شنبه ۰۶ خردادساعت ۱۶:۱۱May 2017 27

زندگی آنلاین (zendegionline.ir)

  ۸ ساعت پیش    
با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، از جمله گروه هایی که نمی دانند می توانند روزه بگیرند یا نه، مادران باردار و شیرده هستند. در این مقاله به بررسی این موضوع از زبان طب سنتی می پردازیم.
  ۸ ساعت پیش    
نسیم خوش ماه مبارک رمضان در حال وزیدن است و ما را به سوی خود می خواند. ماهی برای نزدیک تر شدن به خدا، ماهی که کودکان هم برای آماده سازی خودشان روزه کله گنجشکی می گیرند.
  ۸ ساعت پیش    
از جمله برنامه های غذایی به کار برده شده جهت کاهش سریع وزن روش دکتر اتکینز می باشد که به علت عدم احساس گرسنگی و کاهش سریع وزن، بسیار مورد توجه و استقبال افراد عجول و کم حوصله است.
  ۸ ساعت پیش    
آیا می دانید روزه داری چه آثار مثبت جسمانی دارد؟ از حداقل این آثار می توان به برطرف شدن پری دستگاه گوارش و عروق اشاره نمود که بیماری های زیادی در اثر آن ایجاد می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۰۷:۳۴    
در گذشته بیشتر از رژیم های کم کربوهیدرات برای کاهش وزن استفاده می شد. این چنین روش غذایی در سده گذشته برای درمان چاقی سفارش شده بود. به این مطلب توجه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۰۷:۳۴    
معمولا گیاهان دارویی به شکل دم کرده مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از گیاهان ترکیبات سمی دارند و نباید مصرف شوند. بعضی از گیاهان دارویی هم در شرایط خاص نباید مصرف شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۰۷:۳۴    
از جمله مشکلات قاعدگی می توان به درد این دوران اشاره نمود. در این هنگام باید سعی کرد از مواد غذایی که چربی های اشباع دارند، پرهیز نمود. مصرف میوه ها و سبزی ها در این دوران مفید است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۷:۳۴    
سینه مرغ را 4 دقیقه بخارپز کنید. سپس براکلی و کدو را بیفزائید و 4 دقیقه دیگر بخارپز کنید تا مرغ کامل بپزد و سبزیجات نرم شوند. آنگاه همه مواد لازم را در دستگاه غذاساز بریزید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۷:۳۴    
بعضی از رژیم های غذایی که متاسفانه امروزه پرطرفدار هم هستند، غیر علمی و غیر اصولی هستند. مانند رژیم کاهش وزن بر اساس گروه خونی، رژیم شیر و نان و ... .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۷:۳۴    
کایروپراکتیک به معنای انجام درمان با دست، روشی است که پزشک کایروپراکتیک برای تنظیم عدم توازن ستون مهره ها و محلقات آنها، از آن استفاده می کند. به این مقاله توجه نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۷:۳۴    
توصیه پزشکان و محققین بر آن است که تا می توانید فعال بمانید و یک زندگی متعادل داشته باشید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۷:۳۴    
اقدام اولیه، جایگزینی آب از دست رفته برای پیشگیری از کم آبی است. بهترین راه برای این کار، خوردن سوپ های غلیظ نشاسته دار و غلات آماده است. خوردن مکرر موجب تسریع بهبودی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۷:۳۴    
فشار خون بالا در مورد اکثر افراد هیچ نشانه و علامتی ندارد اما صدمات جدی و آسیب های مزمنی را در بخش های مختلف بدن بوجود می آورد. پس حتما آن را جدی بگیرید!
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۷:۳۴    
با کمی تغییر در روش زندگی می توانید به اهداف کاهش وزن سالم دست یابید. سر حوصله به سوالات زیر پاسخ بدهید تا بتوانید در مسیر کاهش وزن موفقیت بیشتری به دست بیاورید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۷:۳۴    
مهناز افشار و تعدادی از بازیگران پرطرفدار سینمای ایران، نامه ای به رئیس جمهور نوشتند و از وی درخواست کمک برای کودکان بدسرپرست کردند. در اینجا متن نامه را می خوانید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۷:۳۴    
دلایل بی خوابی ممکن است اضطراب، استرس، افسردگی، مصرف زیاد کافئین، پرخوری و استفاده از داروهای محرک و هر عاملی باشد که باعث به هم ریختن وضعیت سلامت فرد شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۵    
بدن انسان در سنین مختلف از جمله در زمان رشد و بلوغ، از یک نظم بیولوژیکی شب و روز تبعیت می کند که توسط تغییر فعالیت های هورمون ها و آنزیم های مختلف بدن نمود پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۵    
تغذیه صحیح یکی از اصول مهم حفظ سلامتی است که همواره بر آن توصیه می شود. رعایت این نکات فقط بر سلامت جسم تأثیر ندارند بلکه می تواند سلامت روان و اخلاق را نیز تضمین کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۵    
بعضی از هورمون ها بر روی متابولیسم و وزن بدن اثر زیادی دارند. گاهی استفاده به موقع از هورمون ها، می تواند به کاهش وزن کمک کند. با مطالعه مقاله زیر به این موضوع بیشتر پی می برید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۵    
اگر شما هم از برونشیت رنج می برید و هنوز نتوانسته اید جلوی پیشرفت آن را بگیرید، مطلب زیر را مطالعه کنید تا با راه های درمانی رایج برای برونشیت آشنا شوید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۵    
ابرو در زیبایی افراد نقش بسزایی دارد. ریزش ابروها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای درمان ریزش ابرو باید علت اصلی آن را تشخیص داد و در جهت رفع آن بر آمد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۷:۳۵    
کلاژن از اجزای اصلی ساختمان سلول های پوستی و فراوان ترین پروتئین موجود در بافت های بدن است. واحدهای تشکیل دهنده این ماده، اسیدهای آمینه گلیسین، پرولین، هیدروکسی پرولین و آرژنین می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۵    
آیا درست است که مصرف سرکه سیب، چای سبز و ... باعث کاهش وزن می شود؟ در این مقاله به پاسخ این سوال و بررسی برخی از مواد غذایی کاهش دهنده وزن می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۵    
می گویند "زیبایی در نگاه نظاره گر است." در حقیقت کسی که نظاره گر است، می بیند و درک می کند و اوست که تصمیم می گیرد چه چیزی از نظرش زیبا است و چه چیزی زیبا نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۵    
مطالعات و تحقیقات جدید نشان می دهند که گنجاندن منظم پروتئین های گیاهی در برنامه غذایی، خطر مرگ زودهنگام را به خصوص در افراد دارای زمینه خطر کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۵    
جالب است بدانید که هورمون تستوسترون مردانه تنها علت مهم در میل جنسی به حساب نمی آید. این هورمون در زنان هم وجود دارد. در حقیقت میل جنسی به موارد زیادی ارتباط دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۵    
خواب راحت، کافی و با کیفیت یکی از مهم ترین عوامل حفظ سلامت می باشد. خواب کم یا اختلالات خواب روی فکر، قدرت تمرکز، توانایی فرد و حتی روی کار روزانه فرد تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۳۵    
5 روز هفته و روزانه 8 ساعت کار مداوم به بدن صدمه می زند. خستگی چشم، کشیدگی عضلات گردن، اضافه وزن و ... که ما را به فکر بهبود کیفیت بهداشت و سلامت خود در محیط کار می اندازند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۵    
یکی از مشکلات رایج در دوران حاملگی، دیابت دوران بارداری است. به دلیل عوارض این بیماری بر روی مادر و جنین، در دوران بارداری، باید غربالگری و تشخیص دیابت صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۵    
آلرژی، واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن نسبت به عوامل مختلف است. کسانی که دچار حساسیت هستند، نسبت به مواد موجود در محل زندگیشان، واکنشی بیش از حد معمول نشان می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۵    
دمانس یا زوال عقل، از دست رفتن پیشرونده عملکرد فکری و مغزی است و معمولاً بر اثر یک بیماری مغزی ایجاد می شود. کاهش تدریجی عملکرد مغزی و اختلال حواس یکی از علائم دمانس است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۵    
یکی از داروهایی که برای لاغر شدن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، اورلیستات یا زنیکال است که از جذب چربی ها جلوگیری می کند. اما این دارو عوارضی هم به دنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۵    
زنان باید قبل از سن یائسگی عادات غذائی خود را براساس مواد غذائی ضدالتهابی قرار دهند، زیرا پس از یائسگی بدن به سمت ضعف و سستی بیشتر می رود و در این روند، استخوان ها نیز تحت تأثیر می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۵    
با افزایش سن به تدریج سطح کلسترول خون افزایش می یابد و در سنین میانسالی سطح کلسترول خون بسیاری از افراد بیشتر از حد مطلوب، یعنی 200 میلی گرم در دسی لیتر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۷:۳۵    
بدیهی است که انتخاب برنامه های تلویزیونی مناسب و فیلم های داستانی، سینمایی و مستند، نه تنها برای کودکان، بلکه برای بزرگسالان نیز باید با دقت و حساسیت انجام بشود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۶    
خواب یکی از مهم ترین رفتار انسان بود ه و وجود آن برای بقا ضروری است...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۶    
پوست بدن نه تنها گسترده ترین ارگان بدن را تشکیل می دهد، بلکه سنگین ترین بخش آن نیز محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۱    
بیماری آلزایمر نوعی اختلال عملکرد مغزی است که باعث تحلیل رفتن تدریجی توانایی های ذهنی بیمار می شود...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۶    
بدن انسان از میلیون ها سلول تشکیل شده است. این سلول ها انواع متفاوتی دارند
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۱    
همانطور که می دانید دیابت مادر سبب افزایش خطر ناهنجاری های مادرزادی، سقط...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۱    
همانطور که می دانید جنس یک فرد به وسیله کروموزوم های X و Y تعیین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۶    
هرانسانی نسبت به خودش برداشتی کلی دارد که به آن خودپنداره فرد گوییم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۱    
وقتی کم سن و سال تر بودم، گمان می کردم جذاب بودن مادرزادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۱    
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۷:۳۶    
امروزه مصرف، توزیع و تبلیغ مکمل های غذایی در میان سایر اقشار مردم، رواج گسترده ای یافته است و هرروز شاهد تقاضا و عرضه بیشتر مکمل های غذایی در بازار هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۷:۳۶    
قابلمه ای را روی حرارت ملایم قرار دهید. شکر، نشاسته ذرت و دارچین را در آن بریزید و هم بزنید. سپس شیر را به آرامی بیفزائید و هم بزنید. آن را 5 دقیقه بپزید و مرتب هم بزنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۷:۳۶    
انسولین همچون کلیدی است که قفل ورود عوامل سازنده درشت مغذی های انرژی زا را به داخل سلول ها و ورود تک قندی ها، اسیدهای آمینه و اسیدهای چرب را به داخل سلول ها امکان پذیر می سازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۷:۳۶    
هیچ چیز زیباتر و باارزش تر از یک کودک نیست، به ویژه اگر او، کودک خودتان باشد. اما در طرف دیگر قضیه ناتوانی کودکان در کنترل بدن شان است که شما را مجبور می کند، هر روز او را تمیز کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۷:۳۶    
یک عدد تورتیلا را روی سطح صافی قرار دهید و 2 قاشق سوپخوری کره بادام زمینی روی آن بمالید. آنگاه یک عدد موز را نزدیک لبه تورتیلا قرار دهید و آن را رول نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۷:۳۶    
دکتر هواردهی در اواخر قرن 19 در آمریکا تئوری خاصی را ابداع و ارائه کرد که به زبان های مختلف بارها و بارها تجدید چاپ شده و توجه زیادی را به خود معطوف نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۷    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۷:۳۷    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۷:۳۷    
تعریف کردن داستان هایی از مشاهیر جهان و افراد موفق برای کودکان و نوجوانان بسیار سودمند است. برای آنها از پشتکار مشاهیر بگویید که با اراده می توان به تمام اهداف دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۷:۳۷    
این بسته از زندگی آنلاین در خصوص راه های آرام سازی دانش آموزان در شب های پر استرس امتحانات و برخورداری از تغذیه و وعده های غذایی مناسب در دوران امتحانات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۴    
شما چند سال دارید؟ چه 16 ساله باشید و یا 60 ساله مربی ورزشی، جاسلین تامسون، این چند تمرین ورزشی فوق العاده را به شما پیشنهاد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۹    
نیازهای تغذیه ای فرد بعد از اتمام کوهنوردی به پایان نمی رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۹    
هورمون ها یکی از مکانیسم های اصلی تنظیم کننده بدن هستند. در بدن زنان و مردان هورمون هایی وجود دارد که تعداد بیشتری از واکنش های شیمیایی بدن را کنترل می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۹    
تغذیه دانشی است که به تامین نیازهای بدن از مواد مغذی توجه داشته و وضعیت تغذیه را در بین اقشار مختلف جامعه از کودکان تا سالمندان و از بیماران تا افراد سالم پایش و ارزیابی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۴    
بهتر است صبح ها خود را به انجام چند حرکت کششی به مدت 15 دقیقه عادت دهید تا هم خون بیشتری در بدنتان جریان یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۹    
سلامت انسان از بدو تولد تا لحظه مرگ وابسته به تغذیه صحیح و سالم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۴    
اگر مادر شما چاق و دارای اضافه وزن است، پس شما نیز در آینده چاقی و اضافه وزن خواهید داشت. البته، به حتم این گونه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۴    
امروزه، رژیم های غذایی گیاهخواری در میان نوجوانان و جوانان کشورهای غربی از محبوبیت زیادی به ویژه در دختران و زنان برخوردار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۴    
کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۹    
داروی اورلیستات یا زنیکال، نوعی مهارکننده لیپاز می باشد و مشابه با الی عمل می نماید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۴    
آیا می دانید چه رژیم غذایی مناسب است. رژیم غذایی مناسب تامین کننده نیازهای اولیه بدن می باشد، عوارضی را برای بدن ایجاد نمی کند و می تواند برای طولانی مدت ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۴    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۹    
به ندرت پیش می آید فردی که تصمیم به کاهش وزن و پیروی از یک رژیم لاغری می گیرد، در اولین تلاش خود موفق شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۹    
فعال ماندن در بارداری برای سلامت مادر و فرزندش بسیار مهم است. اما پیش از انجام حرکات ورزشی حتما با پزشک تان مشورت کنید و اگر از نظر جسمانی مشکل خاصی در میان نبود، هر روز ورزش کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۹    
بیش از دو دهه مطالعات نشان می دهد که افرادی که کمتر می خوابند ،بیشتراضافه وزن پیدا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۹    
کاشکسیا عبارت است از تحلیل عضلانی و کاهش وزن که در اثر عوامل مختلفی بروز می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۹    
داروی لاغری برونتریل به عنوان یک مهارکننده اشتها به کار می رود. این دارو همراه با یک برنامه رژیم کاهش وزن استفاده می شود. در اینجا با عوارض جانبی دارو آشنا می شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۹    
گردشگری غذایی یکی از اشکال گردشگری فرهنگی محسوب می شود که بیشتر کشورها جهت تنوع محصولات گردشگری خود از این میراث به طرق مختلف استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۹    
آیا می دانید چگونه کودکان چاق خود را به ورزش تشویق کنید؟ شما می توانید بدون اجبار او را علاقه مند به ورزش کنید. باور داشته باشید یا نه، کودک شما در این رابطه از خود شما الگو می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۴    
با وجود تمام مشکلاتی که ممکن است همراه بارداری وجود داشته باشد، اما باید دانست که بارداری فوایدی هم غیر از بچه دار شدن دارد و آن کاهش بروز برخی از بیماری ها است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۹    
متخصصان تغذیه انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی ایران، زیر نظر دکتر فروغ اعظم طالبان و دکتر تیرنگ رضا نیستانی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۳۹    
آلزایمر نوعی بیماری پیشرونده مغزی است که با اختلال حافظه، نوسانات خلق، اغتشاش شعور و اختلال پیشرونده در دریافت و پردازش اطلاعات توسط مغز همراه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۳۹    
نمایه گلیسمی عبارت است از سرعت تاثیر قندهای مواد غذایی بر روی قندخون. مواد غذایی از نظر نمایه گلیسمی به سه دسته تقسیم می شوند: مواد غذایی با نمایه گلیسمی بالا، متوسط و پایین.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۳۹    
امروزه با توجه به مراقبت های پزشکی پیشرفته، آسیب های جدی و مرگ به دنبال سوختگی ها، کاهش یافته است، آموزش های جلوگیری از آتش سوزی و سوختگی و دسترسی بیشتر به مراکز درمانی هم موثرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۳۹    
بیماری ام اس یک اختلال درگیر کننده سیستم اعصاب مرکزی و یک بیماری ناتوان کننده است که در اغلب موارد، افراد جوان جامعه را درگیر می کند. تاکنون هیچ درمان قطعی جهت بهبودی کامل این بیماری شناخته نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۳۹    
هومیوپاتی یک سیستم کامل مراقبت بهداشتی است که می تواند در محدوده گسترده ای از بیماری ها و اختلالات اثر درمانی داشته باشد. در اینجا بیشتر با اصول درمانی در هومیوپاتی آشنا می شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۹    
اولین بار 40 سال قبل بود که لیزر برای درمان های پوست و مو مورد استفاده قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۹    
تحریریه دنیای سلامت از چربی پوست تان بکاهید شما نمی توانید جلوی تولید چربی توسط غده های چربی پوست تان را بگیرید. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۹    
هیچ درمان معجزه آسایی وجود ندارد که بتوان با آن این نقش ها را در یک جلسه کاملا محو کرد. هر درمانی که ادعا شود در یک جلسه تاتو را کاملا از بین می برد، قطعا به پوست آسیب خواهد رساند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۹    
خیار را با پوست خرد کرده، سپس سیب زمینی را پس از شستن پوست کنده خرد کنید...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۹    
ما انتظار د اریم با بالا رفتن سن مفاصل و شش هایمان توانایی خود را از د ست بد هند . اما تصور اینکه این اتفاق برای مغز بیفتد کمی آزارد هند ه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۴    
تشنج به اختلال عملکرد فیزیولوژیک قشر مغز گفته می شود که در آن تخلیۀ الکتریکی غیر طبیعی و همزمان دسته ای از سلول های مغزی به طور موقت و گذرا ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۹    
اکثر ما د ر طول زند گی خود شب هایی را که به سختی خوابمان برد ه است را تجربه کرد ه ایم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۴    
مولتی پلی اسکلروزیس یک بیماری التهابی سیستم اعصاب مرکزی (CNS) است که معمولا در سنین 20 تا 40 سالگی تظاهر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۹    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۹    
آیا دوست دارید لبخندی زیبا داشته باشید؟ اگر این طور است نگران دندان های تان که از هم فاصله دارند و یا لب های باریک تان نباشید. در واقع هیچ کس ظاهری بهتر از دیگری ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۹    
بدن سیستم پیچیده ای از ماهیچه ها است که دردهای عضلانی می تواند در هر نقطه ای از آن رخ دهد. در بین افراد، دردهای عضلانی شایع بوده که معمولا به دلیل یک فعالیت طولانی مدت ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۹    
اکثر مردم از فواید میوه و سبزی آگاهی دارند اما بسیاری از آنها تفاوت میان این دو را نمی دانند. بر اساس ساختار، طعم و فواید مغذی بودن، این دو گروه از مواد غذایی تفاوت هایی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۹    
متاسفانه امروزه افراد بدلیل اشتغال و گرفتاری، کمتر حوصله صرف وقت برای گذراندن رژیم های اصولی دارند و به راه های میانبر فکر می کنند. با هم به بررسی رژیم های پروتئینی می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۹    
هنگامی که آزمایشات یک فرد را چک می کنیم ،پارامترهایی را تحت عنوان پروفایل لیپیدی مشاهده می کنیم. این پارامترها در بیماری های قلبی عروقی و سکته های مغزی حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۴    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۹    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۴    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۴    
در سال 1930 ژنتیکی بودن سندرم داون مشخص شد و علت این اختلال ...
مشاهده نتایج بیشتر...