پنجشنبه ۱۵ خردادساعت ۲۱:۱۶Jun 2020 4

جدیدترین‌های «سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی»

 
برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وابط عمومی و امور فرهنگی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد: آتشپاد سوم رضا خاکپور با بیان این مطلب اظهار کرد: در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 مبنی بر وقوع انفجار توام با آتش سوزی در یک منزل مسکونی و محبوس شدن یک نفر در میان شعله های آتش ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اعلام کرد که سقوط یک مرد جوان 29 ساله از ساختمان سبب مرگ وی شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین اعلام کرد: با تلاش چندساعته نیروهای این سازمان، آتش سوزی در یک کارخانه تولید روکش صندلی ورامین مهار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهوازگفت: پارک 42 هکتاری معروف به پارک چوبی اهواز به صورت عمدی دچار آتش سوزی شد.
تابناک خوزستان   ۹ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از آتش گرفتن وسایل بازی در پارک چوبی اهواز خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: پارک چوبی واقع در جاده ساحلی اهواز در منطقه کیانپارس چهارشنبه شب دچار آتش سوزی شد که طبق بررسی ها این آتش سوزی عمدی بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز از کشف پیکر جوان غرق شده در سد الخلج بخش تیکمه داش بستان آباد توسط تیم غواصی این سازمان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مسوول امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کلانشهر تبریز از مهار حریق در محوطه سایت تاریخی ربع رشیدی تبریز خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۲۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کلانشهر تبریز از کشف پیکر جوان غرق شده در سد الخلج بخش تیکمه داش بستان آباد توسط تیم غواصی این سازمان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۹:۲۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: درباره حریق پالایشگاه، تماسی از آن ها دریافت نکردیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش در شرکت فولاد خوزستان خبر داد. ابراهیم قنبری اظهار کرد: ساعت 13:50 امروز (14 خردادماه) خبر وقوع حریق در شرکت فولاد خوزستان به سامانه 125 این سازمان ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از نجات 30 نفر از ساکنان یک ساختمان مسکونی از میان دود و شعله های آتش خبر داد. ابراهیم قنبری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: ساعت 12:56 امروز (14 خردادماه) در تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 سازمان ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از سقوط جوان 33 ساله در گودبرداری 3.5 متری خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۸:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: درباره حریق پالایشگاه، تماسی از آن ها دریافت نکردیم. تاریخ انتشار: 18:45 - 14 خرداد 1399 - کد خبر: 626195
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش سوزی در مجاورت انبارهای شرکت فولاد خوزستان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: ظهر امروز انبار پالت شرکت فولاد خوزستان دچار آتش سوزی شد که با حضور 18 خودرو آتش نشانی و 45 نیرو از سرایت آتش به بخش های دیگر جلوگیری شد.
ایرنا: رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به وقوع آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی 12 واحدی در منطقه زیتون کارمندی گفت: آتش نشانان همزمان با مهار آتش، 30 نفر از ساکنان این مجتمع را نجات دادند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۶:۴۷    
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از نجات یک زن 38 ساله از رودخانه کارون پس از خودکشی توسط غواصان ساحلی سازمان خبر داد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 45 آتش نشان برای اطفای حریق در انبارهای شرکت فولاد خوزستان اعزام شدند. به گزارش سلام نو، ابراهیم قنبری در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از حادثه انفجار گاز در یک منزل مسکونی و نجات اعضای یک خانواده از زیر آوار ناشی از این انفجار خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۷:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز، بخشی از انبارهای شرکت فولاد خوزستان ساعاتی پیش دچار آتش سوزی شد که مهار آتش توسط 14 خودروی آتش نشان ادامه دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، اگر هنگام زلزله در اتوبوس، خودرو یا مترو بودیم باید تا پایان یافتن زمین لرزه ها، صبر کنیم و از خروج خودداری کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۰    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان از سقوط یک نفر از شهروندان در کوه های مسجد صاحب الزمان (عج) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اعزام تیم های آتش نشانی تهران برای کمک به اطفای حریق جنگل های زاگرس در استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: 6 تیم عملیاتی این سازمان برای مهار آتش سوزی در عرصه های جنگلی استان کهگیلویه و بویراحمد به شهر یاسوج اعزام شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: یک قلاده گرگ توسط نیروهای 125 در خیابان چمران کیانپارس، زنده گیری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: انفجار گاز در یک منزل مسکونی در اهواز چهار مصدوم بر جا گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین گفت: آتش سوزی در یک مزرعه گندم با تلاش آتش نشانان مهار و از سرایت آن به سایر مزارع جلوگیری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به بارش های مناسب بهاری اعلام کرد که بدلیل پوشش گیاهی مناسب ارتفاعات و تپه های اطراف پایتخت مستعد آتش سوزی است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ - ۰۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: برخورد 2 خودرو سواری و یک موتورسیکلت در روی پل هفتم اهواز با یکدیگر ، موجب پرت شدن موتور سوار از روی پل ، و مرگ وی شد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق در پارک جنگلی افرا در جنوب تهران خبر داد. سید جلال ملکی دراین باره گفت: حوالی ظهر امروز حریق در بوستان جنگلی افرا واقع در محدوده تقاطع بزرگراه آزادگان و خلیج فارس به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۹    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور از آتش سوزی در انبار کارخانه کاغذ واقع در شهر بینالود که از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد، خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: جسد یک مرد 20 ساله در رودخانه کارون اهواز کشف و یک زن 38 ساله که اقدام به خودکشی در این رودخانه کرده بود توسط امدادگران آتش نشانی نجات یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۹    
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساوه از وقوع 125 حریق در باغات و مراتع این شهرستان در سال جاری خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، بوستان های شهری متعلق به همه شهروندان است و همه ما نسبت به آن ها مسئول هستیم و باید مراقب باشیم. تاریخ انتشار: 14:04 - 13 خرداد 1399 - کد خبر: 625915
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت : دقایقی قبل آرامستان تایله واقع در خیابان طالقاتی دچار آتش سوزی شد که با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اعلام کرد که با حضور به موقع آتش نشانان ، حریق در یک فروشگاه بزرگ در محمدشهر کرج مهار شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش سوزی در محدوده جنگل چیتگر، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود یک ساعت قبل شهروندان در تماس با سامانه 125 آتش نشانی تهران اعلام کردند در بزرگراه شهید همدانی، قسمت حاشیه جنگل چیتگر آتش سوزی روی داده است. ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک واحد تجاری در محمدشهر کرج دچار آتش سوزی شد. به گزارش رکنا ، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با اشاره به حریق یک واحد تجاری در محمدشهر کرج، گفت: علت این حادثه در دست بررسی است. ساعت یک بامداد آتش سوزی رخ داد ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
حدود 50 تن از کارتن های مستعمل در آتش سوزی کارخانه تولید کاغذ از بین رفته است. به گزارش سلام نو به نقل از رکنا ، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از بروز حریق در کارخانه تولید کاغذ در محور ابتدای ملایر- اراک خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: این روزها با خشک شدن گیاهان و علفزارها، شاهد آتش سوزی های مختلف در محدوده اراضی بایر سطح شهر کرج هستیم .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۶    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: شهروندان همدانی روز گذشته 426 مرتبه با سامانه 125 تماس گرفته اند که از این تعداد هشت مورد منجر به عملیات شده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: تعداد 200 نفر آتش نشان در شهر اصفهان جذب این سازمان شده اند که در حال حاضر 104 نفر در حال گذراندن آموزش های ایمنی و اطفا هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان درباره خطر حریق در مراتع هشدار داد و گفت: سال قبل حداقل 100 عملیات درباره اطفای حریق انجام شده است.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۰۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از زنده گیری دو حلقه مار در منازل مسکونی مناطق پردیس و 20 متری شهرداری خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۳:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اطفای حریق در پارک جنگلی چیتگر خبر داد. سید جلال ملکی درباره جزئیات حریق رخ داده در پارک چیتگر گفت: حوالی ساعت 21 امشب خبر وقوع حریق در پارک چیتگر به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: 2 هزار متر از عرصه های جنگلی در شمال بوستان چیتگر پایتخت در آتش سوخت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: ماموران امدادی این سازمان موفق شدند یک حلقه مار سمی را در یک واحد مسکونی منطقه کیانپارس خیابان 16 غربی زنده گیری کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۲۱:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق در محدوده پارک چیتگر خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جسد مردی در حاشیه رودخانه کارون کشف شد. به گزارش رکنا، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از کشف جسد مردی تقریباً 20 ساله در حاشیه رودخانه کارون خبر داد. ...