سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۵:۱۷Sep 2017 26

زندگی آنلاین (zendegionline.ir)

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۳    
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۳    
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۳    
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۳    
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۳    
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۳    
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۳    
به طور کلی چهار نوع سنگ کلیه در کودکان شیوع دارند که عبارتند از سنگ های کلیه با منشا اگزالات کلسیم، سنگ های کلیه با منشا فسفات کلسیم، سنگ های اسید اوریکی و سنگ های سیستئین.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۳    
اسفناج را بشویید و خشک کنید. آن را خرد کرده یا به قطعات کوچک تر ببرید. گوشت گاو چرخ شده را در ماهیتابه تفت داده و بپزید. روغن را خالی کنید و اسفناج را با گوشت گاو گرم مخلوط کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۳    
اختلال حافظه معمولاً به تدریج ایجاد شده و پیشرفت می کند. در ابتدا اختلال حافظه به وقایع و آموخته های اخیر محدود می شود ولی به تدریج خاطرات قدیمی هم آسیب می بینند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۳    
در بالای تخت خواب فضایی را مخصوص قرار دادن برخی وسایل در نظر بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳    
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۳    
صبحانه وعده غذایی مهمی برای کودکان است و چندین مطالعه نشان داده اند که کودکانی که به طور دایم صبحانه را سرسری می گیرند، دریافت کلی کمتری از مواد مغذی مهم دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۳    
ماست را در فیلتر قهوه در آبکش قرار داده و آن را در یک ظرف پلاستیکی بگذارید به طوریکه بین آبکش و ته ظرف فاصله باشد. روی آن را بپوشانید و برای 1 ساعت یا بیشتر در یخچال بگذارید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۳    
داشتن شکم بزرگ نه تنها جذابیت را از فرد می گیرد، بلکه برای سلامت بدن حتی از چاقی نیز مضرتر است. چربی شکمی خطر ابتلا به دیابت، بیماری های قلبی-عروقی و ... را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۳    
تمام سبزی ها و میوه ها، جز یکی دو مورد (مرکبات) که خوردن آنها در مواقعی مثل سردرد و میگرن توصیه نمی شود، مفیدند. موز نیز از میوه هایی است که سرشار از پتاسیم می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۳    
نه تنها افراد دارای پوست خشک برای تغذیه و احیای پوست شان به مرطوب کننده نیاز دارند، بلکه افراد دارای پوست نرمال، مختلط و چرب هم به مرطوب کننده نیاز دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۳    
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۳    
توصیه این است که در شش ماه اول تغذیه انحصاری با شیر مادر وجود داشته باشد، به شرط اینکه مقدار شیر کافی باشد و توصیه می شود که از اولین لحظات بعد از تولد، تغذیه با شیر مادر شروع شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۷:۳۳    
افرادی که پس از تماس با یک ویروس سرما نمی خورند ممکن است دستگاه ایمنی قوی تری داشته باشند. آسیب پذیری نسبت به بیماری تا حد زیادی به درجه استرس بستگی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۷:۳۳    
قالب ها را در کیسه های فریزر بگذارید و در فریزر نگهداری کنید. هنگامیکه آماده مصرف اند، تعداد قالب های دلخواه را یخ زدایی و گرم کنید. از افزودن قند، نمک یا سایر چاشنی ها اجتناب کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۷:۳۳    
بدلیل مشکل یبوست که دراین دوران بسیار شایع است و از طرفی خوردن غذاهای حجیم برای افراد باردار مشکل است سوپ گزینه مناسبی برای این دوران محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۶:۳۳    
گاهی اوقات به دیدن پدر یا مادرتان می روید و متوجه می شوید که مانند گذشته شاد و پرجنب و جوش نیست. به آرامی صحبت می کند و علاقه ای به بیرون رفتن از خانه ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۶:۳۳    
رنگ درمانی، یکی از روش هایی است که ذهن را از افکار آشفته پاک کرده و در واقع افکار ناخواسته را از ذهن بیرون می کند؛ به این ترتیب، مغز و ذهن عاری از هر نوع استرس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۶:۳۳    
خط کش اندازه گیری را با قیچی برش بزن و از آن برای اندازه گیری وسایل خانه و حیاط استفاده کن. آیا می توانی چیزهایی را پیدا کنی که اندازه برابر دارند؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۰    
بر اساس این 6 اصل، رژیم غذایی یک دانش آموز باید از صبح تا شب حاوی سه وعده اصلی و حداقل دو تا سه میان وعده کوچک باشد که حتی المقدور یک یا دو میان وعده در زمان مدرسه مصرف شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۰    
پای انسان قلب دوم است. بسیاری از گذشتگان بر این باور بودند که نقاط خاصی از کف پا نمایانگر سلامت بخش هایی از بدن است و نیاز به مراقبت زیادی دارد تا در همه حال، انسان آرامش داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۰    
در این بسته از زندگی آنلاین، نکاتی کاربردی در مورد خرید لوازم التحریر مدرسه، روز اول مدرسه، سلامتی و تغذیه دانش آموزان در مدرسه و روش تهیه کیک مدرسه بیان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۰    
در اینجا چند نکته در مورد روش تهیه سس های خوشمزه و عالی آورده شده که با رعایت آنها می توانید در تهیه سس مهارت کافی به خرج دهید. در انتهای مقاله نیز طرز تهیه چند سس آورده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۷:۵۰    
برای درست کردن یک نوشیدنی و یا چای گیاهی، یک قاشق از گیاه خشک یا یک مشت گیاه تازه را داخل لیوان یا هر ظرف دیگری ریخته و آب جوش را روی آن بریزید و در آن را بگذارید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۰    
در این دوران رشد خطی قد از 5 سانتی متر در سال به حدود 9/5 سانتیمتر در پسران و 8/3 سانتی متر در سال در دختران خواهد رسید. ترکیب بدن و وزن نیز در نوجوان نیز تغییر زیادی می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۰    
احتیاجی نیست مدرسه را همچون کابوسی برای فرزندتان ببینید. بسیاری از کودکان مبتلا به دیابت نوع 1 بدون هیچ زحمتی، مدرسه می روند. فقط معلم های فرزندتان باید از بیماری دیابت او مطلع باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۰    
عامل شپش حشره ای خون خوار است که هر نوع آن میزبان اختصاصی دارد و تمام طول عمر خود را بر روی بدن میزبان سپری می کند. دو گونه شپش مربوط به انسان در این زیر گروه شناخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۰    
با دوخت دستمال گردن های زیبا، علاوه بر اینکه نوزادتان شیک تر به نظر می رسد، دیگر مدام آب دهانش به روی لباسش ریخته نمی شود. طرز دوخت یک مدل دستمال گردن در این مقاله ارائه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۰    
کارشناسان طب سنتی چین معتقدند می توان با انجام ماساژ ساده روی مناطقی از بدن که مسیر حرکت انرژی است، جریان انرژی را فعال کرد و موجب تسکین سردرد و میگرن شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
اگرچه طب سوزنی از روش های نوین در درمان میگرن است، اما سال ها است در چین به طور وسیعی در درمان برخی بیماری ها، از جمله میگرن و انواع سردرد به کار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۰    
از جمله بیماری هایی که با شروع فصل مدارس در بین بچه ها شایع می شود، می توان به بیماری های مربوط به انواع عفونت های تنفسی فوقانی و بیماری های مربوط به مواد غذایی اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۰    
گرسنگی یکی از چالش های بزرگ در رژیم های کاهش وزن است خصوصا در افراد چاق تر که بدلیل ترشح انواعی از هورمون های بافت چربی که در این افراد بیشتر است کنترل اشتها مشکل تر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۰    
اگر بتوانید نوع شخصیت خود را به خوبی بشناسید، می توانید عادت ها و رفتارهای غلط خود را تشخیص دهید و به منظور کاهش وزن و داشتن زندگی بهتر، آنها را تصحیح نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۰    
برای شما و فرزندانتان، شروع مهد کودک مرحله بزرگی در زندگی است و راه های زیادی وجود دارند که توسط آنها می توانید فرزند خود را برای مهد کودک آماده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۰    
کبد چرب معمولا علامت خاصی ندارد و به دنبال انجام آزمایش های دوره ای، اختلال در آنزیم های آن مشخص یا در زمان انجام سونوگرافی به علل دیگر، وجود آن تشخیص داده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۰    
در جهان امروز با تغییر شیوه زندگی, عدم مصرف متعادل و متنوع از تمامی گروه های غذایی و گرایش به سمت غذاهای فرآوری شده نگرانی در مورد بروز بیماری های ناشی از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی را افزایش داده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۰    
زنان در بسیاری از موارد مانند تحصیل کردن، بدست آوردن ثروت، قراردادهای و معاملات بازرگانی و اقتصادی با مردان برابری می کنند و پله های ترقی را خیلی سریع طی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۰    
نه تنها روز اول مدرسه، بلکه همه روزهای مدرسه نیاز به جذاب سازی دارند تا تبدیل به خاطرات خوبی پیرامون آموختن و یادگیری، ارتباط های گروهی شاد و فرصتی برای خلاقیت و رشد شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۰    
بدن ما برای ادامه حیات و فعالیت خود نیازمند ویتامین، درشت مغذی و ریزمغذی ها است و استفاده متناسب و به اندازه از همه مواد غذایی برای تامین این مواد ضروری است .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۰    
اگر کودک تان از اینکه فصل مدارس نزدیک است و باید به مدرسه برگردد، بسیار ناراحت است، می توانید با درست کردن کیک و کیک فنجانی های زیبا، درد بازگشت به مدرسه را در آنها تخفیف بدهید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۰    
شربت رکولیک 120 میلی لیتری Recolic مواد موثره ی بابونه آلمانی، انیسون و عسل داروی گوارشی موارد مصرف - بیماری کولیک و انواع اسپاسم و التهابات مجاری گوارشی - نفخ و سوء هاضمه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۰    
افزایش وزن و چاقی اثرات نامطلوبی همچون ایجاد دیابت، بیماری های قلبی عروقی و سرطان ها را به همراه دارد. استفاده از سایت های تغذیه ای گوناگون توسط افراد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۰    
حنه، مادر حضرت مریم، مادر بزرگ حضرت عیسی (ع) و همسر عمران راهب بزرگ قوم بنی اسرائیل است. شوهر خواهر او حضرت زکریا، از پیامبرانی است که در قرآن از وی به نیکی یاد شده.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۰    
همه ما از شنیدن این حرف تکراری خسته شده ایم و چه بسا تکرار فراوان آن باعث شده قبح و زشتی اش از بین برود. تا کی باید اعتراف کنیم که ما ملت کتاب خوانی نیستیم؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۰    
اگر پدر از دادن فرزند زیر هفت سال به مادر خودداری کند، مادر می تواند با مراجعه به دادگاه، برای صدور دستور موقت مبنی بر استرداد (پس دادن) فرزند درخواست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۶:۲۰    
به وسایل مدرسه در هر کدام از این مربع ها توجه کن و دور هر کدام از آنها که تعداد بیشتری دارند خط بکش. در این تصاویر از کودک خواسته شده که تعداد وسایل را با هم مقایسه کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۰    
آنچه باید بدانید آن است که فعالیت بدنی منظم نه تنها منجر به کاهش وزن می شود، بلکه میزان خطر ابتلا به بسیاری از بیماری های مزمن را نیز کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۰    
این بسته موضوعی حاوی مطالب مفیدی در مورد بیماری آلزایمر، علائم آلزایمر، آلزایمر در سالمندان، تغذیه مناسب برای پیشگیری از آلزایمر و درمان های غذایی آلزایمر می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۰    
یکی از مشکلاتی که موجب کاهش تمایل افراد به رژیم های غذایی می گردد، برگشت پذیری بسیاری از این رژیم هاست و رژیم گیرندگان بر این باورند که ما نمی توانیم تا آخر عمر در رژیم بمانیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۰    
نیاز به مواد مغذی در کودکان در سنین مختلف متفاوت است. حال ممکن است این پرسش پیش بیاید که بهترین الگوی غذایی برای تضمین رشد و تکامل کودکان کدام است؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۰    
علایم شیمیایی موجود در باکتری های روده که در ادرار مشاهده می شوند، می توانند چگونگی واکنش بدن به غذاهای کم ارزش و پرچرب را پیش بینی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۰    
از هر کدام از انواع رژیم های غذایی در دنیا برای دستیابی به اهداف خاصی استفاده می شود. از جمله این رژیم ها می توان به رژیم غذایی DASH اشاره نمود که برای کاهش فشار خون به کار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۰    
هنگامی که افراد رژیم گیرنده کالری مصرفی شان را کاهش می دهند، می توانند تحریک پذیر و خشن شوند و مجبورند قدرت خودداری بیش از حدی در هنگام انتخاب مواد غذایی به کار ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۰    
بسیاری از افراد به منظور تحقق اهداف خاصی اقدام به تهیه و مصرف مکمل ها می کنند که ممکن است به صورت مصرف خودسرانه یا براساس تجویز پزشکان یا متخصصین تغذیه باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۰    
تقریباً همه مردان می توانند یک شخصیت مثبت داشته باشند و این، بستگی زنان قابلیت های بسیاری برای برانگیختن نقاط قوت رفتاری در شوهرشان دارند. به ادامه مطلب توجه نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۰    
هنگامی که به اندازه کافی آب آشامیدنی مورد نیاز وجود ندارد، خطر بحران آب حس می شود. سازمان ملل متحد و دیگر سازمان های جهانی مناطق گوناگونی را، مناطق دچار بحران آب در نظر می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۷:۵۰    
برای رقابت هم که شده قبل از هر سفر همه به دنبال مطالب و هنرهای تازه و جدید برای ارائه در مسیر هستند تا از قافله خورجین پر، عقب نمانند. این هم خود توشه گرانبهای سفر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۷:۵۰    
دسترسی به فرصت های مساوی و برابر برای دختران کشور بنا به دلایل مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی فراهم نیست به همین دلیل باید برای این مسئله برنامه ریزی های صحیح و به هنگام داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۷:۵۰    
هر چه سن افراد بالاتر می رود، قابلیت ارتجاعی پوست کمتر می شود، بنابراین یک فرد جوان که کاهش وزن قابل توجهی دارد، نسبت به کسی که 20 سال بزرگتر است، افتادگی پوست کمتری خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۷:۵۰    
متخصصان، علل فوبی یا ترس بیمارگونه افراد را در تجربیات دوران کودکی می دانند که در ضمیر ناهوشیار شخص پنهان است اما همچنان از فوبی، به بیماری یاد می شود که علل مشخصی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۰    
افراد با مزاج گرم و خشک نیاز به خواب کمتری دارند، افراد بسیار تیزی هستند، گیرایی بسیار بالایی دارند، صداهای خیلی خفیف و طعم های خیلی ظریف و خفیف را متوجه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۰    
بگذارید کودک این سرگرمی را انجام دهد، کدو تنبل ها را جمع کند و یک دسته از آنها را کنار هم بیاورد. ببینید که آیا فرزندتان می تواند از روی خطوط بدون آنکه دوبار حرکت کند، کدوها را بردارد؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۰    
شستشوی بیش از حد، دقت بیمارگونه به مسایل ریز و چک کردن مرتب کارها اتفاقاتی است که از فرد معمولی و عادی کسی را می سازد که دچار بیماری عذاب آور وسواس می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۰    
تحقیقات نشان داده اند اختلالات اضطرابی در میان کودکان شایع است، آمار نشان می دهد که از هر 10 کودک 1 نفر از آنها اضطراب شدید را در طول دوران کودکی خود تجربه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۰    
سبد یا گهواره را فقط در چند ماه نخست پس از تولد کودک می توان مورد استفاده قرار داد، پس حتما نیازی نیست آن را خریداری کنید و می توانید از دوستان و اطرافیان خود نیز قرض بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۰    
کودک شما از رفتن به مدرسه بسیار هیجان زده است و با رنگ آمیزی این کوله پشتی به هر رنگی که دوست دارد، تمایلش به مدرسه و رفتن به یک محیط جدید و استفاده از وسایل جدید بیشتر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۰    
از فرزندتان بخواهید تصاویر زیر را ببیند و ترتیب آنها را تشخیص دهد. سپس با استفاده از قیچی و با کمک شما، دور آنها را برش بزند و به ترتیب درست مرتب کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۰    
طرح زیبای آناناس، مورد علاقه بسیاری از کودکان است. اگر می خواهید فرزندان دلبندتان را شاد کنید، می توانید یک کوله پشتی زیبا با طرح آناناس برای آنها بدوزید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۰    
حفظ انعطاف پذیری عضله، کارایی ورزشکاران را افزایش می دهد، از آسیب ها جلوگیری می کند، درد را کاهش می دهد و توانبخشی را بعد از آسیب ها تسریع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۰    
در فصل گرما بد نیست بدن مان برای تغییرات دمایی و عادات تازه آماده باشد. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در فصل گرم به خود یادآوری کنید، حفاظت و مراقبت از پوست در برابر نور خورشید است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۰    
بهترین راه برای اینکه کودک خردسال را متقاعد به شستن دست ها کنید و از آن مهم تر علاقه مند به انجام اینکار نمایید، این است که شستشوی دست ها را برای آنها به شکل یک تفریح درآورید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۱:۲۰    
گاهی تشخیص پوشک مناسب برای کودک، کار آسانی نیست. این روزها پوشک های مخصوص کودکان در مارک های مختلف روانه بازار می شوند و شما باید تشخیص دهید کدامیک برای فرزندتان مناسب تر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۰    
یه کیف دارم قشنگه زیپ داره رنگارنگه مداد دارم با دفتر من می کشم کبوتر می خوام برم دبستان با این لبای خندان
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۰    
در دوران بارداری، بدن خانم ها دچار تغییراتی می شود. گاه تغییرات آنقدر زیاد هستند که باعث گله و شکایت خانم ها می شود. یکی از این تغییرات، پادرد است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۱    
پیامبر(ص) فرمود: یکی از سنتها این است که مؤمن، در روز غدیر، صد بار بگوید:الحمد... الذی جعل کمال دینه و تمام نعمته بولایة امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب(ع).
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۱    
در گوشه های اتاق از آباژور، میزهای کوچک، گلدان سفالی برای گذاشتن گیاهی سبز در آن و زیرپایی استفاده کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۱    
اخیرا محققان به بررسی انواع و مقدار حواس پرتی مادران هنگام شیردادن به نوزادشان و تاثیر بالقوه آن روی مادر و نوزاد پرداخته اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۷:۵۱    
هسته سیب ها را خارج کنید و آنها را ریز خرد نمایید. پوست کیوی را بگیرید و آن را هم ریز خرد کنید. سپس پوست آناناس را بگیرید و دو برش از آن بزنید و ریز خرد کنید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۸:۵۱    
خرید آینه های بزرگ معمولا گران تمام می شود و مقرون به صرفه نیست. می توانید از چند آینه کوچک استفاده کنید و قاب های آنها را به یک رنگ واحد درآورید و روی دیوار با سلیقه کنار هم بچینید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۷:۵۱    
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۷:۵۱    
در بارداری پوچ همانند یک بارداری نرمال عادت ماهیانه به تأخیر می افتد، آزمایش بارداری مثبت و ممکن است علائم اولیه بارداری مانند تهوع، استفراغ، ضعف و خستگی تجربه شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۷:۵۱    
حیاطِ خانه مادربزرگ خیلی کوچک است. دیروز که توی حیاط نشسته بودم،گربه پشمالو از روی پشت بام مرا نگاه می کرد و دُمش را برایم تکان می داد. من حیاطِ کوچک را نگاه کردم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۷:۵۱    
پوست سیب و هویج را بگیرید و آنها را ریز خرد کنید. برنج را 30 ثانیه زیر آب سرد بشویید. برنج را بپزید. مرغ، سیب، هویج و ریحان را هم در ظرفی ریخته 30 دقیقه بخارپز نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۱    
مشاهده نتایج بیشتر...