سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۰۳:۵۸Aug 2018 21

زندگی آنلاین (zendegionline.ir)

زندگی آنلاین 30 اسفند 1395 زندگی آنلاین 29 اسفند 1396 زندگی آنلاین 31 فروردین 1397 زندگی آنلاین 31 اردیبهشت 1397 زندگی آنلاین 31 خرداد 1397 زندگی آنلاین 31 تیر 1397 زندگی آنلاین 1 مرداد 1397 زندگی آنلاین 2 مرداد 1397 زندگی آنلاین 3 مرداد 1397 زندگی آنلاین 4 مرداد 1397 زندگی آنلاین 6 مرداد 1397 زندگی آنلاین 7 مرداد 1397 زندگی آنلاین 8 مرداد 1397 زندگی آنلاین 9 مرداد 1397 زندگی آنلاین 10 مرداد 1397 زندگی آنلاین 11 مرداد 1397 زندگی آنلاین 12 مرداد 1397 زندگی آنلاین 13 مرداد 1397 زندگی آنلاین 14 مرداد 1397 زندگی آنلاین 15 مرداد 1397 زندگی آنلاین 16 مرداد 1397 زندگی آنلاین 17 مرداد 1397 زندگی آنلاین 18 مرداد 1397 زندگی آنلاین 20 مرداد 1397 زندگی آنلاین 21 مرداد 1397 زندگی آنلاین 22 مرداد 1397 زندگی آنلاین 23 مرداد 1397 زندگی آنلاین 24 مرداد 1397 زندگی آنلاین 25 مرداد 1397 زندگی آنلاین 27 مرداد 1397 زندگی آنلاین 28 مرداد 1397 زندگی آنلاین 29 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۷    
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۷    
سالمندان اقشاری از جامعه هستند که به مراقبت های ویژه نیاز دارند سالمندی پدیده ای کاملاً طبیعی هست که با تغییرات فیزیولوژیک همراه است. در واقع سالمندی کاهش قوای جسمانی را پیش رو دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۷    
اگر کودک صبح ها زود بیدار می شود، در مهدکودک فعالیت زیادی انجام می دهد، به همراه مادر یا پدرش به خرید می رود و ... حتی اگر در کالسکه اش همراه شما می خوابد، مقدار خواب او کافی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۷    
بسیاری از آسیب های زانو را می توان با موفقیت با اقدامات ساده، مانند بریس و تمرینات تقویتی درمان نمود. آسیب های دیگر ممکن است نیاز به جراحی برای اصلاح داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۷    
کودکان نوپا، به طور طبیعی حس کنجکاوی بالا و میل شدیدی به مستقل بودن و جداگانه رفتار کردن دارند. آن ها مثل آهنربا جذب می کنند و البته بسیار مستعد آسیب دیدگی و انواع خطرات احتمالی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۳    
برنج را در آبکش بریزید و حدود 1 دقیقه خوب بشویید. در این مرحله نشاسته خارج می شود و از چسبیدن برنج جلوگیری می گردد. روغن را در قابلمه بزرگی بریزید و آن را روی حرارت متوسط قرار دهید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۳    
در بسیاری از موارد علت زمینه ای گلودرد ها بیماری های ویروسی مختلف هستند که بدون نیاز به هیچ گونه آنتی بیوتیک باید سیر طبیعی خود را طی کنند، شایع ترین این موارد در اینجا ذکر شده اند:
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۳    
شنیدن گاه به گاه صدای تق تق، و... در هنگام خم شدن زانو الزاماً به معنی ابتلا به آرتروز یا ورم مفاصل نیست، هرچند که این صداها معمولاً از مفاصل افراد مبتلابه آرتروز شنیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۳    
من یک دوچرخه کوچولو دارم. دوچرخه ام یک بوقِ سبز دارد. وقتی بوق آن را فشار می دهم، صدای بوق بوقش بلند می شود. آن وقت من هم با خوش حالی بوق را بیش تر فشار می دهم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۳    
با این که بازی های کامپیوتری در ظاهر، تنها بازی به حساب می آیند اما متاسفانه در اغلب موارد، بیش از این که برای بازیکن ها جنبه تفریح و بازی داشته باشند، جنبه اعتیاد دارند!
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۵    
سیزدهمین جشنواره ملی آش ایرانی با همراهی بیش از 600 هزارنفرآش دوست و گردشگردیشب در ائل داغی به کارخود پایان داد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۴    
سیب زمینی را خرد کنید و همراه با سیر، زنجبیل و پودر کاری در قابلمه بریزید و خوب هم بزنید تا سیب زمینی با پودر کاری آغشته شود. شیر و 200 میلی لیتر آب به آن بیفزایید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۴    
تحقیقات نشان می دهد که: در میان انواع تربیت، تربیت غیررسمی و زمینه های اجتماعی و فرهنگی بیش از تربیت رسمی در تغییر رفتار کودکان مؤثر است و اوقات فراغت می تواند تربیت غیر رسمی تلقی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۴    
افیوژن مفصل هنگامی اتفاق می افتد که مقدار بیش ازحدی مایع در یک مفصل جمع شود. هنگامی که این وضعیت در زانو رخ می دهد، معمولاً تورم زانو یا آب آوردن زانو نامیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۴    
هر دارویی که مادر شیرده مصرف می کند جزیی از آن (حدود یک درصد) وارد شیر می شود. مقدار دارویی که از طریق شیرمادر به شیرخوار می رسد بسیار کمتر از آن مقداری است که از جفت به جنین می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۷    
در حقیقت پازل ها، بهترین هدیه ای هستند که می توانیم به کودکان خود بدهیم. آنها ابزارهای آموزشی لذت بخشی هستند که ذهن کودکان را درگیر کرده و به آنها مهارت های مهم زندگی شان را می آموزند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۷    
روغن را در قابلمه ای بریزید و پیاز، هویج، کرفس و سیر را 5 دقیقه در آن تفت دهید. عدس را در آبکش بریزید و زیر شیر آب بگیرید. سپس آب را خالی کنید و عدس را در قابلمه بریزید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۷    
رفتار امروز ما نتیجه اش در طول تاریخ و نسل ها نشان داده می شود و رفتارهای اشتباه ما در تربیت کودکان می تواند پیامدهای بسیار بدی را برای نسل ها به همراه آورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۷    
عمل جراحی تعویض مفصل زانو که به آن آرتروپلاستی زانو نیز گفته می شود به منظور کمک به کاهش درد و بهبود عملکرد زانو در فردی که دچار مشکل و درد شدید زانوست انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۷    
گریل را از قبل گرم کنید. روغن را در تابه کوچکی گرم کنید. پیاز را به آن اضافه کنید و به آرامی تفت دهید تا نرم شود. سپس سیب زمینی را بیفزایید و خوب هم بزنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۷    
هر خانه یا مکانی دیگر از جمله استخر و مراکز آبی ورزشی نیاز به قانون و یکسری مقررات دارند. این قوانین شامل نظارت، چگونگی رفتار و نحوه استفاده از وسایل مختلف موجود در آن مکان می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۷    
بحث انتخاب همسر همواره یکی از مباحث اساسی در روان شناسی زناشویی و مشاوره پیش از ازدواج است و این مقوله توجه بسیاری از روان شناسان و مشاوران خانواده و ازدواج را به خود معطوف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۷    
هندوانه را در مخلوط کن بریزید تا خوب پوره شود. سپس آن را از آبکش عبور دهید و در کاسه ای بریزید. آب، آبلیمو و در صورت تمایل مقدار کمی شکر را در کاسه دستگاه همزن بریزید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۲    
در این بسته از زندگی آنلاین به بررسی برخی از شهرهای دیدنی ایران پرداخته ایم. این بسته می تواند راهنمای خوبی برای افرادی باشد که قصد سفر به شهرهای ایران را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۲    
اگر همسران نحوه دوست داشتن، مهر ورزیدن و محبت کردن به دیگری را بیاموزند، آنگاه تمام وقت خود را صرف یکدیگر خواهند کرد؛ نه این که وقت شان را در شبکه های مجازی تلف کنند!
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۲    
از آنجا که رعایت بهداشت دهان و دندان از همان دوران رویش دندان ها اهمیت زیادی دارد، در این مقاله به تعدادی از رایج ترین سوالات والدین در زمینه بهداشت دهان و دندان کودکان پاسخ می دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۲    
در انتهای استخوان ران، قسمت ابتدایی استخوان درشت نی و در قسمت فوقانی و تحتانی استخوان کشکک صفحات رشد وجود دارند که خود می توانند در شرایط خاص باعث ایجاد درد در نوجوانان و بچه ها باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۷    
جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۵۳    
کاری کنید که غذاهای سالم پایه و اساس تغذیه خانوار شما محسوب شوند. روش هایی بکار گیرید تا اعضای خانواده در انتخاب غذاهای سالم شریک شوند و طعم های مختلف را برای غذاها تعیین کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۵۳    
در اینجا روش دوخت نوعی حوله مناسب فصل تابستان هنگام رفتن به دریا یا استخر که برای تمام کودکان در هر سنی قابل استفاده می باشد، آموزش داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۴    
جوانرود یکی از شهرستان های مقصد گردشگری در کرمانشاه به دلیل داشتن بازارچه های مرزی و همچنین نزدیکی به مرکز استان همه روزه پذیرای گردشگران به ویژه بومی هاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۵۲    
علم زایمان در سال های اخیر در زمینه به کارگیری تکنیک های کاهش درد زایمان پیشرفت های قابل توجهی داشته است تا زایمان بیش از پیش برای مادران تجربه ای خوشایند باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۰    
تحقیقات مرتبط با بیماری های تنفسی نشان داد که بین مصرف مواد غذایی آماده و فست فود و افزایش احتمال آسم، خس خس، و چندین نوع آلرژی ارتباط وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۰    
طالبی را در دستگاه غذاساز یا مخلوط کن بریزید و پوره کنید تا یکدست شود. سپس توت فرنگی را پوره کنید تا یکدست شود. آنگاه یک سوم قالب های بستنی را با پوره طالبی پر کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۰    
یکی از راه های مؤثر برای جلوگیری از افسردگی، ورزش کردن است، زیرا ورزش کردن نه تنها شیر مادر را کم نمی کند، بلکه به سلامتی مادر و شوق او به شیر دادن نیز کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۰    
هیدروسل به تجمع مایع شفاف اطراف بیضه گفته می شود. در واقع باقیمانده جنینی صفاق روی بیضه به نام تونیکا واژینالیس به ترشح اضافی ادامه داده و باعث تجمع مایع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۰    
کودکان تمایل دارند غذاهایی را مصرف نمایند که بتوانند آن را به راحتی در دست خود بگیرند. به همین دلیل بیشتر کودکان به مصرف انواع ساندویچ ها تمایل نشان می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۳    
امروزه پروبیوتیک ها بصورت مکمل ها و پودرهای خوراکی در داروخانه ها و یا بصورت مواد غذایی غنی شده مانند ماست و نان در سوپرمارکت ها در دسترس می باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۳    
کتاب محصول تجربه های بشری و خلاقیت های ذهنی و آموخته های دراز مدت انسان است. سهم کتاب در انتقال دانش ها، گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۱۳    
به مناسبت انتشار دو اثر از بیژن بیجاری با عنوان تماشای یک رویای تباه شده/ باغ سرخ و عرصه های کسالت / پرگار/ قصه های مکرر با وی به گفتگو نشستیم که در ادامه آن را می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۳    
بازی در فضای بیرون از خانه موجب رشد سریع کودکان می شود. رفتن به پارک به همراه کوچولوهای دلبندتان را به یک عادت تبدیل کنید. این کار برای کودک تان و حتی خودتان فواید بسیاری دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۳    
در این دوران خوابیدن بر روی شکم یا رو به بالا ممنوع است و به ویژه پس از سه ماهه اول بارداری توصیه می شود به پهلوی چپ و در صورت نیاز به تغییر پوزیشن، به پهلوی راست دراز بکشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۳    
فیبر بهترین سلاح برای مقابله با چاقی است. بسیاری از خانواده ها درگیر پیدا کردن راه حل منطقی و مناسب برای رفع مشکل چاقی هستند. فیبر می تواند تا حدود زیادی این مشکل را رفع نماید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۳    
روی نان را با آب اسپری نمایید، سپس اندکی کره بمالید و رویش کنجد پاشیده و در فر از قبل گرم کرده با دمای 180 درجه سانتیگراد به مدت ده دقیقه قرار دهید تا اندکی طلایی و برشته شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۹    
هم زمان با روز خبرنگار، مراسم گرامیداشت و پاسداشت این روز، مراسمی با حضور بیژن نوباوه وطن مدیرمسئول روزنامه عصر ایرانیان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۳۹    
برای تشخیص دیابت در زمان بارداری که به آن دیابت بارداری یا GDM گفته می شود، از تست تحمل گلوکز استفاده می شود که به شکل های مختلف و با مقادیر مختلف گلوکز تغلیظ شده صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۳۹    
در این روز، محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مستقر در مزار شریف افغانستان، همراه با 8 تن از کارکنان سرکنسولگری ایران در آن شهر، به دست عوامل گروه طالبان به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۰۸:۳۹    
فصل تابستان است و باید به فکر لباس هایی باشیم که نه تنها استایلی شیک به ما می بخشند بلکه به رنگ هایی هستند که در گرمای تابستان حس خنکی به ما القا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۹:۱۸    
عکس هایی از مراسم رونمایی از آلبوم تمام شد بهاره رهنما با حضور همسرش امیر خسرو عباسی را ببینید .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۹    
شناخت علل و عوامل پیدایش، گسترش و شیوع و نیز راهکارهای روان شناسی برای برطرف کردن دعواهای زن و شوهری، موضوع این نوشتار است که امیدوارم موردپسند شما خوانندگان خوب قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۵    
یکی از حقوق مهم مالی زنان حق دریافت نفقه است که در شرع اسلام احکام مرتبط به خود را دارد و در مورد واجب بودن پرداخت آن توسط مرد در فقه اسلامی و قانون تردیدی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۵    
در دوران حاضر که روند تغییرات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به سمت استقلال اقتصادی، ارتقاء حقوق و افزایش نقش زنان در جامعه پیش می رود چنین پدیده ای موردایراد و انتقاد قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۲    
پدر جوان به همراه دخترش از حادثه انفجار یک اسکوتر برقی جان سالم به در بردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۲    
آیا تغذیه در تابستان تفاوتی با سایر فصول دارد؟ تغذیه در تابستان تفاوت فاحشی با سایر فصول دارد و این تفاوت می تواند اثرات قابل توجهی بر سلامت افراد بجا بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۲    
سفید شدن موها پدیده ای طبیعی و وابسته به نژاد و سن است. این پدیده در نژاد سفید از حدود 30 تا 35 سالگی شروع می شود و تا 50 سالگی تقریباً نیمی از مردم، نیمی از موهایشان سفید است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۲    
بدون مشارکت سیاسی زنان، امر توسعه به کندی پیش خواهد رفت. این مسئله، مطلبی است که سیده فاطمه ذوالقدر، در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز بر آن تاکید دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۲    
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که تصور کنید ازدواج موفقی نداشته اید. تصور اینکه اگر مدت بیشتری در انتظار یافتن همسر مناسب بودید حتماً گزینه بهتری را می یافتید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۸    
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با استقبال از ایده همایون شجریان برای برگزاری کنسرت خیابانی از وزارتخانه های کشور و ارشاد خواست در این زمینه حمایت های لازم را برای برگزاری این کنسرت از این ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۹    
وزیر خارجه آمریکا اظهار امیدواری کرد مذاکره با پیونگ یانگ با گذر زمان به نتیجه برسد حال آنکه وی روسیه را به دور زدن تحریم های کره شمالی متهم کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۸    
به بهانه اکران فیلم سینمایی دارکوب که روایتی متفاوت از معضل اعتیاد را به روی پرده سینما آورده، در این گزارش به معضل اعتیاد در سینمای ایران نگاهی داشتیم که در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۸    
در تابستان باید به شهرها و نقاطی سفر کرد که خنک باشند.، البته منظور از خنکی یعنی دمایی قابل تحمل و پایین تر از 30 درجه، وگرنه تابستان است و ایران تا اواسط پاییز قصد خنک شدن ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۸    
بر اساس مطالعاتی درباره 60 کشور جهان، یافته ها حاکی از آن است که در بسیاری از کشورهای درحال توسعه، نرخ کارآفرینی زنان بیش از کشورهای توسعه یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۱    
روزنامه صبا - ملیکا مومنی راد: شادی کرم رودی چهره جوان و جدید عرصه بازیگری سینمای ایران است. او این روزها با ایفای نقش تینا در فیلم دارکوب بهروز شعیبی روی پرده سینماست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۵    
از طریق این سرگرمی او را به چالش بکشید تا فکر کند چرا برخی از اشیاء توسط آهنربا جذب می شوند. سپس با او در مورد این مفاهیم ابتدایی از علم فیزیک صحبت کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۴:۰۶    
گالری نگاه نو با همکاری آکادمی هنرهای تجسمی هونام، مسابقه عکس سلفی خلاقانه را با موضوع آزاد و با هدف حمایت از هنر معاصر و استفاده از سبک های جدید برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۴۸    
افرادی که به مقدار زیاد هندوانه مصرف می کنند، کمتر به بیماری آسم مبتلا می شوند. زیرا هندوانه سرشار از ویتامین سی است و این ویتامین در پیشگیری از آسم مؤثر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۴۸    
بزرگ ترین مشکل مهمانداران هواپیما استرس بالا و کم خوابی است که این دو تأثیر قابل توجهی بر سلامت پوست دارد. 4 توصیه زیر برای مهمانداران هواپیما بسیار کمک کننده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۴۸    
موزه آبگینه ایران یکی از بهترین موزه ها در کشورمان است که با طراحی داخلی فوق العاده، برخورداری از گنجینه ای ارزشمند و ارائه خدمات مناسب به یکی از برترین موزه های ایران تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۹    
قدری روغن، گوشت، نمک، فلفل و زردچوبه را در تابه مناسبی بریزید و روی حرارت اجاق تفت دهید. آن گاه رب گوجه فرنگی و فلفل دلمه ای را به همراه پیازداغ بیفزائید و پیوسته آن را هم بزنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۹    
اگر شما والدین عزیز می خواهید کودک تان رشد قدی خوبی داشته باشد و از مواد غذایی و تغذیه مناسب برای افزایش رشد قدی اطلاع پیدا کنید، این بسته زندگی آنلاین را از دست ندهید!
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۹    
مواد جامد ساختار ثابتی دارند و شکل و اندازه آنها مشخص است. در مورد مواد جامد با فرزند خود صحبت کنید. آیا بعد از توضیح شما کودک تان می تواند دور مواد جامد خط بکشد؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۹    
استفاده بیش ازحد از صفحات نمایشگر می تواند مضرات بسیاری در پی داشته باشد. باید کودکان خود را نسبت به انتخاب های ایمن و مناسب، راهنمایی کرده و آن ها را آموزش دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۹    
کمبود هورمون رشد یکی از نادرترین بیماری ها می باشد که منجر به عدم رشد و بالندگی فرد مبتلا می شود. نشانه بارز این بیماری در کودکان بصورت کوتاه قدی نمود پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۹    
در طول زندگی تقریباً نصف مردان مبتلا به یک نوع سرطان خواهند شد. سرطان می تواند هر فردی را در هر سنی گرفتار سازد، ولی بالاتر از 55 سال شیوع آن بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۵    
بعد از اتمام یک ارتباط رمانتیک و نزدیک، همه آدم ها احساس قربانی شدن دارند و حتی یک لحظه هم به این فکر نمی کنند که ممکن است خودشان مقصر اصلی از هم پاشیدگی ارتباط شان باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۳    
اقتصاد ایران: به طور کلی طراحی مدرن در حوالی جنگ جهانی اول آغاز شد و رفته رفته با استقبال چشم گیر در جوامع بین الملل گسترش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۵    
سلام خانم 25 ساله باردار هستم، راه حل درمان موهای زیر چانه و گردن که به صورت زیر پوستی درمی اید و لک های بدی به جا می گذارد چیست؟ آیا در دوران بارداری هم راه درمانی هست؟ دکتر مریم خادم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۵    
با سلام و احترام. لطفاً در مورد غربالگری سرطان سرویکس (دهانه رحم) توضیح دهید. دکتر مریم خادم؛ جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۵    
با سلام. من 27 سالم است. دو سال هست که ازدواج کرده ام و الان 8 ماهه باردار هستم. 3 تا 4 بار بعد از ازدواج روی هاله قهوه ای سینه ام جوش چرکی و قرمز می زنم که موقع تماس دست درد می گیرد و اگر دست نزنم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۵    
سلام. دختری 20 ساله هستم. دور سینه ام در ناحیه ای که قهوه ای هست، برآمدگی های کوچکی وجود دارد که مثل جوش هست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۵    
سلام. ببخشید من نه باردارم نه بچه شیر می دهم، ولی لیدی میل خریدم، چون احساس کردم همه نوع ویتامین دارد و چون در دوران پریود خیلی درد و ناراحتی دارم، گفتم شاید خوب باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۵    
کیست تخمدان دارم. نه سال است که بچه دار نمی شوم. چهار بار هم آی وی اف کرده ام. الان نمی دانم چه کار کنم. شوهرم هم سالم است. دکتر نوشین نظری؛ جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۵    
پروتئین وی بالاترین ارزش بیولوژیکی را دارد. ارزش بیولوژیکی تعیین می کند چه مقدار از پروتئین مصرفی، جذب بدن می شود. اگر ارزش بیولوژی یک پروتئین 100 باشد یعنی کل پروتئین جذب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۵    
بهترین ظروف برای طبع ماد غذایی، ظروف مقاوم به حرارت هستند که به هیچ وجه مواد سمی را به مواد غذایی در حال پخت وارد نمی کنند مانند ظروف شیشه ای و پیرکس.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۵    
دیابت شایع ترین علت بیماری های قلبی عروقی، سکته ها، نارسائی کلیه، کوری و قطع اندام می باشد. بیماران دیابتی دو برابر افراد عادی به بیماری قلبی مبتلا می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۵    
دریافت انرژی در مقادیر بسیار بیش از حد نیاز روزانه (به ویژه زمانی که از منابع کربوهیدرات های ساده و یا چربی باشد)، تنها منجر به افزایش بافت چربی در فرد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۵    
روی خمیرهای فیلو کره آبکرده بمالید و بعد هر یک را بصورت بادبزنی جمع کنید و از یک طرف آن را رول کنید. آن گاه کف قالب را به قطر 23 سانتیمتر با کاغذ روغنی بپوشانید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۵    
بیماری های سیستم قلبی عروقی سالیانه جان صدها هزار نفر مرد را می گیرند درصورتی که با برنامه ریزی صحیح می توان از بسیاری از مرگ های زودرس ناشی از بیماری های قلبی عروقی جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۵    
بیماری کبد چرب غیر الکی یکی از شایع ترین بیماری دنیا می باشد که باعث افزایش خطر سیروز دیابت نوع دو و بیماری های قلبی و عروقی می شود. این بیماری با بیمارهای سندرم متابولیک ارتباط دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۵    
برای دستیابی به مزایای بهداشتی، تغذیه ای، ایمنی، روانشناختی، اقتصادی و محیطی تغذیه با شیرمادر لازم است که میزان شروع شیردهی به محض تولد، هم چنین طول مدت شیردادن، افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۲۱:۴۴    
معاملات زمین، آپارتمان، خانه در پردیس ، املاک و مستغلات خود را در پردیس به ما بسپارید. شرکت ابنیه سازان پردیس دارنده استانداردهای بین المللی سازندگان صنعت مسکن جامع ترین سایت خرید و فروش املاک و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۸    
اگر برای افزایش بهره وری خود در ویندوز 10 به یک صفحه نمایش ثانویه نیاز دارید اما مانیتور دیگری در اختیار ندارید، تنها کافی است از لپ تاپ یا تبلت ویندوز خود به عنوان یک مانیتور بی سیم استفاده کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۰    
گل آرایی مجالس یکی از بخش های مهم و جدانشدنی مراسم های عقد و عروسی است که نمیشود آن را یک کار ساده و پیش پا افتاده دانست، زیرا به شدت سخت است و نیاز به تخصص دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۴    
روزنامه فرهیختگان: بهروز شعیبی گلشیفته را که ساخت، حرف های زیادی زده شد که دیگر از آن شعیبی دغدغه ساز فاصله گرفته است اما خودش این اعتقاد را ندارد و می گوید برای گلشیفته ای که هدف اولیه ساخت آن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۰    
مسکن، شغل و تأهل، هر یک به دلایلی اضلاع مشکلات مجردها را تشکیل می دهند، اما یکی از مهم ترین مشکلاتی که می تواند سلامت مجردها را تحت الشعاع قرار دهد به تغذیه و عادت های غذایی مجردها بازمی گردد ...
مشاهده نتایج بیشتر...