سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۵:۱۶Jun 2018 19
 

زندگی آنلاین (zendegionline.ir)

زندگی آنلاین 30 اسفند 1395 زندگی آنلاین 29 اسفند 1396 زندگی آنلاین 31 فروردین 1397 زندگی آنلاین 31 اردیبهشت 1397 زندگی آنلاین 1 خرداد 1397 زندگی آنلاین 2 خرداد 1397 زندگی آنلاین 3 خرداد 1397 زندگی آنلاین 5 خرداد 1397 زندگی آنلاین 6 خرداد 1397 زندگی آنلاین 7 خرداد 1397 زندگی آنلاین 8 خرداد 1397 زندگی آنلاین 9 خرداد 1397 زندگی آنلاین 10 خرداد 1397 زندگی آنلاین 12 خرداد 1397 زندگی آنلاین 13 خرداد 1397 زندگی آنلاین 14 خرداد 1397 زندگی آنلاین 17 خرداد 1397 زندگی آنلاین 19 خرداد 1397 زندگی آنلاین 20 خرداد 1397 زندگی آنلاین 21 خرداد 1397 زندگی آنلاین 22 خرداد 1397 زندگی آنلاین 23 خرداد 1397 زندگی آنلاین 24 خرداد 1397 زندگی آنلاین 26 خرداد 1397 زندگی آنلاین 27 خرداد 1397 زندگی آنلاین 28 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۱۵    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۴۶    
سالروز آزادسازی خرمشهر نقطه عطف تاریخ مقاومت و دفاع مقدس است؛ همچنان هم مردمانی که آن روزگار باجان و دل از ناموس کشورشان دفاع کردند به ایدئولوژی ها و تفکرات و آرمان هایشان پایبند هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۴۶    
حضور پررنگ زنان در مسائل جوامع و خصوصاً در سطوح مدیریتی می تواند به تغییر در ساختارهای ناروای اجتماعی نیز پایان دهد و ابَرروندهای نادرست را اصلاح کند و ابَرروندهای نوینی را طراحی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۴۶    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۵    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۵    
سرطان بیضه دارای اهمیت خیلی زیادی است. اکثراً مردان جوان را گرفتار می کند. حداکثر شیوع سنی آن مابین 40-20 سالگی است، در حقیقت آن شایع ترین سرطان در مردان 40-20 ساله است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۵    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۵    
در این بسته از زندگی آنلاین چند لباس بچگانه آموزش داده شده است. شما مادران با ذوق می توانید با مطالعه این بسته، برای کوچولوی دوست داشتنی تان خیاطی های ساده و زیبایی را انجام دهید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۵    
بعد از یک روز کاری خسته کننده، آشپزی برای خانواده، تمیز کردن آشپزخانه و خواباندن کودکان، آخرین چیزی که ممکن است به ذهن تان خطور کند این است که برای زندگی زناشویی تان چه باید بکنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۵    
برخی از تحقیقات نشان می دهد که سرکه بالزامیک علاوه بر طعم دلپذیر خود، فواید بسیاری برای سلامت بدن، از بهتر کردن رنگ و روی صورت تا کم کردن چربی خون، دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۵    
سیستم دفاعی بدن از مهم ترین دستگاه های بدن می باشد که از کودک در برابر بیماری ها محافظت می کند. برخی از غذاها این قابلیت را دارند که سیستم دفاعی بدن را تقویت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۷    
روز 14 ژوئن (24 خرداد) هر سال، به نام روز جهانی اهداء خون انتخاب شده و از افرادی که در این فعالیت انسان دوستانه شرکت دارند، تقدیر می شود. اهداء خون، می تواند زندگی دیگران را نجات دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۷    
اغلب خانم های باردار مطلع هستند که هر آنچه روی سطح پوست در دوران بارداری استفاده می کنند، می تواند تأثیر مستقیم روی جنین بگذارد. تعدادی نیز از این اتفاق بی اطلاع هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۷    
هر چیزی که شما می خورید یا می آشامید اثر مستقیم بر سلامتی شما دارد. استفاده از یک رژیم غذائی (Healthy Diet) متعادل و سالم در اولویت اول زندگی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۷    
در کشور ما گرچه آمار دقیقی از این بیماری موجود نیست ولی متاسفانه در سال های اخیر سرطان پستان اولین علت مرگ زنان در اثر سرطان بوده که نشان می دهد آمار فوق در کشور ما نیز کمابیش صادق است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۸    
خواجه، به معنای بزرگ است. مثل خواجه نظام الملک، خواجه نصیر طوسی. معنی دیگر کلمه خواجه، مغایر کلمه بزرگ است، یعنی کسی که خصی شده است که آن زمان با وسایل گوناگون این کار را می کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۸    
ایده گرفتن عکس خانوادگی با لباس های ست بسیار خلاقانه است و بد نیست اگر شما زیاد تمایل به پوشیدن لباس ست در انظار عمومی ندارید، حداقل عکس با لباس های ست را امتحان کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۸    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۸    
در ادامه به پرمصرف ترین انواع بسته بندی های مواد غذایی و معایب و مزایای هر یک اشاره می نماییم. یکی از روش های طبقه بندی بسته بندی ها، طبقه بندی آنها بر اساس جنس مواد مصرفی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۸    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۸    
امروز (12 ژوئن - 22 خرداد)، روز جهانی مبارزه با کار کودکان است. این روز از سوی سازمان ملل در سال 2002، برای افزایش آگاهی و فعالیت در زمینه جلوگیری کار کودکان پیشنهاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۸    
پیام های تبریک درست از بعد از بازی نیمه نهایی و راهیابی تیم ملی ایران به فینال مسابقات آغاز شد. بیشتر سلبریتی ها با گذاشتن عکس دختران تیم ملی فوتسال برای آنها آرزوی موفقیت کرده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۸    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۸    
سرطان مثانه یکی از سرطان های نسبتاً شایع در مردان می باشد. این سرطان مخصوص سنین بالا است. از هر ده نفر مرد مبتلابه سرطان مثانه، 9 نفر آن ها بالای 55 سال سن دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۸    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۴۳    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۴۳    
لازم نیست برای جوان شدن پوست تان سراغ جراحی پلاستیک، سالن های آرایش یا انواع لوسیون های مختلف بروید. اصلاح عادت های روزمره زندگی، راهکاری ساده برای داشتن یک پوست جوان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۴۳    
وظیفه نوزادتان رشد کردن است. بنابراین برای او باید مواد غذایی لازم را فراهم کنید و تا زمانی که نوزاد هیچ مشکل جسمانی و محدودیتی ندارد، اجازه دهید هرقدر دوست دارد، شیر بخورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۴۳    
بدن ما توانایی سنتز و تولید آرژنین را دارد. اما در برخی شرایط همانند بیماری، زخم، یا استرس زیاد، نمی تواند به مقدار کافی آرژینین تولید کند و دریافت منابع رژیمی آن را ضروری می سازد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۴    
امروزه آرایش، بخش جدایی ناپذیری از زندگی برخی از دختران جوان و زنان شوهردار است و همین باعث شده تا شاهد مراجعاتی در این زمینه به روان شناس یا مشاور خانواده باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۴    
شاید پیروی از عادت کره ای ها در مراقبت از پوست شان بتواند به شما در داشتن پوستی زیبا کمک کند. اکثر زنان کره ای ماسک های خانگی تهیه و از آن ها استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۴    
داستان 30 روز ماه عسل از زندگی واقعی مردم دور است، بیشتر طلاق ها در جامعه امروز توافقی است و علت 90 درصد آنها نبود رضایت زناشویی است اما ما این مشکلات را در تلویزیون نمی بینیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۴    
جسد آنتونی بوردین در حالی که برای ساخت اپیزود جدید از مجموعه تلویزیونی بخش های ناشناخته در فرانسه به سر می برده است، در هتل محل اقامت خود پیدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۴    
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۴    
تحقیقات نشان می دهند که یک رژیم غذایی حاوی قند، باعث کاهش تولید یک ماده شیمیایی مغز به نام BDNF می شود. بدون این ماده، ما نمی توانیم خاطرات جدیدی بسازیم و اطلاعات جدید را یاد بگیریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۴    
حتماً برای شما هم اتفاق افتاده که برای خرید یک کالای وزن کردنی به فروشگاهی مراجعه کرده اید و فروشنده در حین وزن کردن آن کالا، چند گرم بیشتر از وزن دقیق درخواستی به شما تحویل داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۴    
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۴    
بهنام بانی مردادماه امسال در حالی طی 12 سانس روی استیج می رود که فروش بلیت کنسرت هایش در زمان بسیار کوتاه و تمدیدهای پیاپی باعث شد در کانون توجهات اهالی موسیقی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۴    
گروهی از قارچ های سمی از طریق تماس با پوست می توانند باعث مسمومیت شوند. بیشتر مسمومیت های شدید از قارچ به دلیل ماده سمی آماتوکسین است که عمدتاً باعث تخریب کبد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۴    
مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهند که پونه کوهی ظرفیت آنتی اکسیدانی قوی تری به نسبت آنتی اکسیدان های صنعتی که به فرآورده های صنایع غذایی اضافه می شوند، دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۰۸:۵۳    
مکمل آهن را باید از 6 ماهگی آغاز کرد. میزان نیاز کودک با توجه به وزن روزانه 1 - 2 میلی گرم است. از آنجا که نوع قطره های آهن موجود در بازار متفاوت است بهتر است نوع فرو سولفات آن را انتخاب کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۳    
بدون تردید رمضان هر سال، یک شب قدر در دل خود پنهان دارد و برای ما معلوم نیست که این دُرّ گران بها، در صدف کدام شب پرارج نهفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۳    
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۳    
قولنج به گریه های بی وقفه کودکان دو هفته تا چهار ماهه ای که بیش از سه ساعت در روز و چندبار درهفته رخ می دهد و حداقل دو تا سه هفته دوام دارد، گفته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۳    
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۳    
اهمیت تقویت سیستم ایمنی بدن در زمان گسترش بیماری های واگیر بیش از پیش مشخص می شود، مصرف برخی غذای سالم و غنی در تقویت سیستم ایمنی بدن ما بسیار مهم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۳    
حکمای طب سنتی دردهای مفصلی را بر اساس وجود یا عدم وجود ماده بیماری زا در مفصل مفرد یا متعدد بودن ماده بیماری زا و وجود یا عدم وجود ورم در مفصل به انواع مختلف سیستم نموده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۴    
در حال حاضر نصب فیلترشکن ها، دسترسی بی حد و حریم به فضای مجازی را به راحتی امکان پذیر کرده است. در همه کشورها محدودیت دسترسی برای سنین پایین تر که سواد رسانه ای محدودی دارند، وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۴    
بیماری پارکینسون بعد از آلزایمر شایع ترین بیماری تخریب کننده دستگاه عصبی و مغز به حساب می آید که متاسفانه هنوز علم موفق به کشف درمان و روش های قطعی پیشگیری از آن نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۴    
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۴    
مدت مرخصی زایمان همواره به عنوان مشوقی برای فرزند آوری یا عاملی بازدارنده با هدف کنترل جمعیت، مورد توجه دولت ها بوده اما در ایران قانون افزایش مرخصی زایمان چند سالی هست خاک می خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۴    
به نظر می رسد مشکلات ورزش حرفه ای برای بانوان دوچندان می شود؛ چرا که ورزش حرفه ای زنان علاوه بر موانع ذکرشده، دارای یک سری معضلات فرهنگی و عرفی، قانونی و حتی مالی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۴    
یکی از بزرگترین مشکلات مادران که مانند کابوسی در زندگی آنان ظاهر شده، بی اشتهایی و بی میلی کودکانشان نسبت به صرف غذاست. به چه علت این مشکل روز به روز ابعاد گسترده تری به خود می گیرد؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۴    
علائم آلرژی ممکن است در عرض چند دقیقه تا چند ساعت پس از تماس با ماده آلرژی زا در هر نقطه از بدن اتفاق بیفتد، مانند پوست، چشم ها، دیواره معده، بینی، سینوس ها، گلو، ریه ها.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۴    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۵    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۵    
کودکان در روزهای اول زندگی، با محیط بیرون از رحم مشکل دارند و همین مساله باعث ناآرامی آنها می شود. شما باید بتوانید وضعیت و احساس کودک تان نسبت به این محیط تازه را به خوبی درک کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۵    
لیست زنان سینماگر قدرتمند پیش روی شما است. کمی به گذشته آنها پرداخته ایم، سیر پیشرفتشان در سینما مرور شده و در آخر چرایی حضورشان در این لیست شرح داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۵    
کارت ها را با قیچی برش بزن و به صورت پشت و رو، بر روی یک صفحه صاف بگذار. دو تا از کارت ها را بردار. اگر عکس روی کارت ها شبیه هم باشد، کارت ها را برای خودت بردار.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۵    
اختلالات خواب باعث افزایش خطر ابتلا به چاقی، فشار خون، دیابت نوع 2 و ... در افراد می گردد. مدت زمان خواب نقش مهمی در تعدیل سطوح هورمون های تنظیم کننده اشتها ایفا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۰    
اگر می خواهید ماه مبارک رمضان امسال را با تندرستی پشت سر بگذرانید و به فواید سلامتی بخش و در نتیجه معنوی روزه داری دست پیدا کنید، این بسته از زندگی آنلاین را حتما مطالعه نمایید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۰    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۰    
دوران حاملگی یکی از مهم ترین دوره های زندگی یک فرد است. امروزه حداکثر سعی و تلاش می شود که نه تنها سلامت جنین و مادر به مخاطره نیفتد، بلکه هر چه بیشتر افزایش داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۰    
آنچه که در ادامه می خوانید بخشی از گفت وگوی صمیمی با دکتر محسن نراقی؛ رئیس انجمن تحقیقات راینولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در یک عصر زیبای بهاری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۰    
بررسی های انجام شده نشان داده است بیش از 800 ماده شیمیایی در لوازم آرایش و عطرهای صنعتی وجود دارد و استفاده مدام از این مواد باعث می شود به مرور ترکیب های مضرشان جذب بدن شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۲    
همه ما می دانیم که اگر چشم مان اتفاقی به قارچ های مختلفی که به طور خودرو روییده اند، بیفتد و بخواهیم از آن بخوریم، درست مانند این است که با زندگی مان قمار کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۲    
سارا شیربیگی دختر فوتسالیستی است که علی رغم همه موانع و مشکلات، به صورت حرفه ای به ورزش پرداخته و اینک در سال 2018 خانم گل مسابقات قهرمانی فوتسال زنان آسیا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۲    
رمان پاییز فصل آخر سال است از حال و هوای زنانی می گوید که در دوراهی های زندگی دست و پا می زنند و به دنبال راهی برای خلاصی از گذشته و آینده و دوباره شاد زیستن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۲    
دکتر نیلفروش زاده، تاکید کرده است که مراقبت از پوست فصل نمی شناسد و باید این کار رامانند نیاز به غذا برای بدن دانست و به سلامت پوست بها داد و آن را از آلودگی های محیطی حفظ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۷    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۷    
مطالعات نشان می دهند که یکی از مهمترین کمبودهای شایع تغذیه ای در ایران، کمبود ویتامین D می باشد. در خوش بینانه ترین حالت، از هر 4 ایرانی، یکنفر به کمبود ویتامین D مبتلاست!!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۷    
علائم اضطراب شامل، تعریق، اسهال یا یبوست، تهوع و گیجی، انقباض و یا اسپاسم عضلانی، اختلالات جنسی شامل کاهش میل جنسی، ضعف و سردرد، افزایش فشار خون و مشکلات خواب می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۷    
آیین رونمایی از مجله وزین پیوندتان مبارک با حضور گرانمایه مهناز منتظمی مادر محترم ساعد سهیلی و همسر سعید سهیلی کارگردان پیشکسوت در محل رستوران شاندیز پارک وی برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۷    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۸:۳۷    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۴    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۸:۳۵    
قرار نیست که همیشه تمام وقت و انرژی خود را صرف فعالیت های مختلف کاری کنید و یا فقط به سرو سامان دادن اوضاع بپردازید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۸:۳۵    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۵    
اگر شما هم برای قرار دادن عینک افتابی در کیفتان با مشکل کمبود جا مواجه هستید حتما این مطلب را بخوانید. اموزش تهیه یک جا عینکی کم جا و سبک برای عینک افتابی
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۵    
طرز تهیه نان کشمش
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۵    
روزه داری در ماه مبارک رمضان علاوه بر آثار روحی و معنوی، اثرات مثبت بسیاری بر سلامت جسمانی دارد. در مطالعات متعدد نیز بر نقش روزه داری در پیشگیری و بهبود بیماری های مختلف تأکید شده است به ویژه بیماری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۵    
امروزه پیروی از رژیمهای غذایی گیاهخواری بسیار متداول شده است. دلایلی که برای رعایت این گونه برنامه های غذایی عنوان می شود شامل: منافع سلامتی، مانند: کاهش خطر بیماریهای قلبی-عروقی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۵    
هر مادر و پدری باید زمانهای بیشتری را برای خانواده و فرزندان خود اختصاص بدهد . البته نه به این معنا که بیشتر در خانه باشید و اوقاتتان را پای تلویزیون و اینترنت بگذرانید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۵    
در حاملگی به دلیل هورمون هایی که ترشح می شوند، یک سری تغییرات در پوست، مو و ناخن اتفاق می افتد که ممکن است حتی باعث نگرانی خانم های باردار شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۵    
خیلی از اوقات والدین خود را به دلیل برخی رفتارهای فرزندانشان سرزنش می کنند و خود را مسوول بروز این موارد از آنها می بینند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۵    
خروپف زمانی اتفاق می افتد که ماهیچه های مجاری تنفسی در حال استراحت باشند و عبور هوا آنها را بلرزاند. همین طور هر عامل انسدادی مثل لوزه بزرگ می تواند باعث این صدای غیر عادی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۵    
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۵    
برای همه ما بارها پیش آمده که شب ها زمان زیادی غلت زدن در رختخواب و ساعت ها پهلوبه پهلو شدن را تجربه کنیم تا بلکه پلک هایمان خسته شود و خواب به چشمانمان بیاید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۵    
از پشت هر عکس استفاده کن و به دوستان خود بگو که در منطقه محل سکونت شما، هوا چگونه است. برای آنها بنویس که چه کارهایی را می توانی با دوستان خود در شهرتان انجام دهی.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۵    
این مطلب در مورد تغییرات متابولیک در طول روزه داری، اثرات روزه داری بر سلامت، سحری، افطار، شام و میان وعده ها و تغذیه و روزه داری در ماه رمضان می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۴    
در اینجا تعدادی تصویر آورده شده است. این عکس ها را به کودک خود نشان دهید و از او بخواهید دور آنهایی که در آب فرو نمی روند و روی سطح آب شناور می مانند خط بکشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۵    
معرفی بهترین فروشگاه ها، رستوران ها، هتل ها و بلیط های قطار تنها گوشه ای از خدمات بزرگ ترین سایت تخفیف گروهی ایران است. رزرو هتل نیز به تازگی به سایت تخفیفان اضافه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۶    
از کودک دو ساله خود می خواهید که بیاید کنار شما بنشیند. او سرش را تکان می دهد و می گوید: نه کودک 18 ماهه شما جلوی در کابینت ها ایستاده و می خواهد با ظرف ها بازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۶    
خشکی لب و خشکی پوست از شکایات پوستی نسبتاً شایع روزه داران در ماه مبارک رمضان است. درصورتی که محتوای آب پوست طبیعی باشد، پوست نرم، صاف، قابل ارتجاع و درخشان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۶    
برآورده نشدن نیازهای جنسی می تواند شکایتی یک طرفه یا دوطرفه باشد بدین معنا که زن یا شوهر و یا هر دو ممکن است از رابطه جنسی خود شکایت داشته و ناراضی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۶    
برای تمرین شمردن ماشین ها می توانید به یک جای شلوغ بروید یا به فرزند خردسال خود کمک کنید تا عددی که در این صفحه شمرده را بنویسد. از او بپرسید در هر ردیف چند عدد ماشین دیده می شود؟
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۶    
مشاهده نتایج بیشتر...