد برنج و آرد نخودچی را به گردو بیفزائید.
  ۴ ساعت پیش    
یکی از باورهای غلطی که در اذهان بسیاری از هم وطنانمان راسخ شده این است که برای شاد بودن در اوقات فراغت و تعطیلات (بخصوص ایام نوروز) نبایستی هیچ گونه قیدوبندی در تغذیه وجود داشته باشد.
  ۴ ساعت پیش    
موفق شدیم با پروفسور محمدعلی نیلفروش زاده استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران مصاحبه ای ترتیب دهیم و در مورد پیری پوست و شیوه های مختلف جوان سازی پوست به گفتگو بنشینیم.
  ۸ ساعت پیش    
مهناز افشار با بیان اینکه عزت هیچ انسانی دست انسان دیگری نیست، تاکید کرد که عزت عادل فردوسی پور ماندگار است.
  ۸ ساعت پیش    
ازدواج کردن برای خیلی ها، به معنی از دست دادن آزادی ست، به خصوص زمانی که فرزند نیز به جمع شان اضافه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۵    
عید نوروز از راه رسید و وقت آن است که به فکر تهیه شام شب عید باشید. از قدیم رسم بر این بود که در هر شهری غذای ویژه ای برای شب عید تدارک می دیدند و دور هم میل می کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۳    
آداب عید نوروز-عید نوروز چون اعیاد اسلامی، از آداب و رسومی خاص اسلامی برخوردار است و علاوه بر آن، برخی آداب و رسوم نیکو نیز در ایام نوروز در میان مردم ایران زمین، دیده می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۳    
محققان به شما می گویند احتمال ابتلا به اوتیسم در فرزندی که قرار است به دنیا بیاورید، چقدر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۸    
تبلیغات رژیم های لاغری سریع چند روزه نوعی فریبکاری است و صحت علمی ندارد و اینکه گفته می شود با استفاده از این رژیم ها می توان 3تا 5کیلو وزن در چند روز کم کرد اصلا امکان پذیر نیست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۸    
استفاده از انواع لوازم آرایش چشمی مانند خط چشم های مایع یا مدادی و سرمه هایی که داخل چشم کشیده می شوند، مشکلاتی را برای خانم ها به وجود می آورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۴    
سر درد های عصبی یکی از مشکلاتی است که امروزه گریبان گیر بسیاری از افراد شده است و درمان آن همیشه با استفاده از دارو میسر نیست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۴    
اگر نام تراریوم به گوشتان نخورده یا اینکه اطلاعات آنچنانی درباره آن ندارید، حتما این مطلب را بخوانید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۴    
نام دیگر رژیم غذایی پالئو، پارینه سنگی می باشد. رژیم پالئو تقلیدی از رژیم شکارچی های باستان می باشد. رژیم پالئو شامل غذا ها و مواد خوراکی فرآوری نشده می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۴    
گاهی اوقات چیزهایی خرید می کنید که اصلا نیازی به آن ها ندارید و برای همیشه بدون این که حتی یک بار هم از آن ها استفاده کرده باشید گوشه کمد خاک می خورند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۴    
یک فعال رسانه به رامبد جوان کنایه زد که در انتخابات انجمن دندانپزشکان ایران از همسر شیلا خداداد حمایت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۴    
علیرضا معزی در واکنش به ماجرای حذف عادل فردوسی پور و دوقطبی فردوسی پور-فروغی در شبکه سه نوشت: ظاهرا آنکه نسخه اش نزد مردم پیچیده شد، کس دیگری است!
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۲۴    
علیرغم تمام مراقبت های شما، لکه های چربی بخش اجتناب ناپذیر آشپزی هستند. بعد از یک مدت، این لکه ها و مایعات چسبنده به صورت یک پوشش زننده و کثیف درآمده که خلاص شدن از شر آنها دشوار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۶:۳۰    
ارده، کره و شکر را با همزن دستی بزنید تا صاف و یکدست شود و بعد مخلوط الک کرده آرد، پودر کاکائو و نمک را به این مایه بیفزائید تا خمیر مناسب و یکنواختی حاصل شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۶:۳۰    
مهم ترین دل مشغولی اسفند برنامه ریزی برای عید است؛ وسط خانه تکانی، خرید آجیل و کیف و لباس نوی نوروز حتماً از خودتان پرسیده اید که عید کجا بروم؟ .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۶:۳۰    
قبل از وعده غذایی که در زمان مهمانی مصرف می شود، بهتر است از سبزی ها به میزان توصیه شده در برنامه غذایی استفاده شده و بدین صورت زمان مهمانی فرد خیلی گرسنه نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۶:۳۰    
طبیعی است که همه ما دوست داریم جذاب باشیم، اما چگونه؟ چه بپوشیم یا چه رفتاری داشته باشیم که در حین خوشتیپی، تصنعی و غیر حرفه ای به چشم نیاییم؟
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۶:۳۰    
ماهی را تمیز کرده، بشوئید و با نمک و فلفل مزه دار کنید. آن گاه گردو، سبزی محلی، رب انار و گلپر را مخلوط کنید و داخل شکم ماهی را با این مخلوط پر کرده و با نخ و سوزن بدوزید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۲:۰۷    
اعضای شورای عالی کار با افزایش 36درصدی حداقل دستمزد کارگران موافقت کرده و پایه حقوق کارگران در سال 98 را 400 هزار تومان افزایش دادند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۶    
دید و بازدید های عید نوروز اگر با رعایت اصول تغذیه ای انجام نشود می تواند سلامتی افراد را به خطر بیندازد و برخی افراد بیشتر از دیگران در معرض خطرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۶    
بهنوش بختیاری هم به اخبار تغییر در گروه تولید برنامه 90 واکنش نشان داد. او در پستی اینستاگرامی، عادل فردوسی پور را سرور تلویزیون معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۶    
اولین شرط برای شروع یک خانه تکانی موفق رعایت ایمنی خود و اطرافیان در انجام کارهاست، سقوط از ارتفاع و ضربات ناشی از آن ممکن است باعث بروز شکستگی ها و ضربات سخت در سر، تنه و اندام ها شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۶    
رئیس جمهور می گوید با توجه به تورم بیش از 20 درصدی، حقوق کارگران نیز افزایش خواهد داشت در حالی که به گفته این قشر زحمتکش باید تورم واقعی دیده شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۶    
تصویری از برادران قاسم خانی در جشن تولد پدرشان ببینید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۶    
بهار بهترین فصل سفر در ایران است. با وجود آن که کشور چهار فصلمان در هر زمانی از سال مقصدی محبوب برای گردش دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۶    
این کوکی ساده که به آن کوکی فرانسوی هم می گویند را می توانید با آیسینگ دلخواه تزیین کنید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۶    
در این بسته روش تهیه تعدادی از شیرینی های نوروزی خوشمزه به شما آموزش داده شده است. شما می توانید در تعطیلات نوروزی هم این شیرینی ها را بپزید و از مهمانان خود پذیرایی نمایید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۶    
تعطیلات نوروزی فرصت خوبی برای سفر کردن به شهرهای مختلف کشور و چشیدن خوراک های اصلی، میان وعده ها، نان ها و شیرینی ها، عرقیجات، دم نوش ها، ترشی ها، مرباها و ... سنتی و محلی هر شهر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۶    
اگر به خوردن آجیل علاقه مند هستید و در عین حال می خواهید تا برای خودتان و عزیزانتان در طول تعطیلات به دلیل مصرف آجیل مشکلی پیش نیاید این مطلب را مطالعه کنید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۶    
معمولاً در مراسم خاصی مانند جشن عروسی، تولد و عید نوروز خیلی ها سعی می کنند تغییری در ظاهرشان برای زیباتر شدن یا تنوع ایجاد کنند ولی تعجیل در این کار در بسیاری از مواقع می تواند مشکل ساز باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۶    
از سعید آقاخانی، بهرنگ توفیقی و محمدحسین لطیفی به عنوان کارگردانان سریال های نوروز 98 نام برده می شود؛ کارگردانانی که پیش تر هم ساخت سریال های نوروزی را در کارنامه دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۶    
نوروز قرن ها است که در ایران جشن گرفته می شود و همین باعث شده است تا یک استحکام فرهنگی سترگ در پشت این رخداد پدید آید و ناخودآگاه همه را در معرض نشاط قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۶    
تمیز کردن مبلمان منزل یکی از مهم ترین کارهایی است که باید به طور مرتب انجام شود. مبل ها تأثیر زیادی در آراستگی منزل دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۵    
اگر قرار باشد پای یک گفت وگوی زنانه بنشینیم، آن هم با چهره ای شناخته شده، چه گزینه ای بهتر از فاطمه گودرزی؟! بازیگر محبوب سال های دور و البته این روزهای تلویزیون و سینمای خانگی.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۵    
خیلی از خانواده ها دیگر فقط به دیدوبازدید یکی دو خانواده نزدیک تر و صمیمی تر اکتفا می کنند، خیلی ها برای سفر برنامه ریزی می کنند تا از زیر بار رفت وآمد در بروند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۴    
اسکناس هایی که می خواهید عیدی بدهید را می توانید به شکل های زیبا در آورید. در اینجا روش تزیین عیدی اسکناس به شکل های ستاره، گل و پروانه با روش های ساده یاد داده شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۴    
ماهی را با نمک، فلفل، تخم گشنیز و پودر سیر مزه دار کنید. آن گاه رویش را بپوشاند و بمدت 5 ساعت در یخچال استراحت دهید. سپس آب انار و رب انار را در ظرف مناسبی بریزید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۴    
روغن و پودر شکر را با همزن برقی بزنید تا صاف و یکدست شود. آن گاه زردۀ تخم مرغ، پودر هل و کنجد را بیفزائید و مخلوط کنید. سپس آرد را افزوده و مخلوط سازید تا خمیر مناسب و یکنواختی حاصل شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۴    
پدر هر کس از دید او بهترین پدر دنیاست. به همین دلیل خیلی ها دوست دارند نه تنها برای هدیه روز پدر بلکه به مناسبت های مختلف بهترین کادو را به پدر یا پدربزرگ خود بدهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۴    
گاهی رویش موهای سفید از نوجوانی آغاز می شود و جوگندمی بودن موها آن هم در سنین بین 15 تا 25 سالگی روی اعتماد به نفس به شدت اثر منفی می گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۴    
اگر می خواهید شکلات مرغوب و تازه برای عید نوروز بخرید خواندن این مطلب را از دست ندهید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۴    
تصویری قدیمی از پشت صحنه سریال گمگشته به کارگردانی رامبد جوان ببینید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۷:۵۴    
شما می توانید از تصاویر زیر برای تزیین تخم مرغ هفت به شکل خوک ایده بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۶:۲۴    
دارچین جز یکی از مقوی ترین و بهترین داروهای گیاهی می باشد که اثرات فوق العاده ای بر بیماری های جنسی دارد در مطلب زیر به این خواص اشاره شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۴:۳۴    
حفظ سلامت اعضای خانواده در طول سفر ضروری است. یقیناً برنامه ریزی و احیاناً تدارک غذا در بین راه و در مقصد جهت حفظ سلامت همه اعضاء خانواده ضروری است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۳:۴۴    
پس از اهدای جایزه بهترین برنامه تلویزیون به عادل فردوسی پور، سلسله خبرهایی منتشر شد که از تغییر عادل فردوسی پور و جایگزین محمدحسین میثاقیان به جای فردوسی پور سخن به میان آمده بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۳:۴۴    
مهراوه شریفی نیا سلفی خود با حمید گودرزی را در اینستاگرام منتشر کرد. گودرزی در سریال بر سر دو راهی نقش پسرعموی مهراوه شریفی نیا را بازی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۳:۳۴    
تشخیص دقیق و صحیح سلامت روغن ها، نیاز به روش های دستگاهی و آزمایشگاهی دارد، اما در برخی موارد روش های ساده ای برای این کار وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۳:۲۴    
برای تهیه سوسیس و کالباس و فرآورده هایی از این دست نیاز به آگاهی است تا مصرف کننده با اطمینان آن ها را استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۶    
علائم بیش فعالی در نوزادان به عقیده پژوهشگران عبارتند از گریه بیش از حد و مشکلات خواب و تغذیه در نوزادان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۶    
امروز قصد داریم آموزش یک پیتزای جدید با طعمی متفاوت را به شما آموزش دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۶    
عینک می تواند روی زیبایی صورت شما تاثیر زیادی بگذارد. مثلا برخی از فریم ها به گونه هستند که زیر چشم های شما را فرو رفته و گود افتاده نشان می دهد
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۶    
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۶    
کاهش 500-600 کالری روزانه و دانستن شیوه درست مواد غذایی چربی شکم را کاهش می دهد، اما چگونه می شود این کالری را کاهش داد
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۶    
ساعت پخش سریال های نوروزی شبکه ها مشخص شد. بر این اساس در ایام نوروز شبکه سه هر روز اولین سریال را پخش می کند و آخرین سریال از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۶    
پرویز پرستویی به امیر علی اکبری بابت پیروزی اش بر حریف آمریکایی در مسابقات MMA تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۶    
پاک کردن آیینه خصوصا آینه ای که روبه روش آرایش می کنید کار سختیه.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۶    
دید و بازدید عید نوروز از دیرباز سنتی بسیار نیکو و پسندیده در دنیا بخصوص در میان شرقیها و به ویژه در بین مردم ایران زمین بوده است که شاید امروزه کمی به فراموشی سپرده شده و یا مورد بی توجهی قرار گرفته ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۶    
شاید شما هم از آن دست افرادی باشید که تصمیم گرفته اند برای کم کردن وزن یا هر دلیل دیگری، شام را از برنامه ی غذایی خود حذف کنند. احتمالا تصور می کنید حذف این وعده ی غذایی برایتان مزیت هایی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۶    
برای کاستن مضرات و افزایش منافع سفر نکاتی را توصیه می کنیم تا سفری مسئولانه، آگاهانه و طبیعت دوست و در یک کلمه انسانی تر داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۶    
استحمام با آب سرد در ابتدای صبح یا در انتهای روز برای افراد بسیاری چالش بر انگیز است، زیرا به استفاده از آب گرم برای کسب آرامش بدن عادت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۵    
فیلۀ ماهی را با نمک، فلفل، سیر و سرکه مزه دار کنید و به مدت نیم ساعت استراحت دهید. آن گاه روی هر فیله سه برگ اسفناج، خلال بادام و پودر دارچین قراردهید و سس ماهی را رویش بمالید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۷:۲۵    
سبزه عید با تخم آفتابگردان _ سبزه عید یکی از اعضای جدا نشدنی سفره هفت سین است که نماد تولد دوباره و سبز شدن است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۵:۴۵    
وقتی عاشق می شویم، وقتی در فرایند ازدواج می افتیم، یا وقتی در مرحله شناخت فرد دیگری هستیم، ممکن است نشانه هایی ببینیم که به دلایل مختلف آنها را نادیده بگیریم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۴:۳۵    
فر را با دمای 160درجۀ سانتیگراد گرم کنید و قالب را به اندازۀ 24 32 سانتیمتر چرب نمائید و با کاغذ روغنی به گونه ای بپوشانید که کاغذ از دو لبۀ قالب حدود 5 سانتیمتر بلندتر باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۴:۳۵    
از آن جایی که در این زمان توجه ویژهای به شیرینی ها، آجیل و ... می شود؛ کاهش و یا حفظ وزن می تواند برای افرادی که تحت رژیم های غذایی کاهش وزن یا مبتلا به دیابت هستند چالش برانگیز شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۴:۳۵    
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۵    
تصویری از ژست جالب یکتا ناصر را پشت صحنه فیلم سینمایی رحمان 1400 به کارگردانی منوچهر هادی ببینید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۵    
تصویری از تیم اسکواش بانوان هنرمند را پس از درختکاری ببینید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۲:۱۵    
چاقی خطر ابتلا به بیماری های دیگری از جمله دیابت و سایر بیماری های متابولیک را افزایش می دهد. به همین دلیل یافتن روشی برای به حداقل رساندن اثرات منفی آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۷:۲۵    
هفت سین سفره ای است که ایرانیان هنگام نوروز می آرایند و بعضی سفره را در مدت سیزده روز نوروز نگه می دارند و در پایان این دوره، در روز سیزده نوروز، سبزه را به آب می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۵    
در نخستین ساعات شروع معاملات، نرخ سکه و طلا کمی افزایش یافت و در ظهر امروز قیمت ها دوباره روند نزولی یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۵    
برای برجسته کردن لب بدون جراحی راه های زیادی وجود دارد که کم هزینه و کاملا طبیعی بوده و علاوه بر برجستگی باعث نرمی و زیبایی لب ها در چهره نیز می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۵    
احسان کرمی ناامیدی مردم نسب به بهبود شرایط در سال 98 را یک فاجعه ملی دانست که باید برای آن فکری کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۵    
سفره هفت سین نوروز ما میهمان کوچکی دارد که به شاد ترین روز های آغازین سال حس شادابی و زندگی می بخشد. ماهی قرمز این موجود دوست داشتنی طول عمرش 25 سال است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۵    
با آغاز فصل نو همه در تکاپوی خرید وسایل نو برای منزلشان هستند اما در این گزارش به شکلی ساده راه تغییر فضای داخل خانه که هیچ هزینه ای برایتان ندارد را معرفی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۵    
برنج را آبکش کرده و دم کنید.آن گاه پیازچه را به همراه کره تفت دهید تا کمی سبک شود. سپس مرغ، نمک، فلفل و جوز هندی را اضافه کنید و اجازه دهید تا رنگ مرغ عوض شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۵    
در این گزارش به بررسی شخصیت داوران برنامه عصر جدید و نحوه رای دادن آنها پرداخته شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۵    
یک عدد سفیده تخم مرغ را با همزن برقی بزنید تا فرم بگیرد و 150 گرم پودر شکر الک کرده را کم کم به آن بیفزائید. آن گاه یک چهارم قاشق چایخوری پودر کرم تارتار به آیسینگ اضافه کنید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۰۵    
اگر انواع گوناگونی از پد های آرایشی را در بیشتر تبلیغات و مغازه های آرایشی می بینید بهتر است قبل از خرید با کاربرد انواع پد آرایشی آشنا شده و آن ها را در جای درست خودشان به کار ببرید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۵    
بهار فصل تغییر است، فصل زنده شدن دوباره! این تغییر در دنیای مد و فشن نیز دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۴۵    
سم زدایی (detoxification) که با عنوان detox هم شناخته می شود، یک رمزواژه معروف است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۳۵    
عید نوروز نزدیک است و در این روزها بازار خرید میوه شب عید و میوه برای ایام نوروز داغ و پر هیاهوست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۵    
مدیران سازمان صداوسیما با دعوت رامبد جوان از جواد ظریف برای شرکت در برنامه خندوانه مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۵    
نمونه هایی از جدیدترین چیدمان سفره های هفت سین
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۶:۵۵    
یک ترفند ساده زنان فرانسوی برای کنترل غذای مصرفی خود ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۹:۱۵    
محسن تنابنده جشنواره تلویزیونی جام جم را به مجلس ختم تشبیه کرد، او معتقد است که باید این جشنواره را جمع و جور کنند تا جایزه اش ارزش پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۹:۱۵    
برنامه مهران مدیری در شبکه نسیم که این روزها در حال آماده سازی برای ضبط است احتمالاً جمعه دوم یا نهایتاً هشتم فروردین خودش را به آنتن می رساند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۵    
نحوه برخورد با کودک فضول و خبرچین تاثیر زیادی در تبدیل نشدن این رفتار به عادت در بزرگسالی دارد. دلیل اصلی فضولی کردن کودکان احساس اضطراب و ناامنی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۵    
لیوکونیچیا نوعی اختلال است که موجب ظاهر شدن نقاط یا خطوط سفید روی ناخن می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۵    
برای کاهش وزن سریع باید این نکته را در نظر داشت که برخی خوراکی هایی که به طور کلی سالم تلقی می شوند بر کاهش وزن تاثیر چندانی نداشته و در عوض برخی جایگزین های سالم تری وجود دارند که می توانند کاهش وزن ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۵    
حسادت شکنجه ای است که هر دو طرف رابطه را درگیر می کند. یکی آرامشش را از دست می دهد و دیگری فکر می کند ناعادلانه مورد قضاوت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۵    
آزاده نامداری از مسئولان صداوسیما بابت خانه نشین کردن مجریان باسابقه تلویزیون انتقاد کرد و به بردن جایزه بهترین اجرای تلویزیونی توسط گلزار کنایه زد.
مشاهده نتایج بیشتر...