سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۰۳:۱۵Oct 2018 16

زندگی آنلاین (zendegionline.ir)

زندگی آنلاین 30 اسفند 1395 زندگی آنلاین 29 اسفند 1396 زندگی آنلاین 31 فروردین 1397 زندگی آنلاین 31 اردیبهشت 1397 زندگی آنلاین 31 خرداد 1397 زندگی آنلاین 31 تیر 1397 زندگی آنلاین 29 مرداد 1397 زندگی آنلاین 31 شهریور 1397 زندگی آنلاین 1 مهر 1397 زندگی آنلاین 2 مهر 1397 زندگی آنلاین 3 مهر 1397 زندگی آنلاین 4 مهر 1397 زندگی آنلاین 5 مهر 1397 زندگی آنلاین 7 مهر 1397 زندگی آنلاین 8 مهر 1397 زندگی آنلاین 9 مهر 1397 زندگی آنلاین 10 مهر 1397 زندگی آنلاین 11 مهر 1397 زندگی آنلاین 12 مهر 1397 زندگی آنلاین 13 مهر 1397 زندگی آنلاین 14 مهر 1397 زندگی آنلاین 15 مهر 1397 زندگی آنلاین 16 مهر 1397 زندگی آنلاین 17 مهر 1397 زندگی آنلاین 18 مهر 1397 زندگی آنلاین 19 مهر 1397 زندگی آنلاین 20 مهر 1397 زندگی آنلاین 21 مهر 1397 زندگی آنلاین 22 مهر 1397 زندگی آنلاین 23 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۴    
برنج را بشوئید، بخیسانید و آبکش کنید. آن گاه در ظرف مناسبی ماست، تخم مرغ، نمک و زعفران را مخلوط کنید. حالا کره و روغن را همزمان به برنج اضافه کنید و به آرامی مخلوط نمائید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۴    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۴    
این مترسک را با رنگ های روشن و زیبا رنگ آمیزی کن تا تصویر پاییزی تر شود. این سرگرمی ضمن تقویت مهارت رنگ آمیزی کودکان، به شناخت رنگ های پاییزی در بچه ها کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۴    
بیسکویت، کره و شکر را در کاسه مناسبی بریزید و مخلوط کنید و آن را در قالب به اندازه 20 30 سانتیمتر ریخته و فشرده سازید. آن گاه قالب را در یخچال بگذارید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۴    
لازم است منابع غذایی حاوی ویتامین K را کاملا بشناسید و کودک میزان ثابت و مشخصی از ویتامین K را روزانه دریافت نماید تا پزشک بتواند میزان وارفارین مورد نیاز کودک تان را تنظیم کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۷:۵۴    
طلاق، اعتیاد، دختران فراری، کودک همسری و سایر آسیب های اجتماعی غالباً مسائلی درهم تنیده اند که تجمیع این ها می تواند منجر به پدیدار شدن بحران های بزرگ اجتماعی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۳    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۳    
آرد و کره را در دستگاه غذاساز بریزید و دستگاه را روش کنید تا به شکل خرده نان درآید آن گاه آب را اضافه کنید تا خمیر مناسبی به دست آید. سپس خمیر را روی سطح آرد پاشیده باز کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۳    
روغن زیتون را در تابه مناسبی بریزید و بادمجان را در آن تفت دهید. حالا قارچ را بیفزائید و تفت دهید. سپس سیر ، نمک و هر دو فلفل را به مواد درون تابه بیفزائید و مخلوط کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۳    
تخم مرغ ها را آبپز کرده و نگینی خرد کنید. آن گاه پنیر سفید، شوید، سس مایونز و تخم مرغ ها را با هم مخلوط کرده و به خوبی هم بزنید. اینک از مخلوط فراهم کرده روی نان های تست برش زده بریزید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۳    
سلام کردن، تشکر کردن، خداحافظی کردن، معذرت خواهی کردن، به کار نبردن کلمات زشت، نگاه کردن به چشمان مخاطب در هنگام صحبت کردن و ... الفبای ادب و تربیت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۷:۵۳    
در تصویر پایین مشخص نیست هر کدام از شکل های کشیده شده به دریا متعلق هستند یا به آسمان. کدام یک مخصوص دریا و کدام مخصوص آسمان است؟ با کشیدن یک خط تصویرها را به جای اصلی شان وصل کن.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۲    
آب جوش و پودر ژله را با هم مخلوط کنید و کار بگذارید تا خنک شود ولی ژله نبندد! آن گاه پنیر خامه ای را در کاسه مناسبی بریزید و محلول ژله را به آن بیفزائید و اندکی با همزن برقی بزنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۲    
در اولین قدم این رنگ اشیا است که شما را به طرف آن شیء جذب و یا از آن دور می کند.در واقع احساس آرامش،لذت ناراحتی،تنش،صلح و دوستی و ... همه و همه در پرتو رنگ هاست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۲    
درمان خانگی پوسیدگی دندان با مواد طبیعی بهترین و مقرون به صرفه ترین راه برای سلامت و بهداشت دهان و دندان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۲    
استعداد بعضی از کودکان کاملا برای اطرافیان قابل مشاهده است اما برخی دیگر ممکن است استعدادهای پنهانی داشته باشند که در قالب پرحرفی، خیال بافی، انرژی زیاد و یا حتی سورفتار خودشان را نشان دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۲    
آرد، بیکینگ پودر و نمک را داخل کاسه ای ریخته ، شیر و روغن را اضافه می کنیم و به طور مرتب هم می زنیم. خمیر را ورز داده و بصورت توپ در می آوریم .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۲    
در این مطلب می خواهیم چگونگی عملکرد کرم های ضدچروک و ترکیبات آن ها را بررسی کرده و در نهایت چند کرم ضدچروک طبیعی و خانگی را معرفی کنیم که تأثیر زیادی در جوانی پوست دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۲    
کاهش وزن به دلیل تغییرات عادت های روزانه همیشه با چالش همراه است. اولین چالشی که با آن روبرو می شوید انتخاب خوراکی های سالمی است که طعمشان را دوست داشته باشد و خوشبختانه انتخاب های زیادی در این زمینه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۲    
در یک آشپزخانه سالم می توانید درمان هایی برای مشکلات و بیماری ها پیدا کنید. در این مطلب با خوراکی های مناسب زنان برای مهار بیماری ها یا تقویت قوای جسمی و روحی آشنا می شوید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۲    
گوشواره هایی که زوایای مشخص دارند مناسب برای صورت های مثلثی نخواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۲    
در واقع کلمه اسپرسو به روش خاصی از دم کردن قهوه گفته می شود. اسپرسو نوعی قهوه است که در دستگاه اسپرسو دم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۲    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۲    
در ادامه سلسله بازی های هدفمند با کودک به جهت تقویت هوش هیجانی که جایگاه ویژه ای دارد، سعی نمودم با طراحی بازی هدفمند دیگری به تقویت این جنبه از رشد کودکان بپردازم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۲    
دانشمندان دریافتند که کمک کردن می تواند سلامت و شادی فرد کمک کننده را افزایش دهد. آنها این موضوع را با استفاده از تکنیک های صحیح علمی به اثبات رسانده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۲    
همراه داشتن این کیف های مخصوص تغذیه برای دانش آموزان به نظر فوق العاده می رسد. به راحتی شستشو و نظافت می شوند و خیلی سریع دوباره مورد استفاده قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۲    
سینه مرغ را از زیر استخوان کتف برش طولی بزنید، طوری که سینه مرغ به کتف وصل باشد. آن گاه قسمت برش خورده را باز کنید تا سینه به صورت یک سطح یکدست پهن شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۲    
برای تهیه کره بادام زمینی ابتدا بادام زمینی بو داده را در غذاساز یا مخلوط کن بریزید. انتخاب با خودتان است که بادام زمینی بو داده با نمک یا بدون نمک باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۲    
سبزیجات، پنیر، سیر و ادویه جات را داخل غذاساز اضافه کرده و مخلوط کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۱    
گروه خونی شما چیست؟ اگر میخواهید بر اساس گروه خونی خود یک نوشیدنی ایده آل را انتخاب کنید با ما همراه شوید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۱    
برای شاد بودن در زندگی راه های زیادی وجود دارد که اگر بخواهید به صورت تخصصی به آن بپردازید میتوانید روی هورمون های مخصوص شادی تمرکز کنید:
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۵    
تخم مرغ، روغن، خامه و وانیل را در کاسه مناسبی بریزید و مخلوط کنید. آن گاه آب را کم کم بیفزائید و مخلوط کنید. حالا مخلوط الک کردۀ آرد، پودر کاکائو، بیکینگ پودر، نمک و شکر را بیفزائید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۸:۴۵    
کسانی که از رژیم غذایی خالی از لبنیات استفاده می کنند تعداد بیشماری انتخاب دیگر دارند تا بدون قربانی کردن طعم مواد مغذی مورد نیاز خود را از دیگر منابع تامین کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۸:۱۵    
بی شک همه ی شما با نکات و جزییات بزرگ و کوچک خانه داری تا حدودی آشنایی دارید اما اگر دوست دارید در امر خانه داری حرفه ای تر عمل کنید بهتر است در این مطلب با ما همراه باشید تا با هم با نکات خانه داری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۵    
شیر عسلی، شیری است که شیرین شده و آب آن تبخیر شده و تغلیظ شده باشد. تهیه شیر عسلی زمان بر بوده ولی بسیار آسان تهیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵    
خاصیت اصلی انواع شیره و ارده، انرژی زا بودن آنهاست، ارده و شیره به عنوان یک ماده غذایی صد در صد طبیعی و بسیار مفید برای صبحانه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۵    
کمردرد مشکلی شایع است که گاهی دلایل عجیبی باعث بروز کمردرد می شوند که در این مطلب به مهم ترین علل بروز کمردرد اشاره می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۵    
این که آلومینیوم چگونه به بدن شما آسیب می رساند به عوامل بسیاری مانند سلامت کلی و این که بدن تا چه اندازه می تواند تجمع این ماده را در بدن مدیریت کند، بستگی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۵    
با سرد شدن هوا و آغاز فصل پاییز دکوراسیون داخلی خانه نیازمند، گرمای بیشتری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۵    
در این مطلب قصد داریم شما را با مزاج شناسی و انواع مزاج آشنا کنیم و همچنین بگوییم مزاج فصل پاییز چیست و چه چیزهای را در این فصل بخوریم یا نخوریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۵    
در این مطلب قصد داریم ببینیم کسانی که هرگز جوش نمی زنند چه سبک زندگی و عادت هایی برای پیشگیری از جوش دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۵    
دمنوش بابونه نقش موثری در کاهش درد های میگرنی داردو فلاونوئید و کامازولن موجود در آن باعث کاهش درد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۵    
در مادرانی که سزارین شده اند گاهی لازم است برای محافظت بخیه ها از حرکت پاهای شیرخوار، بین مادر و شیرخوار یک بالش کوچک یا یک حوله کوچک تا شده قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۵    
شکلات را به روش بن ماری (روی حرارت بخار آب جوش) آب کنید. آن گاه رمکین ها را با کره چرب نمائید و کف و دیواره آنها را با شکر قهوه ای بپوشانید و اضافه شکر را خالی کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۷:۴۵    
ورود نوزاد به منزل، یکی از حساس ترین و سخت ترین زمان ها است، زیرا هم نوزاد باید خود را با شرایط خانه جدید تطبیق دهد و هم مادر باید زندگی جدیدی با نوزاد خود شروع نماید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۴    
شربت سرکه انگبین,خواص شربت سرکه انگبین,فواید شربت سرکه انگبینشربت سرکه انگبین تاثیر چشمگیری در پاکسازی کبد و دستگاه گوارش دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۴    
برای درست کردن این پاستا چه موادی لازم داریم؟پاستا پنه با نام انگلیسی pasta penne، یک نوع پاستا می باشد که فرمی به صورت استوانه و لوله ای دارد که دو طرف آن به صورت اریب می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۴    
خانم ها به زیبایی و ظاهر خود خیلی اهمیت می دهند و در این میان ناخن ها از جایگاه خاصی در زیبایی دست ها برخوردارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۴    
کک و مک عارضه ای است که بیشتر در زنان و مردان سفید پوست و مو بور پدیدار می شود. کک و مک نتیجه طبیعی عملکرد سلول های رنگدانه ساز (ملانوسیت) است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۴    
لوازم چوبی در خانه همه ما پیدا می شود. چوب ها روح خانه هستند که هیچ چیز حتی مصنوعات پارچه ای و فلزی نمی تواند جای آنها را بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۴    
برای پخت این غذای رژیمی چه موادی لازم داریم؟برای این غذا می توانید از ماهی هایی مثل قزل آلا، حلوا، سفید، راشکو و ... استفاده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۴    
آنهایی که به هر دلیل دچار رفلاکس معده هستند، می دانند جریان از چه قرار است. اتفاق ناخوشایندی که با خوردن کمی غذا برای مدتی کنترل شده اما کمی بعد دوباره باز می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۴    
سیب زمینی، زیره، مرغ و جعفری را در کاسه ای با هم مخلوط کنید و سس را به آن بیفزائید و خوب هم بزنید. آن گاه در ظرف را ببندید و آن را یخچال قرار دهید. سپس مطابق شکل سر نان ها را برش بزنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۴    
کمتر کسی هست که به خاصیت اعجاب انگیز رنگ ها باور نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۴    
انتخاب کفش مناسب یکی از موضوعات مهم در زندگی روزمره خانمهاست و به حدی اهمیت دارد که گاه به یک وسواس زنانه با گزینه های پر اشتباه تبدیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۴    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۸:۱۴    
شاید تا به حال هنگام خرید یک شمع به تاثیر رنگ آن کم تر توجه کرده اید. اما واقعیت این است که تاثیر رنگ ها از نظر روانشناسی در انتخاب شمع هم بی تاثیر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۸:۱۴    
همه ما گاهی اوقات عصر های تیره و تاری را از سر می گذرانیم. اما گاهی این فضای خانه است که حالت ثابتی از غم دارد و اوضاع را بدتر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۴    
برخی عادات دهانی در کودکان اثرات مخربی روی دندان ها و شکل فکین و مفصل گیجگاهی، فکی دارند. بهتر است این عادات را بشناسیم تا در صورت وجود با آنها مبارزه کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۴    
واکسیناسیون مادران در دوران حاملگی علیه آنفلوآنزا، میزان بروز این بیماری را در 6 ماه اول زندگی در شیر خواران متولد شده از این زنان، 63 درصد کاهش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۴    
ضمن اینکه تامین انرژی مورد نیاز شیرخوار و کودک دیالیزی بسیار مهم است، توجه به دریافت پروتئین، سدیم، پتاسیم و فسفر در رژیم غذایی شیرخواران و کودکان دیالیزی اهمیت بالایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۴    
روغن و پیاز را در تابه مناسبی بریزید و روی حرارت اجاق تفت دهید. فلفل دلمه ای و قارچ را نیز بیفزائید و اندکی دیگر تفت دهید و تابه را از روی حرارت بردارید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۴    
روغن و پیاز را در تابه بریزید و روی اجاق بگذارید، پیوسته آن را هم بزنید تا پیاز نرم و طلایی شود. آن گاه کرفس، فلفل دلمه ای و قارچ را بیفزائید و روی حرارت 5 دقیقه دیگر تفت دهید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۶:۴۴    
آرد نان، آرد نول، شکر و نمک را در کاسه همزن برقی بریزید. آن گاه مایه خمیر، آب ولرم و 1 قاشق چایخوری شکر را در کاسه کوچکی بریزید، رویش را بپوشانید و در جای گرم نگه دارید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۴    
یک بالش رنگی این جا است که هر کس سرش را روی آن می گذارد خواب های رنگی و شاد می بیند. بابابزرگ سرش را روی آن گذاشت و خواب دید که با یک آبپاش بزرگ به همه باغچه ها آب می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۴    
باد، هوهو می کند برگ ها را یک به یک خوب جارو می کند بعد هم شادی کنان می دود دنبال ما می رود تا آسمان باز قیل و قال ما هر که را می گیرد او شادمان هو می کند
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۳    
مسواک را در دورترین فاصله از سرویس بهداشتی به صورت سروته بگذارید تا ذرات آب روی آن ننشینند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۳    
بعضی از مواد غذایی هستند که خوردن هر روزشان توسط متخصصین توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۳    
یائسگی بخصوص در ماه های سرد با نشانه هایی از جمله خشکی پوست، افزایش وزن، تعریق شبانه، گر گرفتگی، نوسانات خلقی و خستگی، علائم خود را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۳    
وقتی نوزاد دلبندتان به چشم های شما خیره می شود و لبخند می زند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۳    
قبل از سرخ کردن از افزودن نمک به ماده غذایی بپرهیزید. نمک باعث می شود روغن زودتر تخریب شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۳    
هل برای درمان گلودرد بسیار موثر است؛ برای این منظور هل را باید با زنجبیل، دارچین و آویشن مصرف کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۳    
چسبیدن داروها به مری و آسیب دیدن بافت آن و همچنین آماده کردن زمینه ابتلا به زخم های دستگاه گوارش، از جمله خطراتی هستند که با مصرف قرص ها بدون نوشیدن آب سلامت شما را تهدید می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۳    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۳    
گوشت را به همراه تخم مرغ، نمک،فلفل، زردچوبه، پیاز و آرد نخودچی مخلوط کنید و خوب ورز دهید. نیمی از نعنا خشک و 1 قاشق سوپخوری از رب انار را نیز به مواد بیفزائید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۳    
اگر بخواهیم کودک مان به سمت هنر گرایش پیدا کند، قرار دادن او در محیط های هنری، خصوصا از سنین کم و آموزش و تمرین می تواند کمک کننده باشد، اما به هر حال علاقه خود او هم شرط است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۲۰:۱۳    
برای طبخ کوفته کدو سبز دو قاشق سوپ خوری روغن زیتون را در ظرف مناسبی روی حرارت گرم کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۹:۴۳    
با استفاده از گل ها، سبزی ها و گیاهان، روغن های معطر طبیعی بسازید تا دیگر مجبور نباشید در فروشگاه ها دنبال یک شیشه گران قیمت، آن هم با ترکیب شیمیایی باشید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۳    
کارمندان به دلیل کار کردن پشت میز بیشتر دچار افزایش وزن و مشکلاتی مانند مشکلات حرکتی و گوارشی می شوند. در این مقاله به شما 6 ویژگی یک رژیم غذایی کارمندی را به شما معرفی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۳    
یکی از عاشقانه ترین لحظات در دنیای زیبای مادرانه، لالایی خواندن مادر برای کودک دلبندش است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۳    
آفت های دهانی بسیار اذیت کننده و تحمل آن ها سخت است اما می توان با استفاده از درمان های خانگی به سرعت آن ها را از بین برد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۳    
شاید عجیب به نظر برسد، ولی حقیقت دارد که بعد از ورزش نباید حمام کرد!
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۳    
به ظاهر کوچک اکسسوری ها نگاه نکنید، همین کوچک های دوست داشتنی در تغییر دادن استایل نقش بزرگی ایفا می کنند؛ به شرطی که دقیقا بدانید چه مدل اکسسوری به شما می آید و کدام برعکس عمل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۳    
از صبحانه های پرطرفدار در هرخانه ای نیمرو می باشد. ما به شما می گوییم که نیمرو را با فلفل سیاه بخورید زیرا نیمرو با فلفل سیاه معجزه می کند!
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۳    
بررسی عوامل موثر بر بیش فعالی کودک می تواند نقش موثری بر کم کردن احتمال این مساله داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۳    
اگر می خواهید وزنتان را کم کنید، پس بهتر است از خوردن مواد اشتها آور اجتناب نمایید. در این مقاله قصد داریم 15 ماده غذایی که شما را گرسنه تر می کند را معرفی نماییم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۳    
بینایی یکی از مهم ترین حواس بدن بوده و چشم ها از حساس ترین اندام های بدن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۳    
فاکتوری قدرتمند و فوق العاده اثرگذار، نقشی غیر قابل انکار در زیبایی بانوان و پیشگیری از پیری زودهنگام درسلول های بدن آنها دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۳    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۷:۴۳    
در کودکان معمولا ورزش های هوازی توصیه می شود، اما در بزرگسالان ورزش های ترکیبی (هوازی و بی هوازی) توصیه می شود که علاوه بر کاهش وزن و کاهش میزان چربی، باعث ماهیچه سازی هم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۷:۴۳    
پوست گلابی ها را بگیرید و گلابی ها را به گونه ای برش دهید که برش ها از هم جدا نشوند! آن گاه رویشان قدری آب لیموی تازه بریزید. حالا فر را با دمای 160 درجه سانتیگراد گرم کنید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۰۷:۴۳    
یکی از قسمت هایی که به طور قابل ملاحظه تحت تأثیر بارداری و زایمان قرار می گیرد؛ عضلات شکم و لگن است که قوام سفت و عضلانی خود را از دست می دهد و ظاهر آویزان و شل پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۰    
ساختار صورت انسان به طور قابل توجهی پیچیده است. پوست بر روی لایه های چربی زیر پوستی خوابیده است که این لایه های چربی بر روی لایه های سیستم عضلانی قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۰    
دانشجویی و دانشجو بودن یک تعریف ثابت در همه جای دنیا دارد و انتظار می رود فرد ساده پوش باشد و تنها به تحصیل علم و دانش تمرکز کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۰    
بنا به عقیده متخصصان تغذیه، دنبال کردن رژیم غذایی یونانی می تواند به شما هم کمک کند که بسیار سریع تر از آنچه تصور می کنید، به اهداف تناسب اندام تان برسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۰    
علاوه بر توانایی که به صورت اری به کودک منتقل می شود، تغذیه نیز تاثیر مهمی بر تقویت هوش کودک دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۰    
ساخت یک معجون جادویی با مواد طبیعی برای سفید کردن دندان شما را شگفت زده خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۰    
یک محقق و پژوهشگر طب سنتی مصرف نوعی شربت را در رفع دیابت نوع 2، التهاب و ورم مفاصل و روماتیسم مفصلی مؤثر دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۰    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۷:۴۰    
رژیم غذایی درست و الگوی غذایی سالم علاوه بر اینکه دوران حاملگی فرح بخش و بدون عارضه ای را برای مادر به همراه دارد، می تواند به تولد یک نوزاد با سلامت کامل جسمی و روانی منجر شود.
مشاهده نتایج بیشتر...