دوشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۳:۱۴Jul 2017 24

زندگی آنلاین (zendegionline.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۵    
در میان میوه ها، سیب، پرتقال، گریپ فروت، آلو، انگور و موز و در بین انواع سبزیجات، کرفس، هویج، سیر، پیاز و گوجه فرنگی در کاهش شدت پرفشاری خون بسیار موثرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵    
بعضی از افراد با خوردن شیر دچار علائمی می شوند. این علائم معمولا وقتی پدیدار می شوند که فرد برای مدتی شیر را حذف کرده باشد. اگر شما هم به آن مبتلا هستید، این مقاله را بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۵    
روزانه هزاران ملکول DNA در بدن انسان دچار آسیب شده و مجدداً بوسیله آنزیم هایی به نام پلی مراز دربدن تعمیر می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۵    
با خواندن این بسته از زندگی آنلاین، می توانید بهترین و مناسب ترین عینک آفتابی را برای تابستان انتخاب کنید تا از چشم هایتان در برابر اشعه نور آفتاب محافظت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۵    
هنگامی که بچه ها مقدار زیادی از کالری هایشان را از نوشابه گازدار، آبنبات، چیپس و غیره می گیرند، ممکن است برایشان سخت باشد که همه مواد مغذی مورد نیازشان را از سایر غذاها دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۵    
هر چند چندین نوع مختلف باکتری در پروبیوتیک ها یافت می شوند، نوعی که به عنوان یک مکمل بهتر مطالعه شده لاکتوباسیلوس کازئی است. به این مقاله توجه نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۵    
کودکان، به مصرف مقدار کافی کلسیم برای ساخت استخوان ها و پیشگیری از ایجاد استئوپروز در زندگی آینده نیاز دارند. کلسیم در طول نوزادی و نیز بعدا در کودکی مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۵    
هنگامی که دانشمندان، عامل محلول در چربی غذاها را جدا کردند اولین ویتامین از نظر الفبا، اولین ویتامینی هم بود که کشف شد و در سال 1920 نام ویتامین A را به آن دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۵    
در واقع، سیستم های زیادی با یکدیگر کار می کنند تا ما بتوانیم صاف بایستیم. تعادل مؤثر، چشم ها، گوش ها و سیستم حسی پیرامونی را مانند ارتباط های عصبی- عضلانی به کار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۵    
در حالی که سنمان افزایش می یابد، نباید فقط فعال بشویم یا فعال باقی بمانیم، بلکه باید در مورد اینکه چگونه فعالیت را انجام دهیم، باهوش تر باشیم. ادامه مطلب را بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۷:۳۵    
آلرژن هایی مانند برخی غذاها، دود توتون، موی حیوانات خانگی، مواد شیمیایی، تنیدگی (استرس)، عفونت ویروسی، فعالیت بدنی یا استنشاق هوای سرد همگی ممکن است محرک حملات آسماتیک باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۷:۳۵    
اگر یکی از دو قلوها خسته و خواب آلود است و آن یکی همچنان فعال و پر انرژی، کمی صبر کنید تا او هم خسته شود و خواهر یا برادرش را در خواب همراهی کند. به ادامه مطلب توجه نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۷:۳۵    
نرخ ضربان قلب (تعداد دفعاتی که قلب در یک دقیقه می زند) تحت تاثیر عوامل بسیار و از جمله رژیم غذایی، مقدار تحرک، حالت ذهنی و احساسی و داروهای مصرفی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۷:۳۵    
بسیاری از مردم تصور می کنند عینک آفتابی فقط وسیله ای برای زیبایی و شیک پوشی است. اما عینک آفتابی ابزاری بسیار مهم برای محافظت چشم ها از تابش نور خورشید است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۷:۳۵    
روغن را در ظرف بزرگی بریزید و آن را روی حرارت متوسط قرار دهید. سپس پیاز را 10 دقیقه در آن تفت دهید تا کمی طلایی رنگ شود. سپس زنجفیل و سیر را اضافه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۷:۳۵    
تریچوتیلوماینا یعنی کشیدن موهای سر توسط خود کودک نه کودک دیگر. بعضی مواقع شدت این اختلال به قدری زیاد می شود که برخی از موهای سر کودک دچار تاسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۷:۳۵    
به خاطر داشته باشید که انتخاب بهترین منبع مواد مغذی، برای سلامت فعلی بچه ها و برای تثبیت عادات غذائی خوب که تا بزرگسالی ادامه داشته باشد، نیز دارای اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۷:۳۵    
در سالمندان نشانه های کم کاری تیروئید، خستگی، ضعف، خشکی پوست، ریختن مو، یبوست، خواب آلودگی، ضعف حافظه، افسردگی، بی اشتهایی و کاهش زمان توجه می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۷:۳۵    
کشف روش های منجمد و کنسرو کردن به این معناست که اکنون به مقدار بسیار کمی نمک برای نگهداری غذاها نیاز داریم. اما چرا هنوز هم 10 گرم بیشتر از نیازمان در روز نمک مصرف می کنیم؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۳۵    
زندگی آنلاین، وب سایت رسمی موسسه فرهنگی دنیای تغذیه با رویکرد اطلاع رسانی در زمینه زندگی، تغذیه و سلامت بر آن است تا با انتشار محتوای تخصصی و کاربردی گامی موثر در جهت ارتقا سطح آگاهی و بهبود کیفیت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۷:۳۵    
والدین باید با توجه به سن کودک، شرایطی را برای چگونه گذراندن لحظات زندگی اش مهیا سازند که نه تنها کسل کننده نباشد، بلکه نکات ریز آموزشی هم در خلال بازی به کودکان آموخته شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۷:۳۵    
فهرست زیر، راهنمای خوبی است برای غذاهایی که انتظار می رود مقدار زیادی نمک داشته باشند. همیشه باید برای آگاهی از میزان نمک (سدیم) مواد غذایی، برچسب های غذایی را ملاحظه نمود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۷:۳۵    
مرغ، هویج و سیب زمینی را 8 دقیقه بخارپز کنید تا تمام مواد نرم شوند. سپس همه مواد را در دستگاه غذاساز یا مخلوط کن بریزید. در صورت نیاز، مقدار بیشتری شیر به آن اضافه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۷:۳۵    
این روزها قالیچه ها و فرش های مختلف و متنوعی در طرح ها و رنگ های متفاوت در بازار عرضه می شوند و حتی در اندازه نیز تنوع زیادی دارند. به ادامه مطلب توجه نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۵    
تخمین زده شده است که حدود نصف تمامی بچه ها، تعدادی از اشکال مکمل ویتامین یا ماده معدنی را دریافت می کنند. علاوه بر طعم میوه ای، واقعا این قرص ها چه چیز را برای بچه ها تامین می کنند؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۵    
آیا کودکان به مکمل نیاز دارند؟ چندین بررسی پیشنهاد کرده اند که امروزه بچه ها از ویتامین ها و مواد معدنی کلیدی مثل ویتامینA و E، آهن، روی و کلسیم به اندازه کافی دریافت نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۵    
در اغلب بیماران مبتلا به پرفشاری خون، علائم آشکاری دال بر افزایش فشار خون موجود نیست و طی معاینه فیزیکی و بالینی، بعضی از عوارض بیماری شناسایی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۵    
استئوآرتریت، آسیب غضروفی است که موجب ساییدگی پایانه های استخوان مبتلا می گردد و در نتیجه اصطکاک استخوان های درگیر در ضمن حرکت، درد عارض می شود. ادامه مطلب را مطالعه نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۵    
استخوان سازی تا سن 40 سالگی به حداکثر کمال خود می رسد و سپس، اتلاف تدریجی استخوان در زنان از سنین 35 تا 45 و در مردان از سنین 40 تا 45 اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۵    
سالمندان اکثراً گوشت کم مصرف می کنند و این امر باعث می شود تا آهن کمتری دریافت کنند. در نتیجه کم خونی ناشی از فقر آهن به علت مصرف کم گوشت اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۵    
بیماری ام اس یک اختلال درگیر کننده سیستم اعصاب مرکزی است که تا کنون هیچ درمان قطعی جهت برای این بیماری شناخته نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۵    
کم خوابی، روزهای بیماری، کار بیشتر و ... ممکن است گاه آنقدر شما را درگیر کنند که حتی فراموش کنید این روزها چه روزهای خوبی هستند، اما به راستی بچه دار شدن چه لذتی دارد!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۵    
نشانه های بیماری فشار خون بالا عبارتند از: سردردهای مکرر، اختلال بینایی، تنگی نفس، خونریزی بینی، درد قفسه سینه، گیجی، ضعف، کمی حافظه و مشکلات دستگاه گوارش.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۵    
به کودک اجازه دهید تا جایی که امکان دارد در کارها به شما کمک کند. انجام این کارها به کودک حس مشارکت در کار خانواده می دهد و او را مسئولیت پذیر و دارای اعتمادبه نفس می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۵    
استفاده از تعدادی سبزی های تازه و خام در وعده های غذایی و میان وعده های غذایی بچه ها، علاوه بر آنچه که شما در غذا می پزید، به استفاده هر چه بهتر از سبزی ها کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۵    
در انیمیشن ها اتفاقات عجیب و غریب زیادی رخ می دهد که لازم است آنها را برای کودکان خود توضیح بدهیم تا از بروز خطرات احتمالی ناشی از تقلید فرزندانمان از آنها جلوگیری کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۵    
اسپرم دارای سه پارامتر است: تعداد، حرکت و شکل طبیعی. مهمترین پارامتر، حرکت اسپرم است. تشعشعات تلفن همراه بیشترین اثر سوء را بر روی حرکت اسپرم دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۵    
شیر، تمشک، انبه و اسفناج را در مخلوط کن بریزید. وقتی دستگاه را روشن کردید، آب پرتقال را اضافه کنید و به مخلوط کردن ادامه دهید تا یکدست شود. حالا تخم شربتی را روی نوشیدنی بریزید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۵    
فر را با حرارت 350 درجه فارنهایت گرم کنید. در کاسه ای زرده های تخم مرغ را با دور تند همزن بزنید. سپس 1 پیمانه شکر اضافه کنید. در کاسه دیگری آب پرتقال، روغن مایع و وانیل را مخلوط کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۵    
قرار دادن میوه ها و سبزی ها در دسترس بچه ها، در توسعه ذائقه آنان برای طعم های طبیعی بسیار کمک کننده است و یکی از بهترین روش هایی است که برای سلامت بچه ها در آینده می توان از آن سود برد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۰۵    
در این کاربرگ، کودک با مفهوم برنامه ریزی آشنا می شود. او می آموزد که برای زندگی خود باید برنامه ریزی داشته باشد. به کودک خود برای تنظیم برنامه تابستانی کمک کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۰    
کودکان در این کاربرگ می آموزند که در فصول مختلف سال باید لباس های مناسب آن فصل ها را به تن کنند. در این کاربرگ از کودکان خواسته شده دور لباس های مناسب فصل گرم تابستان خط بکشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۰    
در این سرگرمی که مناسب روزهای تابستان و با موضوع بازی کودکان در پارک است، کودک باید مسیر درست را پیدا کند تا این پسر بچه به توپ خود برسد. کودکان از انجام این نوع سرگرمی لذت می برند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۰    
شنا کردن در استخر و سواحل دریا قوانین خاص خود را دارد. در این سرگرمی، مراقبت های خاص شنا کردن آموزش داده می شود. از کودک خود بخواهید دور رفتارهای غلط در تصویر خط بکشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۰    
کودک شما با برش زدن این عروسک های انگشتی زیبا و سپس چسباندن آنها با استفاده از نوار چسب به دور هر کدام از انگشتان خود می تواند نمایش های جالبی را ترتیب دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۵    
رعایت اصول و قواعد خاص شستشو و نظافت فرش سبب خواهد شد تا فرش دستبافت کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و تا حد امکان خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را حفظ کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۵    
دکتر محمدرضا وفا و همکاران؛ متخصصین تغذیه کربوهیدرات ها منبع اصلی سوخت بدن هستند و به طور متوسط، بیشتر از نصف کالری روزانه را در یک رژیم غذایی تامین می کنند. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۵    
معمولا ملت ها دیدگاه های متفاوتی نسبت به مقولۀ امنیت ملی دارند و موضوعات را بسته به اهمیت شان در دستور کار سیاسی و امنیتی خود می گنجانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۵    
اگر دختر کوچولویی دارید که تازه راه افتاده و دوست دارد، در خانه این طرف و آن طرف برود، پس مطمئن باشید از صندل های گلدار لذت می برد. صندل هایی که با خواندن ادامه این مطلب می توانید خودتان درست کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۵    
کودکان، خستگی، کلافگی، عصبانیت، غم و ... را در چهره مادر خود احساس می کنند. احساسات منفی مادر نه تنها از طریق شیر، بلکه از راه چشم نیز منتقل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۵    
دیورتیکولوز، التهاب کیسه های کوچک غیر طبیعی (دیورتیکولا) در دیواره پایینی روده می باشد که باعث انقباض عضلانی، نفخ، درد در ناحیه چپ پایین شکم، یبوست، یا یبوست و اسهال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۵    
سیستیت عفونت باکتریایی سطح پوششی مثانه است که عمدتاً زنان را مبتلا می سازد. معمولاً توسط اشریشیاکولی که از مقعد در طول میزنای و به سمت مثانه حرکت می کند به وجود می آید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۳۵    
برای تهیه نوشیدنی هندوانه و آناناس، تمام مواد لازم را در مخلوط کن بریزید تا نوشیدنی یکنواختی به دست بیاید. این نوشیدنی خوش طعم و دلپذیر را در فصل تابستان تهیه و نوش جان نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۳۵    
والدین زمانی می توانند بعد از تولد فرزندشان استفاده از بالش را برای آنها شروع کنند که کودک بتواند راه برود، حرکت کند و خود را از شرایط خطرناک بیرون بکشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۷:۳۵    
یک قسمت از آماده شدن برای ورزش، تهیه ملزومات و وسایل مورد نیاز برای فعالیت بدنی است. انتخاب کفش و لباس مناسب ورزشی اهمیت زیادی در انجام یک تمرین ورزشی سالم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۰    
اصولا ورزش های هوازی به این دلیل انجام می شوند که فرد قصد کنترل وزن داشته باشد. فعالیت هوازی باید به گونه ای انجام شود که زمان فعالیت به بیشتر از نیم ساعت برسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۶:۰۵    
بیشتر کودکان رنگ آمیزی را دوست دارند، خصوصا اینکه این تصویر مربوط به شن بازی کنار دریا باشد. کودک دلبند خود را در این رنگ آمیزی همراهی کنید و داستان هایی از کنار دریا برایش بگویید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۵    
اگر درباره رژیم غذایی کودکتان نگرانی دارید با پزشک تان مشورت کنید و هنگامی که شک دارید، مکمل های ویتامین و مواد معدنی میتوانند به پیشگیری از کمبودها کمک کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۰    
مادر از ماه سوم به تدریج با بارداری خود سازگاری پیدا می کند و آن را می پذیرد و از همین هفته با دنبال کردن تست های غربالگری سلامت جنین، نگران سلامتی این موجود کوچک و دوست داشتنی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۳۵    
چرا ما دچار تمایل شدید به خوردن غذاهای خاص می شویم؟ اگرچه هوس غذایی تجربه ای شایع است بررسی های پژوهشگران در این زمینه جدید و در مراحل ابتدایی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۳۵    
در این بسته از زندگی آنلاین، به بررسی فواید شنا، انواع شنا، مراقبت های پوست و مو در هنگام شنا کردن، مشکلات و بیماری های ناشی از شنا در استخر و سواحل دریا و شنای بارداری می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۳۵    
عفونت های قارچی پوست انواع مختلفی دارند. از جمله این عفونت ها می توان به عفونت درماتوفیت، عفونت مخمر و همچنین عفونت های ویروسی مانند تبخال و زگیل اشاره نمود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۳۵    
بهتر است تلفن همراه را در جیب شلوارتان قرار ندهید، چون بافت های بخش پایینی بدن بیشتر از بافت های سر و صورت، اشعه های مضر تلفن همراه را جذب کرده و آسیب می بینند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۷:۳۵    
اگر هیچ قدمی برای جلوگیری از اپیدمی چاقی بر داشته نشود؛ این نسل از کودکان ممکن است با مشکل سلامت و اضافه وزن بی سابقه ای مواجه شوند. به ادامه مطلب توجه نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۷:۳۵    
با بالا رفتن سن علاقه به خوردن مواد شیرین زیاد می شود، بنابراین باید محدودیت های لازم در نظر گرفته شود، در غیر این صورت احتمال ابتلاء به دیابت زیاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۷:۳۵    
گسترش فناوری های بی سیم، به ویژه تلفن های همراه، سرعت بسیاری گرفته است. بنابر تحقیقات مشخص شده که تا پایان قرن جاری 22 درصد از این کشورها نیز به فناوری بی سیم مجهز خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۵    
در بسیاری از موارد، میان وعده ها را چیپس و کلوچه ها تشکیل می دهند که ارزش غذای کمی دارند و جای مواد غذایی بهتر که غنی از ویتامین، مواد معدنی و فیبر هستند را می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۵    
با استفاده از نکات و راهنمایی های ارائه شده در این مقاله می توانید خطرات مربوط به استخر و شنا را به ویژه در کودکان به حداقل برسانید و شادی بسیاری تجربه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۹:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۹:۲۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۷:۳۵    
اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که از هدفون به صورت طولانی مدت استفاده می کنید، شما را به مطالعه عوارض ناشی از استفاده از هدفون، دعوت می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۷:۳۵    
تعداد موهای کاشته شده در محل کم پشت بطور مستقیم با مساحت و تراکم مو در ناحیه برداشت مو یعنی پشت سر و مساحت ناحیه کم پشت که محل کاشت مو است (شامل سر، ریش، سبیل و ابرو) ارتباط دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۷:۳۵    
آویشن گیاهی است که چه در طب سنتی و چه در مطالعات مختلف امروزی به خواص متنوع و خارق العاده آن به دفعات اشاره شده است، در ادامه به بیان برخی از این خواص می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۰۷:۳۵    
گاهی بازیگران، علاوه بر هنر بازیگری به دنبال کارهای فرهنگی دیگری هم می روند. در این گزارش با چند کتاب از بازیگرانی که وارد عرصه فرهنگی شده اند و قلم را به دست گرفتند، آشنا می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۵:۵۰    
رژیم متعادل بچه ها به معنای مخلوطی از غذاهایی است که تمام درشت مغذی ها را تامین می کند و تقریبا با نسبت 50 درصد از کل کالری از کربوهیدرات، 30 درصد از چربی و 20 درصد از پروتئین می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۵    
کشیدن سیگار و سایر دخانیات، مصرف کم سبزی ها و میوه ها، استفاده از غذاهای سرخ شده، ازدیاد مصرف چربی و اسیدهای چرب اشباع، چاقی و کم تحرکی از عوامل مساعدکننده سرطان ریه می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۵    
دستگاه ایمنی ازاندام ها و سلول های گوناگونی مانند گره های لنفاوی، غده تیموس، مغز استخوان، طحال، لوزه ها، آپاندیس و گویچه های سفید خون تشکیل شده است. به ادامه مطلب توجه نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۰    
هر فرد باید آراستگی ظاهری مناسب داشته باشد و آن آراستگی را حفظ نماید، اما اگر افراد بدن خود را محور قرار دهند و هویت شان را با بدن خویش نشان دهند کار شایسته ای نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۵    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۵    
گرما زدگی عوارض متعددی دارد و در هوای گرم و مرطوب شدت بیشتری خواهد داشت چون بدن خود را با تعریق خنک می کند و در شرایط افزایش رطوبت محیط ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۷:۳۵    
همچنان که نوزادان بزرگتر می شوند، بسیاری از آنها غذا را به عنوان چیزی ناخوشایند تجربه می کنند که در آن به طور تصادفی از غذایی بیش از غذاهای دیگر خوش شان می آید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۷:۰۵    
در این کاربرگ کودک با چرخه آب در طبیعت آشنا می شود. با انجام این سرگرمی کودک اهمیت صرفه جویی در مصرف آب را نیز می آموزد، ضمن اینکه یک تمرین مهارتی بریدن و چسباندن هم هست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۶    
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۷:۳۶    
عوامل مختلفی در جوان تر به نظر رسیدن دخیل هستند. بسیاری از افراد گمان می کنند ژنتیک حرف اول را می زند اما در واقع مهم ترین دلیل، عوامل اکتسابی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۷:۳۶    
عکس گرفتن از خود (Selfie) که با رواج تلفن های همراه هوشمند مجهز به دوربین عکاسی پیشرفته شیوع یافته است، در اصل شاخصی است که عدم اعتماد به نفس فرد را مشخص می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۷:۳۶    
در فصل گرما، همه افراد و به ویژه کسانی که دارای مزاج گرم و خشک هستند باید پرهیزها و تدابیر مربوط به مزاج خود را رعایت کرده تا از بروز بیماری ها و مشکلات احتمالی جلوگیری شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۷    
گردنه از یک سو مشرف به دره ای است که رود ارس از میان آن عبور می کند و از سویی دیگر کوه هایی پوشیده از جنگل انبوه که عطر گل ها و گیاهان، مشام را پر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۷    
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۷:۳۷    
حمل وزنه به چه معناست؟ معنی ساده آن این است: تمرینات مقاومتی یا وزنه برداری. تمرینات مقاومتی از این نظر مهم هستند که در ساختمان و پایداری عضلات نقش دارند.
مشاهده نتایج بیشتر...