سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۰۸:۰۸Dec 2018 11

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۶    
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه از مصدومیت شدید کارگر جوان با سقوط به چاهک آسانسور در این شهر خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۴۸    
به گزارش پایگاه خبری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، ساعت 9 و 10 امروز حادثه آتش سوزی گسترده در طبقه منفی یک ساختمان اداری، به سامانه 125 اعلام که بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای حامل دستگاه تنفسی ، خودرو تشک نجات و خودرو نردبان ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۹    
تهران- ایرنا- کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با حضور در منازل محله یافت آباد شهروندان این محله را در مقابل خطرات گازگرفتگی آگاه ساختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۲۲    
نشست تخصصی راهکارهای هوشمندسازی در حوزه پایداری با حضور مدیر عامل نوسازی شهر تهران، معاون عملیات سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و عده ای از کارشناسان مربوطه برگزار شد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۱    
خبرگزاری تسنیم: سید جلال ملکی با اعلام خبر ریزش آوار یک منزل در میدان هفت تیر درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 12:29 ظهر امروز حادثه آوار در میدان هفت تیر، کوچه مشهدی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۵    
تهران-ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: کشف حریق در پایتخت بیش از 15 دقیقه زمان می برد در حالی که یک حریق پس از 10 دقیقه می تواند به مرحله ای برسد که دیگر نتوان کاری برای آن انجام داد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۰۶    
طرح آتش نشانی تهران در بازدید ایمنی از منازل شهروندان و ارائه آموزش های پیشگیری از گازگرفتگی آغاز شد. حسن سیفی، مدیر منطقه4 عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت وگو با ایسنا، دراین باره گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۶    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه درباره جزئیات این حادثه به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 12 و 29 امروز حادثه آوار در میدان هفتم تیر کوچه مشهدی به سامانه 125 اعلام که بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۳    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات دو کارگر از زیرآوار یک ساختمان در میدان هفتم تیر خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حادثه آوار ومصدومیت خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از نجات مصدومان دوحادثه در این شهرستان توسط آتش نشانان خبرداد. علی عسکری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: یک مورد حادثه انفجار در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی مطلع شدیم ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۸    
زنجان - ایرنا - مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: روز گذشته یک مورد خودکشی با حلق آویز به سامانه 125 آتش نشانی شهر زنجان گزارش شد که براساس آن جوان 21 ساله پس از انتقال به بیمارستان با وجود تلاش کادر درمانی جان خود را از دست داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 8 و 27 دقیقه امروز حادثه آتش سوزی در خیابان مصطفی خمینی پائین از چهار راه سیروس به سامانه 125 اعلام که بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق یک انبار کالا در خیابان مصطفی خمینی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی تهران از اطفاء حریق یک خانه قدیمی که تبدیل به انبار شده بود خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۱    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب روز یکشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه شب گذشته زمانی روی داد که این دختر بچه به علت سردرد و حالت تهوع از خواب بیدار می شود. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۴    
سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در راستای آموزشهای شهروندی در خصوص مخاطرات ناشی از گاز گرفتی (منوکسید کربن) اقدام به تهیه و تولید توصیه ایمنی نموده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۵    
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: در طول روز بیش از 10 فقره عملیات امداد و نجات در سطح شهر ارومیه صورت می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز از حادثه آتش سوزی در یک کارخانه ایزوگام خبر داد و گفت: این حادثه در منطقه تیون رخ داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۷    
زنجان - ایرنا - مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان گفت: به دلیل نشت و انفجار گاز شهری در یک واحد مسکونی یک تن مصدوم و به تخریب 80 درصدی منزل منجر شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۲    
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از راه اندازی مرکز پاسخگویی به سوالات شهروندان درباره پیشگیری از وقوع گاز گرفتگی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۰:۲۳    
تهران – ایرنا – مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پیشوا گفت: یک کودک هفت ساله بر اثر سقوط در استخر آب کشاورزی جان خود را از دست داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: حدود ساعت 13 امروز این 2 کوهنورد 62 و 65 ساله توسط تیم های آتش نشانی تهران در ارتفاعات کن پیدا شدند. ...
ندای گیلان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۵    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت گفت: آتش نشانان و تیم های امداد و نجات سازمان آتش نشانی رشت، نسبت به پوشش بالغ بر 3 هزار و 655 مورد حریق، حادثه و همچنین خدمات ایمنی به شهروندان اقدام کردند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۷    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، سید مهدی حسینی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور گفت: این حادثه زمانی رخ داد که لاستیک عقب سمت راننده به علت نا معلومی داغ شده بود که با استشمام بوی لاستیک ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۴۲    
در بسیاری از حریق ها و حوادث یکی از مواردی که همواره افراد حاضر در میان شعله های آتش را تهدید می کند، خطر آتش گرفتن لباس است که معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توصیه ها و راهکار هایی را در این خصوص ارائه کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۴    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری در کیلومتر 50 سبزوار نیشابور دچار حریق شد که با حضور به موقع نیروهای آتش نشانی مهار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۱    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بوکان گفت: آتش سوزی در روستای سلامت بیش از 2 میلیارد ریال خسارات برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۶    
مهاباد- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: انفجار مخزن گاز مایع (LPG) یک دستگاه خودرو در این شهرستان 2 نفر مصدوم برجای گذاشته و خساراتی به یک واحد مسکونی ایجاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۰:۰۰    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات جان 6 تن از شهروندان از گازگرفتگی در منطقه یافت آباد خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۶    
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین، مجتبی منتظری روز جمعه با اعلام این خبر، افزود: بعد از گزارش سقوط یک زن در چاه به سامانه 125، آتش نشانان کمتر از چهار دقیقه در محل حاضر شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۷    
کرج - ایرنا- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اعلام کرد که حضور به موقع آتش نشانان از گسترش آتش در بازارچه زیر زمینی کفش واقع در خیابان شهید بهشتی این شهر جلوگیری کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۰    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری میاندوآب گفت: انفجار کپسول سوخت یک خودرو بیش از 5 میلیارد ریال خسارت به بار آورد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۰    
سبزوار- ایرنا- مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سبزوار گفت: 2 آتش نشان حین اطفای حریق منزل مسکونی در این شهر مصدوم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۱    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر کرمان از 3 مورد آتش سوزی که در کمتر از دو دقیقه در شهر کرمان اتفاق افتاد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۰۰:۱۹    
دزفول - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی دزفول گفت: 10 نفر از شهروندان دزفول از جمله یک خانواده که در سیلاب گرفتار شده بودند، نجات یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۶    
قزوین - ایرنا - سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی قزوین گفت: 2 شهروند قزوینی محبوس در آسانسور با تلاش آتش نشانان نجات یافتند.
صبح الوند   ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۳:۰۰    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر با بیان اینکه بی احتیاطی مالک در منزل مسکونی واقع در خیابان شهید رجایی حادثه آفرید، گفت: طی تماس تلفنی که با مرکز سامانه 125، آتش سوزی منزلی واقع در خیابان شهید رجایی گزارش شد.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به مصدومیت 3 کارگر در حریق یک ساختمان اداری گفت: حریق در مجموعه اداری رزمال توسط آتش نشانان اطفا شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۷    
محمدکرم درآبادی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: سایر مصدومان در محل درمان شده اند. به گفته وی مصدومان دچار دودگرفتگی شده بودند. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در ساختمان تجاری در حال ساخت در انتهای بزرگراه شهید خرازی خبر داد و گفت:50 نفر از کارگران مشغول به کار در این مجتمع تجاری از میان دود و آتش نجات پیدا کردند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۰    
به گزارش ایرنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک ساختمان تجاری در حال ساخت در منطقه 22 تهران دقایقی قبل دچار آتش سوزی شد. سید جلال ملکی افزود: آتش نشانان در محل حادثه مشغول مهار این حریق هستند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۲    
کرمان - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه امروز بسیاری از ساختمان ها ایمن نیستند گفت: پلاسکو آخرین حادثه نخواهد بود مگر اینکه تمامی مسئولان و شهروندان در راستای تامین ایمنی شهرها مسئولیت پذیر باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ گونه تلفات و جراحات جانی به دنبال نداشت و علت این حادثه نیز در حال بررسی است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۱    
بازارچه 44 ارتش اصفهان بامداد امروز در شعله های آتش سوخت. به گزارش ایلنا، محسن گلابی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: این آتش سوزی ساعت 5:42 به آتش نشانی اطلاع داده شد و نخستین گروه ما 44 :5 دقیقه صبح به محل اعزام شدند. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۸    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ساعت پنج و 42 دقیقه بامداد امروز به سامانه 125 اعلام و پس از دو دقیقه اولین تیم در محل حاضر شد. محسن گلابی افزود: این آتش سوزی در بازارچه ای جانبی که محل فروش انواع کالاها بوده است رخ داده بود. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۹    
بازارچه توپخانه 55 ارتش در اصفهان، حوالی ساعت 5.45 صبح امروز در آتش سوخت. ساعت 5.42 دقیقه، آتش سوزی بازارچه توپخانه 55 ارتش اصفهان به مرکز 125 سازمان آتش نشانی این کلانشهر اطلاع رسانی شد. ...
کودک پرس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:نوزاد 8 ماهه ای که در میان دود ناشی از آتش سوزی خودرو در یک ساختمان مسکونی قرار گرفته بود، توسط آتش نشانان در داخل یک واحد مسکونی پیدا شده و نجات یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۳    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: تصادف زنجیره ای در اتوبان پیامبر اعظم (ص) تبریز، 8 مصدوم برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۵    
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: پنج هزار دانش آموز امسال در سطح این شهر آموزش های مربوط به اطفای حریق را فرا گرفته اند.